به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: کتابخانه
نام کاربری: Karabeseydi
پیام: ۳,۵۲۲
عضویت از: ۱۷ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- داوید ویا -آندرس اینیستا - یوردی آلبا - سسک
- سپاهان
- اسپانیا
- محرم نوید کیا
- منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نام کتاب: باغ وحش رویایی «هجده سال به بالا ممنوع»
نـگارنـده: شل سیلور استاین و فالکو
مترجم: چیستا یثربی
مصحف در: 112 صفحه
انتشـارات: نشر نامیرا
برگی از کتاب( نوشته ی پشت کتاب): شل سیلوراستاین و فالکو هر دو کیمیاگران توانای کلام هستند که مفاهیم عادی را به اعجازی فراموش نشدنی بدل می کنند.

عکس جلد: لینک

خویشتن را به بستر تقدیر سپردن
و با هر سنگریزه رازی به نارضایی گفتن
زمزمه ی رود چه شیرین است!

احمد شاملو
۲۹ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ســـارا نوشته:

نام کتاب: دختر پرتقال (the orange girl)
نـگارنـده: یوستین گردر
مترجم: مهرداد بازیاری
مصحف در: 164 صفحه
انتشـارات: ناشر فارسی: نیلوفر

یوستاین گاآردر شخصیت معروفیه، استاد فلسفه و تاریخ هستش. چند تا از آثاراش مهم و پر فروش بوده، اما کتابی به نام «دنیای سوفی» رو نوشته که خیلی مهم و معروف هستش. الآن هم دارم میخونمش، پیشنهاد میکنم حتماً بخونیدش .

۲۹ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- سپاهان
- اسپانیا
- محرم نوید کیا
- منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نام کتاب:راز تولد
نـگارنـده: یوستین گردر
مترجم: مهرداد بازیاری
مصحف در: 200 صفحه
انتشـارات: کیمیا
برگی از کتاب: یوکیم پسر خردسالی است سی روز قبل از آغاز کریسمس یک تقویم کریسمس می‌خرد که هر روز باید یک فصل از نوشته‌های آن را بخواند و نماد آن بخش را به تقویم دیواری‌اش بچسباند. یوکیم داستان الیزابت هانسن را می‌خواند که با دیدن یک گوسفند اسباب‌بازی که جان گرفته، او را از اسلو تا بیت‌لحم دنبال می‌کند و در طی سی روز آینده حوادث مختلفی روی می‌دهد و با شخصیت‌های تاریخی و دینی بسیاری همراه می‌شود و در روز کریسمس به بیت‌لحم می‌رسد. یوکیم نیز اتفاقات جالبی را تجربه می‌کند.

عکس جلد: لینک

احمد شاملو
۲۹ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
آخه چرا لعنت به لنین؟ البته اونم لعنت داره
ولی بیشتر ملکه و خود نیکلا شایسته لعنت هستن. حکومت استبدادی همینه دیگه. مطمئنا نیکلا و آلکساندرا از لنین بدتر بودن. هرچند کمونیستا هم با فضاحت هایی که به بار آوردن به زباله دان تاریخ پیوستن.
بعدشم چرا میگید هر کس کتاب نیکلا و الکساندرا رو خونده باشه میتونه نظر بده. حتی اونایی که ترجمه آقای منصوری رو خوندن؟ خب کتاب نیکلا و آلکساندرا رو آقای منصوری ترجمه کرده دیگه

پ.ن: اینا خطابش به امی خانوم بود

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
آخه چرا لعنت به لنین؟ البته اونم لعنت داره
ولی بیشتر ملکه و خود نیکلا شایسته لعنت هستن. حکومت استبدادی همینه دیگه. مطمئنا نیکلا و آلکساندرا از لنین بدتر بودن. هرچند کمونیستا هم با فضاحت هایی که به بار آوردن به زباله دان تاریخ پیوستن.

ولی اول لعنت به لنین. به نظرم با ترفند هایی که میزد نشون میداد فرهنگ توی روسیه، زمان کونیستها فقط به اسم بالا بود! خودم یه مقدار علاقه به کمونیست دارم که تاریخش رو بخونم و باهاش آشنا بشم. فکر میکنم چیزی که از کمونیست به ما نشون میدن یه درصد خیلی کمی باشه. درک کردن فضای روسیه اون زمان کار هرکسی نیست.
فضا و حکومت کمونیستی بود اما اواخر حکومت قدرت زیادی در دستان نیکلا نبود. مخصوصا اون برهه از زمان که الکساندرا جانشین بود و عملا گند زد به روسیه. حتی توی دربار هم نمیشد نظمی دید که بر همه حاکم باشه. به قولی هر کسی شروع کرده بود تا ساز خودش رو بزنه. و بعد هم روزنامه ها آزاد شدن و هرکی هرچی دلش خواست گفت!

نقل قول
بعدشم چرا میگید هر کس کتاب نیکلا و الکساندرا رو خونده باشه میتونه نظر بده. حتی اونایی که ترجمه آقای منسوری رو خوندن؟ خب کتاب نیکلا و آلکساندرا رو آقای منصوری ترجمه کرده دیگه

منظورم این بود که اگر کسی میخواد نظر بده الزامی نداره که درباره ی نیکلا و الکساندرا نظر بده. کتاب های دیگه ای هم هستن در همین راستا که میتونن اگر بخوان دربارش نظر بدن.
در اصل برای چت روم نشدن بود که به لطف خدا حل شد.

