به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: خاطره نویسی!
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
† † † † sidarta † † † † نوشته:

نقل قول
beautiful queen نوشته:

دوستان انتقاد های سازنده شمارا در خصوص متن پذیراییم
(پیشاپیش به علت طولانی بودن متن از همه عذر خواهی نمینمایم )
این متن کاملا واقعیت داره ولی چاشنیطنز قاطیش کردم و یه جاهاییش غلو شده

امتحان

یکی از بزرگترین اتفاقات هر متولد دهه 60 به بعدی قبولی در دانشگاه است.هرچند که تکثیر قارچ گونه دانشگاه های پولکی باعث گشته از اهمیت این اتفاق کاسته شود ، اما هنوز هم قند قبولی در دانشگاه دولتی خیلی ها را دچار مرض قند میکند...

خب خدارو شکر حداقل یه ارسال تو این بخش داریم
خیلی خوب مینویسی غزاله
بقیه هیچ خاطره ای ندارن ؟
یعنی زندگی این همه یکنواخته ؟

ممنوون عزیزم
احتمالا زندگی بقیه هیچ اتفاق خاصی توش نمی افته

نقل قول
سید محمد نوشته:

نقل قول
نفر اول گروه با معدل 19.9 ،که آبروی همه ی دانشجویان را به فنا داده بود،

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۱۵ آذر ۱۳۹۵
نام کاربری: Sidarta
پیام: ۱,۸۳۷
عضویت از: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳
از: Urmia
طرفدار:
- مسی
- ژاوی = عشق
- سپاهان . طوفان زرد
- اسپانیا
- مهدی شریفی . احسان حاج صفی
- انریکه . گواردیولا . لوو
- ویسی . فرکی . گلمحمدی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
خاطره ندارین یا حوصله نوشتن ندارین ؟

ܒܫܡܐ ܕ ܐܠܗܐ
† † † † Assyrian . Christian † † † †
۱۸ آذر ۱۳۹۵
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

خاطره ندارین یا حوصله نوشتن ندارین ؟

حوصله خاطره نوشتن نیست
وگرنه بعضی تئورسینها که بعد هر باخت بارسا Nها سطر نظریات جدیدی در فوتبال نوین پایه گذاری میکنن

