به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان
نام کاربری: argentina
پیام: ۱,۷۱۲
عضویت از: ۱۱ تیر ۱۳۸۹
از: MY BEST CITY IS QUCHAN
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- دیگو آرماندو مارادونا - یوهان کرایف
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - آرسن ونگر
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
یوفا: از مرحله يك شانزدهم نهايي ليگ قهرمانان اروپا فردا شب رئال مادريد در خانه ليون ميهمان است و چلسي به مصاف كپنهاگن مي‌رود.

به گزارش یوفا: كريم بن‌زما در بازي مهم فردا شب برابر تيم قديمي خود المپيك ليون قرار مي‌گيرد و فرصت دارد به هواداران رئال مادريد ثابت كند كه بازيكن كوچكي نيست.

كريم در بازي آخر رئال مادريد در لاليگا مقابل لوانته موفق به گلزني شده و موتور گلزني او روشن است.

بسياري بر اين باورند كه آده‌بايور خريد تازه مادريد سرنوشت بازي فردا را تغيير خواهد داد.

از طرفي اردوي فرانسوي‌ها شرايط خوبي را تجربه مي كند. ليون پس از دو پيروزي پر گل 4 بر يك برابر سنت اتين و 4 بر صفر برابر نانسي از روحيه بسيار خوبي برخوردار است.

در ديگر بازي مهم فردا شب، كپنهاگن در خانه خود پذيراي چلسي است.

۳ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
یوفا: بايرن مونيخ در ديدار فردا برابر اينتر فرصت دارد تا انتقام فينال ليگ قهرمانان را بگيرد.

به گزارش یوفا: مونيخي‌ها كه در اواخر بهار و در بازي نهايي اين پيكارها مغلوب اينترميلان ايتاليا شدند و از دسترسي به مقام اولي، بازماندند چندين ماه است كه نقشه انتقام و تلافي را در سر دارند.

شاگردان لويي فان‌خال كه امسال در بوندس‌ليگا دوراني پرافت‌ و خيز داشته و هيچ گاه به حد و اندازه‌هاي تيم يكدست قدرتمند، متحد و باثبات فصل گذشته نرسيده‌اند، ‌مي‌خواهند در ليگ قهرمانان جبران مافات كنند.

اين ديدار كه يك سوي آن براي دفاع از پيروزي چند ماه قبل مي آيد و آن ديگري براي تلافي، فرداشب در چارچوب بازي‌هاي رفت دور يك هشتم نهايي در ورزشگاه جوزپه‌مه‌آتزا انجام خواهد شد.

در ديداري ديگر المپيك مارسي فرانسه ميزبان منچستريونايتد است. بندرنشينان مارسي تحت رهبري ديديه دشان كه امسال هفته به هفته شرايط بهتري پيدا كرده‌اند، در صدد خلق شگفتي نزد هواداران خود هستند.

ديدارهاي برگشت اين دو ديدار در تاريخ سه‌شنبه 24 اسفندماه 1389 در اولدترافورد و آليانس آره‌نا انجام مي‌شود.

۳ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
یوفا: ستاره هلندي تيم فوتبال بايرن‌مونيخ گفت: مقابل اينترميلان ثابت خواهيم كرد جزو بزرگان قاره اروپا هستيم.

به گزارش یوفا: آرين روبن در گفت‌وگويي با نشريه كيكر در آستانه بازي رفت از مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا (بازي فردا شب) اظهار داشت: برخلاف بازي قبلي با اينتر، تيمي ديگر در اختيار داريم. اينتري‌ها هم شبيه به ما هستند لذا مصاف با آنها،‌ ديداري متفاوت با قبل است. به هرحال ما جزو پنج تيم برتر قاره هستيم ادعايي كه الان بايد مقابل اينتر ثابت كنيم.

وي افزود: بايد بكوشيم دراين بازي، روي ضدحمله گل بزنيم. در جدال قبل، آنها از اين اشتباه ما نهايت استفاده را بردند. الان ديگر مجاز نيستيم آن اشتباه را تكرار كنيم.

