به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونا VS منچستر یونایتد ( فینال لیگ قهرمانان )
نام کاربری: messi_best
پیام: ۹۸۷
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- لئو
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- جواد نکونام
- پپ
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
من خواب دیدم 6-3 بردیم امیدوارم همینطوری بشه
خیلی دوس دارم این منچستریهارو روشونو کم کنیم
من با منچستریها بیشتر از رئالیها دعوا دارم

۱ خرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: barca1991
پیام: ۴۱۴
عضویت از: ۲۶ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
خوش به حالتون ، تو خواب کیف میکنین.من که خوابام تیکه تیکه است و البته از گذشته نه آینده.یه بار خواب بازگشت مسی از مصدومیت که تو بازی سلتیک (اون بازی ای که گریه کرد ) ایجاد شده بودو دیدم و یه بار هم گل اینیستا مقابل چلسی.
خودم اینجوری تعبیر کردم که هانری و اینیستا برمیگردن و مسی اشک من یو رو درمیاره

ایران در سوگ فرزندانش...کشته شدن سه دانشجو و زخمی شدن دهها نفر در حادثه ی کوی دانشگاه تهران."بای ذنب قتلت"
۱ خرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: ashkan007
پیام: ۲,۲۱۴
عضویت از: ۱۶ دی ۱۳۸۶
از: Shiraz
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- رونالدینهو
- پرسپولیس
- آلمان
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
اینطور که خوابای شما میگن بازی رو با اختلاف می بریم

barca is my best . . .
۲ خرداد ۱۳۸۸
مهمان_
" به نام خداوند بزرگ و مهربان "

انگاری چهارشنبه ای که خیلیا منتظر رسیدنش بودن داره نزدیک میشه . همه ی هوادارای فوتبال منتظر این بازی هستند وحتی بعضی ازکسانی که اهلش نیستن هم دلشون می خواد فوتبال رو توی این شب هیجان انگیز تجربه کنن. اما توی گوشه گوشه ی دنیا آدمایی هستن که باهمه فرق می کنن ، اونا نمی خوان فقط یه بازی زیبا ببینن یا ببینن کی قهرمان میشه و جشن قهرمانی وتشریفات بازی چجوریه. بلکه این آدمای عاشق منتظرن تا سربازای آبی اناریشون مثل همیشه باغیرت برن توی میدون و سربلند بیان بیرون . قلب های این مردم حالا داره تندتند میزنه و همشون پرازتب و تاب بازی وهیجانن.هنوز چهارشنبه نشده حال و هوای بازی فینال وجود هربارسایی رو پرکرده و همه بی اختیار همش به اون شب فکر می کنن. مدام از خودشون می پرسن، یعنی چه اتفاقی میفته؟ واقعا چه اتفاقی میفته؟

