به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
عليرضا فغاني داور پرسپولیس - پیام

اسامي داوران قضاوت كننده در مسابقات ليگ برتر در هفته بيست و چهارم اعلام شد.

جمعه:11/11/87 ؛ ساعت 14:30

ملوان انزلي - پيكان؛ تختي-انزلي
محسن قهرماني ؛مسعود فرح نيا-بهرام نقوي-بابك وسيله بر

ابومسلم - فولاد خوزستان -ثامن الائمه-مشهد
سعيد بخشي زاده؛ علي يزداني-بهرام كياني-مختار مهدو
راه آهن - داماش گيلان-اكباتان-تهران
محسن تركي ؛علي موغلي-مهدي عاليقدر

پاس همدان - مس كرمان-قدس-همدان
هدايت ممبيني؛ محمد رضا ابوالفضلي-منوچهر بيات-بهروز رنجبر

شنبه:12/11/87

استقلال اهواز - استقلال تهران-تختي-اهواز-ساعت 13:30
مسعود مرادي؛ رسول فروغي-حسين خانبان-اسماعيل عامري

صباي قم - مقاومت سپاسي-يادگار امام-قم-ساعت 14:30
سعيد مظفري زاده ؛صادق نوري-حميد غمزه-عبدالحسين ايازي

برق شيراز- سايپا-حافظيه-شيراز-ساعت 14:30
سعادت باغبان ؛صفدر احمدي-حميد نظري-محمد حسن شهريارپناه

فولاد مباركه سپاهان - ذوب آهن-ذوب آهن-فولاد شهر-ساعت 14:30
يداله جهانبازي؛ جواد تقي پور-حيدر شكور-مهرداد ذهبي

پرسپوليس -پيام مشهد-آزادي-تهران-ساعت45
عليرضا فغاني ؛عليرضا كهوري-مجيد ويشگاهي-رضا كرمانشاهي

منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۸ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
اطلاعات حريفان آسيايي در اختيار كادر فني پرسپوليس قرار گرفت

گروه آناليزور تيم فوتبال پرسپوليس به همراه كادر فني در اولين اقدام براي شناسايي حريفان خود در ليگ قهرمانان آسيا، 50 گل زده و خورده تيم فوتبال الشباب عربستان را در 5 ماه گذشته و 4 بازي آخر اين تيم در رقابت‌هاي باشگاهي عربستان تهيه و مورد آناليز و بررسي قرار دادند.

همچنين 63 گل خورده و زده تيم الغرفه قطر به همراه 7 بازي پاياني اين تيم در ديدارهاي دوستانه و ليگ قطر تهيه و مورد بررسي كادر فني قرار گرفت.
كادر فني و گروه آناليزور پرسپوليس 6 سي دي از آخرين فيلم‌هاي بازي تيم الشارجه امارات و 42 گل زده و خورده اين تيم در سه ماه اخير را در اختيار گرفته است
قرار است قبل از رويارويي پرسپوليس با اين تيم‌ها، گروه آناليزور باشگاه با هماهنگي كادر فني افراد ويژه‌اي را براي ديدن بازي هاي اين تيم ها به كشورهاي عربستان،‌امارات و قطر بفرستد. اين در حالي است كه هنوز صعود الشارجه امارات قطعي نشده و اين تيم در بازي پلي آف بايد رودروي دمپوي هند قرار گيرد اما مسئولان پرسپوليس فرض را بر صعود الشارجه گرفته اند. منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۸ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پژمان نورى : اگر استقلال را ببريم مى توانيم قهرمان شويم

پژمان نورى هافبك تيم فوتبال پرسپوليس تهران با اشاره به نتايج اخير اين تيم گفت: معتقدم اگر استقلال را شكست دهيم مى توانيم قهرمان شويم. وى همچنين اظهار داشت: اگر در مسابقات بعدى خصوصا بازى در مقابل استقلال بتوانيم نتيجه را به نفع خود رقم بزنيم به قهرمانى در اين فصل اميدوارتر خواهيم شد. وى ادامه داد: در زمان دينزلى ۱۱ امتياز با تيم استقلال اختلاف داشيم اما با پيروزى در چند بازى به صورت متوالى توانستيم اين اختلاف امتيازى را جبران كنيم و اكنون هم مى توانيم دوباره همان كار را انجام دهيم.او افزود: در حال حاضر تمرينات را به صورت فشرده و مستمر زير نظر كادر فنى پيگيرى مى كنيم تا بتوانيم در بازى با پيام تمام ناكامى هاى اخير خود را جبران كنيم.هافبك تيم پرسپوليس درخصوص بازى اين تيم مقابل مس عنوان كرد: در بازى با مس تيم برنده ميدان ما بوديم زيرا هم نتيجه به نفع ما بود و هم توپ و ميدان اما اشتباهات داورى باعث شد تا نتوانيم پيروز آن ديدار باشيم.

