به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اولا اینکه شما ندیدین و نشنیدین دلیل بر عدم وجود نمیشه...نمیدونم شما منابع اخباری و اطلاعاتی تون در مورد انقلابیا چیه ولی من به شخصه 3تا کانال تلگرامی استفاده میکنم که منبع حرفام همینا و توییتره:1-بیداری ملت 2-پتک جمهوریت 3-آنسوی سیاسیت، هر آنچه که یک انقلابی باید بداند.اگه نزدیک تر بودیم به روزای بحث بودجه براتون با عکس میوردم نشون میدادم

من کانال طنز دکتر سلامو به عنوان رسانه شما دنبال میکنم اونجا که چیزی ندیدم حالا این کانالایی که شما گفتینم باید برم جوین شم ببینم چی میگن ولی در کل بخوایم بگیم کانال تلگرام خیلی ملاک محسوب نمیشه روزنامه ها و سخنرانی مسئولین یک حزب بیشتر ملاکه تو ذهن من
ولی حالا که میگین نقد کردین لابد کردین دیگه من بحثی ندارم

در باره تشت شیرو اظهارات کارشناس یزدیم بگم درسته ولی به شرطی که این چیزا دو نفره باشه نه اینکه مرده معتاد باشه و زنشو کتک بزنه بعد اون در عوضش تشت شیر بیاره پاشو ماساژ بده برده اورده تو خونش مگه. فکر کنم بیشتر مردمم با همین قسمت حرفاش مشکل داشتن .

۲۳ اسفند ۱۳۹۶
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حتما باید قبل و بعد حرفاشو شنید تا قضاوت کنیم همین طوری حکم صادر نکنید 
بعدم به نظرم چه زن چه مرد که به مراتب بالای علمی میرسن ولی ازدواج نمیکنن پژمرده میشن 

خب من کلیپشو دیدم دیگه از قبلش همینو میگفت ریحون
بعدم شاید اونا میخوان تو سن بالاتر ازدواج کنن مگه حتما باید تو 18 سالگی ازدواج کرد ولی حتی اگرم ازدواج نکنن این سبک زندگی ایه که خودشون انتخاب کردن هر کسی مختاره که ازدواج کنه یا نکنه کسی حق نداره بهشون بگه تو پژمرده و افسرده ایو ازین حرفا
ولی حالا اگرم قراره این حرفو بزنن هم برای آقایون بگن هم خانوما . فقط خانومای مجردن که پژمردن؟ وقتی یه استاد دانشگاهو چمیدونم سخنران اینجوری حرف بزنه همین میشه که جامعمون نگاه تبعیض گرایانه یه جنس زن داره. حق میدن به خودشون که به دخترای مردم لقب ترشیده و پیردخترو ازین چرندیات بذارن . این نگاهو داشته باشن وظیفه ی
اصلی زن همسرداری و خونه داریه حق نداره برا خودش زندگی کنه .. شوهرش کتکش
زد اون باید پاشو ماساژ بده ازین چیزا که خیلیم زیاده متاسفانه
نقل قول
واقعا هم همینه... 

بفرما اینم نمونش

نقل قول
من ار همین تریبون اعلام حمایت خود را از آخوندی اعلام می دارم. 
لعنتی دروغی بگو که ادم بتونه باور کنه! تو تو حسابت ۴/۵ میلیونه!؟ 

اونوقت چجوریه که شما لیست اموال ( اموال که چه عرض کنم لیست بیچارگی) قالیبافو باور میکنین و کاملا منطقی و صادقانست ولی آخوندی واضحه دروغ میگه؟

۲۳ اسفند ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
*SepideH* نوشته:

اونوقت چجوریه که شما لیست اموال ( اموال که چه عرض کنم لیست بیچارگی) قالیبافو باور میکنین و کاملا منطقی و صادقانست ولی آخوندی واضحه دروغ میگه؟

واقعا این طرز فکر نماد تمام مشکلات و بدبختی های مملکته! هر گندی آقایون می زنن جای اینکه امثال ایشون به عنوان مطالبه گر برن یقه شونو بگیرن، یه احمدی نژاد فلان قالیباف فلان تنگش می زنن و میشن ماله کش اینها...

