به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: katalan.leo
نام تیم: دورتموند
پیام: ۲,۰۳۹
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

بازي بد نبود . يه كم دير راه افتاديم . اونا هم خوب دفاع كردن . خوب سرعت مي داديم ب بازي اين اخرا
ولي بازيكن معمولي زياد داشتيم تو تركيب . بازيكنايي مثل راكيتيچ و گومز و دلوفئو خلاقيت ندارن و نمي تونن پاساي خيلي خفني بدن و موقعيت ايجاد بكنن
مخصوصا گومز
همه اميدمون مسي و سوارز بود . ولي همين امشب سوارز تو اوج بود هتريك مي كرد

مشکل تیم تاکتیکیه وگرنه نسبت به فصل قبل دفاع راست گرفتیم ضعف دفاعیمون از بین رفته دنیس خیلی بهتر از فصل قبل شده پائولینیو بازی های خوبی واسمون انجام داده نسبت به فصل قبل تقویت شدیم ولی تاکتیک نداره تیم و بدون برنامه بازی میکنند و سردرگمن بازیکنا
مثلا چرا مسی باید بیاد مهاجم نوک که بین دو دفاع وسط و دوتا هافبک باید گیر بیفته همش شت به دروازه ی حریف بود و فرصت چرخش نداشت توپشو میزدن
یا سوارز که میتونه مهاجم نوک باشه میذارتش وینگ
همینا باعث میشه پشت محوطه کم تعداد بشیم چون سوارز تو محوطه حداقل یکی دوتا دفاعو مشغول میکنه و مسی آزادتر میشه

درسته که از والورده راضی نیستمو به نظرم تیمش خیلی بد بازی میکنه و طرفدار اخراجشم
ولی باس یکمی انصافم داشت تو نظر دادن فوتبال انقدرم ساده نیست
نیمار 4سال توی تیم ما بازی کردو یهو تنهامون گذاشت این ینی کلی از نقشه های ما از بین رفت توی حمله
دوم خریدای ما بدک نبودن ولی جز پائولینهو فعلا هیچ کدوم جا نیفتادن اونطور که بایدو شاید با این شرایطی که تیم داره مسی نباس وینگر باشه چون آدمی وجود نداره که براش موقیعت بسازه جز پائولینهو که خیلی میاد کمکش میکنه انصافا، متاسفانه اندرسم نداریم وضع وخیم تر شده
در کل والورده فعلا که چیزی نشون نداده
اما اگه بازیکن بگیریم با توجه به شعور فوتبالی ای که مسی و اندرس توی زمین دارن با وجود بازیکنای بهتر بازیو به کمک اونا در میارن

۱۲ آبان ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
حرب لمن حاربکم نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

بازي بد نبود . يه كم دير راه افتاديم . اونا هم خوب دفاع كردن . خوب سرعت مي داديم ب بازي اين اخرا
ولي بازيكن معمولي زياد داشتيم تو تركيب . بازيكنايي مثل راكيتيچ و گومز و دلوفئو خلاقيت ندارن و نمي تونن پاساي خيلي خفني بدن و موقعيت ايجاد بكنن
مخصوصا گومز

تو رو خدا دست بردارین از این نوحه کمبود بازیکن. آخه مگه با کدوم تیما بازی کردیم؟ تیمایی که مجموع قیمت بازیکناشون اندازه حقوق یه بازیکن ما نیست!

جلو سیتی و پاریس بد بازی نکردیم که بگیم اونا مهره دارن. جلو تیمایی بازی کردیم با یک دهم مهره ما! یعنی مهره های ما اندازه ارائه یه بازی خوب جلو تیمای درجه 3 هم نیستن؟!

مشکل این تیم نداشتن برنامه و کار تیمیه! اینکه بخوایم با خرید بازیکن و افزایش تاثیر مهارتهای فردی این عیب رو مخفی کنیم، عاقبتش هیچی نمیشه.

