به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ و جام حذفی
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز- یک رکورد برای میلان آلگری: دو فصل و 137 مصدومیت

گالیانی در مصاحبه ای با کوریره دلو اسپورت اعلام کرد که میلان به شدت به دنبال پیدا کردن راهی برای حل بحران مصدومیت های خود است.

سایت گل-از زمانی که ماسیملیانو آلگری ،مربی میلان، هدایت روسونری را به عهده گرفته ، در طول این دوفصل، بازیکنان میلان با 137 مصدومیت مختلف روبرو شده که 78 مورد مربوط به مشکلات عضلانی بوده است.
به نقل از ac-milan.ir-نخستین پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,آدریانو گالیانی ، نایب رئیس روسونری در این باره به کوریره گفت: " مشکل اصلی در میلان بحران مصدومیت است. همه این مسئله را به خوبی می دانند :هم سرمربی تیم و هم کادر پزشکی. ما باید هرکاری را که ممکن است انجام دهیم تا این مشکل را حل کنیم؛ چرا که به طور میانگین ،در هر بازی یک مصدوم به لیست مصدومان اضافه می شود."
در حال حاضر میلان ریکاردو مونتولیوو ، روبینیو و پاتو را به دلیل مشکلات عضلانی در اختیار ندارد و البته بواتنگ نیز دچار شکستگی دست شده و برای مدتی از میادین ورزشی به دور است..

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
مونتولیوو: من جانشین پیرلو در میلان هستم

پیرلو بعد از 10 سال بازی در میلان، در تابستان 2011 به یووه پیوست و مونتولیوو که در این تابستان از فیورنتینا به میلان رفته، می خواهد خاطره پیرلو را از ذهن هواداران روسونری پاک کند

سایت گل- ریکاردو مونتولیوو، هافبک جدید میلان، قصد دارد در تیم جدیدش موثر کار کرده و جای خالی آندره پیرلو را پر کند.

پیرلو بعد از 10 سال بازی در میلان، در تابستان 2011 به یوونتوس پیوست و مونتولیوو که در این تابستان از فیورنتینا به میلان رفته، می خواهد خاطره پیرلو را از ذهن هواداران روسونری پاک کند.

او در گاتزتا دلو اسپورت گفت:" آیا من اینجا هستم تا جای پیرلو را پر کنم؟ بله؛ من به همین خاطر در میلان هستم. بی معنی است اگر بخواهم طوری وانمود کنم حرف هایی که در مورد مقایسه من و پیرلو زده می شود را نشنیده ام. اما بهتر است به جای حرف زدن، در زمین نشان بدهم که منتقدان اشتباه کرده اند.

اجازه بدهید این بحث را تمام کنیم. من هافبک فانتزی نیستم و در پست شماره 10 بازی نمی کنم. می خواهم به عنوان یک هافبک کامل در یادها بمانم. بازیکنی که می داند چگونه دفاع کند، تیم را هدایت کند و حمله کند.

یک بازیکن چند وجهی بودن یک امتیاز است و همچنین باعث می شود تا سایرین شما را به عنوان یک بازیکن خوب در یاد داشته باشند."

مونتولیوو در حال حاضر به دلیل مصدومیت دور از میادین است.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گزارش تحلیلی: معمایی به نام ماتری

ماتری کسی بود که فصل گدشته اغلب تفاوت را رقم زد. باید دید که آیا بنتنر هم انتخاب ارجحی نسبت به شماره ۳۲ خواهد بود و اینکه ماتری در لیگ قهرمانان چقدر به بازی گرفته خواهد شد؟

