به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ميلان و بارسا به دنبال ستاره برزيلي لاتزيو

تيم‌هاي بزرگي مانند ميلان و بارسلونا به دنبال به خدمت گرفتن ستاره بيانکوچلستي هستند.

هرنانس بازيکني است که در 2 فصل اخير در ترکيب لاتزيو بازي‌هاي درخشاني را انجام داده و مورد توجه بسياري از تيم‌هاي بزرگ اروپايي قرار گرفته است.

به نقل از فارس ،جوزف لي، مدير برنامه‌هاي هرنانس در اين خصوص گفت: اکنون در برزيل به سر مي‌برم ولي به زودي به ايتاليا باز خواهم گشت و بار ديگر با کلوديو لوتيتو، رييس باشگاه لاتزيو صحبت خواهم کرد. تماس‌هاي زيادي با من گرفته شده که همه آنها خواستار دريافت اطلاعات در مورد هرنانس شده‌اند. تاکنون هيچ پيشنهاد رسمي از سوي باشگاه‌هاي بزرگ اروپايي ارائه نشده ولي شنيده‌ام که تيم‌هايي مانند بارسلونا و ميلان نيز در پي امضاي قرارداد با وي هستند. اگر چه هرنانس تاکنون چندين بار تاکيد کرده مي‌خواهد در لاتزيو بماند ولي هيچ چيز مشخص نيست.

۷ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
کونته و مذاکره با فدراسيون فوتبال ايتاليا

آنتونيو کونته، سرمربي يوونتوس، قصد دارد در مورد جريمه اش به خاطر عدم اطلاع رساني در مورد برخي تباني ها در رسوايي اسکومس پولي با فدراسيون فوتبال ايتاليا وارد مذاکره شود.

سرمربي بيانکونري يکي از چهره هاي سرشناسي است که در رسوايي اخير فوتبال ايتاليايي تحت بازجويي قرار گرفت و متهم است که در مورد تباني در دو ديدار به پليس اطلاع نداده است.

در صورتي که اتهام کونته ثابت شود، ممکن است با محروميتي طولاني مدت روبرو شود و به همين خاطر تصميم گرفته در اين زمينه با مديران فدراسيون فوتبال ايتاليا وارد مذاکره شود.

به گزارش رسانه ها، اين به معناي اثبات کامل اتهام کونته نيست بلکه اين يک توافق بين دو طرف است تا با اجراي يک محروميت توافقي، از ادامه تحقيقات در مورد او خودداري شود.

در صورت قبول اين درخواست، احتمالا کونته براي سه تا چهار ماه از همراهي تيمش محروم خواهد شد و به اين ترتيب يوونتوسي ها بايد يک مربي موقت به عنوان جانشين او در نظر بگيرند.

از مارکو باروني، سرمربي تيم جوانان باشگاه و ماسيمو کارره را، يکي از کمک هاي کونته، به عنوان جانشينان احتمالي او نام برده مي شود اما هيچ يک از آنها تجربه کار در چنين سطحي را ندارد.

۷ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
کونته و مذاکره با فدراسيون فوتبال ايتاليا

آنتونيو کونته، سرمربي يوونتوس، قصد دارد در مورد جريمه اش به خاطر عدم اطلاع رساني در مورد برخي تباني ها در رسوايي اسکومس پولي با فدراسيون فوتبال ايتاليا وارد مذاکره شود.

سرمربي بيانکونري يکي از چهره هاي سرشناسي است که در رسوايي اخير فوتبال ايتاليايي تحت بازجويي قرار گرفت و متهم است که در مورد تباني در دو ديدار به پليس اطلاع نداده است.

در صورتي که اتهام کونته ثابت شود، ممکن است با محروميتي طولاني مدت روبرو شود و به همين خاطر تصميم گرفته در اين زمينه با مديران فدراسيون فوتبال ايتاليا وارد مذاکره شود.

به گزارش رسانه ها، اين به معناي اثبات کامل اتهام کونته نيست بلکه اين يک توافق بين دو طرف است تا با اجراي يک محروميت توافقي، از ادامه تحقيقات در مورد او خودداري شود.