نورى در رابطه با چگونگى ادامه عملكرد پرسپوليس گفت: هدف تمام مجموعه پرسپوليس اين است تا از ۳ بازى پيش رو ۹ امتياز بگيريم و وضعيت خود را در جدول بهبود بخشيم.وى اظهارداشت: تمام بازيكنان با انسجام كامل آماده بازى در مقابل تيم پيام هستند و مطمئن باشيد ما در اين بازى فقط ۳ امتياز آن را مى خواهيم. منبع

۸ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نژاد فلاح: بحث واگذارى پرسپوليس به يك وزارتخانه توسط سازمان پيگيرى مى شود

حسين نژاد فلاح عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس تهران گفت: بحث واگذارى باشگاه پرسپوليس به يك وزارتخانه از طرف سازمان تربيت بدنى مطرح شده اما تا اين لحظه اين بحث در هيات مديره باشگاه مطرح نشده و سازمان شخصا پيگير اين انتقال است.وى همچنين عنوان كرد: در مورد بحث واگذارى سهام باشگاه پرسپوليس به يك وزارتخانه تا اين حد اطلاع دارم كه اين كار براى خصوصى سازى باشگاه انجام مى شود و من به عنوان عضوى از هيأت مديره باشگاه تا اين حد اطلاع دارم. او ادامه داد: اين كار با دستور مستقيم سازمان تربيت بدنى و على آبادى انجام مى شود و درباره اين موضوع فقط سازمان است كه مى تواند يك پاسخ روشن داشته باشد چون اين كار توسط آنها انجام مى شود. نژاد فلاح خاطرنشان كرد: باشگاه پرسپوليس حتما دراين فصل نيز جزو مدعيان قرار خواهد گرفت و تا اين لحظه نيز هيات مديره از افشين پيروانى حمايت كامل انجام داده است.
منبع

۸ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
خليلى: براى پرداخت هزينه هاى درمان، ماشينم را فروختم

محسن خليلى مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: به دليل مشكلات مالى فدراسيون فوتبال، مجبور شدم براى تامين مخارج درمان ، ماشين خود را بفروشم. وى با بيان اينكه براى درمان پاى آسيب ديده اش با مشكلات شديد مالى مواجه بوده،گفت: در جلساتى كه با نايب رئيس فدراسيون فوتبال داشتم، قرار شد با توجه به اينكه در تيم ملى مصدوم شده ام ،هزينه هاى درمانى من از سوى فدراسيون پرداخت شود . خليلى در همين رابطه از مسئولان باشگاه پرسپوليس به خاطر حمايت هاى آنها قدردانى كرد و گفت: مسئولان پرسپوليس در مدت مصدوميتم هميشه در كنار من بودند. بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس درخصوص وضعيت خود، گفت: خوشبختانه روند بهبودى ام به بهترين شكل در حال طى شدن است و فكر مى كنم به شرايط ايده آل نزديك شده ام. خليلى افزود: كار با توپ را در دستور كار قرار داده ام و خوشبختانه هيچ دردى را احساس نمى كنم، اميدوارم در روز هاى آينده نيز با همين آمادگى در تمرينات حاضر شوم

مهاجم پرسپوليس درخصوص وضعيت تمرينات خود گفت: ۱۰ روز به صورت انفرادى زير نظر دكتر زرينه به تمرين خواهم پرداخت و سپس مى توانم در تمرينات گروهى شركت كنم. وى افزود: متاسفانه زمين تمرين نامناسب در آمادگى ام تاثير گذار خواهد بود و به دليل اينكه در زمين نا مساعد تمرين مى كنم ، با وجود اهميت زيادى كه براى ديدار شهرآورد پايتخت قائل هستم اما فكر مى كنم به اين ديدار نرسم. خليلى خاطر نشان ساخت: آمادگى كامل برايم از هرچيزى با اهميت تر است و نمى خواهم با شتاب زدگى دوباره از فوتبال دور شوم. وى افزود: از هواداران مى خواهم به من فرصت دهند تا بتوانم با هماهنگى بيشتر با بازيكنان تيم خاطرات خوب فصل گذشته را براى آنها تكرار كنم. خليلى درخصوص رقابت با توره براى حضور در خط حمله تيم پرسپوليس، گفت: در پرسپوليس رقابت ها سالم است خوشبختانه بازيكنان از صميميت بالايى نسبت به يكديگر برخوردار هستند و مطمئن هستم آماده ترين ها در تركيب قرار خواهند گرفت. بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس در رابطه با شرايط پرسپوليس با حضور افشين پيروانى در راس كادر فنى اين تيم، اظهار داشت: نمى توانم درخصوص كادر فنى اظهار نظر كنم اما به عنوان يك بازيكن با تمام وجود براى پرسپوليس تلاش خواهم كرد. خليلى تصريح كرد: بازى هاى زيادى تا پايان فصل مانده است و پرسپوليس به اعتقاد من هنوز شانس اول قهرمانى در ليگ است. هوادران مطمئن باشند با پيروزى در بازيهاى آينده، قهرمانى را در پايان فصل ازآن خود خواهيم كرد. منبع

