به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: Mohammad_222
پیام: ۶
عضویت از: ۲ اسفند ۱۳۸۹
از: Mahshahr
طرفدار:
- RVP*Cesc
- T.Henry
- Perspolis
- Brazil
- A.Karimi
- Arsene Wenger
- Ali Daei
گروه:
- کاربران عضو
مشکل شما اینه که فقط از دید خودتون به قضیه نگاه میکنید
من میگم اگه سسک بره جبرانش برا آرسنال سخته
با 27 ملیون توی این بازار که منچستر سیتی و چلسی قیمتها رو نجومی کردن فقط میشه بازیکن درجه دو خرید (شاید همون هم نشه)
ما حاضر نیستیم مفت از دستش بدیم
مگه الکیه که شما هر موقع خواستین بفروشینش هر موقع خواستی پس بگیرین؟!! اون هم با قیمت خیلی کمتر از واقعیت
شما برو ببین با 27 ملیون چه بازیکنایی با چه سنی جابجا میشن ... بعد بیا با سسک مقایسه کن ...بعد بیا کلاهت و قاضی کن و انصافی حرف بزن
نمیشه که از علاقه یه باریکن سوء استفاده کرد .... یعنی چون میخواد بره ما باید بدیم بره ؟؟؟
هر چند من مطمئنم آرسن ونگر نمیخواد بفروشه ... حتی همون 60تایی که گفته رو
فقط چون میدونه بارسلون فعلا 60تا رو نمیتونه بده همچین شرطی گذاشته که جنجالها بخوابن
فعلا هم اخبار به شکلیه که سسک موندنیه ... و مطمئن باشین اگه تمرینات و اردو پیش فصل شروع شه سسک دیگه تو آرسنال مونده
------------------------------------------------

در ضمن شما یه طور میگید انگار سسک اینجا داره بدترین روزهاشو میگذرونه
اون آرسنال رو دوست داره ... به همین خاطر پاشو توی یه کفش نکرده که میخوام برم
گفته تصمیم با ونگره ... هر چی اون بخواد من قبول میکنم ... به همین راحتی
مشاهده لینک
مشاهده لینک
خوشبختانه منبع هم دارن
نقل قول
آخه چطور به بازيكني كه نصف فصل رو مصدومه ميگين بهترين بازيكن تیم؟ هركی كاپیتان تیم شد كه نمیشه بهترین بازیكن، من هر وقت تی وی بازیای آرسنالو پخش كنه میبینم، انصافا نیم فصل اول نصری ، نیم فصل دومم فن پرسی از همه بهتر بود، به خاطر همینم میگم ریسكه برای یه بازیكنی كه حداقل یك سوم فصل وقت و بیوقت مصدومه حیف این همه پول كه بدیم

هر بازیکنی یه فصل ضعیف رو ممکنه داشته باشه
ما چند فصل اخیر رو که میذاریم رو هم میبینیم سسک بهترین بازیکنه آؤسناله و نوسانش از همه کمتره

ما هم اصراری نداریم ریسک کنین ... این بازیکن برای ما 60تا میارزه ...نمیدونم برا شما چقدر میارزه
ولی ما حاضر نیستیم کمتر بدیم ...خوشحال میشیم ریسک نکنید و به تیاگو فرصت بدین
----------------------------------------------
در مورد تیاگو هم دیگه واقعا جای حرفی نمیمونه
این نتیجه گیری فقط و فقط از روی تعصبه
آمار سسک حتی از ژاوی هم بهتره ، بعد شما داری با تیاگو مقایسه میکنی
به نظرم با این نگرش بحث به جایی نمیرسه
تعصب رو بذار کنار ... سسک دو سر و گردن بالاتر از تیاگوست ...
من بازیشو ندیدم ولی بازی سسک رو دیدم و مطمئنم حداقل جز 5 هافبک برتر دنیاست
---------------------------------------------
نقل قول
در ضمن پپ كاملا درست میگه ما مثل ویلشر تو تیمهای پایه زیاد داریم نمونش همین تورال هارپر كه شما باز از ما دزدیدینش و از قوانین اسپانیا سو استفاده كردین، منتهی مساله اینجاست كه ما اگه بخوایم از 18 سالگی اونا رو فیكس تیم اصلی كنیم نتیجش این میشه كه مثل شما 6 سال دستمون از همه چی كوتاه میمونه اونم در رقابت با تیمی مثل خوكهای مادرید، ما حاضریم بازیكنای جوونمون حتی 4-5 سال دیرتر به بلوغ كافی در بازی كردن برسن ولی آقایی خودمون در اروپا و اسپانیا رو ادامه بدیم، حالا اگه كسی مثل مسی پیدا شد كه از 17 سالگی خودشو نشون داد كه چه بهتر وگرنه لازم نیست حتما بازیكنموم از 18 سالگی تو اوج باشه، 23 یا حتی 24 ساله هم خیلی خوبه مثل آندرس اینیستا