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۱۹ آذر ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
در این فی مابین یک خاطره بی زرق و برق هم ما تعریف کنیم با اجازه جمع
سال 82تا86 ما دبیرستان بودیم . اون سالها بهترین دبیرستانهای استان خراسان شمالی یکی نمونه دولتی بود که خوابگاه شبانه روزی داشت و یکی تیزهوشان که خوابگاه نداشت و 99.99 درصد دوستان بجنوردی اونجا تحصیل میکردن
و برای قبولی در هر کدوم از این دبیرستانها طبیعتا آزمونهای جداگانه ای در سطح استان برگزار می شد. ما هم که بچه روستا بودیم تو آزمون نمونه شرکت کردیم و از 2800 نفر از کل استان در اون سال فقط 93 نفر قبول شدیم . خلاصه که سال 85سال سوم دبیرستان از 62 نفر علوم ریاضی دقیقا 47 نفر و از 31 نفر علوم تجربی دقیقا 17 نفر بچه روستا بودن و ساکن خوابگاه شبانه روزی.
اون سال بعد از آزمون نهایی سال سوم که معدل دیپلم هم همونجا مشخص شد، کانون فرهنگی آموزش اعلام کرد که معدلین بالای 17 در امتحانات نهایی بورسیه تحصیلی میشن و کاملا رایگان میتونن در آزمونهای جامع آزمایشی کانون(که اون موقع بیشترین جامعه آماری رو داشت) شرکت کنن
ماها هم که از روستا اومده بودیم وحتی 1 ریال بابت ثبت نام در دبیرستان و هزینه های خوابگاه پرداخت نمیکردیم و کاملا رایگان تحصیل میکردیم و ساکن خوابگاه بودیم و یک ماه رو با 5000 تومن به انتها می رسوندیم . و طبیعتا خیلی هامون معدلشون پایین 17 شده بود و اگر بورسیه نمیشدن و اگر میخواستن در کانون شرکت کنن باید 150هزار تومن برای ثبت نام در کانون پرداخت میکردن، که براشون میشد هزینه گذارن 30ماه
دوستان به شور نشستیم و بر این موضوع به اجماع نظر رسیدیم که کارنامه های دوستان زیر 17 رو جعل کنیم . پس تمام بچه های خوابگاه (بجز چند تا بسیجی نما) کارنامه ها رو ریختیم داخل یک پاکت ( چه اونایی که بالای 17 بودن و چه اونایی که پایین17) و به تصادف یکی یکی کارنامه ها رو بیرون میکشیدیم و دقیقا مشخصات دانش آموزی اونایی رو که بالای 17 بودن، کندیم و با مشخصات دانش آموزی زیر 17 ها جایگزین کردیم، و مجددا از تمام کارنامه ها کپی گرفتیم که اگه کسی دقت میکرد میفهمید از هر معدل بالای 17دقیقا 2 تا هست با نمرات دقیقا مشابه و اسامی متفاوت فقط. همه با هم ریختیم تو دفتر دبیرستان تا شلوغ شه و متوجه شباهت 100 درصدی بعضی از کارنامه ها نشه،اونا هم مهر زدن فرستادن سازمان مرکز استان ؛ اونجا هم نفهمیده بودن و مهر زدن و به این ترتیب تمام بچه های خوابگاهی به اتفاق رفتیم کانون خدمت دوستان کانونی و رایگان ثبت نام کردیم و بورسیه شدیم و الحمدالله مثمر ثمر هم واقع گردید اون آزمونها(دیگه ندارندگی و نبرازندگی و از سر اجبار بوداین جعل کارنامه) . دقیقا 29 تا کارنامه پایین 17 رو بالای 17 کردیم و مبلغش میشه چیزی در حدود 4میلیون و نیم سال 86
آقای قلم چی حلال کن ما رو
حالا دولت شیخ الشیوخ فردا نیاد یقه ما رو به جرم اختلاس بزرگ هزاره سوم بگیره و چند بار اعداممون کنه و فسادهای 8000میلیاردی رو بیخیال شه
البته بعدها بعضی از دوستانی که به ناحق بورس شده بودن،هزینه هاشو پرداخت کردن و بعضی ها هم نه
ببخشید یه کم طولانی شد

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۱۹ آذر ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
البته این کارو تایید نمی کنم ولی خدا می دونه این مردک قلم چی چقدر پول یامفت به جیب زده... یه سری خوب از بعضی جاهای گلالود مملکت ماهی گرفتن...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۹ آذر ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
لعن الله قاتلیک یا فاطمه نوشته:

البته این کارو تایید نمی کنم ولی خدا می دونه این مردک قلم چی چقدر پول یامفت به جیب زده... یه سری خوب از بعضی جاهای گلالود مملکت ماهی گرفتن...

اون دوران ، دوران جاهلیت بود دیگه البته ناگفته نمونه خودم معدلم 19.23 شده بود و با رضایت کامل اجازه دادم 2 تا کارنامه از روی کارنامم بزنن
در ادامه دوران جاهلیت :
سالی که پیش دانشگاهی بودیم یک سرپرستی اومده بود که بسیار بداخلاق و خشن بود و حتی چندین مورد پیش اومده بود که برخی از دوستان رو به دلایل واهی با سیلی نه چندان ملایم نوازش کرده بود
با مدیر نه چندان محترم وقت صحبت کردیم و تخلفات این آقا رو گزارش دادیم ولی گویا یک گوش جناب مدیر دبیرستان در بود و یک گوش دروازه
شور جمعی گذاشتیم و تصمیم بر این شد که خودمون به حساب این سرپرست رسیدگی کنیم
یک بسته پونس دم در اتاق این بنده خدا ساعت 5 صبح ریختیم و محکم به در اتاقش چند تا لگد اساسی زدیم تا وقتی که بیدار میشه کف پاش حسابی نوازش بشه و 4 تا چرخ ماشینش رو هم پنچر نمودیم تا بیشتر به عقوبت اعمالش گرفته بشه
هیچی دیگه صبح بیدار شدن همانا و سوراخ سوراخ شدن کف پا هم همانا
و 1 ماه راه نرفتن و خروج از دبیرستان ما هم همانا
اصل عمل کاملا مورد تقبیحه ولی خب دوران جاهلیت مدرن بود دیگه.
البته بعدها عذرخواهی و طلب حلالیت صورت گرفت ولی چه فایده
البته یکی از دوستان مشارکت کننده در این عمل منفور و وقیحانه پارسال که دانشجوی دکترا بودو سفری شهادت طلبانه به سوریه داشت و اونجا هم شهید شد
خدا بیامرزدش

