به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ و جام حذفی
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
استراماچونی: کاسانو و اسنایدر بازی هم را خراب نمی کنند

کاسانو و اسنایدر از نظر سبک بازی شبیه هم هستند و بحث های زیادی در مورد قرار گرفتن آنها در ترکیب اصلی اینتر همراه با هم ایجاد شده است.

سایت گل- آندره آ استراماچونی، سرمربی اینتر، تاکید کرد که بازی کردن وسلی اسنایدر و آنتونیو کاسانو در کنار هم مشکلی ایجاد نمی کند.

کاسانو و اسنایدر از نظر سبک بازی شبیه هم هستند و بحث های زیادی در مورد قرار گرفتن آنها در ترکیب اصلی اینتر همراه با هم ایجاد شده است.

اما استراماچونی معتقد است که این دو بازیکن می توانند یکدیگر را کامل کنند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" بازی کردن این دو در کنار هم مشکلی ایجاد نمی کند. این به مربی مربوط می شود که آنها را با هم به زمین بفرستد یا نه.

فکر نمی کنم قرار گرفتن اسنایدر پشت سر دو مهاجم مشکلی ایجاد کند. اینکه بازی آنها به هم نمی خورد، درست نیست. بستگی به حریف دارد که ببینیم باید از سه مهاجم استفاده کنیم یا خیر."

او همچنین در مورد استفاده از سه مدافع در دیدار امشب مقابل کیه وو گفت:" این گزینه ای است که ما باید به آن فکر کنیم. به تیم ما و بازیکنانی که در اختیار داریم، نگاه کنید. منطقی است که فکر کنیم با چه سیستمی می توانیم بهترین بازی را از بازیکنان مان بگیریم."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
میلان 2 – کالیاری صفر: فشار بر آلگری کاهش یافت

الشعراوی 19 ساله دو گل زد تا میلان به اولین برد خانگی خود در این فصل سری آ برسد.

سایت گل – میلان اولین برد خود در سن‌سیرو را در این فصل به دست آمد و توانست کالیاری را دو بر صفر ببرد.

استفان الشعراوی ستاره دیدار بود و دو گل زد. این اولین گل‌های میلان در سن‌سیرو در این فصل سری آ بود!

الشعراوی که نمایش درخشانی داشت در دقیقه 16 گل‌زنی کرد. او از تله آفساید گریخت و پاس عالی ریکاردو مونتولیوو را به گوشه پایین دروازه زد.

الشعراوی در دقیقه 41 هم ضربه‌ای از گوشه محوطه جریمه زد که به تیر دروازه برخورد کرد.

کالیاری که در اواسط نیمه اول نمایش درخشانی داشت در اوایل نیمه دوم هم بسیار خطرناک ظاهر شد و چند موقعیت عالی را از دست داد.

آنها در دقیقه 65 ضربه سنگینی خوردند. دانیله کونتی که در خط میانی نمایشی عالی داشت در یک ضدحمله با آرنج به جیامپائولو پاتزینی ضربه زد و اخراج شد.

در نهایت در دقیقه 82 بود که روی پاس ماسیمو آمبروزینی، اشلعراوی توپ را از مایکل آگاتزی عبور داد و گل دوم را به ثمر رساند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
کیه‌وو صفر – اینتر 2: سه امتیاز کم‌فروغ!

دو خرید تابستانی اینتر گل‌زنی کردند تا این تیم ورزشگاه بنتگودی شهر ورونا را با سه امتیاز ترک کند. رینالدو هم یک بار توپ را به تیر دروازه اینتر زد.

سایت گل – اینتر توانست به ششمین امتیاز خارج از خانه خود در این فصل برسد.

الاغ‌های پرنده بازی را عالی آغاز کردند و به تیم میهمان فضایی ندادند. سرجیو پلیسیر چند موقعیت عالی را از دست داد. اوضاع برای اینتر در دقیقه 26 بدتر هم شد. وسلی اسنایدر مصدوم شد و لنگ‌لنگان زمین را ترک کرد و جای خود را به آنتونیو کاسانو داد.

اما در نهایت اینتر برخلاف جریان بازی به گل رسید. آلوارو پریرا، خرید جدید اینتر روی سانتر یوتو ناگاتومو که به شوت هم شبیه بود توپ را وارد دروازه حریف کرد.

کیه‌وو در نیمه دوم هم نمایشی مشابه نیمه اول داشت و باز هم اینتر برخلاف جریان بازی به گل رسید. این بار کاسانو روی پاس عمقی والتر گارگانو به پیش تاخت و با اعتماد به نفس گل دوم را در دقیقه 74 زد.