ببین من نیومدم اینجا دعوا کنم ... دزدیدین یعنی چی؟؟
به قول ونگر ، ما رو سر کسی اسلحه نذاشتیم ... خود بازیکنا انتخاب کردن که بیان آرسنال
ایگناسی میکل بازیکنیه که توی تیمهای پایه بارسلونا بود ...
رفت یه تیم دیگه و بارسلون فهمید اشتباه کرده اومد برگردونش ولی اون آرسنال رو انتخاب کرد
در ضمن من مطمئنم که تو فقط اسم هارپر رو شنیدی ... پس مقایسه نکن لطفا
همین بس که تیم جوانانتون توی جام دالاس کاپ 2011 از گروهش نتونست بیاد بالا
پس کو بازیکنایی مث ویلشر؟ ... اگر هم بود آرسنال میگرفتشون

شما الان ببین ویلشر فیکس تیم ملی بزرگ سالانه انگلیسه ...تیاگو چی؟؟؟
به خودتون میبالید که تو تیم زیر 21 سال درخشید
در حالی که ما نذاشتیم ویلشر بره زیر 21 سال چون براش کوچیکه این تیم ... رفت برا مسابقات جام ملتها
پس مطمئن باش مثل ویلشر ندارین ... به جرات میگم ویلشر سطحش از بوسکتس بالاتره
حد اقلش اینه که تو بازی جلو بارسلون خودتون دیدین

در مورد جوون گرایی هم ما به خاطر سااخت ورزشگاه تو قرض افتادیم ... به منبع خارجی هم وصل نیستیم
و از درآمد باشگاه خرج میکنیم ... چشممون هم دنباله بشکه نفت و جیبه شهردار و... نیست
مجبور شدیم بازیکنامون رو بفروشیم ... و بازیکن جوون وارد تیم کنیم
مثالش خود بارسلونه که ده سال پیش این کارو کرد و یه دوران افولی داشت و بعدا که الآن باشه نتیجه شو گرفت
رتبه های بارسلون از فصل 99-2000 تا 03-04 ==>2-4-4-6-1
یه دوران افت و بعدش نتیجه گیری .... آرسنال هم اگه شش سالهجام نگرفته به همین خاطره

خیلی طولانی شد ....

۵ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: 8060803
پیام: ۳۳۵
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی - ژاوی-اینیستا
- دیگو آرماندو مارادونا-یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - گاس هیدینگ-مصطفی دنیزلی
- مجید جلالی - منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Hamed نوشته:

اسپانیا قهرمان جوانان اروپا شد!
در این بازی تیاگو یه گل زد
(این حاشیه بود )

بریم سر اصل مطلب
تیاگو بدون شک بهترین هافبک جوان دنیاست!
در آینده هم میتونه بهترین هافبک دنیا بشه
به نظر من بارسا باید هر طور شده قراردادشو برای 4 یا 5 سال دیگه تمدید کنه

اما به هیچ وجه در حد سسک نیست
اینو قبلا" هم گفتم!
چه از لحاظ کیفیت کلی بازی چه از لحاظ توانایی های فردی(قدرت پاس - شوت - رهبری تیم - ثبات و خیلی فاکتور های دیگه) هنوز خیلی جای کار داره تا به سسک برسه
البته در آینده میتونه سسک و حتی اینیستا رو جا بذاره اما هنوز خیلی زوده

اما در مورد حرفای مهدی که میگه سسک 1/3 فصل رو مصدومه!
سسک داره تو سنگین ترین لیگ دنیا بازی میکنه!
تو این لیگ بعضی وقتا تیما مجبورن هفته ای سه بار بازی کنن!
اونم نه مثل اسپانیا که جز 4 تیم اول بقیه خیلی ضعیفن!
خب این خیلی به بازیکن فشار میاره
مطمئن باشید که اگه سسک به بارسا بیاد با توجه به اینکه قبلا" تو انگلیس بازی کرده به راحتی میتونه کل فصل رو بازی کنه و مشکلی براش پیش نیاد!

