به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: موسیقی
نام کاربری: mahsa.barca
پیام: ۳,۰۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: esf
طرفدار:
- david villa .messi
- گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
دوستان بشتابيد
ساعت ده امشب امريكن اواردزه

شبكه منو تو

به شکل نمایش کنارم مردمن
۴ آذر ۱۳۹۳
نام کاربری: Ree.raa
پیام: ۳,۲۵۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی،ویا،اینیستا
- pep
- اسپانیا
- pep
-
گروه:
- کاربران عضو

لطف تو
ناگفته ی ما
میشنود
۴ آذر ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۳
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
The King Of Chess نوشته:

نقل قول
Ali Rezaei نوشته:

از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران
رفتم از کوی تو لیکن عقب سرنگران

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی
تو بمان و دگران وای به حال دگران

انقدر زیباست که نمیشه به یک بار گوش دادنش اکتفا کرد!

مستان سلامت می کنند
۴ آذر ۱۳۹۳
نام کاربری: Ree.raa
پیام: ۳,۲۵۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی،ویا،اینیستا
- pep
- اسپانیا
- pep
-
گروه:
- کاربران عضو

بیا و راحتم کن از نگاه آدما
نزار بگیره دامنم رو آه آدما
بگو چرا باید بسوزه لحظه های من
به خاطر نگاه اشتباه آدما

لطف تو
ناگفته ی ما
میشنود
۴ آذر ۱۳۹۳
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

منتشر شد...

۴ آذر ۱۳۹۳
نام کاربری: MoOn.Girl
پیام: ۴,۲۸۴
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۲
از: بابل
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
سجاد نوشته:

منتشر شد...

چه میکنه همشهری ما!
از آشنا های بسیار دورمونه!
باهاش عکسم دارم.

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۵ آذر ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
جوجـــه هســــــتم ^_^ نوشته:

نقل قول
سجاد نوشته:

منتشر شد...

چه میکنه همشهری ما!
از آشنا های بسیار دورمونه!
باهاش عکسم دارم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۵ آذر ۱۳۹۳
طرفدار:
- david villa .messi
- گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
«یک و یازده دقیقه» طلسم دوری «ماهان بهرام خان» از بازار موسیقی را شکست

موسیقی ما – آلبوم «یک و یازده دقیقه» سرانجام و پس از گمانه زنی های فراوان منتشر شد. دومین آلبوم «ماهان بهرام خان» به همت شرکت «آوای هنر» با مدیریت «محمد جلیل پور» و از سوی شرکت «هنر اول» از چهارم آذرماه به گوش مخاطبان موسیقی رسید. آخرین حضور رسمی بهرام خان در بازار موسیقی پاپ به سال 87 و آلبوم «من هنوز» باز می گردد. آلبومی که کارش را سخت و انتظارها نسبت به آثار آینده این خواننده جوان را بیشتر کرد. او طی این سالها در کنار انتشار تک قطعات خود، آلبوم جدید را هم به همراه چهره هایی نظیر «محمد کاظمی»، «شهاب رمضان»، «امیرحسین اویسی»، «یاحا کاشانی» و «مهدیه عرب» و... تولید کرد. همزمان با انتشار این مجموعه به سراغ ماهان بهرام خان رفتیم و دقایقی را با او گپ زدیم که شاید بخش جالب این گفتگو پیش بینی هایش برای یک و یازده دقیقه باشد:

*چرا اطلاع رسانی های پیرامون انتشار آلبوم اینقدر ناگهانی بود و 48 ساعت قبل، تاریخ دقیق پخش را اعلام کردید؟
دلیل خاصی ندارد و این اطلاع رسانی در ادامه برنامه هایی بود که برای این آلبوم داشتیم. به تازگی ماه محرم به پایان رسیده است و در آبان ماه هم اتفاقات تلخی را داشتیم و فضا برای تبلیغات مناسب نبود. به محض بهتر شدن فضا و شرایط، اطلاع رسانی ها را انجام دادم.

