به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
انصاریفرد : امیدوارم خاطرات تلخ گذشته تکرار نشود

مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس گفت: تمام تلاشم را برای موفقیت پرسپولیس در سه رده لیگ قهرمانان آسیا ، لیگ برتر و جام حذفی انجام می دهم و امیدوارم خاطرات تلخ گذشته تکرار نشود.

عباس انصاریفرد که روز دوشنبه هفته گذشته با رای اعضای هیئت مدیره به عنوان جانشین داریوش مصطفوی انتخاب شد در گفتگویی به روند طی شده تا انتخابش به این عنوان اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: تصور می کنم در این روند اتفاق خاصی نیفتاد و اعضای هیئت مدیره به این نتیجه رسیدند که من می توانم به باشگاه پرسپولیس کمک کنم.

وی با بیان اینکه از سالهای دور تا به حال امور باشگاه پرسپولیس را دورادور زیر نظر داشته است افزود: هر چند در این سالها مسئولیتی در باشگاه نداشتم اما از راه دور امورات پرسپولیس و اتفاقات آنرا دنبال می کردم. ضمن اینکه در این مدت هر کس به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب شده است برای همکاری و کمک به ایشان اعلام آمادگی کرده ام
انصاریفرد به داشتن برنامه برای رساندن پرسپولیس به اهدافش خبر داد و تاکید کرد: بنده برای موفقیت پرسپولیس در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا ، لیگ برتر و جام حذفی برنامه های وی‍ژه ای دارم و امیدوام بتوانم با کمک اعضای هیئت مدیره و سایر همکارانم در باشگاه و اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم به این اهداف دست پیدا کنیم.

وی از اجرای برنامه های ویژه در این باشگاه برای برون رفت از مشکلات سالهای اخیر خبر داد و افزود: باید پرسپولیس را به سمتی ببریم که برای خودش درآمد زا باشد و بتواند مشکلاتش را خودش حل کند و محتاج کمک های دیگران نباشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: باید قبول کرد که نواقص در باشگاه پرسپولیس زیاد است اما در این بین کسی مقصر نیست. دیدگاهها به پرسپولیس باید تغییر کند چرا که فکر می کنم پرسپولیس ظرف بزرگی است که باید از ظرفیت بالای آن استفاده کرد.

عباس انصاریفرد که در دوره قبلی حضورش با مشکلات مالی بسیاری مواجه شد و حتی کارش به مراجه قانونی نیز کشیده شد در پاسخ به این سوال خبرنگار مهر که آیا احتمال وجود تبعات مالی دوره قبلی حضورش وجود دارد؟ گفت: شکر خدا در این مدت توانسته ام با کمک دوستان و تلاش خودم مشکلات مالی گذشته را برطرف کنم وامیدوارم این بار آن خاطرات تلخ تکرار نشود.

وی ادامه داد: در دوره های گذشته آرزو داشتم فردی مثل هدایتی در باشگاه پرسپولیس وجود داشت تا می توانستیم باپشتوانه مالی او امورات پرسپولیس را بدون دغدغه پیش ببریم که حالا این اتفاق افتاده است و امیدوارم بتوانیم با کمک آقای هدایتی باشگاه پرسپولیس را به سرانجام برسانیم.

مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: البته نباید حضور افرادی چون آقای هدایتی باعث شود که پرسپولیس خودکفایی و رسیدن به استقلال مالی را فراموش کند. ما باید تلاش کنیم تا از این شرایط خارج شویم و مشکلی برای اداره مالی پرسپولیس نداشته باشیم.

انصاریفرد احتمال تغییر در کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس را رد نکرد و خاطرنشان ساخت: ابتدا باید با اعضای کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس صحبت کنم و اگر نیاز باشد در جهت تقویت و بهبود کار تغییراتی نیاز ایجاد خواهیم کرد.

