به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: موسیقی
نام کاربری: Ree.raa
پیام: ۳,۲۵۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی،ویا،اینیستا
- pep
- اسپانیا
- pep
-
گروه:
- کاربران عضو
جاست فرهاد

لطف تو
ناگفته ی ما
میشنود
۱۵ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
LeO SpId Jr نوشته:

چرا تابستون کوتاهه رو مثال می زنین؟!
زد بازی این همه اهنگ داره، منتظر بودن، دلم تنگ شده و خیلی آهنگای دیگه!
رپ یعنی دکلمه با یه نمه تغییر!
رپ باید خاطر ساز باشه و به دل بشینه و خود رپ به چند دسته تقسیم میشه که زد بازی یه دسته جداست.
شما آلبوم بزرگ رو گوش دادین؟! یه سبک جدید از رپ بود کاملا.
اهنگ شیدا آلبوم بزرگ یکی از جدید ترین مدل های رپ بود که خیلیا خوششون اومد.

در سر چه سودایی در دل چه غوغایی
حال غریبی است این گویی تو رویایی
در سر چه سودایی در دل چه غوغایی
به جان خریدم من این شور و شیدایی

واسه گنگ هم می تونم الو ال و پشت دست رو مثال بزنم.

به غیر از زد بازی، آهنگ باد و بارون صادق رو گوش دادین؟! یا مثلا انعکاس عرفان؟!

تابستون کوتاهه رو مثال زدم چون به نظر اکثر زدبازها بهترین آهنگشونه به هر حال ما هم تو این جامعه ایم و رفیقایی داریم که زدبازن

کی همچین تعریفی از رپ داره؟ مثل اینه که بگیم مثنوی گونه ای از شعره که غزله چه حرفیه آخه اصول رپ یعنی موسیقی اعتراضی. اصلا هیپ هاپ کلا یه سبک اعتراضیه. این تعریفا صرفا از سمت کساییه که میخوان خودشونو به رپر ها بچسبونن. مثلا زدبازی، تتلو ، تو ای اف ام و ...

البته که گوش ندادم این آلبومو. چون سبکشونو میدونم از روز اول . و میدونم به درد من نمیخوره.

اصولا همچنان اصرار دارم که قالب رپ یعنی اعتراض. تنها چیزی که این موسیقی رو از سایر سبک های موسیقی که تو ایران طرفدار داره(تو غرب علاوه بر رپ ، موسیقی راک اعتراضی بلوز اعتراضی، جز اعتراضی و.... هم هست) همین اعتراضشه.

نقل قول
Last Heir نوشته:

جاست فرهاد

یعنی با اختلاف لایک.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Sentimental•Girl نوشته:

نقل قول
The Dark Lord نوشته:

نقل قول
In Luis Enrique We Trust نوشته:

منم مراتب انزجار و تهوع خودم رو از این فضولات تینیجری که تحت لوای موسیقی معرفی میشن یا کلام و اسمایلی نمی تونم بیان کنم! ما تو دوران دبیرستان کل کل شهرام ناظری vs شجریان vs سراج و ... داشتیم، حالا رو ببین!

اساتید موسیقی اگر درجا خودکشی کنن سزاواره! تا چه حد میشه یه مفهوم زیبا رو سخیف و مضحک کرد...

بهتره برا «انکر الاصواتیزم» یا همون رپ یه تاپیک جدا زده بشه که ساحت موسیقی رو بیش از این متعفن و آلوده نکنه.

هر کس تو سبک خودش
من خودم عاشق موسیقی سنتی ام هستم! دلیل نمیشه رپ گوش ندم!
چرا چیزیو که خوشت نمیاد و مضحک میدونی؟این طرز صحبت کردن در شان آدم تحصیل کرده و مدیر سایت نیست که نظرات مخالف خودشو به سخره میگیره!هرچی از دهنت در اومد گفتی به سبک و موزیکی که اینجا چند نفر ازش تعریف کردن!
اگر ما چیزی نمیگیم دلیل نمیشه لال باشیم!منم شاید بعضی نظرات و سلایق شما واسم مضحک باشه اما به احترام سنتو و شعوره خودم به زبون نمیارم

پ.ن : دوستان لطفا از کاه کوه نسازید نیاید در ادامه صحبت من مشکلات قدیمی خودتون یا مسائل دیگرو باز کنید!من بهم برخورد خودمم جواب دادم منو قاطی موضوع خاصی نکنید!