الان مي خواي اين وسط ي تيكه هم ب پپ بندازي و عملكرد عاليشو زير سوال ببري

به هر حال واضحه ك بعضي بازيكنامون سطحشون پايينه مثل اندره گومز و اين تفاوت سطح باعث ميشه حملاتمون پردامنه نباشه

نه من انتظار ندارم بازيكن بگيريم هي دريبل بزنه و تكروي كنه
ولي انتظار زيادي نيست ك جناب گومز تو دو فصل ي پاس خفن بده يا اينكه تو بازي ي كم كمتر لو بده
البته اين وسط به والورده هم انتقاد مي تونه وارد باشه به خاطر بازي دادن بهش

البته عملکرد گومز قابل دفاع نیست که من ازش دفاع کنما ولی
نمیدونم چرا دوس دارم پیشرفت کنه
اخه لوچو خیلی بهش اعتقاد داشت میگفت مطمئنم پیشرفت میکنه من لوچو رو خیلی قبول دارم
الکی حرفی نمیزنه

۱۲ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: shakib10
پیام: ۳,۵۰۲
عضویت از: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
از: ahwaz-esf
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
تیم انرژی نداره و این انرژی رو از سرمربی باید بگیره ...سرمربی فقط زوم کرده از بازبکنا نتایج میخواد برین توزمین اینکارو بکنید اونکارو بکنید همین... مشخصه این مدلی تیم رومیفرسته توزمین.

@esalatbarca
۱۲ آبان ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
حرب لمن حاربکم نوشته:

و ما ادرک مالتاکتیک...

نقل قول
HA19 نوشته:

الان مي خواي اين وسط ي تيكه هم ب پپ بندازي و عملكرد عاليشو زير سوال ببري

تیکه؟ چه تیکه ای؟

نه این واقعیته که تنها کاری که پپ بلده بکنه اینه که یه تیم متشکل از بهترین بازیکنای جهان رو بگیره و باش 4 تا جام بیاره. تیکه نیست. والا این تیم سیتی رو به علی دایی هم بدی باش قهرمان میشه.

كيو داره سيتي ؟!!!
اينكه داره از سانه در حد نيمار بازي ميگيره ديگه هنر خودشه

درین که پپ به تیمایی میره که منتخب جهان باشه شکی نیست نمونش پارسال با سیتی نتونست از پس موناکو بر بیاد توی لیگم که فقط تونست سهمیه بگیره
ولی خدایی پپ هم یه چیزایی داره مثلا اینکه میتونه تیمشو کاملا متوازن بچینه و تیمش هم خوب بازی کنه هم نتیجه بگیره
بایرنم میگفتن دست هرکی باشه میتونه نتایج پپ رو بگیره ولی دیدیم انجلوتی هم نتونست با همون تیم نتیجه بگیره
ولی پپ اگه یکمی از نظر بازیکن تیمش لنگ بزنه نمیتونه کاری بکنه

۱۲ آبان ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

مخصوصا گومز

مشکل تیم تاکتیکیه وگرنه نسبت به فصل قبل دفاع راست گرفتیم ضعف دفاعیمون از بین رفته دنیس خیلی بهتر از فصل قبل شده پائولینیو بازی های خوبی واسمون انجام داده نسبت به فصل قبل تقویت شدیم ولی تاکتیک نداره تیم و بدون برنامه بازی میکنند و سردرگمن بازیکنا
مثلا چرا مسی باید بیاد مهاجم نوک که بین دو دفاع وسط و دوتا هافبک باید گیر بیفته همش شت به دروازه ی حریف بود و فرصت چرخش نداشت توپشو میزدن
همینا باعث میشه پشت محوطه کم تعداد بشیم چون سوارز تو محوطه حداقل یکی دوتا دفاعو مشغول میکنه و مسی آزادتر میشه

اگه فوتبال ب همين راحتي ك تو فكر مي كني بود الان رو زمين ٧ميليارد تا مربي فوتبال داشتيم
كاش به اين درك مي رسيدي ك استدلالت و تحليلات از فوتبالدر حد ي سالن رفاقتي بيشتر نيست

من ادعایی ندارم که خیلی بلدم ولی روبرو تیم المپیاکو که 11 نفره دارن دفاع میکنن نمیام دوتا هافبک دفاعی بذارم دنیس و روبرتو را هافبک چپ و راست بذارم مسی را بیارم وسط بدون وینگر بازی کنم
در مورد حرکات مسی را ببین اکثر توپایی که بهش میرسید پشتش به دروازه بود تا میومد بچرخه دفاع و هافبکا میومدن روپاش توپشو میزدن
دلوفئو تو میلان و اورتون همش وینگ چپ بازی میکرد و خوبم بازی میکرد چه اصراریه وینگ راست بازی کنه بره سمت چپ مسی بیاد سمت راست
جالبه به من میگی تحلیلات در حد سالنه ولی کامنتت در مورد راکیتیچ و گومز و ایناس که من چندتا کامنت پایینتر دقیقا همینا را گفتم حالا نمیدونم چطور همون حرفایی که در مورد سرعت دادن به بازی راکیتیچ و گومز گفتم میشه در حد سالن ولی همونا را شما گفتی میشه تحلیل فنی