واقعا فقط میشه تاسف خورد و ناامید شد از اصلاح مملکتی که اینطور مردمش بازیچه بازیهای سیاسی یه مشت شیاد کلاهبردارن...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۳ اسفند ۱۳۹۶
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
لعن الله قاتلیک یا فاطمه نوشته:

نقل قول
*SepideH* نوشته:

واقعا این طرز فکر نماد تمام مشکلات و بدبختی های مملکته! هر گندی آقایون می زنن جای اینکه امثال ایشون به عنوان مطالبه گر برن یقه شونو بگیرن، یه احمدی نژاد فلان قالیباف فلان تنگش می زنن و میشن ماله کش اینها...

واقعا فقط میشه تاسف خورد و ناامید شد از اصلاح مملکتی که اینطور مردمش بازیچه بازیهای سیاسی یه مشت شیاد کلاهبردارن...

نخیر من دارم دوگانگی رفتار شما رو نقد میکنم که وقتی کسی طرفدارشین کاریو انجام بده طرفداریشو میکنین یا هیچی نمیگین ولی حزب مخالفتون دقیقا همون رفتازو داشته باشه دادو قال راه میندازین
قطعا بدبختی کشور ما از همین رفتارای دوگانه و تعصب گرایانست جای تاسف داره...

۲۳ اسفند ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
*SepideH* نوشته:

نقل قول

نقل قول
*SepideH* نوشته:

نخیر من دارم دوگانگی رفتار شما رو نقد میکنم که وقتی کسی طرفدارشین کاریو انجام بده طرفداریشو میکنین یا هیچی نمیگین ولی حزب مخالفتون دقیقا همون رفتازو داشته باشه دادو قال راه میندازین

به خاطر اینکه خودت اینطوری هستی فکر می کنی بقیه هم اینطورین. اول خودتو نقد کن که رسما نماد چنین طرز فکری هستی.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۳ اسفند ۱۳۹۶
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
*SepideH* نوشته:

من کانال طنز دکتر سلامو به عنوان رسانه شما دنبال میکنم اونجا که چیزی ندیدم حالا این کانالایی که شما گفتینم باید برم جوین شم ببینم چی میگن ولی در کل بخوایم بگیم کانال تلگرام خیلی ملاک محسوب نمیشه روزنامه ها و سخنرانی مسئولین یک حزب بیشتر ملاکه تو ذهن من
ولی حالا که میگین نقد کردین لابد کردین دیگه من بحثی ندارم

بشخصه زیاد با کانال دکتر سلام حال نمیکنم و خوشم نمیاد به نظر از فارس پلاس استفاده کنید بهتره.
ببینید اگه بخوایم بر اساس روزنامه ها بگیم فکر نمیکنم هیچکدومشون تیتری زده باشن شاید کیهان ولی نمیدونم البته ناگفته نماند الان دیگه روزنامه زیاد استفاده نمیشه همین فضای مجازی به عنوان منابع استفاده میکنن،میرن ببینن طرف توی کانالش،صفحه شخصیش و ... چی گفته و اینا بیشتر ملاک شده تا روزنامه ها.
در مورد کانال ها واقعیتش رو بخواین خیلی بیشتر از اینا هست که استفاده میکنم که به نوعی دارنده تفکر انقلابی هستن.
خط 57،علی علیزاده،مستضفین تی وی،تریبون مستضعفین،جنبش مصاف،جمهوری،علی ذکریایی،بیسیم چی مدیا و یه چندتا کانال دیگه اگه میخواین عضو بشین همه اینا رو باهم عضو بشین چون هر کدومشون یه چیزی دارن که اون یکی نداره
آی دی هر کدوم رو خواستین بگین بهتون بدم
نقل قول

در باره تشت شیرو اظهارات کارشناس یزدیم بگم درسته ولی به شرطی که این چیزا دو نفره باشه نه اینکه مرده معتاد باشه و زنشو کتک بزنه بعد اون در عوضش تشت شیر بیاره پاشو ماساژ بده برده اورده تو خونش مگه. فکر کنم بیشتر مردمم با همین قسمت حرفاش مشکل داشتن .

