به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۳
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
مـــاهـــان نوشته:

تمدن حيوان گونه؟؟؟!!!!

واى از دست اين تمدن هاى حيوان گونه كه همين كامپيوتر و موبايلمونم ساخته اوناس !

واى بر اين تمدن ها، واى !

همچين از قبح دست زدن حرف مى زنين انگار خلاف شرعه !! اسلام دين شاديه، ميخواى روز مهندس دور هم جمع بشن عزادارى كنن ؟!!

كاش ياد بگيريم 0 و 1 نبودن رو، كاش ياد بگيريم بدى هاى خودمون و خوبياى بقيه رو، .... كاش ياد بگيريم .... كاش ياد بگيرن .....

ماهان جان این دو موضوع که شما مطرح کردی کاملا از هم جداست... تکنولوژی یه چیزه و باور ها و اعتقادات هم چیز دیگه.

من فکر نمیکنم که کسی تو جمع ما باشه و این موضوع رو انکار کنه که تمدن بی بند و بار که تو بعضی از جوامع غربی شاهدش هستیم، باعث نابودی همه ارزش ها و باور های درست و نابودی خانواده ـست.

بحث دست زدن هم با موضوع نگاه 0 و 1 داشتن فرق می کنه. شادی خیلی هم خوبه و به گفته شما اسلام هم دین شادیه. اما هر چیزی جای خودشو داره... همونطور که شما موقع تشویق تیمت تو ورزشگاه صلوات نمیفرستی، وقتی هم که از اموات یاد میکنی نمیتونی دست بزنی... شاید چیز محسوسی نباشه اما همینجوریه که ذره ذره به یک سری باور ها حمله شده... همه چیز یکدفعه اتفاق نمی افته... همین چیز کوچیک زمینه ساز توجیح اشتباهات بعد از خودش میشه.

مستان سلامت می کنند
۱۱ اسفند ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
مـــاهـــان نوشته:

تمدن حيوان گونه؟؟؟!!!!

واى از دست اين تمدن هاى حيوان گونه كه همين كامپيوتر و موبايلمونم ساخته اوناس !

واى بر اين تمدن ها، واى !

همچين از قبح دست زدن حرف مى زنين انگار خلاف شرعه !! اسلام دين شاديه، ميخواى روز مهندس دور هم جمع بشن عزادارى كنن ؟!!

كاش ياد بگيريم 0 و 1 نبودن رو، كاش ياد بگيريم بدى هاى خودمون و خوبياى بقيه رو، .... كاش ياد بگيريم .... كاش ياد بگيرن .....

چی میگی برای خودت؟

کی گفت کامپیوتر و موبایل و علم بده؟ تمدن حیوان گونه اشاره به هرزگی و ولنگاری غربیه که به اسم آزادی ترویج میشه! کسی نگفت علم و تکنولوژی بده! سعی کن بتونی فرق پیشرفت صنعتی و انحاط اخلاقی رو بفهمی!

اسلام دین شادیه، اما نه شادی غربی! شادی از نظر اسلام دور هم جمع شدن زن و مرد و بزن و بکوب و عیاشی نیست! کسی نگفت عزاداری کنید! اصلا موضوع بحث یه چیز دیگه بود که تو نفهمیدی!

تو لازم نیست چیزی به کسی یاد بدی! تو اول برو یاد بگیر که اول بفهمی موضوع چیه، بعد در موردش نظر بدی! واقعا درک نمی کنم کسی به چنین بحثی چنین جواب کم خردانه ای داده باشه...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۱ اسفند ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Pentragon نوشته:

نمیگم عدم رعایت حجاب - منظورم بی بند و باری و هرزگی نیست - کار درستی ست ولی نسبت دادن این صفات ناشایست به بانویی که شاید از دامن اون فرزندی تربیت بشه که بتونه برای میهن عزیزمان ایران عزیز افتخار آفرینی کنه شایسته نیست ...

تو رو خدا جوگیر نشو! کدوم صفات ناشایست؟ اولا من به کسی نسبتی ندادم، ثانیا گرچه باطن افراد دقیقا منطبق بر ظاهرشون نیست، اما طبق فرموده قرآن باطن افراد در ظاهرشون هویداست! وقتی تو کسی رو با اون سر و وضع می بینی، قطعا نمی تونی حدس بزنی که شاید آدم متقی و پرهیزگاریه! به هر حال بحث اصلا قضاوت کردن در مورد افراد نبود، بحث در مورد این جور حرکات و تلاشها بود.

