به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بابا مگه نميگي واسه نيمكت ميخوايمش؟ نميشه كه جاي بوسكتس بازيش داد. پس ميره رو نيمكت! اين همه بازيكن چرا گير كخ دادي به اين؟ فقط به خاطر اينكه بارسايي بوده؟ والله من ميخواستم بياد ولي وقتي ميبينم داريم خودمونو خوار ميكنيم و اين آرسناليهاي بي همه چيز كه الان براي من فرقي با خوكا ندارن هي ميان توهين ميكنن قيدشو زدم. تا حالا به بورخا والرو يا سانتي كاسورلا فك كردي؟ خدايي كم نميارن. يا حتي خاوي مارتينز. اسپانيايي هم هستن. خرجشونم كمتره. با نيمكتم راحت تر كنار ميان. اگه ميدونستي ما چقدر بازيكناي حتي بهتر از تياگو تو آكادمي داريم انقدر به اين نميچسبيدي. ما به يك هافبك 27-28 ساله نياز داريم تا زماني كه بازي ميكنه بازيكناي لاماسيا برسن. مثل سرجي سامپر. كليپ بازي فينال جوانان بين ريال و بارساي ب رو ميديدم شماره 10 بارسا رو نميشناختم ولي عجيب بازي ميكرد مثل يك بازيكن 23-4 ساله پخته بود. رافينيا و دلوفو هم كه خط حمله رو تضمين ميكنن. نظر من همون كاسورلا هستش فك ميكنم 28 سالشه. تو پست هافبك هجومي ميتونه بازيكنه. انقدر خفت و خواري رو تو چطوري تحمل ميكني؟؟؟ كميل جان شما اينو ويرايش كردي حامد از كجا بفهمه با اون بودم؟!

من خودم هم عقیدم اینه که اول باید به بارسای ب نگاه کرد و از اونجا بازیکن اورد ولی خب خرید هم لازمه

بحث سسک هم بحثی هست که باشگاه خیلیوقته داره دنبالش رو میگیره

منم نگفتم صد در صد موافقم ولی سسک بازیکن خیلی خوبیه که به دردمون میخوره

اما نه به هر قیمتی ما تیاگو رو داریم که همین الان خیلی از سسک سر تره

جریان سسک هم داره دیگه خیلی کش پیدا میکنه از اون طرف هم ونگر همش بازی در میاره این برای ما بده که دیگه بخوایم خیلی دنبالش رو بگیریم

منم موافقم که سر سسک دیگه پا فشاری نکنیم

۵ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: mohmad.rafey
پیام: ۲۷
عضویت از: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: ایران
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیهو و ریوالدو
- هیچکدام
- آرزانتین
- هیچکدام
- رایکارد و گواردیولا
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
یاد روزهای که بارسا طوفان بپا می کرد(البته الانم بپا میکنه) به خیر با رونالدینیهو و اتووه کاشکی برگردن به 6سال پیش دوباره واقعا دلم باسه این 2تا تنگ شده بریم بخریموشون رونالدینهوو کجاست بارسلونا برنامه ای برای خریدش نداره شاید بازم برگشت به زمان اوجش من با برگردوندن اتو ورونالدینهو موافقم برای این جواهرا این قدر خاک برس نشدیم که باسه فابرگاس بشیم این ونگر بی شعور بیاد بازی در بیاره