بله گفتم دو طرفه باید باشه و اون بنده خدا هم نگفت که فقط خانوما اینکار بابد بکنن

نقل قول
*SepideH* نوشته:

من فعلا جای خانم پولایی میام جواب میدم تا بعدا خودشون هر جور صلاح میدونن پاسخگو باشن.
ببنید بحث سر قالیباف نبود و کسی نگفت که قبول داره اونا رو. در مورد اون لیستی که توی مناظره ها ایشون مطرح شد نظر من نظر آقا سید محمد(که اتفاقا جاشون اینجا خیلی خالیه و اگه بودن خیلی وقت پیش همه بحث ها تموم شده بود چون به شدت آدم مطلع و با سوادی هستن) حالا بقیه دوستان نظرشون چیه من دیگه نمیدونم

نقل قول
ضمنا کاش آقای قالیباف این لیست اموالی رو که خودشون مدعی هستن؛ منتشر نمیکردن
یعنی کل اموال ایشون در همین حد هست؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی که 12 سال شهردار تهران بوده( و پیشتر فرمانده نیروی انتظامی)، یعنی کل اموالش و حسابهای بانکیش در همین حده؟؟؟؟؟
واقعا این خودش خیلی شبهه برانگیز بود

و اینکه واقعا جک محض بود حرف آخوندی چون چطور ممکنه کسی توی حسابش همه 4.5 م داشته باشه ولی خونه ش توی بالاشهر تهرون باشه یه سرچ بزنید خونه مسئولین رو ببینید که کجا هست و چطوریه.حالا شاید هم بنده خدا راست میگفت به قول آقا سعید فقط توی یه حسابش باشه اینقدر یا شاید به همه چیزش به اسم خانمش زده.در هر حال کسی باور نمیکنه این حرفا رو و البته اگرم راست بگه بازم باور نمیکنن چون شفافیت نداریم توی قانون توی تمام ارگان ها و غیره.وقتی کسی مسئول میشه باید اموالش رو بگه حالا به قوه قضاییه یا شورای نگهبان مشکل اینجاست این گفته ها علنی نمیشه و به مردم نمیگن اگه شفافیت بود خیلی از مشکل ها وجود نداشت.

این مطلب رو همه دوستان بخونند:

برای ما چه خوابی دیده اند؟

گفتاری تحلیلی و جامع از محمد صادق شهبازی پیرامون وضعیت چند سال اخیر کشور و آینده پیش رو که صحبت ها رو استاد رائفی پور هم توی سخنرانی های اخیرشون دارن میگن.

موضوعات مطرح شده:

1.وقتی ضعف‌های ما راه را برای دشمن باز کرد

2.نظام ولایت دیکتاتوری بالا به پایین نیست/رهبری به ظرفیت‌های مردم و نخبگان نگاه می‌کند

3.چه شد رهبری برجام را پذیرفت

4.اگر ظرفیت‌سازی نشود ممکن است موضع نظام در باب موشکی و منطقه تغییر کند

5.مشکل از تحریم نیست، از تبعیض است

6.برنامه تکنوکرات‌ها: اجرای سیاست‌های ریاضتی و سرکوب منتقدین و معترضین

7.پلیس بدی به نام ترامپ، پلیس خوبی به نام فرانسه

8.نگاهی کلی به اعتراضات

9.چرا دشمن به دنبال مردمی کردن اعتراضات و تند کردن آن‌ها نبود؟

10.جدول برنامه عملیاتی دشمن

11.آیا در بن‌بست هستیم؟

12.چه باید کرد؟

لینک دانلود جزوه

این PDF رو حتما بخونید در مورد حوادث دی ماه هست و چه اتفاقاتی خواهد افتاد.اگه حوصله ندارین از قسمت 10 به بعد رو حتما بخونید میشه صفحه 13 تا 22.اگه دوستان میبینن حال خوندن این رو ندارن بگن من خودم خلاصه ش رو بذارم.

در همین حد بهتون بگم ماه های پیشرو لیلة القدر نظامه،یا با ایستادگی ما نظام در مسیر پیشرفت و استقلال قرار میگیره، یا بی توجهی ما زندگی مردم را متلاطم کرده و نظام را در آغوش آمریکا و تسلیم کامل میندازه.
تصمیم با خودمونه

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۲۳ اسفند ۱۳۹۶
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

از جماعت گوسفندی که دوباره به روحانی رای میده که ۴ سال جز نابود کردن بالا تا پایین مملکت نکرده هیچ انتظاری نداشته باش.

دیگه توی این چند ماه مشخص میشه کی برای کشورش ارزش قائله و کی نیست،انقلابی و ضد انقلابی اینجا خوب مشخص میشه.به قولی غول مرحله آخره

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۲۳ اسفند ۱۳۹۶
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
سپیده جان شما از من شنیدی که من اون لیستو باور کردم؟
من شخص قالیباف رو قبول دارم چون کاراشو دیدم، چون جون کندنشو دیدم حداقل تو شهرداری. این "شخص" حتی اگه اندازه خود روحانیم دارایی داشته باشه از نظر من صد شرف داره به این وزیر وزرا و برخی نماینده مجلسا که مفت میخورن و میخوابن دو قورت و نیمشونم باقیه.

