به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اینیستا در انتظار حضور آماده مقابل رئال

" امیدوارم که بتوانم هر چه زودتر به اوج آمادگی بازگردم تا بتوانم به تیم کمک کنم."

سایت گل: آندرس اینیستا که در جریان دیدار هفته گذشته تیمش مقابل مایورکا، با مصدومیتی در ناحیه عضله دوسر ران پای راستش مواجه شد، در حال پشت سر گذاشتن روزهای مصدومیت است و در صحبتهایی اعلام کرده که در انتظار آن است تا بتواند هر چه سریعتر به روزهای اوج بازگشته تا بتواند به کمک تیم بشتابد. او این صحبتها را در آستانه دیدارهای حساس تیمش مقابل آرسنال و رئال مادرید به زبان آورده است.

اینیستا در صفحه شخصی اش در توئیتر نوشت:« روند بهبود مصدومیتم بسیار خوب است و امیدوارم که بتوانم هر چه سریعتر به روزهای اوج بازگشته تا بتوانم به کمک تیم بشتابم.»

به علاوه این ستاره ملی پوش اسپانیایی در ادامه مطلبش به پیروزی 1-4 بارسا مقابل اتلتیک بیلبائو اشاره کرده که بارسا را صدرنشین رقابتهای لالیگا ساخته است. در ادامه این مطلب اینیستا نوشته:« پیروزی مقابل اتلتیک، به منزله کسب سه امتیاز بسیار ارزشمندی برای ما، در یک هفته بسیار مهم بود.»

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۵ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا : با این بازیکنان تا آخر دنیا خواهم رفت.

سرمربی آبی و اناری ها انتقادات در مورد مکسول را غیر منصفانه توصیف کرد.

سایت گل: پپ گواردیولا، سرمربی تیم بارسلونا از بالا گرفتن بحران مصدومیت در تیمش در آستانه دیدار روز سه شنبه مقابل آرسنال در لیگ قهرمانان ابراز نگرانی کرد.

پویول و پیکه به دلیل محرومیت بازی برگشت مقابل توپچی ها را از دست خواهند داد و بعید است که اینیستا نیز بتواند با پشت سر گذاشتن مصدومیت تیمش را در این دیدار حساس همراهی کند. از سوی دیگر زلاتان ابراهیموویچ نیز پیش از بازی دیشب در مقابل اتلتیک بیلبائو در حین گرم کردن آسیب دید و به احتمال زیاد به بازی سه شنبه شب نخواهد رسید.

گواردیولا پس از پایان بازی گفت:" ما برای دیدار روز سه شنبه دچار کمبود بازیکن شده ایم و به حمایت هواداران نیاز داریم. آنها می توانند ما را به جلو ببرند، این یک فینال واقعی است. اگر صعود کنیم، این شانس را خواهیم داشت که در پایان فصل قهرمان لالیگا و لیگ قهرمانان شویم بنابراین این دیدار مهمترین مسابقه ما در طول فصل است."

نظر می رسد که یکی از بازیکنانی که حضورش در بازی با آرسنال قطعی است، مکسول می باشد، بازیکنی که به دلیل بازی ضعیفش در مقابل تئو والکات در دیدار رفت به شدت مورد انتقاد قرار گرفت اما گواردیولا این انتقادات را نامنصفانه دانست.
" من پس از بازی مقابل آرسنال بعضی اظهار نظرهای غیر منصفانه در مورد مکسول شنیدم اما فراموش نکنیم که والکات می تواند 100 متر را در 10.37 ثانیه بدود."

او سپس در مورد دیدار دیشب تیمش گفت و از پیروزی پرگل اگردانش ابراز خوشحالی کرد. " ما در چند بازی اخیر بسیار مبارزه جویانه بازی کردیم و با سختکوشی تمام و بیشترین فشار بازی کردیم. بازی امشب بسیار خطرناک بود اما از پس آن برآمدیم و نشان دادیم که در شرایط خوبی به سر می بریم. من دوست دارم برای همیشه با همین بازیکنان ادامه دهم."