۸ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
عابدزاده: نبايد پيام را دست كم بگيريم

احمدرضا عابدزاده مربى دروازه بان هاى تيم پرسپوليس تهران گفت: از روند آمادگى گلرهاى پرسپوليس رضايت كامل دارم چون آنها در چند بازى گذشته بازى هاى خوبى از خود به نمايش گذاشتند. وى همچنين عنوان كرد: پرسپوليس بعد از شكست مقابل ذوب آهن و ملوان چند بازى بسيار خوب به نمايش گذاشت اما متاسفانه مسائلى كه از ابتداى فصل هم براى ماوجود داشت اجازه نداد كه بتوانيم امتياز كامل را به دست بياوريم. مثلا در بازى مقابل مس كرمان داور يك گل خطا راپذيرفت و اين باعث شد تا ما ۳ امتياز خارج از خانه را از دست بدهيم. او ادامه داد: من از نوع تمرين دروازه بان هاى پرسپوليس رضايت كامل دارم و البته در بازى ها نيز نمايش خوبى از خود به جا گذاشته اند. به طور مثال حقيقى در ۲ بازى گذشته خوب بود و من از او رضايت دارم حتى مهدى واعظى نيز در تمرينات بسيار خوب كار مى كند و گاهى اوقات ما براى انتخاب گلر اول به مشكل بر مى خوريم.

عابدزاده خاطرنشان كرد: من دوست ندارم در مورد جذب گلر جديد حرفى بزنم اما رائول و نورى صبرى هم دروازه بانان بسيار خوبى هستند اما در مورد جذب آنها باشگاه بايد نظر نهايى را اعلام كند. مربى گلرهاى پرسپوليس گفت: اين هفته درورزشگاه آزادى بايد مقابل پيام مشهد بازى كنيم كه البته برخلاف انتظاربازى بسيار سنگينى است و نبايد اين تيم را دست كم بگيريم چون معمولا اين جور تيم ها براى بازى مقابل پرسپوليس انگيزه زيادى دارند.
منبع

۸ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
حركت خطرناك توره و تذكر جدي پيرواني

تمرين پرسپوليس صبح امروز از ساعت 10:30 در زمين شماره 2 ورزشگاه راه‌آهن پيگيري شد.

در اين تمرين بازيكنان به گرم كردن، حركات استقامتي، حفظ توپ و پرسينگ پرداختند. سپس به دو گروه تقسيم شدند و زير نظر پيرواني به پاسكاري كوتاه و بلند و شوت به دروازه و زير نظر سعداوي به حمله و دفاع و ضربه به گل پرداختند. در پايان در قالب دو تيم به فوتبال دستگرمي پرداختند.

حدود 100 هوادار حضور داشتند و حسين هدايتي رئيس هيات مديره پرسپوليس و افشين پيرواني را تشويق كردند. آنها شعارها مي دادند: "پيرواني حمايتت مي‌كنيم" و "هدايتي حمايتت مي‌كنيم
قبل از تمرين بازيكنان به مدت 25 دقيقه با كادر فني در جلسه بودند.

محسن خليلي پس از 40 دقيقه تمرين گروهي و به دليل حضور در تمرينات بعدازظهر كه به صورت اختصاصي در آكادمي ملي المپيك برگزار مي‌كند به استراحت پرداخت.

در حاشيه تشويق هواداران شماري از آنان با يكديگر درگيري‌هاي لفظي پيدا كردند كه با پادرمياني برخي از ليدرها اين موضوع خاتمه يافت.

تنها ملي پوشان غايب بودند.

عليرضا محمد با وجود مصدوميت در تمرينات گروهي شركت كرد.

رقابت نيكبخت و كريمي در حاشيه تمرين امروز بسيار جالب بود.

