به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: foad-barcaei
پیام: ۵۸
عضویت از: ۲ مهر ۱۳۹۵
از: نوشهر
طرفدار:
- همرو جز متیو ویدال
- ...پویول ...کرایوف ...رونالدینیو
- پرسپولیس
گروه:
- كاربران بلاک شده
عزیزی که کامنت های منو حذف میکنی ...خودت میدونی کی باید لحنش رو عوض کنه خودت همه ی کامنت هارو دیدی و باید فهمیده باشی کی اول شروع کرده ..جای اینکه نظرش رو بده ..تیکه میندازه و جوابی نمیده ....

حالا نمیدونم دوستته رفیقته ..که نظرات من بنفعش نیست پاکش میکنی ولی دروغ چیز خوبی نیست ...

همین کار هارو میکنین که سایت به این روز افتاده

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: peymanimpm
نام تیم: سویا
پیام: ۱,۳۶۷
عضویت از: ۱۵ اسفند ۱۳۸۹
از: اصفهان
طرفدار:
- لیونل مسی
- گواردیولا ریوالدو لوییز انریکه
- سپاهان
- اسپانیا و آرژانتین
- احمدرضا عابدزاده
- گواردیولا
- ابراهیم زاده و حسین فرکی
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
لبیک یا حسین نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
لبیک یا حسین نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

تا جایی که من میبینم شما عاشق انریکه اید چون جوابی منطقی ندارید منم دیگه بحثی ندارم با شما

آره من عاشق انریکه م چون از زمانی که بازی می کرد دوسش داشتم. عاشق پپ هم بودم. اما نظراتم رو بر اساس علاقه نمیگم، هرچی میگم به پشتوانه مفاهیم فنی ه.

شاید درست بگید ولی چون عاشقشی دلیل نمیشه تمامی نظراتی که به انتقاد از انریکه میشه را متهم به تداشتن درک و شعور و فهم فوتبالی کنید اونم اشتباهاتی داره ولی شما حاضر نیستی قبول کنی که اونم اشتباه میکنه حتی وقتی خودشم تو مصاحبه هاش بگه اشتباه کردم

من کی گفتم انریکه اشتباه نمی کنه؟!

مشکلم با حرفاییه که بالذات خنده داره. اینکه بگیم انریکه اندازه ما از ترکیب چیدن نمی فهمه. یا اینکه ما از اینجا بهتر می دونیم فرم بازیکنا چطوره و کی باید بازی کنه. اینکه عده ای متوجه انقلاب تاکتیکی بارسا نمیشن. اینکه یکی پیدا شه بگه اشتباهات و سوتی های فردی بازیکنا تقصیر انریکه س یا اینکه بارسا در حد استقلال ه. خب هر آدمی که الفبایی از فوتبال بلده به خدا می خنده به این حرفا!

خب طبق حرف خود شما میگی انریکه بهتر از هرکسی ترکیبو میدونه و فرم بازیکنارا بعد میای انتقاد میکنی که چرا بوسکتس تو زمینه چرا سوارزا بازی میده خب طبق صحبت خود شما حتما انریکه شایسته سالاره و آماده ترین بازیکنایی که داره گذاشته پس نیایید بعد باخت به بعضی بازیکنا گیر بدید چون انریکه بهتر میدونه کیارا بذاره تو زمین(طبق گفته ی خودتون که میگید نباید ترکیب چیدن انریکه را نقد کنیم)

۱۴ آبان ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
foad1899 نوشته:

عزیزی که کامنت های منو حذف میکنی ...خودت میدونی کی باید لحنش رو عوض کنه خودت همه ی کامنت هارو دیدی و باید فهمیده باشی کی اول شروع کرده ..جای اینکه نظرش رو بده ..تیکه میندازه و جوابی نمیده ....

حالا نمیدونم دوستته رفیقته ..که نظرات من بنفعش نیست پاکش میکنی ولی دروغ چیز خوبی نیست ...

همین کار هارو میکنین که سایت به این روز افتاده

مثل اینکه تا برخورد جدی بات نشه می خوای ادامه بدی! تو لازم نیست نگران وضع سایت باشی، مراقب رفتار خودت باش که پیامات پاک نشه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۴ آبان ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

خب طبق حرف خود شما میگی انریکه بهتر از هرکسی ترکیبو میدونه و فرم بازیکنارا بعد میای انتقاد میکنی که چرا بوسکتس تو زمینه چرا سوارزا بازی میده خب طبق صحبت خود شما حتما انریکه شایسته سالاره و آماده ترین بازیکنایی که داره گذاشته پس نیایید بعد باخت به بعضی بازیکنا گیر بدید چون انریکه بهتر میدونه کیارا بذاره تو زمین(طبق گفته ی خودتون که میگید نباید ترکیب چیدن انریکه را نقد کنیم)

این اصلا یه بحث دیگه س. من نظر خودمو میگم، چیزی که از اینجا می بینم. ممکنه به نظر من بوسکتس نباید بازی کنه اما انریکه هزار دلیل داره که بازیش بده. ممکنه گزینه بهتری نداره یا هزار چیز دیگه س.