در صورت قبول اين درخواست، احتمالا کونته براي سه تا چهار ماه از همراهي تيمش محروم خواهد شد و به اين ترتيب يوونتوسي ها بايد يک مربي موقت به عنوان جانشين او در نظر بگيرند.

از مارکو باروني، سرمربي تيم جوانان باشگاه و ماسيمو کارره را، يکي از کمک هاي کونته، به عنوان جانشينان احتمالي او نام برده مي شود اما هيچ يک از آنها تجربه کار در چنين سطحي را ندارد.

۷ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
روبينيو: ازبازگشت کاکا واقعا خوشحال مي شوم

اين طور به نظر مي رسد که تمام ميلاني ها پروسه احتمال انتقال کاکا به تيمشان را با دقت تمام زير ذره بين گرفته اند. آخرين کسي که در اين باره اظهار تمايل کرده، روبينيو، ستاره برزيلي ميلان است.

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، مهاجم سابق رئال اميدوار است تا اعضاي کادر فني رئال نهايت تلاششان را براي خريد کاکا به کار بگيرند. روبينيو در اين باره گفت:« واقعا خوشحال مي شوم اگر کاکا به ميلان بيايد. ما در تيم ملي برزيل در کنار هم بازي کرده ايم و مي توانيم درکنار هم کارهاي خاض و ويژه اي انجام دهيم، به ويژه الان که هردويمان مي خواهيم خودمان را براي حضور در جام جهاني آماده کنيم.»

گمانه زني ها در مورد احتمال انتقال کاکا به ميلان در حالي مطرح شده که او همراه با ساير بازيکنان تيم مادريدي عازم تور تابستاني آمريکا شده است.

۸ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
زلاتان: پاري سن ژرمن بهتر از ميلان است

زلاتان ايبراهيموويچ، ستاره سوئدي باشگاه پاري سن ژرمن، شنبه شب اولين گلش را براي تيم جديدش به ثمر رساند و در پايان مسابقه اعلام کرد که تيم جديدش به مراتب بهتر از تيم سابقش (ميلان) است.

ايبرا براي باز کردن دروازه تيم دي سي يونايتد تنها به 3 دقيقه زمان نياز داشت. اين ديدار دوستانه شنبه شب در واشنگتن برگزار شد.

ايبرا اخيرا با قراردادي 23 ميليون يورويي از سن سيرو به پاري سن ژرمن پيوست و اکنون در پاسخ به سوالي راجع به اينکه آيا پاري سن ژرمن بهتر از روسونري است، گفت:« بله»

او همچنين درمورد تلخي جدايي او و تياگو سيلوا از ميلان و پيوستنشان به پاري سن ژرمن گفت:« بله. تلخ است؛ چون ميلان دو نفر از بهترين بازيکنانش را از دست داد.»

تياگو سيلوا اين روزها در اردوي تيم المپيک برزيل در لندن است ولي ايبرا اردوي پيش فصل را با ساير بازيکنان پاري سن ژرمن و خريدهاي تابستاني جديد اين تيم از جمله اسکيل لاوتزي و مارکو ورراتي آغاز کرده است.

ايبرا ادامه داد:« ما براي فتح تمام جامها مي جنگيم. ما در ليگ قهرمانان اروپا حضور داريم و براي کسب دو جام قهرماني در فرانسه مبارزه مي کند. يک تيم مي تواند تمام جامها را ببرد. ما تيم تراز اولي هستيم .»

از سوي ديگر کارلو آنچلوتي مربي پاري سن ژرمن که در طول دوران حضورش در سن سيرو به عنوان بازيکن و مربي 17 جام قهرماني را با ميلان کسب کرده، برخلاف مهاجم سوئدي تيمش در پاسخ به اين سوال که آيا پاري سن ژرمن بهتر از ميلان است يا خير گفت:« نمي دانم. اصلا مهم نيست که خودمان را بتيمي ديگر مقايسه کنيم. ميلان با سبکي متفاوت و با فلسفه اي متفاوت و با هويتي متفاوت بازي مي کند. هدف ما رشد و پيشرفت کيفيت تيم ماست .همين.»

