به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال ایرانی
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
محمد رضا بارانی نوشته:

منم اصلا با ده نمکی حال نمی کنم!

اخراجی های یک به فرض یک ایده نو بود! (که سر این ایده نو هزاران حرف دارم و نمیزنم)
اخراجی های 2 و 3 و رسوایی جز یه سری مسخره بازی و دلقک بازی چی داشت؟
از معراجی ها اکبر عبدی رو بردارید همینقدر مضحک بودنش رو هم از دست میده و تبدیل میشه به یک چیز خیلی خیلی مزخرف!

به نظرم ده نمکی بهتر بود تو اوج خداحافظی می کرد و بعد اخراجی ها دست به فیلم سازی نمیزد.

ده نمکی تو کل فیلم هاش زور زد یک چیز بگه. اما نفهمید اونایی که فیلمش رو میبینن اون رو میدونن و اونایی هم که نمیدونند سمت فیلم های این نمیان!

کاملا همون جمله اول بقیه رو توصیف می کنه! من نمی دونم این لودگی ها چطوری چند میلیارد فروختن؟ صدها فیلم لودگی تو سینمای این مملکت پخش شده که 100 میلیونم نفروختن! من نمیگم اکثریت دلیل حقانیته، ولی سینما اصلش مخاطبه و وقتی مخاطب می پسنده، اهمیتی نداره اقلیتی با نگاه فاضلانه ردش کنن!

پ.ن: جدا فیلم رسوایی رو دیدی و بهش میگی مسخره بازی و دلقک بازی؟! فقط میشه تاسف خورد!

در ضمن معراجی ها هم اصلا طنز نیست! هیچ ربطی به اخراجی ها نداره! اول یه فیلم رو ببینید و لااقل در موردش بخونید، بعد نظر بدید!

من طرفدار ده نمکی نیستم اما کارهاش رو تو این سینما که پر از آدمای پر ادعای تو خالیه پسندیدم. مردم هم پسندیدن و این مهمه. یه آدم حزب اللهی بی ادعا پیدا شده، سعی کرده مسائل ارزشی رو تو فیلمها به تصویر بکشه، حالا یه سری آدم مثلا مذهبی معلوم نیست سر چی با ایشون چپ افتادن و ندید براش نسخه می پیچن!

امان از این قضاوتهای از سر حب و بغض!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
حب و بغض کجا بود؟

چرا فضا رو تخریب می کنید؟

رسوایی خنده دار نبود. رسوایی یه داستان بسیار معروف بود که ایشون فیلمش کرد!

هیچ هنری به خرج نداد.

نقل قول
من نمی دونم این لودگی ها چطوری چند میلیارد فروختن؟ مردم هم پسندیدن.

والا اگر میلیاردی فروخته 5 تومن هم من دادم واسه تماشا کردنش!

فروختن ملاک نیست.

مردم فقط شخص شما هستی؟ ما مردم نیستیم؟ ما چون نپسندیدیم از مردم جدا شدیم؟

من بعنوان یک شخص عادی که بین بقیه مردم میره سینما و میبینه نپسندیدم. حالا ملاک تقسیم مردم از غیر مردم چیه الله اعلم!

نقل قول
یه آدم حزب اللهی بی ادعا پیدا شده، سعی کرده مسائل ارزشی رو تو فیلمها به تصویر بکشه، حالا یه سری آدم مثلا مذهبی معلوم نیست سر چی با ایشون چپ افتادن و ندید براش نسخه می پیچن!

نقل قول
من طرفدار ده نمکی نیستم

باز هم بحث تکراری خود خطکش پنداری.

اونقدری که شما در مقابل منقدین ده نمکی موضع دارید و بهشون حمله می کنید خود ده نمکی موضع نداره.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۰ فروردین ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
حب و بغض کجا بود؟

چرا فضا رو تخریب می کنید؟

رسوایی خنده دار نبود. رسوایی یه داستان بسیار معروف بود که ایشون فیلمش کرد!

