به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سعید جان این حرص خودن و جوش زدنتو خیلی دوست دارم! ولی آخه داداش من تو هم میدونی منم میدونم که اگه هر دولتی، چه این دولت چه اون دولت پاش خطا بره، دیر یا زود ترمزش کشیده میشه!

این دولت فعلا مورد تایید میباشد! انشالله که در گامهای بعدی موفق باشه.

بحث این حرفا نیست محمد جان. حرف آقا سعید بیشتر انتقاد بود. منتها یکم با شدت بیشتر

همه ما دلسوز این کشور هستیم و این بحث و جدل ها از همین موضوع نشات میگیره

مستان سلامت می کنند
۳ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
ما تو شرایط بدی که هستیم نمیتونیم انتهاری عمل کنیم و شمشیر داموکلس بکشیم برا جهان
اونا فقط با رسانه ای که دارن کاری کردن که یه پرفسور آلمانی دیروز اومده بود دانشگاهمون میگفت بین دانشجو ها 133 تا پرسش نامه پخش کردم و تو این تعداد محدود 95% اونها مخالف ایران بودن یعنی جو تا این حد بر علیه ایرانه
پس نمیتونیم مثل سابق عمل کنیم هر استراتژی ای تو یه بازه ی زمانی جواب مده اگه قرار باشه که همیشه یه روند دنبال بشه پس چرا آمریکا برای از کار انداختن ایران ظرف 10 سال 11 تا استراژی عوض کرد این بیانگر اینه که هر لحظه باید بهوش باشی و بهترین تصمیم رو بگیری
من نمیگم این توافقی که کردن خیلی به نفعمون شد ولی حداقل میتونیم بگیم بین بد و بدتر ما بد رو انتخاب کردیم و تو این وضعیت چاره ای جز این نداریم یخورده سرمون رو بیاریم بالا ببینیم چند درصد از مردمه کشورمون مشکلات اقتصادی رو دارن میندازن به گردن تحریم ها و پا فشاری ایران رو قضیه ی هسته ای؟
مطمئن باشید 90% مردم همین حرفو میزنن در حالی این حرف درست نیست ولی چاره چیه؟ ذهنیت مردمو رو تو این شرایط بد چجوری میخوای عوض کنی؟ بنده خدا ها حقم دارن وقتی یه نفر به خاطر این فشار های مالی نون شب نداره بخوره انمتظار داری باز بیاد از هسته ای حرف بزنه وقتی پدر هایه زیادی هستن که به خاطره مشکلات اقتصادی دارن جلو زنو بچشون خجالت میکشن انتظار داریم بیان از هسته ای حرف بزنن؟چرا اینجوری شده؟ چون متاسفانه دولت قبل اواخر خیلی بد عمل کرد و نتونست اقتصاد کشور رو جم کنه و خیلی از تصمیمات بدون کارشناسی انجام گرفت نتیجه هم این شد که تموم تقصیر ها افتاد گردنه تحریم
شک نکنید با زیاده روی مردم رو از آرمان های اصلی دور میکنیم و اونها رو از متن به حاشیه میکشونیم و شاید مردم نسبت به انژی هسته ای کلا بد بین بشن به هر حال همه چیز رو باید در نظر گرفت
تازه ما این توافقات رو تقریبیا به صورت آزمایشی داریم انجام میدیدم نه اینکه تا آخره عمر اگه اونا به تعهدات خودشون عمل کردن ما هم به تعهدات خودمون عمل میکنیم اینطور نیست که هم سیخ شوخته باشه هم کباب. این امتیاز دهی با اون امتیاز دهی مفت و بیجایه دولت خاتمی فرق میکنه به دو دلیل :
اول اینکه اون زمان هنوز کسی رو قضیه ی هسته ای حساس نشده بود
دوم:
اون دولت مثل این دولت اینقدر زیره فشار و ذره بین نبود
به خاطره همین شک نکنید رو بند بند مذاکرات صحبت و کارشناسی میکنن و بهترین تصمیم اتخاذ میشه
رهبر ایران با کسی تعارف نداره بخصوص تو اینجور مسائل چون یکبار به دولت خاتمی اعتماد کامل کرد ولی اونا زیاده روی کردن و بیش از اندازه نرمش به خرج دادن و در واقع ترسیدن به خاطره همون اتفاق دیگه رهبر اجازه نمیدن که اون اتفاقات تلخ تکرار بشه و زحمت این همه دانشمند ما به هدر بره
همون طور که تو سفر نیویورک گفت اتفاقاتی افتاد که خوشایند نبود اینجا هم میتونست بگه پس این نشون میده شرایط اونقدر هم که ما فکر میکنیم بد رقم نخورده
وقتی اون سگه حاره صهیونیستی(نتان یابو) اینجوری عصبانیه و اینجوری تاسف میخوره و از این مذاکرات به عنوان یه استباهه تاریخی یاد میکنه پس بدونیم یه خبری هست
تو جنگ صفین امام علی (ع) گفتن حق منم ولی مردم رفتن سمت قرآن های به نیزه شده و طرف اون رو گرفتن و درواقع توپایبندی به ارمانها زیاده روی کرن ودرحالی که فکر میکردن کارشون درسته تصمیمه اشتباه رو اتخاذ کردن پس ما هم فضا رو بحرانی جلوه ندیم و بیخودی شلوغش نکنیم و همون اشتباهه جنگ صفین رو تکرار نکنیم هر وقت خوده آقا دستور دادن ما هم گوش بدیم. فعلا که آقا راضی بودن
اگه توجه کرده باشین رهبر گفتن:ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی‌ها همواره باید شاخص خطّ مستقیم حرکت مسئولان این بخش باشد،
این یعنی این که اگه مسئولا بخوان اشتباهه دولته خاتمی رو انجام بدن ترمزشون کشیده میشه.
والسلام

