به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ و جام حذفی
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گالیانی:ایبرا حق دارد که با من صحبت نکند؛ چرا که من سر قولم نماندم

آدریانو گالیانی در تازه ترین صحبت های خود به خبرنگاران اعلام کرد از زمانی که زلاتان به پاری سن ژرمن پیوسته با او صحبت نکرده.

سایت گل-آدریانو گالیانی ، مدیراجرایی و نایب رئیس باشگاه میلان در مصاحبه با فرانس فوتبال به ماجرای انتقال زلاتان ایبراهیموویچ به پاری سن ژرمن اشاره کرده و دراین باره صحبت های جدیدی را مطرح کرد.
گالیانی در بخشی از صحبتهایش گفت:" زلاتان می خواست در میلان بماند "

به نقل از ac-milan.ir-نخستین پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,مدیر اجرایی روسونری ادامه داد:" در پایان فصل، او به همراه مدیر برنامه هایش پیش من آمد و گفت که می خواد در میلان بماند و من به او این اطمینان را دادم که در میلان می ماند.اما در نهایت هیئت مدیره باشگاه به دلیل برخی مسائل،تصمیم به فروش او گرفتند. از زمانی که او به پاری سن ژرمن رفته،دیگر با من صحبت نکرده ؛ اما او کاملا حق دارد ،چرا که من سر حرف های خود نماندم"

این صحبت های گالیانی در حالی است که به نظر می رسد با وجود تمایل گالیانی مبنی بر ادامه کار آلگری در میلان ,هیئت مدیره باشگاه بخصوص برلوسکونی از عملکرد اخیر الگری راضی نیستند و به میلانی پس از او می اندیشند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
سه فاکتور کونته برای شکست چلسی

به نظر می‌رسد آنتونیو کونته سرمربی یوونتوس برای شکست دادن قهرمان اروپا سه فاکتور را در نظر گرفته باشد تا بتواند نخستین دیدار اروپایی را به عنوان سرمربی موفق پشت سر بگذارد .

این سه فاکتور مهم که دیروز در تمرینات از سوی کونته مورد بررسی قرار گرفت عبارتند از :

فاکتور اول : اولین تاکتیک آنتونیو کونته توپ های ارسالی بلند و بازی هوایی خواهد بود که در دیدار جنوا نیز شاهد آن بودیم . به نظر می‌رسد یووه در ابتدای بازی برای حفظ توپ و میدان و سنجیدن تیم حریف با جووینکو ، پیرلو برای این امر از توپ های بلند استفاده خواهند کرد .

فاکتور دوم : فشار بر روی چلسی و پرسینگ معروف ، به نظر می‌رسد یووه بر روی ضدحمله کار زیادی کرده است و قصد دارد از اشتباه بازیکنان چلسی و سرعت بالای بازیکنان خود از این حیث چلسی را در موقعیت سختی قرار دهد .

فاکتور سوم : تصاحب توپ و میدان ، پاسکاری های ریز برای تسلط بازی

آنتونیو کونته برنامه خوبی نیز برای مهار حملات ادن هازارد خطرناک ترین بازیکن این تیم در نظر گرفته است .

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
آلگری همچنان خوشبین است

سرخ و مشکی ها از سه بازی خود در سری‌آ دوبازی را واگذار کرده اند که هردوی آن ها هم در سن سیرو بوده است و فردا هم میزبان اندرلخت بلژیک خواهند بود.

آلگری در کنفرانس خبری قبل از بازی گفت: " من امیدوار و آرامم زیرا معتقدم که می توانیم اولین برد خانگی خود را بدست آوریم ، هرچند برای تیم مقابل احترام قائلم.
اندرلخت تاریخچه ی خوبی دارد، آن ها معمولا در این رقابت ها شرکت دارند بنابراین ما نیاز داریم با صبر و تعادل در طول 90 دقیقه بازی کنیم بدون اینکه احساس کنیم باید زود به گل برسیم.