۸ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
تيم آلگري يکي از بهترين هاي سري آ است

ريکاردو مونتوليوو، هافبک جديد ميلان، تاکيد کرد که اين تيم علي رغم از دست دادن زلاتان و تياگو سيلوا در اين تابستان همچنان تيم بزرگي است.

ميلاني ها دو ستاره اصلي شان را هفته گذشته به پاري سن ژرمن واگذار کردند؛ در حالي که بازيکنان باتجربه اي مانند نستا، گتوزو، زامبروتا، سيدورف و اينزاگي نيز در پايان فصل گذشته از تيم کنار گذاشته شده بودند.

با اين وجود، مونتوليوو، که يکي از خريدهاي تابستاني روسونري است، معتقد است تيم آلگري همچنان يکي از بهترين هاي سري آ است.

او در گفتگو با گاتزتادلو اسپورت گفت:" فکر نمي کنم ميلان دچار مشکل باشد. در اين که ما دو بازيکن بزرگ را از دست داديم، شکي نيست.

اما ميلان قبل از زلاتان و تياگو هم باشگاه بزرگي بود و بدون آنها هم باشگاه بزرگي است. حضور در ميلان در سرنوشت من بود. من وقتي شش ساله بودم، مي توانستم به تيم پايه باشگاه بپيوندم اما پدر و مادرم فکر مي کردند من بايد نزديک خانواده باشم.

به همين دليل من در سيستم جوانان آتالانتا رشد کردم؛ هرچند پدرم طرفدار ميلان بود."

او همچنين در مورد پست مورد علاقه اش گفت:" دوست دارم در کجاي زمين بازي کنم؟ مي توانم بگويم که دوست ندارم به عنوان هافبک هجومي به ميدان بروم."

مونتوليوو در يورو 2012 توسط پراندلي پشت سر مهاجمان به کار گرفته شد اما چندان از اين مسئله راضي نبود و قصد ندارد در ميلان نيز اين اتفاق رخ دهد.

او در ديدار شب گذشته مقابل چلسي به عنوان هافبک دفاعي به ميدان رفت.

۸ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
گالياني: ميلان هنوز هم بازيکنان خوبي دارد

نايب رييس ميلان معتقد است با توجه به نتيجه‌هاي اخير روسونري، اين تيم همچنان بازيکنان بسيار خوبي در ترکيب خود دارد.

فروش بازيکنان بزرگي مانند تياگو سيلوا و زلاتان ايبراهيموويچ به پاري سن ژرمن و جذب تنها يک بازيکن بزرگ به نام ريکاردو مونتوليوو بسياري از کارشناسان را وادار به انتقاد از اين تيم کرده است. بسياري نيز معتقدند اين تيم به هيچ وجه نمي‌تواند در کورس قهرماني قرار بگيرد و برخي از هواداران اين تيم که همواره بليت‌ تماشاي ديدارهاي اين تيم را مي‌خرند، در پي پس دادن بليت‌ها هستند.

آدريانو گالياني در اين مورد گفت: در کمتر از يک هفته تيم سوم بوندسليگا و چلسي که قهرمان اروپا است را شکست داديم. اين موضوع نشان از آن دارد که ما هنوز هم بازيکنان بسيار خوبي در ترکيب خود داريم. دنيله بونرا نشان داده که در دفاع بسيار عالي عمل مي‌کند. چيزي که مي‌تواند تيم ما را در سطح بالايي نگه دارد، دفاع خوب است. در خط حمله نيز بازيکناني داريم که مي‌توانند روي دروازه حريف خطرساز باشند. بازيکني مانند اوربي امانوئلسن مي‌تواند تيم ما را غير قابل پيش بيني کند. او با اضافه شدن به خط حمله مي‌تواند گل‌هاي زيادي براي ما به ثمر برساند.

وي افزود: مهم‌ترين چيزي که يک تيم بايد داشته باشد، روحيه بالا است. همواره گفته‌ام نبايد بازيکنان بزرگ خريده شوند بلکه بايد در تيم ما بازيکنان بزرگ ساخته شوند.

۱۰ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
اينترميلان به دنبال ملي‌پوش ژرمن‌ها

غول ايتاليايي به دنبال بازيکن جوان تيم ملي فوتبال آلمان است.

