به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
پيروزي رئال مادريد مقابل ميلان

دو گل از رونالدو و گلزني دي ماريا، سرخيو راموس و کايه خون برد ارزشمندي را به نام رئال ثبت کردند.يکي از ستارگان اين ديدار کاکاي برزيلي بود که در اوائل نيمه دوم وارد ميدان شد .

رئال مادريد در يکي از جدي ترين تست هايش در تور تابستاني موفق شد تا با نتيجه 1-5 از سد ميلان عبور کند. اين ديدار دوستانه در نيويورک برگزار شد و دو گل از رونالدو گلزني دي ماريا ، از روزهاي خوب کهکشاني ها خبر دادند .

به نقل از گل ،رئال با شرايطي آرماني و آماده گام به يانکي استاديوم نيويورک گذاشته و مقابل حدود 50هزار نفر به ميدان رفت. اين درحالي بود که ميلان هم با بازيکنان اصلي اش، اين بازي را کاملا جدي گرفته بود.

روسونري در غياب ستاره هايشان که در پايان فصل گذشته از اين تيم جدا شدند، ضعيف نشان مي دادند و با اين شکست تلخ، به آنها ثابت شد که بايد اوضاع را به نحو ديگري دنبال کنند.آنها اخيرا زلاتان ايبراهيموويچ و تياگو سيلوا را به پاري سن ژرمن فروختند و جاي خالي اين بازيکنان در ترکيب روسونري کاملا مشهود بود.

کريس رونالدو ستاره اصلي رئال در اين بازي بود و با دو گلي که زد، نقش موثري در پيروزي تيمش در اين بازي داشت.

۲۰ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
انتقاد مالديني از خريدهاي ميلان

من خريد زاپاتا را انتظار نداشتم. ما بايد ارزيابي کنيم که او به لحاظ فيزيکي در چه وضعيتي قرار دارد، اما مطمئناً من منتظر خريد بهتري در مرکز خط دفاعي ميلان بودم.

بازيکن و سرمربي سابق ميلان، چرازه مالديني، باز هم به انتقاد از سياست‌هاي نقل‌وانتقالات ميلان پرداخت، و خريد کريستين زاپاتا براي ميلان را يک خريد فوق‌العاده توصيف نکرد.

به گزارش گل به نقل از ميلانيستا مدافع کلمبيايي ويارئال، روز گذشته و طي قراردادي قرضي از باشگاه اسپانيايي به ميلان منتقل شد. اين مدافع اهل امريکاي جنوبي پاسپورت اروپايي در اختيار ندارد، بنابراين او يکي از 2 سهميه غيراروپايي ميلان را اشغال خواهد کرد. اين بدين معناست که ميلان در صورت دريافت پاسپورت اروپايي از سوي گابريل، تنها خواهد توانست يک بازيکن ديگر با پاسپورت غيراروپايي از قبيل توز، کاکا، ژکو، و يا داميائو را به ليست خود اضافه کند.

علاوه بر اين موضوع، چزاره مالديني که در بيش از 350 ديدار براي ميلان به ميدان رفته است، و در دو مقطع نيز هدايت روسونري را بر عهده داشته است، بار ديگر سياست‌هاي نقل‌وانتقالات ميلان با به باد انتقاد گرفت:

من خريد زاپاتا را انتظار نداشتم. ما بايد ارزيابي کنيم که او به لحاظ فيزيکي در چه وضعيتي قرار دارد، اما مطمئناً من منتظر خريد بهتري در مرکز خط دفاعي ميلان بودم. من به ياد دارم که نمايش‌هاي او در ادنيزه بسيار ديدني بود، اما بعد از انتقال به ويارئال دچار افت شد، و چندان در اين تيم اسپانيايي درخشان ظاهر نشد.

اما مطمئن هستم که ميلان وضعيت اين بازيکن را به دقت تحت نظر داشته است، و اعتقاد دارد که زاپاتا بار ديگر به مرز آمادگي خواهد رسيد. من اعتقاد دارم که او ذاتاً يک مدافع مياني نيست، اما به نظر مي‌رسد بعد از خروج تياگو سيلوا، ورود زاپاتا تا حدودي هواداران ميلان را آرام کند.