انقدر فوتبال دیدم که بفهمم فوتبال واقعی فیفا و PES نیست، خیلی فرق داره، خیلی چیزا درش دخیله. من نظر خودمو میدم اما انقدر می فهمم که درک فوتبالی انریکه خیلی بالاتر از منه، نه چون معروفه، چون اینو تو زمین ثابت کرده.

اینکه انریکه بهتر از ما می فهمه معنیش این نیست که ما نظر ندیم. اینا اصلا ناقض هم نیستن. هر انسان غیر معصومی قابل نقده و هر کسی ممکنه اشتباه کنه و ممکنه یه جایی یه آدم آماتور از یه آدم حرفه ای نظر صحیح تری داشته باشه. اما در برایند کلی و در اصول مهم، قطعا تشخیص انریکه خیلی به درستی نزدیکتره تا نگاه هوادارا از راه دور.

۱۴ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
با هم دوست باشین
هدف این سایت اینه که هر هواداری بتونه به اخبار بارسا در سریعترین زمان ممکن و به کامل ترین نحو ممکن دسترسی پیدا کنه و در کنارش در مورد مسائل مختلف هر کسی با رعایت ادب و احترام بتونه نظرات خودش رو منعکس کنه
الحمدالله همه قشر فرهیخته اید و تحصیل کرده

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۱۴ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: foad-barcaei
پیام: ۵۸
عضویت از: ۲ مهر ۱۳۹۵
از: نوشهر
طرفدار:
- همرو جز متیو ویدال
- ...پویول ...کرایوف ...رونالدینیو
- پرسپولیس
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
سید محمد نوشته:

با هم دوست باشین
هدف این سایت اینه که هر هواداری بتونه به اخبار بارسا در سریعترین زمان ممکن و به کامل ترین نحو ممکن دسترسی پیدا کنه و در کنارش در مورد مسائل مختلف هر کسی با رعایت ادب و احترام بتونه نظرات خودش رو منعکس کنه
الحمدالله همه قشر فرهیخته اید و تحصیل کرده

بله قشر فرهیخته ای که چون یک نفر رو دوست داره حاضر نیست نظر مخالفش رو بشنوه ..و با تعنه و کنایه حواب میده ...جای اینکه جواب من رو بده و بگه چرا با نظر من مخالفه ..حرف رو عوض میکنه و کنایه میزنه ...هرکی از انریکه خوب بگه فوتبال حالیش میشه و طرفدار اصلی بارسلوناست هر کی ازش انتقاد کنه هیچی از فوتبال نمیفهمه و طرفدار واقعی بارسا نیست ....این است ملا فرهیخته ی ما ... وای به حال این ملت با این منطقش

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ آبان ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
هممون باید قبول کنیم که قطعا هیچ مربی ای کامل ترین مربی ممکن نیست ، یه دوره ای پپ تو بارسا بوده و تونسته 14 تا جام بگیره و الان لوچو اومده و داره پا جای پای پپ میذاره ( در کسب عناوین قهرمانی ) بارسای پپ یه خصوصیتهایی داشت که بارسای لوچو نداره و بارسای لوچو هم خصوصیتهایی داره که بارسای پپ نداشت
علی ایحال در حال حاضر نباید با یکی دو تا باخت زانوی غم بغل بگیریم و تشر بزنیم به فلان بازیکن یا مربی ( البته بازی ضعیف بعضی از بازیکنا تاثیر مستقیم در نحوه عملکرد تیم داره و برای برد یک تیم در هر بازی عوامل بسیاری باید دست به دست هم بدن ؛ ) بلکه باید صبور بود و منتظر بازی های آینده .
حتی اگه بازی سانچز پیزخوان رو هم ببازیم چیزی از ارزش های لوچو کم نمیشه ؛ و چیزی از ارزشهای مسی هم کم نمیشه
اما اون چه که واضحه اینه که در حال حاضر لوچو مربی تیمیه که همه ما با بردهاش شاد میشیم و با باختهاش اندوهگین
پپ اومد و رفت و لوچو هم یه روزی اومد و یه روزی میره مسی هم همین طور . اما اون چه که باقی میمونه بارساست و مکتب لاماسیا
پس بیاید هوادار بارسا باشیم نه اشخاصی که فقط برگ کوچکی از یک مجموعه بزرگن

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۱۴ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: peymanimpm
نام تیم: سویا
پیام: ۱,۳۶۷
عضویت از: ۱۵ اسفند ۱۳۸۹
از: اصفهان
طرفدار:
- لیونل مسی
- گواردیولا ریوالدو لوییز انریکه
- سپاهان
- اسپانیا و آرژانتین
- احمدرضا عابدزاده
- گواردیولا
- ابراهیم زاده و حسین فرکی
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
لبیک یا حسین نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

این اصلا یه بحث دیگه س. من نظر خودمو میگم، چیزی که از اینجا می بینم. ممکنه به نظر من بوسکتس نباید بازی کنه اما انریکه هزار دلیل داره که بازیش بده. ممکنه گزینه بهتری نداره یا هزار چیز دیگه س.