بازی مهمی فردا پیش رو داریم که باید در آن به پیروزی برسیم، بازی آسانی نیست یعنی هیچ بازی آسانی وجود ندارد و نتیجه در پایان بازی مشخص می شود.
این واضح است که ما مشکلات بسیاری داریم ، اما نمی توانیم منفی فکر کنیم ، باید تمرکز کنیم و صحبت نکنیم تا نتایج همه چیز را بیان کند.

ما هنوز در حال مبارزه با نظرات پس از شکست هستیم اما اجازه دهید اکنون فقط به بازی لیگ قهرمانان فکر کنیم، با اینکه این فصل با نتایج خوبی آغاز نشده است، اما فقط نسبت به فصل قبل در همین زمان یک امتیاز کمتر داریم.

باید با نگرش مثبت بازی کنیم اما همچنین از نظر تاکتیکی باید قوی تر شویم، شاید سیستم خود را عوض کنیم اما در حال حاضر با 4-3-1-2 بازی می کنیم.
در مقابل سمپدوریا و آتلانتا مدرن و دیدینی بازی نکردیم ولی هنوز خطرناکیم و فقط دو گل در ضد حملات دریافت کرده ایم.

سیلویو برلوسکونی؟ مزخرفات زیادی در مورد رابطه ی ما نوشته اند، من مربی تیمی هستم که با سر وصدای زیادی ساخته شده، این تیم جدیدی است و نیاز به زمان دارد.
اگر شما نتیجه نگیرید سپس این طبیعی خواهد بود که مربی باز خواست شود اما من هنوز فکر می کنم که ما رشد و پیشرفت خواهیم داشت."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
آلبرگیو اوانی: اخراج آلگری اشتباه بزرگی است؛ دیگر ستاره بزرگی در میلان نیست

اوانی بر این باور است که میلان برای صعود از گروه خود باید یکدل باشد تا بتواند شروع بد خود را به دست فراموشی بسپارد.

سایت گل-آلبرگیو اوانی هافبک سابق میلان که 13 سال در میلان توپ زده بود و محصول آکادمی جوانان میلان بود، براین باور است که اخراج ماسیملیانو الگری از سمت مربیگری روسونری، اشتباهی نابخشودنی خواهد بود که تنها بر مشکلات میلان می افزاید .
این درحالی است که بعد از نتایج ضعیف و نامطلوب میلان در هفته های اخیر گمانه زنی ها در مورد برکناری الگری از سمت مربیگری روسونری روز به روز قوت می گیرد

به نقل از ac-milan.ir-نخستین پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,هرچند که اوانی دراین باره نظر دیگری دارد. او در این رابطه گفت" من فکر نمی کنم اخراج آلگری بهترین کار باشد.به طور کلی گاهی تغییر سرمربی موجب سردرگمی بیشتر می شود و نمی تواند چیزی را بهتر کند. من می خواهم بگویم که اخراج آلگری تنها ناتوانایی های میلان را بیشتر خواهد کرد. از دیدگاه من میلان باید آرامش را به اردوی خود بیاورد و سخت تلاش کند تا بتواند دوباره به میلان واقعی تبدیل شود. سپس آن ها می توانند بار دیگر به روند اصلی خود بازگردند و نتایج خوبی را کسب کنند و روحیه ی آن ها نیز بهتر شود."

سرمربی کنونی تیم زیر 19 ساله های ایتالیا در مورد بازی میلان و اندرلشت نیز نظراتی داشت:" عملکرد شنبه شب میلان به شدت بد بود؛ اما باید بگویم که در اروپا انگیزه ها به شدت متفاوت است. میلان برای لیگ قهرمانان زندگی می کند ؛طوری که هیچ تیم دیگری این کار را نمی کند. اما این لازم است که آن ها روش خود را تغییر دهند و طبیعی است که راه حل های زیادی وجود دارد. در سری آ گاهی دستورات تاکتیکی در زمین دیده نمی شود؛ اما میل برای انجام بازی خوب هرگز از بین نمی رود. "
اوانی ادامه داد:" به نظر من بازیکنان میلان تلاش کردند که در بازی خود برابر آتالانتا به پیروزی برسند تا به همه ثابت کنند که هنوز هم تیمی هستند که بتوانند رقابت کنند.آن ها ریسک زیادی برای کسب سه امتیاز انجام دادند اما این یک ننگ است که میلان در سن سیرو ببازد ؛ چرا که باید آن ها امتیازات زیادی را در این ورزشگاه بدست آورند تا هواداران را تحت تاثیر قرار دهند."