وی در پایان از اعضای هیئت مدیره خواست مثل شروع کار تا پایان فصل همکاری و تعامل نزدیکی با وی داشته باشند تا بتوانند به کمک یکدیگر پرسپولیس را به اهدافش برسانند. منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱۹ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس:
انصاري فرد: با بوناچيچ هيچ مذاكره اي نداشته ام
خبرگزاري فارس: مدير عامل باشگاه پرسپوليس تهران با اشاره به اينكه هيچ مذاكره اي با بوناچيچ نداشته است، گفت: به اين باشگاه نيامده ام كه با خود يك مربي خارجي بياورم.

عباس انصاري فرد پس از جلسه امروز هيئت مديره در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: داريوش مصطفوي مدير عامل سابق باشگاه پرسپوليس براي اين تيم زحمات فراواني كشيده است و من از طرف خودم و هيئت مديره از ايشان تشكر مي‌كنم.
وي افزود: خوشحالم كه پس از سال ها دوباره مسئوليت تيم بزرگ پرسپوليس به من سپرده شد و فكر مي كنم كار سختي را پيش رو داشته باشم؛ اما انگيزه زيادي براي كار دوباره در اين باشگاه دارم.
انصاري فرد ادامه داد: براي از بين بردن حاشيه‌هايي كه مدتي است پرسپوليس را آزار مي دهد اول به دنبال برقراري اهداف كوتاه مدت هستم تا شرايط اين تيم بهتر شده و در ميادين بعدي موفق‌تر ظاهر شود.
وي تصريح كرد: اكنون شرايط روحي و رواني حرف اول را در پرسپوليس مي‌زند. بايد زمينه اي فراهم شود كه كادر فني و بازيكنان فقط به فكر موفقيت تيم بزرگ پرسپوليس باشند.
مدير عامل جديد باشگاه پرسپوليس همچنين در خصوص كادر فني پرسپوليس گفت: از كادر فني به صورت كامل حمايت مي‌كنيم؛ ولي نمي‌گويم كه تا آخر فصل دست به تركيب آنها نمي‌زنيم. تا زماني هيئت مديره صلاح بداند به كارش ادامه خواهد داد و بنده به عنوان مدير عامل سعي مي‌كنم تمامي نقاط ضعف موجود را برطرف كنم. در غير اينصورت هيئت مديره در اين خصوص تصميم خواهد گرفت.پيرواني جزوي از پرسپوليس است و مطمئن هستيم او مي تواند با قدرت اين تيم را در آينده به حق واقعيش برساند.
وي خاطرنشان كرد: هفته آينده نشستي با كادر فني برگزار خواهم كرد و در خصوص مسائل مختلف با آنها گفت و گو مي كنم. پس از آن برنامه هاي تازه را اعلام خواهد كرد.
وي درباره صحبت‌هاي اخير در خصوص پيوستن لوكابوناچيچ به پرسپوليس افزود: به هيچ عنوان در اين باره حرفي نزده‌ام و براي بار اول است كه اين مسئله را مي شنوم. اگر در آينده حرفي شد حتماً آن را به اطلاع علاقمندان به پرسپوليس مي‌رسانم.
انصاري فرد درباره ضرب‌الاجل باشگاه پرسپوليس به پيرواني گفت: هيچ وقت اين كار را نكرده‌ام و بعيد مي‌دانم درست باشد. همانطور كه گفته‌ام اگر قرار باشد تغييراتي انجام شود آن را با اعضاي هيئت مديره در جريان مي‌گذاريم و نتيجه‌اش را اعلام مي كنيم و نيازي به ضرب‌الاجل، فرصت يا اولتيماتوم نيست.
وي در خصوص عضويت خود در هيئت مديره باشگاه پرسپوليس عنوان داشت: طبق آخرين صحبت‌هايي كه داشته‌ام علاوه بر مديريت، عضو هيئت مديره پرسپوليس هستم. از اينكه نوشته‌اند من عضو هيئت مديره نيستم، اطلاعي ندارم.