ستاره برزيلي، يک استثنا در فوتبال بود که من بسيار اميدوار بود که وي را براي سال‌هاي طولاني در ميلان ببينيم، من معتقد بودم که او مسير بازيکناني مانند بارزي و مالديني را مي‌تواند طي کند. من معتقدم که در خط دفاعي به يک بازيکن سطح بالا نياز داريم.

چزاره مالديني پيش از اين نيز بعد از فروش تياگو سيلوا به پاري‌سن‌ژرمن به شدت از عمل‌کرد ضعيف باشگاه انتقاد کرده بود.

۲۰ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
احتمال انتقال کاکا به ميلان 0.001 درصد است!

ارنستو برونتزتي، ايجنت مشهور فيفا مي‌گويد احتمال حضور کاکا در ميلان فوق‌العاده ناچيز است.

او در زمينه انتقال بازيکنان در کشورهاي اسپانيا و ايتاليا فعاليت بسياري داشته و به‌ويژه با رئال مادريد همکاري‌هاي فراواني دارد.

او درباره شايعات مبني بر پيوستن کاکا به ميلان گفته: «آدريانو گالياني درست مي‌گفت که نمي‌خواهد به طرفداران اميد واهي بدهد. در ايتاليا محال است بتوانيد سالانه 10 ميليون يورو دستمزد خالص بپردازيد. اگر رئال مادريد واقعا مجبور شود او را بفروشد آنها شايد بختي براي خريد او داشته باشند، در حد 0.001 درصد، اما متاسفانه کاکا در حال حاضر زنداني دستمزد بالايش شده است.»

اين بازيکن برزيلي 260 بازي براي ميلان انجام داد و 95 گل براي آنها زد. او اسطوره روسونري شده بود. با اين حال او نتوانست در رئال مادريد اين درخشش را تکرار کند.

او در سال 2009 به اسپانيا رفت و تاکنون تنها 93 بازي انجام داده است.

برونتزتي درباره انتقال فرناندو يورنته به يوونتوس هم هشدار داد: «در رم ديديد که بويان کرکيچ و خوسه آنخل درخششي نداشتند. به عقب‌تر که برگرديم، گايزکا منديه‌تا را به ياد مي‌آوريم که خريد بدي براي لاتزيو بود. همچنين مذاکره با اتلتيک بيلبائو کار آساني نيست و رييس آنها فرد سرسختي است.

البته ديگر باشگاه‌هاي اسپانيايي هم نمي‌توانند يورنته را بخرند. آنها حتي از ايتاليايي‌ها هم پول کمتري دارند!»

۲۵ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ميلان و رد خبر انتقال مصباح به پالرمو

آريدو برايدا, مدير ورزشي ميلان در صحبت هايي گزارشاتي که مبني بر فروش مصباح به پالرمو منتشر شده بود را رد کرد.

مصباح، مدافع چپ الجزايري در ژانويه از لچه به ميلان پيوست اما پس از عملکرد بسيار ضعيف او,همواره خبر خروج او از ميلان به گوش مي رسد, جالب اينجاست که سران ميلان رسما او را به تورينيو واگذار کردند اما اين بازيکن در کمال ناباوري حاضر به ترک ميلان نشد.

حال به نظر باشگاه پالرمو قصد داشته تا پس از فروش بالزارتي به رم, مصباح را جايگزين او در پالرمو کند. با تمام اين تفاسير برايدا چنين اخبار پيرامون اين مدافع چپ را تکذيب کرد.

او در مصاحبه با پالرمو 24 دات نت گفت :"نمي دانم که آيا پالرمو تمايلي براي جذب مصباح دارد يا نه ؛اما اين موضوع صحت ندارد و آن را تکذيب مي کنم. من از موضوع تمايل پالرمو بي خبر هستم؛ اما اين موضوع را تکذيب ميکنم چرا که هيچ معامله اي وجود ندارد".

۲۵ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
مذاکره کاسانو با سران ميلان براي جدايي

بر اساس آخرين گزارشات ,کاسانو در پايان هفته مذاکرات نهايي خود را با ميلان ترتيب خواهد داد؛ پيش از آنکه شايد ميلان را ترک کند.