اين ستاره هلندي در اين مصاحبه گسترده در مورد مسائل ديگر نيز صحبت كرد كه مشروح آن به شرح زير است:

*آقاي روبن، بايرن مجبور است چهارشنبه شب (فردا) راهي بازي خارج از خانه با اينترميلان ايتاليا شود. خاطرات شما از فينال از دست رفته بهار گذشته ليگ قهرمانان اروپا مقابل اين حريف تا چه در ذهن‌تان تازه باقي‌مانده است؟
در اين زمينه زياد فكر نكرده‌ام. بديهي است چنين خاطره‌اي در ذهن باقي مي‌ماند. يك چنين فينالي يكي از معدود بازي‌هاي است كه در زندگي هر بازيكني ممكن است باشد. آنوقت‌ اگر در آن ببازي، و بعد ناكامي در فينال جام جهاني را تجربه كني، قبل از هرچيزي بايد چنين تجربه ‌اي را هضم كني.

*در اين راه موفق شديد؟
انجام اين كار راحت نبود. قهرماني جهان و ليگ قهرمانان اروپا، مسلم است كه دو عنوان بسيار مهم هستند. بطور قطع اين دو اتفاق را هيچگاه فراموش نخواهم كرد. چون تحت هر شرايطي، يك بخش از دوران ورزشي‌ام خواهد بود. ولي خب، بايد با اين واقعيت كنار آمد و زندگي كرد. چيزي كه انجام شده است.

*تجربه آن فينال از دست رفته چه نقشي در دوئل تازه‌تان با اينترميلان دارد؟
اهميت‌اش چندان بزرگ نيست. بازيكناني جديد مثل لوئيس گوستاو، داريم يكسري هم از جمع‌مان رفتند. براي من كه اين بازي حكم انتقام ندارد. اينتري‌ها صاحب جام شدند و ما نشديم. ما اين واقعيت را نمي‌توانيم تغيير دهيم. من كه خودم خيلي دلم مي‌خواست برنده بازي قبلي مي‌شديم. البته الان نيز براي كسب برد خواهيم جنگيد.

*بوت، فان‌بويتن، دميكليس، فان بومل، اوليچ. همه اين بازيكنان، بالاي 30 سال سن دارند. ستارگاني كه در تركيب اصلي بايرن در آن دوئل قبلي بودند كه اكنون ديگر نيستند.
نمي‌دانم در اين باره چه بايد گفت. به هرحال آنچه مي‌گوييد، حرفي است منطقي ولي خب، الان مي‌توان افزود كه تيمي ديگر در اختيار داريم. اينتري‌ها هم شبيه به ما هستند لذا مصاف با آنها،‌ ديداري متفاوت با قبل است.

*البته به تيم‌تان اين‌بار فرانك ريبري هم اضافه شده است.
درست است. خيلي هم دل‌انگيز است. چون كار ما با استفاده از او بهتر و راحت‌تر مي‌شود.

*براي خود شما چطور؟
نه فقط براي من،‌ بلكه همانگونه كه گفتم براي كل تيم مفيد واقع خواهد شد. حضور او باعث بهبودي وضعيت بايرن خواهد شد. از نظر من بازي كردن همراه با خيلي دلپذيرتر است. او چهره‌اي شبيه من است.

*نبود مارك فان‌بومل، دوست هموطن‌تان كه راهي ايتاليا شد، تا چه حد محسوس است؟
اين نكته كه گفتيد، اكنون دارد خودش را نشان مي‌دهد. يعني تا به حال كه بدون او همه‌چيز خوب پيش رفته است ولي از خاطر نبايد برد كه ليگ قهرمانان داستان كاملا متفاوتي نسبت به بوندس‌ليگا دارد.

*استراتژي بايرن براي بازي رفت در جوزپه مه‌آتزا چيست؟
همان چيزي كه هميشه بوده است. چون ما بايرن مونيخ هستيم. يعني بازي هميشگي خودمان را انجام مي‌دهيم. در تلاشيم به واقع فوتبال در خانه حريف بازي كنيم. شايد در اين بين اينتري‌ها قدري به ما فشار وارد كنند. كه اگر اينگونه شود، اتفاقي غيرقابل تصور نيست. البته ما بايد بكوشيم روي ضدحمله گل بزنيم. اگر خاطرتان باشد، در جدال قبل، آنها از اين اشتباه ما نهايت استفاده را بردند. الان ديگر مجاز نيستيم آن اشتباه را تكرار كنيم.

