به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Mahsamanoochehri
پیام: ۶۸
عضویت از: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرویف
- هلند
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
hamed66 نوشته:

نقل قول
بوسکتس از بعد از دوران پپ رسماً باگ تیم بوده،ولی هیچ کس نمی خواد قبول کنه..تو اون دوران هم بیشتر نون ژاویستا❤️💙 رو می خورد

تو اين سال ها فقط مد شده واسه اينكه بگن بازيكن شاخه ازش كليپ ٢دقيقه اي ميدن بيرون ميگن بيا ببين عجب بازيكنيه
استاد هم دقيقا همينه يك كليپ درست ميكنند دو تا دريبل كشوئي ميزنه تو ٩٠ دقيقه ولي غافل از اينكه تو همين چرخش هاي بي جاش خيلي جاها توپ و لو ميده و موقعيت ضد حمله ميده به تيم حريف ، يا هيچوقت نشون داده نميشه چقدر كنده و مدام تو حملات حريف جا ميمونه
فاجعه يعني ميبيني كه توي ٥ فصل اخير فقط دو تا گل زده واسه بارسا . كي گفته هافبك دفاعي فقط وظيفش دفاع كردنه ؟ كه تازه تو همون انجام وظايف دفاعيشم اصلا خوب نيست حالا ديگه پاس گل و گل زدن بماند پيشكش

دیشب تو یه صحنه اگه من از خونه تا آنفیلد می دویدم به بازیکن لیورپول می رسیدم ولی استاد نرسید که نرسید....
کدوم دفاع؟؟؟تا حالا چند بار دیدین بوسکتس با بازیکن حریف درگیر بشه،تکل بزنه،توپ گیری کنه،بازی حریف خراب کنه؟؟!!!یه عمره داریم خودمونو با یه سری مزخرفات از قبیل هافبک دفاعی مدرن و باکلاس گول می زنیم و چوبشو تو همچین جاهایی می خوردیم

راجع به گل و پاس گل هم که جاست پوکرفیس😐

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
hamed66 نوشته:

نقل قول
جایی که با هنرنمایی اساتید بوسکتس و راکیتیچ،چهار ساله عملا هیچ حرفی تو اون نقطه از زمین که از قضا مهم ترین نقطه زمینه نداریم

طرف اسمش هافبك دفاعيه ، كاپيتان دوم تيم هست خير سرش اوج هنرش تو بازي ديشب الكي يورش بردن به سمت فابينيو بود اونم دقيقه ٤٧ كه اون توپ هيچ خطري قرار نبود روي دروازه بارسا ايجاد كنه و كارت زرد مفت گرفت

وای که ۱۰ ساله این بی‌مصرف داره وسط زمین رو کود میده و با جمله احمقانه «بازیش به چشم نمیاد» مجیزشو میگن...

خدا لعنتت کنه پپ که جواهری مثل توره رو بیرون کردی و این انگل رو انداختی به جون ما...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
مهسا منوچهری نوشته:

نقل قول
hamed66 نوشته:

نقل قول
جایی که با هنرنمایی اساتید بوسکتس و راکیتیچ،چهار ساله عملا هیچ حرفی تو اون نقطه از زمین که از قضا مهم ترین نقطه زمینه نداریم

طرف اسمش هافبك دفاعيه ، كاپيتان دوم تيم هست خير سرش اوج هنرش تو بازي ديشب الكي يورش بردن به سمت فابينيو بود اونم دقيقه ٤٧ كه اون توپ هيچ خطري قرار نبود روي دروازه بارسا ايجاد كنه و كارت زرد مفت گرفت

بوسکتس از بعد از دوران پپ رسماً باگ تیم بوده،ولی هیچ کس نمی خواد قبول کنه..تو اون دوران هم بیشتر نون ژاویستا❤️💙 رو می خورد

تنها مهارت این بی‌خاصیت گرفتن توپ از ژاوی و دادن به اینیستا و بالعکس بود...

