به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ژاوی هرناندز
نام کاربری: milad_lmondo
پیام: ۱,۳۶۵
عضویت از: ۲۰ اسفند ۱۳۹۰
از: گرگان
طرفدار:
- لیونل مسی-سانچز-پیکه و بقیه
- مارادونا-کرایوف
- استقلال
- آرژانتین-اسپانیا
- فرهاد مجیدی-میلاد میداوودی-مجتبی جباری-کریم انصاری فر
- پپ گواردیولا-گاس
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
ای جانشو بشم من چقد کاپیتانی بهش میاد
عاششششقتم واسه اینکه همیشه عالی اییییییییی

۶ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: messi-xavi-iniesta
پیام: ۶۴
عضویت از: ۳ فروردین ۱۳۹۱
از: آلمان
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- آلمان
- تیتو ویلانووا
گروه:
- کاربران عضو
چرا ژاوی امسال حتی جز 5 نفر اول پاس گل دهنده ها نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4.4.1.1
۷ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Hardbarca
پیام: ۶۹۷
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از: nou camp
طرفدار:
- All of them
- Koeman
- Spain
- PEP
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
چرا ژاوی امسال حتی جز 5 نفر اول پاس گل دهنده ها نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همیشه که نباید جز پاس گل دهنده ها باشی!!!
چرا خود بازیو رو دقت نمیکنی تا تاثیر وجودش تو زمین رو متوجه بشی!!
شاید اوزیل الان زیاد پاس گل داده ولی عمرا بازیش به ژآوی برسه

دلیل کم پاس گل دادنش هم اینکه که بیشتر بازیسازی میکنه یا بازیو باز میکنه و یه خط عقبتر هستش!! همیشه دلیل نمیشه که کسی پاس گل میده خیلی دیگه کار سختی کرده !! مثلا میگیم که الوز پاس گل زیاد داده ولی اون فقط یه پاس اخره ولی قبلش یه پاسی ارسال شده که واقعا دادن اون پاس هنره!!!

در ضمن دیگه مسئله ژاوی دیگه از تعداد پاس گل گذشته! دیگه همه ارزش اون رو میدونن و نیازی نیس که به کسی ثابت بشه همون طور هم میبینیم به خاطر بعضی بازیهای مهم از قبل مربی یه بازی بهش استراحت میده خودش اهمیت وجود این بازیکن رو میرسونه!! چون اصلا شاید هدف پاس گل دادن ژاوی نباشه!! تو بازیهای سخت ژآوی وظیفه اش بازی کردن بازیه بیشتر و پاس گل دادن میتونه بیشتر بر عهده بازیکنای دیگه مثل فابرگاس یا اینیستا باشه

به خاطر همین من فکر میکنم اصلا متن و کلا فلسفه بازیه ژاوی با همه این بازیکنا فرق داره چون وظیفه اش در اولویت پاس گل نیست بلکه شکل دادن بازی بارسا از همون عقب هستش و وقتی که شکل بگیره بعد پاس گل میتونه اولویت قرار بگیره

۷ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Hardbarca
پیام: ۶۹۷
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از: nou camp
طرفدار:
- All of them
- Koeman
- Spain
- PEP
گروه:
- کاربران عضو
راستی بچه ها نمیدونم این رو دیدی یا نه ولی این یه مصاحبه با ژاوی هستش که در مورد 10 الکلاسیکو زده
من اینو از سایت دربی دیدمش گفتم شاید بعضی از شما ها ندیدید

چابي ارناندس، ستاره خط مياني بارسلونا در گفتگو با روزنامه الموندو دپورتيوو به نبردهاي بارسلونا و رئال مادريد در نوکمپ در ده سال گذشته پرداخته و خاطراتش از آنها را گفته است

01-2000 | بازگشت فیگو (بارسا 2 – رئال صفر)

گلها: لوییس انریکه، سیمائو سابروسا

این اولین الکلاسیکو پس از رفتن فیگو به رئال بود. هرگز چنین نفرتی را در میادین فوتبال ندیده بودم. احساسات تماشاگران بسیار قدرتمند بود و من به وضوح به یاد میآورم که پویول چقدر عالی فیگو را گرفت. من هم بازی خوبی انجام دادم.

