به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال
نام کاربری: ROMARIO
پیام: ۱,۵۰۹
عضویت از: ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از: چهارمحال وبختیاری
طرفدار:
- MESSI XAVI INIESTA ALVES PUYOL
- کرویف-مارادونا-مالدینی-استم-بکن بایر
- استقلال
- ایتالیا
- پپ کبیر
گروه:
- كاربران بلاک شده
بابا ت رو خدا اینقد سر یه فیلم الکی بحث نکنید اگه شما میگید این فیلم بده پس اسپارتاکوس افتضاحه دیگه

فرقی نمیکنه اسمون همه جاش یه رنگه
این زمینه که یه جاش زشته یه جاش قشنگه
۱۱ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سوگوار پدر نوشته:
خدا رو شکر اونجا هنرمندا مدیریت نمیشن و آزادن که با برهنگی کامل و یا درجه اعلی تر اون، همبستر شدن با یه مرد غریبه با وجود داشتن شوهر (مثل هنرمند مورد احترام دوستان آنجلینا جولی) به اوج قله های هنر دست پیدا کنن.

واقعا جای تاسفه که در دفاع از هرزگی و بی اخلاقی محض هم اینجا کسی با در دست گرفتن تابلوی «موسی به دین خود، عیسی به دین خود» خطابه می کنه، غافل از اینکه اصول اخلاقی روشن، مشخص و مطلقن و اگر هرزگی و ولنگاری انقدر گسترده بشه که شکل هنجار و ارزش به خودش بگیره، باز هم پست ترین سطح انسانیه.

نمی دونم چرا آیه «اولئک کالانعام بل هم اضل» بین این جماعت به اصطلاح هنرمند خیلی پر رنگ تر از اقشار دیگه جامعه خودشو بروز میده.

ساختن فیلمی که غرایز حیوانی افراد رو تحریک کنه، کار سختی نیست. هر پاپتی بی ارزشی هم می تونه بره مثل گلشیفته لخت بشه و عکس بگیره و طرفداری هم قشر خودش جمع کنه. ولی هنر اونه که داستانی بدون استفاده از این سبک جاذبه های کثیف خودش رو بالا بکشه که نمونه ش کم نیست.

البته منظور من این نیست که داستانی مثل Game of Thrones محتوای ضعیفیه، ولی متاسفانه این صحنه هاش برای "افرادی که اخلاق براشون یه مسئله در زندگیه" واقعا آزار دهنده س و نکته کاملا منفی محسوب میشه.

جهت تنویر خاطر دوستان :
کسی اینجا از هرزگی دفاع نکرد، از آزادی چرا!
مراد این بود که وقتی تو جان مایه و داستان بازی تاج و تخت وجود داره پس وجودش در فیلم هم اجتناب ناپذیره، با مثال تو کامنت قبلی از دوستان توضیح خواستم!!!!!!!
اگر اصول اخلاقی مد نظر ما مثلا در صحنه مذکور به اجرا در میومد به نظر شما به ساختار داستان و فیلم آسیب نمی رسوند؟ قطعا روال روایت داستان رو به قهقرا می برد.
اصول اخلاقیِ روشن مشخص و مطلق؟ اجازه بدید این حرف رو نپذیرم، اخلاق امری مطلقا نسبیه .
خدا دلهای ما را پاک کند، آنگاه چشم هر چه ببیند رحمانی است.
تمدن غرب، تمدن هنره و رشدش رو به سبب هنرمند سالاری باید دونست.
و هنر به تعبیر هگل روح کامل است : جان و دل جامعه، که اگر چنین مدیریتی در بطن اون جامعه به اجرا در میومد الآن چیزی به عنوان تمدن غرب وجود نداشت.
در پایان یه سوال ذهن منو آزار میده، امیدوارم این سوال رو ورود به حریم شخصی تلقی نکنید و اگر خواستید جواب بدید: واقعا اگه اینقدر خودتون رو به این اصول اخلاقی که متذکر شدید پایبند میدونید و این براتون یک مسئله اساسیه واقعا چرا به تماشای چنین هنر به هنری میشینید؟

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۱ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
و هنر به تعبیر هگل روح کامل است : جان و دل جامعه، که اگر چنین مدیریتی در بطن اون جامعه به اجرا در میومد الآن چیزی به عنوان تمدن غرب وجود نداشت.

