به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Nima.Mathers نوشته:

این والورده هم چرا مثل انریکه با یکی حال نکنه میفرستش نیمکت😐؟
سمدو بیچاره داره تلف میشه، از اون ور هم روبرتو استعدادش داره هدر میره، اصن معلوم نیست این یارو چکار میکنه تو تیم😑
در مورد یری مینا هم تقریبا همین وضعه
یا حتی اون دنیس بیچاره💔
بازیش عالی بود اینقدر رو نیمکت گذاشتنش ک حالا بازیش هم میدن خوب بازی نمیکنه😞
این پائولینیو چقدر خوب بود تو پست بوسکتس ، یکم دقت پاسش پایینه ولی در کل خیلی خوبه، از دل و جون مایه میزاره واسه تیم، حتی اگه خوب نباشع اما حداقلش میبنیم ک تلاش زیادی میکنه برای خوب بودن
در ضمن بنویسید امتیتی بخوانید دیوار😎

عزيز من تو حالت خوبه ؟ طرف اومده بعد يه دوره نا اميد كننده تيمي ساخته ك هيچ رقم تسليم نميشه و تو زمين سه برابر تلاش مي كنه
بعدم تو متوجهي ك تو فوتبال ١١ نفر مي شه گذاشت تو زمين ؟ با اين مقوله اشنايي داري ؟ يه تريلي ايم مي نويسه ميگه چرا اينا تو رمين نيستن

الان دنيسو بذاره جاي كي ؟ كوتينيو يا اندرس ؟
همين جوريشم ترافيك داريم

همين جوري ي چيزي بايد بگي حتما
اه
---------
ديگه با اين وضع زمين تنها اتفاقات نتيجه رو تعيين مي كرد

۱۵ بهمن ۱۳۹۶
نام کاربری: danyalshayestehmand
پیام: ۲۱۸
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
- وحید امیری- محمد انصاری
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
لعن الله قاتلیک یا فاطمه نوشته:

نقل قول
just abianari نوشته:

نقل قول

واقعا امروز یقین کردم این والورده مشکل مغزی داره! تو ساده ترین بازیا مسی رو کامل بازی میده و تو سخت ترین بازیا استراحت! احتمالا بازی تو استمفوردبریج هم استراحتش بده!

آقا سعید مثل اینکه یه کینه شخصی از والورده دارید من هم مثل شما از بازی تیم اصلا راضی نیستم جز 6 تا بازی فصل به کل معنی افتضاح رو خوب معنی کردیم اما به نظرم این بازی کلی دلیل وجود داره که باید به مسی بازی نمیداد و حتی آندرس.
اول جو این بازی به شدت علیه بارساست و خطر مصدوم کردن مسی بعد از مصاحبه های هفته قبل وجود داره. کمااینکه اسپانیول هیچوقت جلو بارسا فوتبال بازی نمیکنه و بیشتر راگبی بازی میکنه.
دوم مسی در بازی والنسیا اصلا خوب نبود و ناشی از خستگی بیش از حد اون بود که بار اصلی تیم رو به دوش میکشه.
سوم بازی نیمه نهایی حذفی خیلی مهم تر از سه امتیازی هست . حاضرم ببازیم این بازی رو و بازیکنان واسه بازی والنسیا اماده باشن تا اینکه این بازی رو ببریم و از جام حذفی کنار بریم.
مسی هم احتمالا اگر بازی گره بخوره میاد تو ولی اصلا نتیجه این بازی برای من هیچ اهمیتی نداره چون بازی بعدی خیلی خیلی مهم تره.

نه من کینه شخصی ندارم. هرجا کار درستی کرده گفتم. اتفاقا این شماهایین که کاملا با حب و بغض نظر میدین و هر کاری بکنه صرفا میاید تایید می کنید و یه توجیهی براش میارید!

معنی حب و بغض عوض شده انگار! من خودم منتقد وضع بازی این فصل هستم که در بازی های انگشت شماری بر بازی مسلط بودیم اما یک دلیل مهم بیارید که منظقی باشه در مورد اینکه مسی باید از اول بازی میکرد.
منطقی گفتم که حتی آندرس هم نباید بازی میکرد چون شرایط زمین وحشتناک بد بود. این خودش یعنی نقد که به سرمربی کردم. بازهم میگم اگر حتی میباختیم هم بهترین تصمیم از لحاظ منطقی بازی نکردن مسی بود چون بار اصلی تیم رو به دوش میکشه و واسه بازی بعد که بی نهایت مهم تر از این واترپلو امروز هست , نیازش داریم. حالا اینکه تکیه والورده به مسی هست یه بحث جداگانه است که موضوع بحث اون نیست.
اختلاف 11 امتیازی با تیم دوم , خستگی مسی , هوای به شدت بد و زمین کشاورزی مانند , اعصاب داغون بازیکنای حریف و خشونت بیش از حد آنها , بازی مهم پنج شنبه . این همه دلیل واسه استراحت دادن به مسی کافی نیست؟ شما دلیل بیاورید چرا باید بازی میکرد(البته اگر دارید دلیل منطقی) تا دوستان قضاوت کنند.

