به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
کاسانو به اينتر مي رود

باشگاه آ ث ميلان اعلام کرد مذاکراتي را با اينتر ميلان براي معاوضه آنتونيو کاسانو مهاجم ملي پوش خود با يک بازيکن اينتر آغاز کرده است.

کاسانو 18 ماه قبل به ميلان پيوست و اکنون تصميم به جدايي از اين تيم گرفته است. باشگاه ميلان نيز حاضر است او را با يکي از بازيکنان اينتر که گمان مي رود جامپائولو پاتسيني باشد، معاوضه کند.

به گزارش پايگاه اينترنتي اسکاي،‌ باشگاه ميلان که پس از جدايي زلاتان ابراهيموويچ هنوز نتوانسته جانشيني براي وي پيدا کند،‌ پاتسيني را فرد مناسبي براي حضور در خط حمله خود مي داند.

آدريانو گالياني رئيس باشگاه آ ث ميلان در اين مورد گفت: «مذاکراتي بين ما و اينتر در حال برگزاري است و نمي توانيم آن را تکذيب کنيم. ما قبلا هم مبادلاتي با اينتر داشته ايم و با توجه به اينکه هنوز دو هفته تا پايان مهلت نقل و انتقال باقي مانده است احتمالا با هم به توافق خواهيم رسيد.»

۳۱ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
اينتر در آستانه خريد نايجل دي يونگ

ستاره هلندي دنياي فوتبال اگر پيشنهاد خوبي را دريافت کند مي تواند ليگ برتر را ترک کند و حالا به نظر مي رسد که سران اينتر براي جذب او دست به کار شده اند .

نايجل دي يونگ، ستاره هلندي باشگاه منچسترسيتي يک گام ديگر به جدايي از اين باشگاه نزديک تر شده

روبرتو مانچيني به ستاره هلندي اش براي جدايي از اين تيم چراغ سبز نشان داده.

سران نرآتزوري در اين تابستان، گابي مودينگائي را ازبولونيا به خدمت گرفتند تا بدين ترتيب به تقويت خط مياني شان بپردازند ولي گويا آندره آ استراماچوني، مربي جوان اينتر از عملکرد اين بازيکن بلژيکي چندان راضي نيست.

از همين رو مربي اينتر از سران اين باشگاه خواسته تا بازيکن مياني ديگري را براي او به خدمت بگيرند و سران تيم قهرمان ليگ قهرمانان اروپا در سال 2010، نايجل دي يونگ را گزينه ايده الي براي تقويت تيمشان مي دانند.

اين درحالي است که اين بازيکن در تيم مانچيني جايي ندارد و سران سيتي آماده اند تا اين بازيکن 27 ساله را به فروش برسانند.

قرارداد اين بازيکن هلندي با سيتي در تابستان سال 2013 به اتمام مي رسد و به نظر مي رسد که پيشنهادي 9 ميليون يورويي براي جدايي او از سيتي کافي خواهد بود.

از سوي ديگر وسلي اسنايدر بازيساز هلندي اينتر اخيرا اعلام کرده که دي يونگ مي تواند خريد فوق العاده اي براي اينتر باشد. و شنيده مي شود که خود اسنايدر با دي يونگ درتماس است تا او را براي پيوستن به اينتر متقاعد کند.

اين درحالي است که سران ميلان هم به دنبال جذب اين ستاره توانا هستند. البته سران اينتر معتقدند که اگر نتوانند دي يونگ را به تيمشان بياورند ، براي جذب والتر گارگانو، بازيکن ناپولي دست به کار خواهند شد.

۳۱ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ميلان به دنبال خريد درنته

به گزارش بخش ايتاليايي سايت گل، باشگاه ميلان به دنبال به خدمت گرفتن رويستون درنته، هافبک سابق رئال مادريد است.

ميلاني ها در اين تابستان بازيکنان زيادي را از دست دادند و اکنون به دنبال به خدمت گرفتن بازيکنان جديد براي فصل جديد هستند و درنته يکي از بازيکناني است که مورد توجه آلگري قرار گرفته است.