او نظراتی را در باره ی فصل نقل و انتقالات نیز بیان کرد: " با جدایی سناتور های میلان و فروش زلاتان و سیلوا دیگر ستاره ای با تکنیک فردی بالا در میلان نیست که توانایی های فردی بالایی داشته باشد."" من فکر می کنم در این زمان میلان باید روحیه ی کار تیمی را در خود افزایش دهد. میلانی ها می توانند بر موانع پیش رو غلبه کنند ؛موانعی که در نگاه اول شاید غیر قابل عبور باشند.من تجربه ی آلگری را ندارم و بنابراین او را نصیحت نمی کنم چرا که او می داند در این زمان چه کاری را باید انجام دهد.میلان جوان شده و فرصت خوبی دارد که تیمی بسازد که پایه های آینده را تشکیل می دهند. او باید ایمان و اطمینان را به تیم برگرداند؛ چرا که هنوز بازیکنان با کیفیت در میلان هستند."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز:سریال هفت قسمتی اخراج آلگری زودتر به پایان خواهد رسید؟!

تساوی برابر اندرلشت در دور نخست مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان اروپا یک گام رو به عقب دیگر برای تیم آلگری بود.

سایت گل-بازی با آندرلشت در دور اول مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، امتحان دیگری برای تیم میلان بود که در برابر سمپدوریا و آتالانتا نمایش خوبی نداشت. روسونری الگری دراین بازی نیز نمره ی قبولی نگرفت و میلان همچنان در حسرت یک گل زده در خانه ماند.

به نقل از ac-milan.ir-نخستین پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,همین مسئله سبب شد تا رسانه های ایتالیا جایگاه آلگری را سست تر از هر زمان دیگری ارزیابی کنند.

به گزارش اسپورت مدیاست ایتالیا پس از تساوی میلان برابر اندرلشت، سیلویو برلوسکونی،مالک باشگاه روسونری با آدریانو گالیانی، نائب رئیس این تیم تماس تلفنی برقرار کرد و در طی این تماس به شدت خواهان اخراج ماکسی آلگری شده .

به گزارش این پایگاه خبر رسانی برلوسکونی از گالیانی خواسته تا به سرعت مربی دیگری را برای تیمش انتخاب کند. او در این تماس اعلام کرده که بازی برابر اودینزه آخرین مهلت برای آلگری است که بتواند خود را اثبات کند.

بنابراین به نظر می رسد آلگری که همچنان از نبود ستاره هایش رنج می برد ، باید به شدت تلاش کند و کار سختی را نیز پیش رو خواهد داشت.

میلان بعد از ظهر روز یک شنبه باید در یک بازی خارج از خانه به مصاف اودینزه برود. البته اودینزه نیز شرایطش بهتر از میلان نیست و با یک امتیاز در محدوده ی سقوط جدول قرار دارد.

محتمل ترین جانشین آلگری، تاسوتی است و البته نام رافائل بنیتس نیز حول میلان شنیده می شود

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
تیاگو سیلوا : همیشه از میلان حمایت می کنم

با وجود پیروزی و یک شروع خوب پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا سیلوا همچنان شرایط میلان را دنبال می کند.

سایت گل-ب تیاگو سیلوا هنوز به میلان علاقه دارد و البته از شرایط فعلی میلان نیز ناراضی به نظر می رسد و آن را نگران کننده می داند .

