به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
capitan5 نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
capitan5 نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
capitan5 نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
capitan5 نوشته:

الان وضعیت طوری شده ستین هر حرکتی بزنه یک توجیه آماده دارن دوستان تو چنان. حتما باید ۵ تا از رئال بخوریم که ببینید این بابا چیزی بارش نیست؟

هر حرکتی یعنی چی؟ یه کم چشماتو باز کن. تفاوت کیفیت بازی رو لااقل تو آمار که می تونی ببینی. تیمی که تو زمین خودش اسیر حریف بود الان تو سن مامس و مستایا سوار به بازیه. کلی موقعیت می سازه و نمی زنه. اینا از نظر تو پیشرفت و نکته قابل ستایش نیست؟ اونم با این ترکیب خالی و این همه مصدوم.

تنها نکته مثبت مربی اینه که هرچی جوونه بریزه تو زمین؟ همین الان مشخصه فاتی در اندازه فیکس بودن نیست و فشار زیادی دارن روش میارن و ممکنه کلا از بین بره. حالا توقع داره اومتیتی و لنگله نیمکت‌نشین شن و مدافع از بارسا ب بیاد فیکس شه!

در حال حاضر این من نیستم که چشماش بسته است!
بحث و اختلاف ما سر اینه که شما با این لول از پیشرفت( یادتون باشه که من هم قبول دارم تیم نسبت به دوران ارنستو پیشرفت داشته) راضی شدید.
اما حرف من خیلی ساده است:
ستین از وقتی که اومده 6 بازی با تیم داشته که توی اکثر اونها راکیتیچ بازی کرده و گند زده! کاری که به غیر از فصل اولش دائم داره انجام میده!
اما ستین باز بهش بازی میده!
روبرتو مشخصا حتی در حد نیکمت بارسا هم نیست و اگر برچسب لاماسیا و گلش به پاریس نبود امکان نداشت تو تیم بمونه! حالا ستین چیکار میکنه؟ اونو توی پستی بازی میده که عملا خنثی و بی خطره! بعد آدمی مثل کویادو خاک نیمکت مخوره! آدمی مثل پرز فروخته میشه!
فاتی چرا تعویض شد؟ در حالی که همین دیشب هم مشخص بود تنها مهره هجومی که مسی با اطمینان بهش پاس میده همین فاتیه در حال حاضر! فاتی تعویض شد چون مثل گریز تو کارهای دفاعی شرکت نمیکنه!
ما دلمون خوش بود که مربی بعد ارنست بی مصرفهایی مثل راکیتیچ و روبرت رو از تیم حذف میکنه!
بحث سر این نیست که ما با اومدن ستین بهتر نشدیم! بحث سر اینه که وضعیت فعلی بارسا هیچگونه اشتباهی رو برنمیتابه و ستین پشت سر هم داره اشتباه میکنه1
من به جرئت میتونم بگم اگر به جای راکیتیچ ارتور و به جای روبرتو کویادو تو زمین بود ما بازی دیشب رو میبردیم!
بحث من سر اینه که ستین یه لیمیت مشخصی از پیشرفت رو داره و اون لیمیت خیلی پایین تر از اونی هستش که ما بهش نیاز داریم!
الان هم نمیشه کاریش کرد! فقط این که میبینم بعد بازی دوستان به به چه چه میکنن فشار عصبی مسیر فعلی بارسا رو برام خیلی بیشتر میکنه!
در مورد بازی دادن به جوونها هم باید گفت:
جناب ستین از روزی که اومده خط هافبکهایی که چیده ترکیبی بوده از سه هافبک دفاعی( حالا ارتور رو بگیم دفاعی نیست و کمی خلاقیت داره). در حال حاضر هیچ تیمی توی هیچ لیگی یا جامی نمیتونه با سه هافبک دفاعی موقعیت ایجاد بکنه! این که ما هیچ هافبکی نداریم تو تیم اول که لول خلاقیت و میل هجومیش حتی نزدیک ریکی باشه یک حقیقته که نمیشه کتمانش کرد!

تو توقع داری ستین تو چند هفته معجزه کنه. توقعت اشتباهه. همین الانش با ۱۴ بازیکن بزرگسال ترکیب می بنده! مگه داره کسیو که راکیتیچ رو نذاره؟ آرتور تازه داره آماده میشه.

