به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
just abianari نوشته:

مشکل شما میدونید چیه اینه که فکر میکنید فقط شما از فوتبال میفهمید. این طرز فکر تون رو باید اصلاح کنید با احترام.
اولا من نظر دادم وشما نظر من را نقل و قول کردید پس یعنی بحث رو شما شروع کردید و اون هیچوقت تون همین یک ساعت پیش رفت زیر سوال
بعدشم همین الان گفتید که سوارز پارسال هم فاجعه بود که در درست بودن آن نمی خوام بحث کنم اما اگر شما همه چی رو آمار نمی بینید چرا دو فصل قبلشو نمی بینید که بی نظیر بود حتی فصل قبل این دوفصل که تو لیور پول بود و ترکانده بود از هر نظر و دهان همه کارشناسا و مفسران فوتبال انگلیس رو باز گذاشته بود. مشکل همه ایرانی ها اینه بگردن دنبال مقصر اما از عیب های محبوب قلبشون چیزی نگن بلکه از ارزش هاش جلو عوام کم نکنن! سوارز هم بدی داشته و هم خوبی و قطعا خوبی هاش در این مدت خیلی بیشتر بوده.
و اما مورد سوم مواظب باشید که دیگه از این به بعد آمار رو نکنید چون جواب خودتون به خودتون برمیگرده. خوب بودن سوارز رو توضیح دادم همراه با آمار اما چشمان شما فقط یک آمار را دید. بحث سر همون خواستن هست که توضیح دادم.

نه من فکر نمی کنم فقط من می فهمم. اما مشخصا مثل همه حوزه ها تو فضای مجازی، اغلب آدما در مورد چیزای اظهار نظر می کنن که هیچی ازش نمی فهمن و اینم یه واقعیته!

بعدم صغری کبری نچین. من میگم سوارز این فصل افتضاحه و فصل قبلم بد بود و این ربطی به آمار گلش نداره. ایرانی و مقصر و اینا چیه، این بحث فنیه! ربطیم به ۵ سال پیش نداره. دارم میگم این فصل و فصل قبل!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ بهمن ۱۳۹۶
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
alika نوشته:

نقل قول
ریـحــانـه نوشته:

نقل قول
alika نوشته:

آخ آخ آخ ببخشید، من از این قسمت:
“فرق امسال با پارسال از نظر دفاعی فقط در نمایش های فردیه. پارسال تر اشتگن هر توپی می اومد چالش مانکن بر می داشت و تماشا می کرد، امسال همه رو مثل کاراگاه گجت می گیره. و البته شانس که نقش تاثیرگذاری تو فوتبال داره. پارسال خیلی بازیها تمام بازی حمله می کردیم و ۱ توپ نصفه نیمه می اومد و می رفت توی گل و امسال خیلی اوقات بر عکس بوده.”
کلا برداشت اشتباهی کردم. برداشت درست از این جملات اینه که امسال نسبت به پارسال هوای کره زمین نیم درجه گرمتر شده پس ما کمتر گل خوردیم

شما از این حرفا چجور برداشت کردید که گفته شده پارسال ساختار دفاعی خوب بوده؟؟

البته این جمله قبلش جا افتاده:
"ساختار دفاعی وقتی خوبه که به حریف موقعیت ندیم، نه اینکه تیمهای ته جدولی هم کلی موقعیت داشته باشن و با شانس و درخشش های فردی گل نشه.

فرق امسال با پارسال از نظر دفاعی فقط در نمایش های فردیه. پارسال تر اشتگن هر توپی می اومد چالش مانکن بر می داشت و تماشا می کرد، امسال همه رو مثل کاراگاه گجت می گیره. و البته شانس که نقش تاثیرگذاری تو فوتبال داره. پارسال خیلی بازیها تمام بازی حمله می کردیم و ۱ توپ نصفه نیمه می اومد و می رفت توی گل و امسال خیلی اوقات بر عکس بوده."
اینکه اشاره شده پارسال خیلی بازی ها فقط یک توپ نصفه و نیمه میرفت تو گل مشخصا داره میگه موقعیت کمی به حریف میدادیم ولی با بدشانسی میرفت تو گل و موقعیت کم حریف هم نشون دهنده ی ساختار دفاعی خوبه . نیاز به توضیح بیشتری هست؟

وقتی یکی ازتون یه سوال میپرسه لازم نیست با تمسخر جواب بدید!این لحن تو این تاپیک و این انجمن جایی نداره .