مدير عامل باشگاه پرسپوليس در خصوص برنامه‌هاي‌‌ ويژه‌اش براي باشگاه پرسپوليس گفت: برنامه‌هاي مفصلي داشته و دوست دارم هرچه سريعتر در باشگاه پياده كنم؛ اما نياز به زمان است. فقط مي‌توانم به هواداران قول دهم تشكيلات بزرگ پرسپوليس تلاش مي‌كند هر روز بهتر شود. من در اين راه قدم‌هاي مثبتي برخواهم داشت تا دل هزاران هوادار اين تيم شاد شود.
مدير عامل باشگاه پرسپوليس درباره بدهي 12 ميلياردي باشگاه ادامه داد: در اين خصوص فعلاً نظري نمي‌دهم. در مرحله بعدي اين موضوع را رسيدگي خواهم كرد؛ اما اكنون با توجه به زحمات اعضاي هيئت مديره ابتدا بايد شرايط را طوري مهيا كنيم كه تيم از بحران خارج شود.
انصاري فرد درباره قرعه‌كشي ليگ قهرمانان آسيا گفت: بهترين بازيكنان ايران را داريم و شايد بسياري از آنها به قول بعضي‌ها كهكشاني باشند. براي ما قرعه‌كشي آسان معني ندارد. ما بايد با تمام تيم‌ها در آسيا چه در مرحله اول و چه دوم بازي كنيم پس اگر بخواهيم قهرمان شويم خود را بايد طوري آماده كنيم كه تمام بازي‌ها را فينال ببينيم.
وي افزود: هدف پرسپوليس قهرماني در آسيا و موفقيت در ليگ برتر و جام حذفي است. مي‌توانيم با تلاش زياد آن را بدست آوريم.
وي ادامه داد: من به پرسپوليس آمده‌ام تا كمك كنم. مطمئن باشيد اگر روزي هيئت مديره به اين نتيجه برسد كه نمي‌توانم براي اين تيم موثر باشم از من بخواهد اين تيم را ترك مي‌كنم. قصد ندارم فقط بر روي صندلي رياست اين باشگاه بنشينم.
انصاري فرد خاطر نشان كرد: مي‌دانم حواشي زيادي در پرسپوليس وجود دارد و من سعي مي‌كنم هفته آينده به تك تك آنها به صورت كلي و جزئي رسيدگي كنم. من مدير عاملي هستم كه به خاطر تغييرات به پرسپوليس نيامده‌ام بلكه مسئوليتي را قبول كرده‌ام كه بايد بيشتر در آن به فكر خدمت باشم.
وي درباره ليدرهاي باشگاه پرسپوليس گفت: براي تمام قسمت‌هاي مختلف برنامه دارم. هواداران و ليدرها نيز از سرمايه‌ هاي باشگاه هستند پس ما براي آنها نيز برنامه‌ريزي منظمي خواهيم داشت تا آنها به باشگاه خود به راحتي خدمت كنند.
مدير عامل جديد پرسپوليس در خصوص علاقه شديد خود به حضور مربي خارجي اظهار داشت: هرگز به باشگاه پرسپوليس نيامده‌ام تا يك مربي خارجي با خود بياورم. صلاح تيم را هيئت مديره مي‌داند و من هم در اين باره تصميم مي‌گيرم.
وي خاطر نشان كرد: اميدوارم با فراموشي تمام مسائل گذشته و با تعاملي بهتر تيمي را آماده كنيم كه بتواند پس از سال ها بهترين تيم آسيا باشد و دل هزاران ايراني را خوشحال كند. در تيم پرسپوليس اين پتانسيل وجود دارد و با تعامل خوب هيئت مديره مطمئن هستم اين خواسته دور از دسترس نيست.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۰ دی ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
چقدر این یارو آخوندی فرافکنی کرد! دیگه اظهار من الشمسه که هدایتی عامل اصلی استعفای مصطفوی بود، من نمی دونم چرا سعی می کنن هی نادرست خودشون رو حقیقت ناب جلوه بدن!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
عباس انصاري‌فرد در گفت‌وگو با ايسنا:
مديريت پرسپوليس تكليف بود
امكان هر تغييري در كادرفني وجود دارد
حضور سرمربي خارجي را هم رد نمي‌كنم .