سایت گل - تابستان گذشته نمیتوانست تابستان راحتی برای الساندرو ماتری بوده باشد.
برای تمام مدت طولانی که شایعه پیوستن استیوان یووتیچ به یووه وجود داشت، زمزمه های رفتن ماتری در جهت مخالف نیز شنیده می شد. بعد از آن شایعات بازگشت به تیم سابقش میلان بوجود آمد. همه اینها باعث مطمئن نبودن جایگاه ماتری در یوونتوس بود تا اینکه ۳۱ آگوست، آخرین مهلت نقل و انتقالات هم سپری شد. در عین حال بازیکن جدیدی به خط حمله بیانکونری اضافه شده بود. نیکلاس بنتنر؛ اما جوزپه ماروتا تاکید کرد او آن مهاجم تاپی که آنها به دنبالش بودند، نیست. آمدن این دانمارکی رقابت را در خط حمله بیشتر هم خواهد کرد.

فقط 34 دقیقه
تمام کنندگی عالی مقابل هرتابرلین و دو شوت مرگبار در برابر مالاگا، پیش فصل خوبی برای ماتری رقم زد. و این مسئله وی را به همراه جووینکو در ترکیب اولیه ۱۱ نفره بازی سوپر کاپ قرار داد. اما در مدت ۴۵ دقیقه حضورش در زمین حمایت کمی از وی صورت گرفت و تنها ماند. این قضیه منجر به ترجیح داده شدن زوج ووچینیچ – جووینکو در ۲-۵-۳ آنتونیو کونته شد. یوونتوس در دو بازی اولش در سری آ پیروز شده است. با اینکه هر دو پیروزی راحتی بوده اند اما ماسیمو کاررا تا آخرین دقایق بازی نسبت به انجام تعویض بی میل بوده است.
ماتری تحت نظر کاررا در این دو بازی دو بار به عنوان یار جانشین وارد بازی شده و مجموعا ۳۴ دقیقه بازی کرده است بدون اینکه گلزنی کند.

گلهای مهم ماتری
حضور کوتاه او در زمین به همراه جووینکو و زوج وی با ووچینیچ در فصل گذشته منجر به این شده است که کونته خط حمله اش را با مورچه اتمی و یار مونته نگرویی تشکیل دهد. فصل گذشته ماتری معمولا به عنوان بازیکن راس در ترکیب سه نفره خط حمله که معمولا در نیمه های اول بازیها به کار گرفته میشد، انجام وظیفه می کرد. شش ماه اول حضور او در یوونتوس موید این نکته است.
در آن زمان که او معمولا در کنار الساندرو دل پیرو در زمین حاضر میشد، ۹ بار گلزنی کرد. این گلها به هوادارانی که مدتها منتظر جامپائولو پاتزینی بودند، امید بسیاری داد.
میل او به گلزنی در شرایط حساس یکی از ویژگی های فصل گذشته بود. او با ۱۰ گل برترین گلزن یووه بود و به جز یکی ۹ گل وی مستقیما موجب کسب امتیاز برای بانوی پیر شد. تنها گل بی اهمیت او مقابل پالرمو بود. بقیه مانند گلهایش مقابل سیه نا، فیورنتینا و اودینزه منجر به برد و گلش به میلان منجر به کسب امتیاز شد.

او می تواند ، نمی تواند؟
وقتی دور از مدافعان بازی کند بسیار موثر است. او همچنین قادر به آوردن بقیه به بازی است – ۵ پاس گلش در فصل گذشته این را ثابت می کند – و در محوطه شش قدم می تواند کارایی بسیاری برای سایر مهاجمان یووه داشته باشد. آمار ۱۰ گل از ۶۸ شوت وی بسیار بهتر از نفر دوم یعنی میرکو ووچینیچ بود که از ۱۰۲ شوتش ۹ گل به ثمر رساند. ضمنا ماتری در مقایسه با ۲۲۸۷ دقیقه ووچینیچ فقط ۱۹۱۰ دقیقه بازی کرد.
بعد از گل دهمش در سن سیرو در ماه فوریه، مارکو بوریلو با وجود عدم گلزنی و نمایشهای غیر دلپذیرش در اولویت انتخاب قرار گرفت. همانطور که مدت زمان حضور ماتری روی نیمکت بیشتر می شد، اعتماد به نفس وی در زمین هم رفته رفته کاهش می یافت. این همان موقعی بود که جایگاه ماتری در ترکیب ایتالیا هم ناپدید شد.