02-2001 | تساوی با گل من (بارسا یک – رئال یک)

گلها: چابی، زینالدین زیدان

رئال با زیدان، بکام، رونالدو و فیگو آمده بود… آنها یک سطح بالاتر از ما بودند ولی یک تساوی به دست آوردیم و حتی میتوانستیم بازی را ببریم. خوشاقبال بودم که گل تساوی را زدم.

03-2002 | ماجرای سر خوک (بارسا صفر – رئال صفر)

در آن روز شایسته برد بودیم. دیدار به دلیل کله خوکی که به سمت فیگو پرتاب شد در خاطرهها ماند. فیگو برای زدن ضربه کرنر به کنار میدان رفته بود که این اتفاق برایش افتاد. برخی میگویند بازی بدی بود اما به نظرم ما تیم برتر بودیم و شایسته بردن بازی بودیم.

04-2003 | رئال بهتر بود (بارسا یک – رئال 2)

گلها: پاتریک کلویورت، روبرتو کارلوس، رونالدو

اولین سال حضور ریکارد در بارسلونا بود و مادرید در آن سال از ما بهتر بود. هیچ حرف دیگری ندارم چون آنها تیم برتری بودند.

05-2004 | نوبت ما بود (بارسا 3 – رئال صفر)

گلها: ساموئل اتوئو، جووانی فانبرونکهورست، رونالدینیو (پنالتی)

فصل تغییر فرارسیده بود. پایان دوران اول کهکشانیهای رئال بود. ما در نیمفصل اول برنابئو دو بر یک پیروز شده بودیم. ما سه بر صفر بردیم و روی گل اول، اتوئو روبرتو کارلوس را نابود کرد.

06-2005 | مصدومیت و درد (بارسا یک – رئال یک)

گلها: رونالدینیو (پنالتی)، رونالدو

بازی نکردم چون مصدوم بودم و یادم هست که زیاد درد میکشیدم. ما میتوانستیم ببریم. رونالدینیو با پنالتی حاصل از خطای روبرتو کارلوس روی فانبومل ما را پیش انداخت. فکر میکردم دو بر صفر یا سه بر صفر پیروز شویم اما رونالدو توپ را پشت سر ویکتور انداخت. مادرید همیشه کار عجیبی در آستین خود داشت.

07-2006 | مسی پدیدار میشود (بارسا 3 – رئال 3)

گلها: لیونی مسی (3 گل)، رود فاننیستلروی (دو گل، یکی پنالتی)، سرخیو راموس

یادم هست که یک بازیکن کمتر داشتیم چون اولگر اخراج شده بود. پس از آن که سرخیو راموس بازی را سه بر دو کرد، مسی با حرکتی تماشایی گل تساوی را زد. آن بازی مال مسی بود.

08-2007 | آن کلاسیکو را فراموش کن (بارسا صفر – رئال یک)

گل: ژولیو باپتیستا

افتضاح بود. یادم است که آخرین بازی قبل از کریسمس ما بود. چه کریسمس فاجعهای هم شد. نمیدانستیم چه شده، اما آن سال همه خسته و فرسوده به نظر میرسیدیم. در نهایت هم قهرمانی را بسیار آسان به رئال مادرید واگذار کردیم.

09-2008 | مادرید در اوج نبود (بارسا 2 – رئال صفر)

گلها: اتوئو، مسی

مادرید تیم کوچکی به نظر میرسید و همه بازیکنانش در جلوی دروازه جمع شده بودند. باورم نمیشد آنها این طور بازی کنند. یادم هست که باران بیپایان میبارید و ما بسیار تاثیرگذار بازی کردیم.

10-2009 | با گل ایبراهیموویچ (بارسا یک – رئال صفر)

گل: ایبراهیموویچ

میگفتند مادرید پیشرفت کرده، اما با وجود اخراج بوسکتس ما برتر از مادرید بودیم. نه تنها در نوکمپ، که در برنابئو هم برتر بازی کردیم.

بهترین کلاسیکو در خانه

آن برد سه بر صفر (05-2004)، هم از نظر بازی خودم و هم از نظر بازی تیم. ما آنها را در طول بازی خفه کرده بودیم. یادم هست که با دکو گفتیم: «ما مسئولیت این مسابقه را به عهده میگیریم. کل بازی را.» از نظر فیزیکی بهتر بودیم و بازی فوقالعادهای بود.