*فيلم بازي قبلي را تماشا كرده‌ايد؟
خير.

*چرا؟
چون هيچوقت به گذشته‌ها نگاه نمي‌كنم. حتي حال تماشاي مجدد بازي فراموش‌نشدني را هم ندارم.

*فكر مي كنيد چهارشنبه نتيجه خوب براي بايرن چيست؟
نباختن.

*اين تيم الان بايرن از آن تيم چند ماه قبل ماه مه قوي‌تر است؟
اين موضوع را نمي‌دانم. در دور برگشت فصل گذشته ما كاملا موفق بوديم در حاليكه در دور رفت فصل جاري خيلي خوب ظاهر نشديم. بنابراين نمي‌توانيم بگوييم خيلي برتر از شرايط آن زمان هستيم ولي الان در شرايطي خوب بسر مي‌بريم كه همين موضوع برايم بسيار اهميت دارد.

*با توجه به قرعه، تكليف صعود در بازي برگشت در خانه مشخص خواهد شد. در فصل جاري كه در بيشتر بازي‌هاي خارج‌از خانه ناكامي براي بايرن وجود داشته است.
درست است. چيزي كه در اصل نبايد باشد. از اين رو موظفيم شرايط بازي‌هاي خارج از خانه را بهبود ببخشيم. اكثر تيم‌ها در بازي‌هاي خانگي تا حدي بهتر هستند. ولي نزد ما خيلي محسوس نيست.

*اين موضوع با توجه به بازي در پيش در ميلان، باعث دلهره و نگراني‌تان نمي‌شود؟

خير.چون الان بازي كاملا متفاوت با جوي ديگر در پيش داريم. ما هميشه در بازي‌هاي اروپاي قوي ظاهر شده‌ايم. فرقي هم نداشته بازي خانگي يا خارج از خانه باشد.

*حتي اگر در نظر بگيريم بازي بسيار پرسرعتي مثل آنچه در جدال آرسنال و بارسلونا اتفاق افتاد،‌در جدال شما و اينتر روي دهد، باعث دلهره‌تان نمي‌شود؟
باور كنيد نه. از نظر من بارسا همچنان مدعي درجه اول است.سطح فوتبال آنها خيلي بالا است.چيزي كه باعث لذت همه مي‌شود. البته كسب برد 2 بر يك آرسنالي ها باعث حيرت من شد.آنها با شرايط بازي حتي ممكن بود 4 بر صفر ببازند.

*بفرماييد اكنون بايرن در رده‌بندي كيفي فوتبال اروپا در چه جايگاهي قرار دارد؟
ما بايد از خود اطمينان كافي داشته باشيم.اعتماد بنفس مان را حفظ كنيم و از آنچه موجود داريم نبايد دور شويم. از اين رو فكر مي‌كنم در اروپا، جزو پنج تيم برتر هستيم. ادعايي كه الان بايد مقابل اينتر ثابت كنيم.

*برد‌هاي اخير بايرن همچون گذشته با نام شما ثبت شده اند. براي شما كار سخت‌تر نمي‌شود وقتي كه از شما به عنوان اف.ث. روبن‌، يعني يك تيم نام برده مي‌شود.
خير. در كل نبايد از من سطح انتظارات زياد باشد. شش ماه تمام مصدوم بودم. پس من هم به زمان براي اوج‌گيري نياز دارم. مي‌خواهم تا آنجايي كه امكان دارد، سريع خودم را به تيم برسانم و بازيكني مهم باشم. در اين مسير كه تا به الان راضي هستم. در هرحال براي رسيدن به اوج خيلي كار بايد انجام دهم.

*لويي فان‌خال، سرمربي بايرن به تازگي شما و ريبري را با مسي و چاوي در بارسا و اوزيل و رونالدو در رئال‌‌مادريد مقايسه كرده است. وقتي چنين قياسي شنيديد، چه فكري كرديد؟
خب، اولين چيزي كه به ذهنم رسيد، اينكه از چنين تعريفي با وجودي كه خيلي نمي‌ پسندم، تشكر كنم. چون من، خودم هستم و نه كسي ديگر. آنها هم بازيكناني متفاوت با من هستند. به هرحال از اينكه با بازيكناني با كلاس جهاني مقايسه شدم، خوشحال شدم.

