به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
کاتالونیا نوشته:

حسام جان چقدر بدم دست از سر كچل اين بيل برداري؟

نمیخوام.
من تا بیل رو پیرهن بارسا نبینم آروم نمیگیرم.

۵ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
._.-. جانم فدای رهبر .-._. نوشته:

کیاوش سیلوا وینگره؟؟؟
بابا نگو جایی.
سیلوا هافبک تهاجمیه.
یه چی تو مایه های اینیستا و کاکا.
به نظر من هم نیازی به سیلوا نیست.
ولکات هم اگر پپ بتونه کاری کنه یه ذره شعور بازیش بره بالا خرید خوبیه در غیر این صورت هرگز.
هنوزم میگم اولین گزینه باید بیل باشه.

انصافا کلا فک کنم بازیای من سیتی رو نیگا نمیکنی.
والله چیزی که ما نیگا میکنیم این سیلوا از چپ 24 ساعته حرکت میکنه.
بعضی اوقاتم میاد سمت راست.
اصلا من ندیدم وسط بازی کنه.
تو اسپانیا هم هر موقعی بازی میکنه تو سیستم 4-2-3-1 کناری سمت راسته.
همین بازی من سیتی و من یونایتد.
پاس گلش به بالوتلی رو از سمت چپ داد.
گل پنجم رو از سمت راست حرکت کرد و آورد وسط و گل زد.
گل شیشم هم پاسش از راست بود که به ژکو داده شد.
هافبک تهاجمیه؟
منم که نمیگم نیاز صد در صد داریم.
ولی میگم اگه قرار باشه بین سیلوا و والکات یکی رو انتخاب کنم سیلوا رو انتخاب میکنم

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
خواهشا دنبال هافبک نگردید که اصلا نیازی نداریم.
سیلوا بازیکن خوبیه ولی تو سیستم بارسا میتونه تو هافبک بازی کنه و نقش بازیساز داشته باشه و اصلا خصوصیات وینگر کلاسیک که باید سرعتی باشه رو نداره.البته نه اینکه نتونه وینگر بازی کنه.ولی کاراییش کمتره و کنده!

ژاوی حداقل تا 5 سال آینده،اینیستا،سسک، تیاگو،بوسکتس،جاناتان دوس سانتوس،یکی 2 سال بعد هم سرخی روبرتو و اسپینوزا اضافه میشن.پن تو خط هافبک ترافیک داریم.
ولی چیزی که الان بارسا شدیدا بهش نیاز داره بازیکنان وینگر چپ و راست و 1 فوروارد تموم کننده است.
وینگر چپ و راست باید بازیکنایی سرعتی و تکنیکی باشن و متأسفانه رئال 2 تا از بهترینا رو داره(رونالدو،دیماریا) ولی وینگرای ما:
ویا که اصلا پست تخصصیش نیست و بیشتر از این ازش انتظار نمیره.
پدرو:سرعتش خوبه ولی تکنیکش تعریف نداره.
سانچز:با اون مصدومیتش 2 تابازی درست حسابی تو بارسا ازش ندیدیم.ولی خصوصیات وینگر بودن رو داره.

بنظرم باید دنبال بازیکنایی مثل نیمار،بیل، نانی (بگیر نگیر داره،اگه بگیره حرف نداره)باشیم و افسوس بخوریم که آگرو رو از دست دادیم.
روبینیو هم خوب بود ولی حاشیه داره.

برای فوروارد تموم کننده هم بجای مسی موقع استراحتش یا اینکه وقتی مسی بره راست باید گزینه هایی مثل پاتو و خاویر هرناندز(بعیده از منیو بره)و فن پرسی در نظر گرفت.

۵ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: 3mix3
پیام: ۱,۰۶۴
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از: mashhad
طرفدار:
- پویول ،مسی. ژاوی . تیاگو ،
- رونالدینهو ریوالدو کلایورت پپ
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا . هری ردنپ. رایکارد ،کانتونا
گروه:
- کاربران عضو
درسته که بارسا شرایط مالی خوبی نداره و فعلا نیازی به هافبک هم نداره ولی این صفحه مخصوص نقل انتقالات احتمالی هست دیگه به این معنی نیست که هر اسمی رو گفتیم ،بارسا بهش نیاز شدید داره وحتما بایر اونو بگیره
گفتم بهترین گزینه استفاده از جوونای تیمه اگه هم خواست بازیکن تو این پست بگیره سیلوا بهتر از گزینه های دیگه ست .
من خودم از جام ملت ها به اینور هر سال منتظر بودم بارسا سیلوا رو بگیره ول تاحالا که .....
نقل قول
من تا بیل رو پیرهن بارسا نبینم آروم نمیگیرم.
به نظرم بیل اگه 50میلیون یورو هم باشه ارزش داره آخه تو سمت چپ تیم خیلی مشکل داریم ونیاز به یه بازیکن جوون،شش دانگ،کسی که قدرت حمل توپداره وکسی که هم در دفاع وهم حمله خوب باشه داریم

نقل قول

بنظرم باید دنبال بازیکنایی مثل نیمار،بیل، نانی (بگیر نگیر داره،اگه بگیره حرف نداره)باشیم و افسوس بخوریم که آگرو رو از دست دادیم.
روبینیو هم خوب بود ولی حاشیه داره.