در مورد قیمت قبلا" گفتم که بعضی بازیکنا بیشتر از ارزش واقعیشون قیمت دارن
اما سسک جز اون دسته نیست
برعکس سسک بازیکنیه که ارزش 40 تا 45 میلیون یورو رو داره
حتی به نظر من اگه بارسا اونو با 50 میلیون یورو هم بگیره اشتباه نکرده

اما من فکر میکنم که بارسا باید قبل از هر خریدی قرارداد تیاگو رو تمدید کنه
برای خرید هم اول بره دنبال سانچز یا آگئرو
به نظر من حضور یکی از این دوتا میتونه خط حمله رو کامل کنه
حضور سسک هم میتونه خط هافبک رو تکمیل کنه
(البته از بین سانچز - اگئرو و سسک بارسا تونایی خرید یک نفر رو داره که با این شرایط بهتره اون آگئرو یا سانچز باشه)
بعد نیاز به یه دفاع وسط خوب و باتجربه داره
اوضاع خط دفاع خیلی خرابه
ضمن اینکه فصل آینده هم حداقل برای 1/3 فصل نباید پویول رو در نظر گرفت!

حامد تو سنگين ترين ليگ بازي ميكنه درست. ولي خيلي از بازيكنايي كه تو انگليس بازي كردن مصدوميتهاي متوالي باعث شده يك درد مزمن و كهنه سراغشون بياد و جاهاي ديگه اي هم كه رفتن همون درد كار دستشون داده. نمونه بارزش آرين روبن كه تو چلسي كه بود چندين بار مصدوميتهاي سنگين واسش درست شد كه باعث شد تو ريال ، بايرن و حتي تيم ملي هلند هم پشت سر هم مصدوم شه. ترس من هم دقيقا همينه راجع به سسك.
و اما شما آقاي طرفدار آرسنال. نيازي به جواب دادن نميبينم. چون تو فقط يك خط رو نقل قول ميكني بقيه رو بيخيال! فقط ميتونم اينو بگم اگه آكادمي ما پر از بازيكن نبود چشم اون مربي........ تون انقدر دنبال بازيكناش نبود. تورال و هكتور رو كه گرفتين. سسك رو هم كه قبلا. اوريول رو كه ميخواستين خداروشكر ندادنش! سرجي سامپر هم دمش گرم غيرت ! گفت ميخوام بمونم و در بارسا جاي اسطوره ها رو پر كنم. مرسي ژاوي آينده

