به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
خدا کنه این سرمربی خارجی اخراجی!!! خوب کار کنه واسه پرسپولیس
دلم واسه افشین هم میسوزه ، بیچاره هر کاری کرد نتونست تیم رو به روزای عادی و خوب برگردونه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
گزارش فارس از تناقض گويي مسئولان باشگاه پرسپوليس
حمايت مي‌كنند، مربي مي‌آورند و تكذيب مي‌كنند
خبرگزاري فارس: آنچه كه در چند وقت اخير در باشگاه پرسپوليس گذشته بيانگر ضد و نقيض گويي هاي مسئولان اين باشگاه است.

به گزارش خبرگزاري فارس، عباس انصاري فرد در تاريخ 16 دي ماه سال جاري به عنوان مديرعامل جديد پرسپوليس جانشين داريوش مصطفوي شد.
با حضور انصاري فرد اين تصور به وجود آمد كه اوضاع پرسپوليس كمي بهبود خواهد يافت، اما نه تنها اين اتفاق رخ نداد بلكه هر روز شاهد اخبار متفاوتي از باشگاه پرسپوليس بوديم.
اوج اين مسائل درباره كادر فني صورت گرفت. از همان روزهاي آغاز فعاليت انصاري فرد خبرهايي درباره مذاكره با مربيان خارجي منتشر شد، اما مديرعامل پرسپوليس هر بار اين خبر ها را تكذيب كرد تا اينكه روز گذشته اين موضوع به واقعيت پيوست.
نگاهي به مصاحبه هاي انصاري فرد نشان مي دهد كه شرايط به چه صورت بوده است. در زير اظهارات مديرعامل پرسپوليس در يك ماه گذشته آورده شده است.

* از كادر فني به صورت كامل حمايت مي كنيم.(19/10/87؛ اولين اظهار نظر پس مديرعامل شدن)

* امروز به كادر فني گفتيم با قدرت به كار خود ادامه دهيد.( 23/10/87 )

* بعدازظهر درباره كادر فني تصميم مي گيريم. (25/10/87؛ در حاشيه مجمع انتخابات سازمان ليگ)

* هيچ تصميمي درباره كادر فني نمي گيريم. (25/10/87؛ بين دو نيمه بازي ايران و سنگاپور)

* حضور بوناچيچ در پرسپوليس منتفي است. ما با قدرت از پيرواني حمايت مي كنيم.( 27/10/87 پس از پيروزي برابر فولاد)

* ايويچ به پرسپوليس نخواهد آمد. ما از پيرواني حمايت مي كنيم( 1/11/87 در جمع پيشكسوتان پرسپوليس)

* پيرواني براي آوردن ايويچ اختيار تام دارد.( 2/11/87)

* اين روز ها اسامي زيادي را به عنوان سرمربي اعلام كرده اند. با اين كار به تيم استرس وارد مي شود. اجازه بدهيد پيرواني كارش را انجام دهد.( 6/11/87 )

* به سرمربي گفتيم بدون گوش دادن به شايعات با قدرت به كارش ادامه دهد.( 9/11/87 پس از جلسه هيات مديره)

* نمايندگان گئورگي هاجي به ما پيشنهاد دادند، اما ما نپذيرفتيم. شايد من با 50 نفر هم صحبت كرده باشيم ولي تاكنون هيچ چيز مشخص نيست. اين ساخته ذهن برخي افراد است اما ما نگاه وسيع تري به اين مسئله داريم. ما هميشه به پيرواني قوت قلب داده ايم و از او حمايت مي كنيم.( 9/11/87)

* پرونده سرمربي خارجي قبل از من در هيات مديره مطرح شد. من آمدم و طبق كار هيات مديره آنرا پيگيري كردم اما همچنان از پيرواني مانند روز اول حمايت مي كنيم.( 11/11/87)

* بار ديگر تاكيد مي كنم هيات مديره از پيرواني به صورت كامل حمايت مي كند.( 14/11/87)

* از مذاكرات با وينگادا بي اطلاعم. من الان رشت هستم و نمي دانم اين شايعات چگونه مطرح مي شود. در اين شرايط صحبت از مربي خارجي بي معني است. ما از پيرواني حمايت مي كنيم.( 16/11/87 پس از پيروزي مقابل داماش)

* وينگادا روز دوشنبه براي عقد قرار داد به تهران مي آيد تجربيات اين مربي به كمك پرسپوليس خواهد آمد.( 18/11/87)

