به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
به نظر من کار بسیار خوبی می کنه پویول . چون کشورش اسپانیا نیست .
همه دیدن که چطور پرچم کشورش کاتالونیا رو دورش پیچید ...

CATALUNYA is not Spain
۲۶ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
بسياري از كارشناسان فوتبال اسپانيا بر اين باورند كه پويول قصد بازي در تيم ملي فوتبال كاتالونيا را در سر مي‌پروراند

امیدوارم یه روزی کاپیتان دلیرمون رو با پیراهن تیم ملی کاتالونیا ببینم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: MES_MES
پیام: ۱,۷۴۰
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۹
از: KERMANSHAH
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
- امیر قلعه نوعی , مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
گوتی: دوست دارم به بشیکتاش بروم ؛تصمیم با رئال است

ستاره اسپانیایی معتقد است که فلورنتینو پرس می بایست در مورد آینده او تصمیم بگیرد

سایت گل- گوتی، ستاره باتجربه باشگاه رئال مادرید از تمایلش برای پیوستن به بشیکتاش صحبت کرده و در عین حال اعلام نموده که تصمیم نهایی می بایست از سوی سران باشگاه مادریدی اتخاذ شود.

این ستاره 33 ساله در فکر جدایی از رئال مادرید است؛ تیمی که تمام عمر فوتبالش اش را در آن سپری کرده و سران باشگاه بشیکتاش نیز آماده اند تا این ستاره را به خدمت گرفته و گوتی هم تمایل زیادی برای پیوستن به این باشگاه ترکیه ای دارد.

گوتی در صحبتهایی که در روزنامه مارکا منتشر شده گفت:« من فعلا بازیکن رئال مادرید هستم.این خبر که سران بشیکتاش مایل به جذب من هستند صحت دارد و واقعیت این است که من هم دوست دارم که به این تیم بپیوندم ؛ به ویژه اینکه برند شوستر مربی این تیم است.»

این ستاره باتجربه ادامه داد:« هنوز هیچ چیز قطعی نیست.من روز 25 جولای با سران باشگاه مادریدی صحبت خواهم کرد و باید ببینیم که چه پیش خواهد آمد.واقعیت این است که من ازاین پیشنهاد بسیار هیجان زده ام ولی می دانم که این سران باشگاه رئال هستند که حرف نهایی را خواهند زد؛ چرا که هنوز یک سال دیگر از قرارداد من با تیم مادریدی باقی است.»

او در پاسخ به سوالی در مورد انتقالش به استانبول گفت:« من نمی توانم به این سوال پاسخ بدهم چون نمی دانم.می بایست با بالدانو و پرس صحبت کنم و ببینم که تصمیم آنها چیست.علاوه بر این باید با مورینیو نیز به صحبت بپردازم و در این رابطه تصمیم گیری کنیم.من هنوز با مورینیو هم صحبت نکرده ام.»

۲۶ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پدرو لئون، خرید جدید رئال: به بهترین تیم دنیا پیوسته‌ام

پدرو لئون، خرید جدید رئال: به بهترین تیم دنیا پیوسته‌ام

سایت گل – پدرو لئون، امروز پس از انجام تست پزشکی به رئال مادرید پیوست. او در مراسم معارفه خود گفت در بهترین تیم دنیا بازی می‌کند.

این هافبک تهاجمی فصل قبل در ختافه عالی کار کرد و با وجود این که چندین باشگاه او را می‌خواستند، باشگاه همشهری ختافه موفق شد او را در مادرید نگه دارد.

لئون 23 ساله می‌گوید: «بله، باشگاه‌های دیگر هم به خرید من علاقه داشتند. اما هنگامی که به من گفتند رئال مادرید من را می‌خواهد، به مدیر برنامه‌هایم گفتم رویایم پوشیدن پیراهن سفید بوده است. از مادرید تشکر می‌کنم که رویای کودکی من را برآورده ساخت. من نهایت تلاش خود را خواهم کرد. من هر کاری از دستم برمی‌آید برای این پیراهن و این نشان انجام خواهم داد. امیدوارم قهرمانی‌های بسیاری به دست آورم. من به بهترین تیم دنیا آمده‌ام.»