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
مهسا منوچهری نوشته:

نقل قول
hamed66 نوشته:

نقل قول

تو اين سال ها فقط مد شده واسه اينكه بگن بازيكن شاخه ازش كليپ ٢دقيقه اي ميدن بيرون ميگن بيا ببين عجب بازيكنيه
استاد هم دقيقا همينه يك كليپ درست ميكنند دو تا دريبل كشوئي ميزنه تو ٩٠ دقيقه ولي غافل از اينكه تو همين چرخش هاي بي جاش خيلي جاها توپ و لو ميده و موقعيت ضد حمله ميده به تيم حريف ، يا هيچوقت نشون داده نميشه چقدر كنده و مدام تو حملات حريف جا ميمونه
فاجعه يعني ميبيني كه توي ٥ فصل اخير فقط دو تا گل زده واسه بارسا . كي گفته هافبك دفاعي فقط وظيفش دفاع كردنه ؟ كه تازه تو همون انجام وظايف دفاعيشم اصلا خوب نيست حالا ديگه پاس گل و گل زدن بماند پيشكش

دیشب تو یه صحنه اگه من از خونه تا آنفیلد می دویدم به بازیکن لیورپول می رسیدم ولی استاد نرسید که نرسید....
کدوم دفاع؟؟؟تا حالا چند بار دیدین بوسکتس با بازیکن حریف درگیر بشه،تکل بزنه،توپ گیری کنه،بازی حریف خراب کنه؟؟!!!یه عمره داریم خودمونو با یه سری مزخرفات از قبیل هافبک دفاعی مدرن و باکلاس گول می زنیم و چوبشو تو همچین جاهایی می خوردیم

راجع به گل و پاس گل هم که جاست پوکرفیس😐

مزخرفترین هافبک دفاعی تاریخه بدون شک...

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: fcb.catalan.hamed
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۲۱ اسفند ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
وای که ۱۰ ساله این بی‌مصرف داره وسط زمین رو کود میده و با جمله احمقانه «بازیش به چشم نمیاد» مجیزشو میگن

حق هم دارن آخه اصلا بازي نميكنه كه به چشم بياد

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرویف
- هلند
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
hamed66 نوشته:

نقل قول
وای که ۱۰ ساله این بی‌مصرف داره وسط زمین رو کود میده و با جمله احمقانه «بازیش به چشم نمیاد» مجیزشو میگن

حق هم دارن آخه اصلا بازي نميكنه كه به چشم بياد

این خیلی خوب بود😁

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Goh_verde
پیام: ۱۷۱
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۷
گروه:
- کاربران عضو
آقای من!
خانوم من!
یه غمی تو این هوا هست که آدم دلش میخواد بمیره

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرویف
- هلند
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Goh_verde نوشته:

آقای من!
خانوم من!
یه غمی تو این هوا هست که آدم دلش میخواد بمیره

اگه فقط به همین بهونه والورده اخراج بشه(که ایشالا میشه)من این غمو با هزارتا شادی عوض نمی کنم.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Goh_verde
پیام: ۱۷۱
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۷
گروه:
- کاربران عضو
شاید باورتون نشه
ولی خدا شاهده بعد بازی رم که این یارو رو ننداختن بیرون، حدود یک ساله که ننتظر همچین لحظه ای ام
یعنی لحظه شماری میکردم برای این لحظه
اما الان خوشحال نیستم
دلم زخمیه
جگرم سوخته ست
حالا لیورپولیا و رمی ها و یکی دوجین تیم دیگه که در جریان مسائل ما نیستن، نمی دونن که این بارسای ما نبوده...فک میکنن این بهترین بارسای ما بوده و اونا خیلی خوب بودن که تحقیرمون کردن
اینا آبروی بارسا رو بردن
شخصیت مون رو زیر سوال بردن
وقتی قراره جلو یه تیم نصفه و نیمه فقط بری و سعی کنی چهارتا گل نخوری و چهارتا گل میخوری دیگه نمی تونی سرتو بالا کنی
الان از دید هوادارای سایر تیم ها بارسا ام مث پاریس یه تیم بی شخصیت دیده میشه که شخصیت قهرمانی نداره
بعضی زخما رو نمیشه ترمیم کرد
این ولد زنا کاری با بارسا کرد، که آدم دلش میخواد فقط بمیره از شرمندگی
مسی دیشب تو بازی ای که چهارتا خوردیم نمره هفت گرفت و بهترین بازیکن بارسا شد...واقعنم خوب بود...حتی فوق العاده بود....مگه تک به تک خراب کرد؟ مگه توپی رو به آسمون کوبید؟ حالا ما میایم مسی رو محکوم می کنیم که چرا دوباره اون ضربه آزاد شو از فاصله سی متری گل نکرد؟ یعنی اینقدر ما رو بد بار آورده
اما از طرفی از این لحظه به بعد اگه مسی با سکوتش یا با هر شکل دیگه ای از موندن والورده حمایت کنه واقعا دیگه از چشم من یکی میفته و ته دلم میگم تو لیاقتت همین احمقه، به پای هم پیر بشین...من کاری به مدیریت و بقیه بازیکنا ندارم...انتظار من از مسی اینه که والورده رو بندازه بیرون...اگه بخواد باور کنید فقط کافیه اراده کنه...مسی کم بازیکنی نیست...جایگاهی تو بارسا داره که هیچ بازیکنی تو تاریخ هیچ باشگاهی نداشته، حتی از کل هیئت مدیره بارسا قدرتش بیشتره، حداقل یه سوم ارزش سهام باشگاه به خاطر شخص مسیه...و اگه از این قدرت برای ریشه کن کردن این آفت استفاده نکنه از نظر من لیاقت هیچی رو نداره و حقشه که بهترین سال های فوتبالش تلف بشه