*اكنون اين نكته برهمگان روشن است كه شما نيز ستارگان درجه اول دنياي توپ گرد را براي بايرن مي‌خواهيد.
در اين باره حرف زدن براي بازيكني مثل من دشوار است. حرف من اين بود كه وضعيت تيم بهتر شود. منظورم هم اين نبود كه براي روي نيمكت نفرات درجه اولي داشته باشيم. بلكه نفراتي كاملا برجسته در تركيب اصلي حاضر باشند.

*با توماس كرافت‌،بايرن اكنون يك سنگربان جوان در درون دروازه‌اش دارد. در بازي با ماينس كه بايرن 3 بر يك برنده شد، وي بخاطر مصدوميت از زمين خارج شد. نظرشما در مورد اوچيست؟
من نسبت به توماس اعتماد دارم.او كارش را خيلي خوب انجام مي دهد.آرامش خود را نيز حفظ مي‌كند.

*راستي موضوع درگيري‌تان با توماس مولر برطرف شد؟
بله. اين مورد خيلي وقت است كه فراموش شده.

*در بازي منجر به برد 4 بر صفر مقابل هوفن‌هايم، پاس‌هاي بسيار زيباي تان به او رسيد.
بله. درست است ولي اين حالت اتفاقي بود. او اكنون بازيكن شماره 10 تيم است و به چنين پاس‌هاي نياز دارد.

*در ماه ژانويه كه فصل نقل و انتقالات زمستاني بود، خيلي حاشيه‌ها در مورد يكسري از بازيكنان بوجود آمد. از جمله رودفان‌ نيستلروي، مهاجم هموطن‌تان به يكباره خواست از هامبورگ جدا شود و به رئال‌مادريد بازگردد. اين رفتار او را مي‌توانيد درك كنيد؟
بله. او را مي‌شناسم و درك مي‌كنم. دلش مي‌خواست در سن و سال بالايي بازهم بتواند با حضور در تيمي مثل رئال، خودي نشان دهد. او ديد كه امسال با هامبورگ نمي‌تواند انتظار دسترسي به افتخارات خاصي را داشته باشد.هامبورگ شايد براي او شهر زيبايي باشد. ولي زندگي در مادريد برايش دل‌انگيزتر خواهد بود. مي‌خواست زير نظر مورينيو كار كند و تجربه همكاري با او را نيز داشته باشد.

*راستي شما الان خوشحاليد كه با اينتر در شرايطي كه خوزه مورينيو را ندارد، روبرو مي‌شويد؟
توجه كنيد او مربي بسيار بزرگي است ولي اينتر بدون او نيز هم قدرتمند است.

*بايرن قراردادهاي مهم‌اش را تا سال 2015 يا 2016 تمديد كرده است. براي اين منظور لام، شواين اشتايگر، ريبري، مولر، باد اشتوبر و كروس چنين كرده‌اند. بفرماييد نوبت شما چه زماني خواهد رسيد؟
من بعد از اينكه فصل جاري تمام شود، هنوز دو سال ديگراز مدت قراردادم باقي است.در اين مورد هيچ فكري نكرده‌ام. به آينده هاي دور نيز توجهي ندارم. الان هم از اين كه در چنين باشگاهي حاضر هستم و خانواده‌آم از زندگي در مونيخ راحت هستند، بسيار خوشحالم. ضمن اينكه در شش ماه اخير بايرن از من بسيار حمايت كرده است.

*امكان دارد بايرن با شما خيلي سريع تمديد قرار كند؟
بله ممكن است اينگونه شود ولي من هنوز دو سال ديگر دارم. يعني بقدر كافي فرصت است تا در اين باره حرف زده شود.

۳ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
یوفا: يك گزارش منتشرشده حكايت از اين نكته دارد كه درخشش و صعود تيم‌هاي انگليسي منجر به كسب افزايش درآمد‌هاي پخش تلويزيوني خواهد شد.