مشخص شده که زلاتان بازی مقابل آرسنال را از دست خواهد داد و گواردیولا قصد دارد در آن دیدار نیز از بویان در ترکیب اصلی استفاده کند، بازیکنی در بازی شب گذشته دو بار دروازه اتلتیک بیلبائو را باز کرد.
" وقتی که او بازی می کند و گلزنی می کند، هیچ کس به اندازه من خوشحال نمی شود. سیستمی که برای بازی امشب اتخاذ شده بود به او اجازه داد تا توانایی هایش در گلزنی را به نمایش بگذارد."

۱۵ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ایبرا و پیکه غایبان احتمالی ال کلاسیکو

ستاره اسپانیایی بارسلونا دچار کشیدگی ماهیچه ای شده و برای شش تا هفت روز از میادین ورزشی به دور خواهد بود.

سایت گل: در جریان دیدار دیشب بارسلونا مقابل اتلتیک بیلبائو، زلاتان ایبراهیموویچ در جریان تمرینات گرم سازی پیش از بازی از ناحیه پای راست مصدوم شد و بسیار بعید است که به دیدار سه شنبه شب تیمش مقابل آرسنال برسد و احتمالا دیدار حساس ال کلاسیکو را نیز از دست خواهد داد.

از همین رو پپ گواردیولا مجبور شد تا به جای ایبرا بویان را در ترکیب اصلی تیمش قرار دهد و بویان هم نمایش قابل قبولی را به اجرا گذاشت.

در صورتی که خبر مصدومیت و غیبت ایبرا تائید شود، زلاتان چهارمین غایب بارسلونا در دیدار برگشت مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود؛ چرا که پیش از این پویول و پیکه به دلیل محرومیت و اینیستا به دلیل مصدومیت از حضور در دیدار برگشت مقابل آرسنال محروم شده بودند.

البته روز یکشنبه و پس از آزمایشهای دقیق تر حضور یا عدم حضور زلاتان در دیدارهای آتی مشخص خواهد شد.

پیکه نیز که شانس حضور در دیدار مقابل آرسنال را ندارد، دیدار دیشب ورزشگاه نوکمپ را با کشیدگی عضلانی در ماهیچه پای راستش به پایان برد و طبق گفته کادر پزشکی برای 6 تا 7 روز از میادین به دور خواهد بود.

البته پیکه امیدهای زیادی دارد تا با روند بهبود سریع، بتواند خود را به دیدار هفته آینده سانتیاگو برنابئو برساند و بتواند همراه با هم تیمی هایش پیروزی مقتدرانه فصل قبل (6-2) را تکرار کند.

جفرن با کوفتگی ماهیچه دوقلوی پای راست مواجه شده و یایاتوره،دچار گرفتگی در قوزک پای راست شده است نیز بازی را با مصدومیتهایی جزئی به پایان بردند ولی هر دوی آنها به دیدار سه شنبه شب مقابل آرسنال خواهند رسید.

۱۵ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
سسک؛ وعده انتخاباتی کاندیدای ریاست بارسا

سندرو روسل، یکی از کاندیدهای جانشینی خوان لاپورتا که ممکن است در تابستان ریاست باشگاه کاتالان را در دست بگیرد، پیشنهادی 50 میلیون پوندی( 56 میلیون یورویی ) را آماده کرده تا بدین ترتیب ستاره کاتالان آرسنال را به خانه بازگرداند.

سایت گل: طبق گزارش روزنامه دیلی میل ،روسل آماده است تا از خبر خرید سسک فابرگاس به عنوان شعار تبلیغاتی اش استفاده کرده و بدین ترتیب و با خرید سسک، ریاست آینده اش در باشگاه کاتالان را تضمین نماید .

