به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
*SepideH* نوشته:

اگه بحث اینه که کی مسائلو سیاسی میکنه که جوابش معلومه تمومی حزبها

تقریبا باهاتون موافقم

نقل قول

در مورد هواپیما هم شما متوجه نشدین من چی گفتم فکر کنم بعله مطالبه گر باشین ولی چرا قبلش که گفتن دولت قراره هواپیما بگیره ( یه کار درست بگیم تو دولتش کرد همین بود ) چرا حتی اون موقعم ایراد گرفتین ازش گفتین الان هواپیما اولویت نیست پول
بیخودی خرج کردنه حالا مطالبه گر شدین .

ببینید بحث اون موقع این بود که هواپیما اولویت اصلی نیست چرا چون خیلی چیزای مهم تر از هواپیما داشتیم.چند نفر در طول سال سفر میرن با هواپیما؟عمده مردم با ماشین و یا قطار میرن.خب ببینید ما هر روز 45 نفر بر اثر سوانح جاده ای و شهری(بخاطر ماشین ها و جاده های افتضاح) فوت میکنن و این آمار در طول یکسال به اندازه 230 هزار زیاد میشه.یعنی به اندازه تمام شهدایی که ما توی 8 سال جنگ دادیم.230 هزار تا توی سال خیلی ولی آیا مثل همین قضیه هواپیما بزرگ شده؟نه
ما حرفمون این بود آقا این پول رو بزن به اقتصاد مملکت نه برو برای این سوانح جاده ای یه کار بکن نه اینکه کلا مخالف بوده باشیم با این قرارداد.یه صحبت دیگه هم داشتیم گفتیم آقا اگه اینقدر این صعنت پول ساز خب بیا ملی ش کن.از موشک و هسته ای که سخت تر نیست.چرا خودمون نسازیم تا هی مجبور نشیم بریم کاسه گدایی بگیریم دستمون تا به ما یه هواپیما بدن؟که اونم آیا بدن آیا ندن؟سالم باشه یا نباشه؟بحث سر اینا بود وگرنه کسی خوشحال نمیشه از مرگ هموطنش

نقل قول
آره قبول دارم از بس اصلاح طلبا گند زدن
قبلا وجود همین اصلاح طلبا یه تعادلی ایجاد کرده بود ولی الان خیلی از همون اصلاح طلبا اومدن تو گروه ضد انقلابیا به قول شما
من که بین دوستام خیلی میبینم این موضوعو.بیشتر کسایی که به روحانی رای دادن الان اصلاح طلبا و روحانیو لعنت میکننو حرف از رفراندومو انقلابو اینا میزنن

بله...ببینید سه دسته توی انتخابات به روحانی رای دادن.قشر خاکستری،اصلاحطلبا و همین ضد نظام ها(اینا انواع اقسام دارن،یه عده شون کلا با نظام مخالفن،یه عده شون با اسلام مشکل دارن،یه عده شون با امام خامنه ای مشکل دارن و امثالهم که همه شون رو توی همین گروه قرار میدیم)تکلیف ضد نظام ها که مشخصه،اینا سلبی شرکت میکنن توی تمام انتخابات یعنی میان رای میدن که یکی از اونور رای نیاره.با همین قضایا رفراندوم و براندازها خب اینا از خدا خواسته که کلا هدفشون همین بوده پیوستن به این قضیه اولین کسایی بودن که پیوستن به این جریان.

اصلاحطلبا دو دسته شدن بعد از این چندماه یه عده شون از اصلاحطلبی رد شدن ولی از نظام هم رد شدن مثالش همین دوستای خودتون.از فحش به روحانی شروع کردن و رسیدن به فحش دادن به محمد خاتمی و کل اصلاحطلبا.گروه دومشون از اصلاحطلبی رد شدن و اومدن سمت انقلابی گری.حرفشون هم اینه ما گول خوردیم اینارو خوردیم بسه مون دیگه نمیخوایم.

