به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: sh.kaabi
پیام: ۵۸
عضویت از: ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
از: ESF
گروه:
- کاربران عضو
بفرمایین مصاحبه بارتو

۱۷ شهریور ۱۳۹۸
نام کاربری: gholam14
پیام: ۷۴۶
عضویت از: ۱۲ مرداد ۱۳۸۵
از: SHIRAZ
طرفدار:
- مسی
- ژاوی-پپ گواردیولا
- پرسپولیس
- اسپانیا-برزیل
- جلال حسینی
- پپ گواردیولا
- برانکوایوانکوویچ
گروه:
- کاربران عضو
بایدیقه والورده رامیگرفتندوبه هامبورگ میبردندتانحوه بازی گرفتن ازدی یونگ راازنزدیک ببیندویادبگیردیاازکومان کمک بگیردصددرصدبازیش توتیم ملی هلندبابازی دربارساتفاوت داردواین به والورده برمیگردد

دوستدارحیوانات عاشق سگها
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
نام کاربری: gholam14
پیام: ۷۴۶
عضویت از: ۱۲ مرداد ۱۳۸۵
از: SHIRAZ
طرفدار:
- مسی
- ژاوی-پپ گواردیولا
- پرسپولیس
- اسپانیا-برزیل
- جلال حسینی
- پپ گواردیولا
- برانکوایوانکوویچ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
capitan5 نوشته:

گویا بارتو تو مصاحبه اش با بارسا تیوی گفته برای دور بعد کاندید نخواهد بود.
احتمالا رقابت بین فونت و لاپورتا باشه... به نظرم از بین این دو هر کدوم انتخاب بشن خوبه!
ژاوی فونت رو ساپورت میکنه و مشخصا با انتخاب شدن فونت راه ورود ژاوی به تیم اصلی به مراتب هموارتر از قبل خواهد بود!
لاپورتا هم که معرف حضور هست.
البته باید بگم هر کدوم از این عزیزان یک موضع نگرانی دارن!
لاپورتا:مسائل اقتصادی
فونت: عدم تجربه مدیریت ورزشی(تا جایی که من میدونم)

مگه لاپورتاعضوهیآت مدیره است؟فکرنکنم باشه ضمنامگه قراره رئیس بعدی راایشون انتصاب کنه انتخابات برگزارمیشه ولی امیدوارم هواداران ازشخص لایقی حمایت کننداین هواداران درکاتولانیاهستندکه بخوبی اینهارامیشناسند

دوستدارحیوانات عاشق سگها
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
واضح است که شخص مناسب برای ادامه پروژه، از هیئت مدیره فعلی است. من اسمی نمی گویم، اما یک شخص خاص وجود دارد که به این موضوع علاقه مند است. اکنون زمان خوبی برای گفتن آن نیست. هنوز دو فصل باقی مانده است. افرادی در هیئت مدیره حضور دارند که توانایی پیشبرد اهداف باشگاه را دارا هستند.

این قسمت زیاد من رو نگران نمیکنه چون فکر نمیکنم کاندید خوبی بشه از دل این مدیریت بیرون اورد! مگر اینکه ابیدال باشه که اونم فکر نکنم. در کل من فکر میکنم انتخابات بعدی رو تیم بارتو به فونت یا لاپورتا خواهد باخت چون احتمالا لاپورتا با وعده بازگشت پپ میاد و فونت هم یکی دو ساله با ژاوی هماهنگ کرده و پروژه اش رو از دید ورزشی سپرده به ژاوی
البته صحبت هایی از نامزد شدن پیکه هم هست... بندیتو هم خواهد بود که بعید میدونم موفق بشه! من رقابت رو بین فونت و لاپورتا میبینم برای انتخابات بعدی باشگاه!

