به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
نيكبخت: بازيكنان مقصر اصلي ناكامي پرسپوليس هستند
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مصطفوي و پيرواني تلاش خود را كرده اند و مقصران اصلي ناكامي تيم فقط بازيكنان هستند.

عليرضا نيكبخت واحدي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: مطمئن هستم همه چيز درست مي شود. شكست برابر ذوب آهن يك هشدار جدي بود تا ما در ساير بازي‌ها بيشتر دقت كنيم و هيچ تيمي را دست كم نگيريم.
وي افزود: هواداران حق دارند ناراحت شوند.شايد حرف‌هاي تكراري ما آنها را باز هم آزرده كند اما مطمئن باشيد همه چيز درست مي شود.
نيكبخت ادامه داد: هدايتي، مصطفوي و افشين پيرواني زحمت خود را كشيده اند. آنها به هيچ عنوان مقصر نيستند. بازيكنان هستند كه در زمين بازي مي كنند.
وي افزود: اگر خودمان باشيم مطمئن باشيد تيمي جلودار ما نيست. اما متاسفانه در بازي هاي اخير در حد پرسپوليس نبوديم.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱۵ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
بعدازظهر فردا
جلسه هيئت مديره پرسپوليس با بازيكنان برگزار مي‌شود
خبرگزاري فارس: جلسه هيئت مديره باشگاه پرسپوليس با بازيكنان فردا برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، به منظور بررسي دلايل شكست در دو بازي گذشته و اتفاقات اخير، جلسه هيئت مديره باشگاه پرسپوليس با حضور بازيكنان و كميته فني بعدازظهر فردا در محل باشگاه پرسپوليس برگزار مي‌شود.

منبع

۱۵ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت وگو با فارس
مصطفوي: هر وقت علي آبادي بگويد مي روم
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: براي ترك باشگاه پرسپوليس منتظر دستور علي آبادي هستم.

داريوش مصطفوي در گفت ‌و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، در خصوص مسائل اخير باشگاه پرسپوليس صحبت كرد. متن اين گفت و گو را در زير مي‌خوانيد:

فارس: وضعيت پرسپوليس را پس از باخت مقابل ذوب آهن چگونه مي‌بينيد؟
بايد پذيرفت وضعيت خوب نيست. شكست تبعات خاص خودش را دارد. بايد سعي كنيم بر اين حواشي غلبه كنيم. قصد داريم با آرامش كامل و نشست‌هاي موثر، همفكري كنيم تا هرچه سريعتر از اين شرايط خارج شويم. پرسپوليس پتانسيل بالايي دارد و موفقيت دور از دسترس نيست.

فارس: يعني هنوز اميد به قهرماني داريد؟
چرا كه نه. اختلاف ما با صدر جدول زياد نيست. شايد نتايج استقلال، هواداران ما را ناراحت كرده باشد، اما با برنامه‌اي جديد به فكر آينده هستيم. به هواداران قول مي‌دهيم جدول اينطور نمي‌ماند. ما شرايط حساسي داريم و بايد به فكر آينده باشيم.

فارس: منظور شما از شرايط حساس، حضور در ليگ قهرمانان آسيا است؟
بله. بايد در ليگ برتر به حقمان برسيم و همچنين جام حذفي را تصاحب كنيم. سپس با انسجام بيشتر پا به ميدان بزرگي مثل ليگ قهرمانان آسيا بگذاريم. مي‌خواهيم پس از سال‌ها جام آسيا را به ايران بياوريم و در كلكسيون باشگاه پرسپوليس قرار دهيم.

فارس: به همين راحتي؟
نه، هرگز آسان نيست. فاصله‌ها در آسيا نزديك است. تيم‌ها با قدرت چند برابر به ميدان مي‌آيند. ما بايد تدابيري اتخاذ كنيم كه تيم‌ها از بازي مقابل ما وحشت داشته باشند. معتقدم فوتبال ايران در آسيا اول است.حتي جايگاهش فراتر از آسياست.

