به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
این رئال مزخرف بدون کمک داور و بکش زیرش و هدهای راموس واقعا حریف هیچ تیمی نیست و هیچی نخواهد شد!

بر منکرش لعنت

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۲۴ اسفند ۱۳۹۵
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
بعد از باخت بد و ناموقعی که به دپور دادیم (که شانسمون رو برای قهرمانی کم کرد ولی باتوجه به بازی رودررو با رئال هنوزم امیدواریم بشرطی که رئال تو بازیهای دیگه هم امتیاز از دست بده و ما نه! چون الان شرایط قهرمانی دست ما نیست! ) بازم نشون دادیم که این فصل چیزی به اسم ثبات نداریم و در یک هفته میتونیم بهترین و بدترین نمایش رو از خودمون نشون بدیم

حالا با صعود"یووه-لستر-بایرن-دورتموند-رئال-اتلتیکو و سیتی (شایدم موناکو)" حریفان دور بعد اروپا مشخص شده و بجز لستر بقیه حریفای خوب و قویی هستن که من اصلا و ابدا دوست ندارم بازم ما با حریف قوی بیفتیم و رئال یا بایرن با حریفان مفت بیفتن!
آرزو دارم این بارم که شده ما با لستر یا دورتموند بیفتیم و رئال و بایرن هم با یوونتوس یا اتلتیکو بیفتن!

و اما این بی ثباتی تیم من رو نگران میکنه!
چون اصلا و ابدا دوست ندارم مثل چند سال قبل که با یه معجزه و کامبک تاریخی میلان رو شکست دادیم و رفتیم دور بعد و اونجا بایرن نابودمون کرد، و گفتیم کاش اصلا بالا نمیامدیم و همون جلو میلان حذف میشدیم سنگین تر بودیم، الانم دوباره اون بلا سرمون بیاد و آرزو کنیم کاش جلو پی اس جی حذف میشدیم!
باید تیم و بازبکنا و مربیان از شکست دور رفت درس گرفته باشن و دیگه اون اشتباهات بچگانه رو تکرار نکنن و به بارسا لطمه نزنن!
به امید قهرمانی بارسا

۲۵ اسفند ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
این داستان عدم ثباتم از اون داستانای جالبه که تا یه بازی می بازیم مطرح میشه! من نمی دونم وقتی 19 بازی اخیر تو لیگ بدون شکست بودیم، چطوری با 1 باخت میشیم بی ثبات. این چه جور نوسانی ه من درک نمی کنم!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۵ اسفند ۱۳۹۵
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
Lucho, The Great نوشته:

این داستان عدم ثباتم از اون داستانای جالبه که تا یه بازی می بازیم مطرح میشه! من نمی دونم وقتی 19 بازی اخیر تو لیگ بدون شکست بودیم، چطوری با 1 باخت میشیم بی ثبات. این چه جور نوسانی ه من درک نمی کنم!

من کلا آدمی نیستم بخوام یهو بگم اره این تیم نتیجه نمیگیره داغونه اصلا به درد نمیخوره باید کل بازیکنارو عوض کرد و ... چون این فوتبال بازی کامپیوتری نیست واقعیته و تغییرات نمیتونه اینجوری باشه حتی توی اون بازی ها بازیکنا خسته میشن و ... ولی الان بارسا توی ۱۹ بازی اخیر چندتا مساوی داشته؟دلایل رو کار ندارما شاید داوری و ... ولی خب این چیزی که ما داریم میبینیم از نظر ثبات همونیه که رئال رو مسخره میکردیم واسه رکورد شکست ناپذیریشون و ... در کل بخوایم حساب کنیم دو فصل گذشته ثبات بیشتری بود درسته مثلا اول فصل متوسط بودیم یهو قدرت میگرفتیم و شاید مقطعی یه افتی میکردیم الان این بازی با دپور دیگه باید مساوی میشد که نشد البته نتیجه گیری رو بزاریم واسه آخرفصل بهتره با اینحال خود انریکه هم گفت که با این وضع اشتباهات گرفتن لیگ غیر ممکنه

۲۵ اسفند ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Αφροδίτη نوشته:

نقل قول
Lucho, The Great نوشته:

من کلا آدمی نیستم بخوام یهو بگم اره این تیم نتیجه نمیگیره داغونه اصلا به درد نمیخوره باید کل بازیکنارو عوض کرد و ... چون این فوتبال بازی کامپیوتری نیست واقعیته و تغییرات نمیتونه اینجوری باشه حتی توی اون بازی ها بازیکنا خسته میشن و ... ولی الان بارسا توی ۱۹ بازی اخیر چندتا مساوی داشته؟دلایل رو کار ندارما شاید داوری و ... ولی خب این چیزی که ما داریم میبینیم از نظر ثبات همونیه که رئال رو مسخره میکردیم واسه رکورد شکست ناپذیریشون و ... در کل بخوایم حساب کنیم دو فصل گذشته ثبات بیشتری بود درسته مثلا اول فصل متوسط بودیم یهو قدرت میگرفتیم و شاید مقطعی یه افتی میکردیم الان این بازی با دپور دیگه باید مساوی میشد که نشد البته نتیجه گیری رو بزاریم واسه آخرفصل بهتره با اینحال خود انریکه هم گفت که با این وضع اشتباهات گرفتن لیگ غیر ممکنه

5 تا مساوی داشتیم که 3-4 تاش با اشتباه مستقیم داور بوده. و 14 برد. من به این نمیگم بی ثباتی.

