به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
forca barca نوشته:

حتما شما هم شنیدید بعضی وقتا صحبت ازین میکنن که گل زدن به فلان دروازبان خوب برای بازیکن ایکس یه چالشه
حالا ما یه تولد داریم
کسی تولدشه که همچین چالشی داشت ولی خب به یه نوع دیگه
چالش این بزرگوار این بود به کدوم دروازبان خوب، برگردون گل بزنه
تولدت مبارک اقایی که وقتی فن خال با نامردی کنارت زد و رئال دست به نقد اومد برات گفتی رئال هرگز
مثل بعضیا با کله نرفتی مادرید
تولد مبارک اقای ریوالدو
به شخصه اسمی از ریوالدو میاد ناخوآگاه فحشی به سمت فن خال روانه میکنم
درسته فن خال اینیستا رو آورد تیم اصلی ولی با توجه به شناختی که ازون بازیکنا همچون پویول ژاوی اینیستا داریم
سیب زمینیم بود اینکارو میکرد و استاد کار شاخی نکرد
پس نوش جونت فحشی که میخوری فن خال
ریوالدو

اسطوره تکرار ناشدنی...

کسی که اشمایکل بزرگ رو با برگردون هاش نابود کرد...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳۰ فروردین ۱۳۹۸
نام کاربری: frederic*chopin
پیام: ۱,۶۹۹
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۷
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Carles Aleñá نوشته:

اره .. این لیورپول لعنتی خیلی خوبه لامصب .. من بازیاش رو این فصل تا جایی که فرصت کردم دیدم .. در قیاس با بارسا تقریبا بی نقصن .. این بزرگترین چالش استاد تو دوران مربیگریش میتونه باشه ..

شخصا حذف لیورپول کلوپ رو برای بارسای والورده غیر ممکن میدونم .. نه اینکه بارسا مهره هاش رونداشته باشه، که اتفاقا از این لحاظ یک سرو گردن بالاتریم .. حریف دانش کلوپ نمیشه .. اگه 0/001 بتونه لیورپول رو کنار بزنه، احترام من رو بدست میاره ..

البته نحوه ی پیروزی هم مهمه واس بدست آوردن قلب امثال ما و شما... سربلندی مهم تره تا بُرد...
و اینکه مربی میبره؟ یا شرایط جوّی؟ یا اشتباه بازیکنا؟ یا شانس؟ یا همون همیشگی ...مسی ؟

۳۰ فروردین ۱۳۹۸
نام کاربری: katalan.leo
نام تیم: دورتموند
پیام: ۲,۰۳۹
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
نقل قول
السّلامُ علی ربیعِ الاَنام نوشته:

اسطوره تکرار ناشدنی...

کسی که اشمایکل بزرگ رو با برگردون هاش نابود کرد...

واقعا....
بعضی دوستان نمیدونن اون موقع ها اشمایکل بین دروازبانا و فوتبال دوستا چه بتی بود
چه اون چه کانیزارس
جفتشون هم کاشته خوردن هم برگردون

۳۰ فروردین ۱۳۹۸
نام کاربری: fcbali1988
پیام: ۱۵۶
عضویت از: ۲۲ بهمن ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی
- پویول
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول

در‌توصیف حماقت کسی که بوسکتس رو به یحیی توره ترجیح داد نیاز به انعقاد هیچ کلام دیگه‌ای نیست...