فارس: نتايج اخير خلاف اين را ثابت مي‌كند.
‌من با اين حرف مخالفم. نتايج اخير ما خواست خدا بود تا نقاط ضعف‌مان را بشناسيم و در آسيا با پوشاندن آن با قدرت به ميدان برويم. ما در بازي‌هاي بعدي در ليگ برتر متفاوت‌تر ظاهر خواهيم شد.

فارس: آيا به دنبال قرعه مناسبي در آسيا هستيد؟
خير، تمام بازي‌ها در آسيا حكم فينال را دارد. چون نماينده ايران هستيم بايد طوري بازي كنيم كه نام حريف برايمان مهم نباشد.

فارس: دليل عدم حضور شما در مراسم‌ قرعه كشي ليگ قهرمانان آسيا چيست؟
بعيد مي‌دانم كه عدم حضور من ضربه‌اي به پرسپوليس وارد كند. من با تفكرات مسئولان آسيايي آشنا هستم. به همين دليل برنامه‌‌ريزي‌هايم طبق افكار آنها براي باشگاه پرسپوليس است. خوردبين هميشه به عنوان نماينده من در اين مراسم شركت مي‌كند و گزارش كامل به من مي‌دهد. به صورت تلفني با او در تماس هستم.

فارس: امكان دارد در آستانه بازي‌هاي آسيايي شما همراه پرسپوليس نباشيد؟
6 ماه است كه به اين حرف‌ها عادت كرده ام. هر روز مرا در رسانه ها بركنار مي كنند. من به اين حرف ها عادت كرده ام. همانطور كه مهندس علي‌آبادي به من حكم داد تا به باشگاه پرسپوليس بيايم حالا هم هر دستوري بدهد، با كمال ميل مي پذيرم. هر وقت علي آبادي بگويد، مي روم.

فارس: آيا امكان حضور مربي خارجي در پرسپوليس وجود دارد؟
فعلا خير. از پيرواني حمايت مي‌كنيم. اگر قرار باشد اتفاقي بيفتد هيئت مديره پرسپوليس پس از جلسه آن را اعلام مي‌كند.

فارس: در جريان نامه سازمان تربيت بدني به هدايتي هستيد؟
بله. بايد حق را به آنها داد. سازمان تربيت بدني زحمات زيادي براي ما كشيده است. سازمان در قبال اين زحمات هنوز جواب خود را نگرفته‌ است. بايد با هماهنگي بيشتر سعي كنيم تدابيري بينديشيم تا آنها هرچه سريعتر از ما راضي شوند.

فارس: چه تصميمي داريد؟
در نشست‌هاي مختلف، مشكلات را برطرف مي‌كنيم.

فارس: شما همچنان با هدايتي اختلاف داريد؟
خير. من با هيچكس در باشگاه مشكل ندارم. همه به دنبال يك هدف يعني موفقيت و سربلندي باشگاه هستيم.

فارس: گروهي از پيشكسوتان باشگاه گفته اند شما استقلالي هستيد و بايد باشگاه را ترك كنيد. در اين باره چه نظري داريد؟
به نظر آنها احترام مي گذارم، اما به حرف هاي پيوس عادت كرده ام چون براي بار اول نيست كه اين حرف ها را درباره من مي زند. من بازيكن پرسپوليس بوده ام و سعي مي كنم در پست مديريت براي موفقيت اين تيم تلاش كنم.

فارس: در پايان اگر حرفي داريد؛ بگوييد.
مانند هواداران از دو نيتجه گذشته پرسپوليس ناراحت هستم. سعي مي‌كنيم با تعامل لازم، روزهاي آرامي را براي پرسپوليس آماده كنيم تا اين تيم به حقش برسد.