هیچ مربی تو عالم پیدا نمی کنی که بیاد تو این شرایط سخت یهو بازیکنی بارسا ب رو بیاره تیم اصلی فیکس کنه. اینا خیال‌بافیه واقعی نیست.

انتظارت من رو زمانی میشه غیر واقعی قلمداد کرد که ما تو خط هافبک بازیکنی داشته باشیم که بهتر از ریکی جوابگوی نیازهای ما باشه
در غیر این صورت چیزی جز ترسو بودن مربی ثابت نمیشه

امثال ریکی و فاتی فعلا آماده حضور تو ترکیب اصلی نیستن. خیلی با استرس و دستپاچه ن. تو بازی خارج خونه زیر فشار اصلا جواب نمیدن. اینطوری اضافه کردن بازیکنای جوون و گذاشتنشون زیر این همه فشار مساویه با نابود کردنشون.

فاتی رو موافقم ولی ریکی رو نه
ریکی توی تیم ب پخته شده

من قبول دارم که باید به ریکی بازی بدند ولی چجوری اینقدر با اطمینان از موفق بودنشون حرف میزنین؟بالای ۱۰تا بازیکن با بیشترین موفقیت توی تیم ب اومدن تیم اصلی ولی به هیچ جا نرسیدن و اینکه فاتی خیلی داره خوب پیش میره فقط نباید مصدوم بشه مربی وقتی لازم بشه به ریکی هم بازی میده و داره ترکیب های مختلفی رو امتحان میکنه توی خط هافبک

۱۹ بهمن ۱۳۹۸
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Αφροδίτη نوشته:

نقل قول
capitan5 نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
capitan5 نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
capitan5 نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
capitan5 نوشته:

الان وضعیت طوری شده ستین هر حرکتی بزنه یک توجیه آماده دارن دوستان تو چنان. حتما باید ۵ تا از رئال بخوریم که ببینید این بابا چیزی بارش نیست؟

هر حرکتی یعنی چی؟ یه کم چشماتو باز کن. تفاوت کیفیت بازی رو لااقل تو آمار که می تونی ببینی. تیمی که تو زمین خودش اسیر حریف بود الان تو سن مامس و مستایا سوار به بازیه. کلی موقعیت می سازه و نمی زنه. اینا از نظر تو پیشرفت و نکته قابل ستایش نیست؟ اونم با این ترکیب خالی و این همه مصدوم.

تنها نکته مثبت مربی اینه که هرچی جوونه بریزه تو زمین؟ همین الان مشخصه فاتی در اندازه فیکس بودن نیست و فشار زیادی دارن روش میارن و ممکنه کلا از بین بره. حالا توقع داره اومتیتی و لنگله نیمکت‌نشین شن و مدافع از بارسا ب بیاد فیکس شه!

بحث و اختلاف ما سر اینه که شما با این لول از پیشرفت( یادتون باشه که من هم قبول دارم تیم نسبت به دوران ارنستو پیشرفت داشته) راضی شدید.
ستین از وقتی که اومده 6 بازی با تیم داشته که توی اکثر اونها راکیتیچ بازی کرده و گند زده! کاری که به غیر از فصل اولش دائم داره انجام میده!
روبرتو مشخصا حتی در حد نیکمت بارسا هم نیست و اگر برچسب لاماسیا و گلش به پاریس نبود امکان نداشت تو تیم بمونه! حالا ستین چیکار میکنه؟ اونو توی پستی بازی میده که عملا خنثی و بی خطره! بعد آدمی مثل کویادو خاک نیمکت مخوره! آدمی مثل پرز فروخته میشه!
فاتی چرا تعویض شد؟ در حالی که همین دیشب هم مشخص بود تنها مهره هجومی که مسی با اطمینان بهش پاس میده همین فاتیه در حال حاضر! فاتی تعویض شد چون مثل گریز تو کارهای دفاعی شرکت نمیکنه!
ما دلمون خوش بود که مربی بعد ارنست بی مصرفهایی مثل راکیتیچ و روبرت رو از تیم حذف میکنه!
بحث سر این نیست که ما با اومدن ستین بهتر نشدیم! بحث سر اینه که وضعیت فعلی بارسا هیچگونه اشتباهی رو برنمیتابه و ستین پشت سر هم داره اشتباه میکنه1
من به جرئت میتونم بگم اگر به جای راکیتیچ ارتور و به جای روبرتو کویادو تو زمین بود ما بازی دیشب رو میبردیم!
بحث من سر اینه که ستین یه لیمیت مشخصی از پیشرفت رو داره و اون لیمیت خیلی پایین تر از اونی هستش که ما بهش نیاز داریم!
الان هم نمیشه کاریش کرد! فقط این که میبینم بعد بازی دوستان به به چه چه میکنن فشار عصبی مسیر فعلی بارسا رو برام خیلی بیشتر میکنه!
جناب ستین از روزی که اومده خط هافبکهایی که چیده ترکیبی بوده از سه هافبک دفاعی( حالا ارتور رو بگیم دفاعی نیست و کمی خلاقیت داره). در حال حاضر هیچ تیمی توی هیچ لیگی یا جامی نمیتونه با سه هافبک دفاعی موقعیت ایجاد بکنه! این که ما هیچ هافبکی نداریم تو تیم اول که لول خلاقیت و میل هجومیش حتی نزدیک ریکی باشه یک حقیقته که نمیشه کتمانش کرد!

