به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
برتري بازل و مارسي مقابل بايرن و اينتر

بازل و مارسي در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا مقابل بايرن و اينتر به پيروزي رسيدند.

شب گذشته 2 بازی در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا برگزار شد که تیمهای بازل و مارسی بترتیب مقابل تیمهای بایرن و اینتر یک بر صفر به برتری رسیدند .

۴ اسفند ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
برانکا: اسنايدر به دنبال ترک اينتر نيست

مدير ورزشي باشگاه اينترميلان گفت: اسنايدر با تيم مشکلي ندارد و دنبال ترک ايتاليا نيست.

مدتی پس از فروکش کردن تب نقل و انتقالات میان فصل باشگاهی، اکنون شایعات تازه‌ای در مورد واگذاری احتمالی «وسلی اسنایدر» هافبک قدرتمند و هلندی «نراتزوری‌ها»‌ به تیم‌های دیگر‌ از جمله منچستریونایتد انگلیس شنیده می‌شود.

انتشار اخباری که حکایت از رایزنی‌های پنهان در این مورد داشت و باعث شد «مارکو برانکا» واکنش نشان دهد.

وی در گفت‌وگو با شبکه «اسکای اسپرت»‌ اظهار داشت: وسلی بازیکنی بزرگ و خارق‌العاده است. او خوب می‌داند تا زمانی که عضو اینتر است،‌ باید تلاش کند و قدرتش را به اثبات برساند. اما اگر واقعا علاقمند به ترک تیم باشد، باید این موضوع را به ما اطلاع دهد تا در مورد وضعیت تیم، تامل و چاره‌اندیشی کنیم. خوشبختانه او با اینتر مشکلی ندارد و مهمترین نکته برای ما همین است که با قدرت مشغول کار برای اینتر است.

این اظهارات یک مقام عالی رتبه تیم ایتالیایی در حالی عنوان می‌شود که از گوشه و کنار شنیده می‌شود باشگاه تحت امر «ماسیمو موراتی» برای جایگزینی احتمالی هافبک هلندی، حتی گزینه‌‌ای را نامزد خرید کرده است.
این بازیکن کسی جز «لوکاس لیما» هافبک ۱۹ ساله برزیلی نیست که برای تیم اینترناسیونال کشورش بازی می‌کند. همان ستاره‌‌ای که نامش در فهرست بازیکنان مورد نظر چند باشگاه بزرگ انگلیسی نیز دیده شده است.

برانکا در این مورد عنوان کرد: در هر حال تیم‌های فوتبال همیشه فهرستی از بازیکنان مورد نظرشان تهیه می‌کنند که در صورت وقوع نقل و انتقالات ناگهانی، امکان جایگزینی سریع را داشته باشند. اینتر هم از این قاعده مستثنی نیست.
براساس گزارش رسانه‌های بریتانیا احتمال زیادی وجود دارد که اسنایدر تابستان راهی منچستریونایتد شود. در واقع به همین دلیل است که میلانی‌ها به تکاپو افتادند و بازیکن برزیلی را کاندید کردند.
این منابع خبری همچنین عنوان می‌کنند سرآلکس فرگوسن،‌ بودجه‌‌ای بالغ بر ۲۵ میلیون یورو را برای جذب ستاره اینتر تصویب کرده تا بالاخره پس از دو سال به بازیکنی که مد نظرش است،‌ دسترسی پیدا کند.

۵ اسفند ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
فرجام خواهي زلاتان پذيرفته نشد

به اين ترتيب اين مهاجم سوئدي نمي تواند تيمش را در ديدار شنبه شب مقابل يوونتوس در سري آ همراهي کند.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا فرجام خواهی باشگاه میلان در مورد کاهش محرومیت 3 جلسه ای زلاتان ابراهیموویچ را رد کرد.

به این ترتیب این مهاجم سوئدی نمی تواند تیمش را در دیدار شنبه شب مقابل یوونتوس در سری آ همراهی کند. زلاتان در دیدار تیمش مقابل ناپولی به دلیل ضربه ای که به صورت سالواتوره آرونیکا زد، از بازی اخراج و سپس با محرومیتی 3 جلسه ای روبرو شد.