میگن تیم فرگوسن قراره جلوی سربازان پپ گواردیولا لباس سفید بپوشه و همه به این موضوع اشاره می کنن که این لباس بارساییارو به یادسفیدپوشای منچستریونایتد میندازه، شاید اینطور باشه که خب هست اما بذارید یه کم به عقبتر نگاه کنیم؛
حدود یک سال پیش بارسای عزیز ما توی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بامنچستریونایتد بازی کرد. دوبازی فراموش نشدنی، بخصوص بازی برگشت که باتوجه به تساوی اونم درنیوکمپ حساس تر شده بود. بارسا که یادمه توی روزنامه ای ازش به عنوان " غول خفته " یادشده بود تنها امیدش رسیدن به فینال این بازیها بود اما توی اون بازی بارسا باکمترین اختلاف شکست خورد وازبازیها کنار رفت. مردان فرانک ریکارد بابغض و ناراحتی اززمین بیرون رفتن و هوادارایی که باهزاران امید به ورزشگاه رفته بودن حالا باچشمای خیس و پرازاشک و قلبی پرازدرد از اولدترافورد دل می کندن.
آره ، توی تئاتر رویاها هم خبری از یک شب رویایی برای آبی اناریا نبود وسرخ پوشای منچستر یونایتد بارسا رو حذف کردن...
وقتی اون خاطرات تلخ رو بیاد میارم می بینم برای انگیزه ی بارساییا لباس سفید لازم نیست ، چه سرخ چه سفید، چه در اولدترافورد چه در المپیک رم بارسای کبیر باید این خاطرات رو ازیاد ببره.
سال پیش تنها امیدمون رسیدن به فینالی بود که حالا تارسیدنش فقط چندروز باقی مونده. ما شکست منچستر یونایتد رو برای رسیدن به فینال می خواستیم وحالا باید برای گرفتن جام مقابلشون قرار بگیریم. حالا ماتوی فینالیم و قبل ازچهارشنبه هم دو جام توی دستای کاپیتان باتعصب بارسا خودنمایی کردن، جامهایی که هرکدوم نشان لیاقتی بود بروی سینه ی سربازان کاتالان و رهبرشون و افتخاری بود برای هرکس که درقلبش عشقی به نام بارسا وجود داره.اما تیمی که بجای بازیکن سرباز داره و بجای مربی فرمانده وکلی قلب عاشق پشت سرشه مطمئنا دست ازاین جام نمیکشه سربازان ماوفرماندشون برای رسیدن به این افتخار می جنگن، ازته دلشون واعماق وجودشون، باهمه ی تعصب و عشقی که به بارسا دارن می جنگن وقلبهای ما با هرطپش ازخداکمک می طلبه، به این امید که دوباره درتاریخ پرافتخار بارسا یه افتخار دیگه رقم بخوره .همه امیدوارن که تیم رویایی یوهان کرایوف دوباره تکرار بشه واون رویا بدست سربازان کاتالان دوباره به واقعیت بپیونده.آیا این غول بیدارشده بازهم به افتخار دیگه ای میرسه ؟ آیا المپیک رم برای بارسا و عاشقش یادآور خاطره های شیرین میشه، جایی که سربازان آبی اناری رویای بارساییا رو توی اون تعبیر کنن.

به هر حال هراتفاقی که بیفته چهارشنبه شب همه اشک میریزیم . خدایا کمکمون کن تا اشک هایی ازسرشوق روی گونه هامون بریزه...

۴ خرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: sawyer
پیام: ۲۰۸
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
این خواهر عزیزمون چه زیبا ... قشنگ ... رویایی ... احساسی ... این مطلب را نوشتند به چند نکته ریز دقت میکنیم

نقل قول
" به نام خداوند بزرگ و مهربان "

برمیگرده به شعر معروفه ... بی نام تو نامه کی کنم باز

نقل قول
همه ی هوادارای فوتبال منتظر این بازی هستند وحتی بعضی ازکسانی که اهلش نیستن هم دلشون می خواد فوتبال رو توی این شب هیجان انگیز تجربه کنن. اما توی گوشه گوشه ی دنیا آدمایی هستن که باهمه فرق می کنن ، اونا نمی خوان فقط یه بازی زیبا ببینن یا ببینن کی قهرمان میشه و جشن قهرمانی وتشریفات بازی چجوریه. بلکه این آدمای عاشق منتظرن تا سربازای آبی اناریشون مثل همیشه باغیرت برن توی میدون و سربلند بیان بیرون

این قسمت برمیگرده به شاهنامه فردوسی رزم رستم و اسفندیار

نقل قول
حال و هوای بازی فینال وجود هربارسایی رو پرکرده و همه بی اختیار همش به اون شب فکر می کنن

این قسمت در مورد من صحت داره هی این فکر میاد تو ذهنم که ...

نقل قول
غول خفته

چی میگی

نقل قول
مردان فرانک ریکارد بابغض و ناراحتی اززمین بیرون رفتن و هوادارایی که باهزاران امید به ورزشگاه رفته بودن حالا باچشمای خیس و پرازاشک و قلبی پرازدرد از اولدترافورد دل می کندن

مردها هرگز گریه نمیکنند ولی نمیدانم چرا اون موقع از چشم هام هی اب میچکید

وبلاگ من
۵ خرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: sawyer
پیام: ۲۰۸
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
آره ، توی تئاتر رویاها هم خبری از یک شب رویایی برای آبی اناریا نبود وسرخ پوشای منچستر یونایتد بارسا رو حذف کردن... وقتی اون خاطرات تلخ رو بیاد میارم می بینم برای انگیزه ی بارساییا لباس سفید لازم نیست ، چه سرخ چه سفید، چه در اولدترافورد چه در المپیک رم بارسای کبیر باید این خاطرات رو ازیاد ببره.