انقدر فوتبال دیدم که بفهمم فوتبال واقعی فیفا و PES نیست، خیلی فرق داره، خیلی چیزا درش دخیله. من نظر خودمو میدم اما انقدر می فهمم که درک فوتبالی انریکه خیلی بالاتر از منه، نه چون معروفه، چون اینو تو زمین ثابت کرده.

اینکه انریکه بهتر از ما می فهمه معنیش این نیست که ما نظر ندیم. اینا اصلا ناقض هم نیستن. هر انسان غیر معصومی قابل نقده و هر کسی ممکنه اشتباه کنه و ممکنه یه جایی یه آدم آماتور از یه آدم حرفه ای نظر صحیح تری داشته باشه. اما در برایند کلی و در اصول مهم، قطعا تشخیص انریکه خیلی به درستی نزدیکتره تا نگاه هوادارا از راه دور.

اینارا منم قبول دارم ولی خیلی از باریا از جمله بازی سلتا خیلیا نظرشونا گفتن که ترکیب اشتباه بوده ولی متهم شدن به نداشتن درک و فهم و شعور فوتبالی همونطور که شما میتونی نظرتو بگی بقیه هم میتونن نظرشونا بگن هرچند اون نظرش درست باشه یانه باید به نظرات هم احترام گذاشت اگرم حوابی داریم بدون توهین باشه
فقط امیدوارم هممون واسه نظرات هم احترام قائل باشیم اگه قراره مابه مربی و بازیکن و اسطوره هامون و همدیگه بی احترامی کنیم با رعالیا هیچ فرقی نداریم یکی از دلایلی که چندساله تو این سایتم بخاطر احترامات متقابله امیدوارم همینطور بمونه

۱۴ آبان ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
اون چیزی که واضحه اینه که هیچ کس به اندازه مربی به بازیکنا شناخت کافی نداره ؛ و این مربیه که در طول تمرینات کیفیت بازیکنان رو میبینه و تشخیص میده که ترکیب رو برای هر بازی با توجه شرایط اون بازی چه جوری بچینه ؛ اما این هم برای هممون قطعیه که هر انسانی جایزالخطاست و همون مربی هم میتونه یک ترکیب افتضاح بفرسته تو زمین و شیرازه تیمش رو با یک ترکیب نابخردانه از هم بپاشه ؛ شایدم تو یک بازی ترکیب بفرسته که جشنواره گل به راه بندازه
علی ایحال همه باید به نظر مربی ای که در حاضر تیم رو کچ میکنه ؛ احترام بذاریم ( مثلا اگرم احترام نذاریم چیکار از دستمون بر میاد )

۱۴ آبان ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

اینارا منم قبول دارم ولی خیلی از باریا از جمله بازی سلتا خیلیا نظرشونا گفتن که ترکیب اشتباه بوده ولی متهم شدن به نداشتن درک و فهم و شعور فوتبالی همونطور که شما میتونی نظرتو بگی بقیه هم میتونن نظرشونا بگن هرچند اون نظرش درست باشه یانه باید به نظرات هم احترام گذاشت اگرم حوابی داریم بدون توهین باشه
فقط امیدوارم هممون واسه نظرات هم احترام قائل باشیم اگه قراره مابه مربی و بازیکن و اسطوره هامون و همدیگه بی احترامی کنیم با رعالیا هیچ فرقی نداریم یکی از دلایلی که چندساله تو این سایتم بخاطر احترامات متقابله امیدوارم همینطور بمونه

آخه نظر داریم تا نظر. یه وقت یکی میگه به نظر من به این دلیل فلان بازیکن اگر بود بهتر بود. یکی میاد میگه انریکه هیچی حالیش نیست. خب این آدم دوم واقعا معلومه یه چیزیش میشه. باید اول یه حرف بالذات قابل احترام باشه تا بشه بهش احترام گذاشت.

تو این سایتم هرکس آزاده نظرشو با حفظ ادب بگه، هم نسبت به بقیه کاربرا، هم نسبت به اعضای تیم. منتها کسی که میگه بارسای انریکه در حد استقلاله، این آدم خودش داره داد می زنه که من هیچی از فوتبال نمی فهمم!

۱۴ آبان ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۳۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۰۵۶ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۲,۹۷۱ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۴۱۸ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۵۰۵ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۳۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۰۷۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۶۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۶۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۶ کاربر آنلاین است. (۱۳۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!