یه تذکر عمومی هم میدم به همگی. با نگه داشتن احترام همدیگه صحبت کنید. بی‌احترامی ببینم پیام‌هاتون پاک میشه و برخورد شدیدتری میکنم.

۲۰ بهمن ۱۳۹۶
نام کاربری: alika
پیام: ۱۹۳
عضویت از: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: مونترال
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ
- برانکو
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Anis نوشته:

نقل قول
alika نوشته:

نقل قول
ریـحــانـه نوشته:

نقل قول
alika نوشته:

آخ آخ آخ ببخشید، من از این قسمت:
“فرق امسال با پارسال از نظر دفاعی فقط در نمایش های فردیه. پارسال تر اشتگن هر توپی می اومد چالش مانکن بر می داشت و تماشا می کرد، امسال همه رو مثل کاراگاه گجت می گیره. و البته شانس که نقش تاثیرگذاری تو فوتبال داره. پارسال خیلی بازیها تمام بازی حمله می کردیم و ۱ توپ نصفه نیمه می اومد و می رفت توی گل و امسال خیلی اوقات بر عکس بوده.”
کلا برداشت اشتباهی کردم. برداشت درست از این جملات اینه که امسال نسبت به پارسال هوای کره زمین نیم درجه گرمتر شده پس ما کمتر گل خوردیم

شما از این حرفا چجور برداشت کردید که گفته شده پارسال ساختار دفاعی خوب بوده؟؟

البته این جمله قبلش جا افتاده:
"ساختار دفاعی وقتی خوبه که به حریف موقعیت ندیم، نه اینکه تیمهای ته جدولی هم کلی موقعیت داشته باشن و با شانس و درخشش های فردی گل نشه.

فرق امسال با پارسال از نظر دفاعی فقط در نمایش های فردیه. پارسال تر اشتگن هر توپی می اومد چالش مانکن بر می داشت و تماشا می کرد، امسال همه رو مثل کاراگاه گجت می گیره. و البته شانس که نقش تاثیرگذاری تو فوتبال داره. پارسال خیلی بازیها تمام بازی حمله می کردیم و ۱ توپ نصفه نیمه می اومد و می رفت توی گل و امسال خیلی اوقات بر عکس بوده."
اینکه اشاره شده پارسال خیلی بازی ها فقط یک توپ نصفه و نیمه میرفت تو گل مشخصا داره میگه موقعیت کمی به حریف میدادیم ولی با بدشانسی میرفت تو گل و موقعیت کم حریف هم نشون دهنده ی ساختار دفاعی خوبه . نیاز به توضیح بیشتری هست؟

وقتی یکی ازتون یه سوال میپرسه لازم نیست با تمسخر جواب بدید!این لحن تو این تاپیک و این انجمن جایی نداره .

یه تذکر عمومی هم میدم به همگی. با نگه داشتن احترام همدیگه صحبت کنید. بی‌احترامی ببینم پیام‌هاتون پاک میشه و برخورد شدیدتری میکنم.

الان کدوم قسمت جواب من توش تمسخر دیده میشه؟ یه سوال پرسیدن و من هم جوابشو دادم.

