به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
کومان یه سری خوبی هایی داره.اولن که از جنس باشگاهه، ثانین کاریزما هم داره چیزی که دوتا سرمربی قبلی ( اگه بشه اسمشون رو سرمربی گذاشت!) نداشتن و یه سری بازیکنا افسار گسیخته شدن...!
از نظر تاکتیکی خب خیلی جای بحث داره...هرچند تو ساوت همپتون دوران خوبی داشت. اصلن قابل پیش بینی نیست که شرایط با کومان چطور پیش میره! ولی کار کردن با جوونا رو بلده و میتونه یه خط هافبک جوان بسازه بخصوص اینکه بلده از دی یونگ بازی بگیره! شاید تنها گزینه ای باشه که بتونه جایگاه بوستکس رو متزلزل کنه هرکی دیگه سرمربی باشه این یارو فیکس تیمشه! خیلی کم پیش اومد این فصل دیونگ تو ترکیب بدون بوسکتس باشه ولی همونا از قضا بهترین بازیاش بودن...اگه فکر میکنید دفاعیه و به سبک بارسا نمیخوره خب مثل والورده نیست صددرصد! بتونه این دفاع داغون فعلی رو سر و سامون بده شاهکار کرده...بازی هجومی تا وقتی عقب زمین بهشت حریفاست تلاش بیهوده است.

هرچند نظر خودم فعلن باید هیچ تغییراتی صورت نگیره و هیچ اتفاقی نیافته تا اخراج این تیم مدیریتی خائن پست!

پ ن: پیمنتا هرچقدر خوب باشه باز فرقی نمیکنه با ستین و والورده...ادمی نیست که بتونه این خود شاخ پندارهای بی تعصب رو کنترل کنه و واسه حرفش تره خرد نمیکنن...مگه این که خونه تکونی اساسی بشه و بیش تر از 80 درصد ترکیب فعلی جای خودشون به بازیکنای جوون تر بدن که محاله!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ مرداد ۱۳۹۹
نام کاربری: recovery
پیام: ۲۷۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
از: b to che
طرفدار:
- موسی(mosi)
- خرس
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
forca barca نوشته:

کومان فقط یه اسم خوب داره همین
اصلا معنی نداره ایشون سرمربی باشگاه بشه
اصلا تاکتیکی نیست ایشون
کومان هم انتخاب درست نیست قطعا تن هاخ بهتره
سبک بازی تیماش کجا به درد بارسا میخوره
ولی خب نام ایشون نام بزرگیه قطعا

اگر بازی های ساوت همپتون و تیم ملی هلند رو دیدی شما و همچین حرفی میزنی من دگ چیزی ندارم بگم😐مربی با بازی سرعتی و توی عمق که الان دقیقا چیزی ک تیم ما میخواد که از این سبک مسخره ایستا دست برداره.

۲۶ مرداد ۱۳۹۹
نام کاربری: coutinho7
پیام: ۱,۰۸۳
عضویت از: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- مگه ایرانم فوتبال داره؟ :/
- برزیل و هلند و آرژانتین به خاطر مسی
- علی کریمی( جادوگر)
- کلوپ و لوچو کبیر، و رایکارد
- صمد مرفاوی :))
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
infinite iniesta نوشته:

کومان یه سری خوبی هایی داره.اولن که از جنس باشگاهه، ثانین کاریزما هم داره چیزی که دوتا سرمربی قبلی ( اگه بشه اسمشون رو سرمربی گذاشت!) نداشتن و یه سری بازیکنا افسار گسیخته شدن...!
از نظر تاکتیکی خب خیلی جای بحث داره...هرچند تو ساوت همپتون دوران خوبی داشت. اصلن قابل پیش بینی نیست که شرایط با کومان چطور پیش میره! ولی کار کردن با جوونا رو بلده و میتونه یه خط هافبک جوان بسازه بخصوص اینکه بلده از دی یونگ بازی بگیره! شاید تنها گزینه ای باشه که بتونه جایگاه بوستکس رو متزلزل کنه هرکی دیگه سرمربی باشه این یارو فیکس تیمشه! خیلی کم پیش اومد این فصل دیونگ تو ترکیب بدون بوسکتس باشه ولی همونا از قضا بهترین بازیاش بودن...اگه فکر میکنید دفاعیه و به سبک بارسا نمیخوره خب مثل والورده نیست صددرصد! بتونه این دفاع داغون فعلی رو سر و سامون بده شاهکار کرده...بازی هجومی تا وقتی عقب زمین بهشت حریفاست تلاش بیهوده است.

هرچند نظر خودم فعلن باید هیچ تغییراتی صورت نگیره و هیچ اتفاقی نیافته تا اخراج این تیم مدیریتی خائن پست!

والا بوسکتس وسوارز منو بیشتر از پیکه و آلبا حرص میدن...... هم نمیتونن بازی کنن و هم بازی نکنن گله میکنن....... هم خدا و خرما نمیشه.... یا خوب بازی کن یا خوب بازی نمیکنی گمشو بشین نیمکت تا آدم شی.....