باشگاه میلان با اعلام اینکه حرکت این بازیکن چندان خشونت آمیر نبود از کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا خواسته بود محرومیت این او را به 2 جلسه کاهش دهد.
اما امروز اعلام شد که محرومیت سه جلسه ای زلاتان به قوت خود باقی است و او نمی تواند تیمش را در دیدار حساس مقابل یوونتوس که می تواند در سرنوشت قهرمانی تاثیرگذار باشد، همراهی کند. یوونتوس در این فصل دو بار با نتایج 2-0 و 2-1 میلان را شکست داد.

۵ اسفند ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
کيه ليني:ميلان بدون ايبرا هم تيم بزرگي است

پيرلو تغييراتي را در نمايش ما ايجاد کرده، او با تجربه اي که دارد توانست تيم را در ميانه ميدان به خوبي رهبري کند.

جورجو کیه لینی برخلاف سایرین معتقد است بازی یووه - میلان سرنوشت ساز خواهد بود و هر نتیجه ای که در این بازی به دست بیاید می تواند برای نتیجه نهایی موثر و تعیین کننده باشد.

مدافع ملی پوش یووه با این جمله که این بازی سرنوشت ساز است مصاحبه خود را شروع می کند. جورجو کیه لینی به اظهارات آمبروزینی اشاره می کند " آمبروزینی به من گفت که جاسوس هستم، اما من تنها حقیقت را گفتم، من تنها به سوالاتی پاسخ دادم، میلان بدون ایبرا هم تیم بزرگی است، می دانم که میلان می تواند بازگردد و خیلی زود شکست هایش را جبران کند. "

کیه لینی به نمایش تاثیرگذار پیرلو نیز اشاره می کند " حقیقت این است که پیرلو تغییراتی را در نمایش ما ایجاد کرده، او با تجربه ای که دارد توانست تیم را در میانه میدان به خوبی رهبری کند. فکر می کنم که در بازی شنبه شب هم او یک بار دیگر نقش و تجربه خود را به سود ما نشان دهد. "

وی از نمایش تیم در دیدار برابر کاتانیا نیز خوشحال است " می دانستیم که باید به برتری برسیم. این بازی برای ما اهمیت زیادی داشت و باید برنده از میدان خارج می شدیم. خوشحالیم که به هدفی که داشتیم رسیدیم و سه امتیاز را پس از دو تساوی به دست آوردیم. "

۵ اسفند ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
اينترپل ما را به پول‌مان مي‌رساند؟

جزييات جديد از پرونده مالياتي سرمربي پيشين تيم ملي نشان مي‌دهد قرارداد برانکو با فدراسيون فوتبال يک‌طرفه و به سود وي بوده است.

دیدار مرحله دوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های استقلال و الاتفاق عربستان جرقه تازه ای بود تا بحث مالیاتی برانکو و ممنوع الخروج بودن وی از ایران سر زبان ها بیفتد.

در شرایطی که یک هفته قبل از سفر الاتفاق به ایران این شایعه مطرح شده بود که برانکو سرمربی این تیم عربستانی به ایران نمی آید اما با قبول صدور ویزا برای وی از سوی ایران این تصور به وجود آمد که سرمربی پیشین تیم ملی ایران مشکلی برای حضور در کشورمان ندارد اما در روزی که کاروان الاتفاق به ایران آمد مشخص شد برانکو نیامده تا شک ها بابت مشکل مالیاتی وی تبدیل به یقین شود.
بررسی ها نشان می دهد فدراسیون وقت فوتبال در این زمینه کوتاهی کرده و ایران نه تنها کلیه هزینه های قراردادی برانکو را پرداخت کرده بلکه در فیفا محکوم به غرامت بیشتری هم شده است. شرح جزییات جدید این پرونده در زیر آمده است:

فدراسیون فوتبال ایران در سال ۱۳۸۷ بابت درخواست غرامتی که برانکو از ایران داشت، به فیفا نامه زد. این پرونده دو بار در دادگاه عالی ورزش نیز مورد بررسی قرار گرفت و در حالی که ایران می توانست در این پرونده برنده باشد به دلیل عملکرد ضعیف وکلای وقت ایران، فدراسیون فوتبال به پرداخت جریمه و پاداش به مبلغ ۶۴۰ هزار دلار محکوم شد.

