به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نيكبخت واحدي: مشكلي براي شهرآورد نداريم

بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس تهران با بيان اينكه درمورد بازي با استقلال تهران در هفته بيست و ششم رقايت‌هاي ليگ برتر اظهار نظري نكرده است، وی گفت: مشكلي براي اين بازي نداريم و با تمام قدرت براي پيروزي به ميدان خواهيم رفت. عليرضا نيكبخت واحدي روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با رد برخي اخبار منتشر شده به نقل از وي در رسانه‌ها درخصوص شهرآورد پايتخت، گفت: تمام اين اخبار كذب محض است. وي با اشاره به دريافت كارت قرمز از داور در بازي مقابل پيام مشهد، اظهار داشت: من مستحق دريافت كارت قرمز نبودم و جريمه خطاي من تنها مي‌توانست يك كارت زرد باشد. نيكبخت در پاسخ به اين سووال كه چرا به اتاق داوران رفتيد؟ بيان داشت: رفتم تا از داور بازي عذر خواهي كنم.

بازيكن تيم پرسپوليس اظهار داشت: براي عذرخواهي كه محروميتي در نظر گرفته نمي‌شود من اعتراضي به داوري در اين بازي نداشتم.

نيكبخت واحدي درخصوص آخرين وضعيت تيم پرسپوليس نيز گفت: وضعيت خوبي داريم و اميدوارم بتوانيم داماش را در گيلان شكست دهيم.
منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مهدی واعظی : به دنبال حقوق معوقه‌ام از پرسپوليس هستم

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: سال گذشته مقداری از پولم را دریافت نکردم که قرار شد این پول را امسال دریافت کنم ولی تا این لحظه هنوز حقوق معوقه‌ام را دریافت نکردم.

مهدی واعظی در گفت وگویی عنوان کرد: وقتی فصل گذشته به پایان رسید مدیران تیم به من گفتند باقی مانده طلبت را فصل آینده پرداخت خواهیم کرد ولی تا این لحظه هنوز آن پول را دریافت نکرده ام و به همین خاطر کمی به مشکل برخورده ام و آن پول را دریافت نکرده ام.

وی ادامه داد: مدیران فعلی به من گفته اند که قرار است به زودی این پول را به من پرداخت کنند و امیدوارم که به زودی این مشکل بر طرف شود و مطالبات فصل گذشته را دریافت کنم
واعظی خاطرنشان کرد: برای این که بتوانم برای پرسپولیس بازی کنم هیچ مشکلی ندارم و خوب می دانم که کادر فنی نیز به تمام بازیکنان توجه دارند و آنها هم به خوبي مي دانند که در این شرایط به کدام دروازه بان بازی دهند.
منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
افشین پیروانی در گفت وگو با ایپنا: این سوء‌تفاهمات به نفع پرسپولیس است

سرمربی تیم فوتبال پرپولیس تهران گفت: تمام این سوءتفاهماتی که تا به حال در پرسپولیس اتفاق افتاد را می توان به فال نیک گرفت و برای آینده از آن استفاده کرد اما شعارهای تماشاگران را نمی توانم تحمل کنم.

افشین پیروانی در گفت وگویی عنوان کرد: در تمام مدتی که در پرسپولیس حضور داشتم ندیده بودم که تماشاگران این تیم برعکس سایر تیم ها از دقیقه 60 شروع به فحاشی کنند و این برای من غیر منتظره بود چرا که اطمینان دارم این موضوع کاملا خط دهی شده بود و بعضی ها می خواهند شرایط تیم را برهم بزنند
وی ادامه داد: این کارها به هیچ عنوان به نفع تیم نیست و می تواند آرامش ما را دراین شرایط که بیشتر از هر وقتی به آرامش نیاز داریم را بر هم بزند. امیدوارم تماشاگران و طرفداران واقعی تیم در این شرایط اجازه ندهند که یکسری هر کاری که خواستند انجام بدهند.

پیروانی خاظرنشان کرد: هنوز هم اصرار دارم که دلیل عدم شرکت درتمرین دیروز فقط به دلیل دلگیری من از شعارهای تماشاگران بود و دلیل خاص دیگری نداشت. یک روز نیامدم تا آنهایی که نمی خواستند من باشم شاید آرام شوند اما دوباره احساس کردم که دراین شرایط باید به تمام تعهداتم برای این تیم پایبند باشم و همین موضوع باعث شد تا به تمرینات برگردم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: من مثل یک سرباز در خدمت تیم پرسپولیس هستم چون اعتقاد دارم که این تیم تمام گذشته و خاطرات من است وباید با این تیم برای قهرمانی گام بردارم. آنقدر تلاش می کنم که بتوام با پرسپولیس به آنچه می خواهم برسم.
منبع

۱۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
انصاریفرد : خوشحالم كه قهر من و كريمي به پايان رسيد

مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران گفت: خوشحالم كه قهر من و علي كريمي به پايان رسيد، چون اين موضوع فقط يك سو تفاهم بزرگ بود

عباس انصاري فرد در گفت و گویی عنوان كرد: مساله‌اي كه بين من و كريمي به‌وجود آمده بود فقط و فقط يك سو تفاهم بود كه متاسفانه بيهوده بزرگ شد و جمع خانوادگي ما را در پرسپوليس به‌هم زد.