به نقل از ac-milan.ir-نخستین پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,تیاگو سیلوا که بعد از برد قاطعانه تیمش پاری سن ژرمن در اولین بازی اروپایی اش در رقابت های این فصل به شدت خوشحال بود، نتیجه بازی میلان برابر آندرلشت را نیز دنبال می کرد و از تساوی روسونری چندان راضی به نظر نمی رسید. او در این باره به اسکای گفت :"این واقعا ناراحت کننده است که میلان را در این شرایط سخت می بینم. اما من همیشه میلان را حمایت می کنم چون بهترین دوستانم آن جا هستند."

تیاگو سیلوا که شب گذشته همراه با زلاتان ایبراهیمویچ موفق به گلزنی برای تیم خود شدند پیروزی 4-1 تیم خود برابر نماینده ی اکراین را جشن گرفت .او ادامه داد:" خوشحالم که در تیم قدرتمندی مثل PSG هستم و امیدوارم بتوانم عملکردی مشابه با آنچه درمیلان داشتم را انجام بدهم. می خواهم موفقیت های روسونری را تکرار کنم."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
آلگری و اینزاگی: درگیری؟ هیچ اتفاقی بین ما رخ نداد

این دو با حضور در یک مصاحبه تلویزیونی در میلان چنل، شایعه درگیری شان را به شدت رد کردند

سایت گل- فیلیپو اینزاگی، مهاجم سابق و ماکسی آلگری، سرمربی فعلی میلان، شایعه درگیری اخیرشان در جریان تمرینات روز گذشته روسونری را به شدت تکذیب کردند.

نتایج اخیر میلان به شدت آلگری را تحت فشار قرار داده است و شایعه شده بود که حضور آلگری در تمرینات تیم جوانان میلان موجب شده تا اینزاگی که هدایت این تیم را برعهده دارد، او را به جدی نبودن در کارش متهم کنند.

اما این دو با حضور در یک مصاحبه تلویزیونی در میلان چنل، این شایعات را به شدت رد کردند.

آلگری در ابتدای مصاحبه گفت:" هیچ اتفاقی رخ نداد. مطلقا هیچ اتفاقی. هیچ مشکلی با پیپو ندارم. در حقیقت یک همکاری فوق العاه بین تیم اول و بخش جوانان وجود ندارد. صحبت های ما یک تبادل نظر بدون کوچکترین توهین یا بحث شدید بود."

اینزاگی نیز با تایید صحبت های آلگری، گفت:" او راست می گوید. صحبت های ما یک دقیقه هم طول نکشید. حتی بازیکنان تیم جوانان هم چیزی متوجه نشدند زیرا اتفاقی رخ نداد.

ما میلانی هستیم و عاشق میلان هستیم. پس هیچ کدام از اتفاقاتی که گفته شده، رخ نخواهد داد. به جای اینکه در مورد چیزهایی که اتفاق نیفتاده، بنویسید، باید به میلان کمک کنید."

آلگری در پایان صحبت ها گفت:" امیدوارم برای مدت زمان طولانی در میلان بمانم اما من برای همیشه اینجا نخواهم ماند و فکر می کنم همه ویژگی های لازم برای تبدیل شدن به یک مربی فوق العاده را دارد. او از جای خوبی کارش را آغاز کرد و می تواند کارهای خوبی انجام دهد."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
پیش بازی یوونتوس- کیه وو؛ بانوی پیر به دنبال شکستن طلسم خرهای پرنده

یوونتوسی ها قصد دارند با پیروزی در این دیدار، علاوه بر ادامه روند پیروزی های شان در سری آ، طلسم سه ساله ناکامی مقابل کیه وو را بشکنند

یوونتوس

بوفون
کیه لینی, بارزالی, لوسیو
آساموا, جاچرینی, پیرلو, مارکیسیو, ایسلا
کوالیارلا, ووچینیچ

کیه وو

سورنتینو
ساردو, دانیلی, سزار, جوکیچ
واچک, ریگونی, هتمای
تریو, کروسادو
پلیسیه

لوسیو، مدافع باتجربه یوونتوسی ها، بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت، می تواند برای اولین بار در ترکیب اصلی بیانکونری به میدان برود. شاگردان کونته بعد از تساوی مقابل چلسی در اولین دیدارشان در چمپیونزلیگ، به دنبال یک پیروزی دیگر در سری آ هستند.