نکته جالب این بود که فیفا در آن زمان اعلام کرد این پول از محل پرداخت دو پروژه گل و توسعه ورزش باید به سرمربی پیشین تیم ملی پرداخت شود.

فدراسیون فوتبال ایران بابت این تصمیم فیفا به کمیته انضباطی فدراسیون جهانی اعتراض کرد. طبق آئین نامه پروژه های گل و توسعه ورزش، حتی فیفا هم نمی تواند از پولی که بابت این پروژه ها به فدراسیون ها می دهد برداشتی غیر از این مسائل داشته باشد. فدراسیون ها هم حق ندارند پول این پروژه ها را صرف امور دیگری کنند.

سال گذشته رسیدگی به این پرونده به وکیل دیگری سپرده شد. وکیل جدید زمانی که پرونده برانکو را بررسی می کند متوجه می شود مسئله مالیاتی این مربی مورد توجه قرار نگرفته است. بدین ترتیب نامه ای به کمیته انضباطی فیفا زده شد که سرمربی اسبق تیم ملی به اداره مالیات ایران بدهی دارد و از فیفا خواست تا بابت غرامتی که برای ایران بریده شده فعلا دست نگه دارد. با مسئولان اداره مالیات ایران نیز جلسه ای برای رسیدگی به وضعیت مالیاتی برانکو گذاشته شد.

اداره مالیات به فدراسیون فوتبال اعلام می کند برانکو ایوانکوویچ باید به ایران بیاید تا پس از جلسه با او مبلغ بدهی ‌اش مشخص شود. وکیل ایران به صورت نامه نگاری همه این موارد را به برانکو و وکیل وی اطلاع می دهد و از او می خواهد به ایران بیاید تا این مشکل حل شود و از فیفا هم می خواهد تا روشن شدن این وضعیت غرامت ۶۴۰ هزار دلاری به وی پرداخت نشود اما برانکو به هیچ وجه حاضر به ارائه پاسخ مثبت به این پیشنهاد نشد چرا که فیفا به وی قول داده بود این پول را به او می دهد. با وجود همه نامه نگاری های ایران با فیفا بابت اینکه پول را از پروژه گل برداشت نکند، فیفا این پول را برداشت کرد و به برانکو داد.

فدراسیون فوتبال برای اینکه به سرمربی پیشین تیم ملی اعلام کند پیگیر این مسئله است به وی نامه نوشت که اگر به ایران نیاید از طریق پلیس بین الملل این موضوع را پیگیری می کند و طبق قوانین قوه قضاییه تحت تعقیب قضایی است. فدراسیون ایران از طریق پلیس بین الملل با کشورهایی که قرارداد داشت این موضوع را پیگیری کرد و حتی با کشورهایی که با پلیس بین الملل آنها قراردادی نداشت نیز قضیه را مطرح کرد و این کشورها اعلام کردند حق بازجویی از برانکو را دارند و همه این موارد به اطلاع ایوانکوویچ هم رساند. این موضوع به فیفا هم اطلاع داده شد. فیفا با توجه به پیگیری هایی که بابت مافیای فوتبال دارد با پلیس بین الملل قرارداد دارد.

با وجود همه این نامه نگاری ها برانکو ایوانکوویچ این مسائل را جدی نگرفت تا زمان بازی الاتفاق عربستان با استقلال فرا رسید. باشگاه الاتفاق برای صدور ویزا برای کاروانش اسامی خود را به فدراسیون فوتبال ارسال کرد و فدراسیون نیز برای تمام اعضای این تیم از جمله برانکو درخواست ویزا کرد و ویزای سرمربی الاتفاق صادر شد.