۱۹ آذر ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسی
- ژاوی = عشق
- سپاهان . طوفان زرد
- اسپانیا
- ویسی . فرکی . گلمحمدی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
سید محمد نوشته:

در این فی مابین یک خاطره بی زرق و برق هم ما تعریف کنیم با اجازه جمع
سال 82تا86 ما دبیرستان بودیم . اون سالها بهترین دبیرستانهای استان خراسان شمالی یکی نمونه دولتی بود که خوابگاه شبانه روزی داشت و یکی تیزهوشان که خوابگاه نداشت و 99.99 درصد دوستان بجنوردی اونجا تحصیل میکردن
و برای قبولی در هر کدوم از این دبیرستانها طبیعتا آزمونهای جداگانه ای در سطح استان برگزار می شد. ما هم که بچه روستا بودیم تو آزمون نمونه شرکت کردیم و از 2800 نفر از کل استان در اون سال فقط 93 نفر قبول شدیم . خلاصه که سال 85سال سوم دبیرستان از 62 نفر علوم ریاضی دقیقا 47 نفر و از 31 نفر علوم تجربی دقیقا 17 نفر بچه روستا بودن و ساکن خوابگاه شبانه روزی.
اون سال بعد از آزمون نهایی سال سوم که معدل دیپلم هم همونجا مشخص شد، کانون فرهنگی آموزش اعلام کرد که معدلین بالای 17 در امتحانات نهایی بورسیه تحصیلی میشن و کاملا رایگان میتونن در آزمونهای جامع آزمایشی کانون(که اون موقع بیشترین جامعه آماری رو داشت) شرکت کنن
ماها هم که از روستا اومده بودیم وحتی 1 ریال بابت ثبت نام در دبیرستان و هزینه های خوابگاه پرداخت نمیکردیم و کاملا رایگان تحصیل میکردیم و ساکن خوابگاه بودیم و یک ماه رو با 5000 تومن به انتها می رسوندیم . و طبیعتا خیلی هامون معدلشون پایین 17 شده بود و اگر بورسیه نمیشدن و اگر میخواستن در کانون شرکت کنن باید 150هزار تومن برای ثبت نام در کانون پرداخت میکردن، که براشون میشد هزینه گذارن 30ماه
دوستان به شور نشستیم و بر این موضوع به اجماع نظر رسیدیم که کارنامه های دوستان زیر 17 رو جعل کنیم . پس تمام بچه های خوابگاه (بجز چند تا بسیجی نما) کارنامه ها رو ریختیم داخل یک پاکت ( چه اونایی که بالای 17 بودن و چه اونایی که پایین17) و به تصادف یکی یکی کارنامه ها رو بیرون میکشیدیم و دقیقا مشخصات دانش آموزی اونایی رو که بالای 17 بودن، کندیم و با مشخصات دانش آموزی زیر 17 ها جایگزین کردیم، و مجددا از تمام کارنامه ها کپی گرفتیم که اگه کسی دقت میکرد میفهمید از هر معدل بالای 17دقیقا 2 تا هست با نمرات دقیقا مشابه و اسامی متفاوت فقط. همه با هم ریختیم تو دفتر دبیرستان تا شلوغ شه و متوجه شباهت 100 درصدی بعضی از کارنامه ها نشه،اونا هم مهر زدن فرستادن سازمان مرکز استان ؛ اونجا هم نفهمیده بودن و مهر زدن و به این ترتیب تمام بچه های خوابگاهی به اتفاق رفتیم کانون خدمت دوستان کانونی و رایگان ثبت نام کردیم و بورسیه شدیم و الحمدالله مثمر ثمر هم واقع گردید اون آزمونها(دیگه ندارندگی و نبرازندگی و از سر اجبار بوداین جعل کارنامه) . دقیقا 29 تا کارنامه پایین 17 رو بالای 17 کردیم و مبلغش میشه چیزی در حدود 4میلیون و نیم سال 86
آقای قلم چی حلال کن ما رو
حالا دولت شیخ الشیوخ فردا نیاد یقه ما رو به جرم اختلاس بزرگ هزاره سوم بگیره و چند بار اعداممون کنه و فسادهای 8000میلیاردی رو بیخیال شه
البته بعدها بعضی از دوستانی که به ناحق بورس شده بودن،هزینه هاشو پرداخت کردن و بعضی ها هم نه
ببخشید یه کم طولانی شد

