به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
من كه حس ميكنم اين مسئله فابرگاس ديگه از حالت نقلو انتقال خارج شده و به يه كل كل رسيده!
حس ميكنم دو طرف دارن سر رو كم كني با هم جدل ميكنن!

۲۶ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: 118118
پیام: ۹۱۶
عضویت از: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: tehran
طرفدار:
- xavi
- rivaldo
- هیچکدام
- spania -holand
- -
- گوادیولا- ریکارد
- -
گروه:
- کاربران عضو
سایت گلم این تیترو زده.
بارسا درفکر ربودن نیمار ازچنگ رئال:الان می خریم؛ 2012 می بریم
به نظر می رسد که رقابت رئال و بارسا به خرید بازیکنان هم کشیده شده است
سایت گل- سران باشگاه بارسلونا اکنون و با توجه به شرایط موجود نقشه ای کشیده اند تا سانتوس را از چنگ رئال در آورده و در واقع از آب گل آلود ماهی بگیرند. آنها با ارائه پیشنهادی 50 میلیون یورویی به دنبال خریداری نیمار هستند.

این درحالی است که سران رئال اکنون با مسئولان سانتوس برسرمیز مذاکره هستند و پیشنهادی 45 میلیون یورویی را برای خرید این ستاره 19 ساله روی میز گذاشته اند. اختلاف موجود در اینجاست که سران باشگاه سانتوس در صحبتهایی اعلام کرده اند تا می خواهند ستاره شان را تا سال 2012 در اختیار داشته باشند و خود این بازیکن 19 ساله هم می خواهد در جام جهانی باشگاه ها که در ماه دسامبر برگزار می شود، با پیراهن سانتوس حضور داشته باشد و اینها موضوعاتی هستند که روند مذاکرات و انتقال این ستاره جوان به رئال را کند کرده اند

در این میان روزنامه آ.اس چاپ مادرید در گزارشی به این نکته اشاره کرده که کاتالونیایی ها حاضرند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند.بدین معنا که آنها مذاکراتی را برای خرید نیمار آغاز کرده اند و حاضرند تا با پرداخت مبلغی بیشتر از مبلغ پیشنهادی رئال نیمار را به خدمت گرفته وبه خواسته های سران باشگاه سانتوس هم که حضور نیمار در این تیم تا سال 2012 است تن در دهند.

بدین ترتیب که بارسا درتابستان امسال با پرداخت 50 میلیون یورو نیمار را خریداری کرده و این ستاره تا سال 2012 در اختیار سانتوس خواهد بود و بعد از آن به کاتالونیا منتقل خواهد شد. حال باید منتظر ماند و دید که سرنوشت نیمار چه خواهد شد.

ما که از کاره این راسل سر در نیاوردیم
این خبر تا چقدر صحت داره یکی به من بگه
اگه صحت داشته باشه که باید فاتح بارسا رو بخونیم چون با اومدن نیمار حاشیه هم پاش به بارسا وا میشه.
ما میشیم مثل رئال.

۲۶ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Shakiba
پیام: ۲,۱۰۸
عضویت از: ۱۷ مرداد ۱۳۸۹
از: شیراز
طرفدار:
- رایکارد٬ کرایوف
- فجر سپاسی
- اسپانیا٬ آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
ول کنین مزخرفات سایتای ایرانی رو!
اگه قرار بود همه ش درست باشه که الکسیس و سسک تا حالا شونصد بار با بارسا امضا کرده بودن
یه بار نوشته بود انتقال الکسیس سانچر تا چند ساعت دیگه نهایی میشه کو؟