۲۰ بهمن ۱۳۹۶
نام کاربری: danyalshayestehmand
پیام: ۲۱۸
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
- وحید امیری- محمد انصاری
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
لعن الله قاتلیک یا فاطمه نوشته:

نقل قول
just abianari نوشته:

مشکل شما میدونید چیه اینه که فکر میکنید فقط شما از فوتبال میفهمید. این طرز فکر تون رو باید اصلاح کنید با احترام.
اولا من نظر دادم وشما نظر من را نقل و قول کردید پس یعنی بحث رو شما شروع کردید و اون هیچوقت تون همین یک ساعت پیش رفت زیر سوال
بعدشم همین الان گفتید که سوارز پارسال هم فاجعه بود که در درست بودن آن نمی خوام بحث کنم اما اگر شما همه چی رو آمار نمی بینید چرا دو فصل قبلشو نمی بینید که بی نظیر بود حتی فصل قبل این دوفصل که تو لیور پول بود و ترکانده بود از هر نظر و دهان همه کارشناسا و مفسران فوتبال انگلیس رو باز گذاشته بود. مشکل همه ایرانی ها اینه بگردن دنبال مقصر اما از عیب های محبوب قلبشون چیزی نگن بلکه از ارزش هاش جلو عوام کم نکنن! سوارز هم بدی داشته و هم خوبی و قطعا خوبی هاش در این مدت خیلی بیشتر بوده.
و اما مورد سوم مواظب باشید که دیگه از این به بعد آمار رو نکنید چون جواب خودتون به خودتون برمیگرده. خوب بودن سوارز رو توضیح دادم همراه با آمار اما چشمان شما فقط یک آمار را دید. بحث سر همون خواستن هست که توضیح دادم.

نه من فکر نمی کنم فقط من می فهمم. اما مشخصا مثل همه حوزه ها تو فضای مجازی، اغلب آدما در مورد چیزای اظهار نظر می کنن که هیچی ازش نمی فهمن و اینم یه واقعیته!

بعدم صغری کبری نچین. من میگم سوارز این فصل افتضاحه و فصل قبلم بد بود و این ربطی به آمار گلش نداره. ایرانی و مقصر و اینا چیه، این بحث فنیه! ربطیم به ۵ سال پیش نداره. دارم میگم این فصل و فصل قبل!

والا آدم میمونه چی بگه دیگه!
پارسال که ما صحبت میکردیم همین خود شما میگفتید که اینه یه هوادار واقعی بارسا از این حرفا حالا که از مزخرف بودن خرید گومز حرف میزنیم و همچنین توران و دوستان شدیم خالی از فهم فوتبالی.
بزار اول کلک سوارز رو بکنیم تا بریم سراغ ادامه بحث. (البته نمیدونم چرا باز بحث کردید چون گفتید با کسانی که فهم فوتبالی ندارن بحث نمی کنم)
آیا شما چندین بار نگفتید که مهاجمی بدتر از سوارز ندیدم؟
این جمله چه معنی ای میدهد؟ این الان فهم فوتبالیه که سوارزی که خودشو هم توی تیم ملیش و هم لیورپول ثابت کرده و هم در دوفصل اولش در بارسا به خاطر یک فصل بد زمین زد؟؟؟؟
حال که گومز در تیم سابقش افتضاح بوده اومده بارسا در دو فصلش هم افتضاح بوده ولی هیچ انتقادی از طرف شما نمی شود چه معنی ای میدهد اون وقت؟ جز اینکه نمیخواید قبول کنید خرید این بازیکن اشتباهی بود که از سوی انریکه سر زد؟ من انریکه رو عاشقانه دوست دارم هانطور که قبلا هم ثابت کردم و هروقت پیش بیاید در آینده هم ثابت میکنم چون بارسا داغون 2014 رو زیر و رو کرد اما اصلا دلیلی نداره که اشتباهاتش رو نگیم! همانطور که الان اشتباهات والورده رو میگم اما با احترام.
جز اینه که پارسال مقصر باخت ها همش سوارز و ماسکرانو و بوسکتس بودن از نظر شما؟
نمیگم سوارز فرشته زمینه خیر. هم بدی داره هم خوبی اما برعکس شما میتوانم خودم را کنترل کنم و همه چیز رو سر اونی که دیوارش کوتاه تره خراب نکنم. صفر و صدی دقیقا شما هستید که یه بازیکن از نظرتون یا عالیه یا افتضاحه و به درد نخور.
البته دیدتون به آدما هم همینه پارسال من فوتبال فهم بودم اما الان فاقد فهم فوتبالی.
تمام مدارک صحبت هام هم موجود هست خواستید رو میکنم
پ .ن : بهتره دوستانه تر برخورد کنیم و از اطلاعات همدیگر استفاده کنیم.بالاخره هر سری , فکری درونش هست. اینکه همدیگر را زمین بزنیم و حرف خودمان را به کرسی بنشانیم , هیچ فایده ای ندارد.
منتظر جواب سوالا هستم اگر فهم فوتبالی ما را قبول دارید!