من كجا تحليل فني و تاكتيكي كردم ؟ من مي گم گومز زياد توپ لو ميده و پاس كليدي نميده و ... ك اينا خيلي واضحه

تحلي فني اونه ك بگي فلاني رو بيار تو بذار جاي فلاني فلاني رو بذار تو فلان پست و اون پستش اونجا نيست اون اونجاس .
فك كردي مربيگري مثل فيفاس ك بري يه سيستم ٤-٣-٣ انتخاب كني هر كي سرعتش بالا بودو بزاري گوشه و نتيجه بگيري

نه قطعا اینطوری نیست که هرکی سرعتی تر بود باید گوشه باشه مثلا دلوفئو سرعتیه ولی دریغ از یک جو عقل
درسته سوارز وینگر نیست و نباید راست باشه ولی در کل این آدم این فصل رو فرم نیست
ولی مشکل والورده اینه تیمش نه توازن داره نه ثبات
مثلا ایکس یه بازی سکو نشینه بازی بعدی ذخیرم نه فیکسه
امیدوارم این مشکلاتو با گذر زمان حل کنه
در هر حال والوردم با چالشایی روبرو هست لابد دیگه نمیشه بیرون گود نشستو گفت لنگش کن
باس ببینی داخل تیم چه خبره

۱۲ آبان ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
نقل قول
hassan نوشته:

من با بحث شما کاری ندارم و اینکه همیشه میگم باید زمان داد همانند مربی های قبلی و اگر کسی میگه ما در تیمشون از اول فصل امیدی میدیدیم به بهتر شدن ، ما هم اون بازی ها رو نگاه میکردیم و نوسان زیاد داشتن و در بازی های زیادی قفل میشدن و کار خاصی تیم انجام نمیداد و یا با باخت و یا مساوی اونم در اوایل فصل تا نیم فصل که درون تیمشون تاکتیک نداشتن مشخص بود و من همیشه چیزهای برای بهتر شدن میدیدم و حمایت میکردم و الان هم میبینم اما چرا دروغ ضعف هایی هم داریم و باید اعتماد کنیم و زمان بدیم نه اینکه انتقادهایی که خیلی جاها ناحقه و یکی از ضعف ها رو کند بودن تیم میدونم
اما در مورد پپ گواردیولا قط این رو بگم بهترین در ۱۰ سال اخیر بوده و کسی نزدیک بهش نیست و همیشه ایده های جدیدی داره و اینکه بازی به بازی تیمش عملکرد بهتری داری و اگر کمی خوش شانس بود باید با بارسا یک چمپیوزلیگ دیگه میگرفت با اون افتضاحات داوری با اینتر و یک چمپوزلیگ با بایرن ( ضعف مهم تیمهای پپ اینه که همیشه حمله میکنه و ضدحمله های خوبی میخوره اما در این فصل بهتر شده )

من هم موافقم
نه باید اونقد به نتایج خوشبین بود که باعث بشن ضعفارو نبینم
نه اونقد باید بد بین بود که امیدی به اینده نداشت
ولی والورده یکمی داره نگران کننده ظاهر میشه امیدوارم این روند درست بشه

۱۲ آبان ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
نقل قول
haadi نوشته:

نقل قول
hassan نوشته:

من با بحث شما کاری ندارم و اینکه همیشه میگم باید زمان داد همانند مربی های قبلی و اگر کسی میگه ما در تیمشون از اول فصل امیدی میدیدیم به بهتر شدن ، ما هم اون بازی ها رو نگاه میکردیم و نوسان زیاد داشتن و در بازی های زیادی قفل میشدن و کار خاصی تیم انجام نمیداد و یا با باخت و یا مساوی اونم در اوایل فصل تا نیم فصل که درون تیمشون تاکتیک نداشتن مشخص بود و من همیشه چیزهای برای بهتر شدن میدیدم و حمایت میکردم و الان هم میبینم اما چرا دروغ ضعف هایی هم داریم و باید اعتماد کنیم و زمان بدیم نه اینکه انتقادهایی که خیلی جاها ناحقه و یکی از ضعف ها رو کند بودن تیم میدونم
اما در مورد پپ گواردیولا قط این رو بگم بهترین در ۱۰ سال اخیر بوده و کسی نزدیک بهش نیست و همیشه ایده های جدیدی داره و اینکه بازی به بازی تیمش عملکرد بهتری داری و اگر کمی خوش شانس بود باید با بارسا یک چمپیوزلیگ دیگه میگرفت با اون افتضاحات داوری با اینتر و یک چمپوزلیگ با بایرن ( ضعف مهم تیمهای پپ اینه که همیشه حمله میکنه و ضدحمله های خوبی میخوره اما در این فصل بهتر شده )

بله قطعا باید بهش زمان داده بشه
اینجا ام هیشکی نگفته که باید والورده بره
اما اینکه نقدهایی که به عملکردش وارد هست رو هی ی عده نمی بینن و میگن باید برای نقد کردنش هم زمان داد حرف مسخره ایه
اگه قرار باشه هرکسی رو بخوای تو مقطع یک چهارم انتهایی فصل قضاوت کنیم که کار شاغی انجام ندادیم
دیگه تو اون دو سه ماه آخر کور و کچلام می تونن بفهمن که چی خوبه چی بده
چون کار از نشانه ها گذشته
از پارامترا گذشته
و جواب معادله خیلی واضح بر همه روشن و مبرهن میشه
اینجا کسی دشمن والوره نیست
همین دیشب سی دقیقه ی اول بازی با اینکه هیچ گلی نزدیم
بیشتر از تمام بازیای فصل به من چسبید
و اگه با همون فرمون تیم ادامه میداد و همون سطح رو حفظ می کرد حتی اگه تیم بازنده ام می شدیم باز شک نکن من خودم شخصا می اومدم درباره ی نکات مثبت بازی ش می نوشتم
چون هیچ وقت نتیجه برام مهم نبوده اگه بود میرفتم هوادار مادرید می شدم که فصل قبل تمام بازیاشو دقیقه نود با اختلاف یه گل به زور می برد و هواداراشم سر از پا نمی شناختن و اصلا شکل بازی تیم شون براشون مهم نبود
الانم همون تیم پارسال رو دارن و فقط عنصر شانس از اون تیم حذف شده و هواداراش حالا هر هفته دارن زیدان رو که تا چند ماه پیش اسطوره شون بود آباد
میکنن
متاسفانه هوادارای بارسا ام دارن کم کم شبیه مادرید فن ها میشن که فقط و فقط نتیجه رو می بینن
البته این نوع هواداری ریزشیه
تجربه نشون داده اونی که زودتر از همه از عاشقی یقه شو جر میده و سینه شو میکنه زودتر از همه ام میدون رو خالی میکنه
همین الانم نصف والورده فن ها که همیشه تو سایت پلاس بودن از دیشب سکوت اختیار کردن و با دو تا باخت یا مساوی دیگه م دلیت اکانت میکنن
درباره ی پپ باهات موافقم یکی از سه تا مربی بی نظیر
تاریخ بارسا بوده و تا ابد تو قلب مون جا داره

چرا خود من بشخصه بعد از بازی توی سن مامس گفتم اگه مدیر عامل بارسا بودم اخراجش میکردم والورده رو

چون حتی بارسای اواخر دهه نود و اوایل 2000 حتی با وجود اینکه خیلی تیم قوی ای نبود ولی حتی جلوی تیمای بزرگم دفاع نمیکرد چه برسه به اینکه بخواد وقتم تلف کنه واقعا بهم بر خورده بود
اکثر ارسالای منم تقریبا یکمی انتقادی بوده نسبت به والورده ولی همیشم گفتم باید بهش زمان داد
ولی امیدوارم جوری نباشه که ازین زمان به درستی استفاده نکنه

۱۲ آبان ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
haadi نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
haadi نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

مخصوصا گومز

اگه فوتبال ب همين راحتي ك تو فكر مي كني بود الان رو زمين ٧ميليارد تا مربي فوتبال داشتيم
كاش به اين درك مي رسيدي ك استدلالت و تحليلات از فوتبالدر حد ي سالن رفاقتي بيشتر نيست

