به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: rockstar
پیام: ۵۳۵
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- لیونل مسی
- استقلال
- ندارم
- محمود فکری
- کنته
- -
گروه:
- کاربران عضو
فاتی نسبت به سال پیش بهتر شده اما فک میکنم تا حدودی حق با آقای ایمنی باشه
شاید مهم ترین ویژگی یه وینگر خوب دادن پاس کلیدی حین حرکته. اگر مسی که یه استثنا هس فاکتور بگیریم، نیمار خیلی خوب این کارو میکرد
فاتی خیلی ایستا بازی میکنه
اصولا وقتی به یه بازیکن توی این سن نگاه میکنیم تا حدود زیادی میشه راجع به آیندش قضاوت کرد
فاتی شاید بهتر از این هم بشه اما در نهایت فک نمیکنم بازیکنی در حد نیمار ازش در بیاد
اما وقتی به پدری نگاه میکنم میبینم که استعداد فوق العاده ای در دادن پاس کلیدی به عنوان هافبک رو به جلو داره و با بیشتر بازی کردن میتونه این ویژگی رو تکامل ببخشه. بعلاوه دید خیلی خوبی هم داره
حتی در ویژگی های دفاعی از اینیستا هم بهتره
زوجشون با پویگ توی سیستم 4-3-3 میتونست دیدنی باشه

۱۹ آبان ۱۳۹۹
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
خب صدای اعتراض پیانیچ هم در اومد...گفته راضی نیستم و میخوام مهره اثر گذار برای تیم باشم. نیومدم بارسلون که قدم بزنم!!
حق هم داره... نیمکت نشین بوسکتسی بشی که معلوم نیست لابی تو باشگاه داره، اشراف زاده ای چیزیه که هنوز فیکسه و کسی نمیگه بالای چشمش ابرو...عجیبه واقعن! بعد از اون گند زدنا تو ال کلاسیکو و جلوی آلاوز هیچ کس فکر نمیکرد جلو بتیس هم فیکس شه! برعکس بازی کرد و تا دقیقه 86 هم تو زمین بود.

از بین بازیکنای بارسا تو ترکیب فعلی تنها کسی که میتونه برای مسی موقعیت بسازه پیانیچه که اونم رو نیمکت خاک میخوره!
این مصدومیت فاتی خیلی ناعادلانه است وقتی بوسکتس و روبرتو صاف صاف راه میرن و کود دهی میکنن زمین رو! پیج باشگاه از چهار تا پست بعد بازیش با بتیس سه تاش بوسکتس و روبرتو بود!زیبا نیست؟؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ آبان ۱۳۹۹
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
در مورد کومن میخواستم یه مطلبی بگم البته ببخشید طولانیه!!
من بعنوان یکی از بهترین مدافعان تاریخ بارسا(کسی که گل اولین قهرمانی UCL رو برامون زده و تو تاریخ باشگاه  ثبت شده و کلی گلای خوشگل برامون زده) و حتی جهان جایگاه بالایی در فوتبال داره(جزو گلزن ترین مدافعان جهان است که بالای ۱۰۰ گل زده و عضو هلند قهرمان یورو بوده) من اونو بعنوان یه بارسایی محبوب و اسطوره میدونم و دوست دارم همردیف رونالدینیو/ریوالدو/انریکه/پپ/ ...
 و وقتی وارد مربیگری شد با وجود شروع بدش تو والنسیا خیلی دوست داشتم پیشرفت کنه و روزی اونو بعنوان مربی بارسا ببینم!