به گزارش یوفا: به نقل از روزنامه ديلي‌استار، در شرايطي كه مسابقات دور رفت از مرحله يك هشتم‌نهايي اين پيكارها در حال انجام است، منچستريونايتد، چلسي، آرسنال، و تاتنهام تيم‌هاي هستند كه در اين مرحله حضور دارند. مطابق تحقيق انجام شده، ادامه حضور اين تيم‌ها به افزايش تبليغات تلويزيوني در حاشيه پخش مسابقات اين تيم‌ها در مراحل يك چهارم نهايي منجر خواهد شد.

مطابق اين گزارش شبكه‌هاي مختلف انگليسي كه حق پخش زنده مسابقات را در اختيار دارند، با صعود تيم‌هاي باشگاهي كشور خود، مي‌توانند از مراكز تجاري آگهي بيشتري بگيرند كه تخمين زده مي‌شود تا 100 ميليون يورو نيز افزايش يايد.

در شرايط حاضر دو تيم آرسنال و تاتنهام در جدال با بارسلونا اسپانيا و آ.ث‌ميلان ايتاليا به برتري رسيده و از شانس خوبي براي صعود به دور بعد برخوردار هستند. چلسي و منچستريونايتد نيز منتظر رويارويي خود شده‌اند.

۳ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
یوفا: در ادامه دور رفت از مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا رئال‌مادريد مقابل المپيك ليون متوقف شد اما چلسي به برتري رسيد.

به گزارش یوفا: رئال‌مادريد كه مقابل المپيك ليون در سال‌هاي اخير همواره با مشكل مواجه شده، شب گذشته در خانه اين تيم، نتيجه‌اي بهتر از تساوي يك بر يك كسب نكرد.

در اين بازي كه هريك از دو تيم با سه اخطار داور مسابقه روبرو شدند، كريم بن‌زما دردقيقه 65 مردان مورينيو را پيش انداخت. با اين گل تصور مي شد طلسم نبردن مادريدي‌‌ها مقابل ليون بالاخره شكسته خواهد شد ولي در دقيقه 83 بافتمبي گوميس بازي را به تساوي كشاند.

در ديداري ديگر چلسي در خانه اف.ث.كپنهاگن دانمارك به برتري 2 بر صفر رسيد تا خيالش براي بازي برگشت آسوده‌ باشد. نيكولا آنلكا 17و 54 براي چلسي در اين بازي گلزني كرد.
ديدارهاي برگشت اين دو بازي چهارشنبه 25 اسفندماه انجام خواهد شد.

۴ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
یوفا: مهاجم فرانسوي رئال مادريد گفت: اكنون خيلي خوشحالم اما پس از گل‌زني به ليون هرگز خوشحالي نكردم.

به گزارش یوفا: به نقل از ماركا، كريم بن‌زما كه پيش از بازي با ليون به هواداران رئال قول گل‌زني داده بود تصريح كرد: از اينكه يك گل بسيار حساس و تعيين كننده به ثمر رسانده‌ام راضي هستم و اميدوارم با غلبه نهايي بر ليون راهي يك چهارم نهايي شويم. ما خيلي بهتر از حريف بازي كرديم و نبايد گل تساوي را مي‌خورديم.

وي ادامه داد: تساوي در خانه حريف نتيجه خوبي است اما نبايد فراموش كرد كه ليون تيم بازي‌هاي سخت بوده و از اين بازي بزرگ 90 دقيقه باقي مانده است.

رئال مادريد شب گذشته از مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا برابر المپيك ليون به تساوي يك بر يك دست يافت.

۴ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
سايت گل- ژاوي، هافبك تيم بارسلونا، معتقد است تيمش در ديدار برگشت مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان مقابل آرسنال كار سختي در پيش خواهد داشت.

آبي و اناري ها در ديدار رفت در ورزشگاه اميريتس ابتدا با گل ويا پيش افتادند اما در نهايت 2-1 مغلوب توپچي ها شدند.

علي رغم زدن يك گل خارج از خانه مهم، ژاوي معتقد است آرسنالي ها مي توانند با ضدحملات خطرناك شان آنها را به دردسر بيندازند.