درنته که فصل گذشته به طور قرضي براي اورتون بازي کرد، بعد از تمام شدن قراردادش را رئال، در حال حاضر بدون باشگاه است .

البته ميلاني ها کار ساده اي براي به خدمت گرفتن اين ستاره هلندي ندارند زيرا منچسترسيتي، وستهم و دينامو کيف نيز به دنبال به خدمت گرفتن اين بازيکن هستند.

از سوي ديگر، ميلاني ها همچنان به دنبال به خدمت گرفتن کاکا، ستاره برزيلي رئال هستند. باشگاه ميلان قادر به پرداخت مبلغ مورد نظر رئال نيست اما اميدوارند که تا پيش از پايان بازار نقل و انتقالات تابستاني، انتقال قرضي اين بازيکن را نهايي کنند.

لاسانا ديارا ديگر گزينه مورد نظر ميلان است اما گفته مي شود تا زماني که رئال نتواند مودريچ را به خدمت بگيرد، با جدايي اين ستاره فرانسوي موافقت نخواهد کرد.

۲ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
کاسانو :من يک اينتري هستم

آنتونيو کاسانو در تازه ترين صحبت هاي خود پس از پيوستن به اينتر اعلام کرد که روياي او براي پيوستن به تيمي که در قلبش حضور دارد تحقق يافت.

دو باشگاه ايتاليايي ميلان و اينتر با انتشار بيانيه اي در وبسايت هاي رسمي خود انتقال آنتونيو کاسانو از رختکن روسونري به اينتر را رسما اعلام کردند و با اين تفاسير کاسانو به اينتر و پاتزيني به ميلان نقل مکان کردند.

به نقل از گل کاسانو به محض پيوستن به اينتر در مصاحبه با شبکه اختصاصي باشگاه ميلان گفت: "پس از گذشت مدت ها ,سرانجام به باشگاهي آمدم که طرفدار آن بودم!اين براي من بسيار ارزشمند است.هيچ چيز بهتر از اين نيست به باشگاهي بپيوندي که طرفدار آن هستي و حال دوباره شادي به لبانم بازگشته است."

کاسانو پس از 18 ماه حضور در ميلان و پس از خروج سيلوا و زلاتان بهانه اي يافت تا به باشگاه محبوب خود,اينتر ميلان بپيوندد و از اين رو درخواست انتقالش به اينتر را کرد.

او در اين باره گفت:"در حال حاضرمهمترين چيز براي من، اين است که در فرم بسيار خوبي قرار دارم و آماده بازي برابر پسکارا هستم."

کاسانو سابقه بازي براي تيم هايي چون باري,رم,رئال مادريد,سمپدوريا و ميلان را در کارنامه خود دارد .

او ادامه داد:" من شماره 99 را بر تن خواهم کرد و به باشگاه اعلام کردم که اين شماره براي من معناي بسيار خاصي دارد."

کاسانو شماره اي را بر تن خواهد کرد که در سمپدوريا و ميلان به تن کرده بود.

۲ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ميلان درانتقال کاسانو- پاتزيني، شکست خورد

در اينجا مي توانيد مصاحبه ي کوکو بازيکن سابق تيم هاي شهر ميلان را مشاهده کنيد .

فرانچسکو کوکو از آنچه ميلان در فصل نقل و انتقالات تابستاني در رابطه با مبادله کاسانو و پاتزيني انجام داده ، به شدت شگفت زده شده است.

اين دو بازيکن با تصميم سران دو تيم اينتر و ميلان ، جاي خود را با يکديگر عوض کرده اند و البته ميلان 7 ميليون يورو نيز به اينتر پرداخت کرده است .

به نقل از گل کوکو به يکي از راديو هاي ايتاليايي گفت :" شايد اگر پولي جابه جا نمي شد عادلانه تر بود."