حالا که خودش رو اثبات کرد و موقعش فرارسید خودش داوطلبانه تیم ملی هلند که نسل خوبی رو داره و نتایج خوبی هم باهاش کسب کرده بود رو ول کرد و اومده بارسا!
اونم تو چه شرایطی!
بدترین دوران اقتصادی باشگاه(نمیتونن یه بازیکن ۳۰ میلیونی هم بخرن!)
بدترین شرایط مدیریتی باشگاه
بعد از باخت فاجعه و تلخ به بایرن
بعد از یه فصل بدون دستاورد
بعد از جاروجنجال باشگاه و مسی با همدیگه
تو بدترین دوران مسی(به لحاظ اماری و عملکردی تا اینجا البته!)
در شرایطی که تیم دارای بازیکنای آماده و باکیفیت بسیار کمی هست (فقط مسی و دی یونگ در حد بارسان/ پدری و فاتی جوان و کم تجربه ن/دمبله و گریزمن و کوتینیو ناآماده و نوسانی هستن/مابقی هم بسیار ناآماده و بی کیفیت!)

من خودم بازی تیم رو تو فاز هجومی میپسندم و لذت میبرم و موقعیتهای گل زیادی که هربازی داریم خودش مشخصه!

ولی وقتی بدون توپ هستیم و توپ دست حریفه اشتباهات بچگانه ای تو دفاع داریم که علت اصلیش سطح پایین و افت مدافعین تیم و درواقع نداشتن مدافعین خوب و باکیفیت هست!!

کومان حتما باید برای این مشکل راه حلی پیدا کنه!

دوستان میگن پیکه و لنگله رو نیمکت نشین کنه!!
الان اینارو نذاره کی رو بذاره?!

ارائوخو و اومتیتی دایم المصدوم نمیتونن بازی کنن!! دیگه مدافع نداریم! بدبخت دی یونگ هم اونجا تست کرده!!
کومان مجبوره ولی امیدوارم شرایط خوب پیش بره
هرچند وطیفه سلطان بوسکتسه که به مدافعان کمک کنه که عاجزه!
سمت راستم کسی نمیاد کمک روبرتو یا دِست!
ولی سمت چپ پدری واقعا خوب به دفاع و آلبا کمک میکنه!

پس بیاین حداقل تا نیم فصل به کومان فرصت بدیم!
تیم انریکه و رایکارد هم در فصل اولشون از نیم فصل شروع به خوب شدن و بردن بیشتر بازیا کردن!!(با وجود داشتن مسی و رونالدینیو اماده اون موقع این تیمها)

البته ایراداتی هم به کومان وارده و اینکه بازی دادن به بوسکتس و حتی روبرتو وقتی برخلاف پیکه و لنگله جانشینی دارن اونارو بازی میده!
یا اینکه چرا از پویگ اصلا استفاده نمیکنه!! حتی آلنیا!

خودم بخاطر بازی ندادن به پویگ کمی ازش ناامید و دلخورم و امیدوارم اون چهره لجبازی که از خودش نشون میده رو بذاره کنار و تو دوران مربیگریش تو بارسا مثل دوران بازیگریش ماندگار و محبوب بشه و شرایط طوری پیش بره که به این جوجه هم بازی بده!!

هرچند دوستانی مخالف کومان هستن میتونن بگن بفرض کومن رفت کی الان بهترین گزینه س?!
هیچ مربی خوبی بیکار نیست یا مربیای موجود به سبک بارسا نمیخورن از جمله
کلوپ/انریکه/تن هاخ/ژاوی/مورینیو/کونته/
فقط آلگری بیکاه که از والورده بدتره!!

پس بهتره کومن رو بخاطر تیم حمایت کنیم!

۱۹ آبان ۱۳۹۹
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

قدرت رسانه‌ها رو اونجا می‌بینیم که پپ صغیر بعد ۵ سال بریز بپاش و بالای ۱ میلیارد یورو هزینه تو سیتی، از ۷ بازی فقط ۱۲ امتیاز گرفته و وسط جدوله ولی رسانه‌ای کاریش نداره!

یعنی هر مربی دیگه بود سلاخیش کرده بودن!

لعنت به این دنیای بی‌عدالت...

چکار به.پپ داری..دست از سر کچلش بردار بابا

نقل قول
cotinho7 نوشته:

من هوز نفهمیدم دلیل ترجیح پدری به پویگ چیه...... پدری بد بازی نمیکنه ولی من پویگ و شادابیش رو بیشتر میبینم.....نمیدونم شاید شما دلیل بهتری داشته باشید..... یعنی انصافا از مارتین نازاریو( همون ببر وحشی خودمون: مارتین بریتیویت کبیر) که کمتر نیست.....