برای فوروارد تموم کننده هم بجای مسی موقع استراحتش یا اینکه وقتی مسی بره راست باید گزینه هایی مثل پاتو و خاویر هرناندز(بعیده از منیو بره)و فن پرسی در نظر گرفت.

حرف نیمار رو نزن که اصلا به درد بارسا نمیخوره اگه بیاد جز دردسر وحاشیه چیزی نسیب تیم نمیشه دقیقا روبینیو هم همین طوریه
بازیکنایی که تو پست وینگر به درد تیم میخورن(البته به نظر من): چیچاریتو،سوآرز،ماتا،آرشاوین،نصری،سیلوا،روسی
دو تا نکته:1تموم بازیکنای بالا به راحتی توانایی بازی تو کنارها رو دارن ،کناربازی کردن توبارسا اصلا مثل تیمای دیگه تخصصی نیست حتی فابرگاس ،تیاگو وانیستا هم میتونن اینجا بازی کنن
نکته 2:ممکنه بگین آرشاوین،ماتاو روسی در حد بارسا نیستن،ولی پیکه هم تومنچستر نیمکتنشین کامل بود ولی تو بارسا....و نمونه های دیگه که به خاطر شبیه بودن بازیشون به سبک تیم ،وقتی به بارسا اومدن شکوفا شدن

وبازیکنایی که به درد مهاجم وسط میخورن:پاتو ،ون پرسی،آگرو بهترین گزینه هان

کاش من همه بودم با همه دهان ها تو صدا میزدم
بلوگرانا (آیه 8)
۵ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
انصافا کلا فک کنم بازیای من سیتی رو نیگا نمیکنی
والله چیزی که ما نیگا میکنیم این سیلوا از چپ 24 ساعته حرکت میکنه

نه کیاوش جان، اتفاقا هافبک تهاجمیه
بنا به شرایط بازی جا به جا میشه، ما که هر چی دیدیم سیلوا هافبک تهاجمی بوده
نقل قول
منم که نمیگم نیاز صد در صد داریم.
ولی میگم اگه قرار باشه بین سیلوا و والکات یکی رو انتخاب کنم سیلوا رو انتخاب میکنم

منم میگم به هیچکدوم نیاز نداریم، مخصوصا والکات که فاجعه ست، فقط سرعت خالی داره، فکر هم که اصلا نداره

به نظر من ما کلا تو خط هافبک و حمله اصلا هیچ نیازی نداریم
نمی دونم چرا هیچکس دفاع چپ رو نمی بینه که شده قتلگاه بارسا
ما به یه دفاع چپ عالی نیاز داریم و تنها دفاع چپ عالی در جهان همین بیل ه و با این قیمت بالای بیل و شرایط مالی نه چندان ایده آل بارسا، بارسا فقط باید دنبال خرید بیل باشه اونم بصورت فوق جدی

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ولکات واقعا به درد بارسا نمیخوره. غیر از سرعت هیچ چیز قابل توجهی نداره.

من نوع بازیش رو قبول دارم ، البته درسته بعضی موقع ها اشتباهاتی داره ولی اگر توی بارسا بیاد درصد اشتباهاتش کاهش پیدا میکنه .

همیشه بازیکن های سرعتی توی بارسا (مخصوصا خط حمله) جواب میده کلا گواردیولا توی خط حمله به دنبال همین بازیکن ها هست . کسایی که از پاس های دقیق مهاجمین به خوبی استفاده کنن.

نقل قول
سیلوا هافبک کنار و یا در بعضی موارد وینگره.