در ضمن بچه یزید لعنت الله، آدم خوبی در اومد. این دلیل نمیشه که یزید هم آدم خوبی بوده! کلا خوبی یا بدی یه بچه، هیچ نشونه ای از خوبی یا بدی پدر و مادرش نیست و این تاریخ صدها مصداق داره!

نقل قول
Pentragon نوشته:

ما در طول تاریخ بانوان بی حجاب زیادی داشتیم که شاید نه همه ولی مطمئنا عده ای به وجودشون افتخار می کنیم ...

بله، عده ای به وجود هیتلر هم افتخار می کنند. حتما می دونی که در مغولستان امروز، چنگیز خان یه اسطوره است! همیشه از سیاه تا سفید، همه آدمهای مشهور، افراد دیگه ای که بهشون شبیهن رو به خودشون جذب می کنن!

نقل قول
Pentragon نوشته:

این خاک به جای مانده از امپراطوری بزرگ ایران طی سالیان دراز مورد هجوم دشمنان زیادی بوده. اگه پیشینیان ما از این خاک دفاع نمی کردند شاید ایرانی وجود نداشت که در جنگ با عراق، ما شاهد پرپر شدن فرزندان دیگری از این مرز و بوم باشیم ...

به عقاید هم احترام بزاریم ...

البته پیشینیان ما 80 درصد این مملکت رو به باد دادن! جنگ 8 ساله تنها جنگ تاریخ ایران بوده که توش بخشی از کشور جدا نشده. گرچه اینم هیچ ربطی به چیزی که من گفتم نداشت!

ممکنه کسی بگه عقیده من اینه که خدا وجود نداره. من به هر عقیده ای احترام نمی گذارم. خدا هم به هر عقیده ای احترام نمی گذاره. اصولا یه عقیده باید شایستگی احترام رو داشته باشه تا بهش احترام گذاشته بشه، و متر این احترام سنجی هم تنها حرف صحیح مطلق دنیا، یعنی حرف خداست.

بله، یه نفر میگه من دوست ندارم حجاب داشته باشم. من دوست دارم لخت بگردم. من دوست دارم آزاد باشم پارتی بگیرم. ما نگفتیم بگیرید اینا رو بکشید! ما گفتیم برید دویست و خورده ای کشور دیگه دنیا که میشه توش لخت گشت و شادی و آزادی غربی داشت! این رویای محال هرگز در مملکت امام زمان محقق نخواهد شد!

۱۱ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
خب مگه هر چی بیشتر پدر و مادرشون برای این افراد زحمت کشیده باشند، کفاره گناهانشون میشه و ما رو ملزم میکنه تا بهشون انتقاد نکنیم؟؟؟

علی جان انتقاد با توهین فرق داره. شما ببینید که در همون لینکی که قرار دادم یا در مکالماتی که ناخواسته در اتوبوس، تو صف نانوایی، تو تاکسی و ... چه فات ناشایستی که به این افراد نسبت داده می شه ...

معذرت می خوام شاید یکی از این بانوان مادر من، خواهر من، زن من و ... باشه. فکر میکنی چه احساسی به من دست می ده وقتی چنین جملاتی رو می شنوم یا می خونم ... ما تو اخبار نشون میدیم که فلان دانش آموز به خاطر رعایت حجاب از فلان مدرسه اخراج شد اما خودمون بیشترین سختگیری رو در مورد مدارس داریم. خواهر خودم دوم دبیرستان بود که ازدواج کرد. مجبورش کردند بره شبانه با بزرگسالان درس بخونه ...
حال مگه ما خودمون اجازه میدیم یه دختر بی حجاب در کشورمون تحصیل کنه ...

نقل قول
درمورد جمله ای که گفتی ما به بعضی از بی حجاب ها افتخار میکنیم بیشتر توضیح بده چون هیچ جوره پیش خودم نتونستم یه جواب منطقی براش پیدا کنم

منظورم بانو یوتاب، آرتمیز ، پرین ، گردآفرید و ... یا در تاریخ معاصر افرادی چون پروین اعتصامی ، بانو فروغ فرخ زاد، بانو سیمین بهبهانی و ...

نقل قول
کدوم صفات ناشایست؟ اولا من به کسی نسبتی ندادم

سعید اقا کامنت من جامعیت داشت و در جواب به کامنت شما نبود ... .

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ اسفند ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
ما تو اخبار نشون میدیم که فلان دانش آموز به خاطر رعایت حجاب از فلان مدرسه اخراج شد اما خودمون بیشترین سختگیری رو در مورد مدارس داریم.

