به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
فکر کنم بازم صحت حرفهام در مورد رسانه ها مشخص شد ! الان 2 ساله این سایت هایی که حامد نام برد میگن فردا سسک میاد و فلان بهمان ! ما که فسیل شدیم و نفهمیدم این فردا دقیقا چه روزیه ؟ حالا ناراحت نباشید یه روز خوب میاد

صحت و درستی خبر های سایت هایی اسپورت و الموندو که مشخصه و احتیاجی به اثبات نداره

ولی اینها اخباری رو مینویسن که قرار اتفاق بی افته حالا وسط کار یکی مثل ونگر میگه سسک فروشی نیست دیگه به روزنامه ها ربطی نداره

بعدش هم الان که دیگه سسک اومدنیه ، همین الان هم داره توی بارسلونا هست اتمالا قراردادش نهایی میشه

۱۱ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
نقل قول
راستی هکتور برلین و تورال هارپر قراردادشون با بارسا تموم شد و رسما آرسنالی شدند احتمالا از جام اوردن خسته شدن
امان از دست این ونگر
اگه بارسا نبود ایشون چیکار میکرد
ولی بارسا انقدر تو آکادمیش ستاره داره که مگه تموم میشه

۱۱ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: x5_memco
پیام: ۸۳
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
خب خداروشکر هممون الان میدونیم چه طوری این دوتا بازیکن رو از چنگ ما بیرون آوردین تا اگه 5 سال دیگه واسه خودشون کسی شدن حسرتشو نخوریم که چرا اینا رو دادیمشون آرسنال!!

با رضایت کامل خودشون و خانوادشون و غرامتی که آرسنال به بارسلونا پرداخت کرده همه نمیتونن مثل ژاوی صبر کنن تا 29-28 سالگی به جایی برسن ! همین پارسال هم ما فران مریدا که بازیکن فوق العاده آینده داری بود رو به همین دلیل از دست دادیم . چون فرصت بازی میخواست ! به همین دلیل هم امسال احتمالا بنتنر و دنیلسون رو از دست میدیم .

۱۱ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
البته این تورال هارپر خودش می خواست بره.تا جایی که یادمه مثل اینکه مادرش رفته بود انگلیس اونم خواست بره.

۱۱ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
البته این تورال هارپر خودش می خواست بره.تا جایی که یادمه مثل اینکه مادرش رفته بود انگلیس اونم خواست بره.

نه اصلا بحث این نیست ! مادرش انگلیسیه .اونم امسال کلا میخواست توی یه تیم انگلیسی لیگ برتری بازی کنه ! از تیم هایی مثل من سیتی و چلسی و فکر کنم من یونایتد هم پیشنهاداتی داشته اما در نهایت بین تیم های انگلیسی آرسنال رو انتخاب کرده .
--------------------------------------------------------------------------------
جان تورال و هکتور بلرین دو بازیکن اکادمی بارسلونا هستند که از امضای قرارداد حرفه ای با این تیم سر باز زدند و هر دوی انها از دیروز بطور رسمی بازیکن آرسنال شده اند. هر دوی این بازیکنان 16 ساله هستند.

هکتور بلرین دیروز با حضور در باشگاه قرارداد خود را امضا کرد و در مصاحبه با تلویزیون اسپانیا از دلایل انتخاب آرسنال گفت.

" در خانه بودم و پدرم مرا صدا کرد که مسئولین آرسنال پشت تلفن هستند.

تصمیم گرفتیم به آنجا برویم تا ببینیم چه خبر است. تصوری در ذهن خود نداشتم زیرا در تمام طول زندگی در بارسلونا یودم بنابراین بسیار سخت بود.

اما پس از ارزیابی چیزها من تصمیم گرفتم به آرسنال ملحق شوم. وقتی می خواهید حرفه ای باشید باید مسیر حرفه خود را بسازید و من باور دارم مسیر درستی بود که آرسنال را انتخاب کردم.

ما با آقای ونگر ملاقات کردیم و و این ملاقات خیلی خوب پیش رفت. فراتر از انتظار من بود اما من توجه کامل خود را به آنچه ایشان می گفت متمرکز کردم. وقتی تیمی وجود دارد که به شما تضمین می دهد که می تواند برای تیم اصلی بازی کنیم و بالاتر از همه در لیگ برتر به میدان بروید، آنوقت خیلی دشوار است که بگویید نه.

آقای ونگر به من توضیح داد که مسیر این باشگاه چگونه بود و البته پروژه ای را که برای من آماده کرده اند را شرح داد و بالاتر از همه ایشان می خواست با من آشنا شود."