اگر ثبات معنیش اینه که کلا همه بازیا رو ببریم که این فوتبال واقعی نیست!

بعدم انریکه کی همچین چیزی گفته؟

۲۵ اسفند ۱۳۹۵
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
Lucho, The Great نوشته:

نقل قول
Αφροδίτη نوشته:

نقل قول
Lucho, The Great نوشته:

5 تا مساوی داشتیم که 3-4 تاش با اشتباه مستقیم داور بوده. و 14 برد. من به این نمیگم بی ثباتی.

اگر ثبات معنیش اینه که کلا همه بازیا رو ببریم که این فوتبال واقعی نیست!

بعدم انریکه کی همچین چیزی گفته؟

من توی اپلیکیشن the score اخبارو دنبال میکنم نمیدونم کدوم نشریه بود این حرفو از انریکه بعد از بازی با دپور نقل و قول کرده بودن

۲۵ اسفند ۱۳۹۵
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
من یه جا خوندم که مسؤلان باشگاه میخوان برن با دی ماریا توی تابستون حرف بزنن.
به دنبال یه بازیکن برزیلی هم هستن که 16 سالشه و برای فلامینگو بازی میکنه...با خانواده ش صحبت کردن درباره اینکه بیاد بارسا ولی فعلا باید تا 2018 صبر کنن چون باید 18 ساله بشه تا بتونه بیاد.نکته قابل توجه درباره این بازیکنه که اسمش وینیسیوس هست اینه که رئال هم به دنبالشه.
حالا راست و دروغش پای خودشون ولی خدا کنه هرکی رو میگیرن بدرد بخور باشه نره یه مشت آشغال بیارن.

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۲۷ اسفند ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Montazer_59 نوشته:

من یه جا خوندم که مسؤلان باشگاه میخوان برن با دی ماریا توی تابستون حرف بزنن.
به دنبال یه بازیکن برزیلی هم هستن که 16 سالشه و برای فلامینگو بازی میکنن...با خانواده ش باهاش صحبت کردن درباره اینکه بیاد بارسا ولی فعلا باید تا 2018 صبر کنن چون باید 18 ساله بشه تا بتونه بیاد.نکته قابل توجه درباره این بازیکنه که اسمش وینیسیوس هست اینه که رئال هم به دنبالشه.
حالا راست و دروغش پای خودشون ولی خدا کنه هرکی رو میگیرن بدرد بخور باشه نره یه مشت آشغال بیارن.

تا مطلبی منبع موثقی نداشت باورش نکنین!

۲۷ اسفند ۱۳۹۵
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
بایرنو قشنگ گذاشتن کنار واسه ما
بین موناکو و لسترم یکیشو واسه رئال
یعنی غیر این نمیتونه باشه

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۲۷ اسفند ۱۳۹۵
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Sentimental.Girl نوشته:

بایرنو قشنگ گذاشتن کنار واسه ما
بین موناکو و لسترم یکیشو واسه رئال
یعنی غیر این نمیتونه باشه

شک نکنین برنامه مسابقات برای مرحله بعد یه چیزی تو این مایه هاس
بین لستر و موناکو یکی رو برمیدارن برا رئال . بعد برای بارسا هم بایرن رو میذارن کنار. اتلتیکو یووه هم به هم بخورن بازی بعدی هم میشه یحتمل دورتموند با لستر یا موناکو
پس رئال-لستر یا موناکو
بارسا -بایرن
اتلتیکو-یووه
دورتموند-لستر یا موناکو( که دورتموند حتما بالا بیاد برا مرحله بعد که بخوره به رئال . چون از بقیه آسونتره)
اینجوری از بین بارسا و بایرن یکیش حذف میشه از بین اتلتیکو یووه یکیش و دورتموند هم که بالا میاد تا نیمه نهایی بخوره به رئال
کار رئال تا نیمه نهایی راحته
فقط میمونه فینال که باید یه فکری براش بشه که اگه اتلتیکو بیاد بالا همه چی اوکی میشه

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۲۷ اسفند ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۹,۲۸۵ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۹۳۹ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۶۹ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۷,۳۲۵ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۳۷۴ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۸۶۷ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۹۸۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۶۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۸۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۲۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۷ کاربر آنلاین است. (۱۲۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!