تو توقع داری ستین تو چند هفته معجزه کنه. توقعت اشتباهه. همین الانش با ۱۴ بازیکن بزرگسال ترکیب می بنده! مگه داره کسیو که راکیتیچ رو نذاره؟ آرتور تازه داره آماده میشه.

هیچ مربی تو عالم پیدا نمی کنی که بیاد تو این شرایط سخت یهو بازیکنی بارسا ب رو بیاره تیم اصلی فیکس کنه. اینا خیال‌بافیه واقعی نیست.

انتظارت من رو زمانی میشه غیر واقعی قلمداد کرد که ما تو خط هافبک بازیکنی داشته باشیم که بهتر از ریکی جوابگوی نیازهای ما باشه

امثال ریکی و فاتی فعلا آماده حضور تو ترکیب اصلی نیستن. خیلی با استرس و دستپاچه ن. تو بازی خارج خونه زیر فشار اصلا جواب نمیدن. اینطوری اضافه کردن بازیکنای جوون و گذاشتنشون زیر این همه فشار مساویه با نابود کردنشون.

ریکی توی تیم ب پخته شده

من قبول دارم که باید به ریکی بازی بدند ولی چجوری اینقدر با اطمینان از موفق بودنشون حرف میزنین؟بالای ۱۰تا بازیکن با بیشترین موفقیت توی تیم ب اومدن تیم اصلی ولی به هیچ جا نرسیدن و اینکه فاتی خیلی داره خوب پیش میره فقط نباید مصدوم بشه مربی وقتی لازم بشه به ریکی هم بازی میده و داره ترکیب های مختلفی رو امتحان میکنه توی خط هافبک

از فصل قبل دارم تک تک بازی های تیم ب رو میبینم...
ریکی سطحی داره که اصلا نمیشه با بقیه مقایسه اش کرد...

FORCA BARCA
۲۰ بهمن ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
capitan5 نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
capitan5 نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
capitan5 نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
capitan5 نوشته:

ریکی توی تیم ب پخته شده

تو کیفیت فنی ریکی بحثی نیست ولی فوتبال فقط فنی نیست. تو همین بازیایی که تو تیم ب بازی کرده خیلی دستپاچه بوده و مشخصه تحت فشار روانی نمی تونه بازی خودشو بکنه. تماشاگرای بارسا هم که مزخرفن و با دومین بازی بد شروع می کنن سوت زدن. به زودی بازیکنی با کلی استعداد نابود میشه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ بهمن ۱۳۹۸
طرفدار:
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
capitan5 نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
capitan5 نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
capitan5 نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
capitan5 نوشته:

ریکی توی تیم ب پخته شده

تو کیفیت فنی ریکی بحثی نیست ولی فوتبال فقط فنی نیست. تو همین بازیایی که تو تیم ب بازی کرده خیلی دستپاچه بوده و مشخصه تحت فشار روانی نمی تونه بازی خودشو بکنه. تماشاگرای بارسا هم که مزخرفن و با دومین بازی بد شروع می کنن سوت زدن. به زودی بازیکنی با کلی استعداد نابود میشه.