بدترین کلاسیکو در خانه

04-2003 چون حس میکردیم پایینتر از آنها هستیم. آنها با بکام، زیدان و روبرتو کارلوس آمده بودند… آنها برتر بودند و ما احساس ناتوانی میکردیم.

اگر قرار باشد با ژوزه مورینیو یا کریستیانو رونالدو شام بخوری، کدام را انتخاب میکنی؟

اگر بخواهیم درباره فوتبال حرف بزنیم، شاید مورینیو را انتخاب کنم. او تجربه بسیار زیادی دارد.

بازیکنی که در مهار او مشکل داشتهای.

زیدان. بازی او تماشایی بود. توپ را به شما نشان میداد و فکر میکردید میتوانید توپش را بزنید، اما آن را ناگهان روی پای دیگرش میبرد. او بهترین بازیکن دهه 90 و اوایل دهه اول قرن جدید بود.

بازیکنی که بیش از همه ناامیدت میکرد.

ماکهلهله. او فوقالعاده مقاوم بازی میکرد. وقتی میدیدید که دارد از راه میرسد با خود فکر میکردید: «این فرد توپ من را خواهد گرفت!» ردوندو هم همین طور بود.

گلی که هرگز فراموشش نمیکنی.

در برنابئو (05-2004). ارزش آن گل را هم فراموش نمیکنم. در دقیقه آخر بود و پایان یک دوران را قطعی کرد.

بهترین نصیحت تو پیش از کلاسیکو.

حرف گواردیولا: «از بازی خود لذت ببرید اما فلسفهمان را فراموش نکنید».

حرفهای رقیب.

18 سالم بود و در برنابئو گرد هم آمده بودیم. رائول به نزد من آمد و به صورت من سیلی زد و گفت: «هی، آروم باش!» مات و مبهوت مانده بودم. او با من رفتار بدی داشت و از بالا برخورد کرد؛ البته او با همین غرور با بازیکنان جوان رئال هم برخورد میکرد.

دیداری که دوست داری فراموشش کنی.

باخت چهار بر یک در برنابئو (2008). نه به دلیل نتیجه، بلکه به دلیل آن که در زمین حس میکردیم ناتوان هستیم. فکر کنم آنها در برد دو بر شش ما (2009) همین احساس را داشتند.

کلاسیکویی که به عنوان تماشاگر بیش از دیدارهای دیگر به یاد داری.

دو نتیجه پنج بر صفر. یکی برد با «تیم رویایی» (1994) در همین جا، یکی هم باخت پنج بر صفر، آن دیداری که لادروپ در رئال بازی میکرد. به عنوان تماشاگر بارسا بسیار ناراحت شدم ولی عجب مسابقهای بود.

اگر به انتخاب تو بود کدام بازیکن مادرید را میخریدی؟

دو دوست خودم، ایکر و ژابی آلونسو را. اما تنها برای افزودن به تیم، چون هیچ کدام از بازیکنانی که داریم بهتر نیستند.

کدام بازیکن مادرید را بیش از همه میستایی؟

رائول با فاصله زیاد. من هنوز رابطه خوبی با او دارم. ایهرو هم همین طور. او انتخاب من برای کاپیتانی بود. او فردی فوقالعاده است، البته تصویری که از خود ارائه میدهد با واقعیت سازگاری ندارد. اینجا خیلی از او متنفرند.

بدترین داور.

پرس بورول در جریان شکست چهار بر یک (2008)، به دلیل پنالتیای که داور به حریف داد. پویول اصلا خطا نکرد. لوسانتو اومار هم یک بار گل ریوالدو را مردود اعلام کرد، اما تا جایی که من متوجه شدم آن اشتباه کمکداور بود، نه او. با اوندیانو ولی همیشه عالی کار کردهایم.

آن برد دو بر شش، با توجه به نتیجه سنگینی که رقم خورد، کدام تصویر را برایت تداعی میکند؟

احساس برتری را. میدیدید که چطور دارند همدیگر را در میدان متهم میکنند و این احساس روی چهره آنها نقش بسته بود. اما از سوی دیگر احساس میکردیم هر حرکت ما منجر به گل میشود.