کیه‌وو می‌توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند اما ضربه ایستگاهی تماشایی رینالدو کروسادو (هافبک سابق استقلال!) به تیر دروازه برخورد کرد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
تاسوتی :برای پیشرفت، باید به این تیم اعتماد کنیم

پس از محرومیت آلگری ، تاسوتی بر نیمکت میلان نشسته بود و هدایت این تیم را را از کنار زمین بر عهده داشت.

سایت گل-پس از محرومیت اعلام شده برای الگری ، مشخص شد که او نمی تواند در دیدار چهارشنبه شب برروی نیمکت روسونری در مصاف با کالیاری قرار بگیرد و از همین رو، مائورو تاسوتی، دستیار او در این بازی هدایت میدان را در دست داشت و در پایان مسابقه نیز او بود که پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.
از دست ندهید
استراماچونی:شایسته کسب این سه امتیاز بودیمنتایج سری آ: برد میلانی‌ها، هت‌تریک کاوانی
کیه‌وو صفر – اینتر 2: سه امتیاز کم‌فروغ!میلان 2 – کالیاری صفر: فشار بر آلگری کاهش یافت
تاسوتی پس از پیروزی 2-0 روسونری به خبرنگاران گفت :" ما از نتیجه ی بدست آمده راضی هستیم. ما سه امتیاز این بازی مهم را نیز در خانه نگه داشتیم و چون می دانستیم که چه سختی هایی برای بدست آوردنش کشیدیم، توانستیم آن را نگه داریم. می دانستیم که ممکن است چنین روندی در بازی پیش آید."

به نقل از ac-milan.ir- او در ادامه صحبت هایش گفت: "با توجه به بحران های قبلی،انجام یک بازی به این سبک کار آسانی نبود. ماباید سعی خود را انجام دهیم تا در همه ی بازی ها بتوانیم همین ابتکار را داشته باشیم؛ چرا که ما نام میلان را یدک می کشیم. بدون شک باید بهتر از این ها بازی کنیم اما باید به این تیم اعتماد داشته باشیم تا بتوانیم پیشرفت کنیم. چمن ورزشگاه امروز ما را یاری نکرد. چرا که ما فکر می کردیم باران برای نرمی و رطوبت آن کافی خواهد بود. اما بازی کردن روی آن سخت بود."

او درمورد استفان الشراووی گفت:" استفان در حال پیدا کردن خود است و خوب بازی می کند. او می تواند خطر های زیادی را برای ما برروی دروازه حریفان ایجاد کرده و حریفان را به مشکل بیاندازد. او به ما کمک فراوانی کرده است."

تاسوتی ادامه داد:" هدف ما چیست ؟ من فکر می کنم که هواداران متوجه شده اند که شرایط سخت میلان رو به پایان است و امروز دوباره به سمت ما آمده اند."

تاسوتی که پیشنهاد لاتزیو را برای سرمربی گری این تیم رد کرد در این باره گفت: " شرایط عجیبی بود. من بالای سی سال است که در میلان هستم. سال ها بازی کرده ام و البته مربی و کمک مربی بودم. من از پست خود و جایی که هستم راضی هستم."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
استراماچونی:شایسته کسب این سه امتیاز بودیم؛ از کاسانو متشکرم

مربی جوان اینتر از عملکرد تیمش بعد از شکست تعجب آور قبلی، به شدت راضی بود

سایت گل- آندره آ استراماچونی در پایان دیدار تیمش مقابل کیه وو که با برد 0-2 اینتر به پایان رسید ، خوشحالی اش رااز این برد ابراز کرد و به تمجید از آنتونیو کاسانو پرداخت.

از دست ندهید
نتایج بوندس‌لیگا: روز میهماناننتایج سری آ: برد میلانی‌ها، هت‌تریک کاوانی
کیه‌وو صفر – اینتر 2: سه امتیاز کم‌فروغ!میلان 2 – کالیاری صفر: فشار بر آلگری کاهش یافت
این برد در حالی به دست آمد که اینتر در آخرین بازی اش با دو گل مغلوب سیه نا شده بود و حالا مربی جوان نرآتزوری معتقد است که شاگردانش به خوبی نسبت به آن باخت واکنش نشان داده اند.