قشر خاکستری که همین مردم عادی کوچه بازار هستن یه عده شون مثل اصلاحطلبا از نظام رد شدن و الان قضیه رفراندوم رو مطرح میکنن.یه عده شون هم دارن به خودشون و روحانی فحش میدن که چرا گول حرفای اینا رو خوردیم و به این رای دادیم.شاید اگه رییسی میومد بهتر میشد حداقلش اینه بدتر نمیشد.(که اغلب قشر خاکستری به این سمت رفتن)

همونطور که گفتم جریان سیاسی به سمت انقلابی و غیر انقلابی و ضد انقلابی میره ولی یه چیزی هم هست.متاسفانه حافظه سیاسی مردم کوتاه یادشون میره خیلی چیزا رو.بعید نیست برای انتخابات مجلس 98 دوباره همون قضیه لیستی رای دادن بیوفته کما اینکه حزب اتحاد ملی(اگه اشتباه نکنم که خودشه یا نه) جدیدا توی نشریه ش زده که توی انتخابات 98 به دنبال مجلسی هستیم که بتونیم رفراندوم رو تصویب کنیم.باید منتظر موند و مواظب بود

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۸ اسفند ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
خب من یه اشتباهی کردم توی این آمار کشته شدگان سوانح رانندگی،درستش اینه:

با توجه به تصادفات امسال میانگین 45 نفر توی روز بر اثر همین سوانح میمیرن.
از سال 84 تا پارسال تعداد کشته های ما توی این سوانح 251688 نفر بوده.تعاد شهدای ما از اول انقلاب تا روز آخر جنگ تقریبا 235 هزار نفر بوده تازه به غیر از اون جانباز هایی که بر اثر شیمیایی شدن و ترکش های توی بدنشون هر روز دارن شهید میشن.
این آمار افتضاحه،بر اساس آمار جهانی ما از توی 190 کشور 189 مین کشور هستیم توی رانندگی ناایمن.
حالا سوال من اینجاست چند نفر این آمار رو میدونن؟چندتا روزنامه تا حالا این قضیه رو بلد کردن؟کدوم رسانه ای اینا رو گفته؟آیا فقط اونایی که توی هواپیما فوت میکنن آدمن؟خون شون رنگین تره؟
ببینید ما حاضر نیستیم یه شاخه درخت بشکنه چه برسه به اینکه یه هموطنمون فوت بشه حالا چه دریایی،چه زمینی،چه هوایی و ... . بحث ما اینه که آقا به اینا هم توجه بشه نه فقط به یه موضوع خاص که تازه عمومیته هم نداره...همین

منابع این آمار هم اینجا ، اینجا و اینجا

این کلیپ رو هم ببینین،خالی از لطف نیست:

۹ اسفند ۱۳۹۶
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
 بحث اون موقع این بود که هواپیما اولویت اصلی نیست چرا چون خیلی چیزای مهم تر از هواپیما داشتیم.چند نفر در طول سال سفر میرن با هواپیما؟عمده مردم با ماشین و یا قطار میرن.خب ببینید ما هر روز 45 نفر بر اثر سوانح جاده ای و شهری(بخاطر ماشین ها و جاده های افتضاح) فوت میکنن و این آمار در طول یکسال به اندازه 230 هزار زیاد میشه.یعنی به اندازه تمام شهدایی که ما توی 8 سال جنگ دادیم

خب الان پیشنهاد شما چیه دقیقا ؟ دولت چیگار کنه که سوانح رانندگیو کم کنه؟
90 درصد تصادفا برا اینه که ببخشید ملت مث گاو رانندگی میکنن هر دولتیم بیاد وضع همینه چیکار کنن مثلا؟ من خودم به نظرم جریمه های رانندگیو باید 10 برابر کنن تا حداقل یه ذره ملت از ترس پولشونم شده آدم وار تره رانندگی کنن ولی اینکارم بکنه باز مث گرون شدن بنزین همه صداشون در میاد ( که خیلیم ایده درستی بود به نظر من باید 5 برابر گرون میکرد بنزینو به جای 1.5 برابر)

نقل قول

اصلاحطلبا دو دسته شدن بعد از این چندماه یه عده شون از اصلاحطلبی رد شدن ولی از نظام هم رد شدن مثالش همین دوستای خودتون.از فحش به روحانی شروع کردن و رسیدن به فحش دادن به محمد خاتمی و کل اصلاحطلبا.گروه دومشون از اصلاحطلبی رد شدن و اومدن سمت انقلابی گری.حرفشون هم اینه ما گول خوردیم اینارو خوردیم بسه مون دیگه نمیخوایم.