به گزارش کوريره دلوسپورت روزنامه چاپ شهر رم ,آنتونيو کاسانو، ملي پوش ايتاليايي ميلان نگران آن است که در برنامه هاي ماسيميليانو آلگري ،مربي تيمش جايي نداشته باشد و از آن رو که کاسانو هدفش را حضور در جام جهاني 2014 با ايتاليا مشخص کرده، بيش از پيش نگران جايگاهش در ترکيب روسونري است .

با تمام اين تفاسير و فروش زلاتان به پاري سن ژرمن که براي ميلان نزد هوادارانش شرمندگي به بار آورده است ؛آلگري اميد بالايي در استفاده از زوج پاتو و الشراووي جوان در کنار هم دارد.

بر اساس آخرين گزارشات کاسانو درنظر دارد تا قبل از آنکه درخواست جدايي اش از ميلان را بدهد ،با سران اين باشگاه براي کسب اطمينان از حضورش در ترکيب،برسرميز مذاکره بنشيند تا به نوعي حضورش تضمين باشد.

به نقل از گل کاسانو از تمايل خود براي بازگشت به سمپدوريا صحبت هايي کرده و از سوي ديگر سمپدوريا به سري آ بازگشته . البته سران اين باشگاه ايتاليايي اعلام کرده اند که جذب کاسانو هدف اصلي آن ها در نقل و انتقالات نيست.

۲۶ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ميلان همچنان به دنبال به خدمت گرفتن ماتري

اين در حالي است که جوزپه ماروتا اخيرا اعلام کرده بود فروش ماتري جزو برنامه هاي باشگاه يوونتوس نيست .

به نظر مي‌رسد سران ميلان هم‌چنان در نظر دارند که براي جذب الساندرو ماتري با باشگاه يووه وارد مذاکره شوند ، اين در حالي است که از مارکو بوريه لو به عنوان يکي از گزينه هاي اين باشگاه ياد مي‌شود .

نايب رئيس باشگاه ميلان ، آدريانو گالياني روز يکشنبه با سيلويو برلوسکوني رياست اين باشگاه ملاقاتي خواهد داشت و طي آن اهداف نهايي اين باشگاه در روزهاي باقيمانده نقل و انتقالات را مشخص مي‌کند . روزهاي اخير اين باشگاه يکي از تيم هاي نام گرفته که با کاکا وارد مذاکره شده است ، اما سران اين باشگاه مي‌خواهند خلأ نبود زلاتان ابراهيموويچ را در خط حمله پر کنند .

الساندرو ماتري مهاجم جوان باشگاه يوونتوس که فوتبال خود را از باشگاه ميلان آغاز کرده است ، اکنون مجدد به نظر مي‌رسد سران اين باشگاه براي بازگشت او ابراز علاقه کرده است ، اين در حالي است که سران يوونتوس براي اين بازيکن مبلغ 15 ميليون يورو را درخواست کرده اند . هر چند جوزپه ماروتا اخيرا اعلام کرده بود فروش ماتري جزو برنامه هاي اين باشگاه نيست .

از سويي مارکو بوريه لو که يک نيم فصل را در سال گذشته در يوونتوس سپري کرد ديگر گزينه سران ميلان براي تقويت خط حمله خود در فصل آينده سري آ ايتاليا است .

۲۶ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
تورينو و اينتر خواهان خريد وارگاس از ناپولي

مهاجم گلزن تيم فوتبال ناپولي مايل به ماندن در اين تيم نيست و گفته مي شود تيم هاي اينتر و تورينو خواهان خريد او هستند.

به گزارش خبرگزاري اسپانيا ، ادواردو وارگاس فوروارد 22 ساله و شيليايي تاکيد کرد چند پيشنهاد خوب دريافت کرده و شخصا مايل به ترک تيم ناپولي است.

پايگاه توتو اسپرت اعلام کرد، جاکومو فينوترا مدير باشگاه تورينو مذاکرات را با مسئولان تيم ناپولي آغاز کرده است تا در صورت توافق وارگاس را به صورت قرضي به خدمت بگيرد. از طرفي ماسيمو موراتي رييس باشگاه اينتر خواهان خريد قطعي ستاره سابق تيم يونيورسيداد دو شيلي است.