۲۶ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: 8060803
پیام: ۳۳۵
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی - ژاوی-اینیستا
- دیگو آرماندو مارادونا-یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - گاس هیدینگ-مصطفی دنیزلی
- مجید جلالی - منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
دوستان من برای اینکه ببینید خبری که در هر سایتی ( فرق نمیکنه) اومده درسته یا نه 2 کار را باید انجام بدین:
1- ببینید خبر رو کدوم خبرگزاری یا سایت منتشر کرده ( منبع خبر کجاست) که ببینید ارزش فکر کردن رو داره یا نه! این خبر مال روزنامه آ اس هست ( یکی از دو روزنامه طرفدار خوکها) خب معلومه بازیکنی که خودشون دنبالشن رو اسم بارسا رو هم میارن وسط تا اگه خریدنش اینو هم به حساب شکست دادن بارسا بزارن همین کارو واسه کوئنترائو هم انجام دادن.
2- به عقل، دوگوله، آیکیو، فندق شریف مراجعه کنید ببینید اصلا امکانش هست یا نه
وقتی بارسا حاضر نیست 5 میلیون قیمتو واسه سسک ببره بالا تا دهن ونگر رو ببنده وقتی پول نداره بده واسه الکسیس ( 26 تاشو حالا میده 11 تاشو در طول فصل!) وقتی پپ رسما و علنا میگه من یک مدافع جوون و خوب رو میخوام باشگاه نمیتونه یکیو بخره آیا منطقیه پیشنهاد 50 میلیونی واسه یک خروس که همه دارن بازیاشو میبینن!
در کل اگه ما الکسیس رو بیاریم خوب میشه تا حالا بدون سسک همه جاما رو بردیم از این به بعدشم میاریم. اونم بشینه تو لندن جام آوردن ما رو ببینه و بسوزه! آخه اگه میخواست بیاد که تا حالا مثل خیلیای دیگه رسما و علنا میشت پشت میکروفن جلوی خبرنگارا میگفت میخوام آرسنالو ترک کنم، دیگه خسته شدم جام نیاوردیم! ببینین وضعیت الان سسک مثل یک جوونیه که از یک وسیله گرون قیمت میخواد اما میدونه که خرید اون وسیله از نظر مالی به پدرش فشار میاره و به خاطر اون و احترامی که به پدرش قائله این خواستشو مطرح نمیکنه اما همیشه علاقه به اون وسیله رو تو قلبش نگه میداره!!! ( در مثال مناقشه نیست شما اصل مطلب رو بگیرین )
اگه روزنامه های کاتالانی چیزی مینویسن اشاره به این علاقه دارن ولی سسک به علت احترام اون علاقه رو رسما و علنا اعلام نمیکنه. ونگر هم نقشش اینه که به خاطر همین عدم ابراز علاقه رسمی از طرف سسک سنگ بندازه البته سسک قرارداد داره و اونا حق دارن هر مبلغی رو بخوان درخواست کنن و به قول یوهان کرایف کبیر بارسا باید با مبلغ اونا موافقت کنه ( اگه واقعا میخوادش) یا به عبارتی بارسا باید با ساز اونا برقصه!
خلاصش اینکه من بیشتر از همه نگران اینم که با این وضعیت پپ دیگه قراردادشو تمدید نمیکنه و باید بیشتر نگران این مساله باشیم البته به نظر من حق داره وقتی باشگاه خواسته هاشو برآورده نمیکنه ناراحت بشه. از طرف دیگه نگاه میکنه که رقیبش تو تیم مادریدی کافیه بگه من یکیو میخوام یک هفته نشده بازیکن با پیرهن باشگاه ظاهر میشه!
حرف آخر یا باید هر طور شده سانچز، سسک و یک مدافع رو بیاریم یا باید به دنبال یک مربی دیگه واسه دو سال آینده باشیم! ( این یک پیش بینی بود)

Anti khook
۲۶ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
دوستان عزیز در مورد اخبار سایت های ایرانی و گل بحث نکنید همشون بی پایه و مدرک هستند .
ناظر عزیز قبلا قانون داشتیم فقط اخبار رسمی و سایتهای معتبر منتشر می شد . فکر کنم اون طوری بحثها مفید تر باشه.

CATALUNYA is not Spain
۲۶ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: امیر.حسین
پیام: ۴۶۹
عضویت از: ۲۸ مرداد ۱۳۸۹
از: اردبیل
طرفدار:
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
خلاصش اینکه من بیشتر از همه نگران اینم که با این وضعیت پپ دیگه قراردادشو تمدید نمیکنه و باید بیشتر نگران این مساله باشیم البته به نظر من حق داره وقتی باشگاه خواسته هاشو برآورده نمیکنه ناراحت بشه. از طرف دیگه نگاه میکنه که رقیبش تو تیم مادریدی کافیه بگه من یکیو میخوام یک هفته نشده بازیکن با پیرهن باشگاه ظاهر میشه!
حرف آخر یا باید هر طور شده سانچز، سسک و یک مدافع رو بیاریم یا باید به دنبال یک مربی دیگه واسه دو سال آینده باشیم! ( این یک پیش بینی بود)

گل گفتی . کاملا درسته
من نمیدونم اگه سسک و الکسیس بارسایی نشن راسل چجوری و با چه رویی میخواد اسمش رو بزاره مدیر !

۲۷ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: messi-6810
پیام: ۱,۵۶۶
عضویت از: ۲۵ بهمن ۱۳۸۹
از: کرمانشاه
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایف
- اسپانیا-ارژانتین
- کریمی
- پپ گواردیولا
- -
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مترجمین اخبار
واقعا دیگه راسل خیلی داره تعلل میکنه

تا ابد بهت ایمان دارم
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دوستان عزیز در مورد اخبار سایت های ایرانی و گل بحث نکنید همشون بی پایه و مدرک هستند . ناظر عزیز قبلا قانون داشتیم فقط اخبار رسمی و سایتهای معتبر منتشر می شد . فکر کنم اون طوری بحثها مفید تر باشه.

علیرضا جون فکر کنم یک بار دیگه باید در مورد وضعیت سایت های ایرانی یک توضیحی بدم

ببینید سایت گل سایت معتبر و خوبی هست که من شخصا خیلی خیلی کم پیش امده که ازش اخباری دروغ خوانده باشم یا اخباری ازش خوانده باشم که ترجمه نشده سایت های معتبر باشه!

