به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: danyalshayestehmand
پیام: ۲۱۸
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
- وحید امیری- محمد انصاری
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
لعن الله قاتلیک یا فاطمه نوشته:

نقل قول
just abianari نوشته:

نقل قول

نقل قول
just abianari نوشته:

هر چند نقاط ضعف زیادی داره اما صفر و صدی برخورد کردن هم درست نیست و واسه من دوست داشتنی هست.

یک فصل و نیم گذشت و استعداد لرد گومز شکوفا نشد که هیچ ,روز به روز هم بدتر میشه. واقعا حماقت محض بود 55 تا واسه این قرار داد بستن. از همین والنسیا هم فکر کنم گرفتنش. کسی که داره عنوان بدترین بازیکن لالیگا رو کسب میکنه برای سومین سال متوالی! حکمت خرید این موجود رازی است کشف نشده همانند لرد آردا و لرد داگلاس.امیدوارم حماقت دوباره ای نشه و این گومز اگه مشتری از چین داشت بدن بره...

کجاش خنده داشت؟ به سخره گرفتن کار خوبی است آیا؟ جوابی دارید بدهید وگرنه این اداها از مد افتاده

نه مسخره نیست. صرفا تضاد و تناقض دو بخش حرفت مد نظرم بود.

خیلی ساده میشه فهمید اگر کسی بخواهد!
سوارز بارها انتقاداتی بهش از جانب خود شما و خیلی ها میشه اما رکورد 100 گل در 114 بازی رو برای بارسا ثبت کرد حتی بهتر از مسی فکر کنم. در خوب بودن آن و تاثیرش در این سال ها نمیشود به راحتی گذشت. اینکه اول فصل بد بود و یا بهتر بگوییم فاجعه بود دلیل بر بد بودن بازیکن نیست! سوارز همونیه که یه تنه داشت لیورپول جام ندیده رو بعد سال ها به جام میرسوند. اما بعضی ها اعتقاد دارن از برهانی و طارمی بدتره! کیا میگن راستی؟ بحث ها رو قاطی بکنی خیلی میشه سواستفاده کرد اما اصل حرفم اینه که کسی که خودشو ثابت کرده نباید با چند بازی فاجعه زیر سوال بره.
و اما کسی هم بخواهد از موثر بودن بازیکنایی مثل گومز حرف بزنه و با توجیه های بی معنی و و شعار دادن اینکه در آینده استعدادش شکوفا میکنه , خدا هدایتش کند زیرا از بنده خدا کاری ساخته نیست! به درد بارسا نمی خوره و باید بره. از هیچ نظر با تیم نمی خوانه. بازیکنی که حتی توی تیم قبلیش هم عنوان پرافتخار یکی از بدترین بازیکنای فصل لالیگا رو کسب کرده بود
متوجه شدید یا واضح تر از این بگم؟

از تاریخ یاد می گیریم که از تاریخ یاد نمی گیریم.
۲۰ بهمن ۱۳۹۶
نام کاربری: alika
پیام: ۱۹۳
عضویت از: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: مونترال
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ
- برانکو
گروه:
- كاربران بلاک شده
آقا امروز یه تحلیل پیچیده و مملو از درک فوتبالی یاد کرفتم. بارسای پارسال که خیلی راحت کل میخورد و گاها تو برخی بازی ها ۳-۴ کل میخورد بخاطر این بود که فقط یه توپ نصفه و نیمه میومد رو دروازه و نتیجش میشد ۳ تا گل خورده ولی ساختار دفاعی خوب بود بدشانس بودیم، ولی امسال کلی توپ ۱۰۰‎٪ هر بازی میاد رو دروازه ولی چون خوش شانسیم نتیجش میشه کلین شیت و گل خورده کم ولی ساختار دفاعی خوبی نداریم.
با تشکر
تحلیلگر برتر

۲۰ بهمن ۱۳۹۶
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
just abianari نوشته:

نقل قول

نقل قول
just abianari نوشته:

نقل قول

نقل قول
just abianari نوشته:

هر چند نقاط ضعف زیادی داره اما صفر و صدی برخورد کردن هم درست نیست و واسه من دوست داشتنی هست.