در کدام نقش؟
حالا این سوال به ذهن می آید که باشگاه و کونته تا چه اندازه به ماتری اعتماد کرده اند؟ خرید بازیکنی که هواداران در موردش شک و تردید دارند بهتر از اعتماد به “میترا ماتری” است؟ باعث شده کونته – و حالا کاررا – نسبت به تعویض زود هنگام بی میل باشند؟
ماتری کسی بود که فصل گدشته اغلب تفاوت را رقم زد. باید دید که آیا بنتنر هم انتخاب ارجحی نسبت به شماره ۳۲ خواهد بود و اینکه ماتری در لیگ قهرمانان چقدر به بازی گرفته خواهد شد؟ با توجه به توانایی هایش و نیازهای بیشتر یووه در این فصل به دلیل حضور در رقابتهای اروپایی، ماتری همچنان در تیم نقشی برای ایفا کردن دارد. هرچند او باید از کمترین فرصت ها بیشترین استفاده را ببرد و ثابت کند که توانایی گلزنی در حضور مداوم در زمین را دارد تا ارزششهایش را به کونته و کاررا اثبات کند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
دروگبا و یورنته، گزینه های مدنظر یووه برای بازار زمستانی

سران یووه نتوانستند دربازار تابستانی، هیچ یک از مهاجمان مدنظرشان را به رختکن تیمشان بیاورند و بالاخره، نیکلاس بندتنر را به صورت قرضی به تورین کشاندند.

سایت گل- گزارشات حاکی از آن است که یوونتوس خود را برای ارائه پیشنهادی تازه برای به خدمت گیری دیدیه دروگبا در بازار نقل و انتقالات زمستانی آماده می کند. البته فرناندو یورنته همچنان به عنوان گزینه اصلی بینکونری مطرح می باشد.

سران یووه در طول تابستان و در بازار نقل و انتقالات تابستانی، موفق به جذب “بازیکن تاپ” مورد نظر خود نشد. آنها شانس خود را برای خرید بازیکنانی چون روبین فن پرسی، ادین ژکو و استیون یووتیچ امتحان کردند اما در نهایت نتوانستند هیچ یک از این بازیکنان را به رختکن تیمشان بیاورند و بالاخره، نیکلاس بندتنر را به صورت قرضی به تورین کشاندند.

در چند روز گذشته شایعاتی مبنی بر دو پیشنهاد مختلف یووه برای ستاره شانگهای مطرح شد که شامل قراردادی به ارزش ۵ میلیون یورو در سال می شد.

این در حالی است که امروز فرانس فوتبال از پیشنهاد جدید یووه برای ستاره سابق چلسی خبر داد.

اکنون توتو اسپرت هم با تایید این خبر، از پیشنهاد یووه برای این بازیکن ۳۴ ساله در ژانویه گزارشی را منتشر کرد..

این درحالی است که یووه دربازار تابستانی در آستانه امضای قرارداد با فرناندو یورنته ستاره اتلتیک بیلبائو قرار داشت و با وجود اینکه قرارداد او در ژوئن ۲۰۱۳ تمام می شود، باشگاه اسپانیایی حاضر به فروش او نشد.

انتظار می رود یووه در ژانویه برای خرید این بازیکن نیز وارد عمل شود هر چند در این راه باید با لیورپول رقابت کند.

البته دیدیه دروگبا، ستاره ساحل عاجی شانگهای شنهووا امروز در صحبت هایی اعلام کرد که قصد ترک تیم چینی را ندارد ولی بعید به نظر می رسد که این جملات، سران یووه را از تلاش برای جذب او منصرف کند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گالیانی : جنگی بین من و آلگری وجود ندارد!