منبع

۱۵ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
پیروانی : واعظی به من خیانت نمی کند
گفت و گوی افشین پیروانی با خبرآنلاین درباره ناکامی های اخیر پرسپولیس

خستگی را در صدایش می‌شود حس کرد. تیمش به یکباره کانون بحران شده است او هیچ تقصیری ندارد پرسپولیس پیش از او هم مشکل داشت و بحران مدیریت تیم کابوسی شد تا حتی افشین قطبی را فراری دهد ولی درحالی‌که تیم افشین پیروانی داشت خوب نتیجه می‌گرفت ، بعد از دو باخت در کمتر از یک هفته ، او زیر بار فشار انتقادات دارد له می شود. پیروانی پس از تمرین امروز تیمش در گفت و گویی اختصاصی با خبرآنلاین به سئوال‌های ما پاسخ داد ، درحالی‌که خودش همین امروز تمام اعضای تیمش را از گفت و گو با رسانه ها منع کرده بود؛« من در پایان تمرین نگذاشتم هیچکدام از بچه‌ها با خبرنگاران مصاحبه کنند و فکر می‌کنم که همکاران شما از دستم ناراحت باشند. امیدوارم که به من حق بدهند. اگر بچه‌ها بعد از باخت مصاحبه تند و احساسی کنند ، مشکلی ایجاد نمی شود. ولی وقتی که تیم باخته ، مهاجمین مشکل را گردن دفاع‌ها می ‌اندازند، دفاع‌ها به گلر تیم گیر می‌دهند و گلر هم مشکل را مربوط به کادرفنی می‌داند و من هم حتما باید مدیریت تیم را مقصر بدانم. من که باز هم می‌گویم مقصر این باخت هستم پس عاجزانه از دوستان خبرنگار می‌خواهم دنبال مقصر دیگری نگردند و مشکلات تیم ما بیش از قبل نشود.»

با این وجود او حاضر به گفت‌و‌گو شد . اول از همه باید می‌دانستیم که چرا سکوها این‌قدر زود برای افشین شمشیر را از رو بسته‌اند. آیا تحریک می‌شوند؟؛« ببین من دیروز هم گفتم که از اول فصل جمعیت علیه کادرفنی شعار می دادند که دیدم امروز بعضی از روزنامه‌ها نوشته بودند کسی قبل از من به تیم فحش نمی‌داد اما آقایان فراموش کرده‌اند که پس از بازی با صبا ، افشین در کنفرانس مطبوعاتی گفت دیگر نمی‌تواند جو ورزشگاه را تحمل کند. او از دست‌هایی گفت که از بیرون به تیم ضربه می‌زنند.»