من ادعایی ندارم که خیلی بلدم ولی روبرو تیم المپیاکو که 11 نفره دارن دفاع میکنن نمیام دوتا هافبک دفاعی بذارم دنیس و روبرتو را هافبک چپ و راست بذارم مسی را بیارم وسط بدون وینگر بازی کنم
در مورد حرکات مسی را ببین اکثر توپایی که بهش میرسید پشتش به دروازه بود تا میومد بچرخه دفاع و هافبکا میومدن روپاش توپشو میزدن
دلوفئو تو میلان و اورتون همش وینگ چپ بازی میکرد و خوبم بازی میکرد چه اصراریه وینگ راست بازی کنه بره سمت چپ مسی بیاد سمت راست
جالبه به من میگی تحلیلات در حد سالنه ولی کامنتت در مورد راکیتیچ و گومز و ایناس که من چندتا کامنت پایینتر دقیقا همینا را گفتم حالا نمیدونم چطور همون حرفایی که در مورد سرعت دادن به بازی راکیتیچ و گومز گفتم میشه در حد سالن ولی همونا را شما گفتی میشه تحلیل فنی

من كجا تحليل فني و تاكتيكي كردم ؟ من مي گم گومز زياد توپ لو ميده و پاس كليدي نميده و ... ك اينا خيلي واضحه

تحلي فني اونه ك بگي فلاني رو بيار تو بذار جاي فلاني فلاني رو بذار تو فلان پست و اون پستش اونجا نيست اون اونجاس .
فك كردي مربيگري مثل فيفاس ك بري يه سيستم ٤-٣-٣ انتخاب كني هر كي سرعتش بالا بودو بزاري گوشه و نتيجه بگيري

من الان کجا گفتم هرکی سرعتی تره بذاریم گوشه نتیجه میگیریم ولی هر آدم باهوشی میدونه که سوارز تو پست مهاجم نوک عملکردش 100 برابر بهتر از کناره هاس
یا اینکه میگم مسی باید کنار بازی کنه که از کنار به تو بزنه و بادفاع کمتری روبرو بشه ربطش به فیفا چیه؟
روبرو ضعیفترین تیم گروه از دوتا هافبک دفاعی استفاده میکنه ربطش به فیفا چیه؟
اینایی که من گفتمو هرکی که بازی های بارسارا ببینه متوجه میشه که چینش بازیکنا افتضاحه ربطی به این نداره که فک کنیم فیفاس و ترکیب تخیلی بچینیم ولی یه عده هستن که فقط نتیجه را میبینن و میگن چون صدر جدول لالیگا و گروهمون هستیم تیم خیلی خوبه و والورده خیلی خوب کار کرده ولی از نظر من بدترین بارسای دهه اخیره

چیزایی که گفتی اتفاقا دقیقا مسائل فنی و تاکتیکیه👍

تو هم ميل اون توهم داري ك دركت از فوتبال بالاس
با داداشم كلي بحث كرديم سر اين ك مي گفت كي روش مربي نيست حاليش نيست طارمي رو مي ذاره راست طارمي پستش اونجا نيست

اين تحليلا واقعا مضحك و مسخرس . طرف عمرشو تو فوتبال گذرونده بعد يكي با يه كاسه تخمه جلوش نشسته بيرون ميگه لنگش كن

بحث والورده و انريكه و اينام نيست
كليه اين موضوع

الان من نمي خوام بگم من فوتبال مي فهمم
بحث من اينه ك ماها تخصص نداريم و فوتبال خيلي تخصصي تر از اون چيزيه ك ب نظر مياد . به شخصه خودمو فاقد صلاحيت براي اظهار نظر هاي فني و ايراد گيري از كار مربياي اروپايي مي دونم
حالا شما اگه فك مي كنيد باهوش تر از مربياي تيماي بزرگ هستيد باشه ، اينطوري فك كنيد