هیچ هنری به خرج نداد.

شلوغش نکن! تخریب چیه. تو توهم توطئه داری انگار! من گفتم حرفای تو بی اساس بود! اصلا معلوم بود نمی دونی موضوع بعضی از این فیلما چی هست! اصلا توصیفی بی معنی تر از «مسخره بازی و دلقک بازی» نمیشه در مورد فیلمی مثل رسوایی ارائه داد!

اصل فیلمسازی همینه که بری یه داستان خوب رو انتخاب کنی و خوب نقلش کنی. حالا این کارو کرده و مردمم پسندیدن. تو که میای میگی دلقک بازی، فقط پرت بودن نظر خودت رو نشون میدی!

نقل قول
مردم فقط شخص شما هستی؟ ما مردم نیستیم؟ ما چون نپسندیدیم از مردم جدا شدیم؟

من بعنوان یک شخص عادی که بین بقیه مردم میره سینما و میبینه نپسندیدم. حالا ملاک تقسیم مردم از غیر مردم چیه الله اعلم!

حالت خوبه؟! مردم اون کسایین که رفتن فیلم رو دیدن! دلیلی داشتن که رفتن دیدن! اگر به نظر تو یه سری مثل تو رفتن دیدن و حالا به دلایل دیگه رفتن، این برای همه فیلما هست! منم رفتم بلیط خریدم و «جدایی» رو دیدم، اما به نظرم مزخرف بود و ارزش 5 تومنم نداشت. اما الان نمیام کودکانه بگم آمار فروشش بی ارزشه! بعدم اگر حادثه باشه، یه بار اتفاق می افته، نه چندین بار!

مردم در مورد سینما یعنی حجم فروش، نه عده ای فرزانه منتقد!

یه فیلم به دو شیوه ممکنه فروش کنه: یا کارگردانش (گاها تهیه کننده) یا بازیگرش برند بزرگی باشه، یا داستانش قوی و یا حداقل مردم پسند باشه.

ده نمکی که خودش برندی نبود. جزو کسایی هم بود که تو دوران سیاه ارزش فروشی اصطلاحات، تا جا داشت تخریب شد. چهره محبوبی نداشت بین مردم. بازیگرهاش خوب بودن بله، ولی همین بازیگرها تو خیلی فیلمای دیگه هم هستن. پس دلیل موفقیت فیلم اینها نبود. مردم با خود فیلم ارتباط برقرار کردن! خوشتون بیاد یا نیاد، اصلا، تاکید می کنم مجدد، اصلا مهم نیست!

نقل قول
باز هم بحث تکراری خود خطکش پنداری.

من دارم ساده حرف می زنم. حالا تو نمی تونی بفهمی، مشکل من نیست. اصلا خط کشی در کار نیست. از این توهم توطئه بیرون بیا! من در مورد هر چیزی بر اساس فاکتورهای کارشناسیش نظر میدم، نه اینکه از سر اینکه از یه نفر بدم (خوشم) میاد، بیام کارهاش رو ندیده و نشناخته رد (تایید) کنم! سرتو از زیر این برف بیرون بیار!

میزان موفقیت هر چیزی تو هر صنعتی، بر اساس رضایت مشتری هاش سنجیده میشه. تو صنعت فیلمسازی هم همینه. ملاک اینه که مردم پسندیدن و رفتن و دیدن. این حرف رو هم آمار داره میگه. بله تو تمام فیلما یه سری میرن تماشا می کنن و خوششون نمیاد! اما این آدما دیگه نسخه بعدی فیلم رو نمیرن ببینن! پس عقل سلیم میگه اکثریت اونها که رفتن، پسندیدن که بعدیا رو هم رفتن! مگر اینکه به سنت اسلافتون بخواید بگید هرکی هم نظر با ما نیست عقلش نمی رسه و وزن نظر ما بیشتر از بقیه است!