۲۶ مرداد ۱۳۹۹
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- علی کریمی( جادوگر)
گروه:
- کاربران عضو
اقا من میدونم میشه توی تمدید قرارداد حقوق بازیکن رو پایین اورد؟

اگه اینجوری باشه حقوق سمدو و لنگله و روبرتو رو پایین بیاریم و در صورت قبول نکردنشون فسخ کنیم..... ولی اون 30 سال ه ها به جز مسی باید برن از تیم........

۲۶ مرداد ۱۳۹۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
cotinho7 نوشته:

اقا من میدونم میشه توی تمدید قرارداد حقوق بازیکن رو پایین اورد؟

اگه اینجوری باشه حقوق سمدو و لنگله و روبرتو رو پایین بیاریم و در صورت قبول نکردنشون فسخ کنیم..... ولی اون 30 سال ه ها به جز مسی باید برن از تیم........

آره قرارداد جدیده دیگه همه کاری میشه کرد.

من تا حالا عقیده داشتم سمدو و روبرتو لایق فرصت بیشترن. ولی دیگه نه. باید این سرطان رو از ریشه درمان کرد.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۶ مرداد ۱۳۹۹
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- علی کریمی( جادوگر)
گروه:
- کاربران عضو
اقا مارسلو بلچر کسی که اولین بار داستان انتقال نیمار رو گفت نوشته: مسی مخیواد باشگاه رو الان ترک کنه ن تو سال 2021........ خدایا فقط شایعه باشه..... یدونه دلخوشی دیدن بارسا همین کینگ بود.....

۲۶ مرداد ۱۳۹۹
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که اگر مسی بره برای من یکی تموم میشه ولی بارسا همیشه ادامه‌ پیدا می‌کنه...
از طرفی فکر نمیکنم به قدری احمق باشه که تو شرایط فعلی فرار کنه... اگر هم می‌خواد بره درستش اینه مثل ژاوی با یک فصل باشکوه خداحافظی کنه

FORCA BARCA
۲۷ مرداد ۱۳۹۹
نام کاربری: shakib10
پیام: ۳,۵۰۲
عضویت از: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
از: ahwaz-esf
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
کومان یک حرکت نسبتا قوی بود که در بهترین موقع وارد داره میشه.شاید اگر اواسط سیستم مدیریت بارتو میومد خراب میصد الان موقع بسیار خوبیه!چه الان بارتو بمونه یا نمونه دیگه تموم شده اس بازتو. فکر هلندی فکر خلاق و بسیار بسیار سازنده لیه.شدیدااااا معتقدم کومان قدرت ساختن یک تیمی در حد تیم رایکارد حداقل داره.

@esalatbarca
۲۷ مرداد ۱۳۹۹
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Carles Aleñá نوشته:

نقل قول
capitan5 نوشته:

خب به نظر شایعات در مورد کومان جدی شدن و ایشون هم دستور تخلیه داده به مستاجرش تو بارسلونا!
کلا به نظرم فقط سه گزینه در حال حاضر ارزش توجه رو دارن و امثال پوچتینو و هانری حتی نباید به عنوان گزینه بهشون نگاه کرد.
1-پیمینتا(تو باشگاه با لقب پیمی معروفه). 14 ساله تو بارساست و پله پله اومده بارسا. این باعث شده به قول خودش بلدنباشه تو سبکی جز سبک اصلی بارسا تیمش رو تمرین بده! واقعا تواناییهای خودش رو تو این دو فصل اخیر تو تیم ب نشون داده! از نظر من از دید تاکتیکی ایرادی بهش وارد نیست و نکته قوتش هم توانایی عجیبش تو رسوندن بازیکن ها به حد اکثر پتانسیلشونه! مورر اول فصل یک مدافع راست خیلی خیلی نرمال بود ولی با پیمی چنان پیشرفت کرد که تبدیل شده به یکی از امیدبخش ترین مهره های تیم ب! اگر انتخاب بشه میتونه همون نسلی رو که باهاش قهرمان سی ال جوانان شد بکشه بیاره تیم اصلی(ریکی-کویادو-آرائوحو-مونچو-خاندرو-پنیا و....)
تنها جنبه ای که در موردش صد در صد مطمئن نیستم(و اعتماد80درصدی دارم بهش)اینه که آیا حاضره بوکستس و پیکه و سوارز و... رو کنار بذاره یا نه؟ مطمئنم که خودش میتونه و میخواد این کار رو بکنه چون عملا با سبک فوتبالش که مبتنی بر پرس از بالا و بازی تک ضرب هست تناقض دارن این افراد ولی ممکنه برای این که رابطه اش با رختنکن و علی الخصوص مسی خراب نشه این کار رو نکنه. در هر حال گزینه محبوب من برای نجات باشگاه از این لجنزار هست.
2-تنهاخ: خیلی بعیده بیاد. با آژاکس قرارداد داره و مدیران ما هم نشون دادن علاقه خاصی به مربی هایی دارن که قبلا تو بارسا بودن به هر نوعی! اسپانیایی هم فکر نکنم بلد باشه که ممکنه رابطه اش با رختکن رو خدشه دار بکنه!
3-کومان: خب مشخصا شخص تاثیرگذار و محترم و کاریزماتیکی هست تو تاریخ باشگاه... هلندی هم که هست و میتونه دیانگ رو محور خط هافبک تیم بکنه... اما!!! آیا واقعا یک نابغه تاکتیک حساب میشه؟ من اینطور فکر نمیکنم. به هر حال فعلا محتمل ترین گزینه است و بعید نیست همین فردا رسما اعلام بشه!!
نکته مهم شرایطش تو تیم ملی هلند هست. قبلا میگفتن والورده تا اخر فصل هست و بعد یورو میره و کومان میاد! اما کرونا کل این نقشه رو به هم زد و مردک گاوچرون اومد نشست رو نیمکت! الان گفته میشه اگر بیاد قرارداد یکساله میبنده و با تموم شدن فصل برمیگرده به تیم ملی هلند. اینطوری از انتخابات هم جان سالم به در میبره....