کیاوش درست میگه. سیلوا توی دوتا پست پست بازی میکنه هافبک هجومی و وینگر ،البته پست اصلیش همون هافبکه هجومیه

نقل قول
تازه وینگر هم کم نداریم، پدرو - الکسیس سانچز یا حتی در صورت لزوم مسی واینیستا

یکی از دلیل هایی که گواردیولا ولکات رو مد نظر داره همین مصدومیت الکسیس و مخصوصا افلای هست اون پست تقریبا خالی شده ولکات میتونه جانشین خوبی باشه

۵ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
کیاوش درست میگه. سیلوا توی دوتا پست پست بازی میکنه هافبک هجومی و وینگر ،البته پست اصلیش همون هافبکه هجومیه

من و حسام گفتیم سیلوا هافبک هجومیه
کیاوش گفت سیلوا هافبک کناره
درست بخون حامد جان
نقل قول
یکی از دلیل هایی که گواردیولا ولکات رو مد نظر داره همین مصدومیت الکسیس و مخصوصا افلای هست اون پست تقریبا خالی شده ولکات میتونه جانشین خوبی باشه

تو اون پست پدرو رو داریم، الکسیس سانچز هم تا یکی دوهفته دیگه میرسه، آفلای هم حدودا 5 ماه دیگه برمیگرده
این همه پول خرج کنیم برای چند ماه؟ چرا نفستون از جای گرم بلند میشه؟ پول که علف ... نیست، تو این وضعیت بد اقتصادی فقط باید برای یه نیاز واقعی خرج کنیم که اون هم دفاع چپ و خریدن بیل ه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
تو اون پست پدرو رو داریم، الکسیس سانچز هم تا یکی دوهفته دیگه میرسه، آفلای هم حدودا 5 ماه دیگه برمیگرده این همه پول خرج کنیم برای چند ماه؟ چرا نفستون از جای گرم بلند میشه؟ پول که علف ... نیست، تو این وضعیت بد اقتصادی فقط باید برای یه نیاز واقعی خرج کنیم که اون هم دفاع چپ و خریدن بیل ه

با این تفاسیر بیل هم به درد بارسا نمیخوره دیگه !!!؟ چون 3 تا مدافع چپ داریم
ولی این طورا هم نیست
باید دید تیم توی چه پست های ضعف داره که خرید یک بازیکن میتونه اون قسمت رو تقویت کنه.

پست مدافع چپ الان یکی از نقاتی هست که باید تقویت بشه ؛ بیل بازیکن خوبی هست منم از بازیش خوشم میاد ولی باید دید تیم چه برنامه ای داره برای اون پست

توی پست وینگر راست هم ذخیره مناسبی برای مسی نیست ولی تئو ولکات میتونه توی دوتا پست چپ و راست بازی کنه اینجوری هم نیمکت تیم رو سنگین تر کردیم هم بازیکن خوبی رو به اوردیم که به سبک بازی تیم میخوره

هافبک هم به نظرم احتیاجی نداریم الان بهترین خط میانی جهان رو داریم سیلوا یا هر کس دیگه فقط پست هافبک تیم رو شلوغ میکنه

۵ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
با این تفاسیر بیل هم به درد بارسا نمیخوره دیگه !!!؟ چون 3 تا مدافع چپ داریم

نه، تو پست بیل بازیکن داریم اما بازیکن خوب نداریم، فقط آبیدال یه ذره خوبه که اونم سنش زیاده، بقیه در حدی نیستن که تو بازیای بزرگ روشون حساب کرد
اما تو پست سیلوا بهترین بازیکن های جهان رو داریم، تو اون پست ژاوی رو داریم و اینیستا و فابرگاس که هر سه تاشون از سیلوا بهتر هستن، تیاگو رو هم داریم به عنوان یه جوون برای آینده
اگه درست نگاه کنید نیاز واقعی بارسا یه دفاع چپ خیلی عالیه؛ یه دفاع چپ در حدی که حتی بازیکن هایی مثل کریس رونالدو هم نتونن جلوش نفس بکشن، نه اینکه تو بازی های سخت از اون ناحیه گل بخوریم، تو همین بازی با والنسیا دفاع چپمون شده بود اتوبان

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
تو پست بیل بازیکن داریم اما بازیکن خوب نداریم

با خرید یک دفاع که موافقم ولی به نظرم مدافع چپ نیاز نداریم چون 3 نفر رو توی اون پست داریم البته که همین الان بارسا به دنبال یوردی البا هست ولی حظور یک مدافع میانی لازمه که تیم انگار هنوز به دنبالش نرفته

نقل قول
فقط آبیدال یه ذره خوبه که اونم سنش زیاده، بقیه در حدی نیستن که تو بازیای بزرگ روشون حساب کرد

پست واقعی ابیدال رو به نظرم گواردیولا کشف کرد اون ساخته شده برای بازی توی دفاع وسط نه دفاع چپ البته هنوز هم به عنوان مدافع چپ بازی میکنه به نظرم بهتره اگر مدافع چپ به تیم اضافه بشه ابیدال دیگه کاملا به وسط بره و اونجا باشه اون جوری باز هم بهتره و توازن برقرار میشه

۶ آبان ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۵
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۸
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۷۳۷ بازدید
۴ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۱,۶۵۷ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۶۸ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۴۳ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۵,۲۸۵ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۲۷۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۶۰۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۹۱۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۸۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۱۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۹۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۶ کاربر آنلاین است. (۷۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!