منم این قسمت رو نمیتونم بپذیرم.میتونید توجیهم کنید؟

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۱۱ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
نمی خوام دوباره وارد این بحث هزار تو بشم، ولی پیامدهای پذیرفتن نسبیت اخلاق(جدا از بحث های منطقی و فلسفی در این مورد) فاجعه ایست که حداقل پیامد اون نابود شدن و از ریشه کنده شدن تمام اساس دین و مذهب و اعتقادات ماست.

باور کردنی نیست که با قبول این مطلب، هیچ جوابی در قبال کسی که در مورد پیامبر ما واژه ی بی اخلاق و ضد اخلاق رو بکار میبره نخواهیم داشت و قطعا نظر او دارای حقیقتی برای ما خواهد بود.

این ادعا و نظریه ی فلسفه به معنای کلی آن نیست؛ بلکه صرفا برداشت بخشی از فیلسوفان غربی از این مقوله است: مقوله اخلاق
و فلسفه اسلامی بطور کامل در برابر این نوع دیدگاه قد علم کرده و برداشت کاملا متفاوتی از اخلاق ارائه کرده

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ آبان ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
لینکلن نوشته:

جهت تنویر خاطر دوستان :
کسی اینجا از هرزگی دفاع نکرد، از آزادی چرا!
مراد این بود که وقتی تو جان مایه و داستان بازی تاج و تخت وجود داره پس وجودش در فیلم هم اجتناب ناپذیره، با مثال تو کامنت قبلی از دوستان توضیح خواستم!!!!!!!
اگر اصول اخلاقی مد نظر ما مثلا در صحنه مذکور به اجرا در میومد به نظر شما به ساختار داستان و فیلم آسیب نمی رسوند؟ قطعا روال روایت داستان رو به قهقرا می برد.
اصول اخلاقیِ روشن مشخص و مطلق؟ اجازه بدید این حرف رو نپذیرم، اخلاق امری مطلقا نسبیه .
در پایان یه سوال ذهن منو آزار میده، امیدوارم این سوال رو ورود به حریم شخصی تلقی نکنید و اگر خواستید جواب بدید: واقعا اگه اینقدر خودتون رو به این اصول اخلاقی که متذکر شدید پایبند میدونید و این براتون یک مسئله اساسیه واقعا چرا به تماشای چنین هنر به هنری میشینید؟

معنی آزادی غربی شانه به شانه هرزگی می زنه.

من یه سوال مهم دارم. کی میگه این چرندیات جزو درون مایه داستانه؟ یعنی واقعا نمی شد برای سقوط استارک کوچک چیز دیگه ای نوشت؟! یعنی اینکه همه شاه ها زن باره و هرزه و بیشتر بچه ها حروم زاده نباشن، داستان رو به قهقهرا می بره؟! واقعا درک نمی کنم که انتهای رذالت اخلاقی و انسانی رو به جنبه هنری داستان ارتباط میدی.

اصول اخلاق کاملا مطلقه. حداقل برای کسی که به یه دین الهی اعتقاد داره اینطوره. حتی بدون اعتقاد هم، آدمی پیدا نمیشه که مثلا بگه دروغ خوبه، حالا از هر قشر و جنس و مسلکی. اخلاق رو با هنجار و سلیقه اشتباه نگیر!

تمدن غرب؟ منظورت فحشای در هم تنیده عمیقی که در تک تک افرادش ریشه دوونده؟ قطعا معنی تمدن و هنر این نیست! به شخصه وجود چیزی به نام "تمدن" غرب رو اصولا قبول ندارم. یک سیر پیشرفت تکنولوژی و پسرفت انسانی اسمش تمدن نیست.

در جواب اون سوال شخصی هم بگم ما این صحنه ها رو می زنیم بره جلو و بخشی از هنر و تمدن نمی دونیمش که ملزم باشیم برای اعتلای سطح هنریمون تماشاش کنیم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۱ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سوگوار پدر نوشته:

اخلاق رو با هنجار و سلیقه اشتباه نگیر!