سسک فابرگاس، ستاره کاتالان باشگاه آرسنال، 7 فصل پیش رختکن بارسا را به مقصد انگلیس ترک کرد و در جریان دیدار چهارشنبه شب تیمش مقابل بارسلونا که در حقیقت دیدار رفت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بود، برای توپچی ها به گل رسید و البته دچار شکستگی از ناحیه پا شد.

قرارداد سسک با آرسنال تا سال 2014 اعتبار دارد وسسک در رقابتهای این فصل در 35 دیدار برای تیمش به میدان رفته و به 19 گل رسیده.

اکنون روسل، از سسک به عنوان وعده انتخاباتی اش نام برده و اعلام کرده که در صورتی که به سمت ریاست باشگاه بارسا برسد، با پیشنهادی 56 میلیون یورویی برای خرید این ستاره کاتالان وارد عمل خواهد شد.

۱۵ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
خوان لاپورتا: اکنون باید روی بازی مقابل آرسنال تمرکز کنیم.

رئیس باشگاه بارسا از یک نمایش درخشان دیگر از تیمش خوشحال است.

سایت گل: بارسلونا پس از تساوی 2-2 مقابل آرسنال در لیگ قهرمانان اروپا بار دیگر به جاده پیروزی برگشت و شب گذشته موفق شد اتلتیک بیلبائو را 4-1 شکست دهد.

گل های خفرن ومسی و دو گل از کرکیچ موجب شد تا آبی و اناری ها حداقل برای 24 ساعت بار دیگر به صدر جدول بازگردند اما خوان لاپورتا، رئیس باشگاه در حالی که تنها یک هفته دیگر به بازی مقابل رئال مادرید باقی است تمام حواسش را به بازی برگشت تیمش مقابل آرسنال در لیگ قهرمانان معطوف کرده است.

او در گفتگو با نشریه آس گفت:" پس از یک بازی پرهیجان در لیگ قهرمانان اروپا، این پیروزی فوق العاده بود. نمایشی که ما امشب در مقابل تیمی مانند اتلتیک بیلبائو داشتیم که در لیگ اروپا حضور دارد، تحسین برانگیز بود. اکنون باید روی بازی مقابل آرسنال تمرکز کنیم. باید برای صعود به مرحله بعد نتیجه خوبی کسب کنیم اما هنوز همه چیز برابر است و ما باید تمام تلاشمان را انجام بدهیم.
نمی خواهم درمورد بازی مقابل رئال صحبت کنم یا حتی به آن فکر کنم. آنها می توانند از روز دوشنبه به فکر بازی مقابل ما باشند اما ما فرصت چنین کاری نداریم.

تکرار موفقیت فصل گذشته بسیار دشوار است. در حقیقت ما دیگر از کوپا دل ری حذف شده ایم اما تیم هنوز در همان سطح بازی می کند."

۱۵ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اینیستا به بازی مقابل رئال خواهد رسید.

بازیساز جوان بارسا بار دیگر به تمرینات بازگشت.

سایت گل: به گزارش رسانه های اسپانیایی، آندرس اینیستا، هافبک تیم بارسلونا، امروز به تمرینات گروهی تیمش بازگشت و مطمئنا برای بازی مقابل رئال مادرید آماده خواهد بود.

این بازیکن 25 ساله امروز تمرینات سبکی را با هم تیمی هایش که شب گذشته توانستند 4-1 اتلتیک بیلبائو را شکست دهند، پشت سر گذاشت. با این پیروزی با سه امتیاز اختلاف نسبت به رئال به صدر جدول تکیه زد. اینیستا در پیروزی 1-0 تیمش مقابل مایورکا از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شد و دیدار رفت تیمش مقابل آرسنال در لیگ قهرمانان را از دست داد.

در حالی که هنوز تردیدهای زیادی در مورد حضور او در دیدار برگشت در مقابل آرسنال که چهار شنبه شب برگزار می شود، وجود دارد اما انتظار می رود که او در دیدار روز شنبه مقابل رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو در ترکیب اصلی تیمش قرار بگیرد.