FORCA BARCA
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
طرفدار:
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
خب دوستان بنده با توجه به اینکه امسال دبیرستان رو تموم کردم و دنبال کارهای اپلای و... هستم تا سپتامبر سال بعد که به امید خدا درسم شروع بشه وقت ازاد زیاد دارم و تصمیم گرفتم به طور کامل تیم ب و تیم جوانان تحت هدایت والدز رو دنبال بکنم و اطلاعاتی رو به شما عزیزان ارائه بدم. به این امید که مورد توجه قرار بگیره.
اول مشخص بکنم که تیم ب تا الان 3بازی از فصل جدید انجام داده، یک برد،یک مساوی و یک باخت داره. بنده کامن بعدیم مربوط میشه به تحلیل بازی اول که 2-0برنده شد بارسا ب.
تیم جوانان اصلی هم امروز اولین بازی رسمیش تحت هدایت ویکتور رو هفته اول لیگ انجام میده
و اگر بتونم بازی رو ببینم فردا گزارشش رو تقدیم میکنم.

FORCA BARCA
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
طرفدار:
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
پارت اول
تیم ب در هفته اول مسابقات لیگ دسته 2 اسپانیا مهمون تیم بادالونا بود که با نتیجه2-0 به پیروزی رسید
دروازه بان: سرجی پویگ 21 سالشه، این اولین بازی بود که ازش میدیدم، تیم رقیب موقعیت چندان جدی نداشت ولی روی اندک موقعیتهاشون سرگی به خوبی کارش رو انجام داد. بازی با پای خیلی خوبی هم از خودش به نمایش گذاشت. البته برای اظهار نظر دقیق تر با توجه به پستش باید تعداد بازی زیادی ازش دید.
دفاع راست: دنی مورر.21 ساله. اولین بازی بود که ازش دیدم و باید بگم عملکرد خیلی خوبی داشت و از بهترینهای تیم ب بود. هم در دفاع و هم در حمله مطمئن و حساب شده حرکت میکنه و سوتی نمیده.حتی روی یک صحنه جلوی گل حتمی رقیب رو به تنهایی گرفت. کوتاه قد و سریع هست و میتونه بازیکن خوبی بشه در آینده. البته با توجه به حضور روبرتو سمدو و واگی بعیده که به این زودی ها به تیم اول برسه(حتی برای یک بازی).
دفاع وسط: آرائوخو. 20ساله. واقعا سطح خیلی بالایی از خودش به نمایش گذاشت و روی تک تک حملات رقیب به خوبی وظیفه خودش رو انجام داد. اهل ارگوئه است و اگر خاطرتون باشه وقتی بارسا باهاش قرارداد امضا کرد گفته شد که در اینده میتونه به تیم اصلی برسه.
دفاع وسط: کونکا.21 ساله. فکر نمیکنم اینده ای بهتر از بارترا در انتظارش باشه
دفاع چپ: خایمه.20 ساله. یکی از کم فروغ ترین های بازی بود و واقعا چیز خاصی ندارم بگم. با این سطح نهایتا به تیمی مثل سلتا منتقل شه اونم برای نیمکت
هافبک چپ: ریکی❤ واقعا لازم نیست زیاد در موردش حرف بزنیم... سطح و کیفیت خودش رو ثابت کرده و به نظر من همین الان هم کیفیت لازم بازیکن فیکس تیم اصلی رو داره. تنها نگرانیم فیزیک ضعیفشه که البته تو بازی های پیش فصل هم مشخص شد بهتر از تصور ماست. سال بعد بدون شک باید منتقل بشه به تیم اصلی. بعد از اینیستا تماشای بازی هیچ هافبکی تا این حد جذاب نبوده برام. فقط باید روی فینیشینگ و شوتش کار بکنه.
هافبک وسط: مونچو.20ساله. مثل خایمه کم فروغ بود و بعیده با این سطح اینده خاصی داشته باشه.سرعت و خلاقیتش خیلی کم.
هافبک راست:ریس 19ساله. همین تابستون از یک تیم هلندی گرفتیمش. حفظ توپ و توپگیری عالی اما پاسهای بی هدف و اشتباه زیادی میده. البته با گذر زمان هماهنگتر میشه و این مشکلش برطرف خواهد شد. مشکل اصلیش از دید من اینه که بخاطر سبک بازیش دائم در معرض خطاهای خشنه و ممکنه مصدومیت های متعدد داشته باشه.
ریس تعویض شد و بازیکن جانشین حدود 3دقیقه بازی کرد.
مونچو تعویض شد و بازیکن جانشین کیکه بود که گل دوم تیم رو زد. بایکن خوبی به نظر میرسه و سرعت و پا به توپ خوبیم داره.21 سالشه