از تاریخ یاد می گیریم که از تاریخ یاد نمی گیریم.
۱۵ بهمن ۱۳۹۶
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
اقاي سعيد
تو جرا انقد اصرار داري ك نتيجه هاي عجيب و غريب بگيري ؟

عزيز من تيم اول صعود كرديم ، تو لاليگا رفتبت فشردس و بازي سخت داشتيم
تو يه دليل بيار ك چرا مسي بايد فيكس مي بود ؟
فيكس نبود ضرر كرديم ؟

و اينكه با اين اختلاف وقتي بازي با چلسي و والنسيا نزديكه و زمين اينطوريه و مسي هم زياد بازي كرده الان نيمكت نشيني مسي چه ايرادي داره

الان ميگي مسيو بازي با چلسي مي ذاره نيمكت . الان به نظرت شرايط بازي با چلسي مثل اين بازي هست ؟ يا بازي چلسي و يووه مثل همه ؟
الان مي خواي بگي اهميت اين بازيا در يه حده ؟

هوفففففففف از اين همه بي منظقي

۱۵ بهمن ۱۳۹۶
نام کاربری: shakib10
پیام: ۳,۵۰۲
عضویت از: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
از: ahwaz-esf
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
کم کم بازی داشت به جایی میرفت که دماغ گیر و تیوپ باید مینداختن برای تعویض بازیکن

@esalatbarca
۱۵ بهمن ۱۳۹۶
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

خدا رو شکر با خوش شانسی نباختیم! درست بر عکس الکلاسیکوی پارسال شد؛ یه خطای بی مورد دادن و گل مساوی رو زدیم!

بزرگترین سهمی که والورده این فصل داشته این بوده که نیمه اول ها با ترکیب های عجیب و غریب و سیستمهای مسخره بازی تیم رو فلج کرده و نیمه دوم که دست برداشته و اجازه داده تیم برگرده به اصلش، بهتر شدیم. هنوز باورم نمیشه چنین مربی کوچیکی چطور باید روی نیمکت تیم بشینه! بازیهای خواب آور هوادارای واقعی رو از نیوکمپ فراری داده و عاشقان نتیجه رو خوشحال کرده!

با این وضع منتظر باشین تو استمفوردبریج هم به مسی استراحت بده!

نقل قول
Pentragon نوشته:

من به دست اندرکاران بنیاد نشنال جئوگرافی توصیه میکنم به جای صرف هزینه های سنگین و وقت زیادی که در جنگل های آمازون، کوه های هیمالیا، اقیانوس اطلس و هند و ...دره های بلاید ریور و آتشفشان های ایکس و ایگرگ میزارن کافیه تیم تصویربرداری شونو برای شکار موجودات عجیب الخلقه و توحش بیشرفترین و پسترین موجودات روی زمین به استادی کورنلا الپرات بفرستن ...

به خدا اگه تو زمین بودم با جفت پا میومدم تو صورت تک تکشون ...
بیشرفا وقتی به رئال میرسن وا میدن با ما که بازی دارن انگار آخرین بازی عمرشونه ...
به هر قیمتی میخوان نتیجه بگیرن ...

دقیقا برای همینم لازم بود حال این عوضیا رو بگیریم! ولی جناب والورده به فکر استراحت افتاد...

اقا مربی کوچیک خیلی لفظ اشتباهیه...شما یادت نیست گویا این کوچیکه چطور بارسای انریکه رو با اختلاف شکست داد...نمیپسندید به کنار‌‌ ولی مربی کوچیک؟؟؟؟شوخی میکنی؟؟؟؟

FORCA BARCA
۱۵ بهمن ۱۳۹۶
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
دوستان گویا منتظر بودن مسی فیکس باشه و جنازش برسه مستایا....

FORCA BARCA
۱۵ بهمن ۱۳۹۶
نام کاربری: shakib10
پیام: ۳,۵۰۲
عضویت از: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
از: ahwaz-esf
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
capitan5 نوشته:

نقل قول

خدا رو شکر با خوش شانسی نباختیم! درست بر عکس الکلاسیکوی پارسال شد؛ یه خطای بی مورد دادن و گل مساوی رو زدیم!