بعدم والا چیزی که قالبیاف گفته بود خیلی منطقی تر از این بود. اون یه ۲۵ تومن یه ۳ تومن یه مغازه. خونه هم که به اسم زنش بود. ۳۰۰ متر تو منطقه ۴. و بقیه دارایی های زنش و پسر تحت تکلفش.
خیییییلی منطقی تر از این بود.

بازم میگم فرضا دروغ هم باشه حرفاش، بیشتر از این جناب آخوندی و امثالهم جون کنده.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲۳ اسفند ۱۳۹۶
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
#پکیجی_کامل_برای_براندازی!

❌برای درک بهتر حوادث اخیر کمی دورتر برویم!
به انتخابات ریاست جمهوری92و شعارها و وعده های انتخاباتی!
مذاکره و تعامل با دنیا و وعده رفع تحریم ها!
سانتریفیوژ باید بچرخد،چرخ زندگی مردم هم باید بچرخد!
روحانی با 17 میلیون رای پیروز انتخابات شد و اسب خود را زین کرد برای شروع مذاکرات!

❌بزرگترین عملیات روانی تاریخ جمهوری اسلامی شکل گرفت!
❌تیترهای روزنامه ها بالا رفت!
کلید چرخید،ایران خندید!
پرواز تهران واشنگتن مستقیم!
ایرباس ها به پرواز درآمدند!
❌بمباران اطلاعات رسانه های زنجیره ای داخلی و خارجی به شکلی بود که همگان دوای درد کشور را در مذاکره با آمریکا میدیدند و اما رهبر فرزانه انقلاب تاکید بر اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون داشت!
❌دیپلمات ها راهی وین و لوزان و ژنو شدند،و به گونه ای حجم تبلیغات سنگین بود، که همگان آنها را قهرمانان دیپلماسی میپنداشتند!

❌جامعه ایران ظرف چند ماه پخته، و آماده هرگونه امتیاز دادن شده بود،ماموریت با موفقیت در حال انجام بود!

❌نظام پای میز مذاکره آمد!
افسران اطلاعاتی سرویس های جاسوسی غرب که سالها روی پروژه گورباچفیزم و مدل استحاله از درون انقلاب،کار میکردند به دیپلمات های خود گفته بودند مذاکره بر سر همه چیز!
وندی شرمن مذاکره کننده ارشد آمریکایی گفته بود مذاکرات برای ما حکم مکعب روبیک را دارد که نه یک وجه،بلکه تمام وجوه آن باید درست شود!
اما با درایت پیر فرزانه انقلاب،اجازه مذاکره فقط در مسله هسته ای داده شد، تا ضربه ای که در آینده کشور متحمل میشود به کمترین میزان برسد!
❌اما تیم مذاکره کننده خطوط قرمز را بارها و بارها رد کردند و توافق های موازی با برجام مثل سند 2030 و FATA را امضاء کرد که این کار با اعتراض شدید نیروهای انقلاب مواجه شد!
پرده دوم جنگ روانی،که پروژه شرمنده سازی نام داشت آغاز شد!
استراتژی لباس جدید پادشاه!
هرکس دستاورد های برجام را نمیبیند احمق است!
❌منتقدین،تندرو دلواپس متحجر و افراطی و کسانی که مخالف پیشرفت جامعه بودند،نامیده شدند!
به هر حال مذاکرات انجام شد و مردم بی خبر از همه جا جشن گرفتند!
هدف اصلی مذاکرات،نابودی عامل بازدارندگی اتمی و گیر دادن دست نظام لای گیره فشار غرب بود!
❌ماموریت با موفقیت انجام شد!
مکانیزم بازدارندگی از عمد در مذاکرات لحاظ نشد تا اگر آمریکا خلف وعده کرد،که قطعاً میکرد،نظام در توافق بماند و تن به برجام های بعدی دهد!
❌صنعت بازدارنده اتمی ایران نابود شد و غرب به تعهدات خود پایبند نبود!
تقریباً ایران در مقابل تحریم ها به آسیب پذیری کامل رسیده بود!
نیروهای نظامی و امنیتی مثل سپاه که در کوران تحریم کشور را به جلو میبردند باید در قالب
پروژه ssr تضعیف میشدند!
ریل گذاری کامل برای تحریم های آینده شده بود!
❌برجام شق خارجی این پکیج طلائی براندازی بود و اما نیاز به برنامه داخلی و ایجاد نارضایتی عمومی هم بود!
امضا وزرا بر روی کاغذ ها چرخید و اجازه واردات صادر شد!
تقریباً همه چیز بود که وارد میشد!
از شیر مرغ تا جان آدمیزاد!
کانتینر پشت کانتینر و کارخانه پشت کارخانه که تعطیل و کارگر پشت کارگر که بیکار!
این امر باعث نارضایتی مردم میشد،اما با فریب افکار عمومی ایجاد نیاز کاذب مسائل سخیفی مثل کنسرت و ربنا و رفع حصر و حضور زنان در ورزشگاه از پاسخگویی فرار میکرد!
❌موسم انتخابات 96 شد!
وقت تنبیه اشراف غربگرا فرا رسیده بود!
اما قصه رنگ باخته حمله گازانبری در مناظرات تکرار شد!
آنها میخواهند در پیاده‌رو دیوار بکشند!
این بار با 23 ملیون رای دولت تمدید شد!
بودجه 97 وقت زدن تیر خلاص برای ایحاد نارضایتی عمومی بود!
تمام اقلام اعم از بنزین و نان و آب مردم گران و یارانه های ملت قطع شد!
و تحریم پشت تحریم بود که روزانه وضع میشد!
مطالبات مردم از موسسات مالی از عمد پرداخت نمیشد تا آنها در خیابان ها بمانند!
کانال های معاند یکی پس از دیگری متولد شد!
از خیلی قبلتر بردن اینترنت به روستاها به عنوان دستاورد دولت اعلام شده بود!