اوکی
پس با این حساب هیچکس در هیچ زمینه ای چ فوتبال چ غیر فوتبال نباید نظری بده
چون هر کسی تو یه زمینه تخصص داره
پس اگه فیلم متوسط یا ضعیفم می بینیم حق اظهار نظر ندیم چون قطعا کارگردان اون اثر بیشتر از ما تو اون زمینه فعالیت داشته
و اگه کتاب بد میخونیم حق نداریم اظهار نظر کنیم
حق نداریم قضاوت کنیم
حتی درباره ی موسیقی
حق نداریم بگیم فلان موسیقی سخیفه
چون بهرحال اونی که اون اثر رو ساخته یکی دو تا پیرهن بیشتر از من و شما تو اون رشته پاره کرده
در کل همه چی گل و بلبله
و با تعریفی که شما کردی من از این به بعد بهتره خفه شم و درباره هیچی اظهار نظر نکنم
چون نه فیلمسازم
نه نویسنده
نه فوتبالیست
نه نقاش
نه راننده فرمول یک
کلا نتیجه میگیریم که این سایتم درشو ببندیم یا بخش کامنتا رو ببندیم حداقل و نهایتا مث اینستاگرام یه گزینه ی لایک یا آنلایک بذاریم که بعد هر بازی فقط بدون هیچ حرف اضافه ای بهم بفمونیم که مثلا این بازی صد تا لایک داشت
اون یکی بازی پنجاه
یا نه
همینم فک کنم یه جور اظهار نظر محسوب میشه
و بهتر همونه که سایت رو درشو تخته کنیم

نظر دادن تو ك دست من نيست من چه كاره ام ك به كسي بگم نظر بده يا نده .
من فقط در مورد زاويه اي ك مسائلو مي بينم حرف زدم .
اتفاقا به نظر من در مورد موسيقي و فيلم ك گفتي هم اين صدق مي كنه . من خودم موسيقي كار مي كنم ، انقد دنياش گستردس ك تا اخر عمرتم موسيقي بخوني و تحليل كني وقت كم مياري . بعد خيلي از ادمايي ك يه كسر ميزان رو نمي دونن چيه در مورد موزيك نظر كارشناسي ميدن .

فوتبال هم همينه . تو اين موردم خودم سابقه مربيگري نوجوانان دارم و هم بازي و مي دونم چقد كار سختيه . يه تمرين دادن هم كار سختيه ... البته تمرين درست درمون ك يه چيزي ب بازيكن اضافه كنه .
به نظر من مربيگري فوتبال سخت ترين شغل دنياست .
تو بازي كردن هم همينه ، معمولا همه فك مي كنن كار راحتيه ولي وقتي ميرن تو زمين مي بينن نه اينطوريام نبوده

در كل من نمي خوام بي احترامي كنم
ولي ب نظر من اگر به فوتبال علاقه داريد و بحث فني و .تحليل تاكتيك و .. حداقل يه كم در موردش مطالعه بكنيد .

کاملا موافقم ما نمیتونیم به نوعی انالیز کنیم و نظرات تخصصی بدیم
ولی این حقم داریم با توجه به چیزی که دیدیم نظرمون رو بیان کنیم
درسته تخصصی نیست ولی اینم چیزیه که هر کسی از فوتبالی که دیده بیان میکنه البته گاهی وقتا بعضی چیزا انقدر سادس که نیازی به تخصص نداره
ولی براتون راجعبه تخصص مثال وطنی بزنم
این جناب نصیر زاده توی تلوزیون کارشناس همه امور بود از داوری بگیر تا مدیریتی اقتصادی و مسائل فنی
ولی وقتی خودش تیم گسترش رو دادن تحویلش چه بلایی سرش آورد همه دیدن که باو حرف زدن الکی ملاک نیست
اگه فوتبال تخصصی نبود که نمیشد جذاب ترین ورزش دنیا همه توش موفق میشدن اگه تخصصی نبود

۱۲ آبان ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
نقل قول
Gholam14 نوشته:

اینروزهابازصحبت ازخریدگریزمان میشودکه بنظرآماده ترک اتلتیکومیباشدهمچنین کوتینیو ولئون گورتزکا.بارسابایدهرچه زودترخودش راازشربازیکنانی که بدردتیم نمیخورندتمام کندواین سه بازیکن رابه تیم اضافه کندتااقتداربه تیم برگرددچون تیم هم مهاجم نیازدارد وهم هافبک

اگه بتونیم کوتینهو و گریژمان رو بگیریم دمبله هم که بر میگرده خیلی خوب میشه
البته که گرژمان پروژه تابستانی خواهد بود
بازیکنان در درسترس برای بارسا گورتزکا و کوتینهو هستن در زمستان و یک مدافع
باس دید چی میشه
از اریکسنم نباید به راحتی بگذریم خیلی خوبه این بازیکن

