به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...!!
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
عمرا وزیر اموزش و پرورش از پست خودش استعفا بده سر اختلاس 3000 میلیاردی کسی استعفا نداد حالا این موضوع با وجود این که بحث سر جان چند دانش اموز معصوم هست ولی در برابر اون افتضاح عددی هم حساب نمیشه

مجلس به هیچ عنوان رییس اموزش و پرورش رو استیضاح نخواهد کرد کلا تا خرداد سال 92 این دولت سر کاره پس فکر نکنم استیضاحی در کار باشه فقط احضارش می کنن ازش سوال می کنن بعدش هم میره دنبال خوشیش

به قول خودت اینجا ایران است

۲۱ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: MRZ94
پیام: ۴,۸۵۷
عضویت از: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: TEHRAN
طرفدار:
- LIONEL MESSI
- Rivaldo - Ronaldinho
- Perspolis
- Argentina - Spain
- PEP
گروه:
- كاربران بلاک شده
چه خوش گفت بهرام

اینجا ایرانه

۲۱ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
بخاری نفتی هدیه دانشجویی به حاجی‌بابایی.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲۱ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: Iman-Emperatour
پیام: ۲,۴۱۸
عضویت از: ۲۲ آذر ۱۳۸۸
از: مشهد سیتی
طرفدار:
- لیو مسی
- یوهان کرایف
- بارسا
- اسپانیا
- لیو مسی
- تیتو وویلانوا
- تیتو وویلانوا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سوگوار مولا نوشته:

نظرات شخصیت رو برای خودت نگه دار چون فاقد هر گونه ارزش خارجیه. احترام هم چیزیه که هرکس خودش سطحش رو برای خودش تعیین می کنه. به هرکس باید در اندازه خودش احترام گذاشت و گرنه توهم برش می داره.

اینکه خودت رو نفهم می دونی هم لابد دلیلی براش داری، ولی من چنین چیزی نگفتم. سطح درک و عمق فکر هرکس از حرف زدنش مشخصه و با هوچیگری و خودزنی و ننه من غریبم بازی بدست نمیاد!

اینکه بی شعوری و کم خردی تو جامعه موج می زنه، یه حقیقت انکار ناپذیره و گاهی تو این سایتم نمونه هاش دیده میشه، حالا وقتی به این معضل اشاره می کنی کسایی که خودشون رو جزو اون دسته می دونن بهشون بر می خوره!

من روزانه با افرادی که صاحب برترین فکر و اندیشه در این مملکتن نشست و برخاست دارم، نیازی ندارم چیزی رو حفظ کنم، اونم برای چنین بحثی که فقط وقت گرانبهام رو تلف می کنه. ولی اگر باعث بشه چند نفری به پوسیدگی این قالب ذهنی عقب مونده جهان سومی که پونصد ساله این مملکت رو تو بلاهت نگه داشته بیاندیشن، کاملا ارزشش رو داره و من به هدفم رسیدم.

سعید جان شما خدایی نکرده مثلا خواهرتون رو به جای یکی از این دختر بچه های معصوم بذار ببین چه حسی بهت دست میده!

آخه خیلی مسخرست که توی دنیای به این پیشرفته ای هنوز بخار نفتی بچه های روستایی رو گرم میکنه!!!
خب این اول برمیگرده به بودجه اموزش و پرورش و استانش نه بی فکری مدیر یا مسئول اون مدرسه
حالا این آقای حاجی بابایی بنظرتون بنظرتون این جراتشو داره بچه هاشو تو این چنین مدرسه بی امکاناتی که با بخاری نفتی خودشون رو گرم میکنند درس بخونن! جوابش از قبل معلومه دوست من

MES QUE UN CLUB
۲۱ آذر ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Iman نوشته:

سعید جان شما خدایی نکرده مثلا خواهرتون رو به جای یکی از این دختر بچه های معصوم بذار ببین چه حسی بهت دست میده!

آخه خیلی مسخرست که توی دنیای به این پیشرفته ای هنوز بخار نفتی بچه های روستایی رو گرم میکنه!!!
خب این اول برمیگرده به بودجه اموزش و پرورش و استانش نه بی فکری مدیر یا مسئول اون مدرسه
حالا این آقای حاجی بابایی بنظرتون بنظرتون این جراتشو داره بچه هاشو تو این چنین مدرسه بی امکاناتی که با بخاری نفتی خودشون رو گرم میکنند درس بخونن! جوابش از قبل معلومه دوست من

اصلا من با اصل بحث مشکلی ندارم. مشکل من با جوگیر شدنه.

مشکل من با کساییه که تا دیروز نقل مجالسشون «یه روز یه ترکه ...» بود، یه شبه شدن عاشق و سینه چاک هرچی ترکه! یه یک قرونی از جیبشون اگر زمین می افتاد حاضر نبودن کمک کنن، ولی بلندگو برداشته بودن بی لیاقتی مسئولین رو اطلاع رسانی کنن!