مردم معترض کف خیابان، پمپاژ اطلاعات در تلگرام،و روستا هایی بدون جاده و محصول اما با اینترنت
یک پکیج طلائی برانداز!
جنگ و ترور و تحریم قبلاً امتحان شده بود و نتیجه ای نداشت!
تنها یک راه مانده است!
انقلاب اسلامی میراث خون صدها هزار شهید باید از درون نابود میشد!
آیا این میزان نارضایتی تراشی در میان قشر کارگر و طبقه مستضعف جامعه توسط مدیران غربگرای لیبرال بدون طرح و نقشه قبلی بوده و هست و خواهد بود؟
و ایی ماجرا ادامه دارد.......
ماجرای براندازی نرم نظام توسط مسئولین پرورش یافته مکتب غرب کماکان ادامه دارد و کما فی السابق این مردم ولایی و انقلابی هستن که همواره پشت نظام ایستاده اند و نقشه های شوم دشمنان را خنثی می کنند.........
منتظر فتنه ها و طرح های پیچیده چند لایه در سال آتی باشید........

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۲۴ اسفند ۱۳۹۶
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
در همین حد بهتون بگم ماه های پیشرو لیلة القدر نظامه،یا با ایستادگی ما نظام در مسیر پیشرفت و استقلال قرار میگیره، یا بی توجهی ما زندگی مردم را متلاطم کرده و نظام را در آغوش آمریکا و تسلیم کامل میندازه. تصمیم با خودمونه

متاسفانه یکی دو سال آینده و بالاخص چند ماه آینده مقطع زمانی مهم و حساسیه برای نظام
همونطور که تز انقلاب از قم کلید خورد آنتی تز انقلاب هم از قم شروع میشه و فتنه بعدی با محوریت مرجعیت شیعی و در ابعادی وسیعتر طراحی شده
در مورد رفراندوم اصل ولایت فقیه و بسیاری از خطوط قرمز و سیاست های کلان نظام هم برنامه های مدونی طراحی شده پس از
فتنه 78 و فتنه 88 ، فتنه بعدی سال 98 خواهد بود ولی از اواخر سال 96 و سال 97 استارتش رو زدن
فقط باید هوشیار بود

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۲۴ اسفند ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۱۵۸ بازدید
۱ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۹,۲۸۴ بازدید
۲ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۹,۳۰۶ بازدید
۱۰ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۷۸۶ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۲ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۱ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۱۵۳ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۴۵۳ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۳۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۰,۸۵۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۰۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۲۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۳ کاربر آنلاین است. (۱۲۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!