۱۲ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
forca barca نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
haadi نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
haadi نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

مخصوصا گومز

من الان کجا گفتم هرکی سرعتی تره بذاریم گوشه نتیجه میگیریم ولی هر آدم باهوشی میدونه که سوارز تو پست مهاجم نوک عملکردش 100 برابر بهتر از کناره هاس
یا اینکه میگم مسی باید کنار بازی کنه که از کنار به تو بزنه و بادفاع کمتری روبرو بشه ربطش به فیفا چیه؟
روبرو ضعیفترین تیم گروه از دوتا هافبک دفاعی استفاده میکنه ربطش به فیفا چیه؟
اینایی که من گفتمو هرکی که بازی های بارسارا ببینه متوجه میشه که چینش بازیکنا افتضاحه ربطی به این نداره که فک کنیم فیفاس و ترکیب تخیلی بچینیم ولی یه عده هستن که فقط نتیجه را میبینن و میگن چون صدر جدول لالیگا و گروهمون هستیم تیم خیلی خوبه و والورده خیلی خوب کار کرده ولی از نظر من بدترین بارسای دهه اخیره

چیزایی که گفتی اتفاقا دقیقا مسائل فنی و تاکتیکیه👍

تو هم ميل اون توهم داري ك دركت از فوتبال بالاس
با داداشم كلي بحث كرديم سر اين ك مي گفت كي روش مربي نيست حاليش نيست طارمي رو مي ذاره راست طارمي پستش اونجا نيست

اين تحليلا واقعا مضحك و مسخرس . طرف عمرشو تو فوتبال گذرونده بعد يكي با يه كاسه تخمه جلوش نشسته بيرون ميگه لنگش كن

بحث والورده و انريكه و اينام نيست
كليه اين موضوع

الان من نمي خوام بگم من فوتبال مي فهمم
بحث من اينه ك ماها تخصص نداريم و فوتبال خيلي تخصصي تر از اون چيزيه ك ب نظر مياد . به شخصه خودمو فاقد صلاحيت براي اظهار نظر هاي فني و ايراد گيري از كار مربياي اروپايي مي دونم
حالا شما اگه فك مي كنيد باهوش تر از مربياي تيماي بزرگ هستيد باشه ، اينطوري فك كنيد

اوکی
پس با این حساب هیچکس در هیچ زمینه ای چ فوتبال چ غیر فوتبال نباید نظری بده
چون هر کسی تو یه زمینه تخصص داره
پس اگه فیلم متوسط یا ضعیفم می بینیم حق اظهار نظر ندیم چون قطعا کارگردان اون اثر بیشتر از ما تو اون زمینه فعالیت داشته
و اگه کتاب بد میخونیم حق نداریم اظهار نظر کنیم
حق نداریم قضاوت کنیم
حتی درباره ی موسیقی
حق نداریم بگیم فلان موسیقی سخیفه
چون بهرحال اونی که اون اثر رو ساخته یکی دو تا پیرهن بیشتر از من و شما تو اون رشته پاره کرده
در کل همه چی گل و بلبله
و با تعریفی که شما کردی من از این به بعد بهتره خفه شم و درباره هیچی اظهار نظر نکنم
چون نه فیلمسازم
نه نویسنده
نه فوتبالیست
نه نقاش
نه راننده فرمول یک
کلا نتیجه میگیریم که این سایتم درشو ببندیم یا بخش کامنتا رو ببندیم حداقل و نهایتا مث اینستاگرام یه گزینه ی لایک یا آنلایک بذاریم که بعد هر بازی فقط بدون هیچ حرف اضافه ای بهم بفمونیم که مثلا این بازی صد تا لایک داشت
اون یکی بازی پنجاه
یا نه
همینم فک کنم یه جور اظهار نظر محسوب میشه
و بهتر همونه که سایت رو درشو تخته کنیم

نظر دادن تو ك دست من نيست من چه كاره ام ك به كسي بگم نظر بده يا نده .
من فقط در مورد زاويه اي ك مسائلو مي بينم حرف زدم .
اتفاقا به نظر من در مورد موسيقي و فيلم ك گفتي هم اين صدق مي كنه . من خودم موسيقي كار مي كنم ، انقد دنياش گستردس ك تا اخر عمرتم موسيقي بخوني و تحليل كني وقت كم مياري . بعد خيلي از ادمايي ك يه كسر ميزان رو نمي دونن چيه در مورد موزيك نظر كارشناسي ميدن .