درسته البته سه دسته شدن من خودم جزو دسته سومم
من هنوز اصلاح طلبم ولی نه اصلاح طلبی که اینا معرفی کردن و امثال عارف و روحانی نمایندشن.
من تفکر اصلاح طلبیو قبول دارم هنوز .چیزی که واضحه این انقلاب قرار نبود به اینجا برسه خیلی از مسیر اولیش منحرف شده ولی چیزی که واضح تره انقلاب دیگه وضعو صد برابر بدتر میکنه برا همین به نظرم همون تفکر اصلاح طلبی کارساز ترینه ولی اگه یه تیم درست نمایندش باشه نه اینا

۱۰ اسفند ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
*SepideH* نوشته:

خب الان پیشنهاد شما چیه دقیقا ؟ دولت چیگار کنه که سوانح رانندگیو کم کنه؟
90 درصد تصادفا برا اینه که ببخشید ملت مث گاو رانندگی میکنن هر دولتیم بیاد وضع همینه چیکار کنن مثلا؟ من خودم به نظرم جریمه های رانندگیو باید 10 برابر کنن تا حداقل یه ذره ملت از ترس پولشونم شده آدم وار تره رانندگی کنن ولی اینکارم بکنه باز مث گرون شدن بنزین همه صداشون در میاد ( که خیلیم ایده درستی بود به نظر من باید 5 برابر گرون میکرد بنزینو به جای 1.5 برابر)

ببینید در مورد جریمه ها باهاتون موافقم که فکر کنم این قضیه شروع شده ولی در مورد بنزین باهاتون موافقم نیستم.این پاک کردن صورت مسئله س اینکه بنزین چقدر باشه اثری روی نوع رانندگی ها نداره.حالا خود این بنزین محل مناقشه س که اصلا اینایی وارد میکنن کیفینش از همون چیزایی که خودمون تولید میکردیم پایین تره که مورد بحث ما نیست.در مورد فرهنگ رانندگی باهاتون موافقم متاسفانه خیلی افتضاحه و این توش شکی نیست ولی اینکه 90 درصد فقط بخاطر فرهنگ رانندگی باهاتون موافق نیستم.نمیگم فرهنگ رانندگی دخیل نیست و درصدش پایین تر از ماشینا و جاده هاست ولی 90 درصد هم نیست.به نظرم حدود 70 الی 75 درصد تاثیر داره.
حالا اینکه چکار باید بکنه دولت جاده ها رو درست کنه، ماشین خوب دست مردم بده از طرفی روی همین فرهنگ هم میتونه کار کنه.این سه تا کار رو بکنه هر دولتی امار تصادفات خیلی کم میشه هرچند امار هر ساله داره کمتر میشه و این خوبه ولی هنوزم زیاده.کاری نیست که نشه جمع کرد

نقل قول

درسته البته سه دسته شدن من خودم جزو دسته سومم
من هنوز اصلاح طلبم ولی نه اصلاح طلبی که اینا معرفی کردن و امثال عارف و روحانی نمایندشن.
من تفکر اصلاح طلبیو قبول دارم هنوز .چیزی که واضحه این انقلاب قرار نبود به اینجا برسه خیلی از مسیر اولیش منحرف شده ولی چیزی که واضح تره انقلاب دیگه وضعو صد برابر بدتر میکنه برا همین به نظرم همون تفکر اصلاح طلبی کارساز ترینه ولی اگه یه تیم درست نمایندش باشه نه اینا

ببینید شما که اونا رو قبول ندارین به قولی دارین یه نئو اصلاحطلبی راه میندازین اصلاحطلبی الان داعیه دار و رئیسش همون افرادی هستن که خودتون گفتین فلذا چکاریه بیاین همین سمت پیش ما (مدیونید اگه فکر کنید دارم جذب عضو میکنم )
شما خواهان اصلاحات هستین بر پایه اصولی که خودتون برای خودتون تعریف کردین خب ماهم همینو میخوایم و میگیم.تفکر انقلابی رو براتون گفتم امام خامنه ای هم 5 تا شاخص گفتن برای انقلابی گری که اینجا میتونید بخونید.