*از «یک و یازده دقیقه» برای ما بگویید و کمی در مورد جزئیات آن توضیح دهید.
آلبوم شامل یازده قطعه است. تنظیم نه قطعه توسط خودم انجام شده است و «امیرحسین اویسی» و «امیرحسین حسینی» هم به ترتیب وظیفه تنظیم قطعات شماره هشت و نه را بر عهده داشته اند. «شهاب رمضان» سازنده ملودی هفتمین قطعه است و ملودی قطعه سوم را به همراه «محمد کاظمی» ساخته ام. در بخش ترانه هم به ترتیب تعداد آثار با «محمد کاظمی»، «یاحا کاشانی»، «عاطفه ابراهیم تبار»، «رضا راد» و «مهدیه عرب» همکاری داشتم.

*کدام یک از این یازده قطعه را بیشتر دوست دارید؟
نمی دانم و اگر بگویم که همه کارها را دوست دارم کمی کلیشه ای می شود اما قطعا بعضی از آثار را بیشتر دوست دارم. این آلبوم صرفا شامل یک یا دو قطعه خوب نیست و برای تک تک قطعات زحمت زیادی کشیده شده است. «روزها، شب ها» و «گل های باغچه» دو قطعه ای هستند که پیش از این شنیده شده اند اما از لحاظ اجرا و تنظیم دستخوش تغییرات گسترده ای شده اند و نسخه آلبوم آنها کاملا متفاوت هستند. به همین دلایل واقعا انتخاب قطعه مورد علاقه خودم سخت است ولی حداقل هشت قطعه این مجموعه را دوست دارم.

*فکر می کنید کدام یک از این آثار در بین مردم بیشتر شنیده شود؟
با قاطعیت می گویم که در موسیقی نمی توان پیش بینی دقیقی داشت. در سال 87 که اولین آلبوم مجاز من منتشر شد می توانستیم احتمال دهیم که چه کاری هیت می شود اما باز هم مطمئن نبودیم. در آلبوم اول سورپرایز شدم و مطمئن هستم این بار هم همین اتفاق رخ می دهد. به همین دلیل قضاوت نمی کنم و امیدوارم که مردم گوش دهند و خاطرات خوبی که از آثار من در ذهن دارند برای آنها زنده شود.

*پس از دومین جشن سالانه «موسیقی ما» در اینستاگرام پستی با این مضمون گذاشتید که پیش بینی کرده بودید آلبوم یک و یازده دقیقه در جشن سال آینده «موسیقی ما» موفق به کسب تندیس خواهد شد. برای کدام بخش ها پیش بینی می کنید که بتوانید این تندیس را کسب کنید؟
آن عکس یک پست دوستانه برای مخاطبان بود اما در این آلبوم بهترین های من را می شنوید و مطمئن هستم کارهای بعدی باز هم بهتر خواهد بود. در این بازه زمانی موفق به ساخت چنین آثاری شدم و هرچه در توان داشتم را عرضه کردم. درباره جشن «موسیقی ما» هم من تصمیم گیرنده نیستم و نمی دانم که در کدام یک از شاخه ها شانس و افتخار جلب نظر مردم را خواهم داشت. باز هم به پاسخ سوال قبلی بر می گردم و باید آلبوم منتشر شود تا مردم تصمیم بگیرند که در کدام شاخه چقدر شانس دارم.