اتفاقا ریکی یکی از مسلط تربن و خونسرد ترین بازیکن های تیم ب هست. آرامشی که ریکی به خط هافبک تیم ب میده خودش رو تو تفاوت عملکرد تیم تپ بازی های بدون ریکی نشون میده

FORCA BARCA
۲۰ بهمن ۱۳۹۸
طرفدار:
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
امروز بازی جالبیه...
آلنیا و امرسون رو اونجا قرضی داریم
لورن موزون هم به خواست ستین ممکنه با سهمیه مربوط به عثمون جذب بشه
فکیر هم می‌تونه یکی از گزینه‌های تابستان آینده باشه

FORCA BARCA
۲۰ بهمن ۱۳۹۸
طرفدار:
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
خب بازی بارسا ب و ویارئال ب 3-2 به نفع ویارئال تموم شد...
این بازی به اندازه کل فصل نکته داشت در مورد بارسای ب و نسل فعلی لاماسیا
اولا که بارسا ب امروز شخصیت خیلی بزرگی از خودش نشون داد...
با وجود این که تقریبا کل مهره های تعیین کننده تیم بخاطر مصدومیت یا دعوت شدن به تیم اصلی بازی رو از دست دادن و ترکیب امروز غیر معمول ترین ترکیب ممکن بود، تیم بازی جالبی به نمایش گذاشت. خیلی زود تو دقیقه 2 روی یک اشتباه احمقانه توسط چومی( مدافعی که من شل و ول تر و بی مغز تر ازش رو سراغ ندارم و نمیدونم چطوری تونسته این همه سال تو لاماسیا بمونه)گل اول رو خوردیم. گل رو رافا موئیخا زد که محصول لاماسیاست.... چومی به خیال این که پشت سرش خالیه و توپ به گلر میرسه توپ رو قطع نکرد و موئیخا خیلی راحت تک به تک شد و گل زد. بعد دو گل زدیم و موفق شدیم بازی رو برگردونیم... این برای تیمی با میانگین سنی 22-21 سال اتفاق مهمیه که بعد 2-0 روحیه شون رو نباختن و تا دقیقه 94به معنای واقع کلمه جنگیدن... چیزی که در مورد پمینتا دوست دارم اینه که حتی یک لحظه ر وی نیمکت نمیشینه و از سوت آغاز تا سوت پایان با بازیکنهاش در ارتباطه و کنار زمین روحیه میده ....
اول در مورد فاز دفاعی بگم:
گلر امروز گلر سوم تیم ب بود... کارویچ (مونتونگرویی)
به شدت گلر غیر مطمئن، دو ضرب گیر و پر اشتباهیه. البته روی یکی دو صحنه خوب واکنش نشون داد اما روی چند صحنه دیگه سوتی های بدی داد. جایگیریش هم روی گل سوم میتوسنت بهتر باشه.
چومی یکی از دفاع وسط هامون بود... فاجعه بود و تو کل بازی فقط یک تکل خوب زد که نذاشت مهاجم تک به تک بشه... روی گل اول سوتی غیر قابل باوری داد و همه چیز رو سخت تر کرد
زوج چومی تو بازی امروز مینگوئستا بود... اگر اشتباه نکنم هافبک دفاعی هستش در اصل و در نبود ارائوخو به دفاع وسط آورده شد... خیلی باهوش و مسلط بازی میکنه و چون هافبک هست پا به توپ و دقت پاسش عالیه. متاسفانه هیچ یک از مدافع های امروز ما ویژگی سرزن و قلدر بودن آرائوخو رو نداشتن که کار دستمون داد... اگر امشب ارائوخو برای تیم ب بازی نکنه خیلی اذیت کننده میشه این موضوع. کوئنکا به نظر من باید از اول جای چومی بازی میکرد... به عنوان یار تعویضی اومد و یک توپ رو از روی خط برگردوند... هر چند همین کوئنکا هم مدافع به درد نخوری هستش و نهایتا یکی مثل فونتاس میشه
فول بک هامون: موریر( راست) و آکیمه(چپ)
اگر کامنت اول فصل من رو خونده باشید در مورد این دو با شک و تردید نوشته بودم... اما پیشرفتشون تحسین برانگیزه! هردو خیلی باهوش و سرعتی هستن. خیلی پخته تر و مطمئن تر و مسلط تر بازی میکنن نسبت به اوایل فصل... البته جای تعجبی نداره چون پمینتا امتحانش رو در زمینه بازیکن پروری پس داده... در مورد این دو بازیکن خیلی خوشبین و امیدوارم
خط هافبکمون: مونچو و خاندرو و رویس...
اول باید در مورد مونچو بگم
اگر کامنت اول من رو خونده باشید نوشتم که مونچو ویژگی خارق العاده ای نداره که بشه بهش امیدوار بود... الان باید بگم 10000 درصد اشتباه میکردم.... توی این چند هفته اخیر بازی های شگفت انگیزی کرده برای تیم . کاپیتان هم هست. امروز هم یک پاس گل داد و اگر موقعیت صد درصدی که تحت فشار مدافعان رقیب بیرون زد رو بذارید کنار، بازی بی نقصی داشت. البته چون با از دست دادن این موقعیت 1 امتیاز رو از تیم گرفت نباید از بازی امروزش راضی بود. اگر با همین فرمون بره جلو ممکنه روزی برسه به تیم اصلی... البته با تراکم هافبک فعلی بعیده
رییس: از اول مخالف خریدش بودم. عملا هیچ حرکت مفیدی نداشت. در مورد خاندرو نیاز به بازیهای بیشتر دارم تا نظری بدم