یک فصل و نیم گذشت و استعداد لرد گومز شکوفا نشد که هیچ ,روز به روز هم بدتر میشه. واقعا حماقت محض بود 55 تا واسه این قرار داد بستن. از همین والنسیا هم فکر کنم گرفتنش. کسی که داره عنوان بدترین بازیکن لالیگا رو کسب میکنه برای سومین سال متوالی! حکمت خرید این موجود رازی است کشف نشده همانند لرد آردا و لرد داگلاس.امیدوارم حماقت دوباره ای نشه و این گومز اگه مشتری از چین داشت بدن بره...

کجاش خنده داشت؟ به سخره گرفتن کار خوبی است آیا؟ جوابی دارید بدهید وگرنه این اداها از مد افتاده

سوارز بارها انتقاداتی بهش از جانب خود شما و خیلی ها میشه اما رکورد 100 گل در 114 بازی رو برای بارسا ثبت کرد حتی بهتر از مسی فکر کنم. در خوب بودن آن و تاثیرش در این سال ها نمیشود به راحتی گذشت. اینکه اول فصل بد بود و یا بهتر بگوییم فاجعه بود دلیل بر بد بودن بازیکن نیست! سوارز همونیه که یه تنه داشت لیورپول جام ندیده رو بعد سال ها به جام میرسوند. اما بعضی ها اعتقاد دارن از برهانی و طارمی بدتره! کیا میگن راستی؟ بحث ها رو قاطی بکنی خیلی میشه سواستفاده کرد اما اصل حرفم اینه که کسی که خودشو ثابت کرده نباید با چند بازی فاجعه زیر سوال بره.
و اما کسی هم بخواهد از موثر بودن بازیکنایی مثل گومز حرف بزنه و با توجیه های بی معنی و و شعار دادن اینکه در آینده استعدادش شکوفا میکنه , خدا هدایتش کند زیرا از بنده خدا کاری ساخته نیست! به درد بارسا نمی خوره و باید بره. از هیچ نظر با تیم نمی خوانه. بازیکنی که حتی توی تیم قبلیش هم عنوان پرافتخار یکی از بدترین بازیکنای فصل لالیگا رو کسب کرده بود
متوجه شدید یا واضح تر از این بگم؟

سوارز واقعا مثل طارمیه موقعیت خراب کن ولی در آمار خوب

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۲۰ بهمن ۱۳۹۶
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
ریـحــانـه نوشته:

سوارز واقعا مثل طارمیه موقعیت خراب کن ولی در آمار خوب

قبول دارم حتی یک سری فاکتوراش هم ضعیف تر از خیلی های دیگه است اما کلی یه بازیکن رو میسنجن. وگرنه سرعت مسی و قدرت سرزنی مسی از رونالدو پایین تره. آیا میشه نتیجه گرفت مسی ضعیف تر از رونالدوئه؟؟ خنده دار میشه اونوقت.
جالبه هیچ کسی تو اروپا نمیفهمه که سوارز هیچی حالیش نیست چقدر کند ذهن هستن این اروپایی ها هر کسی یه نقطه ضعفی داره حالا یکی کمتر یکی بیشتر اما یه سری ها هستن که لفظ بازیکن رو براشون استفاده کنی خیانت به فوتباله. مسی که بی نظیره میگه نقطه ضعف دارم سوارز دیگه بماند.

۲۰ بهمن ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
just abianari نوشته:

نقل قول

نقل قول
just abianari نوشته:

نقل قول

نقل قول
just abianari نوشته:

مسئله دقیقا همینه. اگر ملاک آمار باشه، طارمی هم آقای گله و رکورد دار! منم با نگاهی که فوتبال رو در سطح آمار می فهمه بحث نمی کنم هیچ وقت.

