به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: اینیستا
پیام: ۳۶۹
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۷
از: مشهد
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
مهاجم تيم پرسپوليس،گفت: امروز بعد از شش ماه دوري از ميادين، فوتبال بازي کردم و اين چيزي بود که در اين مدت آرزوي آن را داشتم.

"محسن خليلي" در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در ابتداي تمرين امروز بازي کردن همپاي ديگران برايم دشوار بود. پس از شش ماه دوباره توانستم با ديگران فوتبال بازي کنم و از اين بابت بسيار خوشحالم.
خليلي با مناسب دانستن وضعيت زمين تمرين ،تاکيد کرد: زمين جديد تمرين پرسپوليس بسيار ايده آل و هموار است و به هيچ وجه قابل مقايسه با زمين راه آهن که ناهموار بود،نيست.
مهاجم تازه از بند مصدوميت رها شده پرسپوليس، درخصوص شايعات اخير مبني بر حضورش در شهرآورد 66 ، يادآور شد: هنوز هيچ چيز مشخص نيست و احتمال حضورم در ترکيب پرسپوليس 50-50 است.به هيچ عنوان دلم نمي خواهد با يک ريسک، دوباره براي مدتها از فوتبال دور شوم و در اين خصوص تابع نظر پزشک تيم هستم.
خليلي ادامه داد: هم اکنون انتظارات از پرسپوليس و من بسيار بالاست.به همين دليل دوست دارم زماني به اين تيم برگردم که بتوانم انتظارات را برآورده کنم.
وي درباره بازي روز گذشته پرسپوليس در مقابل پيام مشهد و حاشيه هاي آن، تاکيد کرد: با توجه به قهرماني سال گذشته و مهره هاي خوبي که در پرسپوليس حضور دارند،توقع هواداران بالا و صبر و حوصله آنان کم شده است.آنها بايد صبور بوده و مطمئن باشند که تمام تلاشمان را براي قهرماني انجام مي دهيم.
خليلي تصريح کرد:بازيکنان پرسپوليس در پايان بازي روز گذشته از برخورد تماشاگران بسيار ناراحت بوده و اظهار اميدواري کردند که ديگر شاهد چنين عکس العمل هايي نباشند.
وي در پايان، گفت: هواداران ما همان هواداراني هستند که سال گذشته تا دقيقه 97 آخرين بازي، ما را تشويق و حمايت کردند.به همين دليل از آنها انتظار داريم ما را بيشتر حمايت کنند.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Just_LioNel
پیام: ۶۰۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۶
از: TEH-آرياشهر
طرفدار:
- پسرم لیونل مسی و عمو پویول
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
تنها خبر خوشحال کننده تو اين مصيبت هاست
محسن رفت و برگشت اما دوای درد نيست اين تيم نظم ميخواد

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۱۴ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
باقری: مدیران تیم باید کریمی را درک مي كردند

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: وضعیت تیم بسیار بحرانی است و در این شرایط بازیکنان اعصاب خود را از دست می دهند اما مدیران تیم نیز باید دراین شرایط بازیکنان رابیشتر درک کنند.

کریم باقری در گفت و گویی عنوان کرد: باید قبول کنیم که شرایط پرسپولیس بسیار بحرانی است و در این شرایط بازیکنانی مانند کریمی که از قدیمی ها و البته بازیکنان با تعصب تیم هستند اعصابشان به هم می ریزد و نمی توانند خودشان را کنترل کنند.علی کریمی بازیکنی بسیار با تعصب است که این تیم را دوست دارد و می خواهد هر چه سریعتر تیم از این شرایط خارج شود
وی ادامه داد: من به عنوان کاپیتان تیم نه از حرف های کریمی حمایت می کنم نه این که به حرف های او ایرادی میگیریم و تكذيبش مي كنم اما معتقدم باید در این شرایطی مدیران تیم بازیکنانی مانند کریمی را درک کنند.
باقری خاطرنشان کرد: امیدوارم که پرسپولیس هر چه زودتر از این شرایط خارج شود و دوباره به جمع تیم های مدعی اضافه شود ولی این موضوع احتیاج دارد که بازیکنان، کادر فنی، مدیریت و تماشاگران با یکدیگر متحد شوند. منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نيكبخت محبوب‌ترين بازيكن آسيا