بازی کردن این و بازی نکردن اون هیچ ربطی به هم ندارن!!
پدری نقش اینیستا و پویگ نقش ژاوی رو داره!!
جای هم رو نگرفتن!!

در مورد فاتی هم بگم
کی میگه فاتی مسی جدیده????!!
بازیکنی شبیه مسی حداقل تا ۳۰ سال اینده وجود نخواهد داشت!!
(ولی شبیه رونالدو فوری پیدا شده!! ارلینگ هالند!
اگه همینجوری ادامه بده و به تیم سطح بالایی بره با توجه به سنش قطعا رکورد گلزنی رونالدو تو UCL رو میزنه!!
امیدوارم ما بخریمش!!)
فاتی بازیکن بسیار خوبیه و حرکات و پابه توپ و ضرباتش من رو یاد تیری آنری میندازه..به پیشرفتش ادامه بده در اوجش یکی مثل تیری انری در اوج میشه که خیلی هم عالیه!

۱۹ آبان ۱۳۹۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
F. DE JONG نوشته:

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

قدرت رسانه‌ها رو اونجا می‌بینیم که پپ صغیر بعد ۵ سال بریز بپاش و بالای ۱ میلیارد یورو هزینه تو سیتی، از ۷ بازی فقط ۱۲ امتیاز گرفته و وسط جدوله ولی رسانه‌ای کاریش نداره!

یعنی هر مربی دیگه بود سلاخیش کرده بودن!

لعنت به این دنیای بی‌عدالت...

چکار به.پپ داری..دست از سر کچلش بردار بابا

هرگز

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۹ آبان ۱۳۹۹
نام کاربری: coutinho7
پیام: ۱,۰۸۳
عضویت از: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- مگه ایرانم فوتبال داره؟ :/
- برزیل و هلند و آرژانتین به خاطر مسی
- علی کریمی( جادوگر)
- کلوپ و لوچو کبیر، و رایکارد
- صمد مرفاوی :))
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
infinite iniesta نوشته:

خب صدای اعتراض پیانیچ هم در اومد...گفته راضی نیستم و میخوام مهره اثر گذار برای تیم باشم. نیومدم بارسلون که قدم بزنم!!
حق هم داره... نیمکت نشین بوسکتسی بشی که معلوم نیست لابی تو باشگاه داره، اشراف زاده ای چیزیه که هنوز فیکسه و کسی نمیگه بالای چشمش ابرو...عجیبه واقعن! بعد از اون گند زدنا تو ال کلاسیکو و جلوی آلاوز هیچ کس فکر نمیکرد جلو بتیس هم فیکس شه! برعکس بازی کرد و تا دقیقه 86 هم تو زمین بود.

از بین بازیکنای بارسا تو ترکیب فعلی تنها کسی که میتونه برای مسی موقعیت بسازه پیانیچه که اونم رو نیمکت خاک میخوره!
این مصدومیت فاتی خیلی ناعادلانه است وقتی بوسکتس و روبرتو صاف صاف راه میرن و کود دهی میکنن زمین رو! پیج باشگاه از چهار تا پست بعد بازیش با بتیس سه تاش بوسکتس و روبرتو بود!زیبا نیست؟؟

یکی نیست بزنه تو پای اینا؟ فک کنم از خون اینا یه نمونه برداری بکننن به واکسن کرونا هم میرسن

۱۹ آبان ۱۳۹۹
نام کاربری: coutinho7
پیام: ۱,۰۸۳
عضویت از: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- مگه ایرانم فوتبال داره؟ :/
- برزیل و هلند و آرژانتین به خاطر مسی
- علی کریمی( جادوگر)
- کلوپ و لوچو کبیر، و رایکارد
- صمد مرفاوی :))
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
F. DE JONG نوشته:

در مورد کومن میخواستم یه مطلبی بگم البته ببخشید طولانیه!!
من بعنوان یکی از بهترین مدافعان تاریخ بارسا(کسی که گل اولین قهرمانی UCL رو برامون زده و تو تاریخ باشگاه  ثبت شده و کلی گلای خوشگل برامون زده) و حتی جهان جایگاه بالایی در فوتبال داره(جزو گلزن ترین مدافعان جهان است که بالای ۱۰۰ گل زده و عضو هلند قهرمان یورو بوده) من اونو بعنوان یه بارسایی محبوب و اسطوره میدونم و دوست دارم همردیف رونالدینیو/ریوالدو/انریکه/پپ/ ...
 و وقتی وارد مربیگری شد با وجود شروع بدش تو والنسیا خیلی دوست داشتم پیشرفت کنه و روزی اونو بعنوان مربی بارسا ببینم!

حالا که خودش رو اثبات کرد و موقعش فرارسید خودش داوطلبانه تیم ملی هلند که نسل خوبی رو داره و نتایج خوبی هم باهاش کسب کرده بود رو ول کرد و اومده بارسا!
اونم تو چه شرایطی!
بدترین دوران اقتصادی باشگاه(نمیتونن یه بازیکن ۳۰ میلیونی هم بخرن!)
بدترین شرایط مدیریتی باشگاه
بعد از باخت فاجعه و تلخ به بایرن
بعد از یه فصل بدون دستاورد
بعد از جاروجنجال باشگاه و مسی با همدیگه
تو بدترین دوران مسی(به لحاظ اماری و عملکردی تا اینجا البته!)
در شرایطی که تیم دارای بازیکنای آماده و باکیفیت بسیار کمی هست (فقط مسی و دی یونگ در حد بارسان/ پدری و فاتی جوان و کم تجربه ن/دمبله و گریزمن و کوتینیو ناآماده و نوسانی هستن/مابقی هم بسیار ناآماده و بی کیفیت!)

من خودم بازی تیم رو تو فاز هجومی میپسندم و لذت میبرم و موقعیتهای گل زیادی که هربازی داریم خودش مشخصه!

ولی وقتی بدون توپ هستیم و توپ دست حریفه اشتباهات بچگانه ای تو دفاع داریم که علت اصلیش سطح پایین و افت مدافعین تیم و درواقع نداشتن مدافعین خوب و باکیفیت هست!!

کومان حتما باید برای این مشکل راه حلی پیدا کنه!

دوستان میگن پیکه و لنگله رو نیمکت نشین کنه!!
الان اینارو نذاره کی رو بذاره?!

ارائوخو و اومتیتی دایم المصدوم نمیتونن بازی کنن!! دیگه مدافع نداریم! بدبخت دی یونگ هم اونجا تست کرده!!
کومان مجبوره ولی امیدوارم شرایط خوب پیش بره
هرچند وطیفه سلطان بوسکتسه که به مدافعان کمک کنه که عاجزه!
سمت راستم کسی نمیاد کمک روبرتو یا دِست!
ولی سمت چپ پدری واقعا خوب به دفاع و آلبا کمک میکنه!

پس بیاین حداقل تا نیم فصل به کومان فرصت بدیم!
تیم انریکه و رایکارد هم در فصل اولشون از نیم فصل شروع به خوب شدن و بردن بیشتر بازیا کردن!!(با وجود داشتن مسی و رونالدینیو اماده اون موقع این تیمها)

البته ایراداتی هم به کومان وارده و اینکه بازی دادن به بوسکتس و حتی روبرتو وقتی برخلاف پیکه و لنگله جانشینی دارن اونارو بازی میده!
یا اینکه چرا از پویگ اصلا استفاده نمیکنه!! حتی آلنیا!

خودم بخاطر بازی ندادن به پویگ کمی ازش ناامید و دلخورم و امیدوارم اون چهره لجبازی که از خودش نشون میده رو بذاره کنار و تو دوران مربیگریش تو بارسا مثل دوران بازیگریش ماندگار و محبوب بشه و شرایط طوری پیش بره که به این جوجه هم بازی بده!!