آرتورو ویدال که در دیدار مقابل چلسی علی رغم مصدومیت، گلزنی کرد، احتمالا در این دیدار از روی نیمکت کار را دنبال خواهد کرد و در مقابل، مائوریسیو ایسلا و کواندو آساموا در کمربند خط میانی یووه قرار خواهند گرفت.

کوالیارلا هم بعد از گلزنی مقابل چلسی، احتمالا در این دیدار در ترکیب اصلی یووه قرار خواهد گرفت. اگر کونته بخواهد ووچینیچ را برای دیدار مقابل فیورنتینا آماده نگه دارد، ممکن است این فرصت در اختیار ماتری قرار بگیرد که از ابتدا به میدان برود.

در سمت مقابل، احتمالا کیه وو با همان خط دفاعی که هفته گذشته مقابل لاتزیو قرار گرفت، در این دیدار به میدان خواهد رفت. در خط میانی نیز، کامیل واچک جانشین لوسیانو خواهد شد.

در خط حمله، آلبرتو پالوسکی همچنان مصدوم است و به این ترتیب، سرجیو پلیسیه به تنهایی در خط حمله قرار می گیرد. همچنین با توجه به مصدومیت داویده دی میکله، رینالدو کروسادوی پرویی در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت.

آیا می دانستید؟

- یوونتوس در 4 دیدار اخیرش مقابل کیه وو به تساوی رسیده است. آخرین پیروزی آنها مقابل "خرهای پرنده" در سال 2009 با تک گل وینچنزو یاکوئینتا به دست آمد.

- آندره آ بارزالی، مدافع یوونتوس، در فصل 04-2003 برای کیه وو 29 بازی انجام داد.

- بانوی پیر در حالی پای به این دیدار می گذارد که در 42 دیدار اخیرش در سری آ شکست نخورده است.

- کیه وو در این فصل یک پیروزی به دست آورده . آنها در هفته ابتدایی 2-0 بولونیا را شکست دادند.

- در صورتی که سرجیو پلیسیه، کاپیتان کیه وو، در این دیدار به میدان برود، دویست و نود و نهمین دیدارش را برای این باشگاه از سال 2001 انجام خواهد داد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
آلگری : مونتولیوو در پست دفاعی بازی می کند! ؛باید برروی گلزنی تمرکز کنیم

ماسیملیانو آلگری در کنفرانس مطبوعاتی خود در رابطه با داستان درگیری اخیرش با اینتزاگی به صحبت پرداخت.

سایت گل-ماسیملیانو الگری، مربی باتجربه میلان، قبل از برگزاری دیدار این هفته تیمش مقابل اودینزه، در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

در این جلسه، قبل از آنکه سوالی پرسیده شود، خود الگری در صحبت هایی گفت: "پیش از آنکه به سوالات شما پاسخ بدهم می خواهم چند مورد را برای همه روشن کنم.در برخی از مطبوعات خبرهایی مبنی بر استعفای من منتشر شده .البته این اخبار، به هیچ وجه حقیقت ندارد و شرح این داستان ها، در این روزهای سخت، توهینی به باشگاه و هواداران آن است.واقعا برایم ناراحت کننده است"

به گزارش گل دات کام ، به نقل از ac-milan.ir ، الگری درادامه صحبت هایش گفت: زمانی که من فصل جدید را پس از فروش های تابستانی آغاز کردم، پذیرفتم که این تغییرات نیاز به یک شور و شوق و اراده قوی دارد.عملکرد تیم ما تا به اینجا، در کل فاجعه بار نیست اما بعضی اوقات این نتایج است که به پیشرفت شما کمک می کند"
آلگری همچنین در رابطه با داستان درگیری اش با اینتزاگی با رسانه ها به صحبت پرداخت و دراین مورد گفت: "چهارشنبه من به ویسمارا ، محل تمرینی بازیکنان تیم جوانان میلان رفتم؛ چون باشگاه از من دعوت کرده بود تا عملکرد تیم جوانان را مشاهده کنم.من اغلب این کار را انجام می دهم و با مربیان ایده های خود را مبادله می کنم؛ چرا که من هم می توانم از آنها چیزهای بیشتری یاد بگیرم.و این موضوع در رابطه با اینزتاگی نیز صدق می کند و می توانیم با او افکارمان را در میان بگذاریم. در طول دورانی که او برای تیم بازی می کرد، من نمی توانستم بیش از این او را بر روی نیمکت قرار دهم ؛چرا که او با توجه به شرایطی به خصوصی که داشت، دیگر یک بازیکن نبود بنابراین او نمی تواند عصبانی باشد و هیچ بی احترامی بین ما وجود ندارد"