۵ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohammad_222
پیام: ۶
عضویت از: ۲ اسفند ۱۳۸۹
از: Mahshahr
طرفدار:
- RVP*Cesc
- T.Henry
- Perspolis
- Brazil
- A.Karimi
- Arsene Wenger
- Ali Daei
گروه:
- کاربران عضو
سسک به بارسلون علاقه داره ، درست
ولی باید روزی که قرارداد رو امضا میکرد فکر اینجاش رو هم میکرد
ما از 18 سالگی فیکسش نکردیم که بخواد اینجوری تیم رو ول کنه
پاتریک ویرا که اون زمان از بهترین هافبکها بود رو فروختیم تا به سسک بازی برسه ، اون نمیتونه اینجوری آرسنال رو ول کنه
خودش هم بارها گفته که به ونگر و آرسنال مدیونه ، به همین خاطر تصمیم رو به عهده ونگر گذاشته
آرسنال هم قصد فروش نداره ، خیلی منطقیه
در ضمن قیمت یه بازیکن رو تیمی تعیین میکنه که صاحب بازیکنه نه تیمی که میخواد بخره
و ما تعیین کردیم 60 ملیون پیشنهاد بدین تازه روش فکر میکنیم
هر کی حاضره بخره بسم ا... هر کی هم نمیخواد خب نخواد ، ما که اصراری نداریم
اینکه شما بخواید برا نیمکتتون بگیرید 27 ملیون به آرسنال ربطی نداره
آرسنال میگه من بهترین بازیکن تیمم رو زیره 60 ملیون نمیدم
اگه آرسنال بخواد 27 ملیون بفروشه بعد با این پول میتونه برا سسک جانشین پیدا کنه؟؟ عمـــــرا
خوشبختانه 4 سال دیگه با ما قرارداد داره و 4سال در خدمتشیم (البته اون در خدمتمونه :دی)
بعداز 4 سال هم میتونید مفت ببرینش برا خودتون
-------------------------------------
نقل قول

این دیگه میشه حرف بی منطق
جدا اینی که گفتی رو قلبا اعتقاد داری یا نه
کلا چندتا بازی از سسک تو آرسنال دیدی؟؟
کار به آیندش نداریم ... یعنی واقعا الان از سسک بهتره؟؟!!
لابد دیگه...

البته خب وقتی مربیتون میگه بازیکن مث ویلشر تو تیم ب زیاد داریم دیگه انتظاری نمیشه داشت

۵ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: sha65
پیام: ۱۴۷
عضویت از: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۸
از: اصفهان
گروه:
- کاربران عضو
من خودمم از کسایی بودم که میگفتم تو این رقابت شدید نمیشه برا جایگزینی به تیاگو اعتماد کامل کرد و باید سسک برگرده تا تیاگو پخته تر بشه ولی با بازیهایی که تو u21 اروپا برا اسپانیا انجام داد کم آوردم واقعا خیلی باهوشه با اون گلی که تو فینال زد حتما ببینید, میتونه پله های ترقی رو ده تا یکی طی کنه البته مسلما نباید از حالا انتظار داشته باشید مثل ژاوی با پاسهاش نتیجه بازی رو عوض کنه ولی خود مسئولین بارسا هم بعد این بازیها فهمیدند به هیچ قیمتی نباید اجازه بدند بره

۵ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سسک به بارسلون علاقه داره ، درست ولی باید روزی که قرارداد رو امضا میکرد فکر اینجاش رو هم میکرد ما از 18 سالگی فیکسش نکردیم که بخواد اینجوری تیم رو ول کنه پاتریک ویرا که اون زمان از بهترین هافبکها بود رو فروختیم تا به سسک بازی برسه ، اون نمیتونه اینجوری آرسنال رو ول کنه خودش هم بارها گفته که به ونگر و آرسنال مدیونه ، به همین خاطر تصمیم رو به عهده ونگر گذاشته آرسنال هم قصد فروش نداره ، خیلی منطقیه

سسک زمانی که قرارداد رو امضا کرد سنی نداشت و البته توی اون زمان هم جایی واسه ترکیب اصلی بارسا نداشت

بارسا هم فنبرونکهورست رو میخواست برای همین سسک رو به عنوان بخشی از قرارداد به ارسنال داد ما قبلا از این انتقالات از اکادمیمون به تیم های دیگه داشتیم

مثل :دوس سانتوز ، پیکه ، واسکوئز ، سانچز ...

خب پس این چیز غیر طبیعی نیست (البته که بارسا از بعد از انتقال سسک و دوس سانتوز و تبدیل شدن اونها به باریکن های بزرگ دیگه به راحتی هر باریکنی ش رو از تیم ب از دست نمیده

اما سسک هم مثل بعقیه کاتالانیه و طبیعی هست که دلش میخواد برگرده ، ما هر سال داریم مذاکره میکنیم سسک و مدیر برنامه هاش هم موافق انتقال هستند خود فابرگاس هم که دیگه چیزی نمونده که توی مصاحبه هاش نگفته باشه ، در مورد انتقالش