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرویف
- هلند
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Goh_verde نوشته:

شاید باورتون نشه
ولی خدا شاهده بعد بازی رم که این یارو رو ننداختن بیرون، حدود یک ساله که ننتظر همچین لحظه ای ام
یعنی لحظه شماری میکردم برای این لحظه
اما الان خوشحال نیستم
دلم زخمیه
جگرم سوخته ست
حالا لیورپولیا و رمی ها و یکی دوجین تیم دیگه که در جریان مسائل ما نیستن، نمی دونن که این بارسای ما نبوده...فک میکنن این بهترین بارسای ما بوده و اونا خیلی خوب بودن که تحقیرمون کردن
اینا آبروی بارسا رو بردن
شخصیت مون رو زیر سوال بردن
وقتی قراره جلو یه تیم نصفه و نیمه فقط بری و سعی کنی چهارتا گل نخوری و چهارتا گل میخوری دیگه نمی تونی سرتو بالا کنی
الان از دید هوادارای سایر تیم ها بارسا ام مث پاریس یه تیم بی شخصیت دیده میشه که شخصیت قهرمانی نداره
بعضی زخما رو نمیشه ترمیم کرد
این ولد زنا کاری با بارسا کرد، که آدم دلش میخواد فقط بمیره از شرمندگی
مسی دیشب تو بازی ای که چهارتا خوردیم نمره هفت گرفت و بهترین بازیکن بارسا شد...واقعنم خوب بود...حتی فوق العاده بود....مگه تک به تک خراب کرد؟ مگه توپی رو به آسمون کوبید؟ حالا ما میایم مسی رو محکوم می کنیم که چرا دوباره اون ضربه آزاد شو از فاصله سی متری گل نکرد؟ یعنی اینقدر ما رو بد بار آورده
اما از طرفی از این لحظه به بعد اگه مسی با سکوتش یا با هر شکل دیگه ای از موندن والورده حمایت کنه واقعا دیگه از چشم من یکی میفته و ته دلم میگم تو لیاقتت همین احمقه، به پای هم پیر بشین...من کاری به مدیریت و بقیه بازیکنا ندارم...انتظار من از مسی اینه که والورده رو بندازه بیرون...اگه بخواد باور کنید فقط کافیه اراده کنه...مسی کم بازیکنی نیست...جایگاهی تو بارسا داره که هیچ بازیکنی تو تاریخ هیچ باشگاهی نداشته، حتی از کل هیئت مدیره بارسا قدرتش بیشتره، حداقل یه سوم ارزش سهام باشگاه به خاطر شخص مسیه...و اگه از این قدرت برای ریشه کن کردن این آفت استفاده نکنه از نظر من لیاقت هیچی رو نداره و حقشه که بهترین سال های فوتبالش تلف بشه

مطمعن باشید این روزا میگذره و ما دوباره برمی گردیم،اینو تو تاریخ مون ثابت کردیم،چه بسا برخلاف افت های قبلی مون،تو این دوره مشکل چندانی نداریم جز مربی و صد البته مدیریت که البته سابقه نشون داده از ترس از دست دادن میز ریاستش تن به خواسته های هواداران میده،الان هم خواسته هواداران روشن و واضحه،اخراج این سرطان و آوردن یه مربی متناسب با فلسفه مون که حضور ابیدال و پلانس بهم این اطمینان رو میده که اشتباه دوره قبل تکرار نمیشه تو انتخاب مربی...

در مورد مسی هم که بدجوری دلم ازش پره سر حمایت از این احمق ولی چه کنم که مسیه و من می میرم براش😁حقا که بزرگ ترین ظلمو در حق خودش کرد نه ما،اگه به خاطر مسی نبود یه جوری این نتایج رو تحمل میکردم،به هرحال قرار نیست که یه تیم همه جامارو ببره ولی افسوسم از عمر تباه شده مسیه و مدیریتی که بهترین بازیکن تاریخ رو حیف کرد

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۱,۹۵۰ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۰۵۵ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۲۹ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۹,۰۱۹ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۵۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۱۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۳۹۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۹۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۵۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۲ کاربر آنلاین است. (۱۳۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!