قطعا انتخاب از بین پیمنتا و کومان ه .. برای من به شخصه هیچ فرقی نمیکنه کدومشون بشن ..

این کنار گذاشتن امثال بوسکتس و پیکه و سوراز و ... هم تو پست قبلی گفتم .. به این معنی نیست که مربی بگه من این پیرپاتالا رو نمیخوام و هیچ جایی تو تیم من ندارن !! حتی اگه پیمنتا هم بیاد قطعا همشون هستن !! اما مثل قبل 38 تا بازی لیگ رو فیکس بازی نمیکنن !! یعنی سوارز دیگه بازیکن غیر قابل تعویض نیست ! بوسکتس تعویضی میاد تو .. یا با دی یانگ چرخشی بازی میکنه .. یا البا 20 دقیقه اخر میاد تو زمین .. این پروسه راحت 1 فصل طول میکشه که مثلا دی یانگ به طور کامل جای بوستکس رو بگیره .. همنیطور سایر پست ها ..

کومان یه مصاحبه کرده بود پارسال ...

"من همیشه از بازی دادن به بازیکنان آکادمی استقبال می‌کنم چون آنها فلسفه بازی بارسلونا را درک می‌کنند. اما گاهی ممکن است در یک پست به خصوص بازیکنی بااستعداد لازم را در آکادمی نداشته باشید و آنگاه باید نگاهتان به بازیکنان خارجی باشد. من از سطح فعلی لاماسیا خبری ندارم ولی شما همیشه باید اول به آکادمی نگاه کنید و بعد به بازار نقل و انتقالات. ما هلندی‌ها از بازی دادن به جوانان و ریسک کردن ابا و هراسی نداریم. به این قضیه عادت کرده‌ایم. شخصا اگر دو بازیکن هم سطح داشته باشم که یکی 31 ساله است و دیگری 22 ساله، به بازیکن جوانتر بازی می‌دهم چون آینده از آن او است. اگر بازیکنان آکادمی کیفیت لازم را دارند، باید به آنها فرصت بدهید.

در ترکیب فعلی، مسی، سوارز، بوسکتس و پیکه همگی بالای 30 سال هستند. هسته تیم پیر شده و اگرچه هنوز همه آنها چند سال از فوتبالشان باقی مانده اما بعد از آن چه؟ باید ترکیب را نوسازی کرده و عوض کنید چون این‌ها پست‌های کلیدی تیم هستند. هسته تیم هستند. بارسا برای آینده دروازه‌بان خواهد داشت ولی مدافع میانی، هافبک تدافعی، مهاجم نوک و مسی را ندارد. پس موفق باشید!"

مصاحبه دلگرم کننده و امیدوار کننده ایه. به ویژه که مطمئنم مرد عمل هست و زیر حرفش نمیزنه.

FORCA BARCA
۲۷ مرداد ۱۳۹۹
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
capitan5 نوشته:

تنها چیزی که میتونم بگم اینه که اگر مسی بره برای من یکی تموم میشه ولی بارسا همیشه ادامه‌ پیدا می‌کنه...
از طرفی فکر نمیکنم به قدری احمق باشه که تو شرایط فعلی فرار کنه... اگر هم می‌خواد بره درستش اینه مثل ژاوی با یک فصل باشکوه خداحافظی کنه

بابا همین شما می‌گفتید مسی باید جلو مدیریت وایسه حتی شده شایعه بندازه که می‌خوام برم حالا این حرفو می‌زنید؟

۲۷ مرداد ۱۳۹۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۵
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۸
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۰,۲۰۴ بازدید
۱۴ ساعت قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۶,۲۵۴ بازدید
۱ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۵,۵۶۲ بازدید
۹ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۱۴۹ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۰ بازدید
۱۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۰۱ بازدید
۱۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۹۲۹ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۳۲۰ بازدید
۲۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۳۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۴,۵۷۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۷۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۴۳۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۶۳ کاربر آنلاین است. (۲۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۶۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!