اما ونگر مقاومت میکنه و بازیکن رو به زور نگه میداره این از نظر فنی هم کار اشتباهیه چون الان سه سال هست که داره با این کاراش روی بازیکن فشار میاره

الان روزنامه های انگلیسی هم اومدن فابرگاس به بارسا رو محتمل میدونن اما ونگر یا سکوت میکنه یا میگه سسک فروشی نیست

نقل قول
این دیگه میشه حرف بی منطق جدا اینی که گفتی رو قلبا اعتقاد داری یا نه کلا چندتا بازی از سسک تو آرسنال دیدی؟؟ کار به آیندش نداریم ... یعنی واقعا الان از سسک بهتره؟؟!! لابد دیگه... البته خب وقتی مربیتون میگه بازیکن مث ویلشر تو تیم ب زیاد داریم دیگه انتظاری نمیشه داشت

این بحثی بود که قبلا هم شده بود ، اما بهتره بدونی که تیاگو همین الان هم خیلی سر تر از سسک هست اما مشکل اینجاست که سسک تونسته اسم در کنه ولی تیاگو هنوز این کار رو نکرده
پس لطفا سطحی بین نباش

من دارم از نظر فنی مقایسشون میکنم ، تیاگو با این سن و سال و با این تعداد باری که بهش میرسه به بهترین شکل خودش رو نشان میده
گل میزنه ، پاس گل میده، موقعیت سازی میکنه، تکنیکی هست، و... من نمیگم سسک بازیکن خوبی نیست اما میگم سسک با توجه به اسمش و بازی هایی که انجام داده تونسته خودش رو ثابت کنه و ونگر هم که ازش زیاد بازی گرفت تا اون تونست استعداد هاش رو به خوبی نشان بده

اما تیاگو هنوز توی ترکیب اصلی نیست اما همین بازی هایی که تا الان برای بارسا توی ترکیب اصلی و حتی بارسای ب کرده کافیه تا من بگم از سسک سر تره

اما مشکل اینجاست که گواردیولا هنوز اون رو توی ترکیب اصلی نیاورده تا مثل پدرو بتونه هم با استعداد باشه هم صاحب اسم

من فکر میکنم تو بازی های تیاگو رو ندیدی که اینجوری حرف میزنی وگرنه خیلی از کارشناسان فوتبال تیاگو رو به عنوان یکی از اینده های فوتبال بارسا میدونن

۵ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: 8060803
پیام: ۳۳۵
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی - ژاوی-اینیستا
- دیگو آرماندو مارادونا-یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - گاس هیدینگ-مصطفی دنیزلی
- مجید جلالی - منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Mohammad نوشته:

سسک به بارسلون علاقه داره ، درست
ولی باید روزی که قرارداد رو امضا میکرد فکر اینجاش رو هم میکرد
ما از 18 سالگی فیکسش نکردیم که بخواد اینجوری تیم رو ول کنه
پاتریک ویرا که اون زمان از بهترین هافبکها بود رو فروختیم تا به سسک بازی برسه ، اون نمیتونه اینجوری آرسنال رو ول کنه
خودش هم بارها گفته که به ونگر و آرسنال مدیونه ، به همین خاطر تصمیم رو به عهده ونگر گذاشته
آرسنال هم قصد فروش نداره ، خیلی منطقیه
در ضمن قیمت یه بازیکن رو تیمی تعیین میکنه که صاحب بازیکنه نه تیمی که میخواد بخره
و ما تعیین کردیم 60 ملیون پیشنهاد بدین تازه روش فکر میکنیم
هر کی حاضره بخره بسم ا... هر کی هم نمیخواد خب نخواد ، ما که اصراری نداریم
اینکه شما بخواید برا نیمکتتون بگیرید 27 ملیون به آرسنال ربطی نداره
آرسنال میگه من بهترین بازیکن تیمم رو زیره 60 ملیون نمیدم
اگه آرسنال بخواد 27 ملیون بفروشه بعد با این پول میتونه برا سسک جانشین پیدا کنه؟؟ عمـــــرا
خوشبختانه 4 سال دیگه با ما قرارداد داره و 4سال در خدمتشیم (البته اون در خدمتمونه :دی)
بعداز 4 سال هم میتونید مفت ببرینش برا خودتون
-------------------------------------
نقل قول

این دیگه میشه حرف بی منطق
جدا اینی که گفتی رو قلبا اعتقاد داری یا نه
کلا چندتا بازی از سسک تو آرسنال دیدی؟؟
کار به آیندش نداریم ... یعنی واقعا الان از سسک بهتره؟؟!!
لابد دیگه...