از تاریخ یاد می گیریم که از تاریخ یاد نمی گیریم.
۲۰ بهمن ۱۳۹۶
نام کاربری: abouzarlionel
پیام: ۸۱۶
عضویت از: ۲۹ بهمن ۱۳۹۱
از: خوزستان - باغملک - روستای جولر( بهشت پنهان )
طرفدار:
- Lionel Messi
- دیگو آرماندو مارادونا
- پرسپوليس
- آرژانتين
- پپ گوارديولا
- مجيد جلالي
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ویراستاران اخبار
نقل قول
والا آدم میمونه چی بگه دیگه! پارسال که ما صحبت میکردیم همین خود شما میگفتید که اینه یه هوادار واقعی بارسا از این حرفا حالا که از مزخرف بودن خرید گومز حرف میزنیم و همچنین توران و دوستان شدیم خالی از فهم فوتبالی. بزار اول کلک سوارز رو بکنیم تا بریم سراغ ادامه بحث. (البته نمیدونم چرا باز بحث کردید چون گفتید با کسانی که فهم فوتبالی ندارن بحث نمی کنم) آیا شما چندین بار نگفتید که مهاجمی بدتر از سوارز ندیدم؟ این جمله چه معنی ای میدهد؟ این الان فهم فوتبالیه که سوارزی که خودشو هم توی تیم ملیش و هم لیورپول ثابت کرده و هم در دوفصل اولش در بارسا به خاطر یک فصل بد زمین زد؟؟؟؟ حال که گومز در تیم سابقش افتضاح بوده اومده بارسا در دو فصلش هم افتضاح بوده ولی هیچ انتقادی از طرف شما نمی شود چه معنی ای میدهد اون وقت؟ جز اینکه نمیخواید قبول کنید خرید این بازیکن اشتباهی بود که از سوی انریکه سر زد؟ من انریکه رو عاشقانه دوست دارم هانطور که قبلا هم ثابت کردم و هروقت پیش بیاید در آینده هم ثابت میکنم چون بارسا داغون 2014 رو زیر و رو کرد اما اصلا دلیلی نداره که اشتباهاتش رو نگیم! همانطور که الان اشتباهات والورده رو میگم اما با احترام. جز اینه که پارسال مقصر باخت ها همش سوارز و ماسکرانو و بوسکتس بودن از نظر شما؟ نمیگم سوارز فرشته زمینه خیر. هم بدی داره هم خوبی اما برعکس شما میتوانم خودم را کنترل کنم و همه چیز رو سر اونی که دیوارش کوتاه تره خراب نکنم. صفر و صدی دقیقا شما هستید که یه بازیکن از نظرتون یا عالیه یا افتضاحه و به درد نخور. البته دیدتون به آدما هم همینه پارسال من فوتبال فهم بودم اما الان فاقد فهم فوتبالی. تمام مدارک صحبت هام هم موجود هست خواستید رو میکنم پ .ن : بهتره دوستانه تر برخورد کنیم و از اطلاعات همدیگر استفاده کنیم.بالاخره هر سری , فکری درونش هست. اینکه همدیگر را زمین بزنیم و حرف خودمان را به کرسی بنشانیم , هیچ فایده ای ندارد. منتظر جواب سوالا هستم اگر فهم فوتبالی ما را قبول دارید!