نظير اين جملات را ديگر اعضاي هيات مديره از جمله مجيد فرخزادي عنوان كرده بودند. مسئولان پرسپوليس در حالي همواره از پيرواني حمايت مي كردند كه در همان زمان مشغول مذاكره با مربيان خارجي بودند. حسين هدايتي به دبي رفته بود تا با وينگادا مذاكره كند اما همان روز انصاري فرد اين موضوع را تكذيب كرد.
آنچه كه بدون پاسخ مانده اين است كه چرا مسئولان پرسپوليس تا اين اندازه ضد و نقيضي گويي داشتند. اگر قرار بر آمدن مربي خارجي بود چرا اين موضوع به صورت شفاف اعلام نمي شد؟ چرا مدير عامل پرسپوليس حضور مربي خارجي را بي معني دانسته بود و يك روز بعد با وينگادا به توافق رسيد؟ دليل اين همه تناقض چيست؟ با شرايط به وجود آمده آيا هواداران پرسپوليس مي توانند در آينده به حرف هاي مديران تيمشان اعتماد كنند؟

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
/اخبار كميته انضباطي/
احضار انصاري فرد به دليل توهين تماشاگران به مسئولان ورزش
خبرگزاري فارس: كميته انضباطي فدراسيون آراي خود را درخصوص تيم هاي متخلف صادر كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، احكام صادره به شرح زير است:

* احضار انصاري فرد به كميته انضباطي
ديدار دو تيم پرسپوليس و فولاد خوزستان درحالي در تاريخ 27 دي برگزار شد كه تعداد 15 صندلي توسط تماشاگران تيم منتسب به باشگاه پرسپوليس شكسته شد. بر همين اساس باشگاه فوق بايد مبلغ 000/500/1 ريال جريمه نقدي را پرداخت كند.
همچنين به دليل تخلفات صورت گرفته از سوي بازيكنان در ديدار دو تيم پرسپوليس و پيام، ابراهيم توره از پرسپوليس و محسن ارزاني و روح ا... بهرامي از تيم پيام بايد فردا ساعت 16 در كميته انضباطي حضور داشته باشند.
همچنين در پي تخلفات هواداران منتسب به تيم پرسپوليس و عدم هدايت درست سكوها از مشوقان فوتبال كه توهين به بالاترين مقام ورزشي كشور را در پي داشته است ،مدير عامل باشگاه بايد فردا در كميته انضباطي حضور داشته باشد.

*جريمه نقدي براي تيم استيل آذين
بر اساس گزارش داور مسابقه دو تيم استيل آذين و سپاهان نوين، 4 بازيكن استيل آذين از داور مسابقه كارت زرد دريافت كردند.به همين دليل باشگاه استيل آذين بايد مبلغ 000/500/1 جريمه نقدي پرداخت كند.همچنين نادر دست نشان، سرمربي تيم استيل آذين به دليل اهانت به داور مسابقه به توبيخ كتبي و پرداخت 2ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.

منبع

۱۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
انصاري فرد: همچنان از پيرواني حمايت مي‌كنم
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: همچنان روي حرفم هستم و از افشين پيرواني حمايت مي كنم.

عباس انصاري فرد در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره تناقض هاي موجود در باشگاه پرسپوليس تصريح كرد: طبق صلاحديد باشگاه به دليل اطلاع رساني درست نام سرمربي پرسپوليس را تا قطعي شدن موضوع اعلام نكرديم. زماني كه با فردي به توافق نرسيده بوديم؛ نمي توانستيم حرفي از حضور مربي خارجي بزنيم.
وي اضافه كرد: نام 50 مربي را براي پرسپوليس مطرح كردند. اين در حالي بود كه ما با هيچ كدام از آنها به توافق نرسيده بوديم. در اين شرايط نمي توانستم نامي از مربي خاصي ببريم.
انصاري فرد تاكيد كرد: پس از قطعي شدن حضور وينگادا در پرسپوليس بلافاصله نام اين مربي را اعلام كرديم. پيش از اين با هيچ مربي به توافق نرسيده بوديم و براي اينكه پاي دلال ها به ميان نيايد نامي از سرمربي به ميان نياورده بوديم.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس ادامه داد: با تلاش هيات مديره و ساير مسئولان؛ وينگادا به عنوان سرمربي پرسپوليس انتخاب شد. اميدوارم پرسپوليس با اين مربي به هدفش برسد.
انصاري فرد درباره لغو نشست مطبوعاتي امروز باشگاه پرسپوليس تصريح كرد: من وظيفه دارم طبق صلاحديد باشگاه كار كنم. باشگاه صلاح ديد براي ايجاد آرامش در آستانه دربي نشست مطبوعاتي به تعويق بيفتد. پس از بازي با استقلال پاسخگويي سوالات خبرنگاران در نشست مطبوعاتي خواهم بود.
انصاري فرد اظهار داشت: همچنان روي حرفم هستم و از پيرواني حمايت مي كنم. پيرواني از خانواده و ذخاير پرسپوليس است و كنار وينگادا فعاليت خواهد كرد. از رسانه ها هم مي خواهم اجازه دهند وينگادا كارش را به خوبي انجام دهد.