مشکل اینه که تو حجاب و بی حجابی رو دو سلیقه متفاوت تلقی می کنی، در حالی که اینطور نیست! حجاب کلام خداست. کلام خدا حقه و هرچی علیهش باطله! دفاع از حجاب، دفاع از حقه و مبارزه با حجاب، دفاع از باطله. اینها دو تا کفه مساوی ترازوی سلایق مختلف افراد نیستن!

پ.ن: تئوری دموکراسی مطلق و نسبی بودن اخلاقیات، که منتج به خروجی «هرکس آزاد است هر طور دلش می خواهد باشد» از بزرگترین چرندهای ساخته دست عقل ناقص بشره که به منظور سلطه بر جوامع ساخته شده. درست مشابه پدیده مضحکی به نام فمنیزم.

۱۱ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مشکل اینه که تو حجاب و بی حجابی رو دو سلیقه متفاوت تلقی می کنی، در حالی که اینطور نیست! حجاب کلام خداست. کلام خدا حقه و هرچی علیهش باطله! دفاع از حجاب، دفاع از حقه و مبارزه از حجاب، دفاع از باطله. اینها دو تا کفه مساوی ترازوی سلایق مختلف افراد نیستن!

سعید آقا همه که مسلمان نیستند ...
من مخاف هرزگی و بی بند و باری ام. حجاب در نگاه من عدم پوشش سر و گردنه نه چیز بالاتری ...

من می گم هر کس نخواست روسری، چادر و ... سرش کنه که هرزه و فاسد و ... نیست. ما میتونیم اونو نصیحت کنیم ولی حق نداریم توهین کنیم و یا آزادیشو سلب کنیم. عکس این قضیه هم درسته. اون مدرسه چه حقی داره که اون بانوی محجبه رو از تحصیل منع کنه ...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۳
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
امید جان! برادر من! من خدای ناکرده قصد جسارت نداشتم... چیزی که شما گفتی همیشه دغدغه خودمم هست...

اما شرایط جامعه ما فرق میکنه... اسمش هم روشه.. جمهوری اسلامی... اگر کسی مسلون باشه باید حجابش در حد عرف اسلام باشه... اگر هم دین دیگه ای داشته باشه هم برای ما کاملا محترمه... خیلی بیشتر از افرادی که به از اسلام فقط اسم مسلمونی رو یدک میکشند. برای اون عزیزان هم شرایطی در نظر گرفته شده... مدرسه های مخصوص خودشون هم وجود داره.

من از این عذاب میکشم که این دسته معدود افراد اسم مسلمون روشونه... بخدا فسم اگر اینا برن به یک دینی که هم خودشون راحت تر باشند هم ما، خودم مخلصشون هم هستم! خداوکیلی اینجوری هم تکلیف ما باهاشون مشخص میشه هم تکلیف خودشون با خودشون!

مستان سلامت می کنند
۱۱ اسفند ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Pentragon نوشته:

نقل قول
مشکل اینه که تو حجاب و بی حجابی رو دو سلیقه متفاوت تلقی می کنی، در حالی که اینطور نیست! حجاب کلام خداست. کلام خدا حقه و هرچی علیهش باطله! دفاع از حجاب، دفاع از حقه و مبارزه از حجاب، دفاع از باطله. اینها دو تا کفه مساوی ترازوی سلایق مختلف افراد نیستن!

سعید آقا همه که مسلمان نیستند ...
من مخاف هرزگی و بی بند و باری ام. حجاب در نگاه من عدم پوشش سر و گردنه نه چیز بالاتری ...

من می گم هر کس نخواست روسری، چادر و ... سرش کنه که هرزه و فاسد و ... نیست. ما میتونیم اونو نصیحت کنیم ولی حق نداریم توهین کنیم و یا آزادیشو سلب کنیم. عکس این قضیه هم درسته. اون مدرسه چه حقی داره که اون بانوی محجبه رو از تحصیل منع کنه ...

والا ما هم نگفتیم هرکس روسری سر نکرد هرزه است! بحث در مورد نیت پشت بعضی از این دست گردهمایی هاست، اونم نه این مورد خاص چون من در موردش چیز زیادی نمی دونم.

اما در مورد آزادی... ببین این مملکت، مملکت شیعه است. اکثریت مطلقش شیعه هستند. حکومت و قانون اساسیش منطبق بر تشیع و اسلامه. در محدوده شخصی هم افراد مجازن هرطور دلشون می خواد باشن. هیچ کس نمیاد بگه چرا تو خونه جلوی فلان نامحرم اونطوری گشتید!

اما سطح جامعه، حریم عمومی همه مردمه. مردمی که اکثریت مطلقشون شیعه هستند (لااقل اسما). حالا کدوم منطقی این حکم رو می کنه که به افرادی با عقاید کاملا متضاد با آموزه های اسلام آزادی داده بشه تا توی جامعه به راحتی بگردن؟ این اسمش آزادی نیست، این خدشه دار کردن حریم اون اکثریت معتقد جامعه است!