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۳ آذر ۱۳۹۲
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
من خیلی تو بحث های سیاسی شرکت نمیکنم چون به نظرم هرکسی طرز فکر خودشو داره که محترمه.
ولی آقایون شما که میگید یه عده برای اینکه قیمت دلار و سکه بیاد پایین حاضرن شرفشون رو بفروشن اینم درنظر بگیرید که بعضی از این یه عده چندین ماهه گوشت نخوردن و وقتی میبری نذری بدی بهشون برمیگرده بهت میگه بچه هام چند ماهه گوشت نخوردن به زور عادتشون دادم حالا اگه باز بخورن چند روز دیگه گوشت دلشون میخواد ولی من نمیتونم بخرم بدم بخورن پس نذریتونم نمیخوام!(این واقعیه فک نکنین از خودم گفتم) بعضی از این یه عده دستشون شکسته اما سه تومن ندارن بدن رای گچ گرفتنش(باز اینم به چشم دیدم)هزار تا مثال از این موارد فقیری رو به عینه دیدم شما هم دیدین مگر اینکه دیگه خیلی اعیان نشین باشین.خدا رو شکر هیچکدوم از ماهایی که اینجا داریم بحث میکنیم وضع اقتصادی خانوادمون خیلی بد نیست اما خب خوبه به فکر کسایی هم باشیم که فقیرن که البته تعدادشون هم کم نیست. تا اینجا مقاومت کردیم وضع مردممون بهتر نشد بزارین با سازش ببینیم چی میشه.انرژی هسته ای حق مسلم ماست اما با چه هزینه ای؟

۳ آذر ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
با عرض پوزش شما مثل کسانی هستید که امام حسن رو ترسو و سازشکار خطاب کردند!

نه عزیزم. اتفاقا تو مثل مردم کوفه هستی که امامشون رو به آسایش دنیا فروختن! مثل کسایی که به مولا علی غر می زدن که چقدر سر جنگ داری، بیا با معاویه صلح کن، بذار مردم برن سر خونه زندگیشون آسایش داشته باشن! و درد اونجایی به آدم میاد که علم امام حسین هم دستت گرفتی ولی از مکتب حسین چیزی یاد نگرفتی!

امام حسن همون طور که گفتم از سر اجبار صلح کردن، نه از سر بزدلی و منفعت اندیشی و سازشکاری یا بهونه هایی مثل اینکه مردم گشنه ن و تو فشارن و فلان و بیسار - که همین امثال تو ظاهرا مذهبی با همین بهونه ها رفتین به همین آدما که سابقه سازشکاری و ارزش فروشی داشتن رای دادین - که ذره ای جایی در اسلام نداره! جالبه تویی که به صراحت از سازش با ظالمی مثل آمریکا به خاطر منافع دنیا دفاع می کنی، به من چنین انگی می زنی!

نقل قول
وقتی اون سگه حاره صهیونیستی(نتان یابو) اینجوری عصبانیه و اینجوری تاسف میخوره و از این مذاکرات به عنوان یه استباهه تاریخی یاد میکنه پس بدونیم یه خبری هست

اتفاقا این دقیقا نکته باریک بازی ای هست که دارن با این دولت می کنن. آمریکا کلی باج از ایران گرفت، بعد اسرائیل به طور ظاهری اعتراض می کنه تا ما احساس کنیم ما برنده این بازی بودیم (همون طور که ظریف و روحانی با نیش باز سعی می کنن این رو به ملت القا کنن)! و این باعث میشه تو راند بعدی باز دست بالا بیاد اونها!