سوارز تو همین چند بازی اخیرم که آمار گلزنیش رفته بالا همچنان یه افتضاح محض بوده و انواع و اقسام پاسهای اشتباه و توپ لو دادن های بچگانه و ضربات مسخره رو داشته. فوتبال فقط آمار نیست! اینم مختص امسال نیست. پارسالم فاجعه بود و یکی از دلایل نگرفتن لالیگا.

نقل قول
alika نوشته:

آقا امروز یه تحلیل پیچیده و مملو از درک فوتبالی یاد کرفتم. بارسای پارسال که خیلی راحت کل میخورد و گاها تو برخی بازی ها ۳-۴ کل میخورد بخاطر این بود که فقط یه توپ نصفه و نیمه میومد رو دروازه و نتیجش میشد ۳ تا گل خورده ولی ساختار دفاعی خوب بود بدشانس بودیم، ولی امسال کلی توپ ۱۰۰‎٪ هر بازی میاد رو دروازه ولی چون خوش شانسیم نتیجش میشه کلین شیت و گل خورده کم ولی ساختار دفاعی خوبی نداریم.
با تشکر
تحلیلگر برتر

سطح درکت در همین حده که از حرفها چنین برداشت هایی می کنی. راحت باش. کسی اهمیتی نمیده.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ بهمن ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ
- برانکو
گروه:
- كاربران بلاک شده
آخ آخ آخ ببخشید، من از این قسمت:
“فرق امسال با پارسال از نظر دفاعی فقط در نمایش های فردیه. پارسال تر اشتگن هر توپی می اومد چالش مانکن بر می داشت و تماشا می کرد، امسال همه رو مثل کاراگاه گجت می گیره. و البته شانس که نقش تاثیرگذاری تو فوتبال داره. پارسال خیلی بازیها تمام بازی حمله می کردیم و ۱ توپ نصفه نیمه می اومد و می رفت توی گل و امسال خیلی اوقات بر عکس بوده.”
کلا برداشت اشتباهی کردم. برداشت درست از این جملات اینه که امسال نسبت به پارسال هوای کره زمین نیم درجه گرمتر شده پس ما کمتر گل خوردیم

۲۰ بهمن ۱۳۹۶
نام کاربری: katalan.leo
نام تیم: دورتموند
پیام: ۲,۰۳۹
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
توی خط هافبک عناصیر همچون قوای بدنی بالا سرعت خلاقیت تکنیک نقش به سزایی دارن
تکنیک رو داریم با وجود کوتی و اندرس ولی سرعت خیر خیلی کنده هافبک و این ینی نمیتونیم توی پرسینگ خوب عمل کنیم
خلاقیت هم با وجود اندرس و کوتی و بوسکس که بعضی وقتا یه چشمه میاد خوبه
ولی از نظر فیزیکی کسی که واقعا جنگجو باشه فقط پائو رو داریم
ارنستو تیمش میتونه تا مراحل بالای سی ال بره ولی باید کمی شجاع تر باشه از دیشب
همین چلسی بحران زده میتونه خیلی مشکلات برامون به وجود بیاره

۲۰ بهمن ۱۳۹۶
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
alika نوشته:

“فرق امسال با پارسال از نظر دفاعی فقط در نمایش های فردیه. پارسال تر اشتگن هر توپی می اومد چالش مانکن بر می داشت و تماشا می کرد، امسال همه رو مثل کاراگاه گجت می گیره. و البته شانس که نقش تاثیرگذاری تو فوتبال داره. پارسال خیلی بازیها تمام بازی حمله می کردیم و ۱ توپ نصفه نیمه می اومد و می رفت توی گل و امسال خیلی اوقات بر عکس بوده.”
کلا برداشت اشتباهی کردم. برداشت درست از این جملات اینه که امسال نسبت به پارسال هوای کره زمین نیم درجه گرمتر شده پس ما کمتر گل خوردیم

شما از این حرفا چجور برداشت کردید که گفته شده پارسال ساختار دفاعی خوب بوده؟؟

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۲۰ بهمن ۱۳۹۶
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول

نقل قول
just abianari نوشته:

نقل قول

نقل قول
just abianari نوشته:

نقل قول

نقل قول
just abianari نوشته:

مسئله دقیقا همینه. اگر ملاک آمار باشه، طارمی هم آقای گله و رکورد دار! منم با نگاهی که فوتبال رو در سطح آمار می فهمه بحث نمی کنم هیچ وقت.