آنچه پیروانی می‌گوید به درستی یکی از همان دلایلی بود که قطبی را از ایران فراری داد. البته او هم مثل قطبی این روزها با بی مهری مدیران پرسپولیس مواجه شده است. زمانی که تیم می‌برد ، همه پشت او بودند اما بعد از اولین باخت هیچ‌کدام سراغی از تیم نگرفتند و پس از باخت دیروز بود که مصطفوی توپ را به زمین کادرفنی انداخت. این اتفاق باعث شد تا صبح امروز و در تمرین تیم بازیکنان در حمایت از پیروانی به خوردبین اعتراض کنند و کریم باقری ، کاپیتان تیم به سرپرست تیم بگوید آنها پشت افشین ایستاده اند و نمی گذارند تا باشگاه بخواهد مربی تیم را برکنار کند یا تقصیرات را به گردن مربی بیاندازد؛« بچه‌ها به من لطف دارند ولی من ترجیح می‌دهم با یک باخت از کسی گله نکنم و حرمت‌ها را نشکنم فقط می‌دانم آقای مصطفوی به بچه‌ها گفته است همه باید ساعت یک بعد از ظهر به باشگاه برویم. مثل اینکه می‌خواهند با ما حرف بزنند و مشکلات در آن جلسه مطرح شود.» البته این ساعت درست زمانی است که جلسه ظهر دوشنبه هیات مدیره پرسپولیس به پایان می‌رسد. جلسه‌ای که دو عضو هیات مدیره تیم می‌گویند در آن مصطفوی برکنار می‌شود.
پیروانی درباره مشکلاتی که تیمش در آن گرفتار شده می‌‌گوید:« وقتی افشین رفت و از من درباره تیم نظر خواستند گفتم بهتر است یک مربی بزرگ خارجی برای تیم بیاوریم که جوی علیه‌اش نباشد اما مدیریت تیم روی گزینه داخلی اصرار داشت و من هم با افتخار در شرایط بحرانی ، تیم را گرفتم و سعی کردم آن را جمع کنم . تیم ما از ابتدای فصل به دلیل حاشیه‌های بیرونی ، تمرکزش را از دست داده بود و دیدید که همین مشکلات بود که قطبی را از تیم جدا کرد. حالا نمی‌دانم چرا بعضی مرا مقصر جلوه می‌دهند.»
مهدی واعظی در بازی با ذوب آهن سه گل بد خورد ، گل های مشکوکی که باعث شده بسیاری معتقد باشند او در خوردنشان تعمد داشته است؛« ازدیروز من و احمدرضا عابدزاده بیش از 1000 تماس تلفنی داشته‌ایم که این جمله را تکرار کرده‌اند . نمی دانم چرا این جو را عده‌ای به وجود می‌آورند ، نه من و نه احمدرضا حتی یک لحظه هم چنین فکری را درباره گلرمان نمی‌کنیم. مهدی روز بدی را پشت سر گذاشت ولی هر انسانی گاهی اشتباه می‌کند و روزی هست که آماده نباشد. اصلا این شایعه مسموم را از سر بیرون کنید ، من ایمان دارم که مهدی به ما خیانت نمی‌کند»
البته خط دفاعی پرسپولیس هم در دو بازی گذشته دست کمی از گلرهای تیم نداشته است. اینکه چرا افشین که خود زمانی از بهترین مدافعین ایران بوده راهی برای حل مشکل ندارد سئوالی است که درجوابش می گوید:« من اصلا وقت نداشتم که با بچه‌ها کار تاکتیکی انجام دهم. تیم ما مدام در فشار و بحران است . مدام مشکلات و حواشی کمرشکن ، به تیم مان ضربه می‌زند. ولی مطمئن هستم که سیستم تیمم را به این سادگی تغییر نمی‌دهم. از اول فصل ما می‌خواستیم دفاع چپ بگیریم. افشین اصلا نمی خواست فوروارد بیاورد اما وقتی اصرار بعضی از دوستان را دید ، تصمیمش عوض شد و دیکارمو را به تیم آوردند ، در شروع بازی ها ما 7 جای خالی داشتیم اما حالا یک جای خالی هم نداریم که بازیکنی را به مجموعه‌مان اضافه کنیم.»
منبع

۱۵ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مجتبي شيري در كميته انضباطي حاضر مي‌شود

كميته انضباطي فدراسيون فوتبال براي رسيدگي به مشكلات مالي بازيكن سابق استقلال اهواز تشكيل جلسه مي دهد.

نشست كميته انضباطي فدراسيون در خصوص رسيدگي به مشكلات مالي مجتبي شيري، بازيكن فعلي پرسپوليس با تيم استقلال اهواز يكشنبه هفته آينده برگزار مي شود.
مديرعامل باشگاه يا نماينده تام الاختيار استقلال اهواز بايد در جلسه حضور داشته باشد. منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
تاکید بر برگزاری دربی در روز 25 بهمن/ دربی در انتظار اعلام نظر مراجع ذیصلاح

سازمان لیگ برتر با ارسال نامه ای به استانداری تهران بر انجام دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در روز 25 بهمن ماه تاکید کرد.

در این نامه که ازسوی عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ برتر خطاب به مدیرکل امنیتی - انتظامی استانداری تهران تنظیم شده با اشاره به برنامه ریزی انجام شده برای بازیهای دور برگشت خواستار انجام دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس در روز 25 بهمن ماه و هماهنگی های لازم برای برگزاری مطلوب این مسابقه شد.