فوتبال هم همينه . تو اين موردم خودم سابقه مربيگري نوجوانان دارم و هم بازي و مي دونم چقد كار سختيه . يه تمرين دادن هم كار سختيه ... البته تمرين درست درمون ك يه چيزي ب بازيكن اضافه كنه .
به نظر من مربيگري فوتبال سخت ترين شغل دنياست .
تو بازي كردن هم همينه ، معمولا همه فك مي كنن كار راحتيه ولي وقتي ميرن تو زمين مي بينن نه اينطوريام نبوده

در كل من نمي خوام بي احترامي كنم
ولي ب نظر من اگر به فوتبال علاقه داريد و بحث فني و .تحليل تاكتيك و .. حداقل يه كم در موردش مطالعه بكنيد .

کاملا موافقم ما نمیتونیم به نوعی انالیز کنیم و نظرات تخصصی بدیم
ولی این حقم داریم با توجه به چیزی که دیدیم نظرمون رو بیان کنیم
درسته تخصصی نیست ولی اینم چیزیه که هر کسی از فوتبالی که دیده بیان میکنه البته گاهی وقتا بعضی چیزا انقدر سادس که نیازی به تخصص نداره
ولی براتون راجعبه تخصص مثال وطنی بزنم
این جناب نصیر زاده توی تلوزیون کارشناس همه امور بود از داوری بگیر تا مدیریتی اقتصادی و مسائل فنی
ولی وقتی خودش تیم گسترش رو دادن تحویلش چه بلایی سرش آورد همه دیدن که باو حرف زدن الکی ملاک نیست
اگه فوتبال تخصصی نبود که نمیشد جذاب ترین ورزش دنیا همه توش موفق میشدن اگه تخصصی نبود

ببين بعضي حرفا واقعا سطحيه
مثلا من باباي خودم پاش ب توپ نخورده ولي به شدت فوتباليه و مي بينم گاها انتقادايي مي كنه ك هيچ رقم تو كتم نميره .

يا مثلا داداشم ميگه چرا طارميو كي روش مي ذاشت هافبك راست پستش اونجا نيست !
ب نظرم اين ديد سطحيه . چون تا اونجايي ك من مي دونم ميشه يه بازيكنو بذاري راست ولي كارايي ك يه هافبك مي كنه رو ازش نخواي
مثلا همون رونالدو بي ناموسسالها وينگر بود ولي عملا كار يه هافبكو نمي كرد و با اينكه گوش بازي مي كرد اكثرا كاراي مهاجمو مي كرد

تو مي توني خسرو حيدريو بذاري راست و ازش بخواي واسه مهاجمت سانتر بكنه
مي توني طارمي رو بذاري همون جا و چنين وظيفه اي بهش ندي و كار ديگه ازش بخواي ! مثلا اينكه بياد به عنوان مهاجم اضافه بشه و ...

يا مثلا داويد ويا تا قبل از پپ همش نوك بود
ولي پپ مي بردش سمت چپ ، ايا مثل يه هافبك ازش بازي گرفت ؟ نه ! ويا همون مهاجم بود ولي يه مدل و استيل جديد . يادت بيار ك داويد ويا تو ال كلاسيكو ها از همون ناحيه چه تجاوزايي ك به رعال نكرد

ولي مخاطبايي هستن ك انقد تو ذهنشون تحليل نمي كنن
مثلا فك مي كنن كسي تو اون دياكرام سمت راست قرار گرفته بود ديگه مربي پستشو عوض كرده و مربي گوسفنده و نمي فهمه كه پستش اونجا نيست ! خوب ب نظر من اين يه ديد سطحيه

چون ب نظرم مربياي درجه يك يه ايده هايي دارن و طبق ايده هاشون ك ماها نمي دونيم چيه بعضي وقتا تغييراتي ميدن

۱۲ آبان ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۲,۵۶۱ بازدید
۱۱ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۷۹۳ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۳۳۸ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۴,۶۸۹ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۰۷۳ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۲۸۱ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۳۱۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۶۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۵۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۹۶ کاربر آنلاین است. (۱۵۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۹۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!