آدریانو گالیانی,نائب رئیس باشگاه روسونری در تازه ترین صحبت های خود با رسانه ها این اطمینان را داد که هیچ جنگی بین او و سرمربی تیم وجود ندارد.

سایت گل-بر اساس آخرین گزارشات منتشره در رسانه های خبری قرار بود تا شنبه شب مراسم شامیف به مناسبت حل اختلافات و صلح گالیانی و الگری در یکی از رستوران های معروف شهر میلان بگزار شود اما این نشست هزگز اتفاق نیافتاد تا بیش از پیش به شایعات اختلاف میلان آلگری و گالیانی دامن زند.

به نقل از ac-milan.ir-نخستین پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,هرچند که آدریانو گالیانی ،نایب رئیس و مدیر اجرایی باشگاه روسونری در مصاحبه با گاتزتا دلوسپورت گفت :"من آلگری را برای شام دعوت کردم تا موضوعی را به او نیز بگویم که فرصت آن پیش نیامد.این واقعا مسخره است؛ چرا که رسانه ها بیش از حد بر روی مسائل عادی باشگاه میلان تمرکز کرده اند.هیچ مشکلی وجود ندارد و این یک شام عادی تابستانی بود که برگزار نشد.در حال حاضر رسانه با گزارشاتی که منتشر می کنند،در تلاش هستند تا این مراسم شام را به مراسم صلح و یا جنگ تبدیل کنند ؛ اما آن چیزی که حقیقت دارد این است که هیچ جنگی برای صحبت کردن در رابطه با آن وجود ندارد.به هر حال چه کسی می داند که ما برای صرف صبحانه و یا حتی ناهار یکدیگر را ملاقات نخوایم کرد...."

شایعات درگیری آلگری با نائب رئیس باشگاه هفته هاست که درسانه ها مطرح شده است؛ و به نظر می رسد که این مشکل زمانی شروع شد که گالیانی در صحبت های خود تاکید کرد این تیم برای فتح اسکودتو بسته شده ؛اما آلگری در پاسخ به این مصاحبه اعلام کرد که هدف، قرارگرفتن در جمع سه تیم برتر است.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
نیانگ : پیوستنم به میلان تصمیم درستی بود!

مصاحبه ام بایه نیانگ روسونری پس از بازی با تیم جوانان میلان..

سایت گل-ام بایه نیانگ ، خرید جدید میلانی ها،که او را با بازیکنانی چون بالوتلی و تیری آنری مقایسه می کنند، پس از دیداری برای تیم جوانان میلان برگزار کردو با برتری 3-0 روسونری همراه بود در صحبت هایی اعلام کرد که او تصمیم درستی گرفت که پیشنهاد اورتون را برای پیوستن به میلان رد کرد.

به نقل از ac-milan.ir-نخستین پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,مهاجم جوان فرانسوی ،برای نیمکت تیم بزرگسال میلان خریداری شده و به نوعی انتظار ها از او بسیار بالاست ؛چرا که او یک ستاره در حال ظهور است که با امیدهای فراوانی پا به سن سیرو گذاشته .نیانگ که تنها 17 سال دارد، در اواخر بازی برابر بولونیا برای روسونری به میدان رفت و دیروز عصر نیز به همراه تیم جوانان برای بالابردن سطح بدنی خود بازی کرد.

نیانگ در این رابطه گفت: "من همچنان برای متقاعد کردن ماسیمیلیانو آلگری باید سخت تلاش کنم تا در نهایت او به من توجه کند و بتوانم در فوتبال ایتالیا تاثیر گذار باشم.بدون شک تصمیم من مبنی بر رد پیشنهاد انتقال به اورتون، برای پیوستن به میلان درست بود.از من در اینجا و رختکن به مهربانی و احترام استقبال شد. من یکی از جوانترین بازیکنانی هستم که در اینجا حضور دارد؛ بنابراین باید با تلاش بسیار ، احترام خود به میلان را نیز نشان دهم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
آمبروسینی: یووه هویت بهتری از میلان دارد

او که از معدود با تجربه هایی این باشگاه است که هنوز هم در این تیم توپ می‌زند، تیم تورینی را دارای هویت بهتری می داند.