قرار است استانداری تهران پس از دریافت نقطه نظرات مراجع ذیصلاح نظیر نیروی انتظامی، مسئولان ورزشگاه آزادی ، اورژانس ، اتوبوسرانی ، آتش نشانی و ... در خصوص این دیدار تصمیم گیری کند
در صورتیکه هر یک از این دستگاهها با توجه به فاصله 48 ساعته این مسابقه با دیدار ایران و کره جنوبی برای برگزاری این دیدار با مشکلاتی روبرو باشند ، این مسابقه حداکثر با 24 ساعت تاخیر برگزار خواهد شد.

کلام الله خلخالی مدیر کل امنیتی - انتظامی استانداری تهران ضمن تایید این خبر اظهار داشت : این مرکز درصدد برگزاری این مسابقه پرطرفدار به بهترین نحو ممکن است و تلاش خواهیم کرد تا هماهنگی لازم را در این زمینه با دستگاههای مختلف انجام دهیم تا تماشاگران با کمترین مشکل در ورزشگاه آزادی صورت پیدا کنند و از نزدیک شاهد این مسابقه باشند. منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پيرواني، خوردبين و باقري عازم امارات مي‌شوند

اعضاي تيم فوتبال پرسپوليس صبح چهارشنبه راهي امارات مي شوند.

پس از جلسه امروز مسئولان باشگاه پرسپوليس مقرر شد افشين پيرواني، محمود خوردبين و كريم باقري براي حضور در قرعه كشي مسابقات ليگ قهرمانان آسيا صبح روز چهارشنبه عازم امارات مي شوند.
قرار است اعضاي باشگاه پرسپوليس همان شب به تهران بارگردند تا از پنج شنبه در تمرينات حضور پيدا كنند. منبع

۱۶ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
بازيكنان ناراضي پرسپوليس با مصطفوي ديدار كردند

شماري از بازيكنان ناراضي پرسپوليس بعد از ظهر امروز با مصطفوي ديدار كردند.

شماري از بازيكنان پرسپوليس كه از عقب افتادن قسط دوم قرار دادهاي خود ناراضي هستند بعد از ظهر امروز با داريوش مصطفوي مدير عامل باشگاه پرسپوليس ديدار و در خصوص دريافت مطالباتشان گفت و گو كردند.
گفتني است شماري از بازيكنان مطالبات خود را در روزهاي گذشته دريافت كردند و عده اي نيز طبق اعلام مصطفوي پس از تاسوعا عاشورا پول خود را دريافت مي كنند. منبع

۱۶ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: salar.b88
پیام: ۱,۴۱۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۶
از: HELL
گروه:
- کاربران عضو
اعضاي تيم فوتبال پرسپوليس صبح چهارشنبه راهي امارات مي شوند.

پس از جلسه امروز مسئولان باشگاه پرسپوليس مقرر شد افشين پيرواني، محمود خوردبين و كريم باقري براي حضور در قرعه كشي مسابقات ليگ قهرمانان آسيا صبح روز چهارشنبه عازم امارات مي شوند.
قرار است اعضاي باشگاه پرسپوليس همان شب به تهران بارگردند تا از پنج شنبه در تمرينات حضور پيدا كنند.
منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: salar.b88
پیام: ۱,۴۱۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۶
از: HELL
گروه:
- کاربران عضو
عباس انصاري فرد به عنوان مدير عامل باشگاه پرسپوليس انتخاب شد.

پس از نتايج ضعيف تيم فوتبال پرسپوليس هيئت مديره اين باشگاه امروز تشكيل جلسه داد .
در اين جلسه استعفاي داريوش مصطفوي مورد پذيرش اعضا قرار گرفت. اعضاي هيئت مديره پس از مشورت با علي آبادي؛ رئيس مجمع باشگاه پرسپوليس، عباس انصاري فرد را به عنوان مدير عامل جديد انتخاب كردند.
انصاري فرد سابقه مدير عاملي باشگاه پرسپوليس را دارد.
منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۶,۸۵۳ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۲۸۰ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۹۵ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۶,۷۴۷ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۹۷۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۸۸۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۰,۹۸۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۱۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۸۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۱ کاربر آنلاین است. (۱۳۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!