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: به هيچ وجه دنبال مديريت در پرسپوليس نبودم و تنها اين تكليفي بود كه ديگران برگردن من گذاشتند.

عباس انصاري‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پيرامون حضور دوباره‌اش در منصب مديرعاملي باشگاه پرسپوليس اظهار كرد: به هيچ وجه دنبال مديريت در باشگاه پرسپوليس نبوده‌ام و تنها اين تكليفي بود كه ديگران بر گردن من گذاشتند. در اين شرايط وقتي پيشنهادي از سوي برخي دوستان مطرح شد من هم شرايط را سنجيدم و احساس كردم كه در اين مقطع حساس بايد به پرسپوليس آمده و به اين تيم خدمت كنم.

وي افزود: مسلما تمام تلاش خود را خواهم كرد كه در همه‌ي جوانب به خصوص خروج اين تيم از بحران و پيدا كردن شرايط روحي بهتر تاثير خوبي داشته باشم و اين تيم بتواند در ادامه‌ي مسابقات ليگ برتر و همچنين رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا نماينده‌ي شايسته‌اي از ايران باشد.

وي با اشاره به سابقه‌ي مديريتي‌اش در باشگاه پرسپوليس به ايسنا گفت: در مقطعي از سال 1368 تا 1372 مديرعامل باشگاه پرسپوليس بودم و زمان كوتاهي هم در سال 1380 اين پست را عهده‌دار بودم؛ انشاءالله بتوانم از تجربيات مثبت و منفي آن موقع اكنون و در مقطع فعلي به نحو احسن استفاده كنم و باشگاه را به جلو ببرم. مطمئن باشيد نگاه من به پرسپوليس مقطعي نيست و بسيار عميق‌تر و گسترده‌تر به اين تيم فكرمي‌كنم و مي‌خواهم شرايط را بهتر سازم. اميدوارم با حمايت هواداران اين تيم و همچنين اعضاي هيات مديره باشگاه بتوانيم در كوتاه‌ترين زمان وضعيت مطلوب را براي پرسپوليس به وجود‌ آوريم.

انصاري‌فرد همچنين درباره‌ي تغييرات احتمالي كادرفني تيم پرسپوليس به ايسنا گفت: اين مساله مستلزم اين است كه من با اعضاي كادرفني و همچنين بازيكنان جلسه ومذاكراتي را داشته باشم و صحبت‌هاي آنها را نيز بشنوم و پس از در نظر گرفتن نقطه نظرات همه‌ي آنها بهترين تصميم را بگيرم. در اين شرايط بايد بگويم انجام هيچ تغيير و تحولي در كادرفني پرسپوليس بعيد نيست و حتي اين كه مي‌گويند سرمربي خارجي قرار است براي اين تيم بيايد را هم رد نمي‌كنم. هر تغييري امكان دارد و ما سعي مي‌كنيم در مدت كمي با درنظر گرفتن تمامي شرايط نتيجه‌گيري خوبي داشته باشيم وتصميم‌مان را اعمال كنيم تا پرسپوليس از وضعيت اين چنيني خارج شود. حتي ممكن است مربياني نيز به جمع كادرفني فعلي اضافه شوند.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس همچنين درباره‌ي قرعه‌ي تيمش در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا تصريح كرد: اينكه مي‌گويند قرعه‌ي پرسپوليس نسبت به ديگرنمايندگان ايراني آسان‌تر است را قبول ندارم چرا كه تيم‌هاي حريف ما نيز از قدرت لازم برخوردارند و همواره خطرناك هستند. البته معتقدم پرسپوليس بايد موفقيت‌هاي زيادي در ليگ قهرمانان آسيا بدست آورد كه سرانجام آن قهرماني در اين مسابقات باشد لذا اينكه اكنون به تيم‌هاي سخت برخورد كنيم يا در مراحل بعدي اصلا مهم نيست چرا كه پرسپوليس با پتانسيلي كه دارد مي‌تواند تمامي حريفان آسيايي را از پيش‌رو بردارد. مسلما نگاهم تنها به عبور از اين گروه و مرحله نيست و ما قهرماني درآسيا را مي‌خواهيم.