مشکل من با کسایی که نمی فهمن چی به چی ربط داره و همین طور حرف می زنن. ریز و درشت مملکت رو نمی تونن از هم تمیز بدن و به هم مرتبط می دونن.

مشکل من با کساییه که بدون اینکه فکر کنن، دنبال هر جریانی که روز به روز پیش میاد راه می افتن و با هر بادی این ور و اون ور میشن. همون ملت صبح زنده باد مصدق و شب مرده باد مصدق!

ملتی که به نظرشون همه عالم و آدم مقصرن جز خودشون، و منتظر هر موجین تا سوارش بشن. تو هر لحظه دنبال مقصر می گردن اما از ریشه تقصیر که درون جمجمه هاشونه غافلن!

جماعتی که تو کف جامعه چنان خطابه میدن انگار در تمام امور دنیا کارشناسن، اما اصول اولیه استدلال رو هم بلد نیستن و هر هر و بری رو به اون چیزی که موارد نظرشونه تعمیم میدن.

من هیچ وقت نگفتم وزیر آموزش پرورش هیچ اشتباهی نکرده و به جهنم که چند تا بچه کشته شدن، حرص من از کسایی می گیره که با عبارت «اینجا ایران است...» سعی می کنن عده ای رو تحقیر کنن در حالی که نمی فهمن که در حقیقت دارن خودشون رو تحقیر می کنن. ملتی که حتی متوجه نیستن چیزی که دارن فریاد می زنن یعنی چی! فقط چون یکی گفته اینا هم تکرار می کنن.

البته من نمی خوام بگم همه اینطورین. تو همین ملت کسایی رو داشتیم و داریم که تو تاریخ کم سابقه بودن. ولی متاسفانه این بی فرهنگی و بی خردی بدجوری تو جامعه ریشه دوونده. گوش باز کنی هر کجای این جامعه پر ادعای تو خالی، صدای طبل گوشخراش بی خردی رو به وضوح می شنوی.

البته سیر تاریخ نشون داده آدمهای کم خرد به دست خودشون از صحنه روزگار محو میشن و انسانهای صاحب اندیشه جاشون رو می گیرن.

به قول مولانا:

زین خلق پر شکایت گریان شدم ملول
آن های و هوی و نعره مستانم آرزوست...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۱ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
هو الحکیم

یوم تبلی السرائر

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲۱ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
من اصلا علاقه ای ندارم وارد این بحث بشم.

اما واقعا فکر می کنید وزیر آموزش و پرورش مقصر یه آتیش سوزی توی یک مدرسه روستایی ه؟
من نمیگم این آقا امامزاده است.اما خدا هم عادله، به خدا درست نیست اینقدر به مردم افترا و تهمت ببندید.

ما تا یادمونه کار وزیر تعیین سیاست کلی وزارت خونه اشه!

اگرم بخواین دنبال مقصر بگردید باید انگشت اتهامتون بره سمت مدیران جز تر و مدیران آموزش پرورش شهرستان ها!!!

اگر یکی تو خیابون ماشین بزنتش شما یقه وزیر کشور رو میگیرید؟
یا یقه رئیس راهنمایی رانندگی کشور رو میگیرید؟
یا رئیس راهنمایی رانندگی اون شهرستان رو؟

نقل قول
<span class='quoter'>سوگوار مولا نوشته:</span>

مشکل من با کساییه که تا دیروز نقل مجالسشون «یه روز یه ترکه ...» بود، یه شبه شدن عاشق و سینه چاک هرچی ترکه! یه یک قرونی از جیبشون اگر زمین می افتاد حاضر نبودن کمک کنن، ولی بلندگو برداشته بودن بی لیاقتی مسئولین رو اطلاع رسانی کنن!

مشکل من با کسایی که نمی فهمن چی به چی ربط داره و همین طور حرف می زنن. ریز و درشت مملکت رو نمی تونن از هم تمیز بدن و به هم مرتبط می دونن.

لایک میشه!

آقایون همش میگم مردم آذریاجان یخ کردند و اینا اومدن ضریح ساختن برای امام حسین!

آقا یکی نیست به احمق ها بگه این ضریح همه خرجش از جیب مردم بود.
آخه این چه ربطی به اون داره؟
من نمیدونم این آقایون که اینقدر دلشون میسوزه خودشون حاضرن از یه وعده شام بیرون رفتن بزنند و پولش رو بدن به مردم زلزله زده آذربایجان؟

آدم جوش میاره به حضرت عباس.

آیه قرآن داریم که برای هر قوم یه حاکم از جنس خودشون قرار میدن!