Anti khook
۵ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- RVP*Cesc
- T.Henry
- Perspolis
- Brazil
- A.Karimi
- Arsene Wenger
- Ali Daei
گروه:
- کاربران عضو
اگه جوابی داشتی خوشحال میشدم بشنوم
هر چند از بحث اصلی که سسک بود دور شدیم
در ضمن من پست به اینطولان دادم نمیشد که خط به خط نقل قول کنم و فکر نمیکنم بحثی رو هم جا انداخته باشم

~~~~
مربی ...تون؟؟؟!!!!!!
ما ...یم یا شما که میخواید یکی از بهترین هافبک های دنیا رو بزخری کنین؟؟
ما...یم یا شما که هانری -هلب-اورمارس-پتی و... تو اوج از آرسنال مفت مفت بردین؟؟؟
در حالی که ماچندتا جوون رو بردیم

در مورد آکادمیتون هم من نگفتم ضعیفه یا بازیکن خوب نداره ... گفتم بالفعل در حد ویلشر ندارین ... شاید استعداد داشته باشین که صد در صد دارین ... ولی در حال حاضر نه

۵ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مشکل شما اینه که فقط از دید خودتون به قضیه نگاه میکنید من میگم اگه سسک بره جبرانش برا آرسنال سخته با 27 ملیون توی این بازار که منچستر سیتی و چلسی قیمتها رو نجومی کردن فقط میشه بازیکن درجه دو خرید (شاید همون هم نشه) ما حاضر نیستیم مفت از دستش بدیم مگه الکیه که شما هر موقع خواستین بفروشینش هر موقع خواستی پس بگیرین؟!! اون هم با قیمت خیلی کمتر از واقعیت شما برو ببین با 27 ملیون چه بازیکنایی با چه سنی جابجا میشن ... بعد بیا با سسک مقایسه کن ...بعد بیا کلاهت و قاضی کن و انصافی حرف بزن

میدونی مشکل شما اینه که فقط به خودتون نگاه میکنید و نه به بازیکنتون حالا این وسط سسک بگه میخوام برم کسی بهش اهمیت نمیده!!!

لطفا بی منطق حرف نزنید و یکم هم ببینید بازیکنتون چی میخواد

همین دیروز اسپورت تیتر زد که "سسک پاداش امضای قراردادش رو رد میکنه تا به نیوکمپ بیاد"

و حتی نوشته اون از 5 میلیون یورو چشم پوشی میکنه تا توافقات بین بارسا و ارسنال صورت بگیره

و حتی به شکل جالبی نوشته "حتی حاظره پول بپردازه تا به بارسا بیاد"

میتونی تیترش رو از اینجا بخوانی ، سسک کاملا اماده پیوستن به بارسا هست اما ونگر داره مقاومت میکنه مثل 2 سال اخیر

نقل قول
در ضمن شما یه طور میگید انگار سسک اینجا داره بدترین روزهاشو میگذرونه اون آرسنال رو دوست داره ... به همین خاطر پاشو توی یه کفش نکرده که میخوام برم گفته تصمیم با ونگره ... هر چی اون بخواد من قبول میکنم ... به همین راحتی مشاهده لینک مشاهده لینک خوشبختانه منبع هم دارن

این حرف های سسک فقط نشانه احترامش به ونگر و ارسنال هست
وگرنه خیلی از بازیکن ها برای انتقالشون به تیم دیگه حتی با باشگاه فعلیشون هم به مشکل میخورن

سسک نمیخواد توی چشم هوادارای ارسنال بد جلوه کنه

شما هم بهتره یک سر به لینکی که گزاشتم بری و ببینی اصل قضیه چیه

از این مصاحبه ها همیشه هست ، اتو"و هم وقتی میخواست فروخته بشه قبل ش کلی مصاحبه کرد و گفت که به تیم تعهد دارم و اینجا رو ترک نمیکنم

کسی از اینده خبر نداره اما با توجه به حرف های رسانه های معتبر اومدنش محتمل هست
نقل قول
در مورد تیاگو هم دیگه واقعا جای حرفی نمیمونه این نتیجه گیری فقط و فقط از روی تعصبه آمار سسک حتی از ژاوی هم بهتره ، بعد شما داری با تیاگو مقایسه میکنی به نظرم با این نگرش بحث به جایی نمیرسه تعصب رو بذار کنار ... سسک دو سر و گردن بالاتر از تیاگوست ... من بازیشو ندیدم ولی بازی سسک رو دیدم و مطمئنم حداقل جز 5 هافبک برتر دنیاست

پس اگر بازی هاش رو ندیدی از پیش خودت حرف نزن، تیاگو توی همه رده ها درخشیده چه زیر 21 ساله ها در رده ملی هم توی تیم اصلی بارسا با 19 سال سن از سسک 23 ساله و کاپیتان ارسنال خیلی خیلی بهتره و کاملا تونسته این رو ثابت کنه

