به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
PrInCeSs SaNa نوشته:

میگم آقا بهزاد این فیلمی که اسمش رو آواتارته من دیدم
نمیدونم چرا چیزی ازش حالیم نشد
انگاری نصفه تموم شد وقتی باز دختره رو بردن زندان
میشه یه توضیحایی بدین در موردش لطفا؟

البته یه معرفی مختصر از فیلم و یک بیوگرافی از کارگردان(جیمز کامرون) در آرشیو موجوده اما فیلم با بودجه ای 300 میلیون دلاری ساخته شده، داستان فیلم در سال 2154 میلادی سپری میشه زمانی که کره زمین بسیاری از منابع طبیعی خودش رو از دست داده و شدیدا به این منابع از کرات و سیارات دیگه نیازمنده، یکی از این مکان هایی که می توان منابع مورد نیاز کره زمین را از آنجا تامین کرد قمری است بنام پاندورا که از حیث اندازه معادل با کره زمین است و در مدار یک سیاره عظیم میچرخد.
پاندورا داری جنگل های انبوهی است که در آن موجودات دراز و غول مانندی با چشمان طلایی و رنگ آبی زندگی می کنند.
این موجودات ناوی نام دارند.ناوی ها موجودات آرام و بی آزاری هستند که در تطابق کامل با محیط اطراف خود به سر می برند.ناوی ها و قمری که آنها بر روی آن زندگی می کنند،؛هیچ تهدیدی برای کره زمین محسوب نمی شوند اما ارتش آمریکا تصمیم می گیرد با اعزام نیروهای نظامی مزدور خود به پاندورا تمامی ناوی ها را نابود و منابع طبیعی این قمر را به تصاحب خود در آورد.
بنابراین پاندورا هدف بمباران سفینه های فضایی زمینی ها قرار می گیرد.
اما زمینی ها نمی توانند راحت بر روی پاندورا قدم بگذارند و ناوی ها را نابود کنند چون اتمسفر این قمر برای انسانها غیر قابل تنفس است.
به همین دلیل زمینی ها اقدام به ساختن آواتار-ها کرده اند؛ آواتارها که از دی ان ای انسان و دی ان ای ناوی ها ساخته شده اند؛ در واقع بدل ناوی ها هستند.هر آواتار از سوی انسانی که در سفینه فضایی قرار دارد از حیث ذهنی کنترل و هدایت می شود.به این ترتیب آواتارها حتی اگر نابود هم شوند،آدم هایی که در سفینه آنها را کنترل می کنند،هیچ آسیبی نمی بینند.
قهرمان داستان «جک سالی» یک سرباز وظیفه شناس آمریکایی است که به دلیل شرکت در جنگ های گذشته فلج شده است.جک دارای یک آواتار گران قیمت است که بر خلاف خود او که قادر به راه رفتن نیست،می تواند راه برود و در جنگ ها شرکت کند.جک در آغاز در روی پاندورا همچون یک سرباز خوب و وظیفه شناس عمل می کند. در ادامه جک در خطر نابودی قرار میگیرد اما نیتری دختر شجاع رئیس قبیله ناوی ها او را نجات می دهد.ناوی ها در ابتدا نظر مثبتی به جک ندارند و می خواهند او را نابود کنند اما نیتری به آنها میگوید که جک نظر کرده خدای آنهاست و با دیگر همنوعان خود فرق دارد.به این ترتیب جک در بین ناوی ها می ماند و از توان و نیروی خود برای حفاظت از جان آنها در برابر زمینی های متجاوز استفاده می کند.
بقیش رو خودتون ببینید .

پی نوشت: فیلم داستان گویی و شخصیت پردازی رو فدای جلوه های ویژه نکرده و انصافا دنیای خلق شده توسط کامرون آنچنان طبیعی به نظر می رسد که هر کسی در تخیلش آرزوی سفری به آن قمر زیبا میکند.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۵ مرداد ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
مرسی آقا بهزاد
اما من که آواتار رو نگفتم آواتار سایت رو گفتم نه آواتار فیلم
همین v for vendetta رو گفتم

۵ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
PrInCeSs SaNa نوشته:

آواتارته

اینو میگن دقت در خوندن کامنت ، آواتارته رو آواتاره خوندم، آیم ساری .