وکیل فدراسیون فوتبال چهار روز قبل از حضور تیم عربستانی به ایران برای انجام دادن کارهای اداری ممنوع الخروج شدن برانکو به اداره مالیات بخش ورزش رفت و متوجه شد که یک روز قبل رضا چلنگر مترجم اسبق برانکو در تیم ملی به این اداره رفته تا در خصوص نامه نگاری های سابق فدراسیون و صحت این نامه ها پرس و جو کرده و به اطلاع برانکو برساند که اگر وارد ایران شود و مشکل مالیاتی اش را حل نکند ممنوع الخروج می شود و بدین ترتیب وی همراه تیم الاتفاق به ایران نیامد.

نکته اینجاست که برانکو علاوه بر اینکه باید مالیات قراردادش با فدراسیون ایران را پرداخت کند باید مالیات غرامتی که گرفته را نیز بپردازد. بدهی مالیاتی سرمربی اسبق تیم ملی بالای ۵۰۰ میلیون تومان است و فدراسیون فوتبال ایران از طریق مراجع قضایی برای احقاق حقوق خود در حال پیگیری این موضوع است.

محمد دادکان رئیس وقت فدراسیون فوتبال زمانی که تیم ملی برای جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان قصد خروج از کشور را داشت به اداره مالیات این تعهد را می دهد که مشکلات مالیاتی برانکو حل و فصل می شود. این در حالی است که دادکان هفته گذشته در این باره گفت: شاید برای پاداشش از او مالیات می‌خواهند. ما پولی که به برانکو پرداخت می‌کردیم با دلار دولتی بود، بنابراین تا زمانی که مالیاتش پرداخت نمی‌شد نمی‌توانستیم این پول را در اختیار وی قرار دهیم. برانکو در زمان ما مالیاتش را پرداخت کرده است.

جهانبخش اسدنیا رئیس گروه مالیاتی نیز در این باره گفته است: قراردادی که بین کارفرما ایجاد می‌شود، تمام مسائل را مطرح می‌کند. دریافت‌کننده حقوق هیچ تکلیفی مبنی بر پرداخت مالیات ندارد، بلکه فدراسیون باید این کار را انجام دهد.

این صحبت ‌ها نشان می دهد که قرارداد امضا شده با برانکو کاملا یک طرفه به سود وی بوده است. وکیل جدید فدراسیون فوتبال سه بار به طور رسمی به محمد دادکان نامه ارسال می کند تا برای مشخص شدن وضعیت مالیاتی برانکو در جلسه ای حضور پیدا کند اما رئیس پیشین فدراسیون فوتبال به هیچ یک از این نامه ها پاسخ نمی دهد. حال باید دید سرنوشت این پرونده چه می شود و آیا فدراسیون فوتبال ایران می تواند این پول را بگیرد؟ آیا با توجه به مستندات و همچنین اظهار نظر رئیس گروه مالیاتی حل اختلافات مالیاتی، مسئولان پیشین فدراسیون فوتبال از جمله دادکان می توانند پاسخ قانع کننده ای به این موارد دهند؟ آیا این پول به ایران برمی‌ گردد؟

۵ اسفند ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
آکوئيلاني:بايد ثابت کنيم ميلان بهترازيوونتوس است

هافبک پيشين يوونتوس اعتقاد دارد اکنون ميلان بسيار بهتر از بيانکونري است.

به نقل از گازتا دلو اسپورت، میلان و یوونتوس در دیدار هفته بیست و چهارم خود در سری آ با یکدیگر روبه‌رو می‌شوند.

آلبرتو آکوئیلانی که در اصل بازیکن لیورپول به شمار می‌رود، فصل گذشته به شکل قرضی در یوونتوس بازی می‌کرد و تابستان گذشته به دلیل عدم تمایل سران این تیم به ماندن مجبور شد یووه را ترک کرده و پیراهن میلان را به تن کند.

آکوئیلانی در مورد بازی با یوونتوس گفت: فکر می‌کنم در حال حاضر میلان قدرتمندتر از یوونتوس است ولی باید این موضوع را در زمین نیز ثابت کنیم. البته رکورد شکست ناپذیری بیانکونری ستودنی است و از بازی کلودیو مارکیسیو در ترکیب این تیم لذت می‌برم. دوست دارم در این بازی تیم ما پیروزی را به‌دست آورد.