در اینکه گومز یکی از بدترین خرید ها و بازیکنان تاریخ بارساست شکی نیست، ولی باید قبول کنی این فصل مربی هم بی تقصیر نبوده، مثلا سه بازی دنیس که خیلی بهتره رو بازی میده بعد یه مدت رو نیمکت هم نیست و کلی ترکیب عجیب و غریب.
درمورد سوارز هم باید بگم سوارز اونی نیست که نیاز بارسا باشه، بازیکن باید گل زدن تمام عیار باشه که فرصت رو غنیمت بشماره، نه مثل طارمی از از هر 15 ضربه یکی رو گل کنه، در این که سوارز بعد از اتئو بهترین مهاجم نوک ما بوده شکی نیست ولی بهتر از اینم هست که میشه خرید، یادمه یه زمانی هوادارای پرسپولیس میگفتن طارمی عالیه و فلان و بهمان، طارمی رفت و علیپور نشون داد طارمی سوءتفاهمی بیش نبود.
یه مثال دیگه مثال آرین روبن هست، مهاجمی که چشم نواز بازی می کنه، گل زنه ولی آیا اونی هست که بشه تو بازی های بزرگ بهش تکیه کرد؟

مارا به جرم ِ آینه بودن شکسته اند
زیرا به روی رنگ تبسم نکرده ایم

۲۱ بهمن ۱۳۹۶
طرفدار:
- Lionel Messi
- دیگو آرماندو مارادونا
- پرسپوليس
- آرژانتين
- پپ گوارديولا
- مجيد جلالي
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ویراستاران اخبار
یه نکته مهم دیگه مربی خوبیه، مربی که بتونه بهترین بازی رو از بازیکنا بگیره، مثلا گوادیولا تو این کار خبره است، چه تو بارسا و چه حالا تو من سیتی ولی والوارده اصلا معلوم نیست با خودش چند چنده، به نظرت اگه والوارده سه گانه بزنه مربیه بزرگیه؟
من که میگم با این روند خیر، آخه نه زیبا بازی می کنیم نه گل های درست و درمون میزنیم، بیشتر یادآور زیدان و مادرید هست، نیست؟

۲۱ بهمن ۱۳۹۶
طرفدار:
- Lionel Messi
- دیگو آرماندو مارادونا
- پرسپوليس
- آرژانتين
- پپ گوارديولا
- مجيد جلالي
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ویراستاران اخبار
نقل قول
وقتی یکی ازتون یه سوال میپرسه لازم نیست با تمسخر جواب بدید!این لحن تو این تاپیک و این انجمن جایی نداره . یه تذکر عمومی هم میدم به همگی. با نگه داشتن احترام همدیگه صحبت کنید. بی‌احترامی ببینم پیام‌هاتون پاک میشه و برخورد شدیدتری میکنم.

امیدوارم همه رعایت کنند، هدف استفاده از نقطه نظرات هم دیگه است نه کوبندن و تخریب هم دیگه

۲۱ بهمن ۱۳۹۶
نام کاربری: danyalshayestehmand
پیام: ۲۱۸
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
- وحید امیری- محمد انصاری
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
Leo Messi نوشته:

یه نکته مهم دیگه مربی خوبیه، مربی که بتونه بهترین بازی رو از بازیکنا بگیره، مثلا گوادیولا تو این کار خبره است، چه تو بارسا و چه حالا تو من سیتی ولی والوارده اصلا معلوم نیست با خودش چند چنده، به نظرت اگه والوارده سه گانه بزنه مربیه بزرگیه؟
من که میگم با این روند خیر، آخه نه زیبا بازی می کنیم نه گل های درست و درمون میزنیم، بیشتر یادآور زیدان و مادرید هست، نیست؟