اما همونطور که گفتم سسک اسم در کرده ولی تیاگو هنوز توی ترکیب اصلی بارسا نیست وگرنه نظر خیلی ها الان این نبود که بگن سسک از تیاگو بهتره

نقل قول
ببین من نیومدم اینجا دعوا کنم ... دزدیدین یعنی چی؟؟ به قول ونگر ، ما رو سر کسی اسلحه نذاشتیم ... خود بازیکنا انتخاب کردن که بیان آرسنال ایگناسی میکل بازیکنیه که توی تیمهای پایه بارسلونا بود ... رفت یه تیم دیگه و بارسلون فهمید اشتباه کرده اومد برگردونش ولی اون آرسنال رو انتخاب کرد در ضمن من مطمئنم که تو فقط اسم هارپر رو شنیدی ... پس مقایسه نکن لطفا همین بس که تیم جوانانتون توی جام دالاس کاپ 2011 از گروهش نتونست بیاد بالا پس کو بازیکنایی مث ویلشر؟ ... اگر هم بود آرسنال میگرفتشون

حرفات واقعا خنده داره!!!
اکادمی بارسا بهترین اکادمی جهانه و تا حالا کسی هم از برگشت به بارسا پشیمان نشده

یک نگاه به پیکه بندازی خودت متوجه میشی که وقتی توی انگلستان بود چی بود و حالا به کجا رسیده

بعدش هم لطفا بی منطق حرف نزن باشگاه بارسلونا خدارو شکر سالانه اینقدر توی همه زمینه ها داره افتخار کسب میکنه که امثال تو نتونن زیر سوال ببرنش یک نگاهی به جام هایی که این فصل بارسا توی همه زمینه ها به دست اورده بندازی متوجه میشی
[img width=300]http://www.totalbarca.com/wp-content/themes/totalbarca/timthumb.php?src=http://www.totalbarca.com/wp-content/uploads/2011/06/2011-06-23_BRINDIS_SANT_JOAN_SANDRO_ROSELL_EMPLEADOS_FCB_001.jpg&w=576&zc=1&q=90[/img]

۵ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: مازیار
پیام: ۵,۱۱۸
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۹
از: محله ی کاتالونیایی نشینهای تهران
طرفدار:
- همه بازیکنهای بارسا
- کرایف - رونالدینهو - مارادونا - استویچکوف
- پرسپولیس
- آرژانتین
- پپ گواردیولا
-
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
در مورد آکادمیتون هم من نگفتم ضعیفه یا بازیکن خوب نداره ... گفتم بالفعل در حد ویلشر ندارین ... شاید استعداد داشته باشین که صد در صد دارین ... ولی در حال حاضر نه

تو تیاگو یا سرجیو روبرتو یا فونتاس یا در آینده نزدیک جرارد دلفو رو میبینی و کف میکنی

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Mohammad نوشته:

من میگم اگه سسک بره جبرانش برا آرسنال سخته
با 27 ملیون توی این بازار که منچستر سیتی و چلسی قیمتها رو نجومی کردن فقط میشه بازیکن درجه دو خرید (شاید همون هم نشه)

شما برو ببین با 27 ملیون چه بازیکنایی با چه سنی جابجا میشن ... بعد بیا با سسک مقایسه کن ...بعد بیا کلاهت و قاضی کن و انصافی حرف بزن
هر بازیکنی یه فصل ضعیف رو ممکنه داشته باشه
ما چند فصل اخیر رو که میذاریم رو هم میبینیم سسک بهترین بازیکنه آرسناله و نوسانش از همه کمتره
ما هم اصراری نداریم ریسک کنین ... این بازیکن برای ما 60تا میارزه ...نمیدونم برا شما چقدر میارزه
ولی ما حاضر نیستیم کمتر بدیم ...خوشحال میشیم ریسک نکنید و به تیاگو فرصت بدین
----------------------------------------------
در مورد تیاگو هم دیگه واقعا جای حرفی نمیمونه
این نتیجه گیری فقط و فقط از روی تعصبه
آمار سسک حتی از ژاوی هم بهتره ، بعد شما داری با تیاگو مقایسه میکنی
به نظرم با این نگرش بحث به جایی نمیرسه
تعصب رو بذار کنار ... سسک دو سر و گردن بالاتر از تیاگوست ...
من بازیشو ندیدم ولی بازی سسک رو دیدم و مطمئنم حداقل جز 5 هافبک برتر دنیاست
---------------------------------------------