عليرضا نيكبخت واحدي براساس نظرسنجي فدراسيون تاريخ و آمار فوتبال به عنوان محبوب‌ترين بازيكن سال آسيا انتخاب شد. فدراسيون تاريخ و آمار فوتبال جهان چندي پيش در نظرسنجي از مردم خواست تا محبوب ترين بازيكن خود را انتخاب كنند. در اين فهرست كه به تازگي از سوي اين فدراسيون اعلام شده عليرضا نيكبخت واحدي با كسب 82597 راي به عنوان محبوب‌ترين بازيكن سال 2008 آسيا و هفتمين بازيكن محبوب جهان انتخاب شد. در اين نظرسنجي محمد ابوتريكه بازيكن تيم ملي مصر كه در جام ملت‌هاي آفريقا و پس از گلزني از مردم فلسطين حمايت كرد، با كسب 301837 راي به عنوان محبوب‌ترين بازيكن جهان انتخاب شد. در اين فهرست پس از نيكبخت واحدي ياسر القحطاني بازيكن تيم ملي عربستان و الهلال اين كشور با كسب 38698 راي دومين بازيكن محبوب سال 2008 آسياست.

منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
ابهران: بايد به قضاوت داوران خارجي پايان داد

كارشناس داوري فوتبال ايران گفت: داور ديدار پرسپوليس و استقلال بايد بداند كه قضاوت در اين ديدار مانند ساير بازيهاست و نبايد قضاوت اين ديدار را براي خود بزرگ كند.

احمد ابهران خاطر نشان ساخت: انتخاب داور ايراني براي ديدار شهرآورد كار درستي است و بايد هر چه زودتر به قضاوت داوران خارجي در اين ديدار خاتمه دهيم.
وي افزود: اين ديدار با بازي‌هاي ديگر فرقي ندارد و فقط مسئولان بايد سكو ها را كنترل كنند تا داور بتواند با آرامش در ميدان سوت بزند.
داور ديدار پرسپوليس و استقلال در سال های گذشته گفت : داور اين ديدار اگر بتواند آرامش خود را حفظ كند ‬بدون شک مي‌تواند اين بازي را با موفقيت پشت سر بگذارد
ابهران تصريح كرد: رسانه‌ها نقش مهمي در اين خصوص ايفا مي‌كنند و آنها مي توانند با حمايت از داور ايراني جو مثبتي را در بين هواداران ايجاد كنند وي افزود: راهكارهاي زيادي از قبيل ميهماني بازيكنان دو تيم قبل از برگزاري اين ديدار وجود دارد كه مي‌تواند جو ورزشگاه را آرام كند، چرا كه جو ورزشگاه با برخورد مناسب بازيكنان در زمين آرام خواهد ماند.

كارشناس داوري فوتبال ايران گفت: به اعتقاد من در بين گزينه‌هاي اعلام شده از سوي فدراسيون، آقايان تركي و افشاريان به دليل تجربه بالايي كه دارند مناسب تر از ساير گزينه‌ها هستند.

وي افزود: اين ديدار نياز به يك داور با تجربه دارد تا بتواند با حاشيه ها برخورد مناسبي داشته باشد.

ابهران خاطر نشان كرد: اميدوارم داور اشتباه تاثيرگذاري نداشته باشد تا حضور داوران ايراني در ديدار شهرآورد تداوم داشته باشد.

داور ديدار پرسپوليس و استقلال در سال هفتاد و سه در خصوص دلايل درگيري در آن ديدار و احتمال تكرار آن اتفاق در اين بازي گفت : در آن زمان شرايط با حال حاضر كاملا متفاوت بود و بازيكنان به خاطر بازنده نشدن هر كاري انجام مي‌دادند اما خوشبختانه با حرفه‌اي شدن فوتبال در ايران اطمينان دارم آن مسائل ديگر تكرار نخواهد شد. ‬ منبع

۱۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
انصاري فرد و كريمي آشتي كردند

مديرعامل و بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس در حاشيه تمرين امروز با يكديگر آشتي كردند.

عباس انصاري فرد و علي كريمي پس از اتفاقات رخ داده در چند روز گذشته در حاشيه تمرين امروز در مقابل خبرنگاران و بازيكنان با يكديگر آشتي كردند.
قبل از اين مراسم ابتدا پيرواني و سپس فرخزادي دقايقي با كريمي صحبت كردند.
كريمي در چند روز گذشته عليه مديريت باشگاه موضع گرفته بود.

منبع

۱۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فرخزادي: نمي‌خواهيم از اندونزي سرمربي بياوريم

مجيد فرخزادي اظهار داشت: در مورد سرمربي آسيايي و خارجي حرفي نزدم. ما هيچ وقت دنبال اين نيستيم كه از اندونزي سرمربي بياوريم.