نقل قول
ولی آقایون شما که میگید یه عده برای اینکه قیمت دلار و سکه بیاد پایین حاضرن شرفشون رو بفروشن اینم درنظر بگیرید که بعضی از این یه عده چندین ماهه گوشت نخوردن و وقتی میبری نذری بدی بهشون برمیگرده بهت میگه بچه هام چند ماهه گوشت نخوردن به زور عادتشون دادم حالا اگه باز بخورن چند روز دیگه گوشت دلشون میخواد ولی من نمیتونم بخرم بدم بخورن پس نذریتونم نمیخوام!

حرف شما کاملا درسته. اما من فقط چند تا سوال می کنم:

1- چند درصد کسایی که بابت چنین اتفاقاتی هورا می کشن جزو این دسته ن؟ اتفاقا اگر بری ببینی، بیشتر از قشر مرفه و مالک دنیا و بالاشهرین و همون آدمای زاغه نشین و کوخ نشینن که امثال 22 بهمن ها به خیابون میان.
2- هیچ کس منکر مضرات فقر نیست. اما آیا رهایی از سختی و رسیدن به آسایش دنیا، توجیه مناسبی برای دست برداشتن از باورهاست؟ شکی نیست که نمی تونیم از همه مردم انتظار داشته باشیم ایده آل فکر کنن، اما اینکه قشری از مردم در برابر سختی اعتقاداتشون کمرنگ میشه، اصلا به این معنی نیست که آسایش دنیا اولویت داره. شما تاریخ جنگهای امیر المومنین رو بخونی، می بینی چقدر از این حرفا می زدن که علی همش می جنگه و زن و بچه ما گشنه ن و صلح کن بذار بریم تو آرامش زندگی کنیم و ... عینا همین حرفایی که امروز به شکل مترقیش زده میشه. اما هرگز در سیره ائمه سازش با ظالم به خاطر کسب منفعت دنیا حتی برای مردمشون هم جایی نداشته.

نقل قول
انرژی هسته ای حق مسلم ماست اما با چه هزینه ای؟

انرژی هسته ای دو بعد داره. از یه بعد اینکه 100 سال دیگه، رمز حیات ما فقط همین انرژی هسته ای خواهد بود.

اما بعد دیگه اینه که انرژی هسته ای بهونه س. همه هم اینو می دونن. الان موضوع جنگ غرب با ماست. فردا نباشه، یه چیز دیگه میشه بهونه. اصل بحث، دعوا بر سر ایدئولوژی و اعتقاداته. اونجاست که نمیشه نیم قدمی هم پا پس کشید!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳ آذر ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
این رو مجددا تاکید می کنم که ما قائل به ولی فقیه به عنوان نائب امام زمان (عجل الله) هستیم و به همین دلیل، اطاعت از ایشون رو واجب شرعی برای خودمون می دونیم. قطعا من هرگز گامی از رهبرم جلو نمی زنم، اما این اصلا به این معنی نیست که وقتی کار غلط رو می بینی، سکوت کنی و حرف هم نزنی. هر وقت رفتم سطل آشغال آتیش زدم - که اعوذ بالله ان اکون من الجاهلین - اون وقت این انتقاد وارده.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
The Fallen Lord نوشته:

این رو مجددا تاکید می کنم که ما قائل به ولی فقیه به عنوان نائب امام زمان (عجل الله) هستیم و به همین دلیل، اطاعت از ایشون رو واجب شرعی برای خودمون می دونیم. قطعا من هرگز گامی از رهبرم جلو نمی زنم، اما این اصلا به این معنی نیست که وقتی کار غلط رو می بینی، سکوت کنی و حرف هم نزنی. هر وقت رفتم سطل آشغال آتیش زدم - که اعوذ بالله ان اکون من الجاهلین - اون وقت این انتقاد وارده.