منبع

۱۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
كريمي: وضعيت زياد مناسبي ندارم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با توجه به درد شديد از ناحيه كمر وضعيت مناسبي ندارم.

علي كريمي در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: قبل از بازي با داماش از ناحيه كمر دچار مشكل شدم اما با آمپول و تلاش دكتر زرينه در آن بازي به ميدان رفتم.
وي ادامه داد: كمي از ناحيه كمر مشكل دارم و اميدوارم هر چه زودتر بهبود پيدا كنم و دربي به ميدان بروم.

منبع

۱۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
سعداوي: به ما گفته اند به كارتان ادامه دهيد
خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به ما اعلام كرده اند در پرسپوليس به كارتان ادامه دهيد.

نعيم سعداوي در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: خوشحال هستم كه با تلاش زياد هيات مديره مربي بزرگي مثل وينگادا به پرسپوليس پيوست و مطمئن هستم با حضور او قدرت تيم ما چند برابر مي شود.
وي افزود: وينگادا در تيم عربستان بود و اين تيم را قهرمان جام ملت ها كرد. او مربي حرفه اي و با فوتبال بسيار آشنا است.
سعداوي ادامه داد: من در جام ملت‌ها در مقابل وينگادا قرار گرفته بودم. مي دانم كه بسيار پر تلاش و بادقت است. اميدوارم با اين تفكرات روزهاي بهتري را براي پرسپوليس رقم بزند.
سعداوي در خصوص شرايط خودش گفت: پيرواني به ما اعلام كرد كه با قدرت به كارمان ادامه دهيم. ما به حاشيه ها هيچ توجهي نمي كنيم و سعي مي كنيم به كار خود ادامه دهيم. اگر قسمت هر چه باشد همان اتفاق مي افتد.
وي ياد آور شد: بازي با استقلال ديدار سختي براي ما است. با توجه به 6 امتيازي كه گرفتيم در آرامش كامل به فكر يك بازي خوب هستيم فقط اميدوارم. شرايط جوي به ما اجازه دهد تا بتوانيم تمرينات خود را پيگيري كنيم چون وينگادا با توجه با حضور در ايران نياز دارد بازيكنان را بشناسند.

منبع

۱۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
پتروويچ: حضور وينگادا در پرسپوليس انگيزه‌ها را بالا مي‌برد
خبرگزاري فارس:هافبك تيم فوتبال پرسپولس گفت: براي من فرقي ندارد كه چه فردي سرمربي باشد، اما حضور وينگادا در پرسپوليس انگيزه ها را بالا مي برد.

ايوان پتروويچ در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: من بازيكن حرفه اي هستم و برايم فرقي نمي كند كه با چه كسي كار كنم. پيرواني براي پرسپوليس زحمت زيادي كشيده و اميدوارم با آمدن وينگادا در مسابقات بعدي بهتر و مثل گذشته عمل كنيم.
وي افزود: نتايج وينگادا را با عربستان پيگيري كرده ام. اگر او مربي خوبي نبود نمي توانست اين تيم را در آسيا به موفقيت برساند. بايد نشست و ديد كه پس از آمدن او چه اتفاقي مي افتد و بعد اظهار نظر كرد؛ اما با توجه به حضور در كنار دستيار سابق فرگوسن يعني كوئيروز در تيم جوانان پرتغال از تجارب خوبي برخوردار است.
پتروويچ درباره ديدار مقابل داماش گيلان گفت: واقعا در عمرم زميني به اين بدي نديده بودم. تيم حريف خوب دفاع كرد و ما هم خوب عمل كرديم و اگر تمركز بيشتري داشتيم گل هاي بيشتري مي زديم. خوشحالم كه سه امتياز حساس گرفتيم.
پتروويچ در خصوص دربي 66 عنوان كرد: استقلال تيم خوبي است. روز سختي را در پيش داريم اما با وجود وينگادا و پيرواني تمام تلاشمان را براي گرفتن امتياز انجام مي دهيم. كار سختي است اما مي توانيم آنرا انجام مي دهيم.

