به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: MES_MES
پیام: ۱,۷۴۰
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۹
از: KERMANSHAH
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
- امیر قلعه نوعی , مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
مصاحبه با مورینیو:کریس و کاکا نباید بیش از این منتظر جام بمانند

گمان مي کنم که خيلي ها از ديدن موفقيتهاي من خسته شده اند. خيلي ها مي گويند که من مربي تدافعي اي هستم، ولی يک مربي تدافعي يک بار مي تواند به قهرماني برسد ، نه 17 بار. جامهاي قهرماني خودشان گوياي همه چيز هستند.

سایت گل- مربي پرتغالي باشگاه مادريدي در گفتگويي با خبرگزاري پرتغال از تمايل تيمش براي جذب سامي خديرا، ستاره آلماني صحبت کرده.
مورينيو اميدوار است تا بتواند موفقيتهايش را با تيم مادريدي ادامه دهد و در اين گفتگو از برنامه هايش براي کهکشاني ها سخن گفته است:
* قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا هدف اصلي شماست. نه؟
** قهرماني ليگ قهرمانان اروپا، خواسته اي منطقي براي تيم مادريدي است که شايد در اين لحظه تيم فوق العاده اي نداشته باشد، ولي بايد در نظر داشت که در رختکن اين تيم بهترين بازيکنان دنيا حضور دارند. آنها دوست دارند به موفقيت برسند و اگر اين اتفاق نيفتد نااميد مي شوند. همين مي تواند انگيزه خوبي براي تيم ما باشد.
* آيا فشارهاي کادر مديريتي بر روي شما تأثيرگذار است؟
** زماني که قرارداد امضا کردم، از من خواسته شد که وظيفه و مسؤوليت بخشي را برعهده بگيرم که آنها در آن تخصص ندارند و پرونده اي متفاوت با آنچه مربيان اخير اين تيم داشتند، به من ارائه دادند.
* پرونده جديد و پروژه جديد تيم مادريدي چيست ؟
** به جز کاپلو، تمام مربياني که در اينجا بودند، مي خواستند پرونده جديدي را آغاز کنند. زماني که آنها به نيمکت مربيگري تيم رسيدند، بايد که تجربه اي جديد را آغاز مي کردند و مسائل جديدي را تجربه مي کردند و کمبود سطح تيم را بر گردن بازيکنان انداختند. به همين دليل مسؤولان باشگاه مربي اي را انتخاب کردند که موفقيتهاي به مراتب بيشتري در مقايسه با بازيکنان تيم داشته باشد و تجربه درخشش بيشتر از بازيکنان باشد.
* وظيفه اصلي شما به عنوان مربي رئال چيست؟
** مسؤوليت من اين است که ساختاري را در تيم بنا نهم که به سمت پيروزي و موفقيت پيش برود؛ زيرا بزرگترين تيم دنيا نبايد دو يا سه فصل را بدون کسب عنوان قهرماني سپري کند و يا اينکه بايد که چنين تيمي 10 يا 20 سال در حسرت قهرماني در رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا بماند. رقابت حساسي که ميان دو تيم بارسلونا و رئال مادريد وجود دارد، انگيزه مضاعفي براي من محسوب مي شود
* بارسلونا را چطور مي بينيد؟
** به نظر من بارسلونا بهترين تيم دنياست. ساختار اين تيم شکل گرفته و بازيکنانش مي توانند با چشمهاي بسته هم بازي کنند. بارسلونا فلسفه خاص خود را دارد که آن را حفظ کرده و در مقابل تيمهايي که در حال شکل گيري هستند، بازي مي کنند. آنها رو به جلو حرکت مي کنند، ولي آنچه من مي خواهم اين است که اين ما باشيم که جلوتر از همه حرکت مي کنيم.
* پس بشدت در انتظار موفقيت سريع و زودهنگام هستيد!
** شايد فصل اول حضور برروي نيمکت مربيگري يک تيم، زمان مناسبي براي کسب موفقيت نباشد، ولي من دوست دارم که خودم را تحت چنين فشارهايي قرار دهم. در بازه زماني بلند مدت مي توانم به آرامش دست بيابم. دوست دارم بگويم که لازم است هر چه زودتر به موفقيت برسيم و اين فشار را دوست دارم.
* به خريدهاي زيادي در رختکن تيمتان نياز داريد؟
** نمي خواهيم پادشاه بازار نقل و انتقالات باشيم. همان فلسفه هميشگي رئال مادريد را دنبال مي کنيم؛ خريد بازيکنان طبق پروژه. ما دي ماريا را به خدمت گرفتيم؛ درست است که اين خريد برايمان اندکي گران تمام شد، ولي او ظرفيت بالايي دارد. اکنون به دنبال جذب خديرا هستيم، بازيکني که فضاي زيادي براي پيشرفت و بهبود دارد. اين همان شيوه خريدي است که من از آن لذت مي برم.
*گمان مي کنيد که رئال در چه پستهايي بايد به تجديد نيرو و تقويت قوا بپردازد؟
** ما به يک مدافع و يک بازيکن مياني نياز داريم، ولي بايد با تعادل و بدون دخالت احساسات خريد کنيم. زيربناي اصلي تيم ما برپايه تيم فصل گذشته است و بازيکناني که به رختکن تيم اضافه مي شوند، براي افزايش حس رقابتي در رختکن تيم مي باشند. اين اندکي پيچيده است؛ زيرا زماني که تيم مادريدي نسبت به جذب بازيکني ابراز تمايل مي کند، قيمت اين بازيکن به صورت نجومي افزايش مي يابد.
* از کريس چه توقعي داريد؟
** اميدوارم که او مثل هميشه باشد. در خلق فرصتها به تيم کمک کرده و گلهاي سرنوشت سازي را به ثمر برساند و به تيم در کسب جامهاي قهرماني ياري برساند. نمي توانم توقع ديگري داشته باشم؛ زيرا انگيزه هاي او فراوان است. کریس و کاکا نباید بیش از این منتظر جام بمانند
* مردم نسبت به شما چه ديدگاهي دارند؟
**گمان مي کنم که خيلي ها از ديدن موفقيتهاي من خسته شده اند. خيلي ها مي گويند که من مربي تدافعي اي هستم، ولي اولاً اين صحت ندارد و ثانياً اينکه واقعاً برايم مهم نيست و ثالثاً يک مربي تدافعي يک بار مي تواند به قهرماني برسد ، نه 17 بار. جامهاي قهرماني خودشان گوياي همه چيز هستند. به عنوان مثال در ديدار اينتر مقابل بارسا، اينتر در دور برگشت، بازي فوق العاده تدافعي اي را ارائه کرد، ولي در ديدار رفت، ما به سه گل دست يافتيم و بازي فوق تهاجمي اي رابه نمايش گذاشتيم، ولي از بازي دور رفت هيچ وقت صحبتي نمي شود.