اینو بیشتر برای حقیر بشکافید، مگه جز اینه که مجموع این الگوهای رفتاری(هنجار)،اخلاق رو در یک جامعه تشکیل میده!

نقل قول
تمدن غرب؟ منظورت فحشای در هم تنیده عمیقی که در تک تک افرادش ریشه دوونده؟ قطعا معنی تمدن و هنر این نیست! به شخصه وجود چیزی به نام "تمدن" غرب رو اصولا قبول ندارم. یک سیر پیشرفت تکنولوژی و پسرفت انسانی اسمش تمدن نیست.

اساسا با وجود این تفکر دیگه حرفی باقی نمی مونه!
یه سوال دیگه که باز ذهن من رو آزار میده اینه که کسانی که دم از فحشا و هرزگی در غرب میزنن، واقعا اوضاع و احوال مملکت خودشون رو نمی بینن یا دوست دارن که نبینن؟
قسم می خورم که هرزگی و فحشا تو این مملکت اگه بیشتر از غرب نباشه کمتر هم نیست.
حتی اگه بخوایم این این هرزگی رو با دیدگاه شما به کل تمدن و هنر غرب تعمیم بدیم انکار کل این فرهنگ معقولانه به نظر نمی رسه، در ثانی وقتی من از مدیریت هنرمند صحبت می کنم کل این مدیریت به تصویری که در ذهن شما از مدیریت نقش بسته خلاصه نمیشه!
بعضا شاهد این قضیه بودم که این مراقبت و مدیریت بی حد و حصر در بعضی جاها کار رو به بزرگترین آفت هنر یعنی خود سانسوری رسونده!
بهتر از من میدونی روح هنر در آزادی تعریف میشه و سلب این آزادی در خلق اثر نتیجه ای جز پسرفت در کار فرهنگ نداره!

الحاقی:
یه انتقاد گُنده دارم از مصطفی روزی که نوبت نقدت شد یادم بنداز مطرحش کنم .

۱۲ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
بهزاد جان،ما همیشه برای شنیدن انتقادات دوستان وقت و حوصله داریم

اون انجمن که روی هواست،خواستی همینجا بگو یا خصوصی پخ بده

ولی این مطلب رو اون دفعه هم توی بحث قبلی گفتم و مفصل توضیح دادم و الان هم تکرار کردم
دقیقا حرفی که آقا سعید میزنه

یک آدم معتقد چطور با این تناقضات در باورهای دینیش کنار میاد؟چطور حرفی مثل این بحث رو قبول داری و از طرفی شیفته شهدا و پیامبر هستی و متوجه تناقضی که در این بین بوضوح ایجاد شده و میشه، نمیشی؟

یکم لحنم تند شد عذر خواهی میکنم
ولی این بحث رو اون دفعه پاسخ ندادی، الان هم
دور از ادب هست که بیشتر از این روی این قضیه پافشاری کنم ولی هنوز جوابی نگرفتم.

پ.ن:لپ مطلب رو آقا سعید گفتن:
"اصول اخلاق کاملا مطلقه. حداقل برای کسی که به یه دین الهی اعتقاد داره اینطوره. حتی بدون اعتقاد هم، آدمی پیدا نمیشه که مثلا بگه دروغ خوبه، حالا از هر قشر و جنس و مسلکی"

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ آبان ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
لینکلن نوشته:

اینو بیشتر برای حقیر بشکافید، مگه جز اینه که مجموع این الگوهای رفتاری(هنجار)،اخلاق رو در یک جامعه تشکیل میده!

اشتباهت همین جاست. مجموع الگوهای رفتاری، هنجارها، آداب و سنن، باورهای مشترک و ... فرهنگ رو تشکیل میده. هیچ ربطی به اخلاق نداره. اخلاق یه چهارچوب تعریف شده س. بخشیش رو خدا در فطرت انسان قرار داده و بخشیش رو از طریق وحی بهش آموخته. حتی هرزه ترین افراد دائم الخمر و گناهکار هم هرگز تو درونشون نمی تونن احساس کنن دارن کار خوبی می کنن، و این همون ریشه اخلاق و درست و غلط هاست که در فطرت انسان وجود دارد.