بزرگترین سهمی که والورده این فصل داشته این بوده که نیمه اول ها با ترکیب های عجیب و غریب و سیستمهای مسخره بازی تیم رو فلج کرده و نیمه دوم که دست برداشته و اجازه داده تیم برگرده به اصلش، بهتر شدیم. هنوز باورم نمیشه چنین مربی کوچیکی چطور باید روی نیمکت تیم بشینه! بازیهای خواب آور هوادارای واقعی رو از نیوکمپ فراری داده و عاشقان نتیجه رو خوشحال کرده!

با این وضع منتظر باشین تو استمفوردبریج هم به مسی استراحت بده!

نقل قول
Pentragon نوشته:

من به دست اندرکاران بنیاد نشنال جئوگرافی توصیه میکنم به جای صرف هزینه های سنگین و وقت زیادی که در جنگل های آمازون، کوه های هیمالیا، اقیانوس اطلس و هند و ...دره های بلاید ریور و آتشفشان های ایکس و ایگرگ میزارن کافیه تیم تصویربرداری شونو برای شکار موجودات عجیب الخلقه و توحش بیشرفترین و پسترین موجودات روی زمین به استادی کورنلا الپرات بفرستن ...

به خدا اگه تو زمین بودم با جفت پا میومدم تو صورت تک تکشون ...
بیشرفا وقتی به رئال میرسن وا میدن با ما که بازی دارن انگار آخرین بازی عمرشونه ...
به هر قیمتی میخوان نتیجه بگیرن ...

دقیقا برای همینم لازم بود حال این عوضیا رو بگیریم! ولی جناب والورده به فکر استراحت افتاد...

اقا مربی کوچیک خیلی لفظ اشتباهیه...شما یادت نیست گویا این کوچیکه چطور بارسای انریکه رو با اختلاف شکست داد...نمیپسندید به کنار‌‌ ولی مربی کوچیک؟؟؟؟شوخی میکنی؟؟؟؟

ما ایرانیا کلا صفر و صدیم

@esalatbarca
۱۵ بهمن ۱۳۹۶
نام کاربری: alika
پیام: ۱۹۳
عضویت از: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: مونترال
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ
- برانکو
گروه:
- كاربران بلاک شده
مطمئنا این بازی بهترین زمان ممکن برای استراحت دادن به مسی بود، چون تیم بازی های حساس حذفی و لیگ قهرمانان رو در پیش داره و این بازی هم بر خلاف حرفای بالا اصلا حساس نبود در مقایسه با بازی های بعدی. در ضمن وقتی والورده به مسی استراحت میده 100% با هماهنگیه خود مسی این کارو میکنه و مسی هم چنین نظری داشته پس لطفا شما که این سر دنیا تو خونه نشستین طوری صحبت نکنین که شرایط بازیکن و تیم رو از مربی و خود بازیکن بهتر میدونین.

۱۶ بهمن ۱۳۹۶
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
برای خیلی از طرفداران بارسا پیروزی در برابر دستمایول اگه در حکم پیروزی در الکلاسیکو ولو بالاتر نباشه کم ارزش تر هم نیست ...
این موضوعیه که خیلی از دوستان درک نمیکن و خوشبختانه اکثرا فن مسین و نه هوادار واقعی باشگاه ...(منظورم عزیزان این تاپیک نبود چون من تو چند تا پیج دیگه هم صحبت‌هایی رو شنیدم)
شما فکر کن با رئال بازی داری هر چند بی ارزش به خاطر اختلاف امتیاز ایجاد شده در صدر جدول اما آیا به بهترین بازیکن تیم که چه عرض کنم به تنها امید واقعی تیم استراحت میدی ...؟
لئو و هرازگاهی دون آندرس اگه کاری نکنن که بقیه ول معطلن ...
سوارز اون جلو میخواد بازی رو دربیاره یا کوتی یا حتما جناب بوسکتس ...

آقا سعید وقتی میگن نباید به لئو استراحت میداد منظورشون اهمیت پیروزی دربرابر این بی شرفای کورنیایی بود ...
چه جامی چه جایزه ای میتونه به اندازه ی تحقیر این حروم زاده ها باعث شادی هوادارای واقعی باشگاه نه جام فنا و نه بازیکن فنا بشه؟
کما اینکه این کامنت زمانی مطرح شد که اگه اشتباه نکنم از شرایط جوی و چمن نامساعد طویله ی ای به نام استادی کورنلا الپرات ایشان مطلع نبودن ...