۲۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بارسا فردا استارت می زند

28 بازیکن بارسا فردا تمرینات پیش فصلشان را از سر می گیرند.در این تمرین 11 بازیکن از تیم اصلی و 17 بازیکن از تیم پایه ای بارسا حاضرند

سایت گل- پپ گواردیولا از روز دوشنبه تمرینات پیش فصل تیمش را با حضور 11 بازیکن تیم اصلی از سر می گیرد و 17 بازیکن از بارسای بی نیز در این جلسه تمرینی حاضر خواهند بود.

بازیکنان بارسلونا می بایست ساعت 8.45 در شهرک ورزشی یوهان گامپر حاضر باشند تا پیش از هرکاری تستهای پزشکی را پشت سر بگذارند.

پینتو، میلیتو، ماکسول، آدریانو، کیه تا، جفرن، ایبراهیموویچ، بویان، انریکه، ویکتور سانچس و هلب بازیکنان اصلی بارسا هستند که از فردا تمریناتشان را استارت می زنند. انریکه، ویکتور سانچس و هلب بازیکنانی هستند که فصل گذشته به صورت قرضی در تیمهای راسینگ، خه رس و اشتوتگارت توپ می زدند.

غایبان تیم اصلی بارسلونا، همان بازیکنانی هستند که در رقابتهای جام جهانی 2010 حاضربودند و چندی بعد به اردوی کاتالونیایی ها اضافه خواهند شد.

17 بازیکن هم از بارسای بی در تمرینات فردای بارسا حاضر خواهند بود که عبارتند است: اویر، مینیو، ماسیپ ، دالمائو، سرخی گومس، آرماندو، فونتاس، مونیه سا، مارتی ریورولا، ایلیه، ویکتور واسکس، سرخی روبرتو، جاناتان دوس سانتوس، ادو اوریول، بنخا، جاناتان سوریانو و نولیتو

۲۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مورينيو به دنبال يك مدافع مركزي

سرمربي پرتغالي چهار گزينه را براي اين پست در نظر دارد

سايت گل- به گزارش نشريات اسپانيايي، ژوزه مورينيو، سرمربي تيم رئال مادريد، قصد دارد براي تقويت خط دفاعي تيمش براي فصل 11-2010، يك مدافع مركزي طراز اول را به خدمت بگيرد.

روزنامه ماركا گزارش داد كه سرمربي پرتغالي براي موفقيت در رقابت قهرماني فصل آينده لاليگا و ليگ قهرمانان، قصد دارد استحكام خط دفاعي تيمش را افزايش دهد. رئالي ها پيش از اين آنخل دي ماريا و پدرو لئون را به خدمت گرفته اند و براي خط مياني شان نيز به دنبال سامي خديرا هستند.

گفته مي شود كه اين سرمربي پرتغالي چهار گزينه را براي اين پست در نظر دارد: ديويد لوئيس (بنفيكا) تياگو سيلوا (ميلان) نمانيا ويديچ (منچستر يونايتد) برونو آلوس (پورتو).