پی نوشت: آواتاره باشه واسه امی ، آواتارته رو ( v for vendetta)فردا مفصل معرفی میکنم .

۵ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
کمی بیشتر دقت کنید تا ملت رو به دردسر و زحمت نندازید .

۵ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Aragorn King نوشته:

کمی بیشتر دقت کنید تا ملت رو به دردسر و زحمت نندازید .

اشتباه لُپی بود ؛ اما سود آور، برای آنان که راهِ «پاندورا» در پیش گیرند .

۶ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
ممنون؛ بابت توضیحی که ناخواسته به اسم من شد.

نقل قول
یه روزی که افطاری خورده بودم و تازه از کلاس نیومده بودم٬‌ یادم بندازید در مورد aestheticism صحبت کنم.

من شماره ی فکس خونه رو بهتون میدم، یه کپی از برنامتون رو بدین به من تا من بهتون یادآوری کنم چه روزی در مورد aestheticism صحبت کنین.

۶ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
lluvia نوشته:

بچه ها چنتا فیلم قشنگ تو مایه های Avatar و Inception معرفی میکنین؟

تو مایه هاش رو نمیدونم اما این دوتا رو ندیدی ببین:
Memento
Hugo (همینی که آواتار منه بازیگرشه)
...............
Fight Club رو دیشب دیدم یه ذره پیچ تو پیچ بودنش زیاد بود اما جالب بود آخرش این برد پیت ما رو گذاشت سرکار مرتیکه

اما Pulp Fiction رو هم تازه دیدم و خیلی خوشم اومد نمیدونم چرا یاد Memento افتادم وقت دیدنش. شاید بخاطر روش جلو رفتن داستانش بود که چند لحظه آخر فیلم ادامه چند لحظه اول فیلم و چند لحظه اول فیلم ادامه چند لحظه وسط فیلم بود و ... خلاصه مثل بقیه فیلم ها عادی داستانش طی نمیشد

2 ساعت و نیم فیلم یجوری میگزره که آدم اصلن متوجه زمان نمیشه. از این سبک تارانتینو خیلی خوشم اومده بیل را بکش هم خوب بود اما این آخرش بود جانگو رها شده هم تا چند وقت دیگه میاد خداکنه از همشون بهتر باشه.

بهزاد جان تو که خیلی دوست داری این تاپیک رو و دوست نداری خلوت شه یه تجزیه و تحلیل هم Pulp Fiction و Fight Club رو بکن

نقل قول
آیم ساری

نمیدونم چرا اینقدر خندیدم اینو گفت

❤ تا ابد بارسا ❤
۶ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
من عاشق ترودی شدم بعد که مرد خیلی شکست خوردم
قسمتی که بیش از همه دوست داشتم قسمت مرگ پدر نیتری بود. البته اسم این دختره یه جور دیگه تلفظ میشه ها.
منم یه دونه توروک میخوام. هیچ وقت فیلمی با این مضمون ندیده بودم. چه قدر اون بخش هایی که مربوط به درخت روحانی میشد وحشت آور بود!