وي افزود:‌ با قدرت از كادر فني حمايت مي كنيم و هيچ ضرب‌الاجلي براي آنها در نظر نگرفتيم.
وي خاطرنشان كرد:‌ از اتفاقات تمرين امروز و آشتي كريمي و انصاري فرد بسيار خوشحالم. البته مشكي در اين زمينه نبود. منبع

۱۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پيرواني: اتفاقات حاشيه‌اي را به فال نيك مي‌گيرم

افشين پيرواني پس از تمرين امروز داشت: از همه تشكر مي‌كنم كه من را حمايت كردند. سال هاي زيادي در پرسپوليس انجام وظيفه كردم و مي‌دانم اتفاقات حاشيه‌اي هميشه در اين تيم است. اتفاقات اخير باعث مي شود ما با هوشياري بيشتر كا را دنبال كنيم.

وي افزود:‌ ما بايد به فكر بازي مهم روز چهارشنبه مقابل داماش باشيم. شرايط تيم خوشبختانه خوب است.
پيرواني درباره غيبت در تمرين ديروز گفت: ‌از برخي اتفاقات ديدار با پيام واقعا ناراحت بودم. از دقيقه 60 عليه من شعار دادند و اين مسئله براي اولين بار بود كه در زندگي من رخ مي داد
پيرواني عنوان كرد: اگر يكدلي روي سكو نباشد فقط پرسپوليس لطمه مي‌خورد و پيرواني هيچ مشكلي برايش نمي‌افتد.
وي خاطرنشان كرد: با قدرت به كارم ادامه مي‌دهم چون سرباز و عاشق پرسپوليس هستم و تلاش مي‌كنم با شرايط سخت به هدفم در اين تيم برسم.
منبع

۱۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
هانس باکه گزينه جدي سرمربيگري پرسپوليس

مسئولان باشگاه پرسپوليس باب مذاکره با "هانس باکه" دستيار کنوني"اريکسون" در تيم ملي مکزيک را گشودند.

به رغم اينکه عباس انصاري‌فرد در تمرين امروز (دوشنبه) پرسپوليس به خبرنگاران اعلام کرد که از پيرواني حمايت مي کند، اما مديران اين باشگاه همچنان مشغول مذاکره با گزينه هاي خارجي مورد نظرشان براي سرمربيگري پرسپوليس هستند.
"هانس باکه" دستيار سوئدي "اريکسون" در تيم ملي مکزيک که سابقه سرمربيگري باشگاههاي کپنهاگن دانمارک، سالزبورگ اتريش، پاناتينايکوس يونان و مربيگري درباشگاه منچسترسيتي انگلستان را در کارنامه خود دارد با 56 سال سن گزينه تازه پرسپوليسي ها به شمار مي رود. منبع

۱۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پتروویچ : اگر دايي بخواهد در مورد تيم ملي ايران فکرخواهم کرد

هافبك صربستاني تيم پرسپوليس گفت: فكر مي‌كنم تيم ما در بازي با پيام تا حدودي مشكل داشت و در ابتداي مسابقه هم 2 ، 3 موقعيت مناسب به دست آورديم كه از آن‌ها استفاده نكرديم.

ايوان پتروويچ افزود: بعد از اين حملات تيم پيام با 10 بازيكن در زمين خود دفاع مي‌كرد و هنگامي كه تيمي فقط به دفاع مطلق مي‌پردازد گل زدن بسيار دشوار است اما اگر مي‌توانستيم در همان نيمه اول يك گل به ثمر برسانيم تيم حريف در ادامه مسابقه شايد 3 يا 4 گل دريافت كند. وي افزود: فوتبال همين است، من هم خدا را شكر مي‌كنم كه در زدن ضربه پنالتي‌ كه دو بار از سوي داور تجديد شد تمركز كافي داشتم و توانستم يك گل 3 امتيازي كه حاصل تلاش همه بازيكنان بود به ثمر برسانم
وي ادامه داد: ما در بازي آينده مقابل داماش گيلان نيز فقط به فكر 3 امتياز هستيم و مي‌رويم كه اين تيم را در خانه‌اش شكست دهيم. تيم پرسپوليس در هر مسابقه‌اي كه بازي مي‌كند فقط به فكر كسب پيروزي است.
هافبك صربستاني تيم پرسپوليس با اشاره به اتفاقات پايان مسابقه اين تيم مقابل پيام اضافه كرد: من فكر مي‌كنم اين مسائل فقط در روزنامه‌ها انعكاس زيادي داشت. چرا كه علي كريمي كه گفته مي‌شد از باشگاه اخراج شده است ديروز در تمرينات شركت كرد و هيچ مشكلي هم به وجود نيامد. من واقعا نفهميدم چه مشكلي ميان او و مديريت باشگاه به وجود آمده است اما اصلا مشكلي وجود نداشت.افشين پيرواني هم به عنوان سرمربي تيم، ديروز برايش مشكلي به وجود آمده بود و امروز به تمرينات بازمي‌گردد.