۳۱ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
فضا و حکومت کمونیستی بود اما اواخر حکومت قدرت زیادی در دستان نیکلا نبود

یا من درست متوجه نشدم یا شما دارید اشتباه می کنید.
کمونیست ها کلا بعد از تزارها به قدرت رسیدن. یعنی بعد از سرنگونی حکومت نیکلا و همسرش آلکساندرا، کمونیست ها بر روسیه حاکم شدن. زمان نیکلا که اصلا کمونیسم حاکم نبود. اون زمان کمونیست ها مشغول مبارزه با حکومت نیکلا بودن.
نقل قول
اواخر حکومت قدرت زیادی در دستان نیکلا نبود. مخصوصا اون برهه از زمان که الکساندرا جانشین بود و عملا گند زد به روسیه

به همین خاطر میگم ملکه و نیکلا بیشتر شایسته لعنت شدن هستن. حکومتشون حکومت استبداد و ظلم بود. قطعا اونا از لنین بدتر بودن.
البته لنین و کلا کمونیستا هم بد بودن. دوران حکومتشون نشون میده که اونا هم شایسته لعنت شدن هستن ولی خب حکومت تزار ها (نیکلا آخرین تزار روسیه و همسرش آلکساندرا) از کمونیستا هم بدتر بود. البته من هنوز کتاب رو تموم نکردم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یا من درست متوجه نشدم یا شما دارید اشتباه می کنید.
کمونیست ها کلا بعد از تزارها به قدرت رسیدن. یعنی بعد از سرنگونی حکومت نیکلا و همسرش آلکساندرا، کمونیست ها بر روسیه حاکم شدن. زمان نیکلا که اصلا کمونیسم حاکم نبود. اون زمان کمونیست ها مشغول مبارزه با حکومت نیکلا بودن.

من کلمات رو خوب نچیدم.
اون موقع هم که کمونیست داشت با تزار مبارزه میکرد اول میبایست فضا رو به نفع خودش تغییر میداد. چیزی که من یادمه و گرفتم از مطالب کتاب اینو میگه که کمونیست توی دربار تزار نفوذ داشت و تونست این کارو بکنه. تا حدی که آشناهای تزار هم به چشم هاشون شک کردن.

نقل قول
البته لنین و کلا کمونیستا هم بد بودن. دوران حکومتشون نشون میده که اونا هم شایسته لعنت شدن هستن ولی خب حکومت تزار ها (نیکلا آخرین تزار روسیه و همسرش آلکساندرا) از کمونیستا هم بدتر بود. البته من هنوز کتاب رو تموم نکردم.

با همین شناخت کم، ولی نیکلا رو بهتر از بقیه میدونم. به نظرم اون طور که خانواده ی نیکلا از بین رفت، و حالا توی کتاب امده به راست و دروغش اگر نخوایم کار داشته باشیم، قتل عام فجیعی بود. به شخصه اعتقادی به زنده موندن آناستازیا ندارم، اما مهیج ترین بخش رو بعد از بخش آخر کتاب، خاطرات آناستازیا میدونم.

۳۱ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
اون موقع هم که کمونیست داشت با تزار مبارزه میکرد اول میبایست فضا رو به نفع خودش تغییر میداد. چیزی که من یادمه و گرفتم از مطالب کتاب اینو میگه که کمونیست توی دربار تزار نفوذ داشت و تونست این کارو بکنه. تا حدی که آشناهای تزار هم به چشم هاشون شک کردن.

این درسته
نقل قول
با همین شناخت کم، ولی نیکلا رو بهتر از بقیه میدونم

من ملکه رو از همه بدتر میدونم.
شاید اگه به آخر کتاب رسیدم از بین نیکلا و کمونیستا یکی رو انتخاب کنم ولی تا اینجا فقط میتونم این رو بگم که ملکه از همه بدتر بود
نقل قول
به نظرم اون طور که خانواده ی نیکلا از بین رفت، و حالا توی کتاب امده به راست و دروغش اگر نخوایم کار داشته باشیم، قتل عام فجیعی بود. به شخصه اعتقادی به زنده موندن آناستازیا ندارم، اما مهیج ترین بخش رو بعد از بخش آخر کتاب، خاطرات آناستازیا میدونم.

آخر کتاب رو لو دادید که
من فعلا به آخرش نرسیدم نمیدونم چی میشه.
ولی امیدوارم ملکه زودتر از همه و به طرز فجیعی کشته بشه.

پ.ن: من دیگه برم بخوابم. اگه مطلبی باشه فردا ادامه میدم. فعلا شب خوش

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ شهریور ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
میگم این کتابی که دارین بحثش رو مینمویین چجوریاس امی؟
داستانش واقعیه؟

۳۱ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- سپاهان
- اسپانیا
- محرم نوید کیا
- منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Rolling in the Deep نوشته:

میگم این کتابی که دارین بحثش رو مینمویین چجوریاس امی؟
داستانش واقعیه؟

احیانا سبک داستانش یه کم شبیه جنگ و صلح تولستوی نیس؟ معرفیش کنین خب

احمد شاملو
۳۱ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۸,۴۱۳ بازدید
۱۵ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۳۴۱ بازدید
۵ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۷۴۹ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۹,۷۲۵ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۰۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۱۲۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۲۳۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۴۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۱۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۶ کاربر آنلاین است. (۱۰۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!