برید ببینید چیکار کردید که به قول خودتون این بلا سرتون اومده!!!

قرآنو که قبول دارید؟

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۱ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
شما عقلتون حکم می کنه وزیر آموزش و پرورش بره تک تک بخاری های صد ها هزار مدرسه ایران رو چک بکنه؟

واقعا نمی فهمم چرا یه عده اینقد دوست دارند ادای روشن فکر ها رو در بیارن و از هر موضوعی سریع به نفع خودشون استفاده کنند.

به خدا هیچکس نمی خواد تو این مملکت همچین اتفاقی بیافته.و هیچکسی هم از شنید این خبر خوشحال نمیشه.همه متاثر میشن.

اما آقا امیرالمومنین میگه حرف تا وقتی توی دهنه در بند مومن ه.اما وقتی از دهن بیرون اومد مومن در بند حرفشه!

هر حرفی از دهنمون در نیاد، فردای قیامت برای تک تک حرفامون باید جواب بدیم.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۱ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
بحث توی این زمینه زیاده و نظرها مختلف

اما این دیدگاه که چون وزیر، مسئول کلی این وزارت هست پس این مسائل مربوط به او نمیشه از پایه باطله

شما یک سری مقدماتی ذکر می کنی و بدون کامل کردنشون سریع با استناد به آیه قرآن و احادیث سعی در خاتمه بحث داری که اصلا درست نیست

این روایت حضرت امیر(ع) ناظر به همین مطلبه که : اگر خلخال از پای دختر یهودی کنده بشه جا داره مومن از این غصه بمیره؛ و قطعا خطاب حضرت مربوط به خودشم میشه
همین یک روایت را اگر بررسی کنیم و روایات زیادی که در زمینه حکومت و حکمرانی هست رو کنار بزاریم، بخوبی برای برای ما روشن میکنه که در کوچکترین و موفقیت ها و شکستها در یک نهاد حکومتی، همه مسئولین مربوطه از رئیس کل گرفته تا کوچکترین کارمند و کارگر، همه و همه شریک هستن و اتفاقا بر خلاف نظر شما مسئول کل از همه بیشتر سهیم هست

نکته مهم اینه که این حرف وقتی درسته که مسئول کل نهاد، وظایف خودش رو بصورت تمام و کمال انجام بده و دیگه واقعا کاری بیشتر از این از دستش بر نیاد؛ چیزی که در این مورد بوضوح خلاف اون رو شاهد هستیم.
پیگیری این مطلب بعد از حادثه دلخراش قبلی، باید بصورت دقیق و کاملا جزئی انجام می شد تا حتی احتمال این قضیه هم از بین بره و صرفا چند دستور ابلاغی و سپردن امر به مسئولین پائینتر و رها کردنش، همین عاقبت رو داره که می بینیم دوباره این حادثه تکرار میشه. وگرنه تجهیز مدارس به بخاری گازی کار غیر ممکنی ظرف تمام این سالها و البته این مدت نیست و همچنین بررسی عبور لوله بزرگ گاز که از زیر مدرسه رد میشه و یک خطر واقعی و واضح به شمار میاد، خیلی سخت و دشوار بنظر نمی رسه که می بینیم براحتی از کنارش گذشته میشه

جالب اینجاست که خود ایشون این قول رو داده بود که با بررسی دقیق و تجهیز مدارس، دیگه این اتفاق نیفته، ولی تکرار حادثه واقعا بزرگترین توهین به همه مردم و والدین دانش آموزان هست که حتی روی قول محکم مسئول مملکتشون توی همچین مساله مهم و حساسی نمی تونن حساب باز کنن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
مسئله اینجا نیست که استعفا کنه
خودمونو بکشیم استعفا نمیکنه وزیر.
مسئله اینجاس که وقتی اتوبوس راهیان نور چپ شد پاس داد یکی دیگه.
وقتی هم که دو تا اتفاق یه جوز رخ داده باز هم حاظر به یه عذرخواهی ساده نیست.
یادمه شرکت تویوتا وقتی تو یه مدل ساختش بخاریش خوب گرم نمیکرد (یا شایدم گرم نمیکرد)اومد از همه عذرخواهی کرد و تعظیم کرد به نشانه ی بخشش.ولی واقعا انگار نه انگار همچین مسئله ای پیش اومده.با نصف بودجه ای که به مدرسه ی رفسنجانی میرسه میشه کل روستاهای کشور رو حداقل یه بخاری برقی با پول برقش گذاشت.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ آذر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۲,۲۳۶ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۸۱۴ بازدید
۶ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۳,۳۱۰ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۵۰۶ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۲۰ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۰۵۹ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۵۴۳ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۹۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۱۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۲۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۸۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۵ کاربر آنلاین است. (۱۱۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!