من هیچ جا نگفتم این فیلم خوبه چون من خوشم میاد، گفتم مردم پسندیدن! کجاش درکش پیچیده س؟

بعدم من از ده نمکی دفاع و به منتقدش حمله نمی کنم. من به انتقاد احمقانه و بی شناخت و بی اساس حمله می کنم!

۲۰ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
دقیقا مشکل شما اینجاست که فکر می کنید مردم دو دسته اند!

دسته اول معراجی ها رو دوست دارند!
دسته دوم جدایی رو دوست دارند!

اما جا داره بهتون اعلام کنم یه دسته سومی هستند که جفت این فیلم ها رو مزخرف میدونن.

در مورد فروش هم روش های دیگری هم هست مثل بردن بچه مدرسه ای ها به سینما.
بدون غرض دارم میگم که 90 درصد فروش ده نمکی مال بچه مدرسه ای هاست.
البته بنده بر خلاف شما اونها رو جزو مردم حساب می کنم با اینکه عقیده ای غیر عقیده من دارند.

پ.ن: اینکه یکی به خودش اجازه بده یک نفر رو حزب اللهی بدونه و بقیه کسانی که منتقد اون هستند رو مثلا مذهبی کجاش ساده است؟
یکی از مبانی جدید منطقه!

۲۰ فروردین ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من نمی دونم کجا از دسته حرف زدم! مردم یعنی فلان فیلم رو انقدر نفر رفتن دیدن، اون یکی رو انقدر نفر. اونی که بیشتر رفتن دیدن، موفق تر به حساب میاد و اصطلاحا میگن مردم پسندیدن! حالا این کجاش هضمش سخته من نمی دونم!

نقل قول
بدون غرض دارم میگم که 90 درصد فروش ده نمکی مال بچه مدرسه ای هاست.

یعنی از خودم و خالقم صمیمانه عذرخواهی می کنم که این چند دقیقه رو برای این بحث تباه کردم.

نقل قول
پ.ن: اینکه یکی به خودش اجازه بده یک نفر رو حزب اللهی بدونه و بقیه کسانی که منتقد اون هستند رو مثلا مذهبی کجاش ساده است؟
یکی از مبانی جدید منطقه!

یه بار قبلا جواب این رو دادم. برای من همه کسایی که ظاهر مذهبی دارن، «ظاهرا» و «مثلا» مذهبین. جز اونایی که از نزدیک می شناسم و از باطنشون تاحدودی آگاهم. پس من به همه اینا میگم ظاهرا و مثلا مذهبی. چون شیعه بودن به ظاهر و ادا در آوردن و عاشورا عربده کشیدن و حتی، نماز و روزه هم نیست. ابن ملجم از همه ما روی هم بیشتر نماز خونده بود! شیعه بودن اینه که وقت نیاز بری برای ولی امرت سر بدی، نه اینکه چایی هیئت رو بخوری و دیگ دشمن دین رو هم بزنی! از این دست آدما خروار خروار دیدم. برای همینم ادای مذهبی بودن کسی رو باور نمی کنم. نه اینکه خدای نکرده نفی کنم و بگم دروغ میگن، خدا می دونه هرگز چیزی رو بی دانش رد و تایید نمی کنم. صرفا به این ادعا اعتماد نمی کنم! تو طول تاریخ و همین عصر معاصر و همین امروز، کم نبودن کسایی که تو لباس رسول الله، بزرگترین ضربه ها رو به دین زدن!

نه من به ظاهر مذهبی کسی اعتماد می کنم، نه شما به ظاهر مذهبی من اعتماد کنید. اینکه واقعیتش چی هست رو خدا می دونه فقط. پس من میگم «ظاهرا» و «مثلا» مذهبی، یعنی که «ظاهرش مذهبی به نظر میاد، اما باطنش رو الله اعلم». شما هم در مورد من همین طور نقل کنید، امضا میدم که ذره ای ناراحت نمیشم.