بعضی چیزا ماهیتشون مزخرفه. هیچ ربطی به سلیقه نداره. رپ کثیف ترین و سخیف ترین موسیقی در سطح دنیاس. جامعه خواننده ها و شنونده هاش عموما تو کل دنیا تیپشون مشخصه. من نمیگم هرکس رپ گوش میده آدم لاابالی کارتون خوابه، اما فضای رپ همینه، خوشتون بیاد یا نیاد فرقی نداره!

تو ایرانیش که تهوع آوریش چندین برابره چون یه ترانه متوسط و یه صدای قابل تحمل هم بینشون نیست و اکثرشون یه مشت آدم فاسد کثیف و لشن.

رپ در مقابل موسیقی سنتی و مدرن، مثل اینکه کسی از وسط غذاهای سنتی مثل چلوکباب و فست فود، زباله رو برای خوردن انتخاب کنه. بله هرکس سلیقه ای داره و ذائقه بعضی ها هم این شکلیه. کسی می تونه بگه من رپ دوست دارم اما نمی تونه منکر فضای تهوع آورش بشه! یه نگاه به افرادی که تو این به اصطلاح موسیقی فعالن خودش به خوبی نشاندهنده است! کسی می تونه بگه من دلم می خواد زباله بخورم اما نمی تونه بگه زباله خوبه! فرق اینا رو بفهمید قبل از گرفتن این تریپا! رپ ذاتا تو دنیای موسیقی زباله س و این نسبی نیست!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۵ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو

نقل قول
مهراد هیدن، سهراب ام جی و سامان ویلسون و...

!
در خانه کس است یک حرف بس است، ادمین !

ضمن پوزش از مواضع و دیدگاه های اشتباه و نابجای! ادمین و اساتید موسیقی و دغدغه مندان این عرصه بابت اخلالی که که در تحلیل سبک و آثار مهراد هیدن و سهراب ام جی و سامان ویلسون و... وارد شد از دوستان تقاضا داریم به روال عادی تاپیک در تحلیل و بازنشر آثار زدبازی و صادق و عرفان و ارمین تو ای اف ام و... برگردن!

الحاقی: سیاهان آمریکا حداقل به دلیل این جنایتی که در حق موسیقی مرتکب شدن سزاوار مجازاتن !

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: R.MESSI
نام تیم: پورتو
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
از: قزوین - الوند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- خلعتبری،قوچان نژاد و دژاگه
- گواردیولا،لوئیز انریکه،تیتو،کلوپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

من خودم شخصا رپ رو دوست دارم . اما خدایی خدایی یه سوال دارم، این آهنگ هایی که شما میگین چه بار معنایی داره؟ چه مفهومی پشتش هست؟

فکر می کنم همه متفق القول باشن که رپ موسیقی نداره. البته که پاپ (و اون پاپی که تو ایرانه مخصوصا منظورم هست) موسیقی نداره. شاید به جز دو نفر تنظیم کننده موسیقی رپ(که یکیش مهدیاره ) هیچ کدوم از این دوستان تنظیم کننده تحصیلات آکادمیک موسیقی نداشته باشن. رفتن جمهوری یه کیبرد خریدن و یه برنامه FL Studio و تمام. اگه بار معنایی و مفهومی(حداقل اون مفهومی که تو دوسش داری ) رو از رپ بگیری واقعا چیزی نمی مونه ازش. من سوال دارم از دوستان بهترین آهنگ زدبازی همون تابستون کوتاهه اس دیگه نه؟ این یعنی چی ؟ چه بار معنایی داره؟

حس میکنیم سـکسی شدیم
روی موج های مکزیکوییم
لم دادیم روی شن های ساحل
دریا رو میبینم تو اون چشای زاغت

اگه رپ یعنی موسیقی اعتراضی. پس این چیه؟ خب اگه این دوستان می خوان اینجوری بخونن بهترینش همون پاپ خوندنه. که اسم پاپ رو خراب کنن.

