به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Ser Jaime Lannister نوشته:

دوستان لطفا این دو مصاحبه مفصل از ژاوی که حدودا برای یک سال پیش هست رو با دقت بخونید

لینک ۱

لینک ۲

ژاوی حتی در دوران بازیش هم همزمان مربی زمین بود! ولی بازم این مصاحبه از یک فوتبالیست هست نه یک سرمربی با سابقه ۱۰ سال مربیگری و چنین ویژن فوتبالی در کمتر بازیکنی پیدا میشه. ژاوی به شکل فوق العاده ای با بند بند وجودش نبض و جریان فوتبال رو که چیزی به پیچیدگی زندگی هست درک میکنه.

باور قلبی که به مکتب کرویف داره واقعا فوق العاده س. حتی تو مصاحبه اخیرشم گفته بود. امیدوارم هرچه زودتر بیاد.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: fcb.catalan.hamed
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۲۱ اسفند ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
باور قلبی که به مکتب کرویف داره واقعا فوق العاده س. حتی تو مصاحبه اخیرشم گفته بود. امیدوارم هرچه زودتر بیاد

ژاوي علاوه بر فلسفه فوتبالي مناسب ، كاريزماي خيلي خوبي هم براي مربيگري بارسا داره
امثال پويگ ، ژاوي سيمونز و حتي همين دي يانگ باور دارم با ژاوي كل اروپا رو ميتونن شخم بزنن و خوبيش اينه كه به فلسفه اصليمون بر ميگرديم و صدها ميليون خرج بازيكن هاي بيخود نخواهيم كرد

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: frederic*chopin
پیام: ۱,۶۹۹
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۷
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
DIAS7 نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

أین چند صفحه کامنت یه باره دیگه ثابت کرد که (((اگر دوست نداریم به خودمون و علایقمون توهین بشه، به دیگران و علایقشون توهین نکنیم.)))

دوست خوب ... توهین ب علایق با شخص فرق داره ... علایق و سلایق مختلفه ... منطق و تفکرات هم همینطور ... نیاز نیست همه مثل هم باشیم ... ولی نیازه یاد بگیریم چطور حرف زدن رو ...

دوست عزیز معنای کلمه ی توهین مشخصه، اگر با چیزی مشکل داریم ازش انتقاد میکنیم، وقتی شروع کنیم به ناسزا گفتن یا تمسخر کردن اون لحظه تبدیل به توهین میشه،با زبان زیبا اگر نظریات همدیگرو نقد کنیم ،افرین برما،و اگر از دایره ی ادب خارج بشیم، طرف مقابل متقابلا بهمون توهین میکنه. به همین سادگی.

بله ولی حرف من اون زمانیه ک ی طرف تَخاطُب وال ورده اس و طرف دیگر اشخاص ... توی اکثر کامنتها هم لحن و لفظ من کاملا مشهود و قابل رجوعه ...توهینی ابتداءا نبوده ... بسیاری از افراد هم کاملا مخالف و معترض شرایط فعلی هستن ... و این رو ب انحاء مختلف نشون میدن ... با همین روشها ک ب مذاق بعضی خوش نمیاد ...
بهر حال اهانت برای من پیش پا افتاده ترین برخورد و روشه ... هیچ گونه اثری هم نداره غیر از بروز درونیات ...
من ن توهین میکنم و نه توهین میشنوم ... فقط بعضی وقتا اگر پاسخ دادم احساس کردم ، میشه در حین هتاکی های افراد حرف دلشون رو هم شنید ... وگرنه فحش خوردن اولین نشونه ی پیروزیه ...

زیر نظرات اخبار و هر خبری بعد از بازی ما داریم میبینیم که جدا از منطق و تفکرات و بحث با دیگران که بر خلاف ادعاتون داخل نظراتتون نیست، این ویژگی استهزا گرفتن نظرات دیگران، از ادب و شعورتون جلو میزنه و کاری هم به جنس نظرات مخالف ندارید و از اهانت برای مستحکم کردن نظراتتون استفاده میکنید چون توانایی بحث فنی ندارید و باید با زبون خودتون با شما رفتار کرد.فقط سایه ای از بارسایی بودن با چاشنی توهین و مسخره کردن دارید، نه چیزی فراتر از این.ای کاش نظر مخالفی بود، که بعید میتونم از پسش بربیاید ....-==شما فقط ایراد های بارسا رو می بینید؟ و هوادار دیگه ای نمیبینن؟؟

نه برادر من اینطور نیست ...قضاوتت اشتباهه و در مورد من دچار سوء تفاهم شدی ... کاری ب توهین های مجدد توو این پیام ندارم ...دوست من خیلی از حرفها تحلیل نیست ... گزارش بازیه ... میشه دیدن دو تا تعویض رو تحلیل دونست یا خیلی چیزها رو ریشه ای تر دید ...من خودم مخالف درگیری و فحاشی ام ... چون ضعف خود آدم رو میرسونه ... کاری ندارم ک شما همون دوست قبلی هسی یا عضو جدید ... و اینکه ایرادات بارسا رو خیر فقط من نمیبینم ... و اینکه اگر از کسی دفاع میکنم براش دلیل دارم ... وگرنه بابت چیزی حقوق دریافت نمیکنم ...
ضمنا بعضی وقتا خوبه آدم مثه مزمزه کردن حرف ... پیامش رو بنویسه و نفرسته ... وقتی آروم شد با دید بهتری این کارو بکنه ...
من خودم خیلی وقتا این کارو میکنم ...