الگری درمورد بازی امشب تیمش مقابل اودینزه ادامه داد: " این فصل بسیار متفاوت از فصل پیش است . اودینزه حریف امشب ما، بازیکنان با کیفیتی چون پائولو باروتو,آنتونیو دی ناتاله و باستا را دارد.این طبیعی است که آنها به هر نحو مبارزه خواهند کرد ؛ آنها با وجودی که در تابستان بازیکنان مهم خود را فروختند، اما همچنان نتایج خوبی کسب می کنند. ما باید بر روی عملکرد گلزنی خود تمرکز کنیم ؛ به تازگی در حال مبارزه با این مشکل هستیم.ما باید جسورانه تر عمل کنیم ؛ چرا که تمرکز بر روی بازی تدافعی در دی ان ای من نیست"

گزارشاتی مبنی بر حضور بویان کرکیچ از ابتدا در ترکیب و بوآتنگ بر روی نیمکت وجود دارد. خود الگری دراین باره توضیح داد: "شکستگی دست بوآتتگ انجام حرکات خاص او را مشکل می کند .او به هیچ وجه عملکرد خوبی برابر اندرلشت نداشت"

و درمورد شرایط سایربازیکنانش گفت:" ریکاردو مونتولیو به ترکیب بازگشته وبه عنوان بال کناری تدافعی بازی خواهد کرد و سپس نایجل دی یونگ یا ماسیمو آمبروزینی هستند که به همراه آنتونیو نوچرینو در جلوی خط دفاعی بازی خواهند کرد.استفان الشراووی در لیگ قهرمانان عملکرد خوبی داشت و بسیار خطرناک ظاهر شد ؛ اما ما گزینه های بسیاری در خط حمله داریم و هر تعییری می تواند شکل و فرم ما را تغییر دهد"

ماریو یپس به دلیل اینکه فرزندش این هفته به دینا آمد مرخصی گرفته است بنابراین آلگری تایید کرد که از کریستین زاپاتا استفاده خواهد کرد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
یوونتوس 2 – کیه‌وو صفر: با دو گل کوالیارلا

فابیو کوالیارلا یوونتوس را در صدر جدول نگاه داشت. آنها تمامی امتیازات ممکن را کسب کرده‌اند.

سایت گل – یوونتوس به چهارمین برد خود در چهارمین دیدار پیاپی رسید. آنها دو بر صفر کیه‌وو سخت‌کوش را شکست دادند.

استفانو سورنتینو در دروازه کیه‌وو عالی بود اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

فابیو کوالیارلا هم مانند دیدار با چلسی به کمک تیمش آمد. او گل اولش را در دقیقه 64 زد. ضربه قیچی او به شکلی بسیار زیبا از روی نقطه پنالتی توپ را وارد دروازه کیه‌وو کرد و سورنتینو با وجود واکنش تنها توانست مسیر توپ را اندکی منحرف کند.

کوالیارلا در دقیقه 68 گل دوم را هم زد. این مهاجم 29 ساله با دریافت توپ از کوادو آساموا، داریو داینلی را پشت سر گذاشت و توپ را با خونسردی به گل تبدیل کرد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۴۰ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۱,۸۱۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۴۰۸ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۹۷ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۵۵ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۱۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۹۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۲۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۱ کاربر آنلاین است. (۱۱۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!