البته خب وقتی مربیتون میگه بازیکن مث ویلشر تو تیم ب زیاد داریم دیگه انتظاری نمیشه داشت

آخه چطور به بازيكني كه نصف فصل رو مصدومه ميگين بهترين بازيكن تیم؟ هركی كاپیتان تیم شد كه نمیشه بهترین بازیكن، من هر وقت تی وی بازیای آرسنالو پخش كنه میبینم، انصافا نیم فصل اول نصری ، نیم فصل دومم فن پرسی از همه بهتر بود، به خاطر همینم میگم ریسكه برای یه بازیكنی كه حداقل یك سوم فصل وقت و بیوقت مصدومه حیف این همه پول كه بدیم
در ضمن پپ كاملا درست میگه ما مثل ویلشر تو تیمهای پایه زیاد داریم نمونش همین تورال هارپر كه شما باز از ما دزدیدینش و از قوانین اسپانیا سو استفاده كردین، منتهی مساله اینجاست كه ما اگه بخوایم از 18 سالگی اونا رو فیكس تیم اصلی كنیم نتیجش این میشه كه مثل شما 6 سال دستمون از همه چی كوتاه میمونه اونم در رقابت با تیمی مثل خوكهای مادرید، ما حاضریم بازیكنای جوونمون حتی 4-5 سال دیرتر به بلوغ كافی در بازی كردن برسن ولی آقایی خودمون در اروپا و اسپانیا رو ادامه بدیم، حالا اگه كسی مثل مسی پیدا شد كه از 17 سالگی خودشو نشون داد كه چه بهتر وگرنه لازم نیست حتما بازیكنموم از 18 سالگی تو اوج باشه، 23 یا حتی 24 ساله هم خیلی خوبه مثل آندرس اینیستا

Anti khook
۵ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: x5_memco
پیام: ۸۳
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
در ضمن پپ كاملا درست میگه ما مثل ویلشر تو تیمهای پایه زیاد داریم

آره کاملا مشخصه ! تو دالاس کاپ از گروهشون هم بالا نیومدن !

۵ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
اسپانیا قهرمان جوانان اروپا شد!
در این بازی تیاگو یه گل زد
(این حاشیه بود )

بریم سر اصل مطلب
تیاگو بدون شک بهترین هافبک جوان دنیاست!
در آینده هم میتونه بهترین هافبک دنیا بشه
به نظر من بارسا باید هر طور شده قراردادشو برای 4 یا 5 سال دیگه تمدید کنه

اما به هیچ وجه در حد سسک نیست
اینو قبلا" هم گفتم!
چه از لحاظ کیفیت کلی بازی چه از لحاظ توانایی های فردی(قدرت پاس - شوت - رهبری تیم - ثبات و خیلی فاکتور های دیگه) هنوز خیلی جای کار داره تا به سسک برسه
البته در آینده میتونه سسک و حتی اینیستا رو جا بذاره اما هنوز خیلی زوده

اما در مورد حرفای مهدی که میگه سسک 1/3 فصل رو مصدومه!
سسک داره تو سنگین ترین لیگ دنیا بازی میکنه!
تو این لیگ بعضی وقتا تیما مجبورن هفته ای سه بار بازی کنن!
اونم نه مثل اسپانیا که جز 4 تیم اول بقیه خیلی ضعیفن!
خب این خیلی به بازیکن فشار میاره
مطمئن باشید که اگه سسک به بارسا بیاد با توجه به اینکه قبلا" تو انگلیس بازی کرده به راحتی میتونه کل فصل رو بازی کنه و مشکلی براش پیش نیاد!