انصافا آلبوم بزرگ یکی از مزخرف ترین آلبوماییه که دیدم البته توهین نباشه به عقاید و دیدگاه دوستان ولی هیچ وقت از این گروه و کارشون خوشم نیومده!
وایسید مجاز بیاد بترکوووونه!

نقل قول
صول رپ یعنی موسیقی اعتراضی. اصلا هیپ هاپ کلا یه سبک اعتراضیه. این تعریفا صرفا از سمت کساییه که میخوان خودشونو به رپر ها بچسبونن. مثلا زدبازی، تتلو ، تو ای اف ام و ...

اکثر آهنگ های سورنا بر حول همین محوره.

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: MoOn.Girl
پیام: ۴,۲۸۴
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۲
از: بابل
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
عاغا اصن سلیقه ما بد سلیقه شما خوب!
ما که هر حرفی بزنیم همه به نظر خودشون پایبندن و کسی هم نظرشو عوض نمی کنه، پس همون بهتر در مورد سلیقه های هم دیگه نظر ندیم!

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۱۵ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

من خودم شخصا رپ رو دوست دارم . اما خدایی خدایی یه سوال دارم، این آهنگ هایی که شما میگین چه بار معنایی داره؟ چه مفهومی پشتش هست؟

فکر می کنم همه متفق القول باشن که رپ موسیقی نداره. البته که پاپ (و اون پاپی که تو ایرانه مخصوصا منظورم هست) موسیقی نداره. شاید به جز دو نفر تنظیم کننده موسیقی رپ(که یکیش مهدیاره ) هیچ کدوم از این دوستان تنظیم کننده تحصیلات آکادمیک موسیقی نداشته باشن. رفتن جمهوری یه کیبرد خریدن و یه برنامه FL Studio و تمام. اگه بار معنایی و مفهومی(حداقل اون مفهومی که تو دوسش داری ) رو از رپ بگیری واقعا چیزی نمی مونه ازش. من سوال دارم از دوستان بهترین آهنگ زدبازی همون تابستون کوتاهه اس دیگه نه؟ این یعنی چی ؟ چه بار معنایی داره؟

حس میکنیم سـکسی شدیم
روی موج های مکزیکوییم
لم دادیم روی شن های ساحل
دریا رو میبینم تو اون چشای زاغت

اگه رپ یعنی موسیقی اعتراضی. پس این چیه؟ خب اگه این دوستان می خوان اینجوری بخونن بهترینش همون پاپ خوندنه. که اسم پاپ رو خراب کنن.

دقیقا اشتباه میکنید
چون گوش نکرده قضاوت کردید!
این آلبوم انقدر با اون آهنگی که شما مثال زدید و از این گروه به یاد دارید متفاوته که طرفدارای خود زد بازی هم متعجب شدن
این آلبوم کاملا در توضیح خودشونم اومده : واسه آدمی که شکست خورده می خواد بلندشه ، واسه کسی که امتحان داره و...
میتونم بگم شاید 15 ترک از 19 تا در ارتباط با امیدواری ، آینده و مسائل خیلی مثبت هستش
این آلبوم انقدر پاستوریزه و ترو تمیز بوده که خوده رپرا از جمله هیچکس انتفاد کردن به این همهههه کم بودن فحشو این چیزا!یه سری میگن رپ بدون فحش مثل مهمونی بی الکله!کلا مسخره میگن!شما گوش کن این آلبوم رو متوجه تغییرات 180 درجه ای سبک این گروه نسبت به سابق میشی !
دیروز یاس هم با نوشتن قسمتی از یکی از آهنگای آلبوم بزرگ از این آلبوم تو توئیترش تعریف کرده!

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۱۶ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: MoOn.Girl
پیام: ۴,۲۸۴
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۲
از: بابل
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
Sentimental•Girl نوشته:

دقیقا اشتباه میکنید
چون گوش نکرده قضاوت کردید!
این آلبوم انقدر با اون آهنگی که شما مثال زدید و از این گروه به یاد دارید متفاوته که طرفدارای خود زد بازی هم متعجب شدن
این آلبوم کاملا در توضیح خودشونم اومده : واسه آدمی که شکست خورده می خواد بلندشه ، واسه کسی که امتحان داره و...
میتونم بگم شاید 15 ترک از 19 تا در ارتباط با امیدواری ، آینده و مسائل خیلی مثبت هستش
این آلبوم انقدر پاستوریزه و ترو تمیز بوده که خوده رپرا از جمله هیچکس انتفاد کردن به این همهههه کم بودن فحشو این چیزا!یه سری میگن رپ بدون فحش مثل مهمونی بی الکله!کلا مسخره میگن!شما گوش کن این آلبوم رو متوجه تغییرات 180 درجه ای سبک این گروه نسبت به سابق میشی !
دیروز یاس هم با نوشتن قسمتی از یکی از آهنگای آلبوم بزرگ از این آلبوم تو توئیترش تعریف کرده!