اين بازيکن سابق ميلان که براي اينتر هم بازي کرده بود ادامه داد: " در اين انتقال ميلان شکست سنگيني خورده ؛چرا که آن ها دست به جيب شدند. اين يک انتقال است که فقط اينتر در آن سود خواهد کرد."

اين انتقال به اين دليل صورت گرفت که آنتونيو کاسانو پس از 18 ماه حضور در ميلان از سران ميلان تقاضا کرد تا او را به فروش برسانند.

کوکو ادامه داد:" کاسانو هميشه هوادار اينتر بود و استعداد بالاي او غيرقابل انکار است. به هر حال ،به نظر من اکنون زمان آن رسيده است که کاسانو به آرزو هايش برسد ولي به نظر من بيش از اينکه اينتر به کاسانو نياز داشته باشد، ميلان به پاتزيني نيازمند است. "

۲ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
یوونتوس - پارما: شروع مسیر سخت بینکونری برای دفاع از عنوان قهرمانی

تیم تورینی رقابتها در فصل جدید سری آ را در حالی شروع می کند که
در جریان بازی های این فصلش، آنتونیو کنته را روی نیمکت مربیگری نخواهد دید

یوونتوس

Storari
Barzagli, Lucio, Bonucci
Asamoah, Marchisio, Pirlo, Vidal, L'steiner
Giovinco, Vucinic
پارما

Mirante
Zaccardo, Paletta, Lucarelli
Biabiany, Morrone, Valdes, Parolo, Gobbi
Amauri, Pabon

سایت گل- دیدار هفته اول یوونتوس در فصل جدید رقابتهای سری آ امشب در حالی برگزار می شود که به نحوی مصاف ستاره هایی چون آمائوری و جیووینکو با تیم سابقشان است.
خط دفاع یووه در این بازی، خط دفاعی متزلزل است، چرا که مائوریتزیو ایسلا، جورجیو کیه لینی، مارتین کاسرس و جانلوئیجی بوفون به دلیل مصدومیت شانس حضور در این بازی را از دست خواهند داد.
غیبت سیمئونه په په فرصت را برای کوادوو آساموئا فراهم خواهد کرد. در خط حمله هم جیووینکو درکنار میرکو ووچینیچ یا الساندرو ماتری قرار خواهد گرفت.
پارمای روبرتو دونادونی هم باشرایط مشابهی به مصاف یووه خواهد آمد. رافائله پالادینو به دلیل مصدومیت در این بازی غایب است و آمائوری یکی از بازیکنان سابق یوونتوس به دلیل مشکلاتی ممکن است نتواند مقابل تیم سابقش به میدان برود . مارکو پارولو که در بازار تابستانی از چزنا به پارما پیوسته احتمالا بازی را در خط میانی این تیم و در ترکیب اصلی آغاز خواهد کرد و دانیله گالوپا به خاطر اخراج فصل قبلش، همچنان از میادین به دور خواهد بود.

آیا می دانستید؟
جیووینکو و آمائوری دو بازیکنی هستند که سابقه حضور در یووه را دارند؛ آنها الان در پارمایی توپ می زنند که فصل قبل با هفت برد متوالی به پایان برد.
محرومیت 10 ماهه آنتونیو کنته به خاطر اتهام دست داشتن او در رسوایی تبانی در فوتبال ایتالیا کاسته نشد و در طول رقابتهای این فصل او قادر نخواهد بود تا در بازیهای رسمی روی نیمکت مربیگری یووه بنشیند.
پارما در طول بازار نقل و انتقالات تابستانی خریدهای متعددی داشته و آلساندرو روسی و استفانو اوکاکا را خریداری کرد و مجددا آمائوری را از فیورنتینا پس گرفت
جیووینکو فصل گذشته 15 گل به ثمر رساند که از آن جمله می توان به تک گل پارما در باخت 1-4 اش مقابل یووه اشاره کرد.
یووه تنها در یکی از در ده بازی پایانی اش درفصل گذشته لیگ برتر نتوانست هر سه امتیاز را کسب کند و این ناکامی در تساوی 1-1 با لچه رقم خورد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
یوونتوس 2 – پارما صفر: آن ضربه جنجالی

آندره‌آ پیرلو با ضربه ایستگاهی بحث‌برانگیز خود برد مقابل پارما را قطعی کرد.