وي در پايان در پاسخ به اين سوال كه آيا شما قرار است پس از امضاي حكم‌تان ازسوي علي‌آبادي رييس مجمع باشگاه پرسپوليس در اين باشگاه شروع به كار كنيد؟ گفت: هيات مديره مصوبه‌ي خود را در اين زمينه تنظيم كرده است و نامه‌اي نيز پيرامون حكم مديريت من به رياست مجمع باشگاه فرستاده، من در پرسپوليس كارم را شروع كرده‌ام و فكر نمي‌كنم مشكل خاصي در زمينه‌ي امضاي حكم از سوي علي‌آبادي و يا شروع كار از آن موقع وجود داشته باشد.

منبع

۲۰ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
به گفته هدايتي
بمب خبري پرسپوليس دوشنبه اعلام مي شود
خبرگزاري فارس: رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس از اعلام بمب خبري تا روز دوشنبه خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، حسين هدايتي به هواداران وخبرنگاران قول داده خبرهاي خوشي‌ براي پرسپوليس در راه است.
هدايتي اعلام كرده اين خبرها جزء بمب خبري جديدش خواهد بود و روز دوشنبه در مراسم معارفه انصاري‌فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس اعلام خواهد شد.

منبع

۲۰ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
شب گذشته
پيرواني با رئيس هيات مديره پرسپوليس ديدار كرد
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس شب گذشته به مدت 2 ساعت با هدايتي ديدار كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، حسين هدايتي پس از جلسه روز گذشته هيات مديره با افشين پيرواني به مدت دو ساعت ديدار كرد.
در اين جلسه هدايتي مصوبات جلسه هيات مديره را كه درخصوص مسائل فني بود به پيرواني اعلام كرد. پيرواني نيز مشكلات تيم و مسائل مالي را با هدايتي در ميان گذاشت.
در پايان اين جلسه هدايتي قول هر گونه امكانات لازم را به پيرواني داد و اعلام كرد وي با قدرت به كار خود ادامه دهد.
همچنين قرار است يك دروازه‌بان و يك دفاع چپ براي بازي در ليگ قهرمانان آسيا به زودي با نظر پيرواني به اين تيم بپيوندد.

منبع

۲۰ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
پيرواني: مي خواهيم مسافر توكيو باشيم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: ‌براي حضور در فينال ليگ قهرمانان آسيا مي‌خواهيم مسافر توكيو شويم.

افشين پيرواني در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: تمام تيم‌ها در گروه پرسپوليس قدرتمند هستند. همه دوست دارند در اين مسابقات حساس قهرمان شوند پس به هيچ عنوان كار ساده‌اي پيش رو نداريم. بايد در تمام بازي‌ها با انگيزه و تمركز بالا به ميدان برويم.
وي افزود: تمام تيم‌ها مي‌دانند در ايران مشكل خواهند داشت. ورزشگاه آزادي 100 هزار هوادار با پرچم و پيراهن قرمز در خود جاي خواهد داد و حتي يك جاي خالي نخواهد ماند. مطمئن هستم آسيايي‌ها از حضور در ايران و بازي مقابل پرسپوليس وحشت دارند. اين يك نكته مثبت براي ما است. در خارج از خانه هم امتياز بايد به فكر كسب امتياز باشيم.
وي ادامه داد:
سرمربي تيم پرسپوليس خاطرنشان كرد: الغرافه و فوتبال قطر را با توجه به حضور يك ساله‌ام و همچنين بازي كردن علي كريمي در آن كشور تا حدودي مي‌شناسم. از الشارجه امارات نيز طي دو روز گذشته اطلاعات كامل و جامعي به كمك دوستانم گرفته‌ام.
پيرواني افزود: از الشاب عربستان كه همه مي‌گويند حريف اصلي ما است شناخت كافي ندارم. سعي مي‌كنم در چند روز آينده فيلم‌هاي اين تيم را نگاه و به طور كامل اين تيم را شناسايي كنم.
پيرواني يادآور شد: اگر پرسپوليس هميشگي باشيم هيچ تيمي جلودار ما نخواهد بود. بايد با فراموش كردن مشكلات به فكر موفقيت پرسپوليس باشيم.
پيرواني عنوان كرد: پرسپوليس مي‌خواهد در ديدار فينال ليگ قهرمانان آسيا در توكيو حاضر باشد. قهرماني در آسيا هدف اصلي ما است.
وي در خصوص شرايط فعلي پرسپوليس و تغييرات در اين تيم گفت: من هم مثل تمام بازيكنان ممنوع‌المصاحبه هستم و فقط در مورد ليگ قهرمانان آسيا صحبت مي كنم.