من هم مثل اون احمق که بوسکتس رو به یایا ترجیح داد احمقم و بوسکتس رو به یایا ترجیح میدم، من هیچوقت به بازیکن یا مربی مورد علاقه ی کسی توهین نکردم، از دیدگاه من تمام کسایی که دو اتیشه طرفدار تیم محبوب من هستند برادر من به حساب میان، و نمیخوام با توهین به افراد مورد علاقشون ناراحتشون کنم.اما الان میخوام یه داستان واقعی براتون بگم.
بعد از افتضاح پاریس، و شب معجزه وار نیوکمپ ، روز قرعه کشی دوستی با اس ام اس
ازم پرسید به کی خوردیم،گفتم یووه،درجواب ابراز نگرانی کرد، گفتم یووه قابل حذفه، و بلافاصله نوشتم به شرط اینکه انریکه توی تورین سه دفاعه بازی نکنه. و با خودم گفتم مگه احمقه؟؟! من از دوهزار مایل دورتر با عقل ناقصم میفهمم نقش دفاعی نیمار تو سه دفاعه باید پررنگ باشه، کم میاره، اونوقت لوییز عزیز نمیفهمه، وقتی ترکیب اصلی اومد گفتم حتما حساب همه جاشو کرده، وقتی نیمه تموم شد عین احمقا فقط با خودم تکرار میکردم،اره احمقه آره احمقه، و اون خفت در تورین اتفاق افتاد ، پاریس و تورین اون سال شعله ی فوبیای بازی خارج از خونه رو در اروپا برای تیم روشن کرد ده ماهه بعد در لندن با شانس از این فوبیا فرار کردیم و بعدش بدترین شب دوران در رم اتفاق افتاد، کبریت آتیش المپیکو رو یه احمق یک ساله پیش توی تورین روشن کرده بود.

۳۰ فروردین ۱۳۹۸
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نقل قول
frederic*chopin نوشته:

البته نحوه ی پیروزی هم مهمه واس بدست آوردن قلب امثال ما و شما... سربلندی مهم تره تا بُرد...
و اینکه مربی میبره؟ یا شرایط جوّی؟ یا اشتباه بازیکنا؟ یا شانس؟ یا همون همیشگی ...مسی ؟

من این فصل بازی های لیورپول و سیتی رو به خاطر فوتبال زیباشون دنبال میکردم .. والورده هیچ جوره نمیتونه رفت و برگشت حریف این لیورپول بشه .. کلوپ مربیه با هوشی ه .. تیمش تنوع تاکتیکی ه زیادی داره .. هر دقیقه از بازی خودش رو با شرایط لحظه ای ه تیم حریف وفق میده .. والورده با شانس و حتی مسی هم نمیتونه از پس این تیم بر بیاد .. اگه شانسی هم باشه طوری رقم میخوره که تحقیر نشیم و ابرومند حذف بشیم ..

به همین دلیل ه که با شناختی از والورده و تیمش دارم، میگم والورده اگه بتونه غیرممکن رو به هر شکلی ممکن کنه، احترام من رو بدست میاره .

بعد یه چیزی .. تو بازیای حذفی فقط صعود و پیروزی مهم ه .. که قطعا پشتش باید برنامه باشه .. یه نقل قولی شنیده بودم که میگفت تو فینال فوتبال بازی نمیکنن .. میبرن ! این بازی فینال والورده است ..

۳۰ فروردین ۱۳۹۸
نام کاربری: frederic*chopin
پیام: ۱,۶۹۹
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۷
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Carles Aleñá نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

من این فصل بازی های لیورپول و سیتی رو به خاطر فوتبال زیباشون دنبال میکردم .. والورده هیچ جوره نمیتونه رفت و برگشت حریف این لیورپول بشه .. کلوپ مربیه با هوشی ه .. تیمش تنوع تاکتیکی ه زیادی داره .. هر دقیقه از بازی خودش رو با شرایط لحظه ای ه تیم حریف وفق میده .. والورده با شانس و حتی مسی هم نمیتونه از پس این تیم بر بیاد .. اگه شانسی هم باشه طوری رقم میخوره که تحقیر نشیم و ابرومند حذف بشیم ..

به همین دلیل ه که با شناختی از والورده و تیمش دارم، میگم والورده اگه بتونه غیرممکن رو به هر شکلی ممکن کنه، احترام من رو بدست میاره .