سایت گل – یوونتوس توانست با وجود آن که یک پنالتی را از دست داده بود دو بر صفر پارما را ببرد و این فصل سری آ را با برد آغاز کند.

پارما بازی را درخشان آغاز کرد و در ضدحملات خطرناک نشان می‌داد و دروازه مارکو استوراری – که جانشین جیان‌لوییجی بوفون مصدوم شده بود – را تهدید می‌کرد.

یوونتوس اما به‌تدریج کنترل بازی را در دست گرفت و دردقیقه 34 می‌توانست از حریف پیش بیفتد. استفان لیشت‌اشتاینر با خطای آنتونیو میرانته، دروازه‌بان پارما در محوطه جریمه سرنگون شد. این پنالتی بسیار بحث‌برانگیز بود چون لیشت‌اشتاینر به‌روشنی در موقعیت آ،ساید قرار داشت. اما میرانته که بازیکن تیم آکادمی جوانان یوونتوس بود توانست پنالتی آرتورو ویدال را مهار کند.

یووه در دقیقه 54 به گل رسید. کوادو آساموا که سانترهای زیبایی داشت این بار توپ را برای لیشت‌اشتاینر فرستاد و او هم در جایگاهی بود که با خونسردی تیم را پیش بیندازد.

پارما با خشونت واکنش نشان داد و الساندرو لوکارلی بسیار خوش‌اقبال بود که ضربه آرنجش به ویدال تنها با کارت زرد جریمه شد.

یوونتوس در دقیقه 58 با ضربه پیرلو به گل دوم رسید. این گل هم جنجال‌های فراوانی را برانگیخت. به نظر می‌رسید که میرانته توپ را گرفته اما رومئو، داور مسابقه پس از مشورت با داور پنجم اعلام کرد که توپ از خط درازه گذشته بوده.

استوراری هم در وقت‌های تلف‌شده دو بار پیاپی موقعیت‌هایی عالی را از پارما گرفت تا دروازه‌اش را بسته نگاه دارد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
میلان صفر – سمپدوریا 1: میلان بی‌فروغ بود

البته میلانی‌ها دو بار توپ را به تیر دروازه سمپدوریا زدند اما در کل نمایش بدی داشتند.

سایت گل – سمپدوریا به حس اندوه موجود در سن‌سیرو دامن زد و میلان را یک بر صفر در اولین دیدار فصلشان شکست داد.

میلانی‌ها در نیمه اول بیشتر از حریف توپ را در اختیار داشتند اما نمی‌توانستند به موقعیت برسند. سمپدوریا به‌تدریج در بازی جا افتاد و اعتماد به نفس خود را بازیافت. آنها در دقیقه 59 به گل برتری رسیدند. آندره‌آ کاستا با ضربه سری دیدنی دروازه حریف را گشود. این مدافع چپ روی یک ضربه کرنر از همه بلندتر به هوا خاست و گل‌زنی کرد.

میلان اندکی بعد روی ضربه سر ماریو یپس می‌توانست به گل برسد اما سرخیو رومرو با واکنشی دیدنی توپ را دفع کرد که البته توپ به تیر دروازه هم خورد.

مدتی بعد ضربه دیدنی کوین بواتنگ از پشت محوطه جریمه هم به تیر دروازه برخورد کرد.

به این ترتیب سمپدوریا بازگشت خود به سری آ را با پیروزی در خانه نایب‌قهرمان فصل پیش جشن گرفت. طرفداران میلان هم می‌دانند که فصلی طولانی و سخت پیش رو دارند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گالیانی:تنها یک راه برای خرید کاکا وجود دارد

گالیانی در صحبت هایی اعلام کرد که تیمش نیاز به خرید مدافع جدیدی ندارد

سایت گل - آدریانو گالیانی نسبت به حرف های آنتونیو کاسانو واکنش نشان داد و از تنها راه خرید کاکا گفت .