ببین من نیومدم اینجا دعوا کنم ... دزدیدین یعنی چی؟؟

پس کو بازیکنایی مث ویلشر؟ ... اگر هم بود آرسنال میگرفتشون

شما الان ببین ویلشر فیکس تیم ملی بزرگ سالانه انگلیسه ...تیاگو چی؟؟؟
به خودتون میبالید که تو تیم زیر 21 سال درخشید
در حالی که ما نذاشتیم ویلشر بره زیر 21 سال چون براش کوچیکه این تیم ... رفت برا مسابقات جام ملتها
پس مطمئن باش مثل ویلشر ندارین ... به جرات میگم ویلشر سطحش از بوسکتس بالاتره
حد اقلش اینه که تو بازی جلو بارسلون خودتون دیدین

اولی رو باهات موافقم!
البته خودمم دلم میخواد ونگر رو نصف کنم (با اینکه بعد از بارسا آرسنال رو دوست دارم )
اما حق داره!
اگه الان یکی بیاد یه پیشنهاد 50 میلیونی برای تیاگو بده بارسا چیکار میکنه؟ ما هوادارا چیکار میکنیم؟
بدون شک اونو میبندیم به سخنان بالای 18 سال چون دلمون نمیخواد بره!
سسک خیلی بیشتر از 27 میلیون ارزش داره!
آرسنال میگه ما 60 تا میفروشیمش
شما میتونید بخرینش و بذارین به عنوان نگهبان کار کنه
اون به آرسنال و ونگر مربوط نیست که بازیکن تو بارسا چه جایگاهی داره

قسمت دوم هم موافقم چون منطقیه!
اونا میگن 60 تا اجباری هم نیست
ما هم میتونیم مثل ارسنال به جای خرید ستاره رو تیاگو سرمایه گذاری کنیم
حرف حسابه

سومی رو هم موافقم!
سسک بدون شک بعد از ژاوی بهترین هافبک "بازیساز" دنیاست
تیاگو هنوز خیلی جای کار داره

چهارمی!
میگی نیومدی واسه دعوا اما خودتم از جمله هایی استفاده میکنی که میدونی هوادارای بارسا رو ناراحت میکنه
تیکه ننداز خواهشا"

اما اینکه میگی ویلشر از بوسکتس بهتره!
این دیگه خنده داره!
بوسکتس جلوتر از فابرگاس تو ترکیب تیم قهرمان جهان بازی کرد(در حالی که هافبک کاملا" دفاعی نیست که بگیم به این دلیل سسک تو ترکیب نبود)

شما یه بازی رو دلیل بهتر بودن ویلشر میدونی؟؟؟

۵ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- RVP*Cesc
- T.Henry
- Perspolis
- Brazil
- A.Karimi
- Arsene Wenger
- Ali Daei
گروه:
- کاربران عضو
اولا من نگفتم آکادمی بارسلون ضعیفه یا همچین چیزی ... قبول هم دارم بهترین آکادمی رو داره ... ولی بازیکنی مثل ویلشر نداره ...این حرف من بود ... شاید استعدادهای بالقوه ای داشته باشه که در آینده صد برابر ویلشر باشن ولی در حال حاضر نداره ... اگر داشت شک نکن جاش تو تیم اصلیتون بود
اصولا حرفا رو طوری که دوست دارین تفسیر میکنین

دوما میکل چون بارسلون ردش کرد ضربه روحی خورد و تا چند روز گریه کرد ... به همین خاطر نرفت بارسلون ...چه ربطی به پیکه داشت؟؟
من میگم شما که باما میگین ... ما بازیکناتون رو اینجوری میگیریم ... سسک رو هم ردش کردین ما گرفتیمش

سوما من قبول دارم توی زمین فوتبالبارسلون در حال حاضر بهترینه ..... ولی خارج از زمینبهتره نگم چون به بد دهن بودن متهم میشم

چهارما:امثل تو؟؟؟!!!
مطمئن باش از تو یکی بیشتر فوتبال سرم میشه
چهار تا خط رو درست نخوندی ببینی چی میگم همه رو چپکی برداشت کردی و نتیجه گیری کردی و حکم صادر کردی

پنجما خنده دار حرف توئه که میگی تیاگو بهتر از سسکه
جدی هنوز هم یادش میافتم خندم میگیره

۵ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- RVP*Cesc
- T.Henry
- Perspolis
- Brazil
- A.Karimi
- Arsene Wenger
- Ali Daei
گروه:
- کاربران عضو
از اونجایی که بحث خوب پیش نمیره من همین جا میگم که دیگه ادامه نمیدم
چون ممکنه به درگیری فیزیکی ختم شه و هزار نفر به یه نفر
من تمام حرفامو درمورد انتقال سسک زدم و دیگه از اینجا به بعد بحث بی ربط میشه
نه شما حرف منو قبول میکنید نه من حرف شما رو و اصراری هم نیست