آخه ببینید حکایت کار شما مثل قدیم منه منم میگفتم اصلاح طلب انقلابی و این اشخاص رو قبول نداشتم خب وقتی دیدم همون حرفی که من دارم میزنم انقلابی جماعت میزنه خب چرا اسم جدید بذارم روی خودم میشم انقلابی.
حالا فکر نکنید که مثلا دارم مجبور میکنم و این حرفا،اصلا اینطور نیست ولی درکل گفتم این حرفا رو...در هر صورت با توجه به حرفاتون ما رو شما انقلابی حساب میکنیم

۱۰ اسفند ۱۳۹۶
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بینید در مورد جریمه ها باهاتون موافقم که فکر کنم این قضیه شروع شده ولی در مورد بنزین باهاتون موافقم نیستم.این پاک کردن صورت مسئله س اینکه بنزین چقدر باشه اثری روی نوع رانندگی ها نداره.

نه بنزینو میدونم تاثیری تو رانندگی نداره از جهت آلودگی هوا گفتم خوبه گرون بشه . شاید یه درصد فقط یه درصد رو این ملت خسته ما تاثیر بذاره تا سر کوچشون خواستن برن ماشین برندارن حوصلشون سر رفت نرن با ماشین تک سرنشین تو سطح شهر دور دور کنن درسته فرهنگ سازی راهکار بهتریه ولی خداوکیلی چقدر رو ملت تاثیر داره ؟ اینهمه تو فضای مجازیو رسانه و چیو چی گفتن کمپین بزنیم بین خطوط برانیم؟ چقدر تاثیر داشت؟ صفر . اینهمه خودشونو کشتن که چارشنبه سوری ترقه و نارنجک نندازین و فلان. چقدر تاثیر داشت؟ منفی پس فرهنگ سازیو بیخیال مگه اینکه با
همین جریمه های سنگین و گرونی اینا یکم تاثیر بذاره که اونم سریع غر میزنیم و اعتراض میکنیم که چرا دولت فلان چیزو گرون کرد
لب مطلب اینکه درسته دولتا و مسئولینمون بی لیاقتن و ملتمونم همینن دیگه تافته جدا بافته نیستن کلا همه همینیم فقط نمیخوایم قبول کنیم مشکل از ماست هر چی میشه کاسه کوزه هارو سر دولتو حسنو احمدی نژادو اینا میکشونیم

نقل قول
در مورد فرهنگ رانندگی باهاتون موافقم متاسفانه خیلی افتضاحه و این توش شکی نیست ولی اینکه 90 درصد فقط بخاطر فرهنگ رانندگی باهاتون موافق نیستم.نمیگم فرهنگ رانندگی دخیل نیست و درصدش پایین تر از ماشینا و جاده هاست ولی 90 درصد هم نیست.به نظرم حدود 70 الی 75 درصد تاثیر داره.

به نظر من عامل تصادف 90 درصدش همون رانندگی بده ولی مرگو میر آره به ماشین ربط داره . ولی خب قبول کنین بضاعت ایران خودرو و سایپا همینه دیگه چیکار کنیم الان؟ نمیتونیم که بنز تولید کنیم . تعرفه ماشینای خارجیم کم کنن همه میرن ماشین خارجی میخرن خب در ایران خودرو سایپا رو باید بست اونوقت شما مسئولیت چند هزار نفری که
بیکار میشن قبول میکنین ؟

نقل قول

حالا فکر نکنید که مثلا دارم مجبور میکنم و این حرفا،اصلا اینطور نیست ولی درکل گفتم این حرفا رو...در هر صورت با توجه به حرفاتون ما رو شما انقلابی حساب میکنیم 