آ خدا خیرت بده

مستان سلامت می کنند
۳ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
این اولین باری نیست که ایران پایه میزه مذاکره میشینه وقتی اون پست فطرت اینطوری اعلام موضع میکنه یعنی اینکه میدونه ایران چه قدرتی داره و این اولین بارش نیست که اینطوری موضع گیری میکنه که ما بخوایم بگیم داره نقش بازی میکنه میدونه که این طرح آزمایشیه و در صورت پایبند نبودن به توافقات ایران میزنه زیره همه چی
تمام ترسه اونا ازینه که ایران با منطق به جهان القا کنه که غرب دنباله بهونست و اونوقت که افکاره عمومی جهان همسو با ایران میشه و شکست واقعی نصیبشون میشه چون در اون صورت بهونه ای تو زمینه ی هسته ای براشون باقی نمیمونه
این برا ما ثابت شدست که جنگ اونها جنگ مبانی اصلی نظامه و بحث هسته یه بحثه بچگونه و خنده داره اینم میدونیم که اونها به چیزی جز مرگه تکه تکه ایرانی ها راضی نیستن و همه ی ایرانی ها میدونن جوونشون ذره ای برا کشور های غربی مهم نیست (زدن هواپیمایه ایرباس ایران با ناوه وینسنس و کشتن 300 ایرانیه بی گناه)
اما چیزی که این وسط اهمیت داره همراه کردنه افکار جهان با خودمونه چون ما از سلاح مرگباری مثل رسانه محرومیم پس باید از تکه تکه فرصت ها برای رسون پیام صلح ایران به جهان استفاده کنیم
شک نکنید افکاره عموی جهان کاملا بر ضرره ایرانه چون اونها با چند صد رسانه ای که بر علیه ایران دارن همون کاری رو با ایران کردن که معاویه ی بی شرف با امام علی علیه السلام کرد جوری که زمان شهادت اون حضرت تو مسجد و محراب کسی از مردمه شام باور نمیکرد که امام علی علیه السلام مسلمون باشه چه برسه به اینکه تو محراب شهید بشه
این جریان دقیقا همون جریان واقعا خیلی ها فکر میکنن ایران به دنباله بمبه هسته ایه این خودش نشون میده مردمه جهان چقدر از لحاظ سیاسی و آگاهی ضعیفن
ما باید با توجه به وضعیت موجود تصمصیم بگیریم و بین بد و بدتر بد رو انتخاب کنیم
مگه وقتی امام خمینی (ره)صلح با اون ملعون رو تایید کردن از ترس بود؟
مگه از آرمانهاشون عقب نیشستن همون طور که خودشون گفتن جام زهر رو سر کشیدن و قضیه ی این صلح با صلح امام حسن علیه السلام زمین تا آسمون فرق میکنه چون ما اینجا زمانی صلح کردیم که به بصره هم رسیده بودیمو دست برتر با ما بود ولی همون طور که گفتم یه جا استراژی حکم میکنه که بین بد و بدتر بد رو انتخاب کنی
پ.ن: باز هم تکرار میکنم همون طور که همه میدونیم این توافق نامه شیش ماهه بسته شده و کاملا هوشمندانه پیش رفته و ما تا حالا هیچ چیز رو از دست ندادیم و به امیده خدا در آینده هخم از دست نمیدیم.

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۳ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
تذکر ناظر

آقایون! این لحن اصلا قابل قبول نیست. قرار نیست کسی به کسی توهین کنه، و قرارم نیست همه با همه هم عقیده باشن!

لطفا مراعات کنید

۳ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The Fallen Lord نوشته:

خدا رو شکر میکنم که بعد اونهمه حرفی که گفتید، آخر سر به این مسئله تاکید کردین!
با توجه به این مسئله، شما حق ندارید کسانی رو که سکوت میکنن رو مردم کوفه بدونید! منظور من شخص خاصی نیست! لحن شما بقیه رو هم شامل میشه! هر وقت رهبر گفت که توی این مذاکرات کلاه سرمون رفت یا اعلام جهاد کرد، اونموقع میبینیم که کیا اهل کوفه هستن!

در آخر، نظر منم اینه که، ما ضرر کردیم! ولی اگر این اتفاق نمیوفتاد، بیشتر ضرر میکردیم! شاید میتونستیم بهتر از این هم عمل کنیم، ولی این هم رضایت بخشه...

هنوز هم نه به داره، نه به باره! من خیلی هم به وضعیت اقتصادی مملکتمون تحت هیچ شرایطی خوش بین نیستم
والسلام

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۳ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
یه وقت فک نکنید این پست خدایی نکرده ربطی داره به بحث شما :

اومدم پایین یه پسره هیکل میزونه، اینجوریه، زد تو سینم افتادم تو جوب .
گفتم هتته !
گفت عفت !! یکی گذاشت تو گوشم.
گفتم نامردا !! دومیشو زد از اولیش قایمتر .
دست کردم تو جیبم که برم و بیام چشمو واز کردم دیدم تو مریض خونم.

حالا ما به همه گفتیم زدیم شومام بگین زده. آره، خوبیت نداره.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۳ آذر ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۹۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۷,۹۲۳ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۳,۳۵۵ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۸۷ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۴۸۶ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۶۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۷۴۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۵۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۵۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۰ کاربر آنلاین است. (۱۳۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!