سایت گل- ماسیمو آمبروزینی ، کاپیتان میلان معتقد است که یووه نسبت به میلان برتری دارد.

او که از معدود با تجربه هایی این باشگاه است که هنوز هم در این تیم توپ می‌زند، تیم تورینی را دارای هویت بهتری می داند.

او در مصاحبه با کوریره دلو اسپرت گفت:" یووه اکنون تیمی است که هویت بهتری نسبت به ما دارد ، تغییرات کمتری نسبت به ما داشتنه اند ، آن‌ها از ما بهتر بازی می‌کنند و در شرایطی فوق العاده قرار دارند ."

تیم یوونتوس در پایان هفته دوم رقابت های سری آ با ۶ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و میلان با کسب ۳ امتیاز در مکان دهم قرار دارد .

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گتوزو: کاسانو با خودش مشکل دارد، رابطه خوبی با آلگری نداشتم

جنارو گتوسو به آینده سری آ مطمئن است

سایت گل-جنارو گتوزو، هافبک سابق میلان و دارنده ی عنوان قهرمانی جام جهانی در صحبت هایی از شرایط کنونی و میلان و از بازیکنانی که از این تیم جدا شده اند صحبت کرده و معقتد است که روسونری می تواند بازسازی خوبی داشته باشد و بر مشکلات غلبه کند.

گتوزو در صحبت هایی گفت: " با رفتن بازیکنان بزرگی مثل ایبراهیمویچ و سیلوا به لیگ فرانسه،میلان به کمی زمان نیاز دارد. اکنون زمان بازسازی فرا رسیده."

به نقل از ac-milan.ir-نخستین پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران, گتوزو ادامه داد:" با این حال، زمان بازگشت ستاره ها به ایتالیا فراخواهد رسید. زندگی در ایتالیا فوق العاده است. کمی صبر نیاز است."

گتوزو پس از اتمام قراردادش با میلان راهی سیون شد, تیمی که برای خرید دل پیرو نیز اقدام کرد:" مالک باشگاه همه ی تلاش خود را انجام داد تا دل پیرو را جذب کند؛ اما الکس تصمیم گرفت تا کار دیگری را انجام دهد."

او در رابطه با انتقال کاسانو به اینتر نیز به شدت واکنش نشان داد و گفت: " آنتونیو با خودش مشکل داشت و به همین دلیل نمی توانست در میلان خود را هماهنگ کند."

و درنهایت درمورد جدایی خودش از میلان هم گفت: " خروج من ؟! من در حالی میلان را ترک کردم که روابط خوبی با آدریانو گالیانی و خانواده ی برلوسکونی داشتم اما هرگز رابطه ام با ماکسی آلگری خوب نبود."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
بازگشت پاتو و روبینیو به تمرینات میلان

روسونری خود را برای بازی با آتالانتا آماده می کند

سایت گل-ساعت 15:30 بعد از ظهر دوشنبه به وقت محلی تمرینات میلان پس از دو روز از سر گرفته شد.

درجریان این جلسه تمرینی، ایگناسیو آباته ،پس از چندی تمرینات انفرادی ،بالاخره همراه با سایر بازیکنان میلان به تمرین پرداخت. این در حالی است که بواتنگ نیز در شرایطی که دستش با محافظ پوشیده شده بود همراه با سایرین تمرین کرد.

به نقل از ac-milan.ir-نخستین پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,البته این شرایط برای لوکا آنتونینی وجود نداشت و او به دلیل بیماری آنفولانزا تمرین روز دوشنبه را از دست داد.

مونتاری و پاتو نیز بر روی پیست دو و میدانی کمپ تمرینی به دویدن پرداختند. این در حالی است که روبینیو نیز پا به چمن گذاشت و به تمرین انفرادی پرداخت.