منم گفتم این آلبوم سبکش خیلی فرق داره!
پست #گل عاغا تو اینستا بود دیگه!

این قسمت آهنگ بزرگ عالیه..

لازم نیست فقط مخصوص قشر خاصی باشه
جذابیتش برای سن و سالی باشه
برا جلب توجه دست رو جای حساسی باشه
کار من نیست من بیشترم
با سلیقه ی هرکس اختلافی داشته باشه
با عقیده های شخصی بخواد شاخ به شاخ شه
پُره فحش و حرفایی ناسزایی باشه
کار من نیست من بیشترم
یچیزی اختراع شه که نه سیاسی و نه احساسی و نه اجتماعی باشه
بدون اینکه اسم هیچ غذایی باشه
باعث شه یه جایی یه اشتهایی وا شه
یه دوایی باشه خوابیده بیدار شه پاشه
هرکسی برا خودش کس خاصی باشه
یه قهرمانی باشه
که تنها هدفش تو زندگی اینه که رکوردش خودش جا به جا شه
با این رشته کلید شاید یه درایی وا شه
هزارتا قصه بی اینکه داستانی باشه
یه طرز فکر پُر و بی اعتراضی باشه
جا خبرنگاری چیز خبرسازی باشه
چرا توشب از تاریکی قصه هایی باشه
خوبه تو این قصه یه چراغی باشه
تو زیرزمینش پله هایی واشه
واقعیت تلخه تو قصه عشق و حالی باشه
بدون ایهام و قافیه ی خاصی باشه
همچین چیزی باید خیلی لوس و عادی باشه
شایدم یه درصد یه کار استثنایی شد
میگفتن نمیشه ، نمی شد

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۱۶ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
The Dark Lord نوشته:

رپ در مقابل موسیقی سنتی و مدرن، مثل اینکه کسی از وسط غذاهای سنتی مثل چلوکباب و فست فود، زباله رو برای خوردن انتخاب کنه. بله هرکس سلیقه ای داره و ذائقه بعضی ها هم این شکلیه. کسی می تونه بگه من رپ دوست دارم اما نمی تونه منکر فضای تهوع آورش بشه! یه نگاه به افرادی که تو این به اصطلاح موسیقی فعالن خودش به خوبی نشاندهنده است! کسی می تونه بگه من دلم می خواد زباله بخورم اما نمی تونه بگه زباله خوبه! فرق اینا رو بفهمید قبل از گرفتن این تریپا! رپ ذاتا تو دنیای موسیقی زباله س و این نسبی نیست!

البته اگر گوش کردن به رپ زباه خوردنه ، ایضا مثلا از فیلمای ده نمکی خوش اومدن هم همون زباله خوردنه، ولو بدتر

پ.ن: ده نمکیو تو هفت دیدم یادم افتاد

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
نقل قول

نقل قول
The Dark Lord نوشته:

البته اگر گوش کردن به رپ زباه خوردنه ، ایضا مثلا از فیلمای ده نمکی خوش اومدن هم همون زباله خوردنه، ولو بدتر

پ.ن: ده نمکیو تو هفت دیدم یادم افتاد

خدا وکیلی الان این حرف زدی قبلش فکر هم کردی یا همینجوری یک چیزی گفتی؟

۱۶ اسفند ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۵۶۹ بازدید
۱ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۰۵۹ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۳۷,۲۱۷ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۷۵,۵۷۵ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۶,۶۵۲ بازدید
۲۷ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۴,۲۰۵ بازدید
۲۷ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۶,۵۸۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۸۷۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۶۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۱۷۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۴ کاربر آنلاین است. (۱۲۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!