نقل قول
لینکلن نوشته:

قسم می خورم که هرزگی و فحشا تو این مملکت اگه بیشتر از غرب نباشه کمتر هم نیست.

امیدوارم بتونی برای قسمی که خوردی دلیل قانع کننده بیاری، به خصوص در روز قیامت!

من فقط چند تا سوال می کنم:

تو این مملکت چند درصد دخترای سن راهنمایی باردارن؟ تو آمریکا درصدش بالای 63 درصده.
تو این مملکت چند تا بچه پدرشون مشخص نیست و شناسنامه شون به نام مادرشون گرفته میشه؟ تو مهد تمدن و هنر چی؟
تو این مملکت چند تا خانواده به خاطر مسائل اخلاقی از هم می پاشه؟ تو مهد تمدن غربی اصلا چند تا خانواده وجود داره؟
و خیلی چیزهای دیگه که حتی شرمم میاد عنوانشون کنم!

یه کم آمار جامعه شناختی رو نگاه کنی می بینی که خیلی جسارت نابخردانه ای می خواد چنین مقایسه ای کردن!

کلا اصل بحث رو کشوندی به یه جایی دیگه و کلمات زیبا و نازیبا رو ریختی کنار هم و یه آش بدمزه ای بیرون دادی. این بحثم از حوصله این تاپیک فراتر رفته، بعید هم هست سودی برای کسی داشته باشه و ترجیح میدم ادامه ش ندم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۲ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سوگوار پدر نوشته:
اشتباهت همین جاست. مجموع الگوهای رفتاری، هنجارها، آداب و سنن، باورهای مشترک و ... فرهنگ رو تشکیل میده. هیچ ربطی به اخلاق نداره. اخلاق یه چهارچوب تعریف شده س. بخشیش رو خدا در فطرت انسان قرار داده و بخشیش رو از طریق وحی بهش آموخته. حتی هرزه ترین افراد دائم الخمر و گناهکار هم هرگز تو درونشون نمی تونن احساس کنن دارن کار خوبی می کنن، و این همون ریشه اخلاق و درست و غلط هاست که در فطرت انسان وجود دارد.

زیاد در گیر و دار این تعاریف نیستم، اما همین اخلاق بخشی از فرهنگ هر جامعه ای رو شکل می ده، یعنی شما نمی تونی برای اخلاق یک چاچوب مشخص و معین و یک قانون اساسی برای تمام انسانهای کره زمین با آداب سنن و باورهای مختلف بنویسی!
نقل قول

امیدوارم بتونی برای قسمی که خوردی دلیل قانع کننده بیاری، به خصوص در روز قیامت!

فقط مشتی از خروار مثال می زنم که اتفاقا در حوصله این تاپیک هم می گنجه!
«فقر و فحشا» ساخته ده نمکی!

نقل قول
کلا اصل بحث رو کشوندی به یه جایی دیگه و کلمات زیبا و نازیبا رو ریختی کنار هم و یه آش بدمزه ای بیرون دادی. این بحثم از حوصله این تاپیک فراتر رفته، بعید هم هست سودی برای کسی داشته باشه و ترجیح میدم ادامه ش ندم.

فکر نمی کنم بحث زیاد منحرف شده باشه البته فضا فضایی نیست که بشه خیلی چیزا رو مطرح کرد، به همین بسنده می کنم، اما این آش بد مزه ریشه در حقیقت بد مزه ای داره که هر روز دارم تو جامعه ای که درش زندگی می کنم به عینه می بینم!

۱۲ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
ساند تراک اجرا شده توسط «اشکان کمانگری» در فیلم مستند HOME به آهنگسازی "Armand Amar" که به اجرای فرازهایی از موسیقی ملی ایران پرداخته.
دانلود

۱۴ آبان ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۴,۹۴۸ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۲۰۸ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۴۳ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۱,۷۰۰ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۷۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۶۶۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۰,۰۲۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۴۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۴۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۸ کاربر آنلاین است. (۱۲۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!