گفتم که من اصن حزب اینا برام مهم نیس طرفدار هر کسی یا گروهیم که بیشتر درد ملتو بفهمه حالا شما دوست دارین منو انقلابی در نظر بگیرین من مشکلی ندارم

۱۱ اسفند ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
*SepideH* نوشته:

نه بنزینو میدونم تاثیری تو رانندگی نداره از جهت آلودگی هوا گفتم خوبه گرون بشه . شاید یه درصد فقط یه درصد رو این ملت خسته ما تاثیر بذاره تا سر کوچشون خواستن برن ماشین برندارن حوصلشون سر رفت نرن با ماشین تک سرنشین تو سطح شهر دور دور کنن درسته فرهنگ سازی راهکار بهتریه ولی خداوکیلی چقدر رو ملت تاثیر داره ؟ اینهمه تو فضای مجازیو رسانه و چیو چی گفتن کمپین بزنیم بین خطوط برانیم؟ چقدر تاثیر داشت؟ صفر . اینهمه خودشونو کشتن که چارشنبه سوری ترقه و نارنجک نندازین و فلان. چقدر تاثیر داشت؟ منفی پس فرهنگ سازیو بیخیال مگه اینکه با
همین جریمه های سنگین و گرونی اینا یکم تاثیر بذاره که اونم سریع غر میزنیم و اعتراض میکنیم که چرا دولت فلان چیزو گرون کرد
لب مطلب اینکه درسته دولتا و مسئولینمون بی لیاقتن و ملتمونم همینن دیگه تافته جدا بافته نیستن کلا همه همینیم فقط نمیخوایم قبول کنیم مشکل از ماست هر چی میشه کاسه کوزه هارو سر دولتو حسنو احمدی نژادو اینا میکشونیم

در مورد الوگی هوا بحث های زیادیه یکیش مثل بنزین که گفتم یکیش خود ماشیناست که بازم قبلا گفتم مورد بعدی خود مردم هستن که شما گفتین و منم باهاتون موافقم.در مورد فرهنگ سازی اینطوری نبوده که توی هیچ زمینه ای موفق بوده باشیم.مقلا برای اهدای عضو با دوتا سریال و فیلم ایران شد دومین کشور اهدا کننده.مورد های دیگه ای هم بوده ولی در مورد این متاسفانه زیاد موفق نبودیم.
کسی نمیگه همه چیز تقصیر دولت و مردم بی تقصیر.یکسان نیست این مقصر بودن ولی مردم هم قطعا مقصر هستن و توش شکی نیست
نقل قول

به نظر من عامل تصادف 90 درصدش همون رانندگی بده ولی مرگو میر آره به ماشین ربط داره . ولی خب قبول کنین بضاعت ایران خودرو و سایپا همینه دیگه چیکار کنیم الان؟ نمیتونیم که بنز تولید کنیم . تعرفه ماشینای خارجیم کم کنن همه میرن ماشین خارجی میخرن خب در ایران خودرو سایپا رو باید بست اونوقت شما مسئولیت چند هزار نفری که
بیکار میشن قبول میکنین ؟

والا ما حاضر به شکست شدن یه شاخه درخت نیستیم چه برسه به اینکه یه ایرانی بیکار بشه اونم توی این وضعیت.بضاعت این دوتا الان در اصل هیچی نیست چون ماشین نیستن این چیزایی که میدن حالا اگه اون ماشینای مونتاژ مثل پژو رو کنار بذاریم،تنها چیزی که دارن این ماشینا ظاهره نه چیز دیگه.البته وقتی خود مدیران عامل این شرکتا ماشینای خودشون رو سوار نمیشن و معمولا ایران نیستن بیشتر از این توقعی نمیره.گفتم صنعت ماشین سازی مون رو حیلی میتونیم پیشرفت بدیم سخت تر از هسته ای و موشک که نیست وقتی اینا رو تونستیم پس این رو هم میتونیم.حالا من کارشناس توی این حوزه نیستم و اطلاعات زیادی ندارم در مورد ماشین سازی ولی چندجایی که خوندم بعضی از کارشناسا میگن راهکار اینه این دوتا یکی بشن و بذارن اون جوونایی که ایده دارن که چقدر توی جشنواره هایی مثل خارزمی شکوفا بشن بیان طرحشون رو بگن و استفاده کنن