منبع

۱۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
رسانه هاي چيني گزارش دادند:
رد پيشنهاد شن يانگ از سوي وينگادا براي پيوستن به پرسپوليس
خبرگزاري فارس: براساس گزارش برخي منابع خبري چين، نلو وينگادا، سرمربي پرتغالي و جديد تيم پرسپوليس مورد توجه تيم شن يانگ بوده است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه اخبار شن يانگ چين، نلو وينگادا پس از خاتمه فعاليت در اردن، با پيشنهاد تيم شن يانگ ژائونده چين مواجه شده است. وي تلاش كرد با مطالعه شرايط باشگاه چيني، امكان همكاري در سوپر ليگ اين كشور آسيايي خاور دوري را بيابد. اما وقتي اين مربي از طريق مدير برنامه خود در دبي با پيشنهاد باشگاه پرسپوليس مواجه مي شود، ترجيح مي دهد به حضور در باشگاه ايراني با توجه به شناخت بيشتر بينديشد.
اين روزنامه افزود: وينگادا به خاطر شناخت نسبي كه از فوتبال ايران در اختيار داشت،‌ ترجيح داد همكاري با تيم پرسپوليس را از سر بگيرد.
نلو وينگادا روز دوشنبه هفته جاري با باشگاه پرسپوليس قراردادي رسمي تا پايان فصل آينده ليگ برتر منعقد خواهد كرد. او طبق گفته انصاري فرد قرار است در دربي سرخابي مقابل استقلال به عنوان سرمربي، سرخ پوشان را هدايت كند.

منبع

۱۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
زرينه در گفت و گو با فارس خبر داد:
احتمال غيبت كريمي و باقري‌ها در دربي 66
خبرگزاري فارس: پزشك تيم فوتبال پرسپوليس از احتمال غيبت علي كريمي و نبي ا... باقري ها در دربي شصت و ششم خبر داد.

فريد زرينه در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: علي كريمي دچار درد بسيار شديدي از ناحيه كمر شده است. او را با توجه به شرايط حساس تيم تحت درمان قرار مي دهيم اما احتمال دارد به بازي مقابل استقلال نرسد.
زرينه ادامه داد: نبي ا... باقري ها نيز دچار خونريزي از ناحيه عضله شده است و ما مطمئن نيستم كه درمان او چقدر طول مي كشد. بعدازظهر امروز از دست باقري ها MRI مي گيريم و فردا ميزان مصدوميتش مشخص مي شود. احتمال دارد باقري ها به دربي نرسد.
زرينه درباره محسن خليلي گفت: خليلي از نظر من آماده است و مي تواند براي پرسپوليس در دربي به ميدان برود.
ديدار تيم هاي پرسپوليس و استقلال روز جمعه 25 بهمن در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.

منبع

۱۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
نشست مطبوعاتي انصاري فرد پس از دربي برگزار مي‌شود
خبرگزاري فارس:نشست مطبوعاتي مديرعامل باشگاه پرسپوليس پس از ديدار با استقلال برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، قرار بود نشست مطبوعاتي انصاري فرد امروز برگزار شود اما عباس انصاري‌فرد به دليل مشغله كاري و حساسيت دربي 66 ترجيح داد اين نشست به تاريخ ديگري موكول شود.
با اعلام انصاري فرد قرار است اين كنفرانس پس از دربي برگزار شود.
گفتني است تاريخ دقيق اين برنامه قرار است از سوي مديرعامل پرسپوليس انجام شود.
گفتني است ساعت 10 صبح روز دوشنبه هفته جاري مراسم انعقاد قرارداد رسمي وينگادا در كنار اعضاي هيات مديره و معاونان باشگاه در تالار مهرباني برگزار مي شود.

منبع

۱۹ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۷
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۰
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۶۴,۶۷۰ بازدید
۳ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۷۰۳ بازدید
۸ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۲۴,۲۰۵ بازدید
۹ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۴,۰۷۵ بازدید
۱۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۳۸ بازدید
۱۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۴۹ بازدید
۲۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۶,۸۸۷ بازدید
۲۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۰۱۸ بازدید
۲۷ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۰۵۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۲,۷۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۰۳۲ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۴۷ کاربر آنلاین است. (۸۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!