در پایان بازی دیشب کیه وو، استراماچونی به خبرنگاران گفت:« بعد از باخت سخت یکشنبه شب، برای ما مهم بود که به پیروزی برسیم. در طول 90 دقیقه به نظر من تیم ما شایسته کسب این سه امتیاز بود. فکر می کنم که این سیستم برای گرفتن بهترین بازی ممکن از بازیکنانی که در اختیار دارم، بهترین سیستم است. ترکیبی از ثبات و قدرت. ما کارمان را با مبارزه شروع کردیم و نشان دادیم که می توانیم بااین سیستم، بهترین نمایش ممکن را به اجرا بگذاریم.»

آلوارو پریه را و آنتونیو کاسانو، خریدهای تابستانی اینتر دراین بازی خوش درخشیدند و در پایان مسابقه، مربی جوان اینتر به تمجید از ستاره سابق میلان پرداخت و گفت:« می خواهم از کاسانو تشکر کنم. می خواهم ازتمام بازیکنان تشکر کنم؛ چون آنها شخصیت و ثبات خوبی را نشان دادند. کاسانو در حال اثبات ارزش هایش در زمین مسابقه است و به همین دلیل هم هست که ما او را به خدمت گرفتیم.»

البته در پایان این بازی، کاسانو هم از مربی جوانش تشکر کرد و به خبرنگاران گفت:« استراماچونی علاقه زیادی داشت تا من را در اینتر ببیند. من در اینجا احساس محبوب بودن می کنم و از این بابت خوشحالم. آنها کاری کردند که من حس کنم که در خانه ام هستم.»

اینتر با برد و کسب هر سه امتیاز این بازی به رده چهارم جدول سری آ صعود کرد . بازی بعدی نرآتزوری یکشنبه هفته آینده و مقابل فیورنتینا خواهد بود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز: حرکت جوانمردانه کلوزه در سرزمین کالچوپولی

حرکت جوانمردانه میروسلاو کلوزه در دیدار لاتزیو با ناپولی فوتبال ایتالیا را در بهت فرو برد

سایت گل- پس از کالچوپولی و بحث های مبنی بر شرط بندی و تبانی در برخی از دیدارهای سری آ ایتالیا و حواشی که برای بازیکنانی مانند بوفون مبنی بر دست داشتن در این شرط بندی ها بوجود آمد و محرومیت آنتونیو کونته، چهارشنبه شب شاهد یک شب خوب در فوتبال ایتالیا بودیم ؛ شبی که میرو کلوزه بازیکن با شخصیت لاتزیو و ژرمن ها رقم زد. او نشان داد در "دنیایی که دزد و قاچاقچی دارد مردمان خوبی نیز وجود دارند که می توانند در میان زشتی ها وجود خوب خود را حفظ کنند برای حضور افرادی مانند کلوزه از فوتبال متشکریم."

از دست ندهید
بارسلونا وپرداخت 449هزار یورو به مدیربرنامه های سابق مسیاستفان الشراووی زیر ذره بین سرالکس فرگوسن
پله: اسپانیا بهترین تیم حال حاضر دنیاستبرنامه بازی های هفته ششم بوندسلیگا

این یکی از ستایش های بی شمار روزنامه های ایتالیایی از حرکت کلوزه بود. کلوزه 34 ساله نه به خاطر گل هایی که برای لاتزیو به ثمر رساند ، بلکه به دلیل بازی جوانمردانه مورد ستایش قرار می گیرد. در دقیقه 4 بازی برابر ناپولی با ارسال ضربه ی کرنر توپ به صورت ناخواسته به دست میرو کلوزه برخورد کرد و وارد دروازه حریف شد ولی داور بازی خطای هند اتفاق افتاده را ندید و گل را سالم اعلام کرد. اعتراض ناپلی های به جایی نرسید تا اینکه میرو کلوزه در حالیکه برخی بازیکنان لاتزیو او را به سمت دروازه خودی هل می دادند، به سوی داور رفت و از برخورد توپ با دست خبر داد تا گل مردود اعلام شود و بازی کماکان 0 بر 0 ادامه یابد.

میرو کلوزه به روزنامه بیلد می گوید:" من بلافاصله به داور گفتم که توپ با دستم برخورد کرد برای من این گل غیرقابل قبول بود زیرا می دانستم توپ را با دست زدم من می خواهم در یک بازی صحیح برنده باشم."

اما آیا این کار برای ایتالیایی ها یک امر طبیعی بود؟ ظاهرا پاسخ منفی است.

پس از اینکه کلوزه به سمت داور رفت و هند خود را پذیرفت بازیکنان ناپولی به سوی او هجوم بردند و او را درآغوش گرفتند ولی از بهت و شوک نمی توانستند حرفی بزنند.