در مورد قیمت قبلا" گفتم که بعضی بازیکنا بیشتر از ارزش واقعیشون قیمت دارن
اما سسک جز اون دسته نیست
برعکس سسک بازیکنیه که ارزش 40 تا 45 میلیون یورو رو داره
حتی به نظر من اگه بارسا اونو با 50 میلیون یورو هم بگیره اشتباه نکرده

اما من فکر میکنم که بارسا باید قبل از هر خریدی قرارداد تیاگو رو تمدید کنه
برای خرید هم اول بره دنبال سانچز یا آگئرو
به نظر من حضور یکی از این دوتا میتونه خط حمله رو کامل کنه
حضور سسک هم میتونه خط هافبک رو تکمیل کنه
(البته از بین سانچز - اگئرو و سسک بارسا تونایی خرید یک نفر رو داره که با این شرایط بهتره اون آگئرو یا سانچز باشه)
بعد نیاز به یه دفاع وسط خوب و باتجربه داره
اوضاع خط دفاع خیلی خرابه
ضمن اینکه فصل آینده هم حداقل برای 1/3 فصل نباید پویول رو در نظر گرفت!

۵ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اما به هیچ وجه در حد سسک نیست اینو قبلا" هم گفتم! چه از لحاظ کیفیت کلی بازی چه از لحاظ توانایی های فردی(قدرت پاس - شوت - رهبری تیم - ثبات و خیلی فاکتور های دیگه) هنوز خیلی جای کار داره تا به سسک برسه

باید بگم که همین دیشب هم تونست به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته بشه

واقعا تیاگو خیلی سر تر از سسک هست

حامد باز میخوای به عقب بری

ولی نظر من اینه که سسک چون اسم در کرده و توی ترکیب اصلی یک تیم بزرگ داره بازی میکنه تونسته خودش رو مطرح کنه

حالا فکر کن تیاگو با تکنیک بالا هوش بالاو... بیاد توی ترکیب اصلی ما اونوقت مشخص میشه که همین الان هم از سسک بهتره

تیاگو ی که با چند تا بازی توی ترکیب اصلی اینجوری درخشیده و همه رو انگشت به دهن گزاشته اون هم توی این سن و توی این تعداد بازی که بهش میرسه مطمئنا خیلی سر تر از سسک 23 ساله و صاحب اسم هست

۵ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حامد نوشته:
باید بگم که همین دیشب هم تونست به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته بشه

واقعا تیاگو خیلی سر تر از سسک هست

حامد باز میخوای به عقب بری

ولی نظر من اینه که سسک چون اسم در کرده و توی ترکیب اصلی یک تیم بزرگ داره بازی میکنه تونسته خودش رو مطرح کنه

حالا فکر کن تیاگو با تکنیک بالا هوش بالاو... بیاد توی ترکیب اصلی ما اونوقت مشخص میشه که همین الان هم از سسک بهتره

تیاگو ی که با چند تا بازی توی ترکیب اصلی اینجوری درخشیده و همه رو انگشت به دهن گزاشته اون هم توی این سن و توی این تعداد بازی که بهش میرسه مطمئنا خیلی سر تر از سسک 23 ساله و صاحب اسم هست

بله خب در حضور یه عده جوون 20 ساله اون "بهترین 20 ساله ی زمین" شد!
منم همینو میگم

به عقب برم؟
یعنی فکر میکنی ما اصلا" جلو رفتیم که من بخوام عقب برم؟
وقتی پستتو خوندم فهمیدم هنوز سر جای اولیم و از اونجا تکون نخوردیم!

حوصله ی بحث تکراری ندارم!
سسک جلو منچستر و چلسی و لیورپول و سایر بزرگان انگلیس میدرخشه تیاگو جلوی تیمای پایین لالیگا که بیشتر لطیفه هستن تا تیم فوتبال!

خوب بازی کردن تو ترکیب بارسا خیلی با خوب بازی کردن تو ترکیب آرسنال فرق داره!
تیاگو بهترین هافبک جوان اروپاست!
اما مقایسش با سسک....

۵ تیر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۴,۶۳۴ بازدید
۱ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۳۶ بازدید
۱۲ ساعت قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۶,۳۰۶ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۲۱۶ بازدید
۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۴۷ بازدید
۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۶ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۶۲۹ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۰۲۰ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۲۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۰,۰۷۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۴۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۶۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۸ کاربر آنلاین است. (۱۷۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!