FORCA BARCA
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
طرفدار:
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
پارت دوم:
خط حمله:
وینگر چپ آبل رویز که گل اول تیم رو با یک ضربه تماشایی و اروم به ثمر رسوند. نکته جالب استفاده از آبل توی این پست هست برخلاف پست اصلیش که مهاجم نوک هست و شماره 9 تیم فعلی هم میپوشه. احتمالا ارتباطی به نیاز تیم اصلی به وینگر چپ داره و این کار با صلاح دید کادر فنی تیم اصلی انجام شده تا بازی توی این پست رو تجربه بکنه. فقط 19سالشه. قطعا در آینده میتونه شماره 9 خیلی خوبی برای تیم اصلی باشه ولی فعلا نباید از تیم ب جداش کرد چون تیم اصلی گریزمان رو برای این پست داره و اگر آبل به تیم اصلی بیاد نیمکت نشین میشه و به شدت افت میکنه. آبل بعدا با سارانداس تعویض شد و سارانداس واقعا فرصتی برای نشون دادن خودش نداشت.
ونیگر راست الکس کویادو: یکی از بازیکنای محبوب من.... سریع، پا به توپ و تکنیکی و البته باهوش.پاس گل خیلی قشنگی به آبل رویز داد. میتونه پدروی ثانی باشه در اینده.21 سالشه و پست اصلیش هافبک راست اما توی وینگر هم خیلی خوب جواب میده.
مهاجم نوک: الخاندرو مارکز ونزوئلایی.19سالشه. پا به توپ و تکنیک خوبی از خودش به نمایش گذاشت ولی حرکت منجبر به گل یا خطر جدی نداشت. باید دید در طول فصل چه میکنه.
در مورد عملکرد مربی و سبک بازی تیم هم بگم که:
تیم فوق العاده هماهنگ نیست. با توجه به تغییر نسبی اسکلت تیم این موضوع قابل درکه. خلاقیت خط هافبک توی این بازی خیلی کم بود و ریکی به تنهایی بار موقعیت سازی و تغذیه مهاجمان رو به دوش کشید. این مشکل تغذیه مهاجم ها هم عملا منجر شده بود مارکز و ابل از جریان بازی حذف بشن. به لطف بازی ضعیف خایمه هم سمت چپ که از خایمه، ریکی و ابل تشکیل شده بود زهر چندانی نداشت. سمت راست هم قربانی بازی بد مونچو و ریس شده بود و کویادو و مورر تنها مونده بودن. در کل پمینتا کار سختی داره ولی من معتقدم امسال به لیگ 1 برمیگرده تیم ب.
دوستان سعی کردم لحن خودمونی و ساده ای استفاده بکنم و خشک و گزارش مانند نباشه. امیدوارم که بپسندید.