علی رغم این خبر خوب، گواردیولا در بازی مقابل اتلتیک بیلبائو نیز چند بازیکنش از جمله زلاتان را به دلیل مصدومیت از دست داد.

۱۶ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
کرایوف: اگر بارسا خونسرد باشد، رئال 2-6 می برد.

کرایوف معتقد است که رختکن این فصل رئال مادرید به مراتب بهتر از رختکن این تیم در رقابتهای فصل گذشته است.

سایت گل: یوهان کرایوف، رئیس افتخاری باشگاه بارسلونا و سرمربی تیم ملی فوتبال کاتالونیا در یادداشت خود در روزنامه ال پریودیکو، در آستانه دیدار حساس ال کلاسیکو، به بازیکنان تیم کاتالان هشدار داده است.

این اسطوره هلندی در این مقاله نوشته:« اگر بارسلونا به قصد استراحت و لذت بردن از فوتبال به جای ارائه یک فوتبال قوی روانه سانتیاگو برنابئو شود، ممکن است این بار نتیجه بازی 2-6 به نفع تیم میزبان شود.»

کرایوف در یادداشت این هفته اش به این نکته اشاره کرده که این هفته، هفته ای است که بارسلونا می تواند سرنوشت تمام فصلش را مشخص کند و به این نکته اشاره کرد که دو دیدار آتی بارسلونا:« دو فینال هستند که می توانند همه چیز را به این تیم داده و یا همه چیز را از کاتالونیایی ها دور کنند.»

اسطوره هلندی معتقد است که دیدار بارسلونا مقابل آرسنال، دیدار بسیار حساسی خواهد بود و در مورد دیدار شنبه شب ورزشگاه سانتیاگو برنابئو:« اگر بارسلونا نتوانددر برنابئو به نتیجه مطلوبی دست بیابد، قهرمانی در رقابتهای لالیگا برای این تیم بسیار سخت می شود.»

علاوه بر محافظه کاری کرایوف در مورد عملکرد بارسا در دیدار ال کلاسیکو، او در مورد پتانسیل بالای تیم مادریدی نیز هشدار داده است:« رئال این فصل بسیار بهتر است. این تیم در مقایسه با سال گذشته،بهتر بازی می کند.»

۱۷ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دکو: مسی یک ستاره واقعی

ستاره سابق باشگاه بارسلونا در صحبتهایی زبان به تمجید از ستاره آرژانتینی باشگاه کاتالان گشوده است.

سایت گل: دکو، ستاره خط میانی باشگاه چلسی در صحبتهایی زبان به تمجید از مسی گشوده و اعلام کرده که مسی ستاره واقعی تاریخ دنیای فوتبال است.

دکو در صحبتهایی با وب سایت باشگاه اف سی بارسلونا دات کام، گفت:« بارسلونا بازیکنان خوب زیادی دارد ولی علاوه بر همه آنها، بارسا مسی را دارد. هیچ بازیکنی مثل مسی نیست. او کارهای خارق العاده ای انجام می دهد و همیشه به فکر هم تیمی هایش است.او یک ستاره واقعی است.»

این ستاره 32 ساله، در سال 2006 که بارسلونا توانست در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی برسد، یکی از ستاره های این تیم بود. او به علاوه در صحبتهایی زبان به تمجید از گواردیولا گشوده است.

دکو ادامه داد:« گواردیولا ذهنیت جدیدی را به بارسلونا آورده. او مربی ای است که از بازیکنان جوان زیادی را به کار می گیرد و به خوبی می داند چطور بهترین راندمان را از شاگردانش بگیرد.اوضاع برای او و تیمش بسیار خوب است و فکر می کنم که او به همین سبک کاری اش ادامه خواهدداد و با بارسلونا تاریخ ساز خواهدشد.»