روزنامه کوریرو دلو اسپورت در این مورد می نویسد:" این یک حرکت قهرمانانه بود که خبر از ظهور یک نجیب زاده می دهد."

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت:" میروسلاو کلوزه یک قهرمان بزرگ است او با این حرکت مدال افتخار دریافت کرد."

سپ بلاتر رئیس فیفا نیز می گوید:" براوو به کلوزه! او بازیکن بزرگی است"

بلی شاید در فوتبال ایتالیا کمی این حرکت عجیب باشد اما کلوزه پیش از این نیز در سال 2005 به عنوان جوانمردترین بازیکن آلمان دست معرفی شده بود در دیدار مقابل بیلفد هربرت فاندل داور مشهور آلمانی برخورد دروازه بان بیلفد با کلوزه را پنالتی گرفت اما کلوزه در قبال این پنالتی چه کرد؟ او به سوی داور رفت و توضیح داد که این برخورد بیرون از محوطه جریمه انجام شده است.

انجام بازی جوانمردانه در فوتبالی که با تبانی و رسوایی های شرط بندی، تنیده شده است تنها از بازیکنان بزرگ و جنتلمنی همچون میروسلاو کلوزه بر می آید بازیکن بی حاشیه و دوست داشتنی ژرمن ها که حالا از او به عنوان یک بت در سری آ یاد می شود کاری کرد که شاید تا سالها در فوتبال ایتالیا تکرار نشود.

نظر شما: آیا نظیر این حرکت را پیش از این در سری آ به خاطر دارید؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
زمان: کاررا با رسانه‌ها صحبت کند

مربی رم می‌گوید طرفداران حق دارند صحبت‌های مربی یوونتوس را بشنوند.

سایت گل – زدنیک زمان، مربی رم گفته حرف‌هایش درباره یوونتوس تاثیری بر نبرد دو تیم نمی‌گذارد.

این مربی 65 ساله درباره اتهامات دوپینگ یوونتوس در دهه 1990 صحبت کرده. او همچنین گفته نباید می‌گذاشتند آنتونیو کونته پس از رسوایی تبانی مربی یوونتوس بماند.

او همچنین این که ماسیمو کاررا حاضر نشده در نشست خبری پیش از بازی حضور یابد را زیر سوال برده: «من به یوونتوس آسیب زدم؟ من نه. آنها باید به دیگر افراد نگاه کنند.

کاررا؟ به نظرم مردم می‌خواهند حرف‌های افرادی که مستقیما درگیر هستند را بشنوند.»

زمان شاید به دلیل صحبت‌هایش در هنگام ورود به ورزشگاه هو شود. او گفته: «من در بازی یوونتوس – رم چند بار حاضر بوده‌ام. نگران ورود به ورزشگاه نیستم. اما آخرین باری که به تورین رفتم بر سر حرف‌هایم درباره دهه 1990 به من توهین کردند.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
آلگری: میلان نباید از حریفان بترسد

میلانی ها فصل جدید را چندان خوب آغاز نکردند و همین اتفاق فشارهای زیادی روی آلگری وارد کرد اما پیروزی مقابل کالیاری، نشانه هایی از پیشرفت در تیم میلان نشان داد

سایت گل- ماکسی آلگری، سرمربی میلان، امیدوار است تیمش بعد از پیروزی مقابل کالیاری، به روند پیشرفتش ادامه بدهد. میلانی ها فصل جدید را چندان خوب آغاز نکردند و همین اتفاق فشارهای زیادی روی آلگری وارد کرد اما پیروزی مقابل کالیاری، نشانه هایی از پیشرفت در تیم میلان نشان داد و آلگری امیدوار است که تیمش بتواند در دیدار مقابل پارما به این روند ادامه بدهد. او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما به اندکی آرامش نیاز داریم . ما گاهی وقتی به پیش می رویم، از حریف می ترسیم و این باعث می شود تا آنها شرایط بهتری پیدا کنند. نکته مثبت این است که ما در خط دفاعی خوب کار کردیم. در حال حاضر، در زمین سن سیرو توپ سر می خورد و نمی دانم چطور می توان این مشکل را حل کرد. شاید در یک ماه آینده شرایط بهتر شود." الشعراوی در دیدار با کالیاری هر دو گل میلان را به ثمر رساند اما آلگری معتقد است این ستاره جوان هنوز جای پیشرفت دارد. " الشعراوی اکنون خیلی بهتر شده و بدون توپ خیلی بهتر حرکت می کند. او هنوز خیلی جوان است و نیاز دارد که بداند هنوز کاری نکرده زیرا در فوتبال برای رسیدن به قله، باید سال ها خوب کار کنید. اکنون زمان مهمی برای اوست. او خیلی جوان است و من می دانم کار ساده ای نیست اما او باید بهتر شود." او همچنین در مورد مدعیان این فصل گفت:" یووه مدعی اصلی قهرمانی لیگ است اما تیم های دیگری نیز هستند. ناپولی در چمپیونزلیگ نیست و می تواند برای یوونتوس دردسرساز شود. رم، لاتزیو واینتر هم بازیکنان خوبی هستند."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
پارما 1 – میلان 1: فشار روی آلگری باقی است