اینکه بعضیاتون نگران مصدومیت کینگ تو این بازی بدلیله به خطر افتادن آینده فوتبالی این ستاره این عیبی نداره اما اگه فکر میکنین لئو از آقام کارلس پویول بزرگتره که هیچ نقطه ای از بدنش نموند که به خاطر عشق و علاقه و تعصب به پیراهن مقدس باشگاه خالصانه و شجاعانه دچار جراحت نشده باشه سخت دراشتباهید...
و اگه نگران اون قوطی حلبی ای هستین که در پایان فصل احتمالا دون اندرس بالای سر ببره معلومه که اهمیت پیروزی در برابر اسپانیول رو درک نکردین ...
‌آندرس مقدس روی آب هم دریبل میزنه ... کیه این بشر؟!!!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ بهمن ۱۳۹۶
نام کاربری: alika
پیام: ۱۹۳
عضویت از: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: مونترال
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ
- برانکو
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Pentragon نوشته:

برای خیلی از طرفداران بارسا پیروزی در برابر دستمایول اگه در حکم پیروزی در الکلاسیکو ولو بالاتر نباشه کم ارزش تر هم نیست ...
این موضوعیه که خیلی از دوستان درک نمیکن و خوشبختانه اکثرا فن مسین و نه هوادار واقعی باشگاه ...(منظورم عزیزان این تاپیک نبود چون من تو چند تا پیج دیگه هم صحبت‌هایی رو شنیدم)
شما فکر کن با رئال بازی داری هر چند بی ارزش به خاطر اختلاف امتیاز ایجاد شده در صدر جدول اما آیا به بهترین بازیکن تیم که چه عرض کنم به تنها امید واقعی تیم استراحت میدی ...؟
لئو و هرازگاهی دون آندرس اگه کاری نکنن که بقیه ول معطلن ...
سوارز اون جلو میخواد بازی رو دربیاره یا کوتی یا حتما جناب بوسکتس ...

آقا سعید وقتی میگن نباید به لئو استراحت میداد منظورشون اهمیت پیروزی دربرابر این بی شرفای کورنیایی بود ...
چه جامی چه جایزه ای میتونه به اندازه ی تحقیر این حروم زاده ها باعث شادی هوادارای واقعی باشگاه نه جام فنا و نه بازیکن فنا بشه؟
کما اینکه این کامنت زمانی مطرح شد که اگه اشتباه نکنم از شرایط جوی و چمن نامساعد طویله ی ای به نام استادی کورنلا الپرات ایشان مطلع نبودن ...

اینکه بعضیاتون نگران مصدومیت کینگ تو این بازی بدلیله به خطر افتادن آینده فوتبالی این ستاره این عیبی نداره اما اگه فکر میکنین لئو از آقام کارلس پویول بزرگتره که هیچ نقطه ای از بدنش نموند که به خاطر عشق و علاقه و تعصب به پیراهن مقدس باشگاه خالصانه و شجاعانه دچار جراحت نشده باشه سخت دراشتباهید...
و اگه نگران اون قوطی حلبی ای هستین که در پایان فصل احتمالا دون اندرس بالای سر ببره معلومه که اهمیت پیروزی در برابر اسپانیول رو درک نکردین ...
‌آندرس مقدس روی آب هم دریبل میزنه ... کیه این بشر؟!!!

شما یه طوری در مورد اهمیت بازی با اسپانیول و مهم بودنش به اندازه ال کلاسیکو حرف میزنین که کسی ندونه فک میکنه شما سی ساله تو بارسلونا زندگی میکنی و بقیه کلا تو باغ نیستن، اکثر اعضای سایت مثل من چندین ساله به طور کامل اخبار و بازی های بارسا رو دنبال میکنن، پس بهتره از کلماتی مثل مسی فن و غیره استفاده نکنی که مثلا شما طرفدار متعصب بارسایی و بقیه تعطیلن. مطمئن باش بازیکن های تیم و مربی که چندین ساله تو این باشگاه هستن شرایط این بازیو بهتر از من و تو میدونن و اگه اخمیت این بازی مثل به قول خودت الکلاسیکو بود هیچوقت به بازکنای اصلی استراحت نمیداد. پس لطفا اینقدر جو ندین.

۱۶ بهمن ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۹,۷۳۳ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۳۹۳ بازدید
۲ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۱,۲۵۷ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۱۷۷ بازدید
۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۷۷ بازدید
۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۹ بازدید
۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۱۲۱ بازدید
۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۵۷ بازدید
۱۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۵۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۱۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۷۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۴۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۸ کاربر آنلاین است. (۱۴۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!