بارسلونا امشب و در دور برگشت رقابتهای مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا میزبان آرسنال خواهد بود و دکو در صحبتهایی اعلام کده که هواداران حاضر در نوکمپ،می تواند نقش پررنگی را در هدایت بارسا به مرحله نیمه نهایی این رقابتها داشته باشد.

دکو در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« در شبهای لیگ قهرمانان اروپا، هواداران می توانند در نوکمپ به بارسلونا روحیه بدهند و همیشه می توانند فشار زیادی را به تیمهای حریف وارد کنند. بارسلونا قطعا در دیدار خانگی اش از فاکتور دیگری نیزبهره می برد.»

۱۷ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بلیطهای ال کلاسیکو تمام شد.

تقاضا برای تهیه بلیط دیدار ال کلاسیکو در حدی است که تعداد متقاضیان برای خرید این بلیط دو برابر ظرفیت سانتیاگو برنابئو می باشد.

سایت گل: شنبه شب دیدار حساس ال کلاسیکو برگزار می شود و بنا به پیش بینی های انجام شده، استقبال بی نظیری از این دیدار به عمل آمده است. همگان تمایل فراوانی دارند تا رویارویی دو تیم برتر رقابتهای لالیگا را از نزدیک تماشا کنند. در حالی که هنوز 4 روز تا برگزاری این دیدارزمان باقی است، تمام بلیطهای این مسابقه به فروش رفته و درخواست برای تهیه بلیط این دیدار تاحدی است که تعداد مشتریان بلیطها دوبرابر گنجایش ورزشگاه برآوردش ده است.

حدود 65 هزار بلیط برای اعضای باشگاه که پیش از این بلیطهای بازیهای متعددی را خریداری کرده بودند، در نظر گرفته شده و از آنجا که ورزشگاه برنابئو، 82 هزار صندلی دارد،بلیط 17 هزار صندلی خالی به فروش می رسد.

تنها یک شانس برای تهیه بلیط در دقایق پایانی وجود دارد. برخی از افراد هستند که ممکن است بنا به دلایلی نتواند برای تماشای بازی بیایند و احتمال دارد که بلیطهایشان را به فروش برسانند.ولی باید در نظر داشت که ظرفیت ورزشگاه برنابئو از هم اکنون تکمیل شده است.

۱۷ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آبیدال و مصدومیتی 10 روزه

مدافع فرانسوی باشگاه بارسلونا در جریان دیدار دیشب ورزشگاه نوکمپ مصدوم شد.

سایت گل: پس از آنکه اریک آبیدال در جریان دیدار برگشت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه نوکمپ مصدوم و مجبور به ترک زمین مسابقه شد، پزشکان تیم کاتالان اعلام کردند که آبیدال دست کم برای ده روز از میادین ورزشی به دور خواهد بود.

این ستاره 30 ساله دقایقی پس از آغاز نیمه دوم در حالی از زمین مسابقه خارج شد که به تازگی از بند مصدومیتی 2 ماهه رها شده بود.

او اولین دیدارش پس از رهایی از بند مصدومیت را شنبه و مقابل اتلتیک بیلبائو برگزار کرده بود ولی پس از مصدومیتی که دیشب گریبانگیر او شده، انتظار می رود که روز هجدهم آوریل و برای دیدار تیمش مقابل اسپانیول به روزهای اوج بازگردد.

طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت،بدین ترتیب آبیدال شانس حضور در دیدار حساس شنبه شب ال کلاسیکو و دیدار بارسا مقابل دپورتیوو لاکرونیا را از دست می دهد.

۱۸ فروردین ۱۳۸۹

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۱,۱۱۰ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۷۷ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۲,۳۱۲ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۳۲۵ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۱۶ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۹۸۵ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۵۰۳ بازدید
۱۵ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۰۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۲۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۶۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۰ کاربر آنلاین است. (۱۶۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!