۸ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: messi-xavi-iniesta
پیام: ۶۴
عضویت از: ۳ فروردین ۱۳۹۱
از: آلمان
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- آلمان
- تیتو ویلانووا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
نقل قول: چرا ژاوی امسال حتی جز 5 نفر اول پاس گل دهنده ها نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همیشه که نباید جز پاس گل دهنده ها باشی!!! چرا خود بازیو رو دقت نمیکنی تا تاثیر وجودش تو زمین رو متوجه بشی!! شاید اوزیل الان زیاد پاس گل داده ولی عمرا بازیش به ژآوی برسه دلیل کم پاس گل دادنش هم اینکه که بیشتر بازیسازی میکنه یا بازیو باز میکنه و یه خط عقبتر هستش!! همیشه دلیل نمیشه که کسی پاس گل میده خیلی دیگه کار سختی کرده !! مثلا میگیم که الوز پاس گل زیاد داده ولی اون فقط یه پاس اخره ولی قبلش یه پاسی ارسال شده که واقعا دادن اون پاس هنره!!! در ضمن دیگه مسئله ژاوی دیگه از تعداد پاس گل گذشته! دیگه همه ارزش اون رو میدونن و نیازی نیس که به کسی ثابت بشه همون طور هم میبینیم به خاطر بعضی بازیهای مهم از قبل مربی یه بازی بهش استراحت میده خودش اهمیت وجود این بازیکن رو میرسونه!! چون اصلا شاید هدف پاس گل دادن ژاوی نباشه!! تو بازیهای سخت ژآوی وظیفه اش بازی کردن بازیه بیشتر و پاس گل دادن میتونه بیشتر بر عهده بازیکنای دیگه مثل فابرگاس یا اینیستا باشه به خاطر همین من فکر میکنم اصلا متن و کلا فلسفه بازیه ژاوی با همه این بازیکنا فرق داره چون وظیفه اش در اولویت پاس گل نیست بلکه شکل دادن بازی بارسا از همون عقب هستش و وقتی که شکل بگیره بعد پاس گل میتونه اولویت قرار بگیره
به نظر من میانه داری که شما میگید کار یه هافبک دفاعیه مثل بوسکتس و بازیکنانی چون ژاوی و اینیستا باید در لیست بهترین پاس گل دهنده ها باشند .بعدش ما که تعریف از مسوت اوزیل نکردیم اون که مورینیو ازش راضی نیست چه برسه به ما.

4.4.1.1
۸ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Yas.Patoghneshin
پیام: ۴۸۳
عضویت از: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰
از: Tabriz
طرفدار:
- Xavi , Villa
- Esteghlal va traxtor
- Spain & Germany
- Nekoonam
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
ژاوی ژاوی / خیلی گلی

ویرایش ناظر:تبلیغات ممنوعه...دیگه مشاهده نشه

موضوع انشا:
خوشبختی چیست؟

به نام خدا
خوشبختی یعنی اینکه قلب پدر و مادرت بتپد ...
پایان
۸ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Iman-Emperatour
پیام: ۲,۴۱۸
عضویت از: ۲۲ آذر ۱۳۸۸
از: مشهد سیتی
طرفدار:
- لیو مسی
- یوهان کرایف
- بارسا
- اسپانیا
- لیو مسی
- تیتو وویلانوا
- تیتو وویلانوا
گروه:
- کاربران عضو
زنده باد سلطان میانه

MES QUE UN CLUB
۸ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: DIOS-MESSI
پیام: ۵۳۲
عضویت از: ۲۸ اسفند ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسي
گروه:
- کاربران عضو
درود بر مهندس تيم
درود بر سلطان پاس جهان

۸ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: ali_alex
پیام: ۱,۶۹۰
عضویت از: ۲۲ اسفند ۱۳۸۹
از: abadan
طرفدار:
- xavi hernandez
- یوهان کرایوف
- صنعت نفت آبادان
- برزیل
- مسعود شجاعی
- گواردیولا
- امیر قله نوعی
گروه:
- کاربران عضو
امیدواریم سال آینده توپ طلای جهان به دستهای تو بوسه بزنه.