به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، اينترميلان که به دنبال تقويت خط حمله خود است و بر اين اساس به دنبال مهاجم باير لورکوزن رفته معتقد است قيمت او از بازيکناني مانند لوکاس مورا و گاتسون راميرز کمتر است.

البته سران نرآتزوري به يک مهاجم خلاق احتياج دارند و بر همين اساس با لوکاس مورا که در حال گفت‌وگو با منچستريونايتد است وارد مذاکره شده‌اند.

بر اساس گزارش نشريه توتو اسپورت، آندره شورله گزينه‌اي است که احتمال حضور وي در اينترميلان به مراتب بالاتر از ساير بازيکنان است.

شورله 21 ساله تا سال 2016 با لورکوزن قرارداد دارد. او سال گذشته تا آستانه قراردادي 23.5 ميليون پوندي با چلسي پيش رفته بود.

۱۲ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
په په:‌کاکا هم تيمي بسيار خوبي براي من است

مدافع پرتغالي رئال مادريد معتقد است تنها خود کاکا مي‌داند آينده ورزشي وي در چه تيمي رقم مي‌خورد.

خبرهايي از ارتباط کاکا 30 ساله در ماه‌هاي اخير با چندين باشگاه به گوش رسيده است ولي اين مهاجم برزيلي رئال مادريد همچنان آينده نامشخصي دارد. او در سال 2009 با 68 ميليون يورو از ميلان راهي رئال مادريد شد.

په په در اين مورد گفت: او هم تيمي بسيار خوبي براي من است و من نيز از اينکه در رختکن با او ارتباط خوبي دارم خوشحالم. او تنها کسي است که مي‌داند آينده‌اش در چه تيمي رقم خواهد خورد و اکنون در تيم ما حضور دارد و بايد به او احترام بگذاريم.

ملي پوش پرتغال همچنين در مورد احتمال حضور اکسل ويتسل که ممکن است با 40 ميليون يورو راهي سانتياگو برنابئو شود، گفت: نقل و انتقالات باشگاه چيزي نيست که به من مربوط باشد. ويتسل بازيکن بسيار بزرگي است و در ترکيب بنفيکا نيز بازي‌هاي خوبي انجام داده است. اگر به مادريد بيايد، استقبال خوبي از او خواهد شد ولي اگر نيايد نيز همه ما براي او آرزوي موفقيت خواهيم کرد.

۱۲ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
گالياني: براي خريد کاکا مذاکره مي کنيم

به نظر مي رسد مذاکرات ميلان و رئال به زودي آغاز خواهد شد .

آدريانو گالياني نائب رئيس باشگاه روسونري، در تازه ترين صحبت هاي خود تاييد کرد که در نيورک بر سر انتقال کاکا و بازگشت او به سن سيرو با فلورنتينو پرس مذاکره خواهد کرد؛ هر چند که اين انتقال بسيار دشوار خواهد بود.

به گزارش گل آدريانو گالياني در تازه ترين صحبت هاي خود در اين رابطه گفت:" ما در نيويورک با فلورنتينو پرس در ر ابطه با کاکا صحبت خواهيم کرد. ما حرفهايمان را با پرس خواهيم شد؛اما اين عمليات بسيار دشواري است ؛ چرا که دستمزد کاکا به شدت بالاست. او ، واقعا دستمزد خيلي بالايي دارد اما کاکا بخشي از تاريخ ماست . "

ميلاني ها مي خواهند اين بازيکن را به صورت قرضي در اختيار بگيرند، اما در اين شرايط نيز دستمزد کاکا بالا خواهد بود و اين مشکل در مرحله بعد بايد رسيدگي شود که آيا کاکا حاضر است براي بازگشت به ميلان دستمزد خود را کاهش دهد يا نه .

۱۲ مرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۷,۵۴۹ بازدید
۴ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۶۹۵ بازدید
۴ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۹,۵۰۶ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۶,۷۴۰ بازدید
۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۰۲ بازدید
۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۴ بازدید
۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۶۶۷ بازدید
۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۳۷۹ بازدید
۱۴ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۸۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۳۳۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۸۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۰۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۹ کاربر آنلاین است. (۱۳۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!