سایت گل علاوه بر اینکه خودش یک خبرنگار و تحلیل گر توی بارسلونا داره و اخبار روز و مقاله ها رو برای این سایت ارسال میکنه بلکه همیشه تمام اخبارش ترجمه سایت های اسپورت ، الموندو و سایت رسمی بارسلونا هست من خودم هر وقت از گل خبری میخوانم توی همون روز عین همون خبر رو به زبان اسپانیایی توی سایت اسپورت میبینم خب پس من هیچ وقت نمیتونم سایت معتبری مثل گل رو به شایعه پراکنی و اخبار دروغ متهم کنم چون همیشه اخباری معتبر و درست رو از توش خواندم
سایت های غیر معتبر سایت هایی هستند که اخبار رو کاملا از خودشون مینویسن و هیچ گونه منبع درستی هم ندارن مثل فارس نیوز که اخبار رو از خود مینویسه یا خبر رو ویرایش شده مینویسه که این برای یک سایت خیلی بده
یک بار هم گفتم گزاشتن اخبار سایت گل با ذکر منبع اشکالی نداره

پ.ن : این پست برای گفتن این موضوع بود که بعدا هم بچه ها به مشکلی نخورن و یک وقت فکر کنن گزاشتن خبر از گل اینجا اشکالی داره و یا گل دروغ مینویسه

۲۷ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
درود
با حامد موافقم!
این سایت گل بعضی مواقع خبر اشتباه میده اما این یه چیز کاملا" طبیعیه
معتبر ترین سایت و مجلات دنیا هم بعضی وقتا اشتباه میکنن
بگذریم!

بارسا برای خریدن نیمار یه پیشنهاد 45 - 50 میلیونی داده!!!
فقط باید گفت افتضاحه!
آگئرو و الکسیس رو میشه با 40 - 45 میلیون خرید اونوقت رفتن دنبال یه بوقلمون 50 میلیونی که قیمت واقعیش 30 میلیون هم نیست!
این بازیکن رو بزرگ کردن چون چند ساله که برزیل دیگه رونالدینیو - رونالدو یا ریوالدو نداره
اونا دلشون میخواد اون یه فوق ستاره ی دیگه بشه
اما اون چیزی که من ازش دیدم بیشتر از روبینیو نیست!
ضمن اینکه از اون بازیکناییه که خودش رو مهمتر از تیم میدونه
به نظر من بارسا به همچین بازیکنی نیازی نداره
نیمار اون چیزی که میگن نیست. سانچز و آگئرو خیلی از اون بهترن

مثل اینکه آرسنال با جدایی سسک موافقت کرده
البته نه با مبلغ 35 میلیون بارسا و نه با اون 60 میلیون ونگر!
اونا 45 میلیون یورو پول میخوان
به نظر من سسک حتی 50 میلیون هم ارزش داره!
بارسا باید سسک رو بخره چون اگه این فصل نیاد دیگه نباید روش حساب کرد
وقتی یکی مثل نیمار لیبل 45 میلیونی میخوره!
وقتی قیمت سانچز 40 - 45 میلیونه
اینکه آرسنال برای مهمترین بازیکنش 45 میلیون درخواست کنه کاملا" عادلانه و طبیعیه!

به نظر من اولویت باید با سسک باشه و بعد از اون الکسیس!
امیدوارم بارسا به خاطر 5 یا 10 میلیون این دوتا رو از دست نده چون میتونن موفقیت تیم رو تضمین کنن!

۲۷ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بارسا برای خریدن نیمار یه پیشنهاد 45 - 50 میلیونی داده!!! فقط باید گفت افتضاحه! آگئرو و الکسیس رو میشه با 40 - 45 میلیون خرید اونوقت رفتن دنبال یه بوقلمون 50 میلیونی که قیمت واقعیش 30 میلیون هم نیست!

درسته ، نیمار کلا هیچی نداره جز پاس های فنی که بعضی مواقع میده اصلا هم نمیشه روش فعلا حساب باز کرد این وضعیت مقایسش با بازیکن های بزرگ هم که رسانه های امریکای جنوبی راه انداختن واقعا خنده داره

این بازیکن هنوز توی کنترل توپ مشکل داره اون وقت میان اینقدر بزرگش میکنن

من نمیگم بازیکن کاملا بد و بی ارزشی هست اما اشکال هم زیاد داره ، توی تک به تک ها هنوز مشکل داره و جنبه تک به تک شدن رو هنوز نداره

ولی در کل توی دراز مدت میشه روش حساب کرد ، اما دیگه 45 یا 50 میلیون خیلی زیاده ، البته بزرگ شدن اسمش تنها دلیلی هست که سانتوس زیر 45 تا راضی نمیشه !

ولی به هر حال 45 تایی که میخوایم بدیم واسه نیمار بهتره بدیم واسه تیاگو سیلوا تا خط دفاع رو پر مهره تر کنیم

۲۷ تیر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۹
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۸۶۳ بازدید
۱۱ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۲,۳۱۰ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۸۶ بازدید
۷ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۹۴ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۶,۹۱۲ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۳۰۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۶۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۱۱۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۱۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۲۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۹۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۶ کاربر آنلاین است. (۷۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!