FORCA BARCA
۲۰ بهمن ۱۳۹۸
طرفدار:
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
خط حمله امروز سورپرایز خوبی داشت... جرارد فرناندس پکه. از تیم نوجوانان هست و 17 سالشه. محرومیت مانای و مصدومیت سارسانداس باعث شد بهش فرصت برسه. جایگیری های هوشمندانه، سرعت و تکنیک خیلی خوبی داشت. یک گل هم روی پاس کویادو زد. به نظر میرسه بازیکن اینده داری هست ولی فعلا خیلی زوده که در موردش نظر داد. تشابه اسمی باحالی هم به پیکه داره((:
کویادو: حرفی ندارم بگم جز این که این پسر محشره! یک وینگ راست کلاس اول میتونه باشه برای تیم اصلی( به شرط اعتماد ستین) یک پاس گل خیلی شیک به پکه داد.
کیکه: با اینکه در سطح خودش نبود امروز ولی یک گل زد( روی یک دوی قشنگش با مونچو)
کونراد دلافونته هم برای تیم بازی کرد. گویا مشکل تمدید قراردادش حل شده و سال بعد به تیم ب ارتقا پیدا میکنه و یک قرارداد 3+1 سال امضا میکنه
در کل تیم ب امروز بخطر شرایط ویژه بازی که میتونست خیلی راحت 3-0 ببره باخت.... اما خیلی امیدوارم کرد...
چقدر تلخه که یک مربی عالی مثل پمینتا به احتمال زیاد هیچوقت به تیم اصلی نمیرسه... چون حتی اگر ستین بره کومان و ژاوی مربیهای بعدی خواهند بود....

FORCA BARCA
۲۰ بهمن ۱۳۹۸
طرفدار:
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
ترکیبی که ستین برای بازی چیده تنها در صورتی میتونه جواب بده که برنامه خاص و جدیدی پشتش باشه.
به قول آن مرحوم: خواهیم دید.....

FORCA BARCA
۲۰ بهمن ۱۳۹۸
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
capitan5 نوشته:

ترکیبی که ستین برای بازی چیده تنها در صورتی میتونه جواب بده که برنامه خاص و جدیدی پشتش باشه.
به قول آن مرحوم: خواهیم دید.....

فعلا که توی انتقال توپ گیر کردن بازیکنای عزیز بارسا داره یه ۴۴۲ مسخره بازی میکنه منکه واقعا از این بازیکنا ناامیدم هیچکدوم تسط ندارن همه دستپاچه بازی میکنن

۲۱ بهمن ۱۳۹۸
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
یعنی چی که وینگر میزارن روبرتو رو....اینقدر جابه جا شد که بازی تو پست خودش بادش رفت و الان با این میزان افت چطور وینگر باشه؟!
بزارن حداقل همون به ذخیره برای دفاع راست باقی بمونه...
ای کاش بشه یجوری تو دوتا بازی عد که خونگیه یجورایی رو ریکی پویگ قمار کرد و خودشو نشون بده با گلی پاس گلی چیزی...به شدت یه مهره فانتزی و جذاب نیازمندیم. فیکس که نمیشه این فصل حداقل یکم روح و روانمون رو جلا بده و امیدوار کنه ما رو....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ بهمن ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۴۰ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۱,۷۳۸ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۳۹۰ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۹۷ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۵۰ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۹۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۸۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۲۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۱ کاربر آنلاین است. (۱۴۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!