وای چه دوستای خوبی !!!
اتفاقا من الآن از جلسه مشاوره برگشتم ...

ܒܫܡܐ ܕ ܐܠܗܐ
۱۹ آذر ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

[وای چه دوستای خوبی !!!
اتفاقا من الآن از جلسه مشاوره برگشتم ...

این جلسات مشاوره همش کاسبی محضه برای تلکه کردن نسل بینوای دانش آموز
در حال حاضر بیشترین سود و منفعت رو همین برگزارکنندگان آزمونهای آزمایشی و منشرکنندگان کتابهای درسی دارن
سودی که اینا دارن بزرگترین کارخونه هاو شرکتهای تولیدی ندارن

۱۹ آذر ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسی
- ژاوی = عشق
- سپاهان . طوفان زرد
- اسپانیا
- ویسی . فرکی . گلمحمدی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
قضیه برمیگرده به 2سال پیش...
روزی که با صمیمی ترین دوستم سر چیزای بی مورد دعوام شد
حرفاش منطقی بود اما من ...
دوستام همه طرف اونو گرفتن و تا آخر روز هیشکی باهام حرف نزد
رفتم خونه. گریه کردم. خیلی گریه کردم
با خدا بحث کردم . کلی دعوا کردم باهاش آخرشم بهش گفتم : من با تو قهرم...
همینطوری که داشتم گریه میکردم صدای گوشیم اومد . صدای اس ام اس بود .
گفتم شاید یکی از دوستامه . گوشیمو برداشتمو خوندم :
خدا را ببین که به حرف های بدون فکر بنده هایش میخندد!
شماره ..... ناشناس
رفتم تو فکر . کاملا تحت تاثیر قرار گرفتم . بعد دو-سه دقیقه همون آدم نوشت :
عذر میخوام . اشتباهی فرستادم
براش نوشتم :
تو منو از خواب غفلت بیدار کردی ... ممنونم
یه ستیکر خنده فرستاد !
فرداش با یه جعبه شیرینی رفتم مدرسه و از بقیه بچه ها عذر خواهی کردم ...

ܒܫܡܐ ܕ ܐܠܗܐ
۱۸ دی ۱۳۹۵
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نقل قول

قضیه برمیگرده به 2سال پیش...
روزی که با صمیمی ترین دوستم سر چیزای بی مورد دعوام شد
حرفاش منطقی بود اما من ...
دوستام همه طرف اونو گرفتن و تا آخر روز هیشکی باهام حرف نزد
رفتم خونه. گریه کردم. خیلی گریه کردم
با خدا بحث کردم . کلی دعوا کردم باهاش آخرشم بهش گفتم : من با تو قهرم...
همینطوری که داشتم گریه میکردم صدای گوشیم اومد . صدای اس ام اس بود .
گفتم شاید یکی از دوستامه . گوشیمو برداشتمو خوندم :
خدا را ببین که به حرف های بدون فکر بنده هایش میخندد!
شماره ..... ناشناس
رفتم تو فکر . کاملا تحت تاثیر قرار گرفتم . بعد دو-سه دقیقه همون آدم نوشت :
عذر میخوام . اشتباهی فرستادم
براش نوشتم :
تو منو از خواب غفلت بیدار کردی ... ممنونم
یه ستیکر خنده فرستاد !
فرداش با یه جعبه شیرینی رفتم مدرسه و از بقیه بچه ها عذر خواهی کردم ...

عجیب بود !

۱۹ دی ۱۳۹۵
< ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ... ۱۲ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۵۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۳,۸۸۰ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۷۷۴ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۲۸ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۳۰۴ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۱۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۵۶۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۳۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۴۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۶۷ کاربر آنلاین است. (۱۶۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!