سوارز تو همین چند بازی اخیرم که آمار گلزنیش رفته بالا همچنان یه افتضاح محض بوده و انواع و اقسام پاسهای اشتباه و توپ لو دادن های بچگانه و ضربات مسخره رو داشته. فوتبال فقط آمار نیست! اینم مختص امسال نیست. پارسالم فاجعه بود و یکی از دلایل نگرفتن لالیگا.

مشکل شما میدونید چیه اینه که فکر میکنید فقط شما از فوتبال میفهمید. این طرز فکر تون رو باید اصلاح کنید با احترام.
اولا من نظر دادم وشما نظر من را نقل و قول کردید پس یعنی بحث رو شما شروع کردید و اون هیچوقت تون همین یک ساعت پیش رفت زیر سوال
بعدشم همین الان گفتید که سوارز پارسال هم فاجعه بود که در درست بودن آن نمی خوام بحث کنم اما اگر شما همه چی رو آمار نمی بینید چرا دو فصل قبلشو نمی بینید که بی نظیر بود حتی فصل قبل این دوفصل که تو لیور پول بود و ترکانده بود از هر نظر و دهان همه کارشناسا و مفسران فوتبال انگلیس رو باز گذاشته بود. مشکل همه ایرانی ها اینه بگردن دنبال مقصر اما از عیب های محبوب قلبشون چیزی نگن بلکه از ارزش هاش جلو عوام کم نکنن! سوارز هم بدی داشته و هم خوبی و قطعا خوبی هاش در این مدت خیلی بیشتر بوده.
و اما مورد سوم مواظب باشید که دیگه از این به بعد آمار رو نکنید چون جواب خودتون به خودتون برمیگرده. خوب بودن سوارز رو توضیح دادم همراه با آمار اما چشمان شما فقط یک آمار را دید. بحث سر همون خواستن هست که توضیح دادم.

۲۰ بهمن ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ
- برانکو
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
ریـحــانـه نوشته:

نقل قول
alika نوشته:

شما از این حرفا چجور برداشت کردید که گفته شده پارسال ساختار دفاعی خوب بوده؟؟

البته این جمله قبلش جا افتاده:
"ساختار دفاعی وقتی خوبه که به حریف موقعیت ندیم، نه اینکه تیمهای ته جدولی هم کلی موقعیت داشته باشن و با شانس و درخشش های فردی گل نشه.

فرق امسال با پارسال از نظر دفاعی فقط در نمایش های فردیه. پارسال تر اشتگن هر توپی می اومد چالش مانکن بر می داشت و تماشا می کرد، امسال همه رو مثل کاراگاه گجت می گیره. و البته شانس که نقش تاثیرگذاری تو فوتبال داره. پارسال خیلی بازیها تمام بازی حمله می کردیم و ۱ توپ نصفه نیمه می اومد و می رفت توی گل و امسال خیلی اوقات بر عکس بوده."
اینکه اشاره شده پارسال خیلی بازی ها فقط یک توپ نصفه و نیمه میرفت تو گل مشخصا داره میگه موقعیت کمی به حریف میدادیم ولی با بدشانسی میرفت تو گل و موقعیت کم حریف هم نشون دهنده ی ساختار دفاعی خوبه . نیاز به توضیح بیشتری هست؟

۲۰ بهمن ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۰,۱۵۳ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۴۱۶ بازدید
۲ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۱,۷۵۷ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۲۹۵ بازدید
۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۸۰ بازدید
۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۰ بازدید
۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۱۴۸ بازدید
۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۶۴ بازدید
۱۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۵۹۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۱۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۸۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۶۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۶ کاربر آنلاین است. (۱۵۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!