پتروويچ گفت: اين‌كه افشين پيرواني اعلام كرده از شعار هواداران ناراحت است من نمي‌توانم در مورد آن صحبت كنم چرا كه متوجه شعار هواداران نميشدم و معني آنها را نمي‌دانستم.

هافبك صربستاني تيم پرسپوليس در خصوص حضور سرمربي خارجي در اين تيم گفت: هركدام از مربيان كه در پرسپوليس كار كنند مشكلي ندارم. اول قطبي سرمربي بود الان هم اگر يكي ديگر بيايد بازهم برايم فرقي نمي‌كند چرا كه ما حرفه‌اي هستيم و با تمرينات خوب سعي مي‌كنيم در نهايت پرسپوليس قهرمان ليگ برتر شود.

وي افزود: به نظر من پيرواني مربي خوبي است، من كه با او مشكلي ندارم اما گفتم حضور مربيان مختلف خارجي در پرسپوليس در روزنامه‌ها زياد ديده مي‌شود و اين مساله فشار زيادي به بازيكنان و مربيان وارد مي‌كند. اين خوب نيست اما فوتبال ايران اين‌گونه است و هيچ كاري هم نمي‌توانيم بكنيم.

پتروويچ در خصوص مبلغ دريافتي خود از باشگاه پرسپوليس گفت: من پول خوبي از اين باشگاه گرفته‌ام اما ميزان دريافتي‌ام را اعلام نمي‌كنم. در مورد فصل بعد هم هنوز تصميمي نگرفته‌ام ولي بعد از اتمام مسابقات ليگ برتر ضمن صحبت با مدير برنامه‌هايم و مديران باشگاه در اين خصوص تصميم‌گيري خواهم كرد. در ايران دوست دارم فقط در پرسپوليس بازي كنم اما اگر از ايران بروم در يكي از كشورهاي قطر و امارات بازي خواهم كرد.

وي در پاسخ به اين سوال كه چرا در يكي دو مسابقه اخير نيمكت‌نشين بود عنوان داشت: نمي‌دانم چرا نيمكت‌نشين هستم و اين تصميم مربي بوده است. من هم تابع نظر او هستم، اگر هم بگويد روي نيمكت‌بنشين حرف گوش مي‌دهم و اگر هم در تركيب اصلي باشم بازي مي‌كنم. من حرفه‌اي رفتار مي‌كنم اما بايد بگويم هيچ مشكلي براي بازي كردن ندارم. شرايط جسماني خوبي دارم و آماده بازي هستم.

پتروويچ گفت: شايد كادر فني اعلام كرده باشد كه پتروويچ آماده نيست كه نيمكت‌نشين شده‌ اما خودم فكر مي‌كنم از نظر فني و آمادگي جسماني در شرايط ايده‌آلي قرار دارم.

هافبك صربستاني تيم پرسپوليس در پاسخ به اين سوال كه آيا تاكنون در كشورش در مسابقه‌اي كه شبيه دربي باشد بازي كرده است عنوان داشت: در كشور خودم تا حالا در مسابقه دربي حضور نداشته‌ام اما در آلمان كه بودم در مسابقات" آلمانيا آخن" با حضور 80 هزار تماشاگر بازي مي‌كردم كه جذابيت خاصي برايم داشت.

پتروويچ در خصوص حضورش در تيم ملي ايران گفت: يك زماني يك بحثي بود كه مطرح شد اما به صورت جدي نبود. فقط از طرف روزنامه‌ها از من سوال مي‌كنند كه آيا دوست داري در تيم ملي ايران بازي كني كه من هم گفتم مسوولان فدراسيون فوتبال ايران در اين خصوص با من صحبتي نكرده‌اند. الان سرمربي تيم ملي ايران علي دايي است اگر او فكر كند كه من مي‌توانم براي تيم ملي شما مفيد باشم اعلام نياز كند تا با بررسي دقيق جواب بدهم. اگر توانستم براي تيم ملي صربستان بازي مي‌كنم وگرنه پيراهن تيم ملي ايران را خواهم پوشيد. منبع

۱۵ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۹
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۹۵۱ بازدید
۱۷ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۳,۲۲۳ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۶۱۳ بازدید
۷ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۰۱۸ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۷,۶۷۷ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۴۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۷۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۲۸۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۲۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۲۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۲۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۲ کاربر آنلاین است. (۷۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!