نقل قول

گفتم که من اصن حزب اینا برام مهم نیس طرفدار هر کسی یا گروهیم که بیشتر درد ملتو بفهمه حالا شما دوست دارین منو انقلابی در نظر بگیرین من مشکلی ندارم

پس بهتون خوش آمد میگم

۱۱ اسفند ۱۳۹۶
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نمیشه این ۳ سال و ۳ ماه باقی مونده این روحانی دهنشو ببنده لاقل ما حرص نخوریم. بخدا خواسته زیادی نیست. فقط حرص نخوریم همین.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۳ اسفند ۱۳۹۶
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
گفتم صنعت ماشین سازی مون رو حیلی میتونیم پیشرفت بدیم سخت تر از هسته ای و موشک که نیست وقتی اینا رو تونستیم پس این رو هم میتونیم.حالا من کارشناس توی این حوزه نیستم و اطلاعات زیادی ندارم در مورد ماشین سازی ولی چندجایی که خوندم بعضی از کارشناسا میگن راهکار اینه این دوتا یکی بشن و بذارن اون جوونایی که ایده دارن که چقدر توی جشنواره هایی مثل خارزمی شکوفا بشن بیان طرحشون رو بگن و استفاده کنن

حتی از بچه های ده ساله هم میشه استفاده کرد در این زمینه بیان طراحی مفهومی بکنن
ولی جدا به این راحتی که شما میگین نیس کار یه سالو دو سالم نیس
حالا اینا به کنار یه چیزی داشتم فکر میکردم. شما گفتین دلیل مخالفت با خرید هواپیما اینه که اولویت نیس اولویت چیز دیگه ایه
پس چرا همین چند وقت پیش که ریز بودجه کشور پخش شد و مشخص شد امثال حوزه علمیه و چمیدونم مرکز نشر یادگارای امامو ازین موسسات بدردنخور چقدر بودجه کلان میگیرن همین آقایون دلواپس صداشون در نیومد؟ همین صدا سیما از آموزش پرورشم اگه اشتباه نکنم بیشتر بود بودجش اونم به خاطر برنامه های آبکیش که هیچکی نمیبینه .اگه هواپیما اولویت نیس لابد اینا اولویت دارن که کسی صداش در نیومد.
لب مطلب اینکه هیچ کدوم از این حزبا دلشون برا کشور نمیسوزه به فکر اولویتا هم نیستن به فکر میردمو کشورم نیستن فقط به فکر اینن که حزب رقیبو بکوبن خودشون برن بالاتر

۱۴ اسفند ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
*SepideH* نوشته:

حتی از بچه های ده ساله هم میشه استفاده کرد در این زمینه بیان طراحی مفهومی بکنن
ولی جدا به این راحتی که شما میگین نیس کار یه سالو دو سالم نیس
حالا اینا به کنار یه چیزی داشتم فکر میکردم. شما گفتین دلیل مخالفت با خرید هواپیما اینه که اولویت نیس اولویت چیز دیگه ایه
پس چرا همین چند وقت پیش که ریز بودجه کشور پخش شد و مشخص شد امثال حوزه علمیه و چمیدونم مرکز نشر یادگارای امامو ازین موسسات بدردنخور چقدر بودجه کلان میگیرن همین آقایون دلواپس صداشون در نیومد؟ همین صدا سیما از آموزش پرورشم اگه اشتباه نکنم بیشتر بود بودجش اونم به خاطر برنامه های آبکیش که هیچکی نمیبینه .اگه هواپیما اولویت نیس لابد اینا اولویت دارن که کسی صداش در نیومد.
لب مطلب اینکه هیچ کدوم از این حزبا دلشون برا کشور نمیسوزه به فکر اولویتا هم نیستن به فکر میردمو کشورم نیستن فقط به فکر اینن که حزب رقیبو بکوبن خودشون برن بالاتر