منبع

۲۰ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
مصطفوي: خوشحالم با رفتن من بازيكنان به پولشان مي رسند
خبرگزاري فارس: مدير عامل مستعفي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: خوشحالم با رفتن من شرايطي ايجاد مي شود تا بازيكنان به پولشان برسند.

داريوش مصطفوي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: در 6 ماه گذشته روزهاي سختي را سپري كردم. دوست ندارم دليلي بياورم كه كارهايم را توجيه كنم. مديريت من مشكلي نداشت و فقط به خاطر آسايش و آرامش پرسپوليس استعفا كردم.
وي افزود: به خاطر حل مشكل بازيكنان كه يك ماه پيش بايد آن را برطرف مي كردم و قسط دوم را به بازيكنان مي‌دادم استعفا كردم. به هر دري كه زدم منابع مالي به دستم نيامد.
مصطفوي ادامه داد: رفتن از پرسپوليس برايم سخت بود. فقط از يك بابت خوشحالم كه ديگر در ورزشگاه آزادي عليه من پس از بردها و باخت‌ها شعار سر نمي‌دهند. اين باعث خرسندي من است. اميدوارم براي مدير عامل جديد هرگز اين اتفاق پيش نيايد.
مدير عامل مستعفي تيم فوتبال پرسپوليس درخصوص نظرسنجي برنامه نود گفت: خوشحالم مردم تا حدي با من موافق بودند و اعلام كردند مديريت باعث نتايج بد پرسپوليس نبود. از تمام آنها تشكر مي‌كنم.
مصطفوي خاطرنشان كرد: اميدوارم انصاري‌فرد در هيئت مديره پرسپوليس بهترين جايگزين براي من باشد. از او مي‌خواهم در راستاي نظرات اعضاي هيئت مديره حركت كند و در خارج از اين چارچوب عملي انجام ندهد.
مصطفوي افزود: پرسپوليس تيم بزرگ مردمي است كه چشم 30 ميليون هوادار و هزاران مسئول به اين تيم است. اين باشگاه هيچ وقت تكيه بر يك نفر نداشته است.
وي تاكيد كرد: با هدايتي اختلاف نظر داشتم. همه اين موضوع را مي‌دانستند. او اعلام كرده بود دوست ندارد تا من در باشگاه باشم پول خود را خرج كند. اين هم نظر ايشان بود و به آن احترام مي‌گذارم، اما حالا در بيرون باشگاه با او بهترين رفيق هستم و هيچ وقت مسائل را با هم آميخته نمي‌كنم.
مصطفوي عنوان كرد: در ديدار برابر پيكان، هدايتي را در آغوش گرفتم اين يك فيلم نبود بلكه واقعيت بود. چون در آن زمان در وقتي كه به ورزشگاه مي رفتيم دوست داشتيم به هر نحوي پرسپوليس موفق شود.
مصطفوي يادآور شد: سازمان تربيت بدني به باشگاه كمك كرد. هزينه‌هاي هدايتي هرگز فراموش نمي‌شود اما امروز خوشحالم كه با رفتن من بازيكنان به راحتي پول خود را دريافت مي كنند و دوباره بمب خبري در انتظارشان است. از مهندس علي‌آبادي و اعضاي هيئت مديره تشكر مي كنم كه براي من و باشگاه پرسپوليس كم نگذاشته‌اند.
مصطفوي تصريح كرد: طبق مصوبه مجمع باشگاه پرسپوليس مدير عامل بايد نظر هيات مديره را در باشگاه پياده كند. من اين كار را كردم. هيچ يك از اعضا در باشگاه بزرگي مثل پرسپوليس حق اين را ندارد كه تصميم خود را بر هيئت مديره ديكته كند. اين خارج از چارچوب مجمع باشگاه پرسپوليس است.