وی ادامه داد: یوونتوس برای بازگشت به دوران خوب خود سرمایه‌گذاری بسیاری کرده و با انتخاب آنتونیو کونته به عنوان سرمربی توانسته نتیجه‌های خوبی در این فصل بگیرد ولی در هر حال من اعتقاد دارم این بازیکنان هستند که می‌توانند در یک بازی مهم نتیجه بازی را رقم بزنند.

۶ اسفند ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
انتقاد مالديني از مديران ميلان

پائولو مالديني، اسطوره باشگاه ميلان، از اين باشگاه به دليل عدم حسن نيت به شدت انتقاد کرد.

به تازگی شایعاتی در مورد حضور کاپیتان سابق آتزوری روی نیمکت روسونری منتشر شد اما مالدینی 43 ساله احتمال بازگشتش به سن سیرو را به شدت رد کرد.
او در گفتگو با کوریه ره دلو اسپورت گفت:" من به بازگشت به میلان فکر نمی کنم. من از نظر آنها یک مشکل هستم زیرا به طور مستقل فکر می کنم. انتخاب های باشگاه کاملا به حق است اما اجازه بدهید فرضیه سازی نکنیم. آنها همیشه می گفتند من یکی از آنها هستم و همیشه از حضور من استقبال می کنند اما این واقعیت ندارد."
میلان امشب در دیدار حساس مقابل یوونتوس قرار خواهد گرفت و مالدینی در مورد این دیدار گفت:" یوونتوسی ها باید آرامش شان را حفظ کنند. اینکه آنها برای پیروزی به دنبال پنالتی باشند، شیوه ای نیست که تیم های بزرگ برای پیروزی به دنبال آن هستند.
برای پیروزی مقابل یووه باید سرعت بازی را افزایش داد. اگر من در میلان بودم، اجازه نمی دادم پیرلو به یوونتوس برود. او باید به یک تیم خارجی مثل چلسی می رفت. نتیجه دیدار امشب، حداقل از نظر روانی می تواند در سرنوشت اسکودتو تاثیرگذار باشد."

۷ اسفند ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ندود: داوران عليه يوونتوس سوت مي زنند

ندود که از فصل گذشته در هيئت مديره يوونتوس فعاليت مي کند، معتقد است اين باشگاه هنوز هزينه نقش داشتن در کالچوپولي را مي پردازد.

پاول ندود، اسطوره باشگاه یوونتوس، معتقد است از زمان رسوایی کالچوپولی، داوران علیه یوونتوس قضاوت می کنند.
یوونتوسی ها به دلیل دخالت در رسوایی کالچوپولی علاوه بر اینکه دو قهرمانی شان را از دست دادند، به سری بی فرستاده شدند. ندود که از فصل گذشته در هیئت مدیره یوونتوس فعالیت می کند، معتقد است این باشگاه هنوز هزینه نقش داشتن در کالچوپولی را می پردازد و با کونته که اخیرا اعلام کرده بود داوران از گرفتن پنالتی برای یووه می ترسند، موافق است.

او در گفتگو با اسکای اسپورت ایتالیا گفت:" ما نمی خواهیم داوران از ما حمایت کنند، فقط می خواهیم رفتار عادلانه ای داشته باشند. این یک واقعیت است که آنها علیه ما موضع دارند. بعد از سال 2006، آنها پنالتی های کمی برای ما گرفتند."

یوونتوسی ها امشب در دیداری حساس به مصاف میلان خواهند رفت و ندود از اینکه زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی میلان، نمی تواند در این دیدار حضور داشته باشد، اظهار تاسف کرد.
" من به خاطر غیبت او متاسفم. او این دیدار را از دست خواهد داد. وقتی او در زمین باشد، تماشاگران از بازی لذت بیشتری می برند."

۷ اسفند ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
آلگري پس از توقف ميلان مقابل يوونتوس

سرمربي ميلان پس از تساوي برابر يوونتوس اعلام کرد اين نتيجه چيزي نبوده که انتظارش را داشته است.

به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، میلان که در دیدار این هفته خود میزبان یوونتوس بود، در دقیقه‌های پایانی گل خورد تا در این بازی به امتیازات کامل نرسد.