ولی یه سوال خیلی خیلی مهم؛ آواتار رو چه جوری ساختن؟

۶ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
V FOR VENDETTA معادلش میشه ک مثل کین خواهی یا الف مثل انتقام، فیلمی که پیش از هر چیز تریلری سیاسی تلقی میشه و به همین خاطر اصلا مناسب نوجوونا نیست،فیلم از اون نوع فیلمهاییه که سعیش نه انتقال پیام بلکه به چالش کشیدن ذهن بیننده است با تعابیر و تفسیرهای فلسفی خاص خودش، درست مثل فیلم درخت زندگی، با این تفاوت که این فیلم پیرنگی کاملا سیاسی داره،پس برداشت هر کسی از فیلم متفاوته با برداشت دیگری.
داستان فیلم در سال 2020 میلادی در لندن سپری میشه،یک ویروس مرگبار در سراسر جهان شیوع یافته و اغلب آمریکایی ها رو کشته،جنگ های داخلی،فقر و شورش سراسر آمریکا را فراگرفته است.اوضاع در انگلستان اندکی آرامتر است.یک رهبر فاشیست به اسم آدام ساتلر(جان هرت)یک حکومت توتالیتر(فردی) در انگلستان برقرار کرده است.او معتقد است آنچه مردم به آن نیاز دارند؛امنیت است نه آزادی.
در این میان مردی بنام v (هوگو ویوینگ\ بازیگر نقش مامور اسمیت در ماتریکس)قصد دارد این نظام زورگوی مستبد را به زیر بکشد. v همیشه نقابی بر چهره دارد او قصد دارد در عرض یکسال ،نظام توتالیتر حاکم بر کشورش را نابود کند.او روز پنجم نوامبر را به عنوان روز آغاز و پایان عملیاتش انتخاب کرده است.در شب پنجم نوامبر 2020،ایوی(ناتالی پورتمن)،که در ایستگاه تلویزیون دولتی کار می کند،بعد از پایان کار روزانه خود قدم به خیابان می گذارد تا به خانه برود.اراذل و اوباش وابسته به حکومت،ایوی را در گوشه خیابان گیر می اندازند اما ناگهان V از راه می رسد و ایوی را از دست مهاجمان نجات می دهد. v سپس از ایوی می خواهد برنامه ای را که وی ترتیبش را داده تماشا کند. این برنامه عبارت است از انفجار ساختمان دادگستری بریتانیا ،توام با آتش بازی و پخش موسیقی کلاسیک(از چایکوفسکی)V به ایوی یادآور می شود که در عرض یکسال آینده نظام را سرنگون خواهد کرد و انفجار ساختمان دادگستری فقط آغاز این عملیات است.
نظام بلافاصله به دروغ اعلام می کند که دلیل انفجار ساختمان چیز دیگری بوده؛ اما v به زور وارد ایستگاه تلویزیون می شود و به اطلاع مردم می رساند که انفجار ساختمان کار خود اوست.V از ایوی می خواهد که به او بپیوندد و........
سرآغاز بیداری و آگاهی سیاسی ایوی در زندانه وقتی اونو به سلول انفرادی میندازن و شکنجه می دهند و موهایش را می تراشند، یاد میگیرد که با ترس و وحشتش مقابله کند.
فیلم از حیث سبک و استیل بصری،فوق العاده عالی و تماشایی است.جیمز مکتیو هرگز اجازه نداده که گام و ضرباهنگ فیلمش کاستی بگیرد.فیلم در تمامی لحظاتش جذاب و تماشایی است.
برادران واچوفسکی(سازندگان سری فیلم های ماتریکس)به عنوان نویسندگان و تهیه کنندگی در فیلم حضور داشته اند.
برای انتقال حالت خفقان و دلمردگی محیط،بخش اعظم فیلم در استودیو فیلم برداری شده است.
نقاب v از گِلِ رُس ساخته شده و هوگو ویوینگ نیز بعدا در مرحله پس از تولید دوباره به جای خودش حرف زده چون صدایش در پشت نقاب و موقع فیلم برداری رسایی لازم را نداشته است.

اینم یه معرفی مفصل از V FOR VENDETTA .

۶ مرداد ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
مرسی آقا بهزاد
دو بار به زحمت افتادید
برام گنگ بود این فیلم
مخصوصا اینکه یهو تموم شد
وقتی ایوی تو زندان بود دیگه تموم شد
فک کردم شاید فیلم من نصفه س

۶ مرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۴,۸۶۷ بازدید
۳ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۶۲۱ بازدید
۴ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۶,۱۵۰ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۶,۳۴۷ بازدید
۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۹۹ بازدید
۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۳ بازدید
۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۴۴۳ بازدید
۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۳۲۷ بازدید
۱۴ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۸۰۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۰۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۵۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۰۴۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۶ کاربر آنلاین است. (۱۰۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!