آبادان همه جا برزیلته.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Yas.Patoghneshin
پیام: ۴۸۳
عضویت از: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰
از: Tabriz
طرفدار:
- Xavi , Villa
- Esteghlal va traxtor
- Spain & Germany
- Nekoonam
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
درباره ژاوی:
آشنایی با ژاوی

مرد تمام عیار:

ژاوی هرناندز آی کروز متولد 25 ژانویه 1980 که در دنیای فوتبال با نام ژاوی معروف است از جمله چهره های سرشناس فوتبال اسپانیا است که هم در تیم ملی این کشور می درخشد و هم از اعضای فعال و نامدار باشگاه معتبر بارسلونا است.

او در این تیم باشگاهی دسته اول در پست هافبک میانی بازی می کند و حضورهایش به عنوان یک چهره ی کلیدی و موثر همیشه برای تیم برگ برنده بوده است.در واقع باید گفت ژاوی از جمله چهره های پر تعصب است که تیم خود را 14 سال تمام یعنی در تمام دوران حرفه ای اش همراهی کرده است.وی تاکنون 107 بازی ملی برای اسپانیا انجام داده و با آنها به قهرمانی های پر افتخاری مانند قهرمانی جام جهانی در سال 2010 و قهرمانی اروپا در سال 2008 رسیده است.

ژاوی تاکنون افتخارات متعددی کسب کرده که هر کدام در جایگاه خودشان مهم و قابل بررسی هستند اما احتمالا فراموش نشدنی ترین روز در خاطرات ورزشی او زمانی است که نامش به عنوان بازیکن اول تورنمنت یوفا در سری مسابقات یوفا 2008 اعلام شد.او یکی از معدود بازیکنان فوتبال جهان است که به هر افتخار باشگاهی و ملی در فوتبال دست پیدا کرده است.(خداییش شایسته این عنوان هستش امسال هم حق ژتوی بود توپ طلا رو بگیره)

خاطرات محبوب من:

ژاوی طی مصاحبه ای با سایت خبری تایم در قسمت 10 سوال ویژه که مردم از جاهای مختلف جهان از چهره های مطرح می پرسند به قسمتی از دوران کودکی و خود و راهیابی به فوتبال حرفه ای اشاره کرده است.او در این مصاحبه عنوان کرد:

من در ترزا در محدوده بارسلونا متولد شدم و اصالتا کاتالانی هستم از 6 سالگی به فوتبال علاقه مند شدم و از همان زمان آن را جدی گرفتم.خانواده ام مرا به مدرسه لاماسیا فرستادند و در آنجا فوتبال را به صورت کاملا حرفه ای آموختم.اینکه سالیان درازی است در تیم بارسلونا بازی می کنم به این دلیل است که فوتبال خود و آموزش این ورزش را مدیون این باشگاه هستم.

بهترین هافبک جهان:

بسیاری از کارشناسان فوتبال جهان او را یکی از بهترین هافبک های میانی در فوتبال و در میان نسل خودش می دانند.آنها معتقدند که ژاوی توانایی های بسیاری در مرکز زمین و بازی سازی های کلیدی دارد.خود وی در این باره می گوید:

در تمام طول مسابقه تمام حواسم به این است که کجا جای خالی پیدا می کنم تا توپ را به آنجا بفرستم تا هم تیمی هایم به راحتی حمله کنند.در واقع خودم را یک جستجوگر کرده ام که فقط منتظر فرصت های خوب است.

بازی با بچه های بی سرپرست:

انجام امور خیریه برای ژاوی یک حرکت همیشگی است و او هرازگاهی به عنوان سفیر حسن نیت کارهایی در این زمینه انجام می دهد.یکی از تازه ترین اقدامات وی سفر به کشورهای آفریقایی و همبازی شدن با تعدادی از بچه های یک یتیم خانه در سومالی بود.البته این تنها کار او در این سفر نبود. ژاوی مقداری از ساخت یک بیمارستان خیریه برای کودکان مبتلا به سرطان در این کشور راتقبل کرد.(آفلین خیلی آدم خیرخواهی هستی!!!!اخلاقت هم مثه بازیت عالیه)

ستاره رکورد دار بارسلونا:

در 2 ژانویه 2011 و در مسابقات لالیگا مقابل باشگاه لوانته ، ژاوی توانست به رکورد 549 بازی برای باشگاه بارسلونا دست پیدا کند.رکوردی که پیش از او متعلق به میگلی ستاره سال های دور بارسلونا بود.با انجام این مسابقه او تبدیل به ستاره بارسلونا شد که بیشترین دفعات بازی را برای این باشگاه انجام داده است.بعد از مسابقه هم اعضای تیم و مدیران باشگاه جشن مفصلی را برایش راه انداختند.