وي ادامه داد: خوشحالم كه امروز همه چيز به پايان رسيد و ديگر هيچ مشكلي بين من و اين بازيكن بزرگ وجود ندارد
انصاري‌فرد خاطرنشان كرد: من همچنان از پيرواني حمايت مي‌كنم، چون در اين شرايط فقط بايد آرامش خودمان را حفظ كنيم تا پرسپوليس به موفقيت نزديك شود.

مديرعامل پرسپوليس گفت: اميدوارم از اين به بعد مشكلات و سو تفاهمات خانوادگي از مجموعه باشگاه خارج نشود تا هيچ كس نتواند تيم را وارد حاشيه كند
منبع

۱۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پرسپوليس ساعت 17 فردا عازم رشت مي شود

كاروان تيم فوتبال پرسپوليس براي ديدار مقابل داماش ساعت 17 عازم رشت مي شود

پرسپوليسي ها با هواپيما راهي رشت مي شوند.
اين تيم پس از ديدار مقابل داماش به تهران بازخواهد گشت و با اعلام سرمربي پرسپوليس از روز پنجشنبه تمرينات خود را ادامه مي دهد.
پرسپوليس چهارشنبه ميهمان داماش خواهد بود.

منبع

۱۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مهرپيما: نيكبخت واحدي كارت زرد نگرفت

بهرام مهرپيما در گفت و گویی درباره اينكه گفته مي شود عليرضا فغاني در ديدار پرسپوليس مقابل پيام به نيكبخت واحدي كارت زرد نشان داده اما در گزارش داوري خود آن را ننوشته اظهار داشت: به اين شايعات توجه نكنيد. در صحنه اي كه نيكبخت واحدي با بازيكن پيام درگير شد فغاني بازيكن پرسپوليس را به طور مستقيم اخراج كرد.

وي افزود: ارزاني هم اخراج شد اما دوربين هاي تلويزيوني اين صحنه را نشان ندادند. من نمي دانم اين چطور حرفه اي شدن است كه تمام دوربين ها روي بازيكنان پرسپوليس و استقلال زوم مي كنند و توجهي به تيم هاي ديگر ندارند
مهرپيما درباره اين شايعه كه گفته مي شود محمود خوردبين در تماس با فغاني از وي خواسته تا در صورت دريافت كارت زرد به نيكبخت واحدي اين كارت را گزارش نكند؛ تصريح كرد: خوردبين را چند سال است مي شناسم و امكان ندارد كه چنين اتفاقي رخ داده باشد. از پرسپوليس در اين ديدار رحمان رضايي و توره و از تيم پيام ابراهيم شكوري، محسن زاهدي، مطوري، جليلي و بهرامي كارت زرد دريافت كردند.
منبع

۱۵ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
پرسپولیس الان یه گل زد
کاش مثل بازی با پیام زورکی نبرن

۱۶ بهمن ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
تو این باتلاق مهم 3 امتیاز بود که گرفتیم. ان شاء الله استقلال رو ببریم، تمام بحران ها رو پشت سر می گذاریم و میریم برای قهرمانی.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۶ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
/حاشيه ديدار داماش و پرسپوليس/
نبي‌ا...باقر‌ي‌ها راهي بيمارستان شد
خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال پرسپوليس به دليل مصدوميت راهي بيمارستان شد.

به گزارش خبرگزاري فارس نبي‌ا... باقري‌ها يكي از مدافعان اصلي تيم فوتبال پرسپوليس در جريان مسابقه تيم‌هاي پرسپوليس و داماش گيلان به شدت از ناحيه پا دچار مصدوميت شد.
مصدوميت باقري ها به حدي بود كه وي در دقيقه 25 با آتسو تعويض شد و زمين مسابقه را ترك كرد. وي با آمبولانس راهي بيمارستان شد.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱۶ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
برخلاف اعلام قبلي
انصاري فرد به رشت رفت
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس صبح امروز براي تماشاي بازي تيم خود به رشت رفت.

به گزارش خبرگزاري فارس، با وجودي كه قرار نبود عباس انصاري فرد تيم پرسپوليس را در رشت همراهي كند امروز ساعت 5 صبح راهي اين شهر شده است.
بازيكنان پرسپوليس اكنون با اعضاي كادر فني و مديرعامل تيم در جلسه به سر مي برند.
بازي پرسپوليس و داماش ساعت 13:30 امروز در ورزشگاه سردار جنگل برگزار مي شود. در حال حاضر هواي شهر رشت باراني است.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱۶ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۵
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۸
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۷۳۳ بازدید
۳ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۱,۶۰۵ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۶۶ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۴۰ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۵,۰۸۵ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۲۷۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۵۹۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۸۹۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۸۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۱۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۸۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۱۰ کاربر آنلاین است. (۶۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۱۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!