البته مادريدي ها همچنان با جديت به دنبال مايكون، مدافع راست برزيلي اينتر هستند و قصد دارند هر طور شده او را به برنابئو بياورند. رئالي ها تمايل زيادي براي به خدمت گرفتن اين ستاره برزيلي دارند اما هنوز با باشگاه اينتر به توافق دست پيدا نكرده اند زيرا ماسيمو موراتي معتقد است كه قيمت پيشنهادي رئالي ها مناسب نيست.

۲۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نیوکاسل به دنبال هافبک ناراضی رئال مادرید

آنها محمدو دیارا را می‌خواهند.

سایت گل – منابع اسپانیایی بر این باورند که دیارای 29 ساله ممکن است به باشگاه تازه به لیگ برتر صعودکرده برود.

ژوزه مورینیو، مربی رئال با دیارا درباره آینده‌اش صحبت کرده و مربی سابق چلسی دوست دارد اجازه رفتن را به این ملی‌پوش مالی بدهد.

رئال چهار سال پیش دیارا را به قیمت 20 میلیون پوند از لیون خریداری کرد و او بازیکنی کلیدی در دو قهرمانی رئال در دو فصل اول حضورش در این تیم بود. اما اخیرا دیگر توجهی به او نمی‌شود.

کریس هاتن، مربی نیوکاسل قصد دارد تیمش را پس از بازگشت به لیگ برتر تقویت کند، اما در هر حال حقوق دیارا بسیار بالاست.

۲۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سلام من هم از اردبیلم می خوام آشنا بشیم

می خواین تو چه کار های سایت با هم آشنا بشیم

۲۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ویدیچ، منتظر رفتن به رئال مادرید

او قصد دارد منچستر یونایتد را ترک کند

سایت گل – نمانیا ویدیچ، مدافع بلندقامت منچستریونایتد از این که باشگاهش هنوز پیشنهاد قرارداد جدیدی به او نداده ناراضی است و دوست دارد به رئال مادرید برود. به نظر می‌رسد این انتقال با مبلغ 18 میلیون پوند میسر شود.

ژوزه مورینیو قصد دارد ویدیچ را به خط دفاعی خود بیفزاید. او همچنین به دنبال خرید اشلی کول از چلسی هم هست.

مدافع صرب در سال 2006 با قیمت 7 میلیون پوند از اسپارتاک مسکو خریداری شد. قرارداد فعلی او که طبق آن 70 هزار پوند در هفته حقوق می‌گیرد در سال 2007 بسته شده است.

این در حالی است که ریو فردیناند، زوج او در خط دفاعی 110 هزار پوند در هفته دریافت می‌کند و ویدیچ 28 ساله منتظر قرارداد جدیدی در تابستان بود.

اگر ویدیچ که تقریبا 200 بازی برای یونایتد انجام داده رئال را ترک کند، فرگوسن دچار بحران دفاعی خواهد شد، چون زانوی فردیناند هم آسیب دیده و او در اولین بازی‌های لیگ برتر حضور نخواهد داشت.

سایت گل

۲۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اگه فکر می کنه استعداد داره بهتره به تیم رئال نره
چون آدم بدبخت می شه و بازیش حروم می شه
بهتره که لحظه شماری نکنه

۲۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
دقیقا همین طوره هر کی بره رئال بدبخت میشه . اینو تاریخ نشون داده. اوون - رونالدو - کاکا -بنزما -متزلدر - و 100 ها بازیکن دیگه . نمی دونم تو این رئال چی دیدند ؟؟

CATALUNYA is not Spain
۲۸ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: break
پیام: ۱۸۰
عضویت از: ۹ تیر ۱۳۸۹
از: کرج
طرفدار:
- مسی داوید ویا کاسیاس
- رونالدینیهو
- پرسپولیس. از تراکتور بدم مباد
- اسپانیا
- محسن خلیلی علی کریمی
- گواردیولا
- از علی دایی متـــنــفرم
گروه:
- کاربران عضو
اه اه اه این مورینیو دقیقا عین رونالدو میمونه مغرور احمق و از خود راضی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

۲۸ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دقیقا همین طوره هر کی بره رئال بدبخت میشه . اینو تاریخ نشون داده. اوون - رونالدو - کاکا -بنزما -متزلدر - و 100 ها بازیکن دیگه . نمی دونم تو این رئال چی دیدند ؟؟

دقیقا تازه می تونیم به بکام که رفت رئال و بعد هزار بدبختی رفت یه تیم مسخره آمریکایی یا رونلدو برزیلی

۲۸ تیر ۱۳۸۹

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۸,۶۳۰ بازدید
۴ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۴۵ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۰,۴۲۳ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۶,۹۵۰ بازدید
۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۰۷ بازدید
۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۷۸۴ بازدید
۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۴۱۰ بازدید
۱۵ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۴۶۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۹۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۲۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۸ کاربر آنلاین است. (۱۱۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!