به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
Dārys Zaldrīzoti نوشته:

نقل قول
Amir نوشته:

نتیجه خوبی بود

تشکر می کنم از این عمق هیجان و ابراز احساسات. سکته نکنی خدای نکرده یه وقت امیر جان.

آخه بازم از خیلی ها راضی نبودم.
دفاع که مثل همیشه زیاد موقعیت گل داد. کلا از خط دفاعمون انتظاری نیست.
از نیمار بازم راضی نبودم امیدوارم با این گل تو بازیش یه فرجی بشه.
سوارز هم با وجود اینکه یکی از بهترین بازیاش به لحاظ آماری بود ولی بازم ضربات آخرش رو اعصاب بود.
خط هافبکمون بازم شل بود. از لحاظ دفاعی که وضعمون مشخصه از لحاظ بازیسازی بازم بار این کار افتاده بود رو دوش مسی.
در کل فقط نتیجه منو قانع کرد نه هیچ چیز دیگه. همون نتیجه هم بیشتر به ضعف حریف ربط داشت. در واقع به سبک بردهای پرگل مادرید بود نه بردهای پرگل بارسا.

پ.ن: با اون "کم زدیم" کیاوش خیلی موافقم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
9VECTOR9 نوشته:

سوارز به اولین بازیکنی در قرن 21 تبدیل شد که در لالیگا رو 7 گل به طور مستقیم نقش داره!!!

ای کاش نیمار در ادامه ای لیگ از این افت فاحش خارج بشه حتی با وجود یک گلی که تو این بازی زد! .. خیلی دلم برای نیمار قبلی تنگ شده!

نيمار تو عالي بودنش شكي نيست
ولي بازيكن بايد ضعفاشو برطرف كنه . نيمار بازي با رعال بارها توپ لو داد و بازيو خراب كرد و من انتظار داشتم تو بازي با اتلتيكو و والنسيا تكرار نكنه اشتباهاتشو . پاس بيشتر بده و كمتر تك روي كنه و نكرد اين كارو

مي زنم به حساب بي تجربگيش و سن كمش .

۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
سوارز خوب بود تو فوتبال آمار گرا، ولی واقعا ضربات نهایی رو افتضاح می زنه! دیگو آلوز تو دروازه بود احتمالا فقط گل اولش رو می خورد. گل چهارمش هم که به لطف اشتباه دفاع بود و گرنه مثل پاس نیمه اول دنی آلوز گل خالی رو داشت خراب می کرد.

باز داره همون اتفاق می افته! گل می زنه و ضربات افتضاحش رو نمی بینیم و یه جایی مثل الکلاسیکو گل خالی خراب کردنش کلا منجر میشه به نابود شدن فصل تیم! واقعا باید این مشکل رو درمون کرد. درک نمی کنم چطور بازیکنی با این کیفیت ضربات آخر رو تو موقعیت های ساده در حد آرش برهانی می زنه...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
نام کاربری: MH_220
پیام: ۲,۵۰۷
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: خونمون !
طرفدار:
- لیـــونـل آنــدرس مــــــسی
- MESSI
- استقلال
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه _ پپ گواردیولا
- سرهنگ علیفر !!
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Dārys Zaldrīzoti نوشته:

سوارز خوب بود تو فوتبال آمار گرا، ولی واقعا ضربات نهایی رو افتضاح می زنه! دیگو آلوز تو دروازه بود احتمالا فقط گل اولش رو می خورد. گل چهارمش هم که به لطف اشتباه دفاع بود و گرنه مثل پاس نیمه اول دنی آلوز گل خالی رو داشت خراب می کرد.

باز داره همون اتفاق می افته! گل می زنه و ضربات افتضاحش رو نمی بینیم و یه جایی مثل الکلاسیکو گل خالی خراب کردنش کلا منجر میشه به نابود شدن فصل تیم! واقعا باید این مشکل رو درمون کرد. درک نمی کنم چطور بازیکنی با این کیفیت ضربات آخر رو تو موقعیت های ساده در حد آرش برهانی می زنه...

ایول موافقم ... خداکنه مشکلات تیم و ضعف های بعضی بازیکن ها پشت این نتیجه پنهان نشه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
نام کاربری: My.Love.Messi
پیام: ۱,۸۰۹
عضویت از: ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از: اهواز
طرفدار:
- لئو ، لئو ، لئو ، بازهم لئو
- دیئگو آرماندو مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- فرهاد مجیدی و دوستان!
- گواردیولا-آرسن ونگر-کاپلو
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Dārys Zaldrīzoti نوشته:

بابا اینو راجع به لوییس نگید تو رو خدا شاید تو دنیا کمتر مهاجمی باشه بتونه مثل سووارز ضربه آخر رو بزنه در سخترین شرایط بهترین ضربه رو به توپ میزنه اگه فقط چند بازی از دو فصل قبل که تو لیورپول بود و گلهایی که میزد رو میدیدن این حرفو نمیزدین! الان کل تیم تو افته و نمیشه الان قضاوت کرد مثل اینه که بیای آمار مسی توی 6بازی اخیر بررسی کنی بعد بگی آخه مسی هم مهاجمه؟! فصل پیش هم سوارز تو بازی برگشت ال کلاسیکو که 2-1 بارسا برد لوییس یه گلی زد که مهاجم های دنیا باید بیان پیشش که بفهمن ضربه ی آخر یعنی چی!

۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
...Winter is coming نوشته:

نقل قول
Dārys Zaldrīzoti نوشته:

بابا اینو راجع به لوییس نگید تو رو خدا شاید تو دنیا کمتر مهاجمی باشه بتونه مثل سووارز ضربه آخر رو بزنه در سخترین شرایط بهترین ضربه رو به توپ میزنه اگه فقط چند بازی از دو فصل قبل که تو لیورپول بود و گلهایی که میزد رو میدیدن این حرفو نمیزدین! الان کل تیم تو افته و نمیشه الان قضاوت کرد مثل اینه که بیای آمار مسی توی 6بازی اخیر بررسی کنی بعد بگی آخه مسی هم مهاجمه؟! فصل پیش هم سوارز تو بازی برگشت ال کلاسیکو که 2-1 بارسا برد لوییس یه گلی زد که مهاجم های دنیا باید بیان پیشش که بفهمن ضربه ی آخر یعنی چی!

انقدر با تعصب به همه چیز نگاه نکنید! من به دو فصل پیش چی کار دارم؟! دو فصله دارم بازیشو می بینم. منکر گلهای فوق العاده ش نشدم! اما ضربات آخر رو فاجعه می زنه. استاد نابود کردن موقعیت های مسلم گلزنیه. مسخره است کسی بخواد اینو انکار کنه! همین گل خالی خراب کردناش این روزگار شوم رو برای تیم آورد!

همین بازی که 4 گل زد، واقعا ضربات آخرش فاجعه بود! گل دوم دروازبان نفهمید از کجاش رد شد! گل سوم موقعیت تک به تک رو باز زد وسط. گل چهارم دروازه خالی رو داشت می زد دم نقطه کرنر که خورد به دفاع. نیمه اول یه دروازه خالی رو روی پاس آلوز خراب کرد! دیگه تو کل دنیا معروف شده به خراب کردن موقعیت های ساده!

مسی هم ممکنه گاهی بد باشه، اما بد بودنش کف داره. سوارز اما بد بودنش کف نداره. تو یه بازی هم می تونه بهترین بازیکن دنیا باشه هم بدترینش. به شدت بی ثبات و متلاطمه و این خیلی خطرناکه. تا همین جاشم این بحران مقطعی تیم بابت امتداد موقعیت سوزی های آقا بود... بارسا یه مهاجم قابل اطمینان می خواد. سوارز نشون داده اصلا قابل اطمینان نیست. ممکنه درست زمانی که بهش نیاز داری، بدترین عملکرد ممکن رو نشون بده و تیم رو نابود کنه...

۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
نام کاربری: My.Love.Messi
پیام: ۱,۸۰۹
عضویت از: ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از: اهواز
طرفدار:
- لئو ، لئو ، لئو ، بازهم لئو
- دیئگو آرماندو مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- فرهاد مجیدی و دوستان!
- گواردیولا-آرسن ونگر-کاپلو
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
بارسا هر فصل توی این زمان از فصل یعنی 1ماه آخر افت میکنه درست بعد از بازی های ملی آخر فصل چه با سووارز چه بی سووارز همونطور که گفتم الان کل تیم توی افته و نمیشه در مورد عملکرد بازیکنی درست قضاوت کرد خوب اگه اینطوره توی این چند بازی آخر لمس توپ براوو و ترشتگن بیشتر از نیمار بوده حالا بیاییم به نیمار هم اعتماد نکنیم و بندازیمش بیرون؟! ما اگه بازیکنی مثل بنزما رو داشتیم میخواستیم چه کنیم؟! به نظر من در حال حاضر بعد از کریس بهترین مهاجم دنیا سووارزه .

۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
نام کاربری: 9VECTOR9
پیام: ۱,۴۵۳
عضویت از: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴
از: خوزستان
طرفدار:
- Messi . pique . iniesta
- THE GREAT JOHAN CRUYFF
- فولاد خوزستان - استقلال خوزستان- پرسپولیس تهران
- FORZA ITALY
- جهانبخش
- پپ گواردیولا - فرانک ریکارد
- یحی گل محمدی - افشین قطبی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Dārys Zaldrīzoti نوشته:

نقل قول

نقل قول
Dārys Zaldrīzoti نوشته:

انقدر با تعصب به همه چیز نگاه نکنید! من به دو فصل پیش چی کار دارم؟! دو فصله دارم بازیشو می بینم. منکر گلهای فوق العاده ش نشدم! اما ضربات آخر رو فاجعه می زنه. استاد نابود کردن موقعیت های مسلم گلزنیه. مسخره است کسی بخواد اینو انکار کنه! همین گل خالی خراب کردناش این روزگار شوم رو برای تیم آورد!

همین بازی که 4 گل زد، واقعا ضربات آخرش فاجعه بود! گل دوم دروازبان نفهمید از کجاش رد شد! گل سوم موقعیت تک به تک رو باز زد وسط. گل چهارم دروازه خالی رو داشت می زد دم نقطه کرنر که خورد به دفاع. نیمه اول یه دروازه خالی رو روی پاس آلوز خراب کرد! دیگه تو کل دنیا معروف شده به خراب کردن موقعیت های ساده!

مسی هم ممکنه گاهی بد باشه، اما بد بودنش کف داره. سوارز اما بد بودنش کف نداره. تو یه بازی هم می تونه بهترین بازیکن دنیا باشه هم بدترینش. به شدت بی ثبات و متلاطمه و این خیلی خطرناکه. تا همین جاشم این بحران مقطعی تیم بابت امتداد موقعیت سوزی های آقا بود... بارسا یه مهاجم قابل اطمینان می خواد. سوارز نشون داده اصلا قابل اطمینان نیست. ممکنه درست زمانی که بهش نیاز داری، بدترین عملکرد ممکن رو نشون بده و تیم رو نابود کنه...

واقعا نمیدونم چرا اینقدر از سوارز بدت میاد .. خدا میدونه!
و گرنه کیه که به بهترین و تاثیر گذارترین بازیکن فصل تیمش ( حتی اروپا) کوچکترین ایرادی بگیره!

۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
نام کاربری: 9VECTOR9
پیام: ۱,۴۵۳
عضویت از: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴
از: خوزستان
طرفدار:
- Messi . pique . iniesta
- THE GREAT JOHAN CRUYFF
- فولاد خوزستان - استقلال خوزستان- پرسپولیس تهران
- FORZA ITALY
- جهانبخش
- پپ گواردیولا - فرانک ریکارد
- یحی گل محمدی - افشین قطبی
گروه:
- كاربران بلاک شده

خبر نگار مادریدی: هنوز دارم تعداد چشم های سوارز و مسی را تو این صحنه می شمارم!

۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول

بارسا هر فصل توی این زمان از فصل یعنی 1ماه آخر افت میکنه درست بعد از بازی های ملی آخر فصل چه با سووارز چه بی سووارز همونطور که گفتم الان کل تیم توی افته و نمیشه در مورد عملکرد بازیکنی درست قضاوت کرد خوب اگه اینطوره توی این چند بازی آخر لمس توپ براوو و ترشتگن بیشتر از نیمار بوده حالا بیاییم به نیمار هم اعتماد نکنیم و بندازیمش بیرون؟! ما اگه بازیکنی مثل بنزما رو داشتیم میخواستیم چه کنیم؟! به نظر من در حال حاضر بعد از کریس بهترین مهاجم دنیا سووارزه .

بحث این مقطع فصل نیست، سوارز همیشه همین طور بوده. متخصص خراب کردن موقعیت های ساده!

نقل قول
9VECTOR9 نوشته:

واقعا نمیدونم چرا اینقدر از سوارز بدت میاد .. خدا میدونه!
و گرنه کیه که به بهترین و تاثیر گذارترین بازیکن فصل تیمش ( حتی اروپا) کوچکترین ایرادی بگیره!

کی گفته بدم میاد؟! آرزو می کنم حال اون لاشخور رو تو جدول گلزنا بگیره حتی با گلای دروازه خالی! اما من حب و بغض الکی رو بازیکنا ندارم. خوبی و بدیشون رو با هم می بینم. سوارز بعضی چیزاش عالیه و بعضی چیزاش فاجعه س. از اول فصل هم می گفتم موقعیت های ساده رو نابود می کنه و اکثر پاسهاش اشتباس و گذر زمان ثابت کرد همین طوره.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۲۳۹ بازدید
۲ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۱,۲۵۷ بازدید
۳ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۱,۲۲۴ بازدید
۱۱ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۱,۳۱۴ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۵ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۸ بازدید
۱۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۳۴۷ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۵۹۲ بازدید
۲۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۵۱۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۱۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۶۰ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۵۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۵ کاربر آنلاین است. (۱۵۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!