پس تیمه شما برای شما و تیم من برای خودم:دی

۵ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اولا من نگفتم آکادمی بارسلون ضعیفه یا همچین چیزی ... قبول هم دارم بهترین آکادمی رو داره ... ولی بازیکنی مثل ویلشر نداره ...این حرف من بود ... شاید استعدادهای بالقوه ای داشته باشه که در آینده صد برابر ویلشر باشن ولی در حال حاضر نداره ... اگر داشت شک نکن جاش تو تیم اصلیتون بود اصولا حرفا رو طوری که دوست دارین تفسیر میکنین

خب کاملا مشخصه که بدون اطلاعات نظر میدی، توی اکادمی بارسلونا اینقدر بازیکن بزرگ هیت که هر سال همین ونگر براشون دندون تیز میکنه
شما اگر دلوفئو رو ببینی نظر کاملا عوض میشه

نقل قول
دوما میکل چون بارسلون ردش کرد ضربه روحی خورد و تا چند روز گریه کرد ... به همین خاطر نرفت بارسلون ...چه ربطی به پیکه داشت؟؟ من میگم شما که باما میگین ... ما بازیکناتون رو اینجوری میگیریم ... سسک رو هم ردش کردین ما گرفتیمش

این طبیعی هست که بعضی از بازیکن هامون رو برای کسب تجربه از اکادمی به تیم های دیگه بفرستیم

مثل نولیتو ، سانچز و... ولی جالبته شما از این موضوع جوری برداشت میکنی انگار این بازیکن ها به اسرار خودشون رفتند یا مثلا جاشون بد بوده!!!!!
این رو هم در نظر بگیر که فابرگاس هم توی مصاحبه پارسالش اشکش در اومد فقط به خاطره مقاومت های الکی ونگر
نقل قول
چهارما:امثل تو؟؟؟!!! مطمئن باش از تو یکی بیشتر فوتبال سرم میشه چهار تا خط رو درست نخوندی ببینی چی میگم همه رو چپکی برداشت کردی و نتیجه گیری کردی و حکم صادر کردی

همینقدر که همه حرفات با اما و اگره و بدون اطلاعات قبلی نظر میدی معلومه کی داره الکی حرف میزنه

نقل قول
پنجما خنده دار حرف توئه که میگی تیاگو بهتر از سسکه جدی هنوز هم یادش میافتم خندم میگیره

من از نظر فنی گفتم و توضیحش رو هم دادم حالا تو نمیخوای قبول کنی به من ربطی نداره

۵ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
آقا این بحث رو تموم کنید!
جایگاه هر تیمی نشون میده عملکردش چطور بوده!
وقتی 5 تا از بازیکنای تیم قهرمان جهان از آکادمی یه باشگاه میان معلوم میشه اون باشگاه تا چه حد موفق بوده!(فقط ترکیب اصلی حالا اونایی که تو ذخیره ها هم بودن به کنار )
آکادمی بارسا فوق العادست
این دوست آرسنالی هم اینو قبول داره
البته مشکل بارسا اینه که نمیتونه مثل آرسنال به جووناش بازی بده چون هوادارا جام و بازی خوب رو با هم میخوان چون فوتبال اسپانیا مثل انگلیس نیست...فوتبال اسپانیا جنگه...سیاسته!
برای همین خیلیا چون با توجه به شرایط باشگاه بازیکن ثابت نیستن ترجیح میدن از باشگاه برن
(البته کسایی که موندن اینیستا و ژاوی و مسی شدن)
(دو البته بارسا هم متاسفانه تا حدودی قدر داشته هاش رو نمیدنه!)

۵ تیر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۹,۷۳۷ بازدید
۴ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۵۶ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۱,۱۲۳ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۱۰۶ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۱۳ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۸۷۳ بازدید
۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۴۵۹ بازدید
۱۵ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۶۱۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۰۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۳۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۶ کاربر آنلاین است. (۱۲۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!