بنده نگفتم آسونه گفتم سخت تر از اونا نیست.بله طول میکشه یه شبه که نمیشه بهش رسید.یکی از دوستان میگفت اگه مسئولان مجبور بودن از همین ماشینا،گوشی ها و هرچیزی که ایرانیه استفاده کنن الان ما توی هر زمینه ای برند بودیم واسه خودمون.
در مورد بودجه خدمتتون باید عرض کنم اتفاقا برعکس چیزی که میگید ما خودمون نقد کردیم.در مورد اون لیستی که منتشر شد که حوزه اینقدر میگیره جامعه المصطفی اینقدر میگیره ایت ا... مکارم اینقدر میگیره و این یه چیزی رو باید بگم که این لیست رو اعتماد آنلاین توی توییتر و تلگرامش برای اولین بار منتشر کرد که بقیه از روی همین اومدن صحبت کردن.همون شب که این لیست منتشر شد که عکسش رو هم زیر میبینید خیلی ریز اومد از صفحه های مجازیش پاکش کرد و یه تکذیبیه نوشت که اونم بعدش پاک کرد.

توی این لیست اشکلاتی وارد بود یک یکیش همین جامعه المصطفی اصلا مال آیت ا... مکارم نیست و خودشون هم تکذیب کردن این قضیه رو.حالا کار این موسسه چیه میتونید اینجا مطالعه بفرمایید.

بیشتر بودجه رو وزارت کار و تعاون گرفت که سی و دو هزار و پانصد و شصت میلیارد و پانصد و هفتاد میلیون و یکصد هزار تومان بود که طبق گفته خودشون 80 الی 70 درصدش رو فقط حقوق میدن و کمترینش هم مال وزارت نفت بود و مثل هر سال وزارت دفاع کم شده بود.
بله بودجه اموزش و پرورش کمتر از صدا سیما بود که همون مقدار پولی که اموزش پرورش میگیره بیشترش رو حقوق خودشونه.

ما انتقاد کردیم به همه این قضایا،چرا وزارت دفاع هر سال کمتر میشه اونم توی این اوضاع منطقه؟اگه اموزش پروزش اینقدر پول میگیره که به قول وزیر بیشترش رو حقوق میدن،پس چرا اینقدر معلما اعتراض دارن که حقوق شون رو ندادن؟
همین موسسه نشر آثار امام خمینی (ره) رسما چکار کرده؟نتیجه ش چی بوده؟به همین آقای حداد عادل هم همین حرفا رو زدیم و پرسیدیم ازش این سوال ها رو.و خیلی چرا های دیگه که اصلا شنیده نشد.
تنها چیزی که جواب مون دادن فحش و ناسزا بود.

نقل قول
Strong forever نوشته:

نمیشه این ۳ سال و ۳ ماه باقی مونده این روحانی دهنشو ببنده لاقل ما حرص نخوریم. بخدا خواسته زیادی نیست. فقط حرص نخوریم همین.

نه دیگه ایشون باید هر روز یه جمله قصار بگن دیگه نمیشه همینطوری التهاب بخوابه که،باید همه درگیر اینجور مسئل بشن تا گیر به دولت ندن البته بنده خدا حق دارن چون همه مخالفینشون کم عقل هستن و ایشون علامه دهر

۱۴ اسفند ۱۳۹۶
نام کاربری: katalan.leo
نام تیم: دورتموند
پیام: ۲,۰۳۹
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
دوستان مطلع استاد عباسی راجعبه خانوما مگه چی گفته بودن که بعضیا انقد شاکی هستن؟؟؟

۱۴ اسفند ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۲۵۵ بازدید
۲ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۱,۴۲۵ بازدید
۳ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۱,۴۳۵ بازدید
۱۱ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۱,۴۰۸ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۸ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۸ بازدید
۱۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۳۵۶ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۶۰۳ بازدید
۲۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۵۲۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۲۰۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۶۲ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۵۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۶۸ کاربر آنلاین است. (۱۶۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!