بعد یه چیزی .. تو بازیای حذفی فقط صعود و پیروزی مهم ه .. که قطعا پشتش باید برنامه باشه .. یه نقل قولی شنیده بودم که میگفت تو فینال فوتبال بازی نمیکنن .. میبرن ! این بازی فینال والورده است ..

بعد از امتحانات مستمر و میان ترم و ترم و نهایی ... این بازی کنکوره تیمه ... کنکور والورده اس ...
واقعا باید در داشته های همین دو باشگاه تامل کرد ... لیور چندین سال بود ک نبود ... الان با ی دوجین بازیکن در کنار پادشاه ... خوش بین ترین افراد هم نگرانن ... چقدر هِی نمیتونیم رو مربیمون حساب کنیم ...
حیف عمر ما ...

۳۱ فروردین ۱۳۹۸
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
شخصا حذف لیورپول کلوپ رو برای بارسای والورده غیر ممکن میدونم .. نه اینکه بارسا مهره هاش رونداشته باشه، که اتفاقا از این لحاظ یک سرو گردن بالاتریم .. حریف دانش کلوپ نمیشه .. اگه 0/001 بتونه لیورپول رو کنار بزنه، احترام من رو بدست میاره ..

از لحاظ مهره یک سر و گردن بالاتر نیستیم. فن دایک از تمام دفاع وسط های بارسا بهتره. حتی ماتیپ که خیلی از لحاظ فنی مطمئن نیست هم کنار فن دایک قرص و مطمئن بازی میکنه. فن دایک یه رهبر ذاتیه و با اعتماد به نفس خیلی بالا بسیار کم اشتباه و استخون بندی عجیبی هم داره. جو گومز به بازی مقابل بارسا میرسه و این خبر خوبی نیست. رابرتسون دفاع چپشون از آلبا بهتر نباشه پایین تر هم نیست. آرنولد هم در حال حاضر از جفت دفاع راست های بارسا بهتره.
مثلث مانه صلاح و فرمینو از مثلث مسی سوارز و دمبله به شدت چابک تر و دونده تر هستن. از لحاظ گلزنی مسی به تنهایی مثلث هجومی بارسا رو گلزن تر نشون میده ولی اون دو تا ( سوارز و دمبله ) هیچ حرفی برای گفتن در برابر عناصر هجومی لیورپول ندارن. سوارز که این فصل لیگ قهرمانان نه گل زده نه خوب دویده ( میانگین ۹ کیلومتر در هر بازی )‌.

خط هافبک بارسا با بوسکتس خیلی مطمئن نیست و در برابر هافبک های به شدت خستگی ناپذیر لیورپول احتمال اشتباه کردنش بالاست اگر صددرصد آماده نباشه.
باید تاکتیک های والورده مثمر ثمر واقع بشن و بارسا بتونه با یه کار تیمی قوی با پرسینگ شدید لیورپول مقابله کنه و ابتکار عمل بهشون نده.
و خیلی مهمه بازیکن ها از لحاظ بدنی و همینطور ذهنی به خوبی آماده ی بازی بشن. برای همین منم معتقدم این آزمون به قدری سخت و دشوار هست برای والورده که اگر سربلند بیرون بیاد منم دیدگاهم بهش مثبت میشه.

۳۱ فروردین ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نقل قول

در‌توصیف حماقت کسی که بوسکتس رو به یحیی توره ترجیح داد نیاز به انعقاد هیچ کلام دیگه‌ای نیست...