سومین گل استفان الشعراوی در دومین دیدار اخیر او هم برای برد روسونری کافی نبود.

سایت گل – میلان باز هم در سری آ کم‌فروغ ظاهر شد. این بار آنها در خانه پارما با این تیم به تساوی یک بر یک رسیدند و فشار بر ماسیمیلیانو آلگری بیشتر شد.

میلانی‌ها فعلا در رده نهم هستند – و شاید در پایان دیدارهای این هفته پایین‌تر بروند – و این در حالی است که یوونتوس پیش از دیدار امشب با رم با شش امتیاز بیشتر در صدر جدول قرار گرفته.

میلان در دقیقه 50 گل اول دیدار را زد. بویان کرکیچ که در ترکیب ثابت قرار گرفته بود توپ را به الشعراوی سپرد و او هم از مدافع مستقیم خود گذشت و دروازه آنتونیو میرانته را گشود.

اندکی بعد روی پاس عمقی بویان، کوین پرینس بواتنگ تک به تک شد اما ضربه سر عجیب او به بیرون رفت.

سپس ماسیمو گوبی داشت دروازه میلان را باز می‌کرد که ماریو یپس توپ را از روی خط برگرداند.

سرانجام دانیله گالوپا در دقیقه 66 گل تساوی را زد. او از بیرون محوطه جریمه با شوت دروازه حریف را گشود.

میلان سپس تلاش کرد به گل برتری برسد اما نتوانست.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
بویان : باید تمرکز خود را حفظ کنیم

میلان در حالی که میتوانست برابر پارما به یک پیروزی ارزشمند دست یابد به نتیجه ای بهتر از تساوی 1-1 دست نیافت.

سایت گل-بویان کرکیچ ستاره اسپانیایی باشگاه میلان در بازی با پارما برای نخستین بار در ترکیب اصلی روسونری قرار گرفت. این بازی در نهایت با تساوی 1-1 دو تیم به اتمام رسید .

به نقل از ac-milan.ir-بویان کرکیچ درپایان این مسابقه به اسکای گفت: " فکر می کنم خوب بازی کردیم ، امیدوار بودم که بتوانیم این بازی را ببریم."

او ادامه داد:" به زودی باید در دربی شهر میلان حاضر شویم و فکر می کنم که از لحاظ تیمی شرایط بهتری پیدا کرده ایم. اما اجازه بدهید ابتدا به بازی روز چهارشنبه مان در لیگ قهرمانان اروپا فکر کنیم و پس از آن ،زمان کافی برای فکر کردن به دربی وجود دارد. فکر می کنم ما حالا و درمقایسه با قبل، نیاز به تمرکز بیشتری داریم. مخصوصا زمانی که بازی را پیش هستیم ، باید بیشتر روی جریان بازی متمرکز باشیم و بدین ترتیب می توانیم گل های بیشتری بزنیم."

بویان درمورد عملکرد استفان الشراووی زننده تک گل میلان در بازی شنبه شب گفت:" استفان ؟ او یک بازیکن قدرتمند و سریع است وبه نظر من می تواند خیلی بیش از این ها پیشرفت کند. از این که اولین بازی خود را برای میلان انجام دادم خیلی خوشحال هستم و این نیز رضایت بخش است که ما خوب بازی کردیم. بهترین لحظه ی بازی برای من ،پاس گلی بود که به استفان دادم ،چرا که به گل انجامید و این که بتوانم در هر شرایطی به تیم کمک کنم مرا شادمان خواهد کرد."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۲,۷۵۰ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۸۲۶ بازدید
۶ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۳,۷۲۹ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۵۵۱ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۲۶ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۰۸۴ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۵۶۱ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۰۰۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۲۴۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۳۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۹۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۸ کاربر آنلاین است. (۱۲۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!