مدیر اجرایی و نایب رئیس روسونری پس از آن که به شدت از سوی کاسانو مورد انتقاد قرار گرفت، لب به سخن گشود و واکنش خود نسبت به این مسئله را نشان داد .

گالیانی در واکنش به انتقادات کاسانو گفت:"این اولین بار است و امیدوارم آخرین بار باشد که بازیکنی نسبت به من چنین صحبت هایی می کند."

به نقل از ac-milan.ir-نخستین پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,او در این رابطه به خبرنگاران گفت: " من فقط چیزی را می گویم که بتوانم به آن عمل کنم. من هرگز به او قول ندادم که قراردادش را تمدید کنم؛ چه دلیلی وجود دارد که وقتی که قرارداد بازیکنی تا سال2014 است، قرارداد او را در سال 2011 تمدید کنید؟!"

او در رابطه با کاکا گفت: " شرایط ما نسبت به بازگشت کاکا مشخص است و ما می خواهیم او را بازگردانیم. رئال می خواهد او را بفروشد و ما فقط می توانیم او را قرض بگیریم. اگر رئال از موضع خود کوتاه بیاید آن گاه من به اسپانیا سفر خواهم کرد. در غیر این صورت کاری نمی توانیم انجام دهیم."

او در پایان گفت " با وجود 5 مدافع دیگر نیازی به خرید مدافع جدید نیست."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گالیانی: آلگری علاقه زیادی به بویان دارد

نایب رئیس باشگاه میلان در حالی از علاقه مندی سرمربی این تیم به بویان پرده برداشت که پیش از این مشخص شد این باشگاه به دلیل مشکلات مالیاتی قادر به خرید کاکا نیست.

سایت گل- آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه میلان، اعلام کرد ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی این باشگاه، علاقه زیادی به بویان کرکیچ، ستاره اسپانیایی رم، دارد و به این ترتیب، شایعه پیوستن این بازیکن اسپانیایی به روسونری را قوت بخشید.

نایب رئیس باشگاه میلان در حالی از علاقه مندی سرمربی این تیم به بویان پرده برداشت که پیش از این مشخص شد این باشگاه به دلیل مشکلات مالیاتی قادر به خرید کاکا نیست.

مدیران روسونری به دنبال به خدمت گرفتن چند ستاره جدید برای پر کردن جای خالی زلاتان و تیاگو سیلوا هستند. بویان سال گذشته با انتقالی 12 میلیون یورویی از بارسا به رم پیوست اما در اولین فصل حضور در فوتبال ایتالیا چندان پرفروغ نبود.

گالیانی در گفتگو با اسکای اسپورتس 24 گفت:" آلگری علاقه زیادی به بویان دارد."

البته میلان تنها باشگاهی نیست که قصد به خدمت گرفتن این بازیکن جوان کاتالانی را دارد. گفته می شود مالاگا نیز یکی از مشتریان بویان است.

ام بایه نیانگ، بازیکن کان، هم دیگر بازیکنی است که مورد توجه میلانی ها قرار گرفته است. گالیانی در این مورد گفت:" در حال حاضر، نیانگ بازیکن کان است اما باید دید چه اتفاقی رخ خواهد داد. امیدوارم مذاکرات ثمر بخش باشد."

میلانی ها همچنین مذاکراتی با مدیر برنامه های اسکار دامیانی، ستاره 17 ساله داشتند.

"او بازیکن خوبی به نظر می رسد و به همین دلیل است که ما چند فصل است که به دنبال او هستیم. اگر او را بخریم، علی رغم سن کم به تیم اول اضافه خواهد شد."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۴۰ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۱,۶۵۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۳۸۰ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۹۷ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۴۹ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۹۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۸۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۲۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۳ کاربر آنلاین است. (۱۴۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!