*با توجه به اسم آلبوم، خیلی ها توقع شنیدن آثاری شبیه به فضای کاری قدیم شما و گروه «صفر صد و یازده» را دارند. آیا همینطور است یا با یک «ماهان بهرام خان» کاملا متفاوت مواجه خواهیم شد؟
شاید برخی تنظیم ها نسبت به آثار گذشته من متفاوت باشد اما امضای آلبوم «من هنوز» در این آلبوم هم وجود دارد. در سال 87 ماهان جوان و با سطح تجربیات خودش آن آلبوم را ارائه کرد که خدا را شکر موفق هم بود. این بار شنونده آثار ماهان با تجربه تر خواهید بود و سعی کردم در طول این سال ها از لحاظ فنی، تنظیم و صدابرداری ارتقا داشته باشم. هدف من این بود که آنقدر تمرین کنم تا اثر من حائز بالاترین استانداردها باشد. در بخش ترانه هم تمام تلاش من انتخاب بهترین و پخته ترین ترانه ها بود. تنها بخشی که توسط خودم خلق نشد همین است و به همین دلیل دقت نظر زیادی داشتم. با این وجود آن دسته از مخاطبانی که آلبوم من هنوز را دوست داشتند در این آلبوم با چهره خیلی متفاوتی از من رو به رو نخواهند شد. امضا و پایه کار همان است ولی این آلبوم در سال 93 به بازار عرضه می شود و آن اثر برای سال 87 بود.

*طی این شش سال چند تک قطعه در فضای مجازی منتشر کردید اما فکر می کنم حدود یک سال باشد که هیچ تک قطعه ای از شما شنیده نشد. دلیل این مساله چه بود؟
بازار موسیقی پاپ به گونه ای است که باید حضور مستمر داشته باشید و مصداق آن ضرب المثل معروف است که می گوید:«از دل برود هر آن که از دیده به رفت». تعداد قطعاتی که من روی اینترنت داشتم خیلی زیاد نبود و از سویی دیگر تک قطعه هم مخاطبان را قانع نمی کند. من هم سعی کردم به جای اینکه وقت خودم را برای تک قطعات صرف کنم بیشتر به فکر آلبوم باشم. دلیل عدم حضور من در فضای مجازی طی یک سال اخیر هم همین بود زیرا اعتقاد داشتم که یک آلبوم خوب می تواند اتفاقات بهتری را رقم بزند. به نظر من زمانی که آلبوم منتشر نکرده اید، تک قطعه نمی تواند به شما کمک زیادی کند. تک قطعه برای خوانندگانی نظیر من که فاصله بین انتشار آلبوم آنها زیاد شده باشد همانند یک مُسَکن است و تاثیر چندانی ندارد.

*در طول این سالها که آلبوم جدیدی از شما منتشر نشده بود شایعاتی مطرح شد مبنی بر اینکه ماهان بهرام خان قربانی مافیای موسیقی شده است. آیا این موضوع صحت دارد؟
این صبحت ها صحت ندارد. آلبوم می توانست زودتر به بازار عرضه شود اما من هم در این سالها بیکار نبودم و سطح کارهای خودم را ارتقا دادم. حتی زمانی که درباره آلبوم اطلاع رسانی کردم بعضی از مخاطبان تردید داشتند که اصلا آلبومی وجود داشته باشد! به این قبیل شایعات و حرف ها اهمیت نمی دهم و یک مرتبه هم در صفحه اینستاگرام خودم اعلام کردم و الان هم می گویم که تا زمانی که حق خودم را از این موسیقی نگیرم عقب نمی نشینم.

*از اجرای زنده هم خبری هست؟
طبیعتا اگر آلبومی موفق باشد امکان اجرای زنده آن وجود دارد و برنامه ریزی من هم فقط این نبود که صرفا یک آلبوم به کارنامه کاری خودم اضافه کنم. زمان زیادی صرف کردم تا با یک موسیقی خوب مهمان لحظات مردم باشم. امیدوارم این زحمات با حمایت و نظرات مثبت مردم همراه باشد تا بتوانیم کنسرت های بزرگی را برگزار کنیم. هنوز جزئیات برنامه ها قطعی نشده است اما به زودی اطلاع رسانی های لازم را انجام می دهم.