FORCA BARCA
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
capitan5 نوشته:

خب دوستان بنده با توجه به اینکه امسال دبیرستان رو تموم کردم و دنبال کارهای اپلای و... هستم تا سپتامبر سال بعد که به امید خدا درسم شروع بشه وقت ازاد زیاد دارم و تصمیم گرفتم به طور کامل تیم ب و تیم جوانان تحت هدایت والدز رو دنبال بکنم و اطلاعاتی رو به شما عزیزان ارائه بدم. به این امید که مورد توجه قرار بگیره.
اول مشخص بکنم که تیم ب تا الان 3بازی از فصل جدید انجام داده، یک برد،یک مساوی و یک باخت داره. بنده کامن بعدیم مربوط میشه به تحلیل بازی اول که 2-0برنده شد بارسا ب.
تیم جوانان اصلی هم امروز اولین بازی رسمیش تحت هدایت ویکتور رو هفته اول لیگ انجام میده

اپلای با دیپلم؟

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۷ شهریور ۱۳۹۸
طرفدار:
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یا لثارات الحسین نوشته:

نقل قول
capitan5 نوشته:

اپلای با دیپلم؟

اپلای. دیپلم که شکر خدا به شکل مطلوب و دلخواه دریافت شد و رفت.

FORCA BARCA
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
capitan5 نوشته:

پارت دوم:
خط حمله:
وینگر چپ آبل رویز که گل اول تیم رو با یک ضربه تماشایی و اروم به ثمر رسوند. نکته جالب استفاده از آبل توی این پست هست برخلاف پست اصلیش که مهاجم نوک هست و شماره 9 تیم فعلی هم میپوشه. احتمالا ارتباطی به نیاز تیم اصلی به وینگر چپ داره و این کار با صلاح دید کادر فنی تیم اصلی انجام شده تا بازی توی این پست رو تجربه بکنه. فقط 19سالشه. قطعا در آینده میتونه شماره 9 خیلی خوبی برای تیم اصلی باشه ولی فعلا نباید از تیم ب جداش کرد چون تیم اصلی گریزمان رو برای این پست داره و اگر آبل به تیم اصلی بیاد نیمکت نشین میشه و به شدت افت میکنه. آبل بعدا با سارانداس تعویض شد و سارانداس واقعا فرصتی برای نشون دادن خودش نداشت.
ونیگر راست الکس کویادو: یکی از بازیکنای محبوب من.... سریع، پا به توپ و تکنیکی و البته باهوش.پاس گل خیلی قشنگی به آبل رویز داد. میتونه پدروی ثانی باشه در اینده.21 سالشه و پست اصلیش هافبک راست اما توی وینگر هم خیلی خوب جواب میده.
مهاجم نوک: الخاندرو مارکز ونزوئلایی.19سالشه. پا به توپ و تکنیک خوبی از خودش به نمایش گذاشت ولی حرکت منجبر به گل یا خطر جدی نداشت. باید دید در طول فصل چه میکنه.
در مورد عملکرد مربی و سبک بازی تیم هم بگم که:
تیم فوق العاده هماهنگ نیست. با توجه به تغییر نسبی اسکلت تیم این موضوع قابل درکه. خلاقیت خط هافبک توی این بازی خیلی کم بود و ریکی به تنهایی بار موقعیت سازی و تغذیه مهاجمان رو به دوش کشید. این مشکل تغذیه مهاجم ها هم عملا منجر شده بود مارکز و ابل از جریان بازی حذف بشن. به لطف بازی ضعیف خایمه هم سمت چپ که از خایمه، ریکی و ابل تشکیل شده بود زهر چندانی نداشت. سمت راست هم قربانی بازی بد مونچو و ریس شده بود و کویادو و مورر تنها مونده بودن. در کل پمینتا کار سختی داره ولی من معتقدم امسال به لیگ 1 برمیگرده تیم ب.
دوستان سعی کردم لحن خودمونی و ساده ای استفاده بکنم و خشک و گزارش مانند نباشه. امیدوارم که بپسندید.

مرسی یه زمان یه تاپیک جوانان هم داشتیم ولی از بس کم ارسال خورد حذف شد‌.

۱۷ شهریور ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۴۲۱ بازدید
۸ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۰,۸۴۴ بازدید
۸ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۴,۴۶۳ بازدید
۸ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۰۰۴ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۴۳۳ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۲۷ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۹۵۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۸۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۷۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۹ کاربر آنلاین است. (۱۱۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!