هرچند دوستانی مخالف کومان هستن میتونن بگن بفرض کومن رفت کی الان بهترین گزینه س?!
هیچ مربی خوبی بیکار نیست یا مربیای موجود به سبک بارسا نمیخورن از جمله
کلوپ/انریکه/تن هاخ/ژاوی/مورینیو/کونته/
فقط آلگری بیکاه که از والورده بدتره!!

پس بهتره کومن رو بخاطر تیم حمایت کنیم!

راجع به نوسانی بودن دمبله وکوتینیو مخاللفم باهات.... پدری مسی دیونگ متس کوتینیو دمبله و آلبا فعلا بهترینامون بود( دمبله تو 6 بازی که کرده 4 گل زده فک کنم و کوتینیو هم تو 5 بازی 2 گل و 2 پاس گل که برا یه هافبک عالیه این آمار)...... ولی در مورد حمایت از کومان بشدت موافقم باهات...... رعالیا از شانس الدین حمایت میکنن که فقط داره با شانس و داور جلو میره ولی ما از بهترین های تاریخمون احمق هم تا حالا یاد کردیم..... کومان حتی اگه تیم رو به دسته دوم هم ببره من حمایت میکنم چون هم مقطعی که تیم رو بدست گرفت و هم کارایی که واس تیم کرده با ارزشه......

۱۹ آبان ۱۳۹۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
🎙 جدیدترین سخنان گهربار رونالد کومان:

💬 «من عاشق بوسکتس هستم! او بسیار زیرک و باهوش است و دید بی‌نظیری دارد!»

💬 «برای اینکه پوچ فرصت بازی بدست آورد باید خیلی چیزها را بهبود دهد، من جمله ریتمش با توپ و توانایی بدنی!»

دیگه یقین کردم این مردی مشکل روحی روانی داره! پوچ ریتم بازیش با توپ و توانایی بدنیش مشکل داره ولی بوسکتس زیرک و باهوشه؟!

نه آقا از این دیوانه چیزی در نمیاد...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۱ آبان ۱۳۹۹
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
آدمی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که خودشو به خواب زده نه!

یکی به این مردک بگه فصل قبل تنها بازیکنی که به این بازی کند و کسل کننده و پر از پاس های بی هدف ریتم میداد همین ریکی بود!!! بعد به ریتم بازی ریکی ایراد میگیری؟

اون یارو بوسکتس اگه جایگیری درست میداشت مشکل کند بودنش رو جبران میکرد! نه اینکه هرز بدوه و همه اش پشت سر بازیکنای حریف عقب بمونه!عین جوک عرض زمین رو میدوه چپ و راست انگار بازیکنای حریف باهاش خرس وسط بازی کنن! حرف از زیرکی و باهوشی میزنه!
خودش نمیفهمه به درک اون کمکای مترسک و آنالیزورها هم نمیفهمن بگن بابا این یارو پدر تیمو درآورده چی تز میدی برا خودت؟؟؟
نه این بارسا درست بشو هست با این آدم و نه خوش!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ آبان ۱۳۹۹
نام کاربری: Hossein.hadi.Moghadam
پیام: ۵۱۲
عضویت از: ۱۰ تیر ۱۳۹۹
از: Rasht
طرفدار:
- Pep
- Messi
- سپیدرود
- آرژانتین
- علی کریمی
- کلوپ و مارچلو بیلسا
- حجازی
گروه:
- کاربران عضو
من کاری به این حرفها ندارم من به تیم کار دارم .عمشو هم بازی بده مهم خوب و جذاب بازی کردنه و کسب مقام.اگه تونست که هستیم همراهش اگه نتونست گورشو میکنیم همراه عمش

۲۱ آبان ۱۳۹۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۴۳ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۲,۸۰۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۴۹۴ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۹۸ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۶۵ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۱۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۵۱۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۲۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۴۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۳ کاربر آنلاین است. (۱۰۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۱
مهمان: ۱۷۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!