۲۰ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
جز اونایی که از نزدیک می شناسم و از باطنشون تاحدودی آگاهم.

نقل قول
یه آدم حزب اللهی بی ادعا پیدا شده

الحمدلله به دلیل دفاع جانانه شما از ده نمکی پی بردیم!

پس شما ایشون رو از نزدیک میشناسید.

۲۰ فروردین ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
محمد رضا بارانی نوشته:

نقل قول

نقل قول

یه آدم ظاهرا حزب اللهی بی ادعا...

حله؟

۲۰ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
The Mad King نوشته:

نقل قول
محمد رضا بارانی نوشته:

نقل قول

نقل قول

یه آدم ظاهرا حزب اللهی بی ادعا...

حله؟

حالا بهتر شد.

مشکل ایران و 5+1 هم سر همین اصطلاحات ریزه.

۲۰ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: PEREZ
پیام: ۱,۶۳۱
عضویت از: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
از: رفسنجان
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریم باقری
- گوواردیولا
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
ده نمکی بعد از اخراجی های یک و دو دیگه خیلی فیلماش آبکی شده اند!
البته همون اخراجیها هم خیلی پرمحتوا نبود چون واقعیتی که در جبهه ها گذشته ، خیلی متفاوت با این چیزهایی است که ده نمکی به تصویر کشیده!
اما همین که فیلماش در سطح مردم عادی قرار داده، موفقیت های زیادی کسب کرده در واقع ایشون چیزی رو میسازه که مردم خوششون بیاد و مهم هم نیست که اون چیز چقدر میتونه سطحی باشه.
ولی بدون شک موفقترین کارگردان در داخل کشوره(البته از نظر اقتصادی).

۲۰ فروردین ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
M.Rezaei نوشته:

ده نمکی بعد از اخراجی های یک و دو دیگه خیلی فیلماش آبکی شده اند!
البته همون اخراجیها هم خیلی پرمحتوا نبود چون واقعیتی که در جبهه ها گذشته ، خیلی متفاوت با این چیزهایی است که ده نمکی به تصویر کشیده!
اما همین که فیلماش در سطح مردم عادی قرار داده، موفقیت های زیادی کسب کرده در واقع ایشون چیزی رو میسازه که مردم خوششون بیاد و مهم هم نیست که اون چیز چقدر میتونه سطحی باشه.
ولی بدون شک موفقترین کارگردان در داخل کشوره(البته از نظر اقتصادی).

از دید من رسوایی یک کار فاخر بود و بهتر از اخراجی ها و تکامل و غنای مفهوم توش احساس می شد، گرچه شاید بعضی جاهاش رو می شد بهتر پرداخت.

البته از فرد معتمدی شنیدم که معراجی ها به روایت تصویر واقعی جنگ با همه خشونت ها و دردهاش پرداخته و سعی کرده فضاسازی واقعی از حال و هوای جنگ ارائه بده، نه بر خلاف طیف رایح فیلمهای جنگی که عراقی ها درش یک مشت ابلهن و به راحتی میشه شکستشون داد. این دوست نزدیک ما می گفت جنگ تو این فیلم انقدر واقعیه که توصیه می کنم مادرت رو نبری ببینه چون اذیت میشه. من خودم چند روز دیگه اگر خدا توفیق بده میرم می بینم و نظر دقیق تری میدم.

به هر حال به قول ما مارکترها: Customer is king. مهم اینه که مشتری بپسنده. حالا بیا یه محصول فوق پیچیده و دارای مفاهیم عمیق بده به بازار. وقتی مشتری باش ارتباط برقرار نکنه ارزشی نداره.

۲۰ فروردین ۱۳۹۳
< ۱ ... ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ... ۸۲ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۰,۹۹۳ بازدید
۴ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۷۶۱ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۲۹۷ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۳,۶۷۲ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۶,۹۹۴ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۰۳۶ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۰۴۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۴۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۲۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۷۱ کاربر آنلاین است. (۱۷۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!