۳۰ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
گالياني: کاسانو احتمالا از ما جدا مي شود

نايب رئيس روسونري اعلام کرده که مذاکرات براي جدايي کاسانو از اين تيم آغاز شده و حتي احتمال مبادله او با پاتزيني هم وجود دارد.

آدريانو گالياني، نايب رئيس باشگاه ميلان در صحبتهايي به گمانه زني ها در مورد احتمال مبادله آنتونيو کاسانو و جيامپائولو پاتزيني، مهاجم اينتر دامن زده و اعلام کرده که با توجه به تمايل کاسانو براي ترک ميلان، اين مبادله ممکن است انجام شود.

اين درحالي است که اين روزها شنيده مي شود که ممکن است از کاسانو به عنوان مهره اي براي جذب پاتزيني از اينتر استفاده شود و مدير اجرايي و نايب رئيس روسونري هم در صحبتهايي اعلام کرده که مذاکرات در حال انجام است.

گالياني در صحبتهايي درکنفرانسي خبري گفت:« من آنچه درجريان است را رد نمي کنم. کاسانو از ما خواسته تا او را به فروش برسانيم و محتمل ترين راهکار، مبادله بازيکنان است. مذاکرات در حال انجام است و هيچ شکي دراين باره نيست و بايد ببينيم که چه خواهد شد. از آنجايي که در حال مذاکره ايم، ممکن است نتيجه آن مثبت باشد و يا منفي.»

گالياني در پاسخ به سوالي درمورد مبادله کاسانو با پاتزيني ،خنديد و گفت:« من چيزي دراين باره نمي دانم»

اين صحبتهايي بود که گالياني بعد از باخت 2-3 ميلان مقابل يووه در جام برلوسکوني برزبان آورد. ديداري که کاسانو در آن غايب بود.

۳۰ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
تورينو و اينتر خواهان خريد وارگاس از ناپولي

مهاجم گلزن تيم فوتبال ناپولي مايل به ماندن در اين تيم نيست و گفته مي شود تيم هاي اينتر و تورينو خواهان خريد او هستند.

به گزارش خبرگزاري اسپانيا ، ادواردو وارگاس فوروارد 22 ساله و شيليايي تاکيد کرد چند پيشنهاد خوب دريافت کرده و شخصا مايل به ترک تيم ناپولي است.

پايگاه توتو اسپرت اعلام کرد، جاکومو فينوترا مدير باشگاه تورينو مذاکرات را با مسئولان تيم ناپولي آغاز کرده است تا در صورت توافق وارگاس را به صورت قرضي به خدمت بگيرد. از طرفي ماسيمو موراتي رييس باشگاه اينتر خواهان خريد قطعي ستاره سابق تيم يونيورسيداد دو شيلي است.

۳۱ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
آلگري: بايد در کارهاي دفاعي بهتر شويم

ماسيميليانو آلگري، سرمربي ميلان، اعلام کرد اگر مي خواهند در رقابت هاي فصل جديد به موفقيت برسند، بايد در کارهاي دفاعي پيشرفت کنند.

روسونري شب گذشته در جام برلوسکوني 3-2 مغلوب يوونتوس شد و سرمربي اين تيم از نمايش تيمش در خط دفاعي چندان راضي نيست.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" فکر مي کنم اگر در کارهايي دفاعي کمي بهتر بوديم، مي توانستيم در اين ديدار دروازه مان را بسته نگه داريم. اين کاري است که بايد انجام مي داديم.

در اين بازي ساپاتا براي اولين بار براي ما بازي کرد. ساپاتا و يپس هرگز تا پيش از اين در کنار هم بازي نکرده بودند به همين دليل ما بايد حتما بهتر شويم.

با اين وجود، من در مجموع راضي هستم زيرا روحيه و انگيزه تيم خوب بود؛ چيزي که ما در فصل جديد به آن نياز داريم"

ميلان در اولين ديدار فصل جديد رقابت هاي سري آ مقابل سمپدوريا قرار خواهد گرفت.

۳۱ مرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۰۶ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۰,۴۷۵ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۸,۶۰۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۵۷ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۱۷۹ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۶۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۰۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۱۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۹ کاربر آنلاین است. (۱۲۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!