منبع

۲۰ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
/تمرين پرسپوليس/
جديت سعداوي و رقابت كريمي و نيكبخت واحدي
خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز پيگيري شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين پرسپوليس صبح امروز از ساعت 11 در زمين شماره 2 راه‌آهن پيگيري شد.
در اين تمرين بازيكنان به گرم كردن، كار با توپ در محوطه دايره‌اي ميانه زمين، حركت روي موانع، حفظ توپ و پرسينگ در يك دوم زمين پرداختند. سپس در 3 گروه به سانتر از جناحين و ضربه به گل، شوت زني و فوتبال دستگرمي تمرينات خود را پيگيري كردند.
بازيكناني كه در گلزني موفق نبودند از سوي سعداوي جريمه شدند. همچنين حقيقي و الياسي هنگامي كه عملكرد ضعيفي داشتند جريمه شدند.

* در ابتداي تمرين بازيكنان به مدت 25 دقيقه با پيرواني در جلسه‌اي شركت كردند.

* حدود 100 هوادار در تمرين امروز حضور داشتند.از اين جمع 15 نفر را بانوان تشكيل مي‌دادند. آنها با صداي بلند از پشت ديوار افشين پيرواني، علي كريمي،كريم باقري و عابدزاده را به شدت تشويق مي‌كردند.

* محمد منصوري به دليل مصدوميت در تمرين امروز شركت نكرد و فقط نظاره‌گر بود.

* در تمرين امروز افشين پيرواني بيشتر نظاره‌گر بود.

* نسبت به روزهاي گذشته نعيم سعداوي با جديت بيشتري با بازيكنان برخورد كرد و به آنها بارها تذكر داد.

* كريم باقري، مازيار زارع، ايوان پتروويچ، محمود خوردبين، مهدي واعظي و پرويز كماسي غايب بودند.

* افشين پيرواني به عليرضا حقيقي هشدار داد در هنگام خروج‌ها از دروازه دقت كافي را داشته باشد و بي مورد دست به اين كار نزند.

* رقابت علي كريمي و نيكبخت واحدي براي گلزني بسيار جالب بود. آنها بارها با يكديگر به شوخي پرداختند.

* زرافشان يكي از عكاسان پيشكسوت اصحاب رسانه در تمرين امروز حضور پيدا كرده بود.وي با استقبال گرم افشين پيرواني و بازيكنان مواجه شد. آنها دقايقي تمرين را ساكن نگه داشتند و به احترام اين عكاس پيشكسوت با وي روبوسي كردند.

* تمرين امروز تيم فوتبال پرسپوليس ساعت 13 به پايان رسيد و فردا پيگيري مي‌شود.

منبع

۲۰ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
این مدیرای فوتبال ما از این که میترسن 90 گند کاریاشونه بگه دارن از فردوسی پور انتقاد میکنن

۲۰ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۶,۶۵۶ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۲۷۱ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۸۹ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۵,۸۱۹ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۹۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۸۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۰,۹۷۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۰۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۸۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۸۲ کاربر آنلاین است. (۱۶۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!