من هم مثل اون احمق که بوسکتس رو به یایا ترجیح داد احمقم و بوسکتس رو به یایا ترجیح میدم، من هیچوقت به بازیکن یا مربی مورد علاقه ی کسی توهین نکردم، از دیدگاه من تمام کسایی که دو اتیشه طرفدار تیم محبوب من هستند برادر من به حساب میان، و نمیخوام با توهین به افراد مورد علاقشون ناراحتشون کنم.اما الان میخوام یه داستان واقعی براتون بگم.
ازم پرسید به کی خوردیم،گفتم یووه،درجواب ابراز نگرانی کرد، گفتم یووه قابل حذفه، و بلافاصله نوشتم به شرط اینکه انریکه توی تورین سه دفاعه بازی نکنه. و با خودم گفتم مگه احمقه؟؟! من از دوهزار مایل دورتر با عقل ناقصم میفهمم نقش دفاعی نیمار تو سه دفاعه باید پررنگ باشه، کم میاره، اونوقت لوییز عزیز نمیفهمه، وقتی ترکیب اصلی اومد گفتم حتما حساب همه جاشو کرده، وقتی نیمه تموم شد عین احمقا فقط با خودم تکرار میکردم،اره احمقه آره احمقه، و اون خفت در تورین اتفاق افتاد ، پاریس و تورین اون سال شعله ی فوبیای بازی خارج از خونه رو در اروپا برای تیم روشن کرد ده ماهه بعد در لندن با شانس از این فوبیا فرار کردیم و بعدش بدترین شب دوران در رم اتفاق افتاد، کبریت آتیش المپیکو رو یه احمق یک ساله پیش توی تورین روشن کرده بود.

یعنی تعریف تناقض رو شما می تونید تو همین پست به خوبی ببینید.

ربط دادن باخت به رم به باخت به یووه دیگه شایسته نوبل ه. اینکه باخت به یووه که بر اساس اتفاقات و اشتباهات فردی و البته بدشانسی ایجاد شد و با باخت کاملا تاکتیکی در برابر رم یکی می بینی مشخص می کنه ریشه حماقت رو باید یک جای دیگه دنبال کنی.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳۱ فروردین ۱۳۹۸
نام کاربری: lolebaz
پیام: ۱
عضویت از: ۱۷ فروردین ۱۳۹۸
از: tehran
طرفدار:
- Xavi
- mark overmarce
گروه:
- کاربران عضو
ما لوله بازکنم خوب فوتبال دوستیم 😅😅😅

تا من خودم ظراحی سایتم انحام میدم

اینم سایت خودمه

مشاهده لینک

۳۱ فروردین ۱۳۹۸
نام کاربری: fcbali1988
پیام: ۱۵۶
عضویت از: ۲۲ بهمن ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی
- پویول
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نقل قول

یعنی تعریف تناقض رو شما می تونید تو همین پست به خوبی ببینید.

ربط دادن باخت به رم به باخت به یووه دیگه شایسته نوبل ه. اینکه باخت به یووه که بر اساس اتفاقات و اشتباهات فردی و البته بدشانسی ایجاد شد و با باخت کاملا تاکتیکی در برابر رم یکی می بینی مشخص می کنه ریشه حماقت رو باید یک جای دیگه دنبال کنی.

احمق یعنی کسی که از درک و تحلیل واقعیات ساده عاجز است . اینکه یه مربی معمولی مثل انریکه رو در حد افسانه بالا ببریم مشکلی نداره ، همه سلیقه ها که خوب نیست، بنجل هم توش پیدا میشه ولی جنگ و دعوا سر عقیده ی بنجل میشه لج میشه ندیدن حقایق ، بازیکن سابق مادرید اندکی ، فقط اندکی از ارنستوی دانا بهتره، اون سه تا هیولای خط حمله ی دوهزار و پونزده رو اگر نداشت موز هم گیرش نمیومد اینکه سه گانه ی ، حالا شما میگی اون رینوس میشل زمانه،کرایف دورانه احسن المخلوقین مربیانه، بخدا مشکلی ندارم، سلیقه ی شماست . ولی منت بذارید لطف کنید به افراد دیگه توهین نکنید . .

۳۱ فروردین ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۰,۷۳۰ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۰۰۷ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۱۲ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۸,۵۰۱ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۴۷۲ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۰۸۴ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۲۵۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۸۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۴۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۸ کاربر آنلاین است. (۱۰۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!