بلرین بعد از اتمام مراحل قرارداد خود در صفحه توئیترش گفت:

" از امروز من یک بازیکن باشگاه فوتبال آرسنال هستم. باعث افتخار است که برای این باشگاه بزرگ بازی کنم"

۱۱ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
البته زیاد مهم نیست که این دو تا رفتن
خدا رو شکر بازیکن زیاد هست که تو باسا بازی استعداد باشن
مثل سرجی سمپر و جرارد دلوفلو
ولی بالاخره باید اینو قبول داشت که واسه یه طرفدار بارسا سخته که یه بازیکن از آکادمی حالا به هر دلیلی بره تو یه تیم دیگه
نقل قول
همه نمیتونن مثل ژاوی صبر کنن تا 29-28 سالگی به جایی برسن !

البته ژاوی همیشه بهترین هافبک بارسا بوده حتی موقعی که سال 2006 نبود تو فینال خلا اش کاملا حس میشد
ولی سال 2008 تو یورو خودشو نشون داد.
ولی همیشه همین طوری بازی میکرده
................

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
البته ژاوی همیشه بهترین هافبک بارسا بوده حتی موقعی که سال 2006 نبود تو فینال خلا اش کاملا حس میشد
ولی سال 2008 تو یورو خودشو نشون داد.
ولی همیشه همین طوری بازی میکرده
................

البته به نظر من اینطور نبوده .زمانی که رونالدینهو و دکو توی اوج بودن عملا ژاوی محو بود . ژاوی الان یکی از بهترین هافبک های دنیاست ( و البته به نظر خیلی ها بهترین هافبک دنیا ) .اما اگه تو کارنامش دقت کنید تا سال 2008 هیچ اسمی ازش نبود . شاید اون موقع به عنوان یه بازیکن خوب بارسا مطرح بود اما الان به عنوان یه بازیکن تاپ تو دنیا مطرحه . ژاوی قبل از 2008 اصلا قابل مقایسه با الان نیست . از سال 2008 تا الان نگاه ها متوجه این بازیکن شده و عنوان های زیادی رو تصاحب کرده . . البته منظور من این نیست که بازیکن خوبی نبوده و از این حرفها . من میگم سال 2008 بود که اوج گرفت و الان هم بهترین فرم خودش رو داره . به نظرم این اوج گیریش رو مدیون ریسک گواردیولاست که کلا نبض تیم رو در اختیارش قرارداد و ژاوی هم از این فرصتش استفاده کرد .
البته همه اینها نظر شخصیه منه .

۱۱ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
با رضایت کامل خودشون و خانوادشون و غرامتی که آرسنال به بارسلونا پرداخت کرده همه نمیتونن مثل ژاوی صبر کنن تا 29-28 سالگی به جایی برسن !

خوبه ما اینقدر بازیکن خوب توی اکادمیمون داریم که نبودش احساس نمیشه!

بعدش به مربیتون بگو یکم هم از اکادمی خودش برداشت کنه یعنی این همیشه میخواد نون بازوی یکی دیگه رو بخوره

۱۱ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Barca4Lyf
پیام: ۱۲۷
عضویت از: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: Karaj,Alborz,Iran
طرفدار:
- ,Xavi,Capita Puyi
- Pep Guardiola
- هىچکدام
- Spain
- هىچکس
- پپ گواردیولا
- هرگززززز
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حامد نوشته:

نقل قول
با رضایت کامل خودشون و خانوادشون و غرامتی که آرسنال به بارسلونا پرداخت کرده همه نمیتونن مثل ژاوی صبر کنن تا 29-28 سالگی به جایی برسن !

بعدش به مربیتون بگو یکم هم از اکادمی خودش برداشت کنه یعنی این همیشه میخواد نون بازوی یکی دیگه رو بخوره

دقیقا!!100تا مثل این دوتا داریم!ولی یه حس بدی تو وجودم خائن تشخیصشون داد!!!
پس این فابرگاس کی میاد؟!!!!خسته شدم!!!
راستی اگه بیاد به نظرتون باید بشینه رو نیمکت؟!!
من چند روز پیش یه سیستمی به نظرم رسید که هیچکدوم از اصلی ها نیمکت نشین نشن!نمی دونم عملی میشه یا نه!این فابرگاس تو PES11 هم داره ناز میکنه!!!گرفتار شدیم ها!
راستی الکسیس سانچز اگه بیاد ترافیک میشه!نمی شه؟!

Thanks God I'm a Barcelonista not a Madridista!!!
۱۱ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول

بله بازیکن خوب زیاد هست . همه هم در حد ویلشیر
حامد الان خدا وکیلی منظورت چیه؟ مثلا این 2 تا بازیکن 16 ساله ستون تیم شما بودن و الان هم ما 2 تا فوق ستاره خریدیم نه؟ اونم مفت و مجانی یا بقول عزیزان دزدی کردیم . نه ؟

۱۱ تیر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۶۶ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۴,۳۶۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۲,۳۷۸ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۵۱ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۳۷۶ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۴۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۶۵۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۵۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۴۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۶ کاربر آنلاین است. (۱۳۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!