او در مصاحبه با نشريه آس گفت:" معتقدم ديدار مقابل آرسنال اصلا آسان نخواهد بود. ما مي توانستيم در ديدار رفت صعودمان را قطعي كنيم اما از شانس هاي مان استفاده نكرديم.

90 دقيقه زمان داريم اما فكر مي كنم آرسنال دفاع خواهد كرد و شرايط براي ما دشوار خواهد شد. آرسنال بازيكنان فوق العاده اي دارد كه مي توانند روي ضد حملات خطرناك باشند و به ما ضربه بزنند."

۹ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
خاوير زانتي: براي پيروزي به مونيخ خواهيم رفت

سايت گل- خاوير زانتي، كاپيتان اينتر، پس از شكست 1-0 تيمش مقابل بايرن مونيخ اعلام كرد تيمش براي پيروزي در ديدار برگشت راهي مونيخ خواهد شد.

او در مصاحبه با اينتر چنل گفت:" ما ناراحت و نااميد هستيم. بسيار حيف شد زيرا چمپيونز ليگ و به ويژه اين ديدار براي ما اهميت زيادي داشت.

ما موقعيت هاي زيادي داشتيم و مي توانستيم پيش بيفتيم اما فكر مي كنم نتيجه تساوي مي توانست عادلانه تر باشد.

اكنون براي پيروزي در ديدار برگشت راهي مونيخ خواهيم شد. نتيجه اين ديدار اهميت ندارد. ما بايد در مونيخ گلزني كنيم بنابراين با خوش بيني به آنجا خواهيم رفت.

ما در اين ديدار هم خوب دفاع كرديم و در زمان حمله نيز فاصله زيادي تا گلزني نداشتيم."

۹ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
گومس: گلم مقابل اینتر،مهمترین گل اروپایی ام بود

سایت گل- ماریو گومس، مهاجم باشگاه بایرن مونیخ در صحبتهایی اعلام کرد که گل دیرهنگام او در دیدار 4شنبه شب مقابل اینتر ، مهمترین گل او در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا بود.

این مهاجم آلمانی، در دیدار رفت تیمش مقابل اینتر در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در سن سیرو در دقیقه 90 گلزنی کرد و پیروزی 0-1 را برای تیمش به همراه آورد.

گومس در صحبتهایی به فیفا گفت:«این مهمترین گل من در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا بود. می دانستم که فرصت دیگری هم داشتم، حتی اگر این گل در دقیقه پایانی بازی نبود.»
اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن هم در صحبتهایی به تمجید از ستاره 25 ساله تیمش پرداخت و گفت:« من همیشه به گومس باور داشتم. ما مدت زمانی طولانی صبر کردیم تا بازی او را در سطح واقعی بایرن ببینیم.فکر کردن در مورد جدایی او کار بی ثمری بود.»

مشاهده لینک

۹ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
کرافت : شانس خوبی برای صعود داریم

کرافت خوشحال از بازی خوب تیمش

سایت گل- به گزارش وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، توماس کرافت، دروازه بان باواریایی ها بعد از برد ۱ بر ۰ در بازی رفت مقابل اینتر ، نظر خود را درباره بازی اعلام کرد.
او در این باره گفت :«من فکر می کنم که ما نتیجه قابل قبولی را مقابل اینتر کسب کردیم، اینتر شانس زیادی برای گلزنی داشت، من در دو موقعیت به دست آماده برای اینتر، محکوم به بازی خوب بود و باید آن دو توپ را مهار میکردم و خوشحالم که توانستم اینکار را انجام دهم، من فکر می کنم که برد اینتر در زمین آنها، شانس بسیار خوبی برای صعود ما به مرحله بعدی است.
من از این برد خیلی خوشحال هستم و بیشتر از آن خوشحالم که توپی وارد دروازه ام نشد و توانستم به تیمم کمک کنم.»

سایت گل

۹ اسفند ۱۳۸۹
< ۱ ... ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ... ۱۴۹ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۹,۶۴۵ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۴۰۸ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۸۶۸ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۱,۹۱۰ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۱۰۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۲۹۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۵۲۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۶۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۵۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۲ کاربر آنلاین است. (۹۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!