ماسیمسلیانو آلگری در این مورد گفت: در جریان دیدار احساس بسیار خوبی داشتم زیرا شاگردانم فراتر از حد تصورم بازی کردند. متاسفانه یوونتوسی‌ها روی یک اتفاق به گل رسیدند که موجب شد نتیجه بازی به اشتباه رقم بخورد. فکر می‌کنم خطوط زمین به شکل صحیح کشیده نشده و مقداری پهن‌تر از حد معمول بودند ولی ما مجبور هستیم آن را بپذیریم.

این تساوی در حالی رقم خورد که طی روزهای گذشته سران باشگاه یوونتوس و به خصوص آنتونیو کونته در مورد قضاوت‌های نادرست داوران علیه یوونتوس گفت‌وگوهایی را انجام داده بودند.

آلگری ادامه داد: نیازی به دیدن صحنه‌های بازی از طریق تلویزیون نیست. به نظر من از تمام بخش‌های استادیوم به راحتی می‌توانستید ببینید که داور به نشانه به ثمر رسیدن گل به دایره میانی زمین اشاره کرد و بلافاصله دستور به ادامه بازی داد. این اتفاق همه چیز را خراب کرد زیرا ما می‌توانستیم با ۲ گل از حریف پیش بیفتیم و در ادامه نیز بازی متفاوتی را شاهد باشیم. شاید در این شرایط بهتر باشد که سکوت کنم زیرا از تماشای این بازی لذت بردم. بهتر است در مورد فوتبال صحبت کنم نه اشتباهات آن.

۷ اسفند ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
شکست اينتر برابر ناپولي در پنجمين باخت پياپي

ناپولي به مصائب اينتر و کلوديو رانيري افزود و اين تيم را به رده هفتم جدول فرستاد.

اسکوییل لاوتزی در دقیقه 59 تنها گل دیدار را زد تا چهارمین گل خود در هشت روز گذشته را بزند. او در سه بازی به این تعداد گل رسیده.

این پنجمین باخت پیاپی اینتر بود.

ناپولی در نیمه اول موقعیت‌های بیشتری داشت و چند بار به زدن گل نزدیک شد. لاوتزی بازیکن خطرناک آنها بود. اینتر هم یک بار با ضربه ایستگاهی وسلی اسنایدر خطرساز شد.

کلودیو رانیری بین دو نیمه دو تعویض عجیب انجام داد و اسنایدر و دیه‌گو فورلان را بیرون آورد و ایوان کوردوبا و جیامپائولو پاتزینی را به میدان فرستاد.

ناپولی به تدریج حکمران بازی شد و در نهایت به گل رسید. ادینسون کاوانی توپ را به بلریم ژمایلی داد و او پس از جا گذاشتن دو نفر به لاوتزی پاس داد. توپ به خوبی به این بازیکن آرژانتینی نرسید، اما او توانست آن را مهار کند و با ضربه‌ای زیبا جای واکنشی برای ژولیو سزار باقی نگذارد.

اینتر دست به حمله زد و در دقیقه 79 بود که روی فرار مارکو فارائونی، سالواتوره آرونیکا به عنوان آخرین مدافع روی او خطا کرد و با کارت قرمز اخراج شد.

در دقایق پایانی هم به نظر می‌رسید والتر زونیگا روی پاتزینی خطای پنالتی انجام داده باشد اما داور اعتقادی به خطا نداشت.

با این حال اینتر نتوانست به گل تساوی برسد و ناپولی با 10 نفر پیروز شد و با شکست سنگین رم مقابل آتالانتا جای این تیم را در رده پنجم گرفت.

اینتر هم از رده سوم جدول 9 امتیاز دور شد و به این ترتیب کار بسیار دشواری برای راهیابی به لیگ قهرمانان فصل بعد دارد.

اینتر از آخرین باری که توانسته گلی بزند تاکنون 11 گل دریافت کرده است و زنگ هشدار برای رانیری به صدا درآمده است.

۸ اسفند ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۵۹ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۴,۰۷۸ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۲,۱۷۹ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۴۱ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۳۳۱ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۲۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۶۱۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۴۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۴۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۴ کاربر آنلاین است. (۱۱۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!