بسیار عالی بود صحبت هاتون. و منم موافقم که سوارز بهترین نیست اما اینکه بهش گفته بشه بدترین بی انصافی محض است. حال که سوارز هست و دیگه نمیشه کاریش کرد. بماند دو سال پشت سر هم قاتل هر تیمی بود چه لیورپول و چه بارسا. اره موقعیت های ساده رو به راحتی از دست میده اما موقعیت هایی رو گل میکنه که فوق العاده است فقط یه نمونش گل به سوسیداد واقعا حال کردم. بحث من اینه که بازیکن روز خوب داره و روز بعد اما هوادار واقعی نباید زمینش بزنه حتی اگه یه سال فاجعه باشه چون قبلا خودشو ثابت کرده.
و اما در مورد والورده نظرمو قبلا گفتم اگر ندیده اید باز هم تکرار میکنم بازی که ببریم اما زیبا نباشه برای منم پذیرفتنی نیست. و همچنین گفتم که کلا 6 بازی این فصل به من چسبیده. حال شما بگویید این انتقاد است یا توجیه؟ من منتقد درجه یک بازی فعلی تیم هستم.بله منم سه گانه اینجوری بگیریم برام ارزش آنچنانی نداره اما خب کوبیدن هر لحظه ای سرمربی تیم اشتباهه. الان نه انریکه سرمربی است و نه پپ و نه بقیه. چیزی که برای من پذیرفتنی نیست اینه که به خاطر ایراد های خیلی جزیی گفته بشه والورده بارش نیست. والورده همونیه که بیلبائو رو آباد کرد همون بیلبائو این فصل وضعش مشخصه!قطعا والورده هم اطلاعاتی از سرمربی گری داره و قطعا دانشش رو داره اما برای مقایسه ش باید تا آخر فصل صبر کرد. چون نیمار از تیم رفته(سومین بازیکن برتر فعلی) و تازه بازیکنای جدید اومدن و برای اولین بار شاید بازی ختافه زوج دمبله و کوتی به تیم اضافه بشن. باید صبر کرد همین.

از تاریخ یاد می گیریم که از تاریخ یاد نمی گیریم.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶
طرفدار:
- Lionel Messi
- دیگو آرماندو مارادونا
- پرسپوليس
- آرژانتين
- پپ گوارديولا
- مجيد جلالي
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ویراستاران اخبار
نقل قول
بسیار عالی بود صحبت هاتون. و منم موافقم که سوارز بهترین نیست اما اینکه بهش گفته بشه بدترین بی انصافی محض است. حال که سوارز هست و دیگه نمیشه کاریش کرد. بماند دو سال پشت سر هم قاتل هر تیمی بود چه لیورپول و چه بارسا. اره موقعیت های ساده رو به راحتی از دست میده اما موقعیت هایی رو گل میکنه که فوق العاده است فقط یه نمونش گل به سوسیداد واقعا حال کردم. بحث من اینه که بازیکن روز خوب داره و روز بعد اما هوادار واقعی نباید زمینش بزنه حتی اگه یه سال فاجعه باشه چون قبلا خودشو ثابت کرده. و اما در مورد والورده نظرمو قبلا گفتم اگر ندیده اید باز هم تکرار میکنم بازی که ببریم اما زیبا نباشه برای منم پذیرفتنی نیست. و همچنین گفتم که کلا 6 بازی این فصل به من چسبیده. حال شما بگویید این انتقاد است یا توجیه؟ من منتقد درجه یک بازی فعلی تیم هستم.بله منم سه گانه اینجوری بگیریم برام ارزش آنچنانی نداره اما خب کوبیدن هر لحظه ای سرمربی تیم اشتباهه. الان نه انریکه سرمربی است و نه پپ و نه بقیه. چیزی که برای من پذیرفتنی نیست اینه که به خاطر ایراد های خیلی جزیی گفته بشه والورده بارش نیست. والورده همونیه که بیلبائو رو آباد کرد همون بیلبائو این فصل وضعش مشخصه!قطعا والورده هم اطلاعاتی از سرمربی گری داره و قطعا دانشش رو داره اما برای مقایسه ش باید تا آخر فصل صبر کرد. چون نیمار از تیم رفته(سومین بازیکن برتر فعلی) و تازه بازیکنای جدید اومدن و برای اولین بار شاید بازی ختافه زوج دمبله و کوتی به تیم اضافه بشن. باید صبر کرد همین.