*و کلام آخر؟
این شانس من است که چنین طرفداران صبوری داشتم و در روزهای سخت حمایت کردند تا الان بتوانم روی پای خودم بایستم. قدردان محبت های تمام این عزیزان هستم و از آنهایی که برای موسیقی ارزش قائل هستند درخواست دارم که نسخه اصلی را تهیه کنند. الان در «آی تیونز» قیمت تک قطعات خواننده های غیر ایرانی حدود یک دلار و معادل سه هزار تومان است. در کشور ما یک آلبوم با ده یا یازده قطعه به این قیمت عرضه می شود. حداقل اگر آنهایی که آلبوم را دوست دارند و طرفدار هستند، نسخه اصلی را تهیه کنند می توانند فرهنگ سازی خوبی داشته باشند.

به شکل نمایش کنارم مردمن
۵ آذر ۱۳۹۳
طرفدار:
- david villa .messi
- گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو

29 نوامبر در تورنتو کانادا؛
«فرزاد فرزین» کنسرت یادبود «مرتضی پاشایی» را روی صحنه می‌برد

موسیقی ما – خواننده آلبوم «شخصی» در حالی در روز 29 نوامبر در تورنتوی کانادا روی صحنه می رود که پیش ازاین قرار بود در این کنسرت «مرتضی پاشایی» به اجرای برنامه بپردازد.

به گزارش «موسیقی ما»، مرتضی پاشایی در روزهای آخر حیات اش همواره درباره کنسرت کانادای خود بارها با «مهدی کُرد» سخن می گفت و تاکید داشت این برنامه تحت هیچ شرایطی لغو نشود. همین موضوع باعث شد که بلیت فروشی این برنامه همچنان ادامه داشته باشد و بعد از اتفاق تلخی که برای «مرتضی پاشایی» رخ داد، برای احترام به همه دوستداران موسیقی مقیم کانادا تهیه کننده این برنامه اجازه لغو برنامه را نداد و «فرزاد فرزین» قبول کرد که در همان شب به جای «مرتضی پاشایی» کنسرت یادبود این هنرمند فقید را روی صحنه ببرد.

فرزاد فرزین که هم اکنون در کانادا به سر می برد، در گفتگویی کوتاه با خبر نگار «موسیقی ما» دراین باره گفت: «در کنسرت تهران من قرار بود با مرتضی کاری را با هم اجرا کنیم. حتی تمرین هم کرده بودیم ولی متاسفانه حال مرتضی مساعد نبود. بعد هم که آن اتفاق افتاد و قسمت این بود که بجای او روی این سن بروم و کنسرت یادبود اش را برگزار کنم. قسمت این بود که به این شکل با مرتضی همکاری کنم و امیدوارم خداوند به خانواده مرتضی صبر دهد.»

به شکل نمایش کنارم مردمن
۵ آذر ۱۳۹۳
طرفدار:
- david villa .messi
- گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو

«فقط گوش کن...» با صدای «رضا صادقی» منتشر می‌شود

موسیقی ما – خواننده آلبوم «همین...» پس از مدت‌ها سکوت با آلبومی جدید به بازار موسیقی کشور برمی‌گردد.

به گزارش «موسیقی ما»، رضا صادقی که مدتی‌ست در سکوت رسانه‌ای در حال کار کردن روی آلبوم جدید خود است، در همکاری با چهره‌های سر‌شناس و البته جوان، آلبوم جدید خود را به زودی روانه بازار موسیقی کشور می‌کند.

جزئیات جالبی از آلبوم جدید این خواننده در اختیار خبرنگار «موسیقی ما» قرار گرفته است که نشان می‌دهد این هنرمند با انرژی تمام در حال برنامه ریزی برای بازگشتی قدرتمند به عرصه موسیقی کشور است.

این آلبوم که در ابتدا قرار بود با نام «هیچ» وارد بازار موسیقی کشور شود پس از جلسات همفکری صادقی با اطرافیان و دوستدانش به «فقط گوش کن...» تغییر نام داد که البته نه قطعه‌ای با این نام در آلبوم وجود دارد و نه این جمله در متن ترانه‌های آلبوم استفاده شده است.