میلان تمرینات خود را از سه شنبه مجددا از سر خواهد گرفت تا آماده ی رقابت برابر آتالانتا شود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
آلگری : میلان مجبور به تغییر نسل بود؛ به کنته حسودی نمی کنم

در اینجا می توانید مصاحبه کامل ماکس آلگری با نشریه لا استامپا را مشاهده کنید.

سایت گل-ماسیمیلیانو آلگری ،مربی باشگاه میلان در صحبت هایی اعلام کرده که باشگاه میلان هیچ راهی جز تغییر نسل در تابستانی که گذشت نداشت.ه

به نقل از ac-milan.ir-نخستین پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,میلان در تابستان که سپری شد تغییرات بسیاری را شاهد بود..خروج بازیکنان کهنه کاری چون ,گتوزو,نستا,اینتزاگی,سیدورف,زامبروتا و.. این در حالی بود که علاوه بر جدایی این بازیکنان، سران میلان دست به فروش ستارگان خود چون زلاتان,سیوا به پاری سن ژرمن زدند و در حرکت پایانی در یک انتقالی جنجالی ، کاسانو را در ازای پاتزینی، به همراه مقداری پول نقد راهی اینتر کرد.ند

حالا ماسیمیلیانو اگری، مربی روسونری در مصاحبه با خبرگزاری لا استامپا درباره این مسائل به صحبت پرداخته:" ما نیاز به تغییر نسل داشتیم هر چند که ممکن است چندان زیبا نباشد اما زندگی همواره در جریان است. کارلو آنچلوتی بسیار خوش شانس بود که بازیکنانی چون گتوزو,اینزاگی,نستا و کلارنس سیدورف را در اوج دوران حرفه ای گری خود رهبری کرده . من بسیار دوست داشتم آنها را در ترکیب خود داشتم ,زمانی که آنها 7 سال جوانتر بودند... در هر صورت این تصمیم جسورانه و دردناکی بود که میلان اتخاذ کرد؛ اما فقط ادامه دادن صبحتها در رابطه با این بازیکنان، نوعی بی احترامی به بازیکنانی ا ست که در تیم باقی مانده اند"
یکی از انتقاداتی که همیشه از آلگری می شود این است که او با بازیکنان بزرگ خود رابطه بسیار خوبی نداشته است..حالا خود او در مقام دفاع از خودش گفته: " من به مدت دو سال با بازیکنانم کار کرده ام؛ کسانی که هر جام ممکنی را کسب کرده اند.شما نمی توانید رضایت تمام بازیکنان را به یک میزان بدست آورید، اما زمانی که می بایست تیم را روانه میدان کنی، باید بهترین ترکیب را به میدان بفرستی تا پیروزی کسی کنید. شما همیشه با استفاده از بهترین بازیکنان، پیروزی کسب می کنید؛ من هرگز ندیدم که یک مربی از بیرون زمین گل به ثمر برساند"

یکی از داستان های که همیشه از فصل گذشته مورد علاقه رسانه ها بوده ،درگیری آنتونیو کنته، مربی یوونتوس با آلگری بوده و حالا الگری دراین باره توضیح داده: " آیا من به کنته حسادت می ورزم؟ باید در جواب بگویم نه.کنته در فصل گذشته کار خود را به خوبی انجام داد ؛حتی با تغییر سیستم تیمش"

یوونتوس در حالی قهرمان سری آ شد که در اروپا حضور نداشت؛ اما آنها امسال در لیگ قهرمانان اروپا حضور خواهند داشت. الگری با اشاره به این موضوع ادامه داد:" این موضوع ممکن است عملکرد تیم را تحت تاثیر قرار دهد ."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۲۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۱,۲۲۳ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۲۳۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۹۱ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۳۴ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۸۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۷۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۲۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۷۳ کاربر آنلاین است. (۱۵۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!