ببین من کاری به نظر دیگران ندارم، قطعا والوارده میدونه داره چکار میکنه، لااقل برای خودش قابل توجیه ان و دلایلی برای این ترکیب هاش داره و نظرات ما هم صرفا از دید یک هواداره و داریم این ترکیب رو نقد می کنیم، حال هر کسی سلیقه ای داره و نظری، مثلا من میگم طرف معلوم نیست چنده چنده باخودش؟ این فکر از نحوه ترکیب های مختلف نشات میگیره و قرار نیست که همه نظرات یکی باشن ولی اغلب نظرات میتونن یکی باشن، مثل قضیه اینکه واقعا چرا مربی کوتینیو رو تو پست اصلی نمیذاره؟ و...
ما هم اینجا فقط نظر میدیم و دانشمون هم بسته به تجربه فوتبال نگاه کردنمونه، خیلی ساده است، وقتی زیاد فوتبال ببینی بشتر درکت میره بالا و بهتر میتونی تحلیل کنی مثل سینما و نقد، کسی که فیلم زیاد نمیبینه نمیشه از نقد براش سخن گفت وکسی که نقد نمفهمه نمیشه از لانگ شات و توشات و ... براش حرف زد ولی باید یادمون نره هر کسی فکر می کنه خودش درست میگه، و تا این طرز تفکر هست بحث کردن بی فیده است، من میتونم مثلا یادمه من منتقد سرسخت نیمار تو فصل آخرش بودم ولی بعضی دوستان مخالف نظر من بودن و به کنایه و طعنه نظرم رو رد میکردن، حالا نظر کی درست بود بحث ما نیست بحث اینه که نباید فکر کنیم فقط حرف خودمون درسته و حتی اگر این فکر رو بکنیم کنایه و طعنه زدن نداره باید حرف زد و نظر دیگران رو هم شنید.

به قول مسعود فراستی نقد مثل تیغ میمونه، میشه به تیغ بگی نبر؟ نمیشه

۲۱ بهمن ۱۳۹۶
طرفدار:
- Lionel Messi
- دیگو آرماندو مارادونا
- پرسپوليس
- آرژانتين
- پپ گوارديولا
- مجيد جلالي
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ویراستاران اخبار
و اما سوارز که بحثه اصلیت بود رو بحث می کنیم
من بازی های سوارز تو لیورپول رو ندیدم و نمیدونم تو اونجا از هر چند موقعیت یه گل میزد ولی طبق آمار لیورپول اون سال آخر راجرز بهترین دورانش تو لیگ بعد از مدتها بود، تیمی که بیشترین گل زده رو داشت، اگه اشتباه نکنم نزدیک هشتاد گل زد واین یعنی قطعا بیش از اینها موقعیت گل خلق کردن، سوارز در بارسا زیاد به درد خورد ولی نحوه ی بازیش نشون داده که قابل اعتماد نیست هرچند آمارش عالی بوده ولی من به عنوان یه مهاجم نوک شش دانگ قبولش ندارم، همونطور که رونالدو رو بازیکن نمیدونم، احتمالا الآن خیلی ها بگن چی میگه این؟ رونالدو بازیکن نیست؟ به هر حال این نظر منه، نظری که اعتراف میکنم تعصب بارسایی و رقابت با مسی هم درش دخیله و بی تاثیر نیست. ولی به نظرم فوتبال یعنی لیونل مسی، اصلا فوتبال با چند بازیکن خلاصه میشه و تمام و باز هم این نظر منه...

۲۱ بهمن ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۸,۲۳۲ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۵۵ بازدید
۷ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۰,۸۳۸ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۶۹۸ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۵ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۴۷۰ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۸۰۴ بازدید
۱۷ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۳۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۹۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۰۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۶۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۶ کاربر آنلاین است. (۱۰۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!