صادقی این نام را انتخاب کرده تا کسانی که آلبومش را تهیه می‌کنند به دور از هرگونه نگاه انتقادی یا تحسین کننده، فقط آلبومش را تا انتها گوش کنند و بعد درباره آن قضاوت کنند و معتقد است: «بعضی‌ها یادشان رفته که موسیقی برای گوش دادن است نه اینکه در حین پخش شدن آن حرف بزنند و سعی در نقد آن داشته باشند.»

چهره‌های زیادی در این آلبوم به عناوین مختلف حضور دارند و با رضا صادقی همکاری کرده‌اند.

چهره‌هایی که در بین آن‌ها هم اسامی آشنایی دیده می‌شود و هم چهره‌های جوان که صادقی نشان داده در استفاده از چهره‌های جدید برای آلبومش استعداد جالب توجهی دارد.

میثم مروستی، مسعود همایونی، شجاعت شفایی، اشکان آبرون، ‌ فاضل پیش، اسماعیل حسینی، مهران خالصی، ساناز کریمی، بابک مافی، شهراد امیدوار، فرشید اطهمی و... از جمله موزیسین‌هایی هستند که در این آلبوم حضور دارند و در بخش ترانه سرا‌ها نیز چهره‌هایی چون: ترانه مکرم، مهرزاد امیرخانی، بیتا تایی، امیر حسین اللهیاری و... با صادقی همکاری کرده اند.

آلبوم جدید صادقی در ابتدا قرار بود با ۱۰ قطعه روانه بازار شود اما در ‌‌نهایت این خواننده تصمیم گرفته که ۱۳ یا ۱۴ قطعه را در آلبومش قرار دهد که تمام این قطعات آثار جدیدی هستند که هیچکدام نه در قالب تک قطعه و نه در قالب ترانه تیتراژ هنور منتشر نشده‌اند.

صادقی در این اثر سعی کرده که از فضای موسیقی الکترونیک صرف دوری گزیند و تعداد قطعات احساسی این خواننده در آلبوم جدیدش بیشتر دیده می‌شود.

دو قطعه تماما «راک» نیز در آلبوم جدید صادقی گنجانده شده تا شدت وسوسه علاقمندان این خواننده برای شنیدن آلبوم جدید این هنرمند بیشتر و بیشتر شود.

نکته مهم دیگری که درباره اثر جدید رضا صادقی به قطعیت رسیده، انتشار نخستین مجموعه تصویری این خواننده است.

این مجموعه تصویری که گلچین یکی از کنسرت‌های تهران این خواننده است در قالب نخستین مجموعه تصویری از این خواننده در کنار آلبوم «فقط گوش کن» و در یک مجموعه، روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

ویدئو کلیپ قطعه «عاشقتم» نیز که برادران «بوشهری» آنرا کارگردانی کرده و ساخته‌اند نیز در همین مجموعه در اختیار علاقمندان این خواننده قرارخواهد گرفت.

آخرین خبر مهم درباره آقای مشکی پوش به نقل از خود این خواننده نیز از این قرار است که «رضا صادقی» به زودی به عنوان «تهیه کننده» یک فیلم سینمایی قرار است به عرصه سینما بازگردد.

این خواننده جزئیات بیشتری در این زمینه ارائه نداد و انتشار جزئیات بیشتر را به ماه‌های آینده موکول کرد.

تاریخ انتشار آلبوم جدید این خواننده که مجموعه‌ای ایست از فیلم کنسرت تهران، ویدئو کلیپ قطعه «عاشقتم» و آلبوم «فقط گوش کن...»، بعد از ایام محرم و صفر اعلام شده است.

به شکل نمایش کنارم مردمن
۵ آذر ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۵,۰۰۳ بازدید
۳ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۶۲۲ بازدید
۴ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۶,۳۹۹ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۶,۳۷۳ بازدید
۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۹۹ بازدید
۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۳ بازدید
۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۴۶۷ بازدید
۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۳۳۱ بازدید
۱۴ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۸۱۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۰۹۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۵۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۰۵۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۷۲ کاربر آنلاین است. (۱۵۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!