مثال عینیش همین حجابه. اگر کسی که باور به حجاب نداره، به احترام اکثریت و هنجارهای جامعه، حجاب کنه، آیا کسی متضرر میشه؟ اما اگه همین فرد بخواد عقیده شخصیش رو که خلاف عقیده خدا و هنجارها و قوانین جامعه است، پیاده کنه، آیا به هزاران نفری که در طول روز ممکنه این فرد رو ببینن ظلم نمیشه؟ چرا تو مملکت اسلامی اگر کسی معتقد به حرام خدا و نگران از گناه باشه، نمی تونه تو خیابون راحت حتی راه بره؟ این چه جور آزادیه که اگر کسی طرف حق باشه، باید عذاب بکشه، تا اقلیتی با باطلشون آزاد باشن؟ کدوم منطق میگه من لخت می گردم تو اگر ناراحتی نگاه نکن؟ اصلا همون دموکراسی ناقص هم این تفکر رو رد می کنه!

دیگه پیاده سازی این تفکرات در غرب به خوبی نشون داده که این دست آزادی ها به هیچ چیزی جز فحشا و فساد غیر قابل کنترل منجر نمیشه! به لطف بعضی دوستان که اثراتش همین الان تو جامعه خودمون هم قابل اندازه گیریه!

۱۱ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
علی جان من توهینی در کامنت شما ندیدم و نیاز به عذرخواهی نمی بینم ...

صحبت من در مورد اون جشن بود. یه کار خوبی در این مملکتی که شادی خوب کم پیدا میشه صورت گرفته ... اونم شرکت کنندگانش فرزندانی از این خاک بودند که به احتمال زیاد بخشیشون فردا در خدمت این کشور خواهند بود و نیاز ما رو از کشورهای دشمن و بی گانه کم می کنند - به امید خدا - حالا طرف عوض دیدن نیمه پر لیوان اومده یه سری خزعبلاتی که به ذهن همیشه مریضش رسیده رو با آب و تاب در فضای مجازی منتشر کرده ...

بدتر از اون واکنش یه عده هوس باز و یه سری از برادرانیست که این وسط متاسفانه اون بانوانی که بنا به هر دلیلی پوشش مناسبی نداشتند مورد لطف و مرحمت قرار گرفتند ...

دیگه خودت تو جامعه ای و معضلات مربوط به هر دو طرف رو می دونی ...

من از اون پسران هوس باز و یا دخترانی که با عدم رعایت پوشش مناسب دنبال مقاصد دیگری هستند دفاع نمی کنم من از بانوانی دفاع می کنم که در زندگی خودم با اون ها بودم و میدونم هرزه و فاسد و ... نبودند ...

نقل قول
به لطف بعضی دوستان که اثراتش همین الان تو جامعه خودمون هم قابل اندازه گیریه!