این قسمت سکانس احساسی ماجرا است
برمیگرده به شعره
از التافورد تا المپیک روم
بارسا نشسته است
این شیر پنجه ی
دیوان شکسته است

نقل قول
به هر حال هراتفاقی که بیفته چهارشنبه شب همه اشک میریزیم . خدایا کمکمون کن تا اشک هایی ازسرشوق روی گونه هامون بریزه...

پایان بسیار قشنگی بود من را شدیدا تحت تاثیر قرار داد
از این خواهرم به خاطر متن زیباشون تشکر میکنم و نثر زیبا و قلم پر احساس شوهن را تحسین

امید به خدا

وبلاگ من
۵ خرداد ۱۳۸۸
مهمان_
نقل قول
چی میگی

این تیتر یه روزنامه بود که خب برای پارسال بود وگرنه امسال کسی به بارسا بگه خفته یا حتی خواب الو من می دونم و اون روزنامه
نقل قول
مردها هرگز گریه نمیکنند ولی نمیدانم چرا اون موقع از چشم هام هی اب میچکید

آهان متوجهم . حالا اشکال نداره اون قطرات آب که اصلا هم اشک نیست اگه ریخت روگونه هاتون قبوله ما به کسی نمی گیم
نقل قول
از این خواهرم به خاطر متن زیباشون تشکر میکنم و نثر زیبا و قلم پر احساس شوهن را تحسین

خواهش می کنم قابلی نداشت برادرم

۵ خرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: barcelona_291000
پیام: ۱۴
عضویت از: ۴ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
الان داشتم سایتای خبری را چک می کردم اکثر کارشناسا برد منچستر را پیش بینی کرده بودند.واقعا خنده داره تنها دلیلشونم این بود که دارن عقلانی پیش بینی می کنن چهارشنبه شب بارسا به همه نشون میده که شور واحساس و همبستگی میتونه بر عقل غلبه کنه. به نظر من وضیت تیم خوبه بخصوص بعد از جشن قهرمانی-بازیکنا تو جشن قهرمانی نشون دادن چه فضای مثبتی بر تیم حاکمه و صمیمیت حرف اول را می زنه.با این یکپارچگی و همبستگی شک نکنین بارسا قهرمان اروپاست.به نظر من بازی خیلی راحت تری نسبت به بازی با چلسی در پیش رو داریم چون هیدینگ خیلی باهوش تر از فرگوسنه.

۵ خرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: Mohsen.mvc
پیام: ۱۲۸
عضویت از: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
از: شیراز
گروه:
- کاربران عضو
اگر بازی کثیف چلسی نبود، حالا همه اتفاق نظر داشتن که بارسلون امسال قهرمان میشه. بعد از اتفاقاتی که توی بازی برگشت با چلسی افتاد همه فکر کردن که قدرت بارسلون فقط در حد اسپانیاست، و زورش به تیم های انگلیسی نمی رسه.
به هر حال هرچی کارشناس ها می خوان فکر بکنن، ما توی زمین به همشون نشون می دیم، که بارسلون بهترین تیم دنیاست.

۵ خرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: barca1991
پیام: ۴۱۴
عضویت از: ۲۶ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
تو سایت گل از 17 نظر سنجی انجام شده از دور دنیا 9 تا گفتن بارسا می بره.
ولی به هر حال ،به نظر من با حرف دنیا کسی قهرمان نمی شه.ما خدا رو داریم که مطمئنم به بازیکنای فوق العاده مون کمک میکنه تا بهترین بازی تاریخشونو بکنن و فصلشونو با این جام تکمیل کنن.امیدمون فقط باید به خدا باشه

ایران در سوگ فرزندانش...کشته شدن سه دانشجو و زخمی شدن دهها نفر در حادثه ی کوی دانشگاه تهران."بای ذنب قتلت"
۵ خرداد ۱۳۸۸
< ۱ ... ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۹,۱۸۶ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۹۳۵ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۶۹ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۷,۲۵۷ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۳۶۲ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۸۵۰ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۹۵۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۵۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۸۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۲۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۹۷ کاربر آنلاین است. (۲۵۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۹۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!