در ستایش لیونل:

وقتی فدراسیون آمار و تاریخ فوتبال جهان تصمیم به انتخاب بهترین بازی ساز سال گرفت ، بار دیگر او لیونل مسی رقبای هم شدند و او توانست لیونل را در رقابتی تنگاتنگ شکست دهد.اما جالب است بدانید که او خودش از هواداران مسی است و بارها در مصاحبه هایش وقتی نظرش را پرسیده اند گفته است که لیونلیک سر و یک گردن از فوتبال روز دنیا بالاتر است.آنها حتی در امر تبلیغات برای کمپانی ریبوک در کنار هم قرار گرفتند و 2 نفری یک کار مشترک تبلیغاتی انجام دادند.چندی پیش نیز بار دیگر برای کسب توپ طلا با هم رقابت داشتند که مسی برنده این عنوان شدو جایزه خود را به ژاوی اهدا کرد.

همراهی با فیفا 2012:

هنگامی که پخش سراسری بازی مهیج فیفا 2012 برای کنسول های ایکس باکس ، پی سی پلی استیشن 3 در اروپا آغاز شد ، از تعدادی چهره های مطرح فوتبال خواستند تا برای تبلیغ این بازی قدم جلو بگذارند.یکی از دعوت شدگان هم ژاوی بود که به خاطر عدم استفاده از تصویرش روی کاور این سری از بازی ها حسابی دلخور بود و به مسئولان تهیه باز ی جواب و حتی یادداشت تند و تیزی هم در سایت «ای جی 4» در این بازه نوشت.

درآمد عروسکی:

یکی از کمپانی های مطرح عروسک سازی در اسپانیا با پرداخت رقم قابل توجهی به ژاوی در سال 2010 تعدادی از عروسک های شبیه او را که از سری عروسک های مفصلی بودند به بازار عرضه کرد.البته استقبال از این عروسک ها چندان بالا نبود و به عبارتی می شود گفت شکست تجاری در برداشت اما ژاوی برای حق اجازه استفاده از تصویرش به شکل عروسک در کمال حیرت مبلغ یک میلیون یورو به جیب زد و به سود و ضرر کمپانی هم کاری نداشت.

کمی هم رنگ و قلم مو:

سال 2008 برای انجام امور خیریه از ستارگان مطرح فوتبال جهان خواسته شد تا در یک بازارچه خردی شرکت کنند و اگر چیزی برای عرضه دارند به آنجا بیاورند.در میان آنها کسی انتظار حرکت جدید ژاوی را نداشت.او با تعدادی تابلو به بازارچه آمد که مدعی بود خودش آنها را کشیده است.کارهایی که چندان قوی نبودند اما از آنجا که یک چهره نامدار آنها را کشیده بود به سرعت و با قیمت مناسب به فروش رسیدند.

قدم در تلویزیون:

تلویزیون فرانسه تنها ژاوی را کم داشت که آن هم به مدد مجموعه «دیو ندرس» میسر شد.این مجموعه که سال 2010 از تلویزیون کابلی فرانسه پخش شد یک درام ورزشی بود که در آن ژاوی با بازیکنانی چون اسپارتاک پران و تیان ریبا همبازی بود.ژاوی به خاطر بازی در این مجموعه مجبور شد چند کیلو وزن کم کند که البته حضور او در این مجموعه همراه با مصدومیت او بود و این فرصتی برای تنها تجربه حضور حرفه او در مقابل دروبین برای کار بازیگری شد.

همه که زباناشون خوبه دیگه اینو خوده ژاوی گفته اگه متوجه نشدین بگین ترجمشو بذارم:

XAVI:Try To Be good

برگرفته از sun sport

موضوع انشا:
خوشبختی چیست؟

به نام خدا
خوشبختی یعنی اینکه قلب پدر و مادرت بتپد ...
پایان
۹ فروردین ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۴,۹۵۷ بازدید
۲۲ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۵۸ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۰۶ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۵,۹۵۹ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۲۰۸ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۶۱۲ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۶۴۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۰۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۸۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۴ کاربر آنلاین است. (۱۲۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!