من موافق این گفتتون هستم و این اقدام در حال حاضر برای این جامعه مناسب نیست ...
اما مخالف هر نوع برخورد فیزیکی - فیلمشو هم دارم و میتونم براتو آپلود کنم - و یا هر نوع توهینی چه از طرف این گروه و چه از طرف اکثریت مسلمان هستم ...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
دوستان حرف از احترام به یک دیگه میزنن و رعایت اون رو الزامی میدونن که بدون کوچک ترین تردیدی حرفشون کاملا درسته
اما حالا که بحث احترام اومد وسط یه سوال رسید به ذهنم
آیا خدایی که ما رو آفرید شایسته ی احترام هست یا نه؟؟
وقتی خدا تو آخرین کتاب آسمانی ینی قرآن مجید بارها و بارها به حفظ زیبایی های شخصی و حیا تاکید میکنه و رعایت نکردنش رو باعث بروز فساد میدونه چرا ما میایم براش تبصره میزنیم؟؟
واقعا وقتی کسی خواسته یا ناخواسته میاد حرفه خدا رو میزاره زیره پا بهش بی احترامی نمیکنه؟
این حرفم بیشتر از اینکه دیگران رو در بر بگیره اول شامل حال خودم میشه و برام مثل یه تذکره که تا جایی که میتونم احترام خدا رو حفظ کنم..
یه وقتی یه نفر گناه میکنه به همون اندازه ای که گناه کرد تقاصش رو پس میده و اونو علنی نمیکنه
ولی یه وقت کسی میاد علاوه بر اینکه خودش گناه میکنه دیگران رو هم به گناه میندازه که باید اعتراف کنیم این کار ضررش برا شخص چندین برابره
افرادی هستن که میگن آدم دلش باید پاک باشه..آدم نباید به دیده بد به افرادی که پوشش مناسبی ندارن نیگاه کنه...
آیا کسی مثل من که حرفه خدا رو میزاره زیره پا( حالا خواسته یا ناخواسته) میتونه دلش پاک باشه؟؟
اصن خدا یه همچین لیاقتی رو بهش میده؟؟
وقتی یک سری نیاز های غریزی تو وجودمون هست که خدا نحوه ی استفاده درست ازون رو به ما یاد داد ما میتونیم منکره این واقعیت بشیم؟؟
آیا عرضه کردن زیبایی ها به هرکسو ناکسی کاره خوبیه؟؟البته ناگفته نماند خیلی ازین بنده های خدا به هیچ وجه قصده بدی ندارن و دنبال هدفه خاصی نیستن با نوعه پوششون بلکه فقط میخوان زیبا تر جلوه کنن ولی اون عزیزان این واقعیت رو باید قبول کنن که چه بخوان و چه نخوان در معرضه خطر هستن چون همیشه ی تاریخ افراد و اجناس زیبا و جذاب بیشتر از دیگران مورد هجمه بودن
پس بهترین راه اینه که خودشون رو سبک نکنن و نگین وجودشون رو به معرضه نمایش نزارن چون در این صورت ارزش واقعی انسان پیشه خدا تا حده زیادی میاد پایین
بعضی از افراد میگن چون ایرانی ها بی جنبه هستن همچین دیدگاهی دارن ،،،اصلا ما ایرانی ها بی جنه...ما بی ظرفیت ما ندید بدید
آیا اون کسی که تو کشوری مثل آمریکا داره زندگی میکنه هم بی جنبست؟؟
اون که شبو روز داره با این وضعیت زندگی میکنه در نتیجه این وضعیت باید براش عادی شده باشه
درسته؟؟
ولی من چندتا سوال منطقی دارم که خوشحال میشم اگه کسی جوابشو میدونه لطف کنه و بهشون پاسخ بده
چرا 56%بچه هایی که تو آمریکا به دنیا میان پدره مشخصی ندارن؟؟
ببخشید این سوالو میپرسم ولی این آماریه که منابع خودشون انتشار دادن
چرا 90%دختران بالایه 14 سال تو آمریکا حداقل یک بار مورد تجاوز قرار گرفتن؟؟
چرا سالانه 600 هزار زنه آمریکایی با عمل جراحی رحم خوشون رو بر میدارن؟؟
و خیلی از چراهایه دیگه که تاا حالا هیچ کدوم از افرادی که خودشون رو روشنفکر میدونن جواب منطقی ای بهش ندادن
اونام بی جنبن؟؟ اونام بی ظرفیتن؟؟
جواب اینه که واقعیت اون چیزی نیست که ما پیشه خودمون تصور میکنیم بلکه واقعیت اون چیزیه خدای متعال میگه هست
وقتی خدا میگه بد حجابی یکی از دلایل اصلی فساده دیگه ما نیالیم برایه خدا بگیم دو دو تا میشه چهار تا
حرفه پایانی من:دوستان هممون مرگ رو قبول داریم اگه قبول هم نداشته باشیم باز باید بریم
پس چه بهتره که هر مسئله ای رو با هم قاطی نکنیم و به خودمون یادآور بشیم که یه روز حسابی هم هست و چه دوست داشته باشیم چه نداشته باشیم باید به خدا جواب پس بدیم
لذا هیچ وقت برایه دو روزه دنیا خودمونو به آبو آتیش نزنیم و هیچ وقت بر روی حرفه صریح و مستقیم خدا تبصره نزنیم چون خدا گفتنی ها رو تو کتابی به نام قرآن بیان کرد و بهونه دسته هیچ کس نداد.
حالا ما چه میخوایم ازش پند بگیریم چه نگیریم،،کاملا آزادیم ولی مسلما باید تبعاتشم به جوون بخریم
به قول معروف
هر کی خربزه میخوره علاوه بر اینکه پوستشو میندازه باید پایه لرزشم بشینه
پس چه بهتره که منطقی باشیم و واقعیت ها رو قبول کنیم

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۱۱ اسفند ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۴,۶۷۳ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۸۷۸ بازدید
۶ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۵,۲۷۶ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۸۲۶ بازدید
۸ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۴۰ بازدید
۸ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۶ بازدید
۹ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۲۳۱ بازدید
۱۰ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۶۵۷ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۰۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۵۱۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۴۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۱۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۶ کاربر آنلاین است. (۱۰۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!