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: frederic*chopin
پیام: ۱,۶۹۹
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۷
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

دوستان لطفا این دو مصاحبه مفصل از ژاوی که حدودا برای یک سال پیش هست رو با دقت بخونید

لینک ۱

لینک ۲

ژاوی حتی در دوران بازیش هم همزمان مربی زمین بود! ولی بازم این مصاحبه از یک فوتبالیست هست نه یک سرمربی با سابقه ۱۰ سال مربیگری و چنین ویژن فوتبالی در کمتر بازیکنی پیدا میشه. ژاوی به شکل فوق العاده ای با بند بند وجودش نبض و جریان فوتبال رو که چیزی به پیچیدگی زندگی هست درک میکنه.

پاسخی غیر از این نمیشه داد :

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
hamed66 نوشته:

نقل قول
باور قلبی که به مکتب کرویف داره واقعا فوق العاده س. حتی تو مصاحبه اخیرشم گفته بود. امیدوارم هرچه زودتر بیاد

ژاوي علاوه بر فلسفه فوتبالي مناسب ، كاريزماي خيلي خوبي هم براي مربيگري بارسا داره
امثال پويگ ، ژاوي سيمونز و حتي همين دي يانگ باور دارم با ژاوي كل اروپا رو ميتونن شخم بزنن و خوبيش اينه كه به فلسفه اصليمون بر ميگرديم و صدها ميليون خرج بازيكن هاي بيخود نخواهيم كرد

دقیقا. بارسا الان انقدر مهره داره که می تونه یه نسل طلایی دیگه رو استارت بزنه. اما با یه مربی کاربلد.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
السّلامُ علی ربیعِ الاَنام نوشته:

نقل قول

لینک ۱

لینک ۲

باور قلبی که به مکتب کرویف داره واقعا فوق العاده س. حتی تو مصاحبه اخیرشم گفته بود. امیدوارم هرچه زودتر بیاد.

من خیلی خوشبین و امیدوارم که بعد از ورودش به بارسا به عنوان یک سرمربی روح تازه ای به تیم ببخشه. چنین دید فوتبالی امروزه در کمتر سرمربی هست چه برسه یک بازیکنی که هنوز سرمربی نشده و هنوز هم وقت داره برای یاد گرفتن و مطالعه کردن. چنین افرادی به خاطر اون دید خاصی که به فوتبال دارند همیشه انگشت شمار بودند و خواهند ماند.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: 137284
پیام: ۵
عضویت از: ۱۲ فروردین ۱۳۹۸
از: مشهد
طرفدار:
- جرارد پیکه
- پویول
- استقلال
- اروگوئه
- پپ گواردیولا
- شفر
گروه:
- کاربران عضو
دوستان میزان حجم مصرفی فوتبال آنلاین از سایتusagoelsچقدره
کدوم سایت حجم کمی مصرف میکنه؟؟؟چقدر؟؟
اوج حجمی که یه سایت میبره چقدره؟؟؟
لطفا سریع بگید برا بازی بارسا لیورپول نیاز دارم

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Just barcelon ♥️♥️ نوشته:

با یه کیفیت متوسط در حد 360p یه بازی چیزی در حدود ۲۰۰ مگ مصرف می کنه. اما این رو باید خودت اندازه بگیری تا مطمئن شی چون استریم های مختلف مقادیر مختلفی حجم مصرف می کنن.

میشه اینطوری گفت که همون حجمی مصرف میشه که یک فیلم ۹۰ دقیقه ای دانلود کنی. حالا بسته به کیفیتی که تصویر داره.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: 137284
پیام: ۵
عضویت از: ۱۲ فروردین ۱۳۹۸
از: مشهد
طرفدار:
- جرارد پیکه
- پویول
- استقلال
- اروگوئه
- پپ گواردیولا
- شفر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

نقل قول

با یه کیفیت متوسط در حد 360p یه بازی چیزی در حدود ۲۰۰ مگ مصرف می کنه. اما این رو باید خودت اندازه بگیری تا مطمئن شی چون استریم های مختلف مقادیر مختلفی حجم مصرف می کنن.

میشه اینطوری گفت که همون حجمی مصرف میشه که یک فیلم ۹۰ دقیقه ای دانلود کنی. حالا بسته به کیفیتی که تصویر داره.

بعد یه سوال کدوم سایت حجم کمتری میبره؟؟؟؟؟

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول

نقل قول

نقل قول

بعد یه سوال کدوم سایت حجم کمتری میبره؟؟؟؟؟

آنتن اغلب کیفیت متوسطی ارائه میده بعیده خیلی حجم مصرف کنه.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۸۹ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۷,۳۹۴ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۳,۳۱۷ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۸۴ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۴۷۹ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۶۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۷۴۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۵۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۵۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۵ کاربر آنلاین است. (۱۲۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!