حركت خطرناك ابراهيم توره در بازي دستگرمي باعث شد افشين پيرواني به او تذكر جدي بدهد. توره با تكلي خطرناك قصد گرفتن توپ از خيرخواه را داشت كه حركت او با عكس العمل پيرواني مواجه شد.

تمرين پرسپوليس ساعت 12:30 به پايان رسيد. منبع

۸ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
باقری ها: انتقادات از پیروانی عادلانه نیست!

مدافع تیم پرسپولیس تهران گفت: انتقادات از پیروانی عدالتی به هیچ وجه عادلانه نیست.

نبی الله باقری ها روز سه شنبه با اشاره به حضور ایویچ در پرسپولیس خاطرنشان کرد: برای من مساله ای که حائز اهمیت است موفقیت تیم پرسپولیس و تمرین زیر نظر کادر فنی این تیم است.
وی ادامه داد: تاکنون با ایویچ کار نکرده ام و شناختی هم از او ندارم اما در طی این مدت از داشتن پیروانی در تمرینات استفاده کردیم و من اعتقاد دارم که پیروانی تاکنون در پرسپولیس خوب کار کرده است.
وی افزود: تمرینات سختی را انجام می دهیم زیرا می خواهیم در دیدارهای بعدی امتیازات کامل را از حریفان خود بگیریم، ما هنوز هم مدعی کسب عنوان قهرمانی در لیگ این فصل هستیم

مدافع تیم پرسپولیس عنوان کرد: پرسپولیس هنوز چیزی را از دست نداده و بازی های زیادی هم تا پایان فصل باقی مانده و ما باید تمام تلاش خود را برای پیروزی در این مسابقات انجام دهیم.

باقری ها درخصوص بازی با تیم پیام به ایسکانیوز گفت: بازی سختی را در پیش داریم اما به دو امتیاز این مسابقه نیازمندیم تا بتوانیم با قدرت بیشتری به آینده امیدوار باشیم ضمن اینکه برای رسیدن به صدر جدول باید مقابل پیام با اقتدار پیروز شویم . منبع

۸ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نيكبخت:‌ من بهترين گلزن پرسپوليس هستم

عليرضا نيكبخت واحدي در گفت ‌و گویی درباره شايعه اختلاف با خليلي، اظهار داشت: با هيچ كس مشكلي ندارم. اين همه بازيكن در فوتبال ايران حضور دارند اما نمي دانم چرا فقط من سوژه مي‌شوم. هر مسئله كوچكي را به من ربط مي دهند.

اين بازيكن افزود: شرايط من اصلا بد نيست و در بهترين روزهاي خودم هستم. در حال حاضر براي پرسپوليس 9 گل زده ام و بهترين گلزن تيم هستم. فكر نمي كنم انتقادات از من درست باشد.
نيكبخت خاطرنشان كرد: مگر كسي بالاتر از من هست؟ اگر بازيكني موفق‌تر از من باشد آنوقت انتقادات را مي پذيرم.
وي در خصوص وضعيت سرمربي پرسپوليس گفت: در اين خصوص نظر نمي‌دهم چون در حيطه وظايف من نيست.
نيكبخت يادآور شد: از لحاظ بدني و آمادگي در بهترين شرايط هستم. اين را در بازي هاي آينده ثابت مي كنم. منبع

۸ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
سپهر حيدري: تيم هاي ته جدولي هميشه برابر ما متفاوت بوده اند

مدافع تيم فوتبال پيروزي گفت: تيم هايي كه در خطر سقوط قرار دارند هميشه برابر پرسپوليس خلاف انتظار حاضر شده اند بنابر اين برابر پيام بايد با تمام توان حاضر شويم.

سپهر حيدري افزود: پيام شايد تيم ضعيفي باشد و تا كنون نتايج قابل قبولي كسب نكرده اما اين تيم بدون استرس و با انگيزه زيادي برابر ما در ورزشگاه آزادي حاضر خواهد شد. وي تاكيد كرد: دست كم گرفتن چنين تيم هايي در ليگ برتر منطقي نيست و هميشه تيم هايي مثل پيام برابر استقلال و پيروزي شگفي ساز بوده اند.

حيدري در خاتمه گفت: بازيكنان پيروزي به هيچ وجه پيام را دست كم نخواهند گرفت و با تمام توان برابر اين تيم حاضر خواهيم شد چرا كه به سه امتياز بازي احتياج داريم. منبع

۸ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۵
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۸
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۷۴۸ بازدید
۵ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۱,۷۶۷ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۶۹ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۵۴ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۵,۴۴۵ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۲۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۶۲۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۹۲۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۸۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۱۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۹۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۷ کاربر آنلاین است. (۷۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!