فلورنتینو پرس هم از خرید لئون راضی بود: «می‌خواهیم بازیکنان اسپانیایی بزرگی در تیم خود داشته باشیم. پدرو هم یکی از آنهاست. او توانایی و شخصیت پوشیدن پیراهن رئال مادرید را دارد.»

او با مبلغ حدود 10 میلیون یورو به رئال مادرید پیوسته است. لئون در ختافه اغلب در پست بال راست بازی می‌کرد.

۲۶ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
چابی: مورینیو انگیزه بارسلونا را بیشتر می‌کند

او گفته آبی و اناری پوشان مشتاقند نشان دهند که می‌توانند مورینیو را شکست دهند

سایت گل – چابی ارناندس، استاد خط میانی بارسلونا و ستاره بارسا و تیم ملی اسپانیا در گفتگویی با روزنامه اسپورت گفته رفتن ژوزه مورینیو به رئال مادرید انگیزه‌ای برای بارسا خواهد بود: «مورینیو مربی بزرگی است و رفتن او به رئال انگیزه‌ای اضافی برای ماست که حتی از اینی که هستیم هم بهتر شویم. مادرید فصل گذشته تلاش اقتصادی زیادی انجام داد تا بازیکنان بزرگی بخرد و حالا آنها یکی از بهترین مربیان دنیا را دارند. آنها می‌خواهند قهرمان شوند و باید ببینیم این فصل چه می‌شود.»

او درباره آدریانو، خرید جدید بارسا گفته از آمدن این بازیکن سریع و انعطاف‌پذیر برزیلی خوشحال است: «او خریدی عالی است و به ما گزینه‌های بسیاری خواهد داد. او بسیار سریع است و با هر دو پا عالی بازی می‌کند. او بازیکنی بسیار رقابتی و کامل است.»

چابی همچنین از سسک فابرگاس گفته: «همه چیز بستگی به بارسلونا و آرسنال دارد. سسک گفته دوست دارد بیاید و امیدوارم در کنار ما بازی کند. او و من با هم سازگار هستیم و او دی‌ان‌ای بارسلونا را دارد.»

این بازیکن 30 ساله همچنین امیدوار است کارلس پویول در تیم ملی اسپانیا بماند: «اسپانیا در دورانی درخشان از تاریخ خود به سر می‌برد و نسلی عالی از بازیکنان دارد. هیچ بازیکنی هرگز از رقابت خسته نمی‌شود. او دارد به کناره‌گیری فکر می‌کند، ولی فکر کنم به حضور در تیم ملی ادامه دهد.»

۲۶ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
رییس اتلتیکو مادرید: از علاقه یووه به فورلان چیزی نمی‌دانیم

او گفته خبری از تورین به آنها نرسیده است.

سایت گل – دیه‌گو فورلان جام جهانی فوق‌العاده‌ای را با اروگوئه پشت سر گذاشت و در صدر لیست خرید بسیاری از تیم‌ها قرار گرفت. با این حال انریکه سرسو، رییس باشگاه اتلتیکو مادرید گفته تماسی به آنها گرفته نشده است.

روز پنجشنبه رسانه‌های ایتالیایی نوشتند که این مهاجم سابق منچستر یونایتد شاید به یوونتوس بردو، اما سرسو این خبر را تکذیب کرد: «ما هیچ خبری در این باره نشنیده‌ایم. تنها می‌دانیم فورلان تعطیلاتش را در اروگوئه می‌گذراند. به نظرم باید با یووه صحبت کنید، چون آنها باید بگویند که فورلان را می‌خواهند یا نه.»

او درباره خریدهای اتلتی هم گفته اسـت: «همیشه خوش‌بین هستم. اما با توجه به اوضاع فوتبال دنیا و شرایط اقتصادی اروپا به نظرم باید صبر کنیم. همه پیش از آن که اقدامی انجام دهند بسیار فکر می‌کنند. مردم قبل از آن که یک قدم به پیش بردارند، تا پنج یا شش می‌شمارند.»

۲۶ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زلاتان: از شایعات خسته شدم

او گفته حرف‌های روزنامه‌ها درباره انتقال او ملالت‌بار شده است

سایت گل – زلاتان ایبراهیموویچ مهاجم بارسلونا گفته از شایعات نقل و انتقالاتی که رسانه‌ها منتشر کرده‌اند خسته شده است.

او که تنها یک فصل را در بارسلونا گذرانده در نشستی خبری گفت که قصد دارد دوباره به تیم ملی سوئد هم بازگردد. ایبراهیموویچ درباره انتقال خود گفته است: «وقتی به تعطیلات رفتم بازیکن بارسا بودم و وقتی به تمرینات برگردم باز هم بازیکن بارسا هستم. چهار سال از قرارداد من با این باشگاه مانده. می‌خواهم به همه آنهایی که از اسم من استفاده کردند تبریک بگویم و از آنهایی که به این شایعات دامن زدند تشکر کنم. به گفته آنها من به چلسی، منچستر سیتی و هر جای دیگری رفتم و اتفاقا بسیار هم به من خوش گذشت!»

ایبرا با قیمت 69 میلیون یورو به بارسلونا آمد و گران‌ترین بازیکن تاریخ این باشگاه شد. او در ابتدا کار را عالی شروع کرد اما مصدومیت او باعث شد دچار مشکل شود و دیگر هم نتوانست به فرم عالی خود برگردد و در نهایت جایش را در ترکیب ثابت از دست داد.

با آمدن داوید ویا، شایعات بسیار زیادی درباره جدایی زلاتان منتشر شده است، به ویژه آن که بارسا مشکلات مالی زیادی هم دارد. زلاتان سالانه 14.5 میلیون یورو دستمزد می‌گیرد.

۲۶ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
رئال مادرید به دنبال مسعوت اوزیل

اوزیل و خدیرا در راه آلمان هستند

سایت گل – رئال مادرید قصد دارد تلاش‌های خود برای خرید مسعوت اوزیل از وردربرمن را بیشتر کند. ژوزه مورینیو تایید کرده که رئال به دنبال سامی خدیرا، هم‌تیمی اوزیل در تیم ملی آلمان است و اعلام کرده آنها علاقمند به خرید یک هافبک و یک مدافع هستند، اما در حال حاضر مشخص نیست که آن یک هافبک خدیرا است یا بازیکن دیگری هم مد نظر است.

مورینیو تاکید کرده که قصد دارد بازیکنان آینده‌دار را بخرد و اوزیل که تنها 21 سال دارد، به خوبی در این مقوله می‌گنجد. او در آلمان در جام جهانی عالی کار کرد.

روزنامه آس گزارش داده که تماس‌های اولیه با اوروفین اسپورت، نماینده اوزیل گرفته شده است. آنها هم به خورخه بالدانو و همکارانش گفته‌اند مبلغ بازخرید اوزیل 16 میلیون یورو است.

اوزیل هنوز به پیشنهاد تمدید دو ساله قرارداد با وردربرمن پاسخ نداده و هر چند مادرید امیدوار است قیمت او کاهش یابد، اما به نظر می‌رسد با توجه به علاقه دیگر باشگاه‌های اروپایی چنین اتفاقی نیفتد.

به نظر می‌رسد اوزیل و خدیرا اولویت‌های اصلی رئال مادرید باشند. همچنین دیگر احتمال کمی دارد که باستین شواین‌اشتایگر، دیگر ستاره آلمان به رئال مادرید برود.

این هافبک 26 ساله دو سال دیگر با بایرن قرارداد دارد و مبلغ بازخرید او 55 میلیون یورو است

۲۶ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مورینیو: بله، خدیرا را می‌خواهیم

او گفته یک مدافع و یک هافبک می‌خواهد.

سایت گل – ژوزه مورینیو، مربی رئال مادرید گفته باشگاهش به دنبال خرید سامی خدیرا از اشتوتگارت است.

این هافبک 23 ساله یکی از ستاره‌های آلمان در جام جهانی بود. او هدف اصلی مورینیو در بازار است. مورینیو گفته دوست دارد یک هافبک و یک مدافع به تیم اضافه کند. همچنین گفته می‌شود مبلغ بازخرید خدیرا تنها 10 میلیون یورو است و این هیچ مانعی برای رئال به حساب نمی‌رود.

آقای خاص می‌گوید: «قصد نداریم حاکم مطلق بازار باشیم. ما به فلسفه همیشگی رئال مادرید وفادار خواهیم بود و بازیکنان بااستعداد که جا برای یادگیری داشته باشند را خواهیم خرید. ما دی‌ماریا را خریدیم که هر چند گران بود، اما پتانسیلی عالی دارد. حالا به دنبال خدیرا هستیم که جای بسیاری برای پیشرفت دارد. من از این خریدها دوست دارم. ما یک هافبک و یک مدافع می‌خواهیم. به دنبال تعادل هستیم و نمی‌خواهیم اوضاع را هیجانی پیش ببریم. فصل پیش پایه‌ای عالی بنا نهاده شد و بازیکنان رقابت خوبی با هم آغاز کردند. البته اوضاع پیچیده است، چون وقتی مادرید بازیکنی را می‌خواهد قیمت او به صورت نجومی افزایش پیدا می‌کند.»

۲۶ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گزارش ویژه: پنج قانون مورینیو در اولین جلسه تمرینی

سایت گل – ژوزه مورینیو، مربی رئال مادرید در اولین جلسه تمرینی تیمش گفته هر کسی دیر به اتوبوس تیم برسد، از بازی بازخواهد ماند: «من منتظر هیچ کس نمی‌مانم. اگر کسی به اتوبوس دیر برسد او را جا خواهیم گذاشت، حتی اگر مجبور شویم با یک بازیکن کمتر بازی کنیم.»

مربی پرتغالی پنج قانون طلایی وضع کرده که بازیکنانش باید از آن پیروی کنند. این قوانین به این ترتیب هستند:

1- هر کسی که دیر به تمرین برسد حق حضور در تمرینات گروهی را ندارد و باید تنها تمرین کند. جلسات تمرینی ساعت 9:30 صبح آغاز می‌شود.

2- به نظر می‌رسد مورینیو بسیار به وقت‌شناسی اهمیت می‌دهد، چون قانون دوم او می‌گوید اتوبوس تیم همیشه سر وقت حرکت خواهد کرد و هر کسی دیر برسد حق حضور در آن بازی را نخواهد داشت.

3- جلسات تمرینی 90 دقیقه به طول می‌انجامند، اما شامل تمرینات سخت می‌شوند و کار فیزیکی بدون توپ مورد توجه مو نیست.

4- بازیکنان مصدوم باید یک ساعت پیش از تمرین به مجتمع تمرینی بالدبباس بروند تا مورد معاینه پزشکان قرار بگیرند. دکترها به مربی خواهند گفت آیا بازیکنان قادر به تمرین هستند یا نه.

5- استفاده از موبایل و گوش دادن به موسیقی در اتوبوس تیم منعی ندارد، اما موبایل‌ها باید در حالت سایلنت باشند و صدای موسیقی هم نباید آن قدر بلند باشد که دیگران را اذیت کند.

مورینیو قصد دارد نظم و انضباط را بر تیم حاکم کند.

۲۶ تیر ۱۳۸۹

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۵
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۸
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۷۵۱ بازدید
۶ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۱,۸۲۸ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۷۱ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۵۹ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۵,۵۶۴